Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.61 Ft USD 309.5 Ft CHF 382.56 Ft GBP 409.67 Ft

Fórum

Manitou rakodógépek

Létrehozta: Peti , 2008-07-16 19:05:11

Kedvencekhez Segítség
228 hozzászólás
#228 Hús Futár
2026-05-03 13:04:57

731-es szöghajtásába milyen és mennyi olaj kell ? Nívót hol találok a szöghajtáson ?

Nincs profilkép
#227 .Szabi.
2026-02-23 19:05:44

Válasz Hús Futár #226. hozzászólásáraA főtengelyre van felfogatva a lendkerék, 6 vagy 8 csavarral

#226 Hús Futár
2026-02-22 20:56:18

MLT 731-es gépen hogy lehet kivenni a lendkereket vagy abból a tárcsát ami a ki gardánt fogja ?

Nincs profilkép
#225 Tibor44
2025-10-24 07:49:57

Válasz rtamas1976 #224. hozzászólásáraÚ nagyon jó köszönöm a segítséget.

#224 rtamas1976
2025-10-24 06:06:03

Válasz Tibor44 #223. hozzászólásáraHa nincs nekik, a biharexpres is beszerzi külföldrőr, legalább is rébben nekünk szerzett olyan alkatrészt amit itt nemtudtukvolna csak újban.

#222 rtamas1976
2025-10-23 22:53:11

Válasz Tibor44 #221. hozzászólásáraÚjfehértó kombájnbontót kérdezd meg!

Nincs profilkép
#221 Tibor44
2025-10-23 21:45:39

Helló 629-hez nincs véletlen valakinek jobb hátsó komplett agy?

Nincs profilkép
#220 Pont
2025-04-25 12:38:59

Válasz Királyfi #219. hozzászólásáraMilyen évjárat, milyen váltó, (szinkron, Powershift, CVT) ezek nélkül, hogyan is lehetne válaszolni, de egy telefon az AXIÁL-os szerelőnek és okosabb leszel.

Nincs profilkép
#219 Királyfi
2025-04-24 20:54:56

Sziasztok!
Manitou mlt 526 típusban remélem jártas valaki. Indult stb de nem mozdul se előre se hátra. Olaj van benne. Már tavaly is csinálta ,hogy menet közben ugyanazon a fordulatszámon belassult aztán megállt, újraindítás után ment megint egy darabig aztán ugyanaz. De most pár hónap pihenő után használtuk volna de nem mozdul. Járt már így valaki? Ha igen mi volt a baj? Köszönöm!

Nincs profilkép
#218 kalil
2025-03-28 13:45:42

manitou 735 120 lsu ba szerintetek lehet rakni john deere hy gard hidraulika olajat vagy csak a saját jó bele?

Nincs profilkép
#217 Moderátor
2025-03-17 02:31:05

Moderálási elveink miatt törölve: 2025-03-21 08:18:19

Nincs profilkép
#216 ..,-:)
2024-08-10 18:10:00

Válasz Csabenn #215. hozzászólásáraSemmi bajom vele, sőttt smile lovesmile lovesmile love!!!
Ez még claas színben “pompázik”, legnagyobb.
Kisebb is kellene, viszont amire kell, nem biztos, hogy krammert kellene vennem.

#215 Csabenn
2024-08-10 11:46:20

Válasz ..,-:) #214. hozzászólásáraMiért gondolkodsz másik gyártóban Krammer mellé, nem vagy vele megelégedve?? Milyen véleménnyel vagy a Krammerről??

Nincs profilkép
#214 ..,-:)
2024-08-07 22:00:19

Válasz Pont #213. hozzászólásáraNevezzük néven a dolgokat….Axiál….smile biggrin
Elméletileg így “szerelnek” minden gyártó álltál használt fokozatmentes váltót.
Jó kor írod, mert manitouban gondolkodtam……….krammer mellé……smile sweatdrop

Nincs profilkép
#213 Pont
2024-08-07 21:32:12

Válasz Sk Laci #211. hozzászólásáraA Magyar forgalmazó szerelői a CVT váltót nem javíthatják, csak leszerelhetik és az újat fel, legalábbis ezt mondják.....

Nincs profilkép
#212 Pont
2024-08-07 21:29:24

Válasz ..,-:) #210. hozzászólásáraMagtárban gabonát rakodott.

Nincs profilkép
#211 Sk Laci
2024-08-07 20:08:14

Válasz Pont #209. hozzászólásáraMiért javíthatatlan?
Tudtommal mindent meg lehet javítani, ha nincsen összeroppentva.

Nincs profilkép
#210 ..,-:)
2024-08-07 18:51:45

Válasz Pont #209. hozzászólásáraEz eddig mit dolgozott !?smile blink

Nincs profilkép
#209 Pont
2024-08-07 18:25:55

Sziasztok!
Adott egy CVT váltóhibás (javíthatatlan) 1000 üzemórás manitou. Érdeklődnék, hogy volt-e másnál is ilyen probléma, és garanciába cserélték-e?

Nincs profilkép
#208 Mtz1wi
2024-02-09 13:56:33

Udv meg lenne egy kisebb problemam. Olyan baj van h mikor engedem le a gemet erolkodik es nem engedi le, csak ugy 1 2 masodperc utan. Nem engedi le egybol a gemet. Lehet ezen allitani valahol a szelepen esetleg h nyisonn hamarabb?smile oops

#206 rtamas76
2024-02-07 05:05:09

Válasz Mtz1wi #205. hozzászólásáraVegyétekki a nagyot lehet a palást van berágva. Vagyhordóra kopva.
Ne próbálkozz otthon vidd el hidraulikáshoz.
A dugattyút úgysem tudod levenni.(beszokott rágni a menet)
A palástot kikell mérni.

Nincs profilkép
#205 Mtz1wi
2024-02-06 22:21:30

Válasz rtamas76 #204. hozzászólásáraMostmar ertem. Neztem videot is. Akkor mind a ket munkahengert fel kene ujitani , nem tudhatom melyik engedi el a kanalat...
Erdekes h nagyobb sulynal es teljesen behuzott allapotban engedi csak vissza. Ha csak felig billentem akkor megtartja.

#204 rtamas76
2024-02-06 22:05:26

Válasz Mtz1wi #202. hozzászólásáraNemtem rontotad el hanem aki előtted gyilkolta
Ha jólfog működni mefogod érteni.
Fogod érezni mennyire belesz feszülve.
Mostmár nemtudsz benne kártcsinálni.

#203 rtamas76
2024-02-06 21:06:37

A szintező és a billentő egyolajkörön van.
Vagy a kanálbillentő vagy a szintező
Ha felemeled hátrabillented és így leengeded agémet a szintezőben lévő +olaj nemtud hova menni. Ez szokta szétbaszni a karmantyút.

Nincs profilkép
#202 Mtz1wi
2024-02-06 20:57:22

Válasz rtamas76 #200. hozzászólásáraA szervizesek azt mondtak h eloszor nezessem meg a munkahgert ami a kanal mogott van.

Nincs profilkép
#201 Mtz1wi
2024-02-06 20:56:19

Válasz rtamas76 #200. hozzászólásáraHu ezt most nem nagyon ertem most vettuk a rakodot. Tehat en csak megtoltom kukoricaval a kanalat es nem emelem es billenti vissza. Nem kell emeljema gemet.a szintezo jol mukodik. De van mikor megtartja a kanalat es nem billen vissza, de ha pl homkot emelek ami nehezebb azt mar nem tartja es szepen egedi vissza a billentest.

#200 rtamas76
2024-02-06 20:32:34

Válasz Mtz1wi #199. hozzászólásáraVagy a kanálbillentő,de inkább a kompenzáló munkahenger a gén hátuljánal van.
Amikor felvan emelve hátrabillenti a kanalat
És amikor leengedik nemtud hova menni az olaj. A karmantyút megbassza. Elméletileg a szelep elengedi de brutál nyomás van benne.
Ha nemfigyel a kezelő renszeresen csinálja elfárad akarmantyú.

#198 rtamas76
2024-02-06 19:10:17

Válasz Mtz1wi #197. hozzászólásáraA billentés enged vagy agém?

Nincs profilkép
#197 Mtz1wi
2024-02-06 18:56:54

Udv. Vettunk egy manitou 634 est, 4000 uzemoraval. Olyan problemaja van ha nagy suly van a kanalban akkor engedi vissza a kanalat, bukik vissza. Mi lehet a problema , eloszor nezessuk meg a munkahengert?

Nincs profilkép
#196 ..,-:)
2023-03-08 06:23:56

Válasz bobalint #195. hozzászólásáraDrága mulatság a bérlés……smile sweatdrop

Nincs profilkép
#195 bobalint
2023-03-07 20:48:19

csak az estlegesen úgy alakul a bérlés miatt kérdeztem
Köszönöm !

Nincs profilkép
#194 ..,-:)
2023-03-07 18:46:16

Válasz bobalint #193. hozzászólásáraPasszzz, lényegtelen ez már, ha van benne 5-10%.

Nincs profilkép
#193 bobalint
2023-03-07 13:33:17

köszönöm !

És 1 üzemóra az 1 rendes óra lehet nála ? vagy egy kicsivel több

Nincs profilkép
#192 ..,-:)
2023-03-06 20:06:40

Válasz bobalint #191. hozzászólására3048,13 liter, 391 üzemóra alatt. Ebben vonulások, tarlózás, kazlazás, összegyűjtés/kupacolás, nagykocka, és nem kímélve……737-es volt, nagy motoros.

Nincs profilkép
#191 bobalint
2023-03-06 19:52:16

Átlagosan milyen fogyaszással lehet számolni ? országúton ? rakodáskor ami szinte csak alapjáraton ketyergés ?

Nincs profilkép
#189 etosbogi
2022-07-07 11:06:48

Üdv! Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy nem tudja esetleg valaki, mik a hengerfejcsavarok meghúzási nyomatékai/szögei? 730 LSU, Perkins

#188 opticum.
2022-01-12 18:19:23

Ki honnan szerzi be az alkatrészeket? Axiálon kívűl smile helpsmilie

Nincs profilkép
#187 ggarchiv
2021-09-13 14:40:36

Üdv, van egy Manitou MT1435HSL amin a szintezés nem működik. A fő gondunk azzal van,hogy lassan fél éve nem találunk rá szerelőt és már kétségbe vagyunk esve. Helyileg Komáromban vagyunk,nem ismer valaki egy szerelőt aki belátható időn belül ráérne?

Nincs profilkép
#186 csorbadavid90
2021-05-14 10:48:13

Sziasztok! 3000es nagyszervíznél mik azok az olajok, szűrők, amiket cserélni kell? Köszi szépen! ;)

Nincs profilkép
#185 64gbsdep
2021-02-07 19:48:05

Sziasztok!
Nagy manitousok :D Jó árban nem tudtok esetleg tengelyt ami a szoghajtasnal van es a hidraulika szivattyunak adja at a hajtást? Masodik gepnel daralta le a bordastengely kapcsolatot... 735ös a drága. Gepkonyvben a BP 110 es fülön a 25 ös számú tengely. Az axial olyan 170-200 ezerbe adná.

#184 opticum.
2020-12-14 09:15:21

Farmotoros manitou-hoz tud valaki bontott alkatrészt? smile wink

#183 ermike
2020-06-10 14:13:13

Válasz Sk Laci #182. hozzászólásáraVágmedence

Moreu Agri


Moderátor által módosítva: 2020-06-10 14:18:13

Nincs profilkép
#182 Sk Laci
2020-06-10 12:34:22

Válasz ermike #181. hozzászólásáraSzia! Ezt a rakodót Szlovákiában vetted nem messze Nagykürtöstől?

#181 ermike
2020-06-10 10:57:47

Manitou 845 120 S5-E3 rakodóhoz keresek magyar nyelvű kezelési útmutatót!

Nincs profilkép
#180 szendro.attila
2020-06-05 10:27:53

Üdvözlet!
Manitou MT1135-höz keresünk váltót. Lehetőleg gyári bontottat, de akár más is érdekelhet. Tippek is érdekelnének, hogy kinél érdemes próbálkozni.
Előre is köszönöm!

#179 ..MZ/X..
2020-03-26 08:09:01

Válasz kárf #178. hozzászólásáraHa van olaj és mozgatja a szivattyú akkor a nyomáshatároló szelepet kellene megnézni.
Le lett légtelenítve a rendszer?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Az ökogazdálkodás terjedése új lendületet adhat a vetőmagágazatnak
Az ökogazdálkodás terjedése új lendületet adhat a vetőmagágazatnak
A hazai ökológiai gazdálkodás már a mezőgazdasági területek 8,5 százalékát fedi...
Leolvad a hűtőház, áll a termelés: a hőhullámokkal jön az áramszünetek időszaka is
Leolvad a hűtőház, áll a termelés: a hőhullámokkal jön az áramszünetek időszaka is
A kánikulában jelentősen megnő a villamosenergia-fogyasztás, ami sokszor...
Mascar Corsa 420 bálázó új rúdlánccal,  szezonra felkészítve
Mascar Corsa 420 bálázó új rúdlánccal,...

4.150.000 Ft

Claas Variant 260 körbálázó
Claas Variant 260 körbálázó

3.990.000 Ft

Borjú
Borjú

650.000 Ft

Transzformátor
Transzformátor

1.600.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]