Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.75 Ft USD 312.6 Ft CHF 385.8 Ft GBP 412.2 Ft

Fórum

Japán kistraktorok

Létrehozta: Józsibá , 2008-12-15 18:08:52

Kedvencekhez Segítség
35476 hozzászólás
#11626 Szegedi Laci
2013-04-29 09:33:31

Válasz #11619. hozzászólásra

Szia Zoli82!

Jó lesz a pótkocsidsmile thumbup!Méretei mik ha nem titok?

#11625 Szegedi Laci
2013-04-29 09:15:25

Válasz #11597. hozzászólásra
Szia AGROKID!

Gratulálok a nyereményhez!Sok szerencsét és még több örömét kívánok a használatához! smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#11624 Bencsiki
2013-04-29 08:13:42

Válasz #11619. hozzászólásra

Szia!
Ez már kész van!

#11623 Bencsiki
2013-04-29 08:08:35

#11622 lackó42
2013-04-29 07:58:28

Válasz #11621. hozzászólásra

Mostanában nem, de nekem a keletagro-s 100cm-es van. A kerekeit leszámítva (akkor még műanyag kerekekkel szerelték, amiknek a túlélési ideje nálam 15perc volt), amiket azóta kicseréltem és a keréktartókat megerősítettem nekem bevált. Majd dobok róla képeket, hogy néz ki most.
Egyébként az a kérdés mire kell neked. Mert én nem tudok vele szépen dolgozni. 80 kg az eszköz és ha puhább a talaj vagy nem fordul be rögtön a kerék irányba akkor feltúrja a földet. Nekem ez nem nagyon számít így megfelel.

Nincs profilkép
#11621 kistaki
2013-04-29 06:24:40

Üdvözlet!
Vásárolt mostanában valaki fűnyírót a kisjapóhoz?
hol lehet olcsón, és jót venni?
köszönettel!

Nincs profilkép
#11620 Laxa
2013-04-28 23:15:17

Válasz #11609. hozzászólásra

Hollywoodban biztos tudnák használni valamire a felszínt. Élettelen bolygónak, stb...

#11619 zoli82
2013-04-28 22:20:44

Üdv!
Ma megint dolgoztam egy kicsit a pótkocsin. Egyszer csak kész lesz.smile lol
Most igy áll a dolog:



#11618 bt66
2013-04-28 21:41:46

Válasz #11617. hozzászólásra
Az én talajmaróm csak 2-pontos, gondoltam eladom és veszek egy 3-pontost helyette, de mióta tudom hogy a marón az elektronikus szintező müködőképes és a használat módjára is rájöttem már, hát úgy döntöttem hogy mégiscsak marad, nem adom el. Mert nagyon szuper ez a szintező.

#11617 Szem
2013-04-28 21:04:45

Válasz #11612. hozzászólásra
Nekem 7-800 közötti árat mondott az a cég aki vesz kis traktorokat.smile confused
Anyagi gondok vannak egy kicsit és megfordult a fejemben hogy megválok tőle.
De amennyit ajánlottak érte azért megmarad.
Ráadásul olyan talajmaró van hozzá ami 3 pontos.

#11616 bt66
2013-04-28 20:40:15

Válasz #11615. hozzászólásra

Szerintem igen. Magánszemélynek gondolom megér ennyit. De hogy a kereskedő mennyit adna érte...?

#11615 Dani1980
2013-04-28 20:24:47

Válasz #11612. hozzászólásra
Annyira nem gáz nem sürgős 1,1 misit megér nem??smile unsure

#11614 PBandi
2013-04-28 19:40:22

Az ekéje lovasekéből lett átalakítva.

#11613 PBandi
2013-04-28 19:39:39

Ilyen szecskája van az unokabátyámnak.2004-ben vette azóta 1 csapágy kellett bele meg karbantartás pedig dolgozik rendesen.Platón közlekedik a munkaterületre.Ügyes kis gép.

#11612 bt66
2013-04-28 19:26:02

Válasz #11611. hozzászólásra

Olyan kereskedő szerintem nincs! És szerintem mindegyik csak ócskavas-áron számolná be!
De mindenki kinőtte a kistrakiját, csak nekem kellene kisebb???smile confused

#11611 Dani1980
2013-04-28 18:17:47

Eladnám a yanmarim ugyanis kinőttem, tud valaki olyan kereskedőt aki beszámolná?? DE NEM VASÁRON!!!smile scared

#11610 zsoltee83
2013-04-27 21:38:22

Válasz #11609. hozzászólásra

A marózás azért ilyen sávos, mert a traktorom 130cm széles, de a maró csak egy 100cm-es Kubota egység. Nézegettem szélesebb talajmarókat, de számomra egyelőre megfizethetetlen egy 160-as maró 450eFt-ért...

#11609 zsoltee83
2013-04-27 21:35:36

Válasz #11604. hozzászólásra

Itt is, de kivételesen örülök neki. Csak a föld minősége kissé gáz lett a víz levonulta után:

#11607 krizol
2013-04-27 19:45:56

Válasz #11606. hozzászólásra
A jutubon láttam egy hasonló müködésüt, arról koppintottam!

Nincs profilkép
#11606 Sanyika088
2013-04-27 19:14:09

Válasz #11579. hozzászólásra

Hello/(Sziasztok) gyártottál te 1 2 soros krumpli ültetőt.Ha nem titok hogy működik a masina?
Sikerült vele az ültetés?

#11605 hspityu
2013-04-27 18:59:13

Válasz #11596. hozzászólásra

Szia

Reménykedtem benne én is az asszony az nagyon pörölt velem,hogy mi a francnak kellett elvetni.Na de amióta kibújt ,már nincs hangja.
Agrokid gratula, használd egészséggel.

#11604 Bencsiki
2013-04-27 16:59:04

Urak! Tiszts vicc, de itt aszály van!smile karateka

#11603 Bencsiki
2013-04-27 16:57:33

Válasz #11595. hozzászólásra

Szia!
Vettem. A jelentkezéseket én tartom nyilván, vagy a Misi nem szólt, vagy én felejtettem el. Ezért kértünk mindenkit, hogy mail.ben jelentkezzen, az a tutti. Szóval vettem a jelentkezésedet, hétfőn mail-ezünk egyet, csak hogy csekkoljuk egymás elérhetőségét.smile thumbup

#11602 Bencsiki
2013-04-27 16:54:09

Válasz #11598. hozzászólásra

Tök jó! Gratula! Így már sörözhetsz is meló közben, Csak a kis kütyüt kell nézni. Amíg látod nincs baj.

Nincs profilkép
#11601 Laxa
2013-04-27 16:16:18

Válasz #11597. hozzászólásra

Gratulálok!
Mit ültetsz mellé? Mert az rendben ,hogy lesz egy sor vezetőd.....smile lolsmile lol

#11600 Kioti
2013-04-27 16:05:20

Válasz #11598. hozzászólásra
Szia! Gratulálok a nyereményedhez! Ez éppen jó lesz a Kidbe. Jó munkavégzést kívánok a szerkezettel! Örülök, hogy nyertél.
smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#11599 krizol
2013-04-27 16:02:34

Válasz #11597. hozzászólásra
Gratulálok a szerencsédhez!Remélem hasznos segitőd lessz!
smile thumbupcool

#11597 AGROKID
2013-04-27 15:38:08

Dicsekszek már egy kicsit ha nem haragszotok.
A Mezőhír és a Gép-max újság előfizetője vagyok évek óta. A minap felhívtak, hogy az előfizetők között több nyereményt is ki sorsoltak és én nyertem meg a fődíjat ami egy sorvezető, és a Hódmezővásárhelyi kiállításon adják át. Elsőre kicsit hihetetlen volt de aztán csak igaz lett.

Nincs profilkép
#11596 Lenz
2013-04-26 23:53:37

Válasz #11574. hozzászólásra

mondtam, hogy nem lesz semmi baja

#11595 Győző.
2013-04-26 23:32:19

Válasz #11572. hozzászólásra

Én Misi74-gyel beszéltem többször is telefonon a találkozóval kapcsolatban, de nem látom a listán a nevem.
Akkor jelentkezem itt ha lehet. 1 férfi, 1 nő, 1 leány, szállás nélkül. Ha lesz traktorunk viszek. Munkagépeket pedig kívánság szerint. Ha segíttek pakolni, akkor akár 660x245-ös platónyit is.

#11594 zoli82
2013-04-26 21:54:06

Válasz #11589. hozzászólásra

Üdv!
Én is a Yanmarosok Csapatát erősítem.
Találtam egy ilyet nekem ez tetszene ,és szerintem jó árban van:
http://aprod.hu/hirdetes/yanmar-fx22-japan-traktor-talajmaroval-ID12zc7.html#908af55f1d;r:;s:

Nincs profilkép
#11593 tiki-taki
2013-04-26 21:52:13

Köszönöm a hozzá szólásokat.Nekem is ezt javasolták.Még egyszer köszönöm:Istvánsmile thumbup

#11592 Balu2
2013-04-26 20:48:19

Válasz #11589. hozzászólásra
Nekem is yanmarom van és a következő ami kicsit nagyobb lessz az is yanmar lessz!!!
Ha 15 lovast akarsz vegyél inkább egy kicsit nagyobbat,mert itt többen így jártunk.

#11591 hspityu
2013-04-26 18:29:48

Válasz #11589. hozzászólásra

Nekem a yanmar az bejött,annyira,hogy a következő Japán trakim ha lesz akkor szeretném ebből a márkából megvenni.Természetesen vannak problémák,viszont a kijavítás óta működik mint a doksza.Pöccre indul télen persze izzítok,én a helyedben igyekeznék minél nagyobb teljesítményűt vásárolni és 4x4 legyen az nagyon sokat ér.
Láttam eladó 42 lovas yanmart!Az már finom lenne nekem.
smile cowboy
Ezt kérem karácsonyra:
http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Yanmar_FX42D_japan_import_traktor_elado_9314882.htm

Nincs profilkép
#11590 Balázs1994
2013-04-26 17:30:36

Válasz #11589. hozzászólásra Szia a fórumon olyan nagy külömbség a minőségben nincsen az a kérdés mire akarod használni mert méretben és sulyban van nagy külömbség meg árban de 15le az a kategória amiben kicsi a választék 16le az jobb választás több féléből lehet válogatni.

Nincs profilkép
#11589 tiki-taki
2013-04-26 16:50:45

Jó napot kivánok mindenkinek!Én még új vagyok itt a fórumon.Sok jó dolgot olvasok ezekről a japán kistraktorokról.Csak azt szeretném megkérdezni,hogy 15Le kistraktorba ki mit javasol(márka)?És miért?Előre is köszönöm a válaszokat.Istvánsmile confused

#11588 hspityu
2013-04-26 15:50:21

A yanmar kapákról nekem is csak jó a véleményem,pár napja egy egész kisméretű téglát megfeleztem a talajmaróval,nagyon csúnya hangja volt de,nem tört el egy kapa sem.Kisebb fémtárgyak,rossz ásó,drót,betonvasdarab,is jött már elő a talajmaróval.Eddig nem volt semmi probléma,igaz az olajszintre nagyon figyelek,és a hajtásoldallal szembeni oldalra zsírzószemet raktam,így tudom kenni azt a csapágyat is,kb hetente zsírozom.
smile cowboy

#11587 Geresz1
2013-04-26 11:10:30

Válasz #11580. hozzászólásra

Szia Bt!

Nem fogsz csalódni a Yanmar késekben....én hihetetlen hogy miket műveltem már szegényekkel de bírják..
Fogtam tuskókat, 6-os drótot, beton-tégladarabot..
sőt a múltkor kiesett a 3. pont biztosítója vagy nem is tettem..leesett a maróm kb 50 cm ről...smile innocent
olyat szólt de minden ok vele.
gereszsmile blink

#11586 Geresz1
2013-04-26 11:06:16

Válasz #11583. hozzászólásra

Sziasztok!

A pálinka jöhet!
Viszont a lakodalmasoktól(kadlott ,fási) kiütéseket kapnék..úgyhogy köszi!
Majd az I.Magyar Japóstraki Találkozón!smile cowboy

#11584 lackó42
2013-04-25 22:46:45

Válasz #11582. hozzászólásra

Nyakamnál fogva utánaakasztanám magam is oszt húzzon.

#11583 74 Misi
2013-04-25 21:58:02

Esetleg ha valaki szereti a páleszt.smile cowboy

#11582 zsoltee83
2013-04-25 21:42:56

Válasz #11577. hozzászólásra

Nálam is ilyen a föld sajnos. A víztől folyamatosan foglalom vissza a földet. Régen ment a maró meg a traktor ennyit, remélem kibírja szegény. Korábbi években mindig nagy géppel dolgoztattam el a földet. 3ha-t 1m széles maróval megdolgozni nem jó buli...

#11581 hspityu
2013-04-25 21:20:06

Válasz #11577. hozzászólásra

Bizony ez nem homok,sajnos most ilyen az egész locsolás után jól lehet rajta dolgozni ,de ott ahol nem éri elég víz elég kemény és hantos.
Vetettünk mi is kb 1 hete egy mázsa elit Balatonit amiből a jövő évi vetőmagot is szeretném megtartani.
smile cowboy

#11580 bt66
2013-04-25 21:07:12

Válasz #11574. hozzászólásra

Én meg még csak ma vetettem el a krumplit, de még mindig szinte sáros földbe. Majd csak lesz belőle valami.
Más:
Aki esetleg szintén Terra talajmarókésekben gondolkodik mint ahogy én is tettem, akkor az ezt a dolgot hamar felejtse el! Mert mikor egy kicsit kövesebb talajban dolgoztam akkor a fele eltört, a másik fele meg elhajlott. Már le is cseréltem az egészet, megvettem egy készlet igazi origo japó kést és azokat raktam fel. Mitsu késeket nem sikerült venni ezért Yanmar 1401-es késeket vettem, amik szinte ugyanolyanok mint az eredeti Mitsu kések. De olcsóbbak majdnem 20 ezerrel! smile cowboy

#11579 krizol
2013-04-25 20:37:01

Válasz #11576. hozzászólásra

Plutó! Köszi az infót!Elküldtem egy emailt,remélem biztató választ kapok!

#11578 AGROKID
2013-04-25 20:28:45

Válasz #11572. hozzászólásra

Megyek én is, hogy egyedűl vagy a családdal na azt még nem tudom, meg ha sikerűl horgot rakatnom a kocsira a gépet is viszem.

#11577 AGROKID
2013-04-25 20:26:15

Válasz #11574. hozzászólásra

Ahogy látom ez se homok, nállunk is ilyen kaka a talaj.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Az orosz üzemanyagpiac súlyos kihívásokkal néz szembe, miután az olajfinomítókat...
Drámai számok Agárdról: olyan folyamat indult el a Velencei-tó medrében, amire kevesen számítottak
Drámai számok Agárdról: olyan folyamat indult el a Velencei-tó medrében, amire kevesen számítottak
52 centiméterre süllyedt a vízszint, és a java még csak most jön.
Vaderstad Carrier 350X
Vaderstad Carrier 350X

3.800.000 Ft

Vietnámi malac
Vietnámi malac

7.000 Ft

Kubota KX 161-3 forgókotró
Kubota KX 161-3 forgókotró

1.000.000 Ft

Bálaszállító pótkocsi, 5 év műszaki vizsgával
Bálaszállító pótkocsi, 5 év műszaki...

1.750.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]