Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174426 hozzászólás
Nincs profilkép
#174276 Gyula.,
2026-06-25 15:54:28

Ha az orosz nem hàborúzna, nem kellett volna eladni neki sokmindent.
És viràgzott volna a kereskedelme.
De a kutya is jódolgàban vész meg!
KGB-s nevelés
Mennyit veszített...az az orszàg aki alig àllit elő terméket exportra. Ha venni kellene neki a kőolajat a küszöböt ràgnàk!

#174275 Ohaza63
2026-06-25 15:49:09

Válasz Sanyiii70 #174267. hozzászólásáraÜdv Sanyi!

Azért marhára kimerítő lehet olyannak az ilyen munka, aki életében egy szalmaszálat nem tett arrébb. WC ket járni és papírt ellenőrizni, tetőre mászkálni stb.... - ilyen egy Budai ficsúr még nem igen csinált.

Mászkálni ebben a melegben a tűzlétrán élőzni, azért az nem semmi, este biztosan lesz vazelin a first ladyvel és nem szárazon erőlködik.

Azért a 60 kg -os málhazsákot feltehették volna a hátára.

#174274 Ohaza63
2026-06-25 15:41:23

Válasz Sanyiii70 #174269. hozzászólásáraÜdv!

Ez ütős, már reggel egyébként felraktam, de nem elég egyszer, mert a Tiszás trollok nem néznek 5-6 hsz.-nél többet vissza, így folyamatosan fel kell tenni , hogy le ne maradjanak fontos tudnivalóról.

Orbán Anita csak nézett, mint a sült hal a tepsiben, - úgy látszik neki ez új volt - Petyus meg egyszer agyvérzést kap Torotól.

#174273 Ohaza63
2026-06-25 15:36:56

Válasz Sanyiii70 #174263. hozzászólásáraÜdv Sanyi!

Gyula szerint az oroszok osztogatnak Pesten és nem fosztogatnak.

Vitézy asszony is bakot lőtt a nagy eszével, mert az EU szankciók miatt bukta az Egyiptomi sok milliárdos szerződést a járműjavító, hiszen az orosz társvállalat, akivel indultak a tenderen és győztek is, Ursula nyanyus gittegyletének nagykönyvébe kisbetűkkel írták be az orosz céget, így szankció alá került és bebukták a tendert - ők is, meg mi is.
Ezért van, hogy a cég fele nem dolgozik, viszont a másik fele zavartalanul vizsgálja felül és vizsgáztatja a kocsikat.

Persze sokkal látványosabb volt Petyusnak az mondani, hogy OBÁN ellopta meg eladta a muszkának és ráadásul minden Fideszesnek ott áll a kertjében 3-4 db klimatizált IC kocsi.

#174272 medikus
2026-06-25 15:35:07

Válasz Gyula., #174270. hozzászólásáraA folyamatos munka záloga az UNIO-s döntés,ami ellehetetlenítette az egész céget a szankciójával! smile sweatdrop

#174271 medikus
2026-06-25 15:32:32

Válasz Sanyiii70 #174269. hozzászólására minden nap szembesíteni kellene a múltjával!smile lolsmile lolsmile lolsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

Nincs profilkép
#174270 Gyula.,
2026-06-25 15:31:44

Válasz Sanyiii70 #174263. hozzászólásáraFolyamatos munka záloga a felszámolás..

#174268 medikus
2026-06-25 15:24:26

Válasz Sanyiii70 #174267. hozzászólásáraAz én szemeben mindig fostos marad! Aki összefossa magát,ország-világ előtt megjelenik úgy,az nem való miniszterelnöknek!Nincs bőr az arcán,ha lenne,azonnal a háttérbe vonult volna!smile sweatdrop

#174267 Sanyiii70
2026-06-25 15:05:20

Válasz medikus #174266. hozzászólásáraMár nem csak wc ellenőr, hanem klímaszerlő is?
Kár, hogy kormányfőnek minden szempntból alkalmatlan.smile thumbup

#174266 medikus
2026-06-25 15:00:19

Válasz Sanyiii70 #174263. hozzászólásáraMa kórházban járt a fostos!Hozta is a média! Bemutatta hogy milyen tartályokat cseréltek,hogy legyen klíma!Mindezt muszáj volt!smile sweatdrop

#174264 medikus
2026-06-25 14:51:09

Válasz rtamas1976 #174251. hozzászólásáraBe van tiltva,mint választások előtt! Vagy még nem kapott feloldozó Emailt a fostos gatyástól!smile lolsmile lolsmile lol

#174263 Sanyiii70
2026-06-25 14:49:00

Válasz Gyula., #174236. hozzászólásáraArról beszélj ... propagandista, hogy leszereltetted-e már a gázórát?
Tudod... "Véres orosz gáz."

Tereltek, mert sehol sincs a kormányotok a nagy ígérgetésekhez képest.
Mi van vtézi asszony hazugságaival?

"Úgy tűnik, megint nem sikerült igazat mondania Vitézy Dávidnak.
Nagy lendülettel jelentette be, hogy most indult újra az IC- és hálókocsik fővizsgáztatása a Dunakeszi Járműjavítóban, miközben ismét az Orbán-kormányt és Lázár Jánost tette felelőssé a kialakult helyzetért.
Csakhogy jött egy kellemetlen részlet: megszólalt a gyár egyik dolgozója, aki nyilvánosan cáfolta az állítását. Azt írta, hogy a fővizsgáztatás eddig sem állt le, szinte folyamatosan zajlott. A problémát nem ez okozta, hanem az egyiptomi vasúti kocsik gyártásának ellehetetlenülése az orosz partner elleni uniós szankciók után.
Vagyis ismét kiderült: Vitézy politikai történetet próbált építeni, de ezúttal éppen azok cáfolták meg, akik nap mint nap a gyárban dolgoznak.
A tények makacs dolgok."

Hol az adócsökkentés???
Áfa, szja, stb???

Hol a "hazahozott pénz" ?

...

Mi van a 480-as benzinnel???

75 dollár a nyersolaj. A dollár meg 310 Ft. (volr 300 alatt is)
Amikor a kis gyogyós ígérte 15%-kal magasabb volt az olajár és a forint 10%-kal gyengébb.
Már 450 forintnak kéne lenni az üzemanyagárnak.
Erre varrjál gombot te önjelölt energetikai és pénzügyi szakértő!
Várom a magyarázatott, mert eddig a magas olajárral tereltetek.

Erre válaszoljatok, nem érdekel a Krím meg a tolvaj nemzetgyilkos hohol barátaitok.!!!



Moderátor által módosítva: 2026-06-25 14:52:31

#174262 Törppapa
2026-06-25 14:33:55

Válasz Moderátor2 #174239. hozzászólásáraLehet öregebb volt még Földönfutótól is,és ezért hozzá képest kiskorúnak tűntek a képen levők.smile lol

#174261 Törppapa
2026-06-25 14:26:07

Válasz Koczka József #174252. hozzászólásáraMagyarázhatod neki-alusisakos-szemellenzős hívő.
Olyan okoska(itt most egy kék színű törpike van smile tongue) ,hogy még saját magának se hiszi el amit nem a neki megfelelőnek tart.
Őt ez tartja életben,és ilyen komoly terápiával simán eléri a 100 éves kort.smile surrender

#174260 Törppapa
2026-06-25 14:20:47

Válasz deménycsaba #174234. hozzászólásáraEz előszöris attól függ te miért tartasz valakit hülyének!
Valószínűleg nálad más a mérce.

#174259 rtamas1976
2026-06-25 14:19:24

Nincs profilkép
#174258 pettendimiklos73
2026-06-25 14:07:57

Válasz Törppapa #174232. hozzászólásáraKis különbség van. Ezt az országot az orosz "kreálta" feltételekkel.

#174257 Sanyiii70
2026-06-25 13:22:52

Válasz kisspeter591 #174224. hozzászólásáraSenki nem felel az ösei tetteiért.
Az más kérdés hogy ha haszonélvezője mint a gyagyás Peti vagy Dobreva...

#174256 Sanyiii70
2026-06-25 13:20:28

Válasz Törppapa #174222. hozzászólásáraA pláza vagy az iskola ami teli van tankokkal vagy katonákkal a civil célpont?
A rakéta ami ráesik egy lakóházra, mert eltalálta a légvédelem miközben katonai célpontja volt kinek a felelőssége?
Pláne ha ukrán légvédelmi rakéta amit orosz terror rakétaként mutatnak a libsi médiákok...

Nincs profilkép
#174255 Watson
2026-06-25 12:40:12

Válasz ploszandras761 #174216. hozzászólásáraCsak az ilyen gyökereket unom, mindig van utànpótlàs smile sweatdrop

#174254 rtamas1976
2026-06-25 12:24:28

Válasz eperország #174235. hozzászólásárahttps://vm.tiktok.com/ZNRTgVy6h/

Nincs profilkép
#174252 Koczka József
2026-06-25 12:02:33

Válasz Ohaza63 #174240. hozzászólásáraA hír igaz: az orosz megszállás alatt álló Krím félszigeten súlyos üzemanyagválság alakult ki, ami miatt 2026. június 21-én teljesen leállították a lakossági és a kereskedelmi üzemanyag-értékesítést.Szergej Akszjonov, a félsziget oroszok által kinevezett vezetője drasztikus korlátozásokat jelentett be, miután a régiót és annak kritikus infrastruktúráját súlyos ukrán dróntámadások érték.A jelenlegi helyzet főbb pontjai:Teljes lakossági tilalom: A krími benzinkutakon sem készpénzért, sem bankkártyával, sem üzemanyag-utalvánnyal nem lehet benzint vagy dízelt vásárolni. A korlátozás a magánszemélyek mellett a magánvállalkozásokra is vonatkozik.

#174251 rtamas1976
2026-06-25 11:54:30

Válasz eperország #174235. hozzászólásáraNem válaszoltál sem a pride-os és az erdélyi apát ügyekkel kapcsolatos kérdéseimre sem!

Nincs profilkép
#174250 ploszandras761
2026-06-25 11:37:11

Válasz deménycsaba #174218. hozzászólásáraValakivel összekeversz ...


Moderátor által módosítva: 2026-06-25 14:45:46

Nincs profilkép
#174249 Gyula.,
2026-06-25 10:56:18









Nincs profilkép
#174248 Moderátor2
2026-06-25 10:37:00

Válasz Praetor #174245. hozzászólására 'Nemondommeg. smile biggrin De remélem, ő tudja, és veszi az adást. smile cool

#174247 Ohaza63
2026-06-25 10:28:41

Válasz eperország #174235. hozzászólásáraGondolom Babis és Fico hányni tudott volna a két kilóra megvett brüsszelita libsitől.

De ők úriemberek és nem hánytak, csak majd otthon!!!

#174246 Ohaza63
2026-06-25 10:24:46

Válasz kisspeter591 #174224. hozzászólásáraKedves Péter!

Nem tudom, hogy Te éltél e Kádár rendszerben, de az akkor élcsapat gyerekei akkora előnnyel indultak az átlag gyerekhez képest, hogy Te azt elképzelni sem tudod.

Nem beszélve a klerikális reakció, kulák, kereskedő, iparos, gyáros, vagy polgári származású gyerekekhez képest, akik hiába tanultak jól, nem engedték még le érettségizni sem, a felső fokú oktatás - egyetem főiskola - pedig szinte tiltott volt a részükre.

De azt remélem tudtad, hogy mindenkinek volt még az iskolába is egy kartonja, ami alapján osztályozták, vagy segítették, esetleg gátolták az előre haladásban.

Szóval egy Erőss Mónikának (Petya anyja) egyenes út vezetett az apja (jog Erőss Pál) Kádár alatt betöltött szerepe után a jogra, mint ahogy Petyának is. Az anyja volt a "mi kutyánk kölke", Petya, meg a kölöknek a kölke. Ő egy III. generációs komcsi és nem más.

Sajnálom, hogy úgy nőttel fel, hogy ezt Te nem láttad, vagy a szüleid nem mesélték el.
Persze az is lehet, hogy Te a kedvezményezettekhez tartozol, akkor érthető a naivitásod.

Nincs profilkép
#174245 Praetor
2026-06-25 10:09:05

Azért furdalja az oldalamat, hogy melyik atomfizikusnak tűnt pedofil tartalmúnak az a kép. smile whistlingsmile laugh

#174244 Ohaza63
2026-06-25 10:07:55

Válasz Gyula., #174236. hozzászólásáraGyula, a Zsolti és Marci bácsiról írj, meg Sanyikáról - arról Koma nagyon hallgatsz!!!smile ohmysmile winksmile crying

#174243 Ohaza63
2026-06-25 10:06:00

Válasz Moderátor2 #174239. hozzászólásáraÜdv Modi!

Beteg a világ, ott is farkast látnak, ahol nincs is!smile sweatdrop

#174241 medikus
2026-06-25 10:04:30

Válasz Gyula., #174236. hozzászólásáraTudjuk 2022 óta hogy elfogyott a rakétája!smile lolsmile lol

#174240 Ohaza63
2026-06-25 10:04:23

Válasz Gyula., #174236. hozzászólásáraGyulám talán olvasd a Szevasztopolban élő Magyar B. Tamást.

A boltok rogyásig mindennel, a benzinkorlátozás pedig benzinnél napi 40 l, gázolajnál napi 80 liter, autópályák mellett napi 200 liter.

Miért is körítene a koma szerinted?

A nyugati média úgy adja le, te be meg beszopod, hogy a Krím már kiürült, sőt Vlagyivosztoknál vannak az ukránok.

Lelkesíteni kell az agyhalott nyugatit, ha már ő (és mi fizeti) a cehhet.

Onnan tudjuk, hogy Putyin már 20 szor meghalt, mindenki mosóteknőben mos.
Érdekes ahogy arról sincsenek videók, hogy az orosz is betalál , csak arról ha az ukrán.

Meg ugye már 1,5 millió orosz halott van, ukrán meg 34.000 fő, de azok is balesetben és influenzában, vérmérgezésben haltak meg.
Vajon ez miért van??

Pont mint fél Izrael is lerombolta Irán, valamint szétlőtte az összes amcsi bázist ott a Közel-Keleten és még sincs egy képkocka ezekről, ez szerinted miért van???
Egy amcsi kongresszusi jelentésben 74 db repülő elvesztéséről volt szó, Te mennyiről tudsz???

Na kinek a kezében van a net???
Akkor tudod a választ!!!

Nincs profilkép
#174239 Moderátor2
2026-06-25 09:02:25

Válasz Igazi Földönfutó #174005. hozzászólására Erre a képre bejelentés érkezett, hogy pedofil tartalom, merthogy kiskorú gyerekek vannak a képen. Nos, ha ilyen bejelentés érkezik máskor is, a bejelentő megy pihenni kicsit, mert úgy tűnik, szórakozik a moderátorokkal. Jó lenne, ha csak indokolt esetben használnátok a jelentés gombot, vagy erősen indokoljátok meg, hogy ha nem egyértelmű amit jelentetek. Köszi!

(Mielőtt elszabadul megint a kommentcunami: továbbra is törölve lesz a trágárság, személyeskedés illetve minden olyan komment, ami a Fórumszabályzat szerint tiltva van, és tudomásunkra jut. Ez általában a jelentésekben beérkezett hsz-kre igaz, azt nézzük elsősorban, ott ha a hozzászólás nem felel meg a szabályoknak, törölve lesz. A pihenőre küldésnél pedig nincs figyelmeztetés, egyszerűen aki bizonyos időre ki lett tiltva, és nem érzi jogosnak, írjon az ügyfélszolgálatnak és megvizsgáljuk az esetet. Illetve nyugodtan tegye bele a levélbe a hozzászólását is, bizonyítva, hogy az nem sértette a Fórumszabályzatot. Az olyan típusú kérdésre, hogy 'háttdemér lettem tiltva? nem reagálunk, mivel aki azt sem tudja, miket írogat, az ne csodálkozzon, ha kitiltják)

Nincs profilkép
#174237 Moderátor
2026-06-25 08:30:55

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-06-25 09:03:11

Nincs profilkép
#174236 Gyula.,
2026-06-25 08:26:46














"Oroszország nemzetközi likvid tartalékállománya (amely monetáris aranyból, devizatartalékokból, az IMF tartalékokból és sajátos lehívási jogokból áll) 2026 elején történelmi csúcsokat döntött, értéke megközelíti a 750 milliárd dollárt. Ugyanakkor a nyugati szankciók miatt ennek jelentős része (mintegy 300 milliárd dollár) befagyasztva áll a külföldi számlákon. "




Nincs profilkép
#174235 eperország
2026-06-25 08:10:30



Felemelő és egyben megtisztelő volt Erzsébet királyné egykori kedvenc kastélyában, Gödöllőn fogadni a lengyel, a cseh és a szlovák miniszterelnököt.

A haza minden előtt.

Nincs profilkép
#174234 deménycsaba
2026-06-25 07:59:51

Válasz Törppapa #174233. hozzászólásáraHitler is ott volt, ahol volt, úgy, hogy az első körben megválasztották. Akkor ő sem volt hülye?
Rákosi dettó. Akkor ő sem volt hülye?

#174233 Törppapa
2026-06-25 07:51:02

Válasz rtamas1976 #174231. hozzászólásáraAki azzal foglalkozik és azt rója fel másnak,hogy a felmenői mit csináltak annak baj van a fejével kivétel nélkül.

Az biztos,hogy nárcisztikus,de azért nem hülye,mert akkor nem lenne most ott ahol van.

#174232 Törppapa
2026-06-25 07:48:53

Válasz pettendimiklos73 #174229. hozzászólásáraAkkor most a következő háborút kína fogja indítani jogosan?
Egy ország szuverén joga hova akar tartozni.Semmi köze hozzá hogy a szomszéd országnak tetszik-e vagy nem.Ennyi erővel minden nagyobb ország kitalálhat indokot a kicsi-gyenge szomszéd ország bekebelézésére.
Mondjuk a valóságban így is működik és még indokot is kreálnak hozzá.

#174231 rtamas1976
2026-06-25 07:43:39

Válasz kisspeter591 #174224. hozzászólásáraLátod sajátmagadból csinálsz hülyét.
Toroczkai vérszerinti nagyapja igen az volt.
De a családot elhagyta és nem vett részt a család életében.
Most nézzük mp nagyapját.
Kádárista kommunista bíró volt, aki az egész családot megfertőzte és belevitte a koncsi rendszer minden sunyiságába.
És igen, a vér nemvàllik vízzé, viszont a nevelés meghozta gyümölcsét.
Sikerült egy nárcisztikus pszihopata hülyét az országra rászabadítani.

#174230 medikus
2026-06-25 07:37:26

Válasz Törppapa #174226. hozzászólásáraJogosan,megelőző csapásként!smile thumbup

Nincs profilkép
#174229 pettendimiklos73
2026-06-25 07:36:01

Válasz Törppapa #174222. hozzászólásáraSzösszenet az előzményekről (teljesség igénye nélkül) Ehhez képest, usa egy leejtett gyufaszálért is indított háborút!


"Zoltán Horváth

1989 - 1991
Az oroszok engedélyezik a Kelet- és Nyugat-Németország közötti demarkációs vonal eltörlését, felbontják a „Varsói Szerződést”, kivonják csapataikat Kelet-Európából, és Hans-Dietrich Genschernek (a Német Szövetségi Köztársaság volt alkancellárja) és James Bakernek (volt amerikai külügyminiszter) 1990 februárjában adott szóbeli biztosítékra támaszkodnak, miszerint a volt „Varsói Szerződés” tagjai nem csatlakoznak a NATO-hoz, ami azt jelenti, hogy NEM lesz NATO-bővítés kelet felé.Amerikai csapatok állomásoznak Németországban.
2001 Putyin a német Bundestagban (folyékony németül) ajánlatot tesz a Nyugatnak egy szoros partnerségre a múltbeli megosztottságok leküzdésére. Minden parlamenti képviselő lelkesen tapsol... Az amerikaiak tiltják. A NATO és Oroszország között egy ütközőzóna húzódik meg Fehéroroszországgal, Ukrajnával és a három balti állammal. Az oroszok nyugodtak maradnak.
2004 A balti államok a NATO tagjaivá válnak.
Az ütközőzóna első megsértése. Az oroszok nyugodtak maradnak.
2004-re a Varsói Szerződés szinte összes tagállama csatlakozott a NATO-hoz. Az oroszok nyugodtak maradnak. 2014Az amerikai puccs kikényszerítette (az oroszok teljes fekete-tengeri flottájukat Szevasztopolban, a krími félszigeten állomásoztatták), hogy a Krím békés megszállása alatt álljon. Minden más beszámolóval ellentétben egyetlen lövés sem dördült el, és senki sem halt meg. Néhány krími tatár kivételével a mai napig...Néhány krími tatártól eltekintve a Krím lakosságának 90 százaléka a mai napig egyetért ezzel a lépéssel. 2014-2022: Ukrajna a Szabad Azov Brigádokkal (horogkereszt-imádókkal) szisztematikusan ágyúzta Luhanszkot és Donyecket. Sok orosz halt meg, köztük orosz gyerekek. 2014 óta Ukrajna leállította a nyugdíjak kifizetését ezekre a területekre. A pénzellátást leállították. Az élelmiszer-utánpótlást ezekre a területekre mostantól kizárólag Oroszország biztosítja. Erről semmit sem említ a...A 2014-es ukrajnai példát követve a Nyugat most Új-Oroszország kormányának megdöntésére törekszik, ami kudarcot vall, de ez volt a harmadik támadás a NATO és Oroszország közötti ütközőzóna ellen. Az oroszok nyugodtak maradnak.
2022 Putyin egy utolsó garanciát követel arra, hogy Ukrajna nem lesz NATO-tag, és hogy Donyeck és Luhanszk nagyrészt önállóan kormányozhassa magát Ukrajna területén belül.
Az USA ezt elutasítja. 2022 Az oroszok megtámadják Ukrajnát. A háború befejezése érdekében Putyin a következőket követeli: - a semlegesség garantálása és - Ukrajna demilitarizálása - Donyeck és Luhanszk népköztársaságként való elismerése - a Krím elismerése orosz területként és - Ukrajna denacifikálása. Az USA ezt elutasítja. Ennek rendkívül fontosnak kell lennie mindazok számára, akik meggondolatlanul elfogadják a német, európai és... hazugságait vagy féligazságait.2022
Az oroszok megszállják Ukrajnát. A háború befejezéséhez Putyin a következőket követeli: - a semlegesség garantálása és - Ukrajna demilitarizálása - Donyeck és Luhanszk népköztársaságként való elismerése
- a Krím orosz területként való elismerése
- Ukrajna denacifikálása. Ezt az USA elutasítja. Ennek el kellene hallgatnia mindazoknak, akik meggondolatlanul szajkózzák a német, európai és amerikai média hazugságait vagy féligazságait.
ukran#orosz #haboru #politik"

Nincs profilkép
#174228 deménycsaba
2026-06-25 07:28:25

Válasz kisspeter591 #174224. hozzászólására"Elmondanád nekünk, hogy akkor hogyan lehetett a „Markóban” fogalmazó éppen ötvenhat idején? És hogyan „járta végig a gyakorlati lépcsőfokokat” addig, hogy négy év múlva már egyenesen bíró legyen? Ha jól számolom, alig huszonhat évesen? A kádári megtorlás legsötétebb idején. Így jutalmazta a Kádár-diktatúra legnagyobb ellenségeit?"
- kérdezte Mező Gábor Magyar Pétert, aki egy kommentben gyors választ ígért a 2024. április 12-i posztra. Ez azonban azóta sem érkezett meg - nyilván nem véletlenül."

Degeneráltpeti nagyapjáról van szó. Szóval, hülye vagy kicsihuszár. Nem kicsit, nagyon...

#174227 Törppapa
2026-06-25 07:18:13

Válasz Törppapa #174226. hozzászólásáraLemaradt.
Legalább olyan jogos volt mint trampli jogai megtámadni mást.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Piros ribizli eladó őstermelőtől
Piros ribizli eladó őstermelőtől

400 Ft

Széna eladó
Széna eladó

13.000 Ft

Eladó Limuzin borjak
Eladó Limuzin borjak

590.000 Ft

TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes rendsodró
TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes...

1.350.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]