Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174543 hozzászólás
Nincs profilkép
#155643 Igazi Földönfutó
2026-02-07 08:48:36

Válasz Sanyiii70 #155637. hozzászólásáraElképzeltem hogy leűl beszélgetni s szüleivel,drága szüleim a 13-14 havi nyugdijat nem érdemlitek meg az nektek nem jár, nem dolgoztatok meg érte.Áprilisban arra fogok szavazni hogy ezt ne kaphassátok többé,remélem ti is igy fogtok szavazni,Valószinű az anyja a fejébe húzná a tizliteres fazekat.

#155642 Sanyiii70
2026-02-07 08:42:39

#155641 Sanyiii70
2026-02-07 08:40:41

Válasz ..,-:) #155635. hozzászólásáraHa a brüsszeli elit nem lenne korupt, akkor érteném ezeket a kritikákat.

De pont a szökenő a legjobb példája, hogy mennyire korrupt és hozzá nem értő (és/vagy aljas globalista ügynök) az a társaság aki a mi vérszívóink miatt bünteti az egész országot.
Bagoly mondja verébnek.

És az ilyen hazaáruló idióták mint ti ezt jól beszopják.

#155640 Sanyiii70
2026-02-07 08:35:00

Válasz medikus #155631. hozzászólásárasmile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcool

Nekünk még kommunistából (librálisból) is az alja jutott.

#155639 Sanyiii70
2026-02-07 08:33:12

Válasz kisspeter591 #155634. hozzászólásáraSchwartz Gyuri bácsi égett, mint a rongy amikor Döbrögi azt mondta 2022-ben, hogy élete legrosszabb befektetése volt a baloldali ellenzék.
Ezért még több pénzt belenyomott a projektbe.
De okosabban csinálta.
Az unijós bírókba és a bizottság embereibe tolta a pénzt.

Nincs profilkép
#155638 Igazi Földönfutó
2026-02-07 08:24:08

Válasz Gyula., #155620. hozzászólásáraTe szerencsétlen menjél már ki a portára/már ha van ilyen és nem a panel kilencedikről dumálsz/és nézd meg hová jutottál 2010 óta.

#155637 Sanyiii70
2026-02-07 08:10:03

Válasz Gyula., #155617. hozzászólásáraTipikus proli hozzáállás.
Neked nem lesz jobb, de legalább a fiataloknak és a kisgyerekes családoknak se.
Csak az számít, hogy a nyugodtabb közélet legyen.

"nem csinàlnà ezt a néppel a fidesz" Írod.

Mit csinál a néppel a fidesz?

Ad nekik adókedvezményt, ingyen napelemet,13, 14. havi nyugdíjat, családtámogatásokat, munkahelyet? Megvédi őket a migránsbűnözéstől? Nem engedi, hogy a tetves libsik már az óvodában nyomják a buzeráns agymosást?

Ez rossz?

"MIT ADTAK NEKÜNK A RÓMAIAK?"

AZ ILYEN RETARDÁLTAK MIATT MINT A HOZZÁD HASONLÓK, TART ITT EZ AZ ORSZÁG.

Nincs profilkép
#155636 ..,-:)
2026-02-07 08:09:37

Válasz envagyok2 #155586. hozzászólásáraA híres alkotmányunkba is bele van faragva asszem a hiány %-a………anno főnci 2,4%-nál kampányolt ezzel, most meg már az 5 sem sok…..kellene módosítani az alkotmányt is.

Nincs profilkép
#155635 ..,-:)
2026-02-07 08:04:18

Válasz kisspeter591 #155632. hozzászólásáraUgyan ez a szitu prüsszel és M.o. közt…….azt sem értik, hogy miért !!!smile lolsmile lolsmile lolsmile lol
Szépen össze foglaltad. Akkor most a roma, cigány, önkormányzat szavak helyére be lehet illeszteni a magyar, NER, Mészáros, Tiborcz szavakat és kész is a matek…….smile pimp

Nincs profilkép
#155634 kisspeter591
2026-02-07 08:02:57

Nagy öröm, hogy egyre kevesebbet hallani a kormányközeli médiában negatív értelemben a Soros és Brüsszel nevet, mivel ezek helyét átvette a Tisza és platós Peti, aki talán másfél éve van a politikában.smile sweatdrop Változik a világ....

Nincs profilkép
#155633 pettendimiklos73
2026-02-07 08:00:59

Tegnap este jött elém. Hogy is van ez? Ráadásul bevallja, hogy az előző választást is.......
Szuverenitás védelmi hivatal?


Donald Trump üzent, Orbán Viktort támogatja a 2026. április 12-i parlamenti választáson

Nincs profilkép
#155632 kisspeter591
2026-02-07 07:59:46

Válasz d-032a #155621. hozzászólásáraPélda!
Te lennél Magyarország miniszterelnöke és elterveznéd a cigányság felzárkóztatását, ami a roma önkormányzaton keresztül történne.
Aztán adod a brutális pénzeket egy évtizeden keresztül és mivel nem vagy buta ember látod, hogy ezeknek a pénzeknek egy része 20-30% a roma önkormányzat közeli emberek kezébe kerül. Ami pénzek elérik a romákat, azok sem hatékonyan vannak felhasználva.
Aztán felszólítod a roma önkormányzatot, hogy próbálják betartani a jogszabályokat. Ezek viszont nevetnek rajtad és elkezdik hergelni ellened a romákat. Neked nincs más lehetőséged, hogy leállítod ezeknek a pénzeknek a folyósítását, mivel a törvények és jogszabályok mindenkire vonatkoznak.
Egyértelmű, hogy TE leszel a roma önkormányzat elnökének a főellensége és oda fog szarni, ahonnan addig pénzt kapta. Aztán sok aluliskolázott roma is benned fogja látni az ellenséget, mivel nem ér el a tudatáig, hogy csak őket véded a kapzsi roma önkormányzattal szemben. Pedig amit annyit kérsz, hogy a magyar ügyészség is vizsgálhassa a roma önkormányzat ügyeit a támogatásokkal kapcsolatban.

#155631 medikus
2026-02-07 07:57:14

Válasz d-032a #155621. hozzászólásáraAz UNIO-ban nincs olyan,aki a saját kormánya ellen dolgozik! Otthon igen,de a bizottságokban mind azért dolgozik,hogy megkapják a forrásokat!Csak ez a hazaáruló banda ilyen!smile sweatdropsmile sweatdropsmile sweatdrop

Nincs profilkép
#155630 pettendimiklos73
2026-02-07 07:53:38

Válasz rtamas1976 #155619. hozzászólásáraVolt egy faluesze, ki anno azt mondta, te szólítottál meg, viseld a a választ még ha bunkó is a hozzászóló (vagy valami ilyesmi). Másik szólása, ez egy kocsma, kocsmában meg ilyen stílus. Na, amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. Tegnap megszólított. Nem kellett volna a heccbe beszállnotok. Csak hát ti sem bírjátok ki, ahogy én sem.smile devil

#155629 medikus
2026-02-07 07:51:24

Válasz Gyula., #155617. hozzászólásáraNem lenyukszik! Nyugszik!Be iratkozhatnál valahova még 1-2 évre!smile lol

#155627 medikus
2026-02-07 07:45:22

Válasz MTZ1221.3 #155602. hozzászólásáraNem csak Kollár! És még hatalmon sincsenek!smile sweatdrop

#155626 Sanyiii70
2026-02-07 07:44:39

Válasz envagyok2 #155605. hozzászólásáraBírom amikor a hozzád hasonló analfabéták osztják az észt.

"A stílus maga az ember."

#155623 medikus
2026-02-07 07:41:25

Válasz envagyok2 #155592. hozzászólásáraHa Petykó kerül hatalomra,akkor meg aggastyán korukig!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#155621 d-032a
2026-02-07 05:36:53


"Nekik jó? Nekik jó, hogy a dilettáns kormány miatt elvettek tőlünk ezermilliárdokat?"

Igen. Nekik jó.
El is mondja a saját szájával, hogy ez pozitív, mert erősíti az ellenzéket.
Úgy tudom, hogy valaminek a pozitívra értékelése, az a "jó" értékelése, más néven.
Vagyis, igaz az a mondás, hogy "Minél rosszabb Magyarországnak, annál jobb az ellenzéknek".

"Megkérdezték a nőt, hogy a korrupció miatt visszatartott pénzeknek van-e valós hatása az országra, ő meg elmondta, hogy hàt igen, van szopás miatta rendesen."
És még azt is elmondta, hogy ennek pozitív hatása is van, az ellenzék számára.

Tényleg igaz az, hogy "Minél rosszabb Magyarországnak, annál jobb az ellenzéknek".
---------------

Amúgy meg, teljesen nyilvánvaló az is, hogy a Magyarország elleni korrupciós vád, az csak politikai nyomásgyakorló, és kényszerítő eszköz.
Ezt, már évek óta lehetett amúgy is tudni, de ebből már az uniós prürokraták sem szoktak titkot csinálni.

De a leglátványosabb, és leghitványabb Eu-s bizonyíték az az, hogy nyugati-, és ukrán szervezetek által is feltárt, és bizonyítékkokkal alátámasztott ukrán korrupció ellenére önti az EU, a milliárdokat Ukrajnába.

Esetleg itt "Ennyi".
De még inkább itt sem, mert a nyilvánvaló többszörös nemzetközi forrásokból elérhető bizonyítékok ellenére a magyarországi ellenzék, még mindig, kitartóan, a magyar választók átverésével, és becsapásával akar választást nyerni, és hatalomra kerülni.

Nagyon remélem, hogy egyszer Magyarországnak olyan ellenzéke lesz, amelynek nem lesz jó az, ha Magyarországnak rossz.
És még azt is remélem, hogy az ellenzéki aktivizmus nem annyiban fog kimerülni, hogy próbálják értelmi fogyatékosként kezelni a nem ellenzékieket.
Ja..., ezzel együtt próbálják nem értelmi fogyatékosként kezelni, a saját, ellenzéki választóikat.

Nincs profilkép
#155620 Gyula.,
2026-02-07 05:35:42

Válasz rtamas1976 #155619. hozzászólására
Ide felülre a keresőbe írd be: claastra
Kihoz 5 oldalt.
Olvasd el az 5/1-et
Majd olvasd el az 5/4, 5/5

2022-ben és utànna a fidesz munkâja lekövethető!




#155619 rtamas1976
2026-02-07 00:04:36

Válasz Gyula., #155617. hozzászólásáraMég ide nem jöttetek tiszás propagandisták addig aránylag jóvolt a topic!
Mióta itt lázitjátok a topicot azóta minden más!
Voltnekünk #, Józsefünk, énvagyok2őnk, márisszomszédunk, stb...
Velük megvoltunk, és legalább ők hithű emberek!
Nem olyanok mit ti propagandista fizetett lázítok.
Itt nincs fideszes propagandista, csak fideszes gazda! Legalább is nemtudok!
De van nem gazda propagandista: gyula, mtzcsavar, bartapeti, leszlesz, eperország bocsi ha kihagytam valakit!
Ezek közt 1gazda sincs! Mind propagandista tiszás.


Nincs profilkép
#155618 hashtag
2026-02-07 00:01:35

Válasz MTZ1221.3 #155616. hozzászólásáraNekik jó? Nekik jó, hogy a dilettáns kormány miatt elvettek tőlünk ezermilliárdokat? Ha nem így végezte volna a munkáját a fidesz, nem is jött volna létre a tisza. Nem lett volna rá szükség.
Visszatérve: a kórházak felújítása nem volt megtiltva, az más tészta, hogy eus pénzek nélkül nem tudtuk felújítani. Milyen jó lett volna, ha 8-10 éve nem főellenségként tekintenénk az unióra. Megkérdezték a nőt, hogy a korrupció miatt visszatartott pénzeknek van-e valós hatása az országra, ő meg elmondta, hogy hàt igen, van szopás miatta rendesen. Ennyi.

Nincs profilkép
#155617 Gyula.,
2026-02-06 23:43:42

Válasz rtamas1976 #155604. hozzászólására
Fordítva vagy összerakva nekem így sem úgy sem lesz több. De legalàbb az ilyen uszított automatàk,mit te legalàbb felszivódnak/lenyukszanak nyugodtabb közélet lesz!
Mert ha jól menne minden nem csinàlnà ezt a néppel a fideszsmile thumbdown



Nincs profilkép
#155616 MTZ1221.3
2026-02-06 23:42:07

A 444-ről másolom, mert az hiteles. smile laugh Részleteket, mert moderálnak.
„A téma a jogállamisággal kapcsolatos kondicionalitási eljárás hatékonysága. Magyarként azt kell mondanom, hogy nagyon hatásosnak bizonyult a jogállamisági mechanizmus. Mert körülbelül 21 milliárd eurónyi forrást felfüggesztettek, ebből pedig több mint 1 milliárd eurót már el is vesztettek a magyarok." - Így kezdődött. Eddig fun minden.

"Ez komolyan befolyásolja a magyar állam működését, mert az állam nem tud költeni az infrastruktúrára, nem tudja támogatni a magyar gazdaságot, és az alapvető szociális szolgáltatásokat sem tudja biztosítani az emberek számára. Csak pár példát hadd hozzak.
A helyreállítási alap forrásaiból 50 kórházat lehetett volna felújítani, de ez nem történt meg. A vasúti hálózat állapota tragikus Magyarországon, egyes vonalakon 170 évvel ezelőtti sebességgel közlekednek a vonatok. Nyugodtan elmondhatjuk, hogy a kondicionalitási szabályozás igenis komoly hatást gyakorolt a magyarok mindennapi életére." - Itt egy rövid tényközlés, hogy elég nagy tökön rúgás ez a magyaroknak.

"A dolog pozitív oldala, hogy a magyarok romló életszínvonala erősíti az ellenzéket. Én ilyen értelemben nagyon pozitívan tekintek a 2026-os választásra." -> Ezt nem tudom, hogy a fenébe nem lehet úgy értelmezni, hogy nekik jó ha a magyarok rosszul élnek, mert rájuk szavaznak. Milyen pozitív hangot lehet ebbe belemagyarázni ~1 év után is azt én nem tudom?

Áprilisban kiderül a kiszavazó show-n.

Nincs profilkép
#155615 hashtag
2026-02-06 23:34:11

Válasz rtamas1976 #155613. hozzászólásáraMit mondott? Börtönbe zárja a fél nert a korrupció miatt, és akkor majd megkapjuk az eus pénzt. Akkor most mégse a kollárkinga helyzetértékelése miatt nem kapunk?

Nincs profilkép
#155614 hashtag
2026-02-06 23:28:20

Válasz rtamas1976 #155607. hozzászólásáraEnnyi idő is kevés volt értelmezni ezt a videót.

#155613 rtamas1976
2026-02-06 23:27:11

Válasz envagyok2 #155605. hozzászólásáraNézd egy valódi hazfi ilyen!
Nem egy gennyes kis nyálgép mint petya.

https://www.facebook.com/share/v/1ATQ8M17LJ/

#155611 rtamas1976
2026-02-06 23:12:46

Válasz envagyok2 #155609. hozzászólásáraLeveheted a hangot, mert felíratozva van.
Csak nyugodtan tanulj! Hogy kell hazát árulni!
Ha eddig nemtudtad, a legjobb mestered lehet kingus!

#155610 rtamas1976
2026-02-06 23:09:49

Válasz envagyok2 #155605. hozzászólásáraAmúgy netto befefizetők lettünk, hàla a globalista bandànak.
Ilyen kollárféle férgeknek!
De ennek ti örültök mert ez segiti az ellenzéket!
Gratulálok!

Nincs profilkép
#155609 envagyok2
2026-02-06 23:08:56

Válasz rtamas1976 #155607. hozzászólásáraoké, majd figyelmneztess napokban, este nem nézek hanggal semmit

#155607 rtamas1976
2026-02-06 23:03:23

Válasz envagyok2 #155603. hozzászólásáraNézd ittvan egy lidérc, a ti lidércetek.
Halgasd meg!

https://vm.tiktok.com/ZNRUmC9aS/

Nincs profilkép
#155605 envagyok2
2026-02-06 22:59:32

Válasz rtamas1976 #155601. hozzászólásáraegybéként arra vagy ítélve, mint ahiogy látszik az ábrán. majd csak eljut egyszer a tudatig.
hogy ki a rák fizet be? minden tagország, dehogy kik a nettó bnefizetők? gugli abarétod.

kurva nagy bajba leszel, ha a flauba egy mihazánkos szavazt se lesz. hahahahaha

#155604 rtamas1976
2026-02-06 22:57:28

Válasz Gyula., #155593. hozzászólásáraNyomorult propagandista, akkor dumálj ha mentek a levesbe!
Akkor eltünsz a picsába majd!
Igaz volt 2évíg jólfizető állásod.
Amivel elárultad az országod.
Mert ez neked csak országod és nem hazád!

Nincs profilkép
#155603 envagyok2
2026-02-06 22:56:21

Válasz rtamas1976 #155599. hozzászólásárahogy taníccsallak, tök ingyé, te is okoslígy

Nincs profilkép
#155602 MTZ1221.3
2026-02-06 22:55:42

Válasz envagyok2 #155594. hozzászólásáraVolt valami Kollár nevezetű valaki, az azt mondta kórház felújításra vissza tartotta a pénzt az unió. Tévedett volna?

#155601 rtamas1976
2026-02-06 22:53:45

Válasz envagyok2 #155594. hozzászólásáraGyakorlatilag mi éhalálra lennénk ítélve ha nincs a zunijó!
Kérdezem ki a rák fizet be az unjó kasszájába, hogy visszaosszák, és a külföldi befektetők ( zömében zunijós) mennyit visznek ki az országból? 80%körül!
Az nembaj.
De lölő az baj!
Nemvagyok fideszes, útálom őket.
De olyan tisztánlátó vagy mint a szőke tisza vize áradásnál!

#155600 rtamas1976
2026-02-06 22:47:36

Válasz envagyok2 #155595. hozzászólásáraAzok a legnagyobb nyertesei a fidesznek akik most ordítanak a fidesz ellen.
Mint ahogy azok szidják a rendszert aki megszedte magát belőle, jól él, és semmi oka panaszra!

#155599 rtamas1976
2026-02-06 22:45:10

Válasz envagyok2 #155597. hozzászólásáraAkkor minek vagy itt ha ilyen okos vagy?

Nincs profilkép
#155597 envagyok2
2026-02-06 22:32:32

Válasz rtamas1976 #155588. hozzászólásáraén tovább látok a falutábláná

Nincs profilkép
#155596 envagyok2
2026-02-06 22:30:42

Válasz medikus #155589. hozzászólásárafidesz székház ügy, az nem bűn volt? a fidesz, márha a mostani ner-t értjük alatta, nem ott és abban az ügyletben született?

Nincs profilkép
#155595 envagyok2
2026-02-06 22:29:54

Válasz rtamas1976 #155587. hozzászólásáraezt azok fogják visszafizetni, akik ma azt kiabálják, hogy mocskos fidesz. csakhogy értsd, mi miért van.

Nincs profilkép
#155594 envagyok2
2026-02-06 22:28:45

Válasz rtamas1976 #155591. hozzászólásáraa zúnyijó nem fagyasztotta be pl. az emoga kiadásokat, egy kanyi fillért se. vagis az összes mg-i, vidékfejlesztési pályázat zúnnnyijós pénzbű van.
meg zunnyijós pénzbű mennek a kórházak, az össze tiopos faluház meg falubusz meg közút karbantartás, ugyan így junnyijós pénzbű megy a tanárok fizetése, a cigényok felztárkóztatása meg még ki tudja mi nem.
érdekes módon.
ha jó erősen megnélzzük,m véletlenülk pont akkor kezdett nőni az adósság, mikor államadósságbű köllött fedezni a választási győzelmet. mi tartja vissza a nagységos utrakat attú, hopgy ne legyen 13 havi, meg 14 havi nyögdíj pl? meghogy a lölőnek csak a pályák után ne csnegessenek kii évi 700 csilliárdot? mégis mi tartja vissza ettű űket? ez kötelező? he?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Már nemcsak a termés van veszélyben, az erdők is pusztulnak
Már nemcsak a termés van veszélyben, az erdők is pusztulnak
Az Alföld egyre inkább elveszíti vizes jellegét, sivatagosodás jelei látszanak.
Fókuszban az őszi mák: nő a vetésterület, de sok a kockázat
Fókuszban az őszi mák: nő a vetésterület, de sok a kockázat
A mák érzékenysége miatt a termesztés sikerét alapvetően az időjárás határozza...
Ventilátorok
Ventilátorok

70.000 Ft

Borászati lapszűrő 20x20-as
Borászati lapszűrő 20x20-as

240.000 Ft

Ipari fogaskerék Ø 590 mm,  vastagság 110 mm,  alkalmazás: bányák,  kohászat,  olaj,  kikötők,  hajók,  nehézgépek,  stb
Ipari fogaskerék Ø 590 mm, vastagság 110...

50.000 Ft

Lemken eke
Lemken eke

4.150.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]