Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174485 hozzászólás
Nincs profilkép
#143035 Tylla
2025-11-07 14:41:33

Válasz Igazi Földönfutó #143032. hozzászólásáraMa az egyik piac előtt hasonló "tolongast" láttam,épp a szethullo pultjukat próbálta 4 balfasz - koztuk 3 igazán gyakorlatias holgy-osszetakolni. Nevetséges volt látványnak is, de jót szorakoztamsmile lol

#143033 rtamas1976
2025-11-07 14:35:41

Ihaj Csuhaj!
Na ez ám a pálfordulás!
Eddig milyen objektí és független volt?smile lolsmile lolsmile lol

https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/csuhaj-ildiko-kozmedia-allas-riporter/m17tr4t#mhowabqvos4vzycpgqj

Nincs profilkép
#143032 Igazi Földönfutó
2025-11-07 14:19:45

Válasz Gyula., #143024. hozzászólásáraÓriási tömeg a tisza stand előtt Debrecenben a belvárosban, egy félórája lőttem.

Nincs profilkép
#143031 Igazi Földönfutó
2025-11-07 14:13:41

Válasz Sanyiii70 #143026. hozzászólásáraül ter
Mind a két lehetőség megáll,és ezek az emberek valamiért azt hiszik,hogy a tisza alatt majd meg fognak gazdagodni.Csak úgy minden minden munka nélkül természetesen,azért mert ő tiszás.Aztán annyija se lesz mint eddig.

#143029 Sanyiii70
2025-11-07 13:57:51

Válasz hashtag #143028. hozzászólásáraAkik veszik sorra a lakásokat és évente kétszer-háromszor (éppen most is) drága helyekre utaznak, azoknak kurvára szar lehet ebben a mocskos orbáni diktatúrában, ebben a szar országban...

Nincs profilkép
#143028 hashtag
2025-11-07 13:41:46

Válasz Sanyiii70 #143026. hozzászólásáraOlyanjól jártak, hogy még a veled egyetértők szerint is ha volt 5 éve 10 milliód, most mellè kell tenni még ötöt hogy ugyanannyi pénzed legyen smile laugh

#143027 Sanyiii70
2025-11-07 13:09:02

Válasz Gyula., #143024. hozzászólásáraMit nem értesz?

Anyagilag támogatjuk Ukrajnát nemzeti alapon amennyire tudjuk. De ne az unijó korrupt vezetése vegyen fel ki tudja mennyi hitelt, ki tudja mire a nevünkben.
Nem bonyolult ez.

#143026 Sanyiii70
2025-11-07 13:01:28

Válasz Gyula., #143024. hozzászólásáraAz emberek zöme hülye.
Olyanok akik jól jártak az elmúlt 4 kormányzati ciklusban most tiszások. Miért?
Aki tehetségtelen és élhetetlen azt még valahol meg is lehet érteni, ha neki ez idő alatt sem lett jobb mint az álbaloldal idején. De a sok f@szfej aki jódolgában nem tudja mit csináljon az mire vágyik, az miért támogatja az újfideszt? Miért nem a MHM-et támogatja, ami valódi nemzeti programmal akarja leváltani a fideszt és azokat a dolgokat is meg akarja javítani (közegészségügy, közoktatás, közbiztonság) amit a fidesz nem akart vagy nem tudott? Mert a tiszától várni ezt a nagyfokú naivság vagy butaság.
De ha jobban belegondolok meg is van a válasz.
Mert ezek vagy idióták és/vagy a proli irigység hatja őket. Köztük te is.

Nincs profilkép
#143025 Tylla
2025-11-07 12:29:28

Válasz Igazi Földönfutó #143020. hozzászólásáraÁprilisig sem ö, sem a szekta nem fogja,még lehet akkor sem,ha majd szembe jön a valóság,egy újabb 2/3 képében...

Nincs profilkép
#143024 Gyula.,
2025-11-07 12:25:09

Válasz Sanyiii70 #143018. hozzászólására

https://youtube.com/shorts/DpbtT0RFIU4?si=9z11nEH9Oxu_lDLO

Az a szomorú ebben, hogy nem a Tisza viszi be a megrendítő ütéseket a jó döntéseivel, hanem a kormàny élén OV. üti ki saját magát.

Nincs profilkép
#143022 Tylla
2025-11-07 12:09:53

Válasz Igazi Földönfutó #143020. hozzászólásáraÉs ahogy már jelezte jövőre újra tárgyalja Trump-al a megkötendő egyezményt????????????

Nincs profilkép
#143021 Gyula,
2025-11-07 11:07:47

Válasz Igazi Földönfutó #143020. hozzászólásáraVisszafelé Moszkva és Peking fontossági sorrendben. Budapesten titkosítás.

Nincs profilkép
#143020 Igazi Földönfutó
2025-11-07 08:43:55

Válasz Gyula., #143015. hozzászólásáraOrbán ma a Fehér házban tárgyal, a messiás pedig a bivalybasznádi kultúrházban 20 ember előtt mondja el ezredszer,hogy jövőre mindenkit lecsukat.Érzed a különbséget?

#143018 Sanyiii70
2025-11-07 07:58:53

Válasz Gyula., #143017. hozzászólásáraAz a szomorú ebben, hogy nem a kormány viszi be a megrendítő ütéseket a jó döntéseivel, hanem a tisza üti ki saját magát.
Mint amikor Jamie Carregher kritizálta Szoboszlai Dominikot, hogy középpályásként nem lő elég gólt. Ugyanakkor Carregher úr még a töredékét se lőtte a teljes pályafutása alatt, mint 2 év alatt Dominik. Illetve a saját csapatának rúgott hetet. Amivel holtversenyben öngólkirály az angol első osztályban.
Na ilyen a tisza.

Nincs profilkép
#143015 Gyula.,
2025-11-07 06:51:35

Válasz Demény Csaba #143014. hozzászólásáraAz ellenzékről néhány mondatban.. és mi a fontos!


Nincs profilkép
#143014 Moderátor
2025-11-07 06:21:39

Moderálási elveink miatt törölve: 2025-11-07 08:03:21

Nincs profilkép
#143013 Demény Csaba
2025-11-07 06:18:49

Válasz Gyula., #142991. hozzászólásáraLátom összekuszálódott a program....

Nincs profilkép
#143012 d-032a
2025-11-06 23:38:30

Válasz envagyok2 #143010. hozzászólásáraA 43-asban, rtamás hastagnak válaszolt. Erre reagált a 47-esben MTZ...., és moderátori törlés ott is volt, és arra utalt a 47-esben.
Ironikus módon, éppen az a bizonyíték, hogy te nem is k.a.-áztál.
Éppen ezért, nem elfogadható, hazugozni, és beleállni dühből, MTZ....-be.

Nincs profilkép
#143011 envagyok2
2025-11-06 23:31:32

Válasz d-032a #143006. hozzászólásárajah, akkro ha azt mondom neked, hogy faszfej, akkor azon aztán nehigymés megsértődj, hiszen az nbem azt jelenti, helló, hát érted, az nem azt jelenti, amit mondtam, hanem tök mást. azt csak úg ymodnmom., meg ha aztmodnom, hogy tuskó, akkrosemá, helló, hiszen nem azt jelenti, az csak egy vödör kavics az udvaron, az ma már csak azt jelenti. hmmm. huhhh.
a libsi az liberálist jelent, a köcsög meg köcsögöt.
ha nem lett volna liberális, és nem lett volna liberalizmus, akkor a gyerek anyját valami elfuserált döbörgi uraság húzkodná kénye kedvére oda ahova éppen akarja... ennyit erről, hogy ki kicsoda.

Nincs profilkép
#143010 envagyok2
2025-11-06 23:25:25

Válasz d-032a #143006. hozzászólásáraszerintem meg az egyetlen lehetséges módon értelmezem.
előzőú oldalon valami 142940-esben írt nekem, amire én a 142941-esben válaszoltam, és ott kértem ki magamnak, hogy egyedül ülök a székemben. ennek a hozzászolásomnak az első mondatait törölte a moderátor, és ennek a törlésnek látszik a nyoma a hozzászólás végén így ni:
"Moderátor által módosítva: 2025-11-06 09:07:54"
majd 42-esben írt a hashtag, 43-asban az rtamás, aztán valami tiktokos böszmeség, és a 47-esben írt a tesó a 43-as rtamásra válaszolva, hogy "Olyan emberre kár szót fecsérelni, aki vitában k. anyázással próbál érvelni. Lentebb látható a nyoma, szerencsére a moderátor már kitörölte."
én ezt máshogy nem tudom értelmezni.

Nincs profilkép
#143009 d-032a
2025-11-06 23:24:49

Válasz hashtag #143008. hozzászólásáraMost az egyszer elhiheted, hogy a #143006-os hozzászólásom, nem neked szólt, hanem annak, akinek címeztem a #143003-as remekművére.

Az utolsó bekezdés sem, és az előtte lévő szöveg sem rád akart célozni, hanem, annak szólt volna akinek a hozzászólására reagáltam.
Utólag látszik, hogy hiba volt általánosságban fogalmazni, csak mert nem akartam 'énvagyok'-ot, személyeskedéssel tovább hergelni.

Amúgy meg, az nagyjából érthető, hogy a D Csabával való, "speciális viszonyod", időnként Bayerzsóti magasságba dobja a szóhasználatot.

Bocs, a félreérthető általánosítással előadott, énvagyok2-nek szóló, neki célzott szövegért.
És mindenkitől elnézést, aki méltánytalanul magára vette volna.
smile sad

Nincs profilkép
#143008 hashtag
2025-11-06 22:57:03

Válasz d-032a #143006. hozzászólásáraAttól hogy nem te mondod valakinek élesben, attól még nem lesz elfogadott leírogatni ezt a szót nemtudom hányszor. Nem neked lett szánva, és nem gondolnám, hogy nekem van indulatkezelési problémám, amikor a napi 15 darab oknélküli alpárian sértő jelző után elküldök valakit valahova. Ahogy itt mondani szokták, csak reakció. Nem szép, de valódi.

Nincs profilkép
#143007 d-032a
2025-11-06 22:49:59


"Ha nem tudod megfejteni, a bennszülöttek kézjeleit, és beszédét, akkor ne akarj sem a barátuk, sem az ellenségük lenni." -by d-032a
smile rolleyes

Nincs profilkép
#143006 d-032a
2025-11-06 22:33:07

Válasz envagyok2 #143003. hozzászólásáraNem sikerült értelmezned a kommentfolyamot, a jelek szerint.
Mert, ugye akkor tudnád, hogy 'MTZ1221.3' , az 'rtamas1976'-hoz címzett hozzászólásában, nem rólad, hanem egy másik fórumózóról beszélt, aki viszont, valóban tényleg kurvaanyázott.

Tehát, 'MTZ1221.3' nem hazudott, és ő felnőttként tudja kezelni az indulatait.
Azonkívűl, nagyon úgy tűnik, hogy ő van annyira tájokozott, hogy azzal is tisztában van, mint ahogy a közélettel, politikával foglalkozó emberek 90%-a, hogy a mai, általánosságban, és köznapi szinten használt "libsi" jelzőnek, és az ehhez társított értékrendnek és politikai tartalomnak semmi köze nincsen az eredeti, "klasszikus" liberalizmushoz, és annak értékrendjéhez.

Természetesen, az is érthető, ha vannak olyan politikával foglalkozni próbáló polgárok is, akik nem tudják követni ezeket a politikai, társadalmi változásokat.
Szemmel láthatóan, ez az indulatkezelést sem segíti elő.

Jó dühöngést, és fröcsögést! smile thumbupcool

Nincs profilkép
#143005 hashtag
2025-11-06 22:22:25

Válasz envagyok2 #143003. hozzászólásáraAzt szerintem nekem szánta, ott hangzott el egy ilyen érvelési hiba.

Nincs profilkép
#143004 envagyok2
2025-11-06 21:35:44

Válasz rtamas1976 #142943. hozzászólásáraáltalánposítással van a baj. mondod te. azt a videot az iskolarendszwerrőúl egyébként épp te miattad tettem be. te szoktad mondani, hogy a cigány eleve hülye, és azért, hogy mégjobban leszakad és perifátiátra kerül, arról kizárólag a cigány gyerek tehet, és nem az iskola. kifejezetten neked címeztem az első 4 percet is.

Nincs profilkép
#143003 envagyok2
2025-11-06 21:30:28

Válasz MTZ1221.3 #142947. hozzászólásáraohhh ohhh ohhh, úgy picsogsz, mint valami pride főszervező. zsolti bácsi, a petike azt mondta, hogy buzi vagyok. óhhhhhhh
hazudsz.
nem kurvaanyáztam, és főleg nem a kurvaanyád volt az érvem a vitában. emlékeim szeirnt valami oylasmit írtam, hogy mi a faszomnak írogatsz nekem többes számban, egyedül ülök a székembe.
de akkor nézzük a vitát. ha szüleid egyetemet végzettek, akkor hoghy a retekbe mertek tréged elengedni budapestre egyetemre, hiszen ott szugerálják bele az egyetemistákba a buziságot? nem voltak túl felelőtlenek? mondjuk igaz, budapest elég nagy falu, kőbánya-kispest elég messze van a fővám tértől, akkor ez volt a szerencséd.
tudod miért nem lennél jó libsi? mert az vagy. mert figalmad sincs, hoigy a liuberalizmus mit jelent, és mi lenne, ha nem lenne liberalizmus akár ebbe az országba, akár európoába. libsi vagy tesó, az a kiurva nagy helyzet. mindegyikünk az, aki a mai fogalmakkal mérve normélis, tisztességes, emberhez méltő életet akar élni. de tudod mi nem vagy? felnőtt nem vagy.

Nincs profilkép
#143002 Gyula.,
2025-11-06 20:34:10

Válasz Sanyiii70 #143000. hozzászólásáraKis orszàg vs. Nagy birodalom most is függési viszony van, 0km távolságban még jobban.

#143000 Sanyiii70
2025-11-06 20:18:27

Válasz Gyula., #142996. hozzászólásáraRemélem elhiszitek és valóban rettegtek ezektől a ballib baromságoktól!
smile lol

Nincs profilkép
#142999 Gyula.,
2025-11-06 20:08:48

Válasz Igazi Földönfutó #142998. hozzászólásáraOrbànnàl az a biztos mikor semmi sem biztos. Putyinra jutott a szerep,hogy a felszínen tartsa vagy így vagy úgy.

Nincs profilkép
#142998 Igazi Földönfutó
2025-11-06 19:58:34

Válasz Gyula., #142996. hozzászólásáraOnnan akkor lépünk ki ha Trump megszünteti.Na megyek mert még a meccset meg kell nézni pedig elfáradtam ma.

Nincs profilkép
#142997 Igazi Földönfutó
2025-11-06 19:52:33

Válasz Koczka József #142994. hozzászólásáraEz csúcs,de ukrán és orosz hireket ne hallgassál.Vasárnap a város 85százaléka, kedden 95százaléka volt orosz kézen ma pedig lezárták a témát.Az ukrán médiában van olyan helység ami szerintük ukrán kézben van pedigmár három hete elesett.

Nincs profilkép
#142996 Gyula.,
2025-11-06 19:45:16

Válasz Igazi Földönfutó #142981. hozzászólásáraOrbàn kiléptet minket a Natoból és jöhetnek ide is..Még tudunk egy pàr szót oroszúl... horgászat рыбалка!!!

Nincs profilkép
#142995 Igazi Földönfutó
2025-11-06 19:43:30

Válasz Koczka József #142993. hozzászólásáraEzen nem vitatkozok egy-két nap és minden média kénytelen lesz megirni a valóságot.

Nincs profilkép
#142993 Koczka József
2025-11-06 19:39:51

Válasz Igazi Földönfutó #142990. hozzászólásáraKeresem de sehol sem találom. Csak egy youtube csatornát az is magyar.

Nincs profilkép
#142992 hashtag
2025-11-06 19:38:03

Válasz Demény Csaba #142978. hozzászólásáraEz kb a listás szavazatot jelenti, mert aki fideszes az akkor is a fideszes jelöltre szavaz, ha azt kettő közül sem ismerné fel képről. Meg mivel még nem hordott olyan fideszes országgyűlési képviselőt a hátán a föld aki kiszavazott volna a pártból, így az egész egy kirakat. Éppenezért, ha a bodrikutyád mellett lesz tisza logó, akkor is arra fog szavazni aki akar, mint ahogy ismeretlen fideszeseket is behúztak a logó miatt. Annyi változás van, hogy azok a fideszesek akik az utóbbi időben levitézlettek, azokat már névről is ismerik, és taszítóakká váltak a hívőknek is, szóval nem kevés körzetben cserével készül a kormánypárt, meglátjuk mennyire vàlik be.

Nincs profilkép
#142991 Gyula.,
2025-11-06 19:29:53

Válasz Demény Csaba #142984. hozzászólásáraEl van engedve nàlatok a vak Komondor, ha elfogy a kristàly?
Az ukrànok a fideszét törték volna fel.
Az oroszok meg az ellenzékét orbàn megbízásából, hol a szuverenitàs hivatal?smile lol
Mehettek hàzalni mig meg nem raknak benneteket,mint Paraszt a szekeret!
Bárcsak mennétek zaklassàtok csak az embereket!
Az utcán a fidesz szitok szó ,de lehet még fokozni...
És a lista egyből a fidesznél landolt,akkor kinek haverja az ukrànsmile lol
Mert te nagy birka egy darabot sem tudsz szakadj meg, keresd csak!smile lol






Nincs profilkép
#142990 Igazi Földönfutó
2025-11-06 19:15:54

Válasz Koczka József #142989. hozzászólásáraA valóság ettől függetlenül valóság marad.Előbb utóbb a rádió is kénytelen lesz igazat mondani.

Nincs profilkép
#142989 Koczka József
2025-11-06 19:12:45

Válasz Igazi Földönfutó #142987. hozzászólásáraMa a rádió azt mondta hogy az ukránok vissza foglalták és ki tüzték a zászlót.

#142988 rtamas1976
2025-11-06 18:53:14

https://youtube.com/shorts/UqGwhHzMZ00?si=Zk4qIvm8bHCoJXn0

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Bóna Szabolcs: Ez a helyzet a külföldi munkavállalókkal
Bóna Szabolcs: Ez a helyzet a külföldi munkavállalókkal
A magyar agrárium jövője a munkaerőpiaci kihívások, a technológiai fejlesztések...
A szomszédban már csökkentik az alapvető élelmiszerek áfáját
A szomszédban már csökkentik az alapvető élelmiszerek áfáját
Ausztria 2024. július 1-jétől 4,9 százalékra csökkenti az alapvető élelmiszerek...
Eladó 2 db IH6200
Eladó 2 db IH6200

500.000 Ft

Eladó MDW 514
Eladó MDW 514

6.500.000 Ft

Claas Variant 360
Claas Variant 360

4.900.000 Ft

Vogel & Noot Farmer 3S / M1020
Vogel & Noot Farmer 3S / M1020

800.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]