Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

MTZ traktor szerelési kérdések – Mindörökké Belarus!

Létrehozta: , 2008-12-14 20:41:19

Kedvencekhez Segítség
96450 hozzászólás
#96400 Gumóka
2026-06-03 17:52:17

Válasz mtz1221 #96398. hozzászólására Mostmár csak azt kell megtaláljam, a traktorhoz honnan rendeltem annósmile sweatdropsmile lol

#96399 Gumóka
2026-06-03 17:51:12

Válasz medikus #96396. hozzászólásáraIgen, a bálázót kell újrahúzzam, de ne is menj azért, pihenj meg gyógyulj!smile flowers

#96398 mtz1221
2026-06-03 11:29:32

Válasz Gumóka #96395. hozzászólására5x 2.5 ös ricnis van itthon, annak 11mm a külseje. Szerintem a 6x1.5 is ott valahol lehet.

#96397 mtz1221
2026-06-03 11:29:20

Válasz Gumóka #96395. hozzászólására5x 2.5 ös ricnis van itthon, annak 11mm a külseje. Szerintem a 6x1.5 is ott valahol lehet.

#96396 medikus
2026-06-03 11:12:53

Válasz Gumóka #96395. hozzászólásáraBele akarod húzni?Szerintem a 14 be bőven bele megy!Nem tudok a műhelybe kimenni hogy bele próbáljam!smile cursingsmile cursingsmile cursing

#96395 Gumóka
2026-06-02 18:39:11

Válasz medikus #96392. hozzászólásáraKérdésem van!
Azt nem e tudod véletlenül, 6x 1,5mm² vezetéknek mekkora műszaki pvc cső szükséges?

Nincs profilkép
#96394 Moderátor
2026-06-01 10:48:09

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-06-01 13:20:03

#96393 mtz1221
2026-05-27 13:58:23

Válasz medikus #96392. hozzászólásáraSajnálom, cegyél non7 juedz, amit multkor linkeltem, felgyorsítja az összeforrást is.smile thumbup

#96392 medikus
2026-05-27 13:55:12

Válasz Mtz..1221 #96391. hozzászólásáraNem mentem el a 3 hetes rehabra!!!!!!Van a faluban egy csaj,mindjárt jön tornáztatni! Masszőr és gyógytornász!A kórházban állítólag fél óra torna van,utána semmi! Ezért 3 hetet ott nem akarok lehúzni!Nehéz lesz a felépülés,még mindig 3 hét várakozás a csont összeforrására! Utána lehet komolyabb tornákat venni! Addig csak izom nyújtás,nehogy rövidebb legyen a lábam!!!!!!!!!!smile cursingsmile cursingsmile cursing18.án röntgen,hogy jól forrt e?Ha már tört,inkább a kezem lett volna!Szinte ahogy megmozdítom az izmot,elkapja a görcs!smile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingKegyetlen!

#96391 Mtz..1221
2026-05-27 12:08:53

Válasz medikus #96389. hozzászólásáraÉpp akartalak már hívni, hogy mi a fac van már megint, hogy nem jelentkezel. Jól vagy, csinálj már 1 viber fiókat, ott bírunk ingyen is beszélgetni.

#96390 rtamas1976
2026-05-27 11:27:51

Válasz nagy0szilard #96379. hozzászólásáraNagyon bután tedted fel a kérdést, és leírtad a megoldást is!
Nem hidraulika elosztó hanem vezérlőtömb.
Nincs rádugva semmi nem folyik?
Persze mert nincs nyomás benne.
Írtad hol folyik az olaj, azt megcsinàlod és nem fog folyni.
Ha nincs másik alátéted akkor kikell lágyítani a besőt is.
Tudod hogykell?
Nem vagy műszaki ember, senki nem úgy született.smile thumbupcool

#96388 Mtz..1221
2026-05-27 10:46:22

Válasz nagy0szilard #96387. hozzászólásárane húzd fel a vized. De hát leírtad, tegyél két új rázalátétet, és húzd meg rendesen a csavart. smile thumbup

Nincs profilkép
#96387 nagy0szilard
2026-05-27 07:28:08

Köszi a hozzászólást, úgy látom már ez a fórum sem azért van mint régen! Nevessetek csak másokon, én addig megyek megoldom a problémát, hogy tudja enni adni az állataimnak! Szánalom…

#96386 mtz1221
2026-05-26 23:43:03

Válasz .Richard. #96385. hozzászólásáraNem kéne, meg azt is meglátta hogy valamiért van ott rézplatni.smile thumbup

Nincs profilkép
#96385 .Richard.
2026-05-26 22:20:56

Válasz mtz1221 #96384. hozzászólásáraAha. Amúgy jól látja,mert valaki lehet,azt hinnè,úgy kell működni,hogy folyik az olaj. Igaza van,nem kène ott folyni.

Nincs profilkép
#96383 .Richard.
2026-05-26 21:40:07

Válasz Maszek Zs #96382. hozzászólásárasmile thumbupakár. De nem hinném,hogy mindig azon jár az agya. smile lol

Nincs profilkép
#96381 .Richard.
2026-05-26 21:08:10

Válasz mtz1221 #96380. hozzászólásárasmile scaredte most azon röhögsz,hogy leírta mi a baja de mègsem tudja,vagy valami titkot rejt a szöveg amit tudsz?

Nincs profilkép
#96379 nagy0szilard
2026-05-26 18:17:00

Sziasztok! Hidraulika elosztótömb egyik oldali kihelyezett hidraulikánál nyomja ki az olajat a tömben lévő csavar feje és a rézalátét közt! Azt az érdekes mikor nincs rádugva semmi akkor nem, csak ha a kaszát rádugom és emelni akarom. Vajon mi lehet a baja?

Nincs profilkép
#96378 .Richard.
2026-05-25 21:21:54

Válasz Maszek Zs #96377. hozzászólásárasmile lolazok a sínek,amik be vannak borítva,vagy gumikkal,vagy betonozott telephely,mint a pl vasutiátjáró,ott majdnem teljes szèlessègben fog a gumi,első hajtással elöl is. Oda terveztèk!

#96377 Maszek Zs
2026-05-25 21:13:27

Válasz .Richard. #96376. hozzászólásáraRossz lehet neked ha permetezés közben én jutok az eszedbe! smile lolsmile sweatdrop
Viccet félretéve biztos jólehetett. Amivel én dolgoztam azon nem volt ilyen. A síneken úgyis csak csúszott a saját fékkel is.

Nincs profilkép
#96376 .Richard.
2026-05-25 13:13:23

Válasz Maszek Zs #96375. hozzászólásáraMa permeteztem,eszembe jutott a fèk..már lehet,hogy írtunk róla. Vasúti vagon,kocsi vontató 820as traktorok,van hátul a fèltengelytokra szerelve egy fèktartó lemez,mint a dobfèkes járműveken,kamion fèkpofákkal,kamion fèkdobbal,meg levegős munkahengerrel,amit a lègfèkszelep működtet. Egy ,ha jól emlèkszem Bajai cèg fejlesztèse,de szerintem közutra nem engedèlyezett. Amúgy satu fèk van rajta ,marha erős. Szóval,az szuper,de nem terjedt el. Anno a Ford Dextán is úgy volt,csak kicsiben,meg mechanikus. Itt ugye levegős,ha még nincs levegő,a pedált jobban benyomva már a pedál nyomja is az eredetit,amivel megáll.

#96375 Maszek Zs
2026-05-23 20:48:05

Válasz mtz1221 #96370. hozzászólásáraNem tudom. Ez ugyan az aminek rossz a fékje. Csak édesapám hajtja beugrósként néha. Most a féket sikerült megcsinálni az ottani karbantartónak. Véletlenül.!! Egyelőre még nem füstölt le. Ezek csak találgatnak, állítgatják, nem tudják, hogy mit!smile cursing Habosodást már régóta csinálja. Apám hozzá van szokva, hogy az övé (sajátja) jó. Valami van gyerek megcsinálja!! smile sweatdrop

Nincs profilkép
#96373 Blahoncio
2026-05-23 17:28:05

Üdv Mindenkinek!
Érdeklődnék hogy valaki tudna-e segíteni.???
Anno ha jól emlékszem volt valaki aki az mtz-be készített az ülés mellé valami tároló féleséget. Esetleg valaki tudna egy elérhetöséget adni?

#96372 mtz1221
2026-05-23 10:16:12

Válasz Mtz 550E #96371. hozzászólásáraAsszonyt kérdezd, amivel ő takarítja őket. Van valami kézi szprés izé.smile thumbup

Nincs profilkép
#96371 Mtz 550E
2026-05-23 09:41:54

Vízkövet mivel lehet eltávolítani az üvegről hogy ne legyen foltos utána?

#96370 mtz1221
2026-05-23 09:30:17

Válasz Maszek Zs #96363. hozzászólásáraAzt mond mennyi üzemóra ? 4000 + akkor nem is kell gondolkodni, új pumpát rá. Ha alatta akkor meg keresni a hibát, mert a 21esnek hátúl van a 40 literes tartálya, az több helyen szívhat farsot.

#96369 VESZTES. :)
2026-05-23 08:56:25

Válasz Istvan19 #96362. hozzászólásáraSzia!
Kérdésedre a választ nem tudom, de tennél fel pár képet az első hídról.
A munkahenger felfogatása érdekelne +a karok.
Köszi!

#96368 Tomi..
2026-05-23 08:08:50

Válasz Maszek Zs #96367. hozzászólásáraSzívó oldalon cserélj tömítéseket első körben, aztán talán meg is oldódik.

#96366 Tomi..
2026-05-23 07:14:14

Válasz Maszek Zs #96365. hozzászólásáraSzerintem nem.
Nálam a 820 as 200 báron üzemel 20 éve.

#96365 Maszek Zs
2026-05-23 06:07:04

Köszönöm a válaszokat! smile thumbup
Még egy kérdés. Fel húzott nyomástól lehet? 170bár elég igaz? 921.3-as ról van szó.

#96361 Tomi..
2026-05-22 21:29:48

Válasz mtz1221 #96360. hozzászólásáraOvasom a beszélgetést, és figyelek....

#96360 mtz1221
2026-05-22 21:27:47

Válasz Tomi.. #96359. hozzászólásáraNa te hol voltál évekig elveszve ?

#96359 Tomi..
2026-05-22 21:08:14

Válasz Maszek Zs #96357. hozzászólásáraSzia!
Valószínüleg igen.

#96358 mtz1221
2026-05-22 21:06:52

Válasz Maszek Zs #96357. hozzászólásáraPumpa szimering, vagy valahol valamelyik szelep folyamatosan átereszt.

#96357 Maszek Zs
2026-05-22 20:58:24

Sziasztok!
Miért habzik a hidraulika olaj?
Simán csak vonuláskor is.
Ha jól emlékszem fals levegő okozhatja?!

Nincs profilkép
#96355 Istvan19
2026-05-22 15:22:28

Sziasztok! Műszakin elfogadják a ledes lámpát ebben a foglalatban?

#96354 mtz1221
2026-05-20 18:52:49

Válasz medikus #96353. hozzászólásáraAkkor bottal wcre ebédelni is elszabad menni ? Vegyél nonit és idd 2 hónapig, ne spórolj rajta. Cukrodra figyelj, mert azt is vinni fogja lefelé.smile wink

#96353 medikus
2026-05-20 18:49:56

Válasz mtz1221 #96351. hozzászólásáraIgen! A csavar hosszába be van szegelve a csontba,két helyen meg rögzítve a szeg a csonthoz!smile sweatdrop Már a varratok ki vannak szedve,enyhén érheti víz is! Tusolni lehet!smile thumbup

#96352 mtz1221
2026-05-20 18:29:26

Válasz medikus #96350. hozzászólására200 meg 60 kilósban is van méretarányos.smile lolsmile lolsmile lol

#96351 mtz1221
2026-05-20 18:28:08

Válasz medikus #96349. hozzászólásáraSe gipsz se kötés semmi, annyira tart a csavar benne ?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Eladó tárcsás vetőgép Reform Semo
Eladó tárcsás vetőgép Reform Semo

1.850.000 Ft

Mtz 82 traktor homlokrakodó orbitos
Mtz 82 traktor homlokrakodó orbitos

3.900.000 Ft

Stihl SR200 permetező
Stihl SR200 permetező

120.000 Ft

Villanymotor 5,5 KW 380 V
Villanymotor 5,5 KW 380 V

40.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]