Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Fortschritt E-514 kombájn

Létrehozta: Vendég , 2008-02-16 21:05:54

Kedvencekhez Segítség
14135 hozzászólás
Nincs profilkép
#13583 Gyurkesz1
2024-07-09 20:51:46

Válasz Anicska #13580. hozzászólásáraCserelj egy komplett ac-t.

#13582 Anicska
2024-07-09 20:50:00

Válasz medikus #13581. hozzászólásáraKöszi a választ .A kézi ÁC -t kell cserélni ?

#13580 Anicska
2024-07-09 20:24:27

Nagy a gond ! Segítséget kérek a kombájn motor nem kap üzemanyagot : a szívócső új ,ácézás után megy egy darabig és leáll ,szűrök tiszták,a tartályból tisztaüzem anyag folyik a rendszerbe . A kézi Á -c 15 -20 nyomkodás után keményedik be,utána könnyen indul ,de rövidesen leáll.Mi lehet a baj ,köszönöm előre is a válaszokat !

Nincs profilkép
#13578 Gyurkesz1
2024-07-09 17:17:22

Válasz medikus #13577. hozzászólásáraHa jól figyeltem zöldes volt mint a fagyálo.

#13577 medikus
2024-07-09 17:09:12

Válasz Gyurkesz1 #13576. hozzászólásáraVíz,kondenz víz is szokott lenni! Csak annyi,ami a csőben van!

Nincs profilkép
#13576 Gyurkesz1
2024-07-09 17:07:12

Válasz medikus #13574. hozzászólásáraTörtént már magával hasonló?? Vagy hallot ilyen esetről?

#13573 medikus
2024-07-09 17:01:26

Válasz gabika82 #13571. hozzászólására2 fajta spanolása van!Egyik olyan mint a 12-es,a másik verziónál van egy plusz szíjtárcsa,és egy rugós szíjtárcsa!Lényeg hogy ne húzd túl,mert elgörbül a variátor tengely!!!!!Ha laza,akkor meg beszorul a csiga,és van szopás!
smile cursing

Nincs profilkép
#13572 Gyurkesz1
2024-07-09 15:50:00

Motorolaj cserénél jött kb 150ml fagyáló az olaj leengedő csőből, utána szépen az olaj. Eddig sosem volt benne fagyáló csak most télére. Reménykedek hogy tiszta eső vízzel jó lessz. Szerintetek??

#13571 gabika82
2024-07-09 08:30:43

Válasz medikus #13569. hozzászólásáraKöszönöm Mester!!még a annyit hogy a üritőcsiga dupla ékszíjját mennyire kell spanolni van rá valami gyári adat vagy hogy kikapcsolt allapotba nem menjen?

#13570 medikus
2024-07-09 08:13:02

Válasz 44claasgarantos #13567. hozzászólásáraMeg se próbáld kivágni!!!!!!!!!!!!!! Nem tudod tömíteni,a törek és szalma fel jön a motor mellett és kigyullad! Okosabb akarsz lenni mint a gyártó?
smile hammersmile hammersmile hammer

#13568 gabika82
2024-07-09 07:44:24

Válasz gabika82 #13557. hozzászólásáraAttól hogy nincs fent valami gondja lehet vagy csak kényelmi szempont?

Nincs profilkép
#13567 44claasgarantos
2024-07-08 21:43:15

Hát igen kell lesz tartalék ha beszarik akkor le és másik fel itt az át szerelést leröviteni föleg a motroknál az olaj teknö agaszt nem tudom hugy fér el a szalma rázonál nem e dugulást okoz az adagoló nem anyira gond

#13566 medikus
2024-07-08 21:02:01

Válasz 44claasgarantos #13565. hozzászólásáraA bontottal meg már learattál volna!
smile sweatdrop

Nincs profilkép
#13565 44claasgarantos
2024-07-08 16:44:32

Köszörülik a fő tengely mert a ketes hajtókar csapágyas és keresek egy csere motrótt mert áll az aratás csere motoral meg kész lenne két három napot kelene kibirni most aratásban egy órát ment javitás több hét

#13564 medikus
2024-07-08 16:27:28

Válasz R Sándor #13563. hozzászólásáraOlajszivattyú szívó csonkot is cserélni kell,szerintem! A kombájn nem ér le,az IFA olajteknőbe!
smile cursing

Nincs profilkép
#13563 R Sándor
2024-07-08 16:14:28

Válasz 44claasgarantos #13562. hozzászólásáraMeg van a régi motor ,? Akkor rá kell szánni az időt nincs mese.

Nincs profilkép
#13562 44claasgarantos
2024-07-08 16:06:14

Válasz medikus #13561. hozzászólásáraHa megunom akkor igen de sajna nincsen más nekem nem adnak új kombánjt mis másnak

#13561 medikus
2024-07-08 15:47:42

Válasz R Sándor #13560. hozzászólásáraNem kivágni kell! Ketté vágni!
smile lol

Nincs profilkép
#13560 R Sándor
2024-07-08 15:44:48

Válasz 44claasgarantos #13558. hozzászólásáraKÖTELEZŐ CSERE AZ OLAJ TEKNŐ . MEG AZ ADAGOLÓ!!!! AZ IFA ADAGOLÓVAL NEM TUDSZ FORDULATOT TARTANI !!!!!! HA A LEMEZT KIVÁGOD SZERINTEM KI FOG GYULLADNI A KOMBÁJN.

#13559 Gepi
2024-07-08 15:08:42

Válasz 44claasgarantos #13558. hozzászólásáraCserélni kell ezeket, mint írták is pár napja.

Nincs profilkép
#13558 44claasgarantos
2024-07-08 14:27:56

Ki hogyan szerelt be ifa teher motort a kombájn ra kivágta a felső lemezt hogy be férjen az olaj dekni a teher autó adagoló hogy dolgozik a kombánjba jól tarcsa a fordulatot

#13557 gabika82
2024-07-08 06:25:19

Válasz medikus #13556. hozzászólásáraVan egy L alakú laposvas abba megy bele a rudazat azt leverték róla!! Így most kézzel kell kikapcsolás! De majd akkor hajtok rá eggyet!

#13556 medikus
2024-07-08 06:13:54

Válasz gabika82 #13554. hozzászólásáraAz ürítést és az asztalt is a kuplung kapcsolja ki!

#13555 medikus
2024-07-08 06:12:54

Válasz gabika82 #13553. hozzászólásáraAnnyira hogy ki is vigye,de ne is szoruljon meg ürítés közben!

#13554 gabika82
2024-07-07 22:53:59

Válasz gabika82 #13553. hozzászólásáraMeg még azt akartam kérdezni az üritőcsiga karján van egy rudazat alul a fülke alatt az a kuplunghoz lehetett bekötve hogy ha kinyomom a kuplungot kikapcsolja az ürítés?

#13553 gabika82
2024-07-07 22:52:36

Válasz medikus #13530. hozzászólásáraÜdv mester !! Szakmai kérdés a tartályba a lemezeket ami a csiga felett vannak mennyire vannak állítva ?vagy teljesen kívánnak nyitva?

#13552 Buvargabi
2024-07-07 22:33:23

Válasz medikus #13548. hozzászólására6-7mm volt,ma próbáltam cca10mm nem volt szórás de koszossabb volt.a kalász végét bevitte kicsépeletlenül a tartályba.ha húztam a kosaron akkor törte a magot.

#13551 Jakabjóska
2024-07-07 21:33:05

Válasz medikus #13547. hozzászólására2 nap volt a motor csere, úgy, hogy az IFA- ból is ki kellett bontani. A főtengelyről leszakadt súly még megvan a polcon.

#13550 medikus
2024-07-07 20:52:04

Válasz 44claasgarantos #13549. hozzászólásáraEgy adagoló csere 20 perc!Ha odafigyelsz,segítség nélkül is megy!

Nincs profilkép
#13549 44claasgarantos
2024-07-07 20:31:39

Válasz Berente Antal #13546. hozzászólásáraTe azt csak gondolód főleg az adagoló

Nincs profilkép
#13546 Berente Antal
2024-07-07 17:25:02

Válasz 44claasgarantos #13544. hozzászólásáraEzeket átrakni azért nem túl nagy feladat.

#13545 Buvargabi
2024-07-07 15:50:58

Üdv!ki mennyire nyitja ki a zsalus rostát?

Nincs profilkép
#13544 44claasgarantos
2024-07-07 13:47:22

Akkor csak kombájn motort lehet bele rakni

#13543 rtamas76
2024-07-07 13:41:46

Válasz 44claasgarantos #13542. hozzászólásáraAdagoló, olajteknő, kipufogó torok.( vízpumpa)
Ledkerék, ékszíjtárcsa kompresszor.

Nincs profilkép
#13542 44claasgarantos
2024-07-07 13:36:46

Menyivel más a teher autó motor és a kombájn motor mit kel át alakitani kombájnra szerelik az ifa motort

Nincs profilkép
#13541 R Sándor
2024-07-01 22:44:54

Válasz jndobsa #13540. hozzászólásáraA jumzon voltak régen ablakos motorok. Nekem is ki könyök ölt egy IFA az 514 be ,leverte a víz szivattyút, üzemanyag szűrőt, a hajtókar kiflibe hajlott,. Még 3 hengerrel ment le kellett állítani a motort.smile sad

Nincs profilkép
#13540 jndobsa
2024-07-01 21:26:22

#13539 medikus
2024-06-30 21:53:54

Válasz R Sándor #13537. hozzászólásáraAz nem befolyásolja a teljesítményt!
smile sweatdrop

Nincs profilkép
#13538 jndobsa
2024-06-30 21:52:36

Olajteknő is más a kettőé úgy tudom

Nincs profilkép
#13536 jndobsa
2024-06-30 21:13:11

Fater új szerzeménye volt az egész gép. Ráadàsul először vágtuk magunknak.
Kb 25 ig jutottunk, még négy Ha búza volt hátra neki.smile ohmy
Gazdája egy dominatorra cserélte, ugyanezen okból. Beszart az ifa motor
Szerencsére tartalék moci azzal együtt van 2, csak épp komplett felújítás előtt állnak.
Kukoricaszezonra fel van adva a lecke.smile oops

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Bóna Szabolcs: Ez a helyzet a külföldi munkavállalókkal
Bóna Szabolcs: Ez a helyzet a külföldi munkavállalókkal
A magyar agrárium jövője a munkaerőpiaci kihívások, a technológiai fejlesztések...
A szomszédban már csökkentik az alapvető élelmiszerek áfáját
A szomszédban már csökkentik az alapvető élelmiszerek áfáját
Ausztria 2024. július 1-jétől 4,9 százalékra csökkenti az alapvető élelmiszerek...
Eladó 2 db IH6200
Eladó 2 db IH6200

500.000 Ft

Eladó MDW 514
Eladó MDW 514

6.500.000 Ft

Claas Variant 360
Claas Variant 360

4.900.000 Ft

Vogel & Noot Farmer 3S / M1020
Vogel & Noot Farmer 3S / M1020

800.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]