Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.23 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.62 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174325 hozzászólás
#174325 Törppapa
2026-06-25 23:17:09

Meddig tud-na amnesztiát adni a bukott kormány?

Ébresztő MHM-esek,ezt (is) nektek kellene ide rakni.

Nincs profilkép
#174324 Gyula.,
2026-06-25 23:05:38

Válasz rtamas1976 #174321. hozzászólásáraEz jutott eszébe Sanyival kapcsolatba ma, igaz fordult a kocka valamennyire.
Most ő fogalmazott meg kritikákat,semmi sem elég semmi sem jó.. smile sweatdrop

#174323 rtamas1976
2026-06-25 22:58:04

Válasz eperország #174309. hozzászólásáraLátod milyen hülye vagy!
Ha a magyarokat kiirtják az akkumulátor gyárak, a helyükre érkező kínaiak immunisak a mérgezett környezetre?

A hatalom a kezetekben, miért nem záratjatok be a gyárakat?

Nincs profilkép
#174322 envagyok2
2026-06-25 22:53:49

Válasz rtamas1976 #174321. hozzászólásáramár ti vagytok a mindenszaristák, nem? megfordult a kocka, nem vetted észre?

#174321 rtamas1976
2026-06-25 22:52:53

Válasz Gyula., #174317. hozzászólásáraTéged nem az édekel , hogy mi jó.
Inkább az ami szar.
Igazi mindenszarista vagy.

#174320 Törppapa
2026-06-25 22:49:58

Válasz Ohaza63 #174278. hozzászólásáraRosszul ébredtél a sziesztából?smile confused

A kukimmal van aki smile loveszórakozzon.

A te véleményedben MINDIG kételkedni kell,ezt már kiharcoltad magadnak.

Okoska.smile devil

#174319 rtamas1976
2026-06-25 22:48:52

Válasz pepi37 #174316. hozzászólásáraSaját eredmenyeket nemtudnak felmutatni, így marad más szapulása.

Nincs profilkép
#174318 Gyula.,
2026-06-25 22:44:25





https://vm.tiktok.com/ZNRTWpXAk/

Olcsóbb lett na ne...hàt hogy?smile laugh


Nincs profilkép
#174317 Gyula.,
2026-06-25 22:28:39

Válasz pepi37 #174316. hozzászólásáraMindig ami érdekel, nincs rangsor.

Nincs profilkép
#174316 pepi37
2026-06-25 22:21:44

Válasz Gyula., #174314. hozzászólásáraSpiclikém már csak Orbánra meg Putyinra tudsz élvezni?

#174315 rtamas1976
2026-06-25 22:16:48

Válasz Watson #174310. hozzászólásáraSzeretnétek ti egy hasonló embert a tiszába!
De nektek csak "bánat és szenvedés" jutott.
10-15év múlva egész jó kezdő polikusok lesztek!smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#174314 Gyula.,
2026-06-25 22:14:27






Nincs profilkép
#174313 pepi37
2026-06-25 22:02:47

Ukrán szoponcok ,akkor most hogy is van ez a kissebségi megegyezés a magyar bohóc és az ukrán bohóc között? Alig telt el 10 nap a nagy csinnadrattával bejelentett egyezség óta és máris szembe lett köpve a magyar kisebbségi oktatás. Kárpátaljai iskolákat levélben újból felszólították , hogy az iskolában a hivatalos programok csak ukrán nyelven történhetnek.

#174312 Törppapa
2026-06-25 21:42:26

Válasz MTZ1221.3 #174308. hozzászólásáraLátom nem érted vagy nem akarod érteni a lényegét annak hogy miként és miért kell már az orosznak is így "toborozni".
De nem most kezdték,már jó ideje megy náluk az a verzió is,hogy leitatják a faszit aztán már könnyű rábeszélni az aláírásra.
Keserű utána a kijózanodás.

Szerintem senki nem akarja itt kioltani más életét,de tényekkel kár vitatkozni az nem uszítás.

Nincs profilkép
#174311 Gyula.,
2026-06-25 21:10:20


Igen tanulni kell a politizálás és nem beleàllni a helyzetekbe.
De fog az alakulni egy év sem kell neki.
Ki ezzel jön folyamatosan, minden màsodik nap kivan moderálva...

És mi Tiszàsok is várjuk az eredményeket.
Jogalkotàssal keretet kell adni az egésznek, ebbe nem látunk bele.

De a fidesz màr eddigre csőre töltötte volna az újabb kínai hitel.



Nincs profilkép
#174310 Watson
2026-06-25 21:02:37

Válasz Ohaza63 #174274. hozzászólásáraA viszontválaszt persze sosem teszik be nektek a tiktokra :)
Toró orrát kifújkálták a tényekkel, és erre csak egy miniszterelnököt történő lebohócozásra tellett tőle.
Érdekes, hogy doktor miniszterelnökurat nem merte lebohócozni 16 év alatt.
Ezzel amúgy nincs is baj. Láthatóan, a fidesz romjain kettessével véve a lépcsőfokot, elő alar lépni a laci, mint az ellenezék vezetője.
Csak pont ez az, amire azt szokrátok mondani, hogy túl nagy lesz ez a kabát. Mert sajnos az.
És mindaddig jó, amíg ezzel a passzolgatással jófejként játékban tartották a 6%-os pártot, de látva hogy csak pampogást tud felmutatni, jöhet majd a fájó ignoréra rakás. Aztán ugye:
A karaván halad.
Akart a tisza konstruktív ellenzéket? Valszeg igen. Akart a laci az lenni? Eddig nem.
Akkor lapozás lesz.

Nincs profilkép
#174309 eperország
2026-06-25 20:46:44





Pap Lacika a debreceni Fideszes polgármester lassan ébredezik és büntetőfeljelentést tett.

„A környezetvédelmi hatóságtól Debrecen önkormányzata és a debreceni vagyonkezelő azt a tájékoztatást kapta, hogy a Semcorp területén olyan környezetvédelmi szennyezés történt, amely határértéken felüli környezetszennyezést mutat ki a felszín alatti vizekben.”

A kínaiaknak az elejétől kezdve ez volt a célja, hogy a debreceni talajvizet megmérgezve kiírtsa a magyarokat és lakosságcserét végezzen, kínaiakat telepítsen be a helyünkre. Kínaiak irány haza! smile hammer

Nincs profilkép
#174308 MTZ1221.3
2026-06-25 20:44:22

Válasz kisspeter591 #174305. hozzászólásáraSzerencsére a másik oldalon önként tuszkolódnak be a kocsiba a sorkötelesek. smile sweatdrop
Egyre mélyebbre süllyedsz kettősmérce tekintetében.

Épeszű ember nem vágyik arra, hogy a másik életét kioltsa.
Újra jön tőletek a háborús uszítás? Nem volt elég belőle már? Szerintem bőven.

Nincs profilkép
#174307 Gyula.,
2026-06-25 20:41:03

Válasz Sanyiii70 #174302. hozzászólására
"Az teljesen rendben van és a ellenzék kriminalizàlàsa"

Schiffer Úr szerint az ellenzéki fidesz eddig csak babot válogatott a Marson semmihez semmi köze. Most teleportàltàk őket ide àprilis vége felé.

Ez a lényege kedves Sándor!



Nincs profilkép
#174306 eperország
2026-06-25 20:30:15





Ilyen, amikor vezetőszáron visznek bíróságra egy egykori fideszes polgármestert.

Hajrá Tisza! Így kell ezt csinálni. Az összes bűnöző, maffiózó, aki ellopta a magyar adófizetők pénzét, börtönben a helye! smile aikido

#174304 rtamas1976
2026-06-25 17:59:16

Egy kis cenzúra!

https://vm.tiktok.com/ZNRTtA98E/

#174303 Ohaza63
2026-06-25 17:54:43

Válasz Sanyiii70 #174302. hozzászólásáraÜdv Sanyi!

Petyus eltéveszti a házszámot, a Parlament és Nagy Cirkusz házszámait kavarta/kavarja össze folyamatosan.

https://www.youtube.com/shorts/CuuGLBBFS2I

#174302 Sanyiii70
2026-06-25 17:42:02

Ha a tiszások ebből egy szót is értenének, a poloska és rablóbandája holnap el lenne zavarba a p.csába.

#174301 Sanyiii70
2026-06-25 17:06:32

Válasz Gyula., #174300. hozzászólásáraRossz válasz.
Kit érdekel Orbán?
Leváltottátok és minden akadály elhárult az olcsó üzemanyag és az adócsökkentés elől.

Már a wc ellenőr diktál.

Nincs profilkép
#174300 Gyula.,
2026-06-25 17:04:01

Válasz Sanyiii70 #174298. hozzászólására



Majd ,ha az olcsó orosz olaj elfogysmile sweatdropsmile laugh

#174299 Sanyiii70
2026-06-25 16:52:54

Válasz kisspeter591 #174297. hozzászólásáraAz ársapka alatt hogy volt?
Akkor is idejártak?

#174298 Sanyiii70
2026-06-25 16:51:54

Válasz Gyula., #174294. hozzászólásáraRossz válasz.
Kit érdekel Orbán?
Leváltottátok és minden akadály elhárult az olcsó üzemanyag és az adócsökkentés elől.

Már a wc ellenőr diktál.


Ezt rólatok írták.smile thumbup :

"AZ ARROGÁNS TUDATLANSÁG TOTÁLIS GYŐZELME
Nem is az a rémületes, hogy milyen közjogi ámokfutást és tömeglélektani vérengzést végez az országban, hiszen ez törvényszerű következménye annak, ha egy ilyen figura teljhatalomhoz jut.
A valóban dermesztő az, ahogy látszólag értelmes emberek tömegei tapsolnak a saját bepalizásukhoz, és válnak önkéntes statisztává egy profi tömegmanipulátor bosszúból, komplexusokból és mentális deformitásból táplálkozó játszmáiban.
Bár a Tisza-elnöknek 2,5 éve minden bombasztikus ígéretét, bemondását ugyanaz a bazári, hatásvadász felszínesség jellemzi, mint amikor az általános iskolai kötelező olvasmányokból összeguberált 5-6 irodalmi idézetét úgy adja elő lassan szótagolva, mintha legalábbis a rák ellenszerét jelentené be. "

Nincs profilkép
#174297 kisspeter591
2026-06-25 16:48:13

Válasz Sanyiii70 #174293. hozzászólásáraEgyébként lehetne ennyi a benzin ára, csak akkor a környező országokból mindenki átjárna tankolni és benzin hiány alakulna ki Magyarországon a Mol vezér szerint. Ezt szeretnéd??????

Nincs profilkép
#174296 Koczka József
2026-06-25 16:46:56

Válasz Sanyiii70 #174293. hozzászólásáraEnnek mi köze egy 2013 törvényhez?

Ne muld már alul magad.

Nincs profilkép
#174295 kisspeter591
2026-06-25 16:45:50

Válasz Gyula., #174270. hozzászólásáraEzt eddig is tudtuk, hogy a ez a cég a szabad piacon nem állja meg helyét.

Persze, úgy működött, hogy az állam különféle támogatásokkal, túlárazott megrendelésekkel életben tartották és a NER-es tulajdonosok még pár tíz milliárd forintot is ki tudtak venni a cégből. Hát igen ez a Fidesz a legalja...

Nincs profilkép
#174294 Gyula.,
2026-06-25 16:45:41

Válasz Sanyiii70 #174291. hozzászólásáraCsökkent a kőolaj àra lehet 13$-ral azt mondod?
Akkor számoljunk orbànnal.. làttal normàl àrat valahol annyit..:? ..:



#174291 Sanyiii70
2026-06-25 16:32:25

Válasz Gyula., #174287. hozzászólásáraAdócsökkentés?
480-as benzin?
Nem jött még meg a pártközpontból a narratíva?
smile oops

#174289 Sanyiii70
2026-06-25 16:25:52

Válasz Koczka József #174285. hozzászólására"Ígéretekkel már teli a padlás."

"Mozgalmas hónapok elé néz a mezőgazdaság: az őszi törvényalkotási program szerint számos jogszabály módosul, melyek hosszú távon befolyásolhatják a gazdák mindennapjait és a vidéki életet."

Mint az unijós GMO szabályozás elfogadásánál.
Semmi jóra nem számítok.

Nincs profilkép
#174288 Koczka József
2026-06-25 16:25:36

A 243/2013. (VI. 30.) Korm. rendelet szabályozza a mezőgazdasági termelők e-útdíj fizetése alóli mentesülését. Miután a veszélyhelyzeti rendelet hatályát vesztette, ismét teljes egészében ez az alaprendelet határozza meg a mentességek igénylését.A rendelet legfontosabb pontjai és a mentesség feltételei:1. Ki minősül mezőgazdasági termelőnek?Mentességre az az őstermelő, egyéni vállalkozó vagy cég jogosult, akinek a legutolsó lezárt évi árbevételének legalább 50%-a a rendelet mellékletében felsorolt mezőgazdasági tevékenységekből származik (pl. növénytermesztés, állattenyésztés).2. Hol érvényes a mentesség?Kizárólag a főutakra vonatkozik.Autópályákra és autóutakra NEM érvényesíthető.Csak meghatározott, fix útszakaszokra kérhető: a termelő székhelye/lakóhelye és a használatában lévő termőföld, tanya vagy telephely közötti legrövidebb útvonalra.3. Mit lehet díjmentesen szállítani?Kizárólag a rendeletben meghatározott saját terményeket (pl. gabonafélék, olajos magvak, zöldségek, dinnye) vagy élő állatokat (pl. méhészeknél az élő méheket).

Nincs profilkép
#174287 Gyula.,
2026-06-25 16:24:40

Válasz Sanyiii70 #174283. hozzászólásáraÉs tavaly hogy volt, azt is megtudod mondani?



#174286 Sanyiii70
2026-06-25 16:21:25

Válasz Törppapa #174284. hozzászólásáraNem ez volt a kérdés, hanem a képességek.
Meg a nagy pofa a semmire.
Biztosan van olyan dolog amit ha a helyében lennék nem tudnék megcsinálni...
De most egy se jut eszembe.smile thumbup

Ja de.
Nem volna gusztusom egész nap hazudni és/vagy leszopni Radnai Márkot.smile lol

Nincs profilkép
#174285 Koczka József
2026-06-25 16:20:17

Válasz Sanyiii70 #174283. hozzászólásáraGondolom végig olvastad. Ahogy szoktad.

#174284 Törppapa
2026-06-25 16:16:44

Válasz Sanyiii70 #174279. hozzászólásáraMinden gazda saját magának a rabszolga tartója.

#174283 Sanyiii70
2026-06-25 16:10:54

Válasz Gyula., #174276. hozzászólásáraA kormányod megint kiöntötte a fürdővízzel a gyereket.
Gratulálok!
Hány ilyen lesz még...

"A gazdák számára fontos kedvezmény szűnik meg – mi vezetett az útdíjmentesség eltörléséhez, és mit jelent ez a mezőgazdasági szektor számára?

A 78/2026. (III. 27.) kormányrendelet alapján 2026. május 1-jétől átmeneti útdíjmentesség illette meg a mezőgazdasági termékeket szállító fuvarozókat. A kedvezmény a gazdálkodó feladási helye és a vevő telephelye közötti útvonalon volt igénybe vehető, és többek között a gabonafélék, zöldség- és gyümölcstermékek, takarmányok, valamint élőállatok szállítására is vonatkozott.

A szabályozás azonban veszélyhelyzeti rendeletként született, így a különleges jogrend megszűnésével hatályát vesztette. Mivel az Országgyűlés nem emelte át a rendelkezést a törvényi szabályozásba, a kedvezmény megszűnt. Erre a fuvarozói érdekképviseletek, illetve a Magosz is felhívták a figyelmet."

Nincs profilkép
#174282 deménycsaba
2026-06-25 16:02:11

Véleményem szerint, ennek a mentálisan beteg, viselkedészavaros, pszichopata büdösbunkónak, idiótapetinek, egy polgárháborús konfliktus kirobbantása a célja....ezzel bízták meg a brüsszelita gazdái...

#174280 Sanyiii70
2026-06-25 15:58:44

Válasz Ohaza63 #174274. hozzászólásáraBocsánat!
Nem láttam.
Még nem olvastam vissza mindent.

De lehet, hogy óránként fel kellene tenni nekik.
Mint ezt:

#174279 Sanyiii70
2026-06-25 15:56:46

Válasz Ohaza63 #174275. hozzászólásárasmile thumbup

Ha ma reggel kivittem volna hagymát szedni, 10-kor a halottas kocsi vitte volna el nem a mentő.
Hiába van diplomája.smile thumbup

#174278 Ohaza63
2026-06-25 15:54:56

Válasz Törppapa #174261. hozzászólásáraVan kis kukid, amivel egy idős vagy, na azzal szórakozz.

A Józsi a FOS ból tájékozódik, ami mindig igazat ír szerinte, az ott élő szava az szart sem ér, ugye hülye törp?

Ha azt írja, hogy van korlátozás, de leírtam, hogy milyen, akkor miért kételkedne benne az ember, nagyeszűtörp.

#174277 Sanyiii70
2026-06-25 15:54:32

Válasz Gyula., #174270. hozzászólásáraA kérdéseimre válaszolj!

(Adócsökkentés, 480-as benzin, stb.
Vagy késlekednek a pártközpontból a válaszok? Addig te is mondhatod, hogy ezek nem szerepelnek a kormányülés témái közt. Pedig az azonnali adócsökkentést nem lehet úgy érteni, hogy majd valamikor.
Bár, ki tudja... ti még a magyar nyelv szabályait is átírnátok, hogy ne bukjatok meg minden nap többször valami égbekiáltó hazugsággal.)

Sajnos a cenzor törölte a tiszásoknak épülő kaszaperi bolondokházára vonatkozót.smile lol

Nincs profilkép
#174276 Gyula.,
2026-06-25 15:54:28

Ha az orosz nem hàborúzna, nem kellett volna eladni neki sokmindent.
És viràgzott volna a kereskedelme.
De a kutya is jódolgàban vész meg!
KGB-s nevelés
Mennyit veszített...az az orszàg aki alig àllit elő terméket exportra. Ha venni kellene neki a kőolajat a küszöböt ràgnàk!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Öntöződob szórókocsi
Öntöződob szórókocsi

100.000 Ft

Eladó bárányok
Eladó bárányok

400.000 Ft

Néma kiskacsa eladó
Néma kiskacsa eladó

700 Ft

Disces,  tárcsás kasza eladó
Disces, tárcsás kasza eladó

730.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]