Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 309.41 Ft CHF 383.44 Ft GBP 409 Ft

Fórum

T-25/A kistraktor

Létrehozta: Vendég , 2008-01-03 15:15:08

Kedvencekhez Segítség
25351 hozzászólás
Nincs profilkép
#24951 Freeenky
2021-02-20 16:45:49

Válasz Tomi81 #24952. hozzászólásáraKi van forgatva teljesen a felni.Úgy szeretném megoldani,hogy a két kerék 20-20 cm széles és a hasa pedig 120 cm.Így volna a legjobban kihasználva a föld.A szabadföldi növényeket a T25-el akarom permetezni,vetni és ültetni is,ezért is lett véve,a többi traktornak más a nyomtávja!Mtz talajmunka,Carraro fóliában dolgozik a többi meg áru behordás,pakolás stb.

#24950 Maszek Zs
2021-02-20 15:44:53

Válasz Freeenky #24947. hozzászólásáraLehet állítani a nyomtávot az nem lenne elég?

#24949 Tomi81
2021-02-20 13:47:59

Válasz Freeenky #24950. hozzászólásáraJa értem. És ha belülre teszed a csillagot úgy nem lenne elég széles? Vagy úgy már máshoz nem lesz jó a szélesség?

Nincs profilkép
#24947 Freeenky
2021-02-20 12:58:02

Válasz Tomi81 #24948. hozzászólásáraA traktor hasa alá szoktuk ültetni a káposztát.Eddig két sor fért el alatta,keskenyebb kerékkel elférne a 3 sor!

#24946 Gerimur
2021-02-20 12:57:34

Válasz Csavargó #24945. hozzászólására Szia!

Alacsonyabb állásnál elég a sonkát elfordítani.
Viszont a tehermentesítő csapokat is át kell rakni.
Nem mindegyik állásba megy bele mind a három.

#24945 Tomi81
2021-02-20 08:37:32

Válasz Freeenky #24947. hozzászólásáraSzerintem semilyen másé max a t16é. Már olvastam a múltkor is mit akarsz. Milyen sorközbe nem fér el neked a 12,4-es, hogy keskenyebbet akarsz?

Nincs profilkép
#24944 Freeenky
2021-02-20 07:46:06

Sziasztok!T25-re milyen traktor felnije megy fel átalakítás nélkül?Permetezéshez keresek művelő kereket,eddig sikertelenül!Esetleg cserélném a mostani 12,4x28 as kerekeket!

#24943 Maszek Zs
2021-02-19 22:33:47

Válasz stefi69 #24944. hozzászólásáraNevetni fogsz. De van egy 55-ös kiadású németből behozott trakink. A faluba él egy (van több is,de most ezt emeltem ki) nagypofájú ember. 5 éve reggel 1 közös ismerősünk fel hív be kellene hozni szüretről a szőlőt. Ki megyek,kiderül,hogy a nagyszájúnak nem indult a traktora. De csak hallom mondja ám,hogy rozsdabogja így meg úgy. (Festék így festék úgy)

Azt egyszer találtam neki mondani:
Nagymamám is hiába fényezi ki magát meg új ráhát is húzhat. Attól szegény a Nagymamám marad.
Meg az ővé le is van festve azt mégis ez a rozsdabogja viszi haza a szőlőt!!!



Nem azt mondom szebb,ha le van festve és jól néz ki.
De akkor az legyen igényesen meg csinálva!!!!
Minél jobban hasonlítson az eredeti újhoz!!

#24942 Csavargó
2021-02-19 22:29:33

Üdv mindenkinek!Egy kis segitséget szeretnék kérni,amiről már bisztos volt itt szó,de sok oldal van nem bitrom végignézni.Ha a traktor hátulját lejeb szeretném tenni,akkor elég csak a lehajtásnál lelazitani és elforditani,vagy az egészet le kell venni hozzá a féktől kezdve.Előre is köszi a segitséget

#24941 stefi69
2021-02-19 18:42:06

Válasz Maszek Zs #24937. hozzászólására Ezek szerint Ti is megláttátok a RETEK nunkát !smile thumbup Más is ugyan úgy észreveszi. Ha meg nem akkor mindegy is neki ! De legalább nem mondja neki a szomszéd v haver ,hogy mennyiért vetted a ROZSDÁST ?

#24940 Gepi
2021-02-19 14:34:03

Válasz kamus #24942. hozzászólásáraA kinézet az egy dolog. Itt most nem a lámpabúra cseréről van szó hanem inkább a tömítések cseréjéről is. A tömítés és a szimeringek cseréjéről pl lehajtásoknál sok ilyen traktor ujjnyi vastag olajsárral van tele, könnyebb kicserélni a lámpabúrát de ha a féknél adta meg magát a szimering ott már bontani kell. A másik a munkahenger meg a vezértömbje, berohadt difi kapcsoló.

Nincs profilkép
#24939 kamus
2021-02-19 11:41:54

Válasz ND #24932. hozzászólásáraSziasztok,

Számommra fontos a kinézet. Nem is afestés, henem pl ha van rajta törött lámpa vagy opálos indexbúra, vagy akár a belső tér. Ha nincs ideje, enegiája vkinek kicserélni egy indexbúrát, akkor pont a karbantartásokat fogja elvégezni? Én nem gondolnám....

Nincs profilkép
#24936 Lipi
2021-02-19 07:09:33

Válasz ND #24932. hozzászólásáraÉn hamarabb megvennék egy ütött kopott gépet aminek jó minden szerkezeti része mint egy kivaxolt fényes masinát aminek van valami nyűgje. Vannak akik azt nézik,hogy csillog villog meg teli van matricázva meg ledes lámpák meg.... "A festék ápol és eltakar!" mondta egy ismerősöm.

Nincs profilkép
#24935 Adrián m
2021-02-18 21:11:53

Hello. Van valakinek 1db jó állapotú első felnije eladó? Nálam van egy centrifugál szűrő eladó ha valakinek kellene.

#24934 Maszek Zs
2021-02-18 20:34:08

Válasz stefi69 #24936. hozzászólásáraMost ne magadból indulj ki.
Te lehet,hogy nekiállsz és igényesen le fested. De a kolléga venni akar(bár nem biztos,hogy jól értettem) ő meg úgy csinálja meg hogy neki megfelelően.(gondolok itt megint,hogy igényesen)
De ezt nem fogják meg fizetni.

Eltakarni mit lehet vele?
Egy barátom megkért menjek el vele.
Arra lusta volt az eladó,hogy rendesen le mossa. Féltengelyen külön külön fél vödör sár volt lefestve. Ebből én személy szerint nem kérnék!!

Volt itt a faluban egy srác horta be kintről (nyugatról) 40-50éves gépeket le festette. És igen volt olyan hogy a festék fogta az olajat bő fél évig. De az már az új gazdánál.

#24933 stefi69
2021-02-18 19:59:48

Válasz Maszek Zs #24933. hozzászólásáraMit takar el ? Amit az új festék réteg miatt nem látom ? smile confused

#24932 stefi69
2021-02-18 19:56:31

Válasz ND #24932. hozzászólásáraNagyon sokat nyom ! 1 traktort megtakarítani fújáshoz nagyon sok idő ! Lefújni is nem kevés . rengeteg dolgot kell több irányból megfújni,mivel nem egyenes felület,mint az autó. 10 vevőböl 9 a szépet fogja megvenni.A maradék meg inkább jár a rozsdással . Aki már készített elő ,és fújt le traktort az tudja mivel jár. 100e-ft-ér.Sok tulaj azért jár a kopott géppel mert nem mer nekiállni a nem kis,és főleg nem olcsó műveletnek! Ezt tapasztalaból mondom. Azt mondja 1-2 nagyon hozzá értő szaki ,h eltakar. Kérdezem h mit takar el ? Pont hogy azonnal meglátni rajta az olajfojásokat, javítást. De mindig vannak kivételek. Milyen a nő szép ruhában, és ütött kopotban ! smile sneaky

#24931 stefi69
2021-02-18 19:40:51

Válasz sutyasutya0 #24931. hozzászólásáraOda kell becsavarni az áram megszakító gombát.Kevés gépben üzemel.Álltalában összekötik a vezetékeket,hogy ne keljen mindig a váltókart a megfelelő pozicióba állítani, indításkor.

#24930 Maszek Zs
2021-02-18 16:56:52

Válasz ND #24932. hozzászólásáraHa traktort vettem és festve van GYANUS!! Valamit eltakarni jó.

Téged ismerve (már amennyire)
Kopotat venni olcsón,azt meg csinálni. Aztán tudod milyen.

Nincs profilkép
#24929 ND
2021-02-18 16:25:56

Sziasztok,

egy hülye kérdés:
- fellelt, kopottas/rozsdás még gyári festéssel vennétek inkább trakit,
- vagy inkább olyat ami azért néz ki valahogy?

Árban mennyit nyom a latban a kinézet? Mennyiben forintosítható? Eladáskor mennyit ér egy festés?

előre is köszi

Nincs profilkép
#24928 sutyasutya0
2021-02-18 15:28:22

IMG_20210218_160154.jpg

Nincs profilkép
#24926 sutyasutya0
2021-02-18 15:23:41

Hello, lenne egy kérdésem, hogy mire való ez a luk a sebességválton, a válaszokat előre is köszönöm.

#24925 Maszek Zs
2021-02-17 05:51:36

Válasz sines68 #24926. hozzászólásáraA szüreti felvonulás érdekes lehetett.smile thumbup Biztos jó dolog,de ha ilyen magas vagy nem szűk vállban a fülke?smile thumbupcool

Az LTZ az 4 hengeres igaz?
Volt ilyen egy a faluba. Meg szerettem volna venni.smile blushing A léghűtéses motor tetszett rajta.
Érdekes mert az eleje meghajtás automata volt.
Meg nagyon drága árba megy+az alkatrész is húzós hozzá.

Nincs profilkép
#24924 sines68
2021-02-16 19:03:10

Válasz Wendelke #24924. hozzászólásáraA "nagy és mérges" szánt,tárcsáz esetleg ment,a"vezérgép"erdőre,terepre megoldás.5.5 t csörlővel,egytengelyessel bárhova betol,kijön.A "kicsi és ügyes" a szőlősorokba marózik,mulcsoz,aszfalton tranzitol,pakolászik,havat tol.

Nincs profilkép
#24923 sines68
2021-02-16 18:47:21

Válasz Maszek Zs #24925. hozzászólásáraMég régebben szüreti felvonulásra raktuk rájuk.Pálinkás,meg boros demizsonok,egyéb díszlet volt rajtuk-műanyag csővel,csappal-.Kinálgattuk a nézőket,felvonulókat.Szerencse utána héten trágyát hordtunk-nem előtte-,a kapacsok,villák nyele itt nem lett "lekváros".Ha kell motorfűrészek,fejsze is elfér rajta.Mindketten 2 méter közelébe vagyunk,lépcsőről elérjük.

#24922 Maszek Zs
2021-02-11 16:20:31

Válasz sines68 #24918. hozzászólásárasmile thumbup
Ez korrekt!smile thumbupsmile thumbupcool

A tetőcsomagtartó minek?
Nem személy autó,hogy könnyen feléred.

Nincs profilkép
#24921 Wendelke
2021-02-11 14:25:50

Válasz sines68 #24921. hozzászólásáraT-25 nekem is vansmile thumbup

Viszont ez már szinte egy járműpark, milyen munkáitok vannak?

Nincs profilkép
#24920 pokolangyala2
2021-02-11 11:55:18

Válasz Magister #24922. hozzászólásáraMég múlt héten megrendeltem

Nincs profilkép
#24919 Magister
2021-02-10 19:53:00

Válasz pokolangyala2 #24920. hozzászólásáraSokminden lehet: nedves, párás soha nem kiszáradó közeg, nem volt teletenkolva sohasem, megint csak pára kicsapódás, mélyhúzási/anyagprobléma(nyúlási, ridegségi probléma), acélanyag szemcseszerkezzténél a szemcsehatáron repedések, hidrogén pelyhesség, túl sok szennyezőanyag az acélban,...stb.
Szerintem ha lehet cseréld ki, az újat pedig úgy rögzítsd hogy kivülről is letudjon száradni...

Nincs profilkép
#24918 sines68
2021-02-10 19:28:40

Válasz Wendelke #24919. hozzászólásáraNem melegszenek nyáron,a motor hűtéséről megy a fűtés.2 kilóméter tranzitolás után pólóra lehet vetkőzni.Persze centis szigetelés,MTZ ajtó,ablak szigetelés.A fogyasztásuk is rendkívül jó.

Nincs profilkép
#24917 pokolangyala2
2021-02-10 12:09:05

Válasz Magister #24910. hozzászólásáraA szúrágást persze nem szó szerint gondoltam????.Egy vastag gumilap volt alatta, és egyszerűen megrágta az idő vasfoga.Kap egy újat, annyi????

Nincs profilkép
#24916 Wendelke
2021-02-07 19:33:16

Válasz sines68 #24918. hozzászólásáraNagyon szépek, látom bejön a léghűtéssmile biggrin

Nincs profilkép
#24915 sines68
2021-02-06 19:40:57

Szezon előtti szemle. Elkészültek.
"Тамаш Ф" fiammal,8 év szabadidőnk.

2
1
0

#24914 stefi69
2021-02-03 19:45:23

Válasz Tomasekkk #24915. hozzászólásáraA posta díjért megcsinálod,csináltatod ! Mondjuk venni egyszerűbb !smile wink

#24913 Gepi
2021-02-03 17:47:33

Válasz Tomasekkk #24915. hozzászólásáraMost bontanak egy teljes traktort a t-25 face csoportban, tuti kell hogy legyen.

Nincs profilkép
#24912 Tomasekkk
2021-02-03 15:38:40

Sziasztok,
hidraulika kart keresek,ami a hidraulika tömbön van bent a fülkében, ha van valakinek kérem jelezze.
30/5174227 de akár ha megcsörget vissza is hívom.
Köszönöm!

Nincs profilkép
#24911 Freeenky
2021-02-02 07:09:06

Sziasztok!Nincs valakinek eladó művelő kereke?
Permetezéshez kellene,jelenleg 12,4-24-es kerék van rajta!

Nincs profilkép
#24910 .Richard.
2021-02-01 08:49:15

Válasz Magister #24912. hozzászólásáraA le nem mosott műtrágya csodákra képes. Kb. 8honap maro so nedvességben ősztől tavaszig?éveken át?smile sweatdrop

Nincs profilkép
#24909 Magister
2021-02-01 07:59:52

Válasz stefi69 #24911. hozzászólásáraBocs, én az oldalán is láttam lyukakat..
Ha, az alján akkor mélyhúzási probléma, vagy anvag hiba.

#24908 stefi69
2021-01-31 20:04:02

Válasz Magister #24910. hozzászólásáraMi köze van a teletankolásnak ,a tank alján lévő 'lyukhoz' ?

Nincs profilkép
#24907 Magister
2021-01-31 19:10:40

Válasz pokolangyala2 #24906. hozzászólásáraNem szú...-h, hanem nem volt soha teletankolva...

Nincs profilkép
#24904 Adrián m
2021-01-31 11:39:26

Hello. Az lenne a kérdésem, hengerfej fedelet leveszem s beinditom a gépet az olajnak “spriccelnie” kell vagy csak folynia? Köszönöm

Nincs profilkép
#24903 pokolangyala2
2021-01-26 18:56:58

Megrágta a szú ????


Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Árpa szalma
Árpa szalma

7.000 Ft

Sárgabarack nagy tételben eladó
Sárgabarack nagy tételben eladó

700 Ft

Munkagép eladó
Munkagép eladó

900.000 Ft

Vágóbárány eladó
Vágóbárány eladó

1.800 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]