Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

MTZ traktor szerelési kérdések – Mindörökké Belarus!

Létrehozta: , 2008-12-14 20:41:19

Kedvencekhez Segítség
96450 hozzászólás
#37600 shazi
2015-03-24 20:31:55

Válasz #37639. hozzászólásra

Pedig lehet reccsenés nélkül, ráadásul kuplung nélkül. smile thumbup azt aláírom a felező váltását elrontottam. smile hammer https://www.youtube.com/watch?v=BHNA6x08lYs&feature=youtu.be

Nincs profilkép
#37599 rocska64
2015-03-24 20:24:08

Válasz #37647. hozzászólásra

nem a töltés és nem is a szelep hézag nem a fordulat szám hanem szerintem rossz kipufogó vagy nézd meg a motor tartó bakot csavarokat!(szüntesd meg a motor túlzott remegését rázkódását)

#37598 emcett
2015-03-24 20:22:14

Üdv!

Van valakinek tapasztalata a gyári monociklon helyett ilyennel?

http://trac-tor.fis.ru/product/10112663-monociklon-dlya-traktorov

Nincs profilkép
#37597 rocska64
2015-03-24 20:14:21

Válasz #37649. hozzászólásra

ha mér szét van húzva akkor már látni mi a baj(kiemelő villa,nyomó csapágy,nyomó lap,és nem utolsó sorban lendkeréksmile thumbupcool)a villát csapágyat lehet cserélni,lapot lendkereket szabájozni.

Nincs profilkép
#37596 bajhober24
2015-03-24 19:47:30

Sziaisztok! végleg tönkrement az MTZ kuplungja, az állítás segített rajt de 1 óra után elszállt a kuplung. :( Ha már széthúzzuk mit javasoltok miket cseréljek benne?

#37595 apuci
2015-03-24 19:43:10

Válasz #37646. hozzászólásra
Valóban igazad lehet a sűrűbb olaj is segíthet most hogy mondod mintha akkoriban az enyémben valami nyugati traktor hajtómű olaj lett volna(talán JD)
smile scaredsmile scared

#37594 kevesa
2015-03-24 18:41:40

Megint letört a kipufogóm.

Egyszerűen nem tudom miért.

Nyáron állítottunk előtöltést rajta szerintem a szelephézagot is meg kellene nézni.

Szerintem nagyon keményen jár a motor és azért töri le vagy olyan fordulaton használom.

Mondjuk még sosem volt a szelephézag megnézve hogy jó avagy sem.

Mi a véleményetek erről?

Mit kellene tennem ?

#37593 medikus
2015-03-24 12:23:29

Válasz #37643. hozzászólásra
Esetleg sűrűbb olaj a váltóba!smile thumbup

#37592 mtz1221
2015-03-24 11:16:21

Válasz #37643. hozzászólásra
Okoskodik a fene,ha a kuplungod mint irod akkor jó.Most ha lenél szives más traktorával is fordulni egyet,és ha azt is recsegteted akkor egyszerüen bot füled van a váltáshoz.És akkor cseszheted keresztben hosszában a nyelestengelyféket meg mindent.És akkor vagy fulszinkron váltó való a kezedbe,vagy olyan bot darab aminek a másik felén vas szerszám vansmile tongue

Nincs profilkép
#37591 Richard.
2015-03-24 09:08:57

Válasz #37643. hozzászólásra

Igy Jó az a kuplung! Olvass vissza,regények vannak már erről irva. Gyorsabb is! Két hónapja is volt irva azthiszem.

Nincs profilkép
#37590 roland04
2015-03-24 09:05:14

Válasz #37642. hozzászólásra

Csak az építő jellegű hozzásolások érdekelnek, az okoskodás nem !!!

#37589 mtz1221
2015-03-24 08:56:51

Válasz #37641. hozzászólásra
Gyakorolni,gyakorolni és gyakorolni.smile blush

Nincs profilkép
#37588 roland04
2015-03-24 08:44:49

Válasz #37638. hozzászólásra

Így van ahogy te mondod. Beteszem bármelyik sebességbe (hátra menetbe is) akkor recseg, majd a kuplung felengedése nélkül újra bármelyikbe nincs recsegés, simán erőltetés nélkül sikerül berakni, sőt ha úgy indítom be, hogy sebességben van (persze a kuplungot benyomom) recsegés erőltetés nélkül be tudom tenni bármelyik sebességbe.

Rudazatban nincs holtjáték, csapszegek cserélve.
Nyomlap szabályozva volt amikor a kuplung tárcsa cserélve volt.

Így újabb ötlet, vagy milyen infó kellene még?

#37586 emcett
2015-03-24 06:27:22

Válasz #37635. hozzászólásra

Ez csak a tiéden van így, vagy bármelyiken? Mert én még soha nem figyeltem oda, hogy befolyásolná. Egyébként nem nagyon értem, hogy miért is jó ez az aszinkronos technológia. Akármilyen profi legyen valaki a váltásban, nem hiszem el, hogy reccsenés nélkül felvált, utána meg vissza.smile devil

Nincs profilkép
#37585 Richard.
2015-03-24 03:34:10

Válasz #37636. hozzászólásra

Benyomod a kuplungot. Beteszed 3 ba. Recsegve. Aztàn,Kuplung marad benyomva,nem engedted fel,utànna üresbe rakod,Kuplung mèg mindig benyomva,aztàn vissza 3ba. Ha recseg, nem tudod recsegès meg erőltetès nèlkül betenni, akkor valami viszi a váltót. Vagy a csotengely, vagy a tàrcsa, mint irtàk,beleèr a nyomolapba, vagy a lendkerékbe. Holtjàtèk,Kuplung rudazat,Normàlis? Valahol itt a hiba.

#37584 AtoZz
2015-03-24 00:03:21

Válasz #37636. hozzászólásra

Aszinkron váltóra ha valaki ráérez,az kuplung nélküs is tud recsegés mentesen váltani,ugyanúgy felfele mint ahogyan visszaváltani is smile surrender

Nincs profilkép
#37583 roland04
2015-03-23 22:07:41

Válasz #37635. hozzászólásra

A miénkben már 80-as motor van és annak az oldalán van a kompresszor.
Mindegy, hogy be vagy ki van kapcsolva, a recsegés változatlanul megvan.
Ha nincs nyeles tengely fék az 50-ben, csak az 550-s és újabbakban akkor mi fogja szinkronba hozni, megakadályozni a recsegést? Vagy nem fog megszünni, valamennyire mindig recsegni fog?

#37582 apuci
2015-03-23 21:51:10

Válasz #37632. hozzászólásra
Nekem volt 50-es és nálam is hasonló volt a helyzet,aztán rá jöttem hogy ha be van kapcsolva a kompresszor akkor nem reccsensmile whistlingsmile wink

#37581 medikus
2015-03-23 21:43:33

Válasz #37632. hozzászólásra
Nem azt mondtam hogy vegyél újat!A boltban próbálj ki mindent,mielőtt megveszed a tárcsát.Lehet görbe is,azért kell ráfektetni egy nyomólapra! Még a boltban!A tárcsát rápróbálni egy új tengelyre,hogy könnyen csússzon rajta!Akkor jó lesz az!smile thumbup

#37580 medikus
2015-03-23 21:39:03

Válasz #37631. hozzászólásra

Az szerintem kevés!26-28 körül emlékszem!smile thumbup

Nincs profilkép
#37579 roland04
2015-03-23 21:37:37

Válasz #37630. hozzászólásra

Ha jól értem az lenne a legjobb ha kiszereltetném a nyeles tengelyt és ahhoz vennék 1 új kuplung tárcsát, esetleg új nyeles tengelyt is vennék?

A kuplung tárcsa 2010.10.23.
A tengely (50-1601215) 2014.02.21.
Ezt a tengelyt cserélték már.

#37577 medikus
2015-03-23 21:25:34

Válasz #37628. hozzászólásra
Nekem azért kellett széthúzni még egyszer,mert az egyik új tárcsa agyrésze szélesebb volt 3mmvel,mint az előtte benne levő,és az a plusz 3mm rászorult a nyeles tengely nem kopott részére!smile thumbup

Nincs profilkép
#37575 roland04
2015-03-23 21:20:51

Válasz #37627. hozzászólásra

Másnak sem ment, már többen is próbálták akiknek 50-sük van, bár nekik sem tökéletes, de sokkal jobb mint a miénk.

Nincs profilkép
#37574 rsándor
2015-03-23 21:14:02

Válasz #37625. hozzászólásra Más sem tud váltani recsegés nélkül ? Mert lehet hogy a hiba benned van mivel az mtz nem szinkron váltós.

#37573 medikus
2015-03-23 21:13:34

Válasz #37625. hozzászólásra
Ha a nyelestengely nem áll meg,akkor még is csak kuplung bajod van!Azt kellene orvosolni,nem darázsderékkal!Lehet nem jó tárcsát tettetek bele!A boltba úgy menj,hogy kérj egy nyomólapot,és egy nyelestengelyt!A tárcsát próbáld rá a tengelyre is,és fektesd rá a nyomólapra is.A multkor 4 tárcsát próbáltam,mire lett jó.Szorult a bordán,vagy rá se ment!Volt amelyiknek szélesebb volt az agrésze,3mm rel!!smile thumbup

Nincs profilkép
#37572 roland04
2015-03-23 20:55:49

Mtz 50-m még mindig váltó problémával küzd, pedig már volt 1x felújítva mióta nálunk van. A gond az, hogy ha váltok szinte mindig recseg, többször volt már állítva rajta, kuplung tárcsa csere, de semmi sem oldotta meg. Új ötlet, hogy cseréljünk darázsderekat mert abban van nyeles tengely fék.
Mi a vélemény megoldaható-e a csere, megoldja a váltási gondot?

Köszönettel: Roland

#37571 gjoni
2015-03-23 20:13:22

Válasz #37621. hozzászólásra
Ki tudja már ezt ,adattáblát is lehet hamisítanismile biggrinAz enyémnek az orrán a hűtőrács felett még látszik az orosz tintapecsét ,az első hídon is rajta volt csak le pattogott már a festék smile thumbupcoolAztat mondta a szerelőm ,na ez igen ilyet manapság nem látni smile biggrin

Nincs profilkép
#37570 rsándor
2015-03-23 20:08:46

Tudja valaki gyárilag a kompresszió hány bar ? mtz 820.2.

#37569 emcett
2015-03-23 20:01:45

Válasz #37621. hozzászólásra

A tavalyi(!) Agromash-on a 1221.5 -ön a fülkén 1221.3 -at olvastam...! smile thumbup

#37568 röfik
2015-03-23 19:35:46

De mindegyik minsk tractor works.Akkor hogy is van?Meg sok tábla meg egy a motoron.smile whistling

#37567 gjoni
2015-03-23 06:54:49

Válasz #37618. hozzászólásra

Ha nem volt még szét borítva a váltó meg a motor a jók közésmile biggrin

Nincs profilkép
#37566 a2457
2015-03-22 22:32:22

Válasz #37618. hozzászólásra

:D
szökevény kategória

#37565 mtz1221
2015-03-22 22:05:36

Válasz #37614. hozzászólásra
Na most basszus az enyém 5éve ilyen piros szinű volt,most meg kisütötte a nap rózsaszinre,Ilyenkor hová tartoziksmile sweatdropsmile helpsmiliesmile blinksmile confused

Nincs profilkép
#37564 Richard.
2015-03-22 21:27:13

Ebböl is látszik,hogy nem az mtz a szar,hanem azt csinálnak belőle.gondolom egy egész iparág biztositja bicikliből az anyagot. Más tipust nem mernének talán lerongyolni ennyire.

#37563 gjoni
2015-03-22 21:25:29

Válasz #37615. hozzászólásra

Na pont ezért beszélek én le akit lehet az új mtz -ről ,ha már szerelgetni kell vegyen egy 10 éveset és lehet sőt biztos olcsóbban megússza ,és pénze marad bőven smile smile

Nincs profilkép
#37562 a2457
2015-03-22 21:18:21

Válasz #37613. hozzászólásra

igazából erre nincsen bizonyíték, csak erős a gyanúm.
gép és gép közt vannak olyan eltérések néha tartósságban, ami gyanússá teszi a dolgot.
főleg ez a "kereskedő nemtudja mi a baja, tehetetlen az ügyben " dolog az ami alapot ad ennek.
találkoztam énis olyannal hogy eggyazon lévben gyártott gépek, ugyanaz a típus.
a kereskedő nem ugyanaz volt ahonnan vette az illető.
ugyanazok a pofák ülnek mindkettőn, az egyiket mégis heti sztinten javítani kell, a másik meg kihúzza a téli nagy karbantartásig.
ittvan az orrom előtt, ők is az én műhelyembe állnak be. látom mennyit kínlódnak vele.

#37561 gjoni
2015-03-22 21:15:38

Válasz #37612. hozzászólásra

Na ezek a jobb fajták amire nincs panaszsmile thumbup

#37560 gjoni
2015-03-22 21:11:45

Válasz #37612. hozzászólásra

Így van Román sza.ok smile thumbupcoolViszont aminek az orrában a kisebbik kocka lámpa van ,azok faszák . Úgy tudom 2005 előttiek smile thumbup

Nincs profilkép
#37559 a2457
2015-03-22 20:47:45

nekem volt műszaki boltom, nem traki bolt de az elv ugyanaz.
a gyártó ad garanciát a kereskedő partnernek, az meg továbbadja a fogyasztónak.
ahol szórakoznak a garival ott sötét titkok lapulnak a háttérben.
nekem se került soha egy fillérbe sem ha valamit visszahoztak vagy szóltak hogy nem klaffa. én küldtem a nagykernek, ők meg a gyártónak.

csak akkor adják elő a tehetetlent ha soha nem volt gyártócég amitől azt hivatalosan megvették.

az én személyes gyanúm az hogy a románoknál licenc alatt gyártott mtz koppintásokra gyártanak motorháztetőt meg még pár apróságot amiben elüt és azokat hozták/hozzák be. kicsit másabb a festék színe rajtuk, ahogyan ezt a kolléga is lentebb említette.
szerintem sufnitunnerolt román gépek amik ennyire kopnak.

#37558 gjoni
2015-03-22 20:10:00

Válasz #37606 hozzászól Erre a színűre gondoltam smile sleep

Nincs profilkép
#37557 Mtz 550E
2015-03-22 19:51:38

Válasz #37609. hozzászólásra

remeg az akartam írni! Meg a fülke is rezonál vagy labilis!

Nincs profilkép
#37556 Mtz 550E
2015-03-22 19:49:32

Válasz #37603. hozzászólásra

Nekem is mióta az 550E alatt elsőhajtás van azóta elég megszokni remegek állandóan sárvédő rezeg meg a fülke is jobban valamikor már idegesit!

#37555 Elitjocko
2015-03-22 19:19:50

Válasz #37602. hozzászólásra
Nekünk a 952-n fütyül rendesen!(tpk 6-os)

#37554 röfik
2015-03-22 19:16:27

Válasz #37606. hozzászólásra

Abba egyet értünk hogy kb 2004 ota nem igazán vannak toppon ivánék a traki gyártásban.Ujitanak de nem igazán sikerül.smile sad

#37553 röfik
2015-03-22 19:13:58

Válasz #37604. hozzászólásra

Milyen rozsaszines???Nem értem mindegyiken made in minsk tábla van kereskedök egymást mocskolják hogy a másiké a szar gyártmány hogy nem eredeti stb...Komoly érdeklödövel meg alkudoznak hogy vigyék a portékát.smile scaredsmile scared

#37552 gjoni
2015-03-22 19:10:44

Válasz #37603. hozzászólásra

És még olyan is akad amelyiknél igen csak bele kellett nyúlni a váltóba is smile nonono

#37551 gjoni
2015-03-22 19:08:53

Válasz #37603. hozzászólásra

Hát ez az most az új gépek vásárlása után még kell vész tartalék bőven ,mert mire beáll rá megy még fél milla körül smile oopsItt is van ,olyan aki már 700-nál jár a két éves 892-nél,pláne amelyik festése olyan rózsaszínes smile oops

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európai agrárium: a külföldi munkások tartják életben?
Európai agrárium: a külföldi munkások tartják életben?
Az európai agrárium alapja ma már a vendégmunkások tömege.
Újabb településeken vezetnek be vízkorlátozást
Újabb településeken vezetnek be vízkorlátozást
A klímaváltozás miatt egyre gyakoribb hőhullámok nehezítik a vízellátást.
Őszibarack cefrének
Őszibarack cefrének

198 Ft

Regisztercső, hűtők és egy gázkazán
Regisztercső, hűtők és egy gázkazán

250.000 Ft

Telepvezető
Telepvezető

600.000 Ft

Tehén
Tehén

550.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]