Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174518 hozzászólás
Nincs profilkép
#174468 Koczka József
2026-06-27 21:31:27

Válasz MTZ1221.3 #174465. hozzászólásáraCsak az igazat írtam semmi személyes. Még két hónapja itt fikáztad a tiszát is most meg keresztcsontig be nyalsz Bóna Szabolcsnak. Elég vissza olvasni a hozzászólásaidat .

#174467 rtamas1976
2026-06-27 21:28:26

Válasz Koczka József #174463. hozzászólásáraSzülő1ed az analfabéta!
Büdös komcsi.
Nekünk lehet van 6 törpénk, nektek egy bohóc vezetőtök, csipkejózsikátok, és 139 kukátok. smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#174466 Koczka József
2026-06-27 21:28:03

Válasz Igazi Földönfutó #174464. hozzászólásáraJa oda Tiszacsegén csak akkor senki miatt nem engedték el az árhullámot. Kiskörén csukva volt a zsilip. Most meg minden tavaszi árhullámot el kellett engedni,mert Tiszafüreden épül kis Velence.

Nincs profilkép
#174465 MTZ1221.3
2026-06-27 21:27:08

Válasz Koczka József #174457. hozzászólásáraCsak személyeskedj nyugodtan. Engem nem zavar. smile blush

Nincs profilkép
#174464 Igazi Földönfutó
2026-06-27 21:21:20

Válasz Koczka József #174460. hozzászólásáraA tiszánál már húsz éve is az ártérbe épitkeztek.Mintha nem tudnád.

Nincs profilkép
#174463 Koczka József
2026-06-27 21:07:56

Válasz rtamas1976 #174462. hozzászólásáraHa nem lennél ilyen analfabéta akkor tisztában lennél vele hogy minden párt kapott. Képzeld még a DK is pedig nincs is a parlamentben. Tudod ez az a törvény amit a Fidesz Mi Hazánk szavazott meg elég régen. Ja és ha nem 6 törpe ülne a MHM frakcióban hanem 30 akkor pont ötször annyi járna.

#174462 rtamas1976
2026-06-27 20:55:07

Válasz leszleszlesz #174456. hozzászólásáraElfelejtettétek nyilvánosságra hozni véletlenül!
Talpra magyarok alapítványnak 900misi.
Itt az idő, most, vagy kicsi később?smile lolsmile lolsmile lol


https://vm.tiktok.com/ZNRwjD47T/

#174461 rtamas1976
2026-06-27 20:46:54

Válasz leszleszlesz #174456. hozzászólásáraA pride-on voltál?
Mint hithű tiszásnak ott a helyed!
Mivel tevagy epehányás is így kérdésemre nem válaszoltál.
Mi a véleményed a pride-ról?
Ès mint huszárivadéknak tartod magad, mitszólnál egy szivárvânyos huszárhoz egy egyszarvún?
Nagyon trendi lenne. Nektek.

Nincs profilkép
#174460 Koczka József
2026-06-27 20:37:38

Válasz Törppapa #174459. hozzászólásáraPofonegyszerű nem kellett elengedni a vizet,mert senki sem építkezett az ártéren. Vagy ha igen az nem ült közel a tűzhöz és nem számított hogy elönti az ár az építkezést.

#174459 Törppapa
2026-06-27 20:25:57

Válasz Koczka József #174433. hozzászólásáraNa akkor most magyarázd el nekünk miként tartották 2-3 hétig a gát tövében az árhullámot?

#174458 Törppapa
2026-06-27 20:24:04

Válasz kisspeter591 #174442. hozzászólásáraNeki már nem azért remeg a lába-hanem a kora miatt.
Bocsi Földönfutó de nem bírtam kihagyni.smile flowers

Nincs profilkép
#174457 Koczka József
2026-06-27 19:00:16

Válasz MTZ1221.3 #174453. hozzászólásáraNagyon rád fér a tanulás az biztos. De az igaz mondást se hanyagold. És senki nem fog értetlenkedni. Csak igazat és tényszerűen. Hajrá.

Nincs profilkép
#174456 leszleszlesz
2026-06-27 18:49:29



Tisztavatás a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen!

Legyen bátorságuk felszólalni, ha törvénytelenséget látnak – biztatta a frissen avatott tiszteket Magyar Péter.

„Nem annak kell félnie, aki a törvényt betartja és betartatja. Annak kell félnie, aki visszaél a helyzetével. Az egyenruha a hazánkat szolgálja, nem a hatalmat, a törvény pedig minden magyar emberé, nem a hatalmasoké” - mondta a miniszterelnök.

Éljen a magyar szabadság, éljen a Haza!

#174455 Sanyiii70
2026-06-27 17:55:53

Válasz kisspeter591 #174449. hozzászólásáraAha.
smile lol
Én bevallom férfiasan, hogy naiv voltam az EU értékek, valamint az egységes Európa kapcsán.
De ez betegségem gyorsan elmúlt.
Ti viszont gyógyíthatatlanok vagytok.smile thumbup

Nincs profilkép
#174453 MTZ1221.3
2026-06-27 17:29:53

Válasz Koczka József #174436. hozzászólásáraJavaslom a témában való elmélyedést és akkor most nem lenne min értetlenkedni.

“Nem a tanulás a szégyen, hanem a tudatlanság.”

Nincs profilkép
#174452 d-032a
2026-06-27 15:55:39

Válasz Igazi Földönfutó #174450. hozzászólásáraSajnos, nem ez az alaphelyzet.
Nem is kell, nincs is szükség önálló, hozzáértő szakember állományra.
Prüsszelből mindent megmondanak, mit hogyan kell csinálni.

Akkor "jól csinálja a szakember", ha úgy csinálja, ahogyan az az Eu-nak jó, ahogyan az elvárja a tagországoktól a dolgokat.
Ha minimum az eu-rendeletek, és eu-elvárások bevannak tartva, akkor most, az már megfelelően "jó szakember".

Az meg külön jó is az Eu-nak, ha közben amúgy, tag-országi szempontból lósz.rt sem ért semmihez, vagy egyenesen csak, kvótanő, vagy kvótaidióta vigyorgép, (klasszikusan, mint aki MP mögött vigyorog a parlamentben állandóan, pl az a szemüveges iskolásgyerek kinézetű).

Az eu mag-ország államainak nem érdeke, hogy az Eu peremvidék-államai a saját államaiknak szakemberkedjenek.


#174451 rtamas1976
2026-06-27 15:47:03

Válasz eperország #174441. hozzászólásáraAkkora a lendületetek, hogy szivàrvànyos zacskóba fogjátok csomagoltatni.

Nincs profilkép
#174450 Igazi Földönfutó
2026-06-27 15:18:07

Válasz kisspeter591 #174449. hozzászólásáraMost jött rá a tisza hogy egyszerűen nincs hozzáértő szakember állományuk.

Nincs profilkép
#174449 kisspeter591
2026-06-27 15:08:55

Válasz Sanyiii70 #174448. hozzászólásáraTotálisan nem érted politikát!

A Tiborcz féle csalás fenti utasításra történt.
Jelenleg viszont olyan helyzet van, hogy az EU pénzek egy részének a lehívására 1- 2 hónap áll rendelkezésre. Ezért olyan ember tudja, ezt levezényelni, aki már csinált ilyet.

Ezt már elmondták, csak tudni kellene a sorok között olvasni.

#174448 Sanyiii70
2026-06-27 14:45:57

Ezt is jól elszámoltattátok tiszásoksmile lol:

"Nemcsok a Fidesz-kormányok alatt több minisztériumban is dolgozott helyettes államtitkárként, és a kiemelt uniós programok Irányító Hatóságát is vezette. Utóbbi pozícióját akkor töltötte be, amikor a Tiborcz István-féle Elios-szerződések többségét előkészítették. Az Európai Csalás Elleni Hivatal később olyan súlyos szabálytalanságokat talált az Elios-ügyben, hogy a 13 milliárd forintnyi uniós támogatás teljes megvonását javasolta.

A Magyar-kormányban Nemcsokhoz került az uniós költségvetési források felhasználásáért felelős Nemzeti Fejlesztési Központ (NFK) felügyelete is."

Holló a hollónak...smile thumbup

#174446 Sanyiii70
2026-06-27 13:57:20

Válasz eperország #174441. hozzászólásáraAnnyira együgyűek vagytok.
36 év nektek nem volt elég hogy felismerjék, a nyugat semmi jót nem tartogat nekünk.

#174445 Sanyiii70
2026-06-27 13:47:17

Válasz eperország #174441. hozzászólásáraEzért adjátok oda az országot a félkegyelmű főnökötök gazdáinak.

Nem ismered a mondást, hogy azoktól kell megmenteni a természetet akik arról beszélnek, hogy meg akarják menteni?

Nincs profilkép
#174444 Igazi Földönfutó
2026-06-27 13:44:44

Válasz eperország #174441. hozzászólásáraAzt látom hogy a szatmári szilvát túltolod egy kicsit.De azt jobb ha tudod hogy a klimát petike se tudja megváltoztatni.

Nincs profilkép
#174442 kisspeter591
2026-06-27 13:23:56

Válasz Igazi Földönfutó #174440. hozzászólásáraOV foglyul ejtette az országot.
Az áldozatok gyakran nem tudják elhagyni a kizsákmányoló helyzetet az őket foglyul ejtő pszichológiai manipuláció, valamint az elkövetőktől való teljes anyagi és fizikai függőség miatt.
A Fidesz elhitette veled, Ő megvéd a háborútól a migránsoktól, tőle kapod rezsicsökkentést stb...
Pszichológialag manipulált, hogy jön majd az 1000 forintos benzinár, hozza postás a katonai behívókat stb... Nyogodjál meg nem kell remegő lábakkal kimenni postaládához, nem dobja be postás a sas behívót.

Nincs profilkép
#174441 eperország
2026-06-27 13:05:02

Válasz Törppapa #174402. hozzászólásáraNem várom hogy holnaptól újra legyen víz a gémeskút aljában. Azt várom hogy a Tisza párt kezdje el ezt a munkát és majd 16 év múlva legyen látható eredménye.

Bízom Bónában és Gajdosban, meg a mellettük dolgozó csapatban, hogy elkezdődik ez a hatalmas munka. Már most a 24-dik órában járunk, de cselekedni kell mert az unokáink jövője a tét, hogy ehessenek kalocsai fűszerpaprikát, isteni finom szentesi paprikát, cecei dinnyét vagy szatmári szilvát - az utóbbit a szatmári szilvát tőlem ihatják is. smile pimp

Nincs profilkép
#174440 Igazi Földönfutó
2026-06-27 12:57:15

Válasz Gyula., #174412. hozzászólásáraIgy indult a kommunizmus is.Aztán percek alatt kialakult az új elit az ilyen hasznos idióták közreműködésével mint te.Te meg maradsz ahol voltál.

Nincs profilkép
#174439 eperország
2026-06-27 12:51:14

Válasz csuti0 #174434. hozzászólásáraSzia Csuti!
Kérdésem volt: mióta gazdálkodsz? Hiába helyezed magad áldozati pózba, nem vontam kétségbe hogy gazdálkodsz. Azt kérdeztem mióta gazdálkodsz, mert te csak az elmúlt 5 év aszályaira emlékszel.
Sem a matek, sem az olvasás nem az erősséged. Remélem máshoz jobban értesz. 2007-es aszály hatalmas volt és utána a Fidesz semmit nem tett 16 év alatt hogy enyhítse az aszályt.
2011-es meg a 2012-es aszályok idején már a Fidesz volt hatalmon és lófingot nem cselekedtek, hogy épüljenek víztározók, zárjuk el a vízelvezető csatornákat, fokgazdálkodást népszerűsítse, kényszerítse rá a szomszédainkat, hogy adjanak több vizet a folyókon, fizessen gazdáknak az elárasztás miatti terménykiesésért. Semmit.

Kérdésem volt: volt neked agyműtéted? Amennyiben volt, akkor lehet érintette a memóriád és ezért nem emlékszel sem a 2007-es, sem a 2011-es, sem a 2012-es nagy aszályra, csak a 2022-es aszályra.

Kérlek ne is válaszolj, ha nem érted amit írok, mert így nem lehet beszélgetni ilyen komoly témákról, mint az életet adó víz kérdése.

#174438 Sanyiii70
2026-06-27 12:47:12

Válasz eperország #174430. hozzászólásáraElőtte is ezt írtam te hazaáruló kötsög.

Remélem szárazon kapod a buzivonuláson!smile lol

MI VAN AZ ÍGÉRETEKKEL?smile thumbup



Nincs profilkép
#174437 Igazi Földönfutó
2026-06-27 12:04:31

Válasz Gyula., #174428. hozzászólásáraÉs te ezt elhiszed amit eléd löknek?

Nincs profilkép
#174436 Koczka József
2026-06-27 11:43:53

Válasz MTZ1221.3 #174435. hozzászólásáraPontosan jól emlékszel kár hogy megint csak a felére,na de nem is várok mást tőled.

Nincs profilkép
#174435 MTZ1221.3
2026-06-27 10:49:06

Válasz Koczka József #174433. hozzászólásáraA múltkor még azt fejtetted ki, hogy a te földed az állam ne árassza el.
Bár az álláspont világos, Bóna Szabolcs miniszter úr érthetően kifejezte álláspontját.
Én bízom a kemény, következetes cselekvésben, hiteles szakembernek tűnik, ahogy Gajdos miniszterúr is.

Nincs profilkép
#174434 csuti0
2026-06-27 10:44:08

Válasz eperország #174393. hozzászólásáraSzia!
Ha olvasnád az agroinform szakmai témáit, és nem csak ide a kocsmába hánynád a sok lázító propagandát, akkor bizony tudnád, hogy én veled ellentétben, GAZDÁLKODOM!
Egyébiként az elmúlt 16 évet kérted számon, nem erősségem a matek, de 2007 az bizony nagyon nem 16 éve volt! Aszályos évek mindig is voltak, az utóbbi 5 évben állandósúlt.
Ne is reagálj mert én befejeztem veled a diskurzust.
Üdv.: Csuti

Nincs profilkép
#174433 Koczka József
2026-06-27 10:22:13

Válasz Törppapa #174406. hozzászólásáraHát én optimista vagyok hogy végre valaki észre veszi,hogy már hét éve nincs árvíz. De nem azért mert nem jön hanem azért mert a tiszaparton építkeznek a nagy urak és hogy fel ne vegye a víz az építési területet elengedik az árhullámot. Mert hát ha úgy lenne mint előtte két három hétig a gát tövében akkor nállunk tudna a talaj töltődni. De biztos más hatása is lenne.

#174431 Törppapa
2026-06-27 08:41:43

Válasz Sanyiii70 #174422. hozzászólásáraAzt gondolom tudod Al Capone miért került rács mögé?Pedig köztudomású volt a "tevékenysége" mégse azért csukták le.

Orbánra is fognak találni ráillő inget.Nem kell tíz ing elég egy is.

Nincs profilkép
#174430 eperország
2026-06-27 08:40:26

Válasz Sanyiii70 #174422. hozzászólásáraHazudós Sanyi megint alkotott. Választások előtt a Fidesz volt a messiás, a magyarság védőbástyája.



A Fidesz történelmi veresége után pedig már Sanyi azt mondja a Fidesz álnemzeti politikát folyatott.

Egy napraforgó napraforgó marad.

Onnan lehet tudni hogy Sanyi hazudik, hogy mozog a szája. smile oops

Nincs profilkép
#174429 kisspeter591
2026-06-27 08:34:40

Válasz Ohaza63 #174426. hozzászólásáraNeked van igazad például az állami földek és mi egymás legjobb helyen a Lázár János alapítványánál van.

"Nekem úgy tűnik, hogy az egyik kutya, a másik meg eb"

Valójában igen, ha hagyja a nép. Viszont az OV olyan szinten az emberek fejére nőtt, hogy megkellet tőle szabadulni.

Nincs profilkép
#174428 Gyula.,
2026-06-27 08:23:59

Válasz Ohaza63 #174426. hozzászólásáraItt a szeminárium lényege!
Ahogy olvastad a mandineren úgy kellene le is írni!


Hogy érezd a különbséget megtakaritàsodat betesszük matolcsy féle alapitvànyba akkor..smile thumbup Ha annyira tetszik neked smile thumbupsmile laugh
orbàn lesz a broker még pluszba megnyugtatàs képpen,hogy jó kezekben legyen.smile laughsmile lol


#174427 Sanyiii70
2026-06-27 06:46:56

Válasz Gyula., #174423. hozzászólására"Ha több nincs benned ezt kàr erőltetni.."

Tipikus.
Bagoly mondja...

Inkább másolj propaganda hazugságokat!
Ami önálló(?) gondolatként megjelenik tőled az sokkal cikibb rád nézve.smile thumbup

#174426 Ohaza63
2026-06-27 06:28:31

Válasz Gyula., #174423. hozzászólásáraÜdv Gyula!

Magyarázd már meg nekem, hogy ha Orbán ad közpénzt egy alapítványnak az lopás, mert közpénz, ha meg Petyus ad a Tisza alapítványnak, az meg nem, vajon ez miért van????smile confused

Akkor ezek szerint a Tisza alapítvány jó alapítvány, a Fidesz alapítvány, meg egy gonosz, lopós rossz alapítvány??? smile confusedsmile confused

Nekem úgy tűnik, hogy az egyik kutya, a másik meg eb. smile sweatdrop

Nem jártam a Tiszás szemináriumra , mint Te, így Te politikailag képzettebb vagy!!!smile laughsmile lol

#174425 Sanyiii70
2026-06-27 06:22:25

Válasz Gyula., #174423. hozzászólásáraNagy szavak ezek egy .... mindenszaristától.

Ugyan linkeld már be az Észbontók azon adását amiben szerepeltél!
smile lol

Nincs profilkép
#174423 Gyula.,
2026-06-27 00:24:58

Válasz Sanyiii70 #174422. hozzászólásáraHa több nincs benned ezt kàr erőltetni..
A luxizàs a költségvetés finanszírozza màr legutóbb EU híján.
Az pedig kormànyzàs és matolcsy fedezése is.
Tőled sem várunk csodát màr!

#174422 Sanyiii70
2026-06-26 23:34:57

Válasz Törppapa #174417. hozzászólásáraAmi számomra a legszomorúbb az egészben, hogy Orbánt nem azért buktatta meg a tiszás csőcselék ami a valódi bűne volt (a rossz kormányzás és az álnemzeti polititka) hanem olyan dolog miatt ami a nemzet számára sokkal kevésbé súlyos. A csinovnyikok luxizásáért.
Ez is azt bizonyítja, hogy Kádár népe semmit nem változott jó irányba. Sőt a proli irgység a csúcson pörög a soha nem látott anyagi jólét ellenére.
De nem sok idő kell és drágán megfizet ezért Kádár népe.
Csak attól tartok mire rájön erre a végzetes hibára, már késő lesz...

#174421 Sanyiii70
2026-06-26 23:21:11

Válasz kisspeter591 #174389. hozzászólásáraHol lőttek agyon tetves román kommunistákat ápr 12-én?

#174419 Sanyiii70
2026-06-26 23:13:10

Válasz Gyula., #174412. hozzászólásáraAz eszedet nem tudta elvenni, mert az sose volt.smile lol

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Sok feléd a vadnyúl? Termelj tritikálét!
Sok feléd a vadnyúl? Termelj tritikálét!
Ellenállóbb a rágásnak, ezért a gazdák egyre szívesebben választják.
Emberfeletti munka a földeken: 40 fokban takarítják be a makói fokhagymát
Emberfeletti munka a földeken: 40 fokban takarítják be a makói fokhagymát
Porördögök söpörnek végig a földeken, a nap pedig könyörtelenül perzseli a makói...
Borjútáp
Borjútáp

8.000 Ft

Dobozos felépítmények eladók
Dobozos felépítmények eladók

700.000 Ft

IFA V-8 motorikus alkatrészek eladók
IFA V-8 motorikus alkatrészek eladók

1.000 Ft

Betonblokk
Betonblokk

43.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]