Na ez jo.Japo nem faca,csak dzsipoba a king.Egyelöre csak a neten nézegetem öket aztán indulok el cél irányosan.Meg német kapcsolat is szétnéz kinn aztán elválik hogy honnan érdemesebb.Mondjuk van egy 807-es full hirdetve félbör ülésekkel fain verda 2misi körül de az 2.2hdi.
Az Eurovan2-re gondoltál?:
Peugeot 807 - Citroen C8 - Fiat Ulysse - Lancia Phedra
Kb. akkorák mint a GrandEspace, elég jók. A 2.0HDI a jobb választás, a 2.2-es érzékenyebb. Pl. sok a szíjszakadt belőle, mert nem bírja a gyári intervallumot.
Én is majdnem ilyet vettem (Lancia-t, mert azoknak a legszebb a bele), csak nekem pont passzentos volt, így Toyota Previa lett helyette. Ez már szinte GrandVoyager méret, csak 10 cm-rel rövidebb a csomagtartója, de cserébe 3 ülés van benne középen.
Mondjuk én bő 1,5 év alatt úgy meguntam, hogy soha többet nem lesz japán autóm :-) lehet piacra is dobom...
Én is kérdeznék hogy valakinek tapasztalat S-MAX ból 2.0 TDCI vagy Nissan qashqai 4x4 szintén 2.0 DCi olyan 2007-2008 körüliket nézegettem mindkettőből. A nissanból viszont láttam olyat ami 120 000km nél motorcserés volt már hajtókartörés problémából
Ez valami típushiba?
Hdi-ket ismerd azok birják?Renault maga gyártja a motorjait.A másik kettö franci közösen koburálják.Berlingo volt ismertségbe azt menesztették dizel elláto bajok miadt.Ezek az uj dizelek ha behánynak mindegy milyen gyártmány sokba fáj nagyon ha szerelni kell.Öreget meg nem akarok már venni ami csak sima tdi-dti stb.Azok birják a strapát de már idejét multák föleg hangeröre.Meg 2000 évjárat után már nincs is csak a nagy nyomásu.WW meg pd motorokat csinálta az is cumi ha költeni kell rá.Ezek a dolgok benne vannak a játékba.
Közbe nézegettem a neten minden félét km 200 felett mindbe szinte.Keret max 2 misi.Többet nem szánok rá.Választék van böven.Meg kint is lenne esetleg segitség germany hogy ott mit találna az ember és mennyi lenne a vége.Ami itthon van annak is java import adják friss müszakival névre irva csak fizetni kell és hajtani.
Az 1.9és 2.0dci jól sikerült motorok a 2.2dci-ről sok rosszat hallani de olyan is van akinek bevált.Használtba nehéz okosat mondani mert mindegyikben kib.sok a kilométer ezeket nem boltba járni veszik.
Alakul a hangulat.Nem tom valamilyen szerrel átmosatni ami oldja a szennyezödést fogalmam sincs mi a nyerö.Europai modellek a nyerök márka még nincs eldöntve,renault van a családba 3 is vegyes érzelmekkel de az espace vagy grand espace funkcionálisan jo meg a külleme tényleg futurisztikus mint claastra irta de ez a motor téma nem tetszik.Használtauto.hu is nézegettem mindet és többnél irja a motor felujitást javitást a dci-nél.Csigazabálok nem birnak jo motort épiteni.1.5 dci-vel is szivtunk thaliába,de 1.9dti kombi megan semmi baj 100e felett hajtottam már bele elég vad tempoval és birja.A többi márkát nem ismerem.Citroen peugeot közös kisbusza is jol nézki meg jo nagy 2.2hdi nem tom milyenek.
Ford Galaxy-ja van a fényezőnknek 7 személyes nem buszos a fíling.Vagy esetleg MB Vito 2 hete vittünk benne motort + 3 ülés benn volt még csomagtér is maradt.Víztérmosásra mit mondasz?
170eKm-t mentünk vele 100ig semmigond ,de utána 2 turbó 1 főtengely kettőstömegű,stb,de a lagúnákban is ugyanezek a hibák voltak a 2,2 dci-vel,2.0-ás dcit keres azok nagyon jók a Koleosban és a Trafic-ban is az van a koleos 180-at a trafic 140-et ment gond nélkül
Az már nagy nekem meg teherautos filingje van sztem.Igazi családi verdát keresek,kombi van most.Egyterü praktikusabb és fér benne mindenki meg a csomag.Motorral mi volt?????????
Espace-m volt nagyon kényelmes ,futurisztikus autó, a rossz motorválasztás miatt(2,2Dci) szabadultam meg tőle ,de had adjak egy ötletet,én rászoktam a Trafic-ra kényelmes mindenre jó
Vagy 2hónapot kellett rá várni ,azt hinné az ember ,hogy ebben a nagy pangásban bemegy az ember és megveszi kčszletről ,főleg ,hogy kp. fizeti de nem így van azt mondja a kereskedő ,hogy Mokkára meg Antarára annyi a rendelés ,hogy hónapokat kell várni.
Crossover feeling vezetni hasonlóan viselkedik mint a Nissan Quaskai.Szépen kivasalja a szar magyar utakat kellemes autó viszont motorerőre nekem csalódás.
Van egy ilyen kasztnim ,valamelyik Bmw bubus elvihetné jelképes áron odaadom , szétcsapni nincs szívem.Ja se motorháztető sem ajtók csak ami a képen van.
Zsír!
5évből most van egy jó repcés év és persze ilyenkor nem lehetett ősszel talajt csinálni pont felénk. ökölnyi rögbe meg nem vetettünk értelem szerűen.
Miskolc felé is ilyesmik a repcék, Ők sem akartak vetni a röges rossz talajok végett, de aztán kaptak egy komoly esőt amit mi nem rögtön megomlott a föld és ilyen bitang repcéjük lett belőle.
Reméljük fagy nem éri már őket mert a még letudná rendezni, egyébként 4tonnás anyagok lesznek.
Ha aratni kell intézz be, kétoldali oldalkasza minden játszik, nagy asztal kevesebb menetszá kevesebb pergetés, powerflow asztallal hektáronként legalább 3 mázsa megtakarítás!!! Ingyenbe van a kombájnolásuk a saját vágásukhoz képest is vastagon.
Ezt a táblát be is vállalom egyben, maximum 4nap alatt leszedem a 200hektárt lapos egyben levő táblán.
Repcét marhára eszi a gép egyszerűen kegyetlen benne!
Ja igen! Repce felső leszorító csigám is van a kétoldali kaszák mellett még, ami végett nem torlódik az anyag az asztalban, nem pereg ki rengeteg szem a földre.
Meséld el nekik ezt, 55euróért ezt bevállalom, 100-120eurót takarítok meg plusszba hektáronként a vágóasztal technika végett.
Persze csak ők is vesznek sokmindent mástól, így a szerkezetbe nyomcsapágyba ez van beütve made in japan.
Sachs kuplungot vettem más autóba az volt beleütve, hogy LUK. A kettő közel sem ugyanaz a gyártó, luk néven is megvehettem volna a szettet talán drágábban mint Sachs néven.
Variálnak ezek ezerrel.
Most Exceedy vagy milyen márkát vettem bele, made in japan van ebbe is beleütve és az biztos, hogy NTN kinyomócsapágyat kaptam a szettbe ami meg egyértelműen japan. A motorsportban is rengeteg NTN csapágyat használtunk mindigis, legjobb minőség volt, bízom benne nem 120ezret fog kibírni, bár addigra a NAvarában is 600ezer lesz ha még 120ezret beleütök, lehet cserélni kéna majd.
Akkor itt legyen vége ennek z eszmecserének . . .
Egyébként szeretem a turbós autókat , a nagy kedvenc , Renault 5 GT Turbo I- II , az minden pénzt megér.
Én úgy tudom ,hogy pont emiatt változtattak ,hogy ne lehessen az általad vázolt trükkel kibújni a szabálysértés alól.De lehet ,hogy azóta volt változás.
Te milyen szerepet töltessz be ennél az akciónál???
A múltkori vitához visszatérve, van itt egy cimborám a világbajnokságon futó szuper 1,6-os suzukikat építette csvezte, szerelte, gyártotta futóművüket. Eljött onnan most jár az Abudhabi csapatnak VB futamokra szerelni meg itthon Szendrőben csövez épít rally autókat csinál.
Van egy VB-s super 1600-os motorja amit még vakeráltak, Hayabusa injektorsor meg még másik motorvezérlő meg ilyesmi.... Nemtudom hány lóerőknél tartanak de elég betyárul megy a gépezet fínom pöckölős szekis váltóval irgalmatlan gyorsan kapcsol.
De van itt mayar I. osztályban futó 4-es golftól kezdve Mitsubishin keresztül akármi is.
Egyszer ha lesz időm meg tesztelnek kipróbálom már milyen egy űber szívó benzin....
Pedig biztos hogy azért lesz... Mögöttem jövő rokon látta a trafipaxot én sajna nem vettem észre és valószínű hogy 50-65 között voltam és elvileg majd bent fognak megállapítani egy 0-30 ezer-ig terjedő bírságot. Még én se találkoztam ilyennel a levélbe erre hivatkoznak: Közúti közllekedési szabályok kisebb fokú megsértése. A telefonos ügyfélszolgálat mondta hogy gyorshajtás lesz, de csekk sehol csak ez a levél. Úgy tudom hogy szabálysértést csak konkrét személynek szabható ki amit itt nem tudnak bizonyítani Jó volna valakinek lenne konkrét tapasztalata
Most már objektív felelőség vállalás van a gépjármű üzembentartója felel mindenért hiába mondjátok ,hogy nincs gazdája a gyorshajtásnak az üzembentartón verik el a port.Sztem gyorshajtásért nem hívnak be kihallgatásra.
Az Opel 1.4turbója 140Ló.Az az igazság ,hogy olyan sokat azért nem megyünk a Mokka elődjébe 14év alatt ment bele 210eKm.Amúgy a Bmw-s sztorira visszatérve én értem mire gondoltál.Hasonló élmény volt nekem is a múltkor amikor kipróbáltam egy barátom 2.0benzin Laguna-ját ,140ló kb úgy kéne mennie mint ahogy a Bmw-m ment de elmaradt az ülésbe tapasztó gyorsulás tiltás közelébe húzatva sem volt meggyőző a gyorulás, pedig az adatok szerint jobban kell mennie mint az én 1.9dci-mnek de érzésre a dízel erősebbnek tűnik.Nincs meg az a lökésszerű gyorsulás amit te is vártál gondolom. Ha mérnétek gyorsulást meg rugalmasságot a 530d biztos ,hogy hozná a papírformát csak csalóka az érzés.
Olyan kérdésem lenne hogy olyan levelet kaptam hogy kisebb fokú szabálysértés és be kell menni kihallgatásra. Már azt kinyomoztuk hogy gyorshajtás miatt van ez a hercehurca. Csak olyan kisfokú a gyorshajtás hogy nem küldték automatán a 30-as csekket. Nem céges kocsi volt. Ilyen esettel találkozott-e valaki?? Olyat hallottam hogy mivel magánszemély a tulajdonos nem kell menetlevelet vezetni hogy azt kell mondani hogy nem tudjuk hogy ki vezette a kocsit és elvileg megúszható a bünti??
A mokka viszont turbós lesz ugye!?!
Majd kíváncsi leszek milyen véleménnyel leszel róla pár év múlva, mert ha kikopik a fókusz az asszonykám alól egykét év múlva kellessz egy jó kis kocsi Neki, Ő is évente egy 20-ast megy munkábajárással együtt, aztán a fókában 500sokezer km van előbbutóbb cserés lesz.
Nézegettük a lehetőségeket, ami legolcsóbb lehetőség az Fiesta 1.0GdTi turbósbenzin természetesen
101lovas azthiszem 170Nm-es kis aranyos szekerek vidéki használatra szerintem első osztályú lenne és még nem is lomhák kis harapós pörgős ügyes vakarók ezek. Vagy van a daciának is valami 900-as kis turbós motorja 90ló körül illetve az Opel, igaz ez 1,4-es ha jól tudom!?!
Az eddigi dízelezéssel ellentétben az újakba nincsen bele fektetett hitem főleg a picikbe, nagy meg nemkell nőnek vidéki használatra mindennapi autónak nem sietősre véve ráadásul. Lényeg, hogy jól nézzen ki legyen divatos menjen annyira ahogy a közlekedési szabályok keretein belül lehessen vele dinamikusan járni de legyen minél kisebb a fenntartása, ami egy kis aggregáttal párosul csak.
Nem kell Audi meg VW főleg nem turbós ismerem mit tudnak de ha nekem van egy elképzelésem akkor ahhoz ragaszkodom.Most is van C Corsa csak kissebb motorral meg a régi Gsi-t is nagyon szerettem.
Autó se sokkal különb mint a traki. Lehet szócsatázni, lehordani-felmagasztalni gépeket. A zöme gép és autó azonos kategóriában ugyanazt nyújtja kisebb eltérésekkel. Ugyanazt a munkát tudod velük elvégezni ugyanoda tudsz velük eljutni. Aztán az már mindenkinek a privát ízlése hogy melyikkel teszi ezt nagyobb "kedvvel". De tankolni és javítani mindegyiket kell és a végelszámolásnál nincsenek olyan oltári nagy különbségek. A gépeknél még talán beleszól az alkatrész ellátottság és a szervizháttér. De autóknál még az sem annyira.
Nyílván nem hagyja magát az ember, legalábbis én nem.
Főleg mivel az egész abból indult ki, hogy leírtam csalódás volt az 530D, mert 500nm-től meg 224lótól többet vártam.
Egy 150lovas 1,8T audi élvezetesebb szériában is ha pedig kap egy kis szoftvert magára akkor duplán.
csak ez nem teccik a fejjelafalnak bmw-seknek
Szerintem 1,8T motorral szerelt autót nézzél!
A3-a Audit vagy volt tudtommal Polo-ban is ez a motor. Széria 150lovasként is betyáros de ezeket meg lehet húzni "akármeddig" nagyon túltervezett tartalékokkal teli blokk ez az 1,8 turbós szerkezet.
Megülsz egy ilyet a többit nem is fogod nézni utána
6301 hozzászólás
Válasz #1249. hozzászólásra


Na ez jo.Japo nem faca,csak dzsipoba a king.Egyelöre csak a neten nézegetem öket aztán indulok el cél irányosan.Meg német kapcsolat is szétnéz kinn aztán elválik hogy honnan érdemesebb.Mondjuk van egy 807-es full hirdetve félbör ülésekkel fain verda 2misi körül de az 2.2hdi.
Válasz #1244. hozzászólásra
De a rönó 2.0-ás dci-je Nissan motor ezért ajánlottam
Válasz #1244. hozzászólásra
Az Eurovan2-re gondoltál?:
Peugeot 807 - Citroen C8 - Fiat Ulysse - Lancia Phedra
Kb. akkorák mint a GrandEspace, elég jók. A 2.0HDI a jobb választás, a 2.2-es érzékenyebb. Pl. sok a szíjszakadt belőle, mert nem bírja a gyári intervallumot.
Én is majdnem ilyet vettem (Lancia-t, mert azoknak a legszebb a bele), csak nekem pont passzentos volt, így Toyota Previa lett helyette. Ez már szinte GrandVoyager méret, csak 10 cm-rel rövidebb a csomagtartója, de cserébe 3 ülés van benne középen.
Mondjuk én bő 1,5 év alatt úgy meguntam, hogy soha többet nem lesz japán autóm :-) lehet piacra is dobom...
Én is kérdeznék hogy valakinek tapasztalat S-MAX ból 2.0 TDCI vagy Nissan qashqai 4x4 szintén 2.0 DCi olyan 2007-2008 körüliket nézegettem mindkettőből. A nissanból viszont láttam olyat ami 120 000km nél motorcserés volt már hajtókartörés problémából
Ez valami típushiba?
Válasz #1245. hozzászólásra


Hdi-ket ismerd azok birják?Renault maga gyártja a motorjait.A másik kettö franci közösen koburálják.Berlingo volt ismertségbe azt menesztették dizel elláto bajok miadt.Ezek az uj dizelek ha behánynak mindegy milyen gyártmány sokba fáj nagyon ha szerelni kell.Öreget meg nem akarok már venni ami csak sima tdi-dti stb.Azok birják a strapát de már idejét multák föleg hangeröre.Meg 2000 évjárat után már nincs is csak a nagy nyomásu.WW meg pd motorokat csinálta az is cumi ha költeni kell rá.Ezek a dolgok benne vannak a játékba.
Válasz #1245. hozzászólásra

Közbe nézegettem a neten minden félét km 200 felett mindbe szinte.Keret max 2 misi.Többet nem szánok rá.Választék van böven.Meg kint is lenne esetleg segitség germany hogy ott mit találna az ember és mennyi lenne a vége.Ami itthon van annak is java import adják friss müszakival névre irva csak fizetni kell és hajtani.
Válasz #1244. hozzászólásra
Az 1.9és 2.0dci jól sikerült motorok a 2.2dci-ről sok rosszat hallani de olyan is van akinek bevált.Használtba nehéz okosat mondani mert mindegyikben kib.sok a kilométer ezeket nem boltba járni veszik.
Válasz #1243. hozzászólásra


Alakul a hangulat.Nem tom valamilyen szerrel átmosatni ami oldja a szennyezödést fogalmam sincs mi a nyerö.Europai modellek a nyerök márka még nincs eldöntve,renault van a családba 3 is vegyes érzelmekkel de az espace vagy grand espace funkcionálisan jo meg a külleme tényleg futurisztikus mint claastra irta de ez a motor téma nem tetszik.Használtauto.hu is nézegettem mindet és többnél irja a motor felujitást javitást a dci-nél.Csigazabálok nem birnak jo motort épiteni.1.5 dci-vel is szivtunk thaliába,de 1.9dti kombi megan semmi baj 100e felett hajtottam már bele elég vad tempoval és birja.A többi márkát nem ismerem.Citroen peugeot közös kisbusza is jol nézki meg jo nagy 2.2hdi nem tom milyenek.
Válasz #1241. hozzászólásra
Ford Galaxy-ja van a fényezőnknek 7 személyes nem buszos a fíling.Vagy esetleg MB Vito 2 hete vittünk benne motort + 3 ülés benn volt még csomagtér is maradt.Víztérmosásra mit mondasz?
Válasz #1241. hozzászólásra
170eKm-t mentünk vele 100ig semmigond ,de utána 2 turbó 1 főtengely kettőstömegű,stb,de a lagúnákban is ugyanezek a hibák voltak a 2,2 dci-vel,2.0-ás dcit keres azok nagyon jók a Koleosban és a Trafic-ban is az van a koleos 180-at a trafic 140-et ment gond nélkül
Válasz #1240. hozzászólásra

Az már nagy nekem meg teherautos filingje van sztem.Igazi családi verdát keresek,kombi van most.Egyterü praktikusabb és fér benne mindenki meg a csomag.Motorral mi volt?????????
Válasz #1239. hozzászólásra
Espace-m volt nagyon kényelmes ,futurisztikus autó, a rossz motorválasztás miatt(2,2Dci) szabadultam meg tőle ,de had adjak egy ötletet,én rászoktam a Trafic-ra kényelmes mindenre jó
Egyterü kisbuszokrol kinek milyen tapasztalata van,vélemények stb???Sharan,espace ilyenek.

A hűtőrendszerbe került olajos trutyit mivel lehet a leghatékonyabban legegyszerűbben kimosatni?
Válasz #1236. hozzászólásra
Végülis csak forgatni kell hogy meginduljon dízel után furcsa én azt szeretem ha lentről tol a motor.De amúgy nagyon jó.
Válasz #1235. hozzászólásra
2.0 cdti sport tourer aut.
Válasz #1234. hozzászólásra
Benzines?
Válasz #1233. hozzászólásra
Édesanyámnak 160lovas az Insignia, de az megy elég jól. Mondjuk más a két paripa.
Válasz #1232. hozzászólásra
Köszi!140ló asszem de nincs az az ülésbe préselő dinamika amit várnál.
Válasz #1231. hozzászólásra
Gratulálok! Sokszázezer baleset és hibamentes kilómétert. Csalódás az ereje? Hány lovas?
Válasz #1229. hozzászólásra
Vagy 2hónapot kellett rá várni ,azt hinné az ember ,hogy ebben a nagy pangásban bemegy az ember és megveszi kčszletről ,főleg ,hogy kp. fizeti de nem így van azt mondja a kereskedő ,hogy Mokkára meg Antarára annyi a rendelés ,hogy hónapokat kell várni.
Válasz #1229. hozzászólásra
Hali!
Crossover feeling vezetni hasonlóan viselkedik mint a Nissan Quaskai.Szépen kivasalja a szar magyar utakat kellemes autó viszont motorerőre nekem csalódás.
Gratula!
milyen a fíling benne?hogy szalad?
mennyit vártál rá végulis?
Végre megjött már bele is verünk vagy 93kilomlétert

Válasz #1216. hozzászólásra

Van egy ilyen kasztnim ,valamelyik Bmw bubus elvihetné jelképes áron odaadom , szétcsapni nincs szívem.Ja se motorháztető sem ajtók csak ami a képen van.
Válasz #1225. hozzászólásra
Zsír!
5évből most van egy jó repcés év és persze ilyenkor nem lehetett ősszel talajt csinálni pont felénk. ökölnyi rögbe meg nem vetettünk értelem szerűen.
Miskolc felé is ilyesmik a repcék, Ők sem akartak vetni a röges rossz talajok végett, de aztán kaptak egy komoly esőt amit mi nem rögtön megomlott a föld és ilyen bitang repcéjük lett belőle.
Reméljük fagy nem éri már őket mert a még letudná rendezni, egyébként 4tonnás anyagok lesznek.
Ha aratni kell intézz be, kétoldali oldalkasza minden játszik, nagy asztal kevesebb menetszá kevesebb pergetés, powerflow asztallal hektáronként legalább 3 mázsa megtakarítás!!! Ingyenbe van a kombájnolásuk a saját vágásukhoz képest is vastagon.
Ezt a táblát be is vállalom egyben, maximum 4nap alatt leszedem a 200hektárt lapos egyben levő táblán.
Repcét marhára eszi a gép egyszerűen kegyetlen benne!
Ja igen! Repce felső leszorító csigám is van a kétoldali kaszák mellett még, ami végett nem torlódik az anyag az asztalban, nem pereg ki rengeteg szem a földre.
Meséld el nekik ezt, 55euróért ezt bevállalom, 100-120eurót takarítok meg plusszba hektáronként a vágóasztal technika végett.
Kinek milyen a repce illetve a búza?
topik 7604 :)
ezt vetették ősszel mikor ott jártunk 200 ha :)
Moderálta: ermike (2235) 2014-04-28 23:34:26
Válasz #1223. hozzászólásra
Persze csak ők is vesznek sokmindent mástól, így a szerkezetbe nyomcsapágyba ez van beütve made in japan.
Sachs kuplungot vettem más autóba az volt beleütve, hogy LUK. A kettő közel sem ugyanaz a gyártó, luk néven is megvehettem volna a szettet talán drágábban mint Sachs néven.
Variálnak ezek ezerrel.
Most Exceedy vagy milyen márkát vettem bele, made in japan van ebbe is beleütve és az biztos, hogy NTN kinyomócsapágyat kaptam a szettbe ami meg egyértelműen japan. A motorsportban is rengeteg NTN csapágyat használtunk mindigis, legjobb minőség volt, bízom benne nem 120ezret fog kibírni, bár addigra a NAvarában is 600ezer lesz ha még 120ezret beleütök, lehet cserélni kéna majd.
Válasz #1192. hozzászólásra
A Valeo az Francia cég,nem Japán.
Válasz #1212. hozzászólásra
Állat az a padló! Csak ne lenne olyan horror az ára ...
Válasz #1214. hozzászólásra
Nem lett büntetés 
Megvannak a fejlemények
Válasz #1217. hozzászólásra

Estére okosabb leszek
Válasz #1216. hozzászólásra

Valami rongy bmw motor, annyi jó benne ,hogy 6pípás
Akkor itt legyen vége ennek z eszmecserének . . .
Egyébként szeretem a turbós autókat , a nagy kedvenc , Renault 5 GT Turbo I- II , az minden pénzt megér.
Válasz #1214. hozzászólásra
Én úgy tudom ,hogy pont emiatt változtattak ,hogy ne lehessen az általad vázolt trükkel kibújni a szabálysértés alól.De lehet ,hogy azóta volt változás.
Válasz #1212. hozzászólásra
Te milyen szerepet töltessz be ennél az akciónál???
A múltkori vitához visszatérve, van itt egy cimborám a világbajnokságon futó szuper 1,6-os suzukikat építette csvezte, szerelte, gyártotta futóművüket. Eljött onnan most jár az Abudhabi csapatnak VB futamokra szerelni meg itthon Szendrőben csövez épít rally autókat csinál.
Van egy VB-s super 1600-os motorja amit még vakeráltak, Hayabusa injektorsor meg még másik motorvezérlő meg ilyesmi.... Nemtudom hány lóerőknél tartanak de elég betyárul megy a gépezet fínom pöckölős szekis váltóval irgalmatlan gyorsan kapcsol.
De van itt mayar I. osztályban futó 4-es golftól kezdve Mitsubishin keresztül akármi is.
Egyszer ha lesz időm meg tesztelnek kipróbálom már milyen egy űber szívó benzin....
de egy turbóstól úgyis elmarad hehe
Válasz #1210. hozzászólásra
Jó volna valakinek lenne konkrét tapasztalata 
Pedig biztos hogy azért lesz... Mögöttem jövő rokon látta a trafipaxot én sajna nem vettem észre és valószínű hogy 50-65 között voltam és elvileg majd bent fognak megállapítani egy 0-30 ezer-ig terjedő bírságot. Még én se találkoztam ilyennel a levélbe erre hivatkoznak: Közúti közllekedési szabályok kisebb fokú megsértése. A telefonos ügyfélszolgálat mondta hogy gyorshajtás lesz, de csekk sehol csak ez a levél. Úgy tudom hogy szabálysértést csak konkrét személynek szabható ki amit itt nem tudnak bizonyítani
De , hagyjuk ezeket a szócsatákat , én igazat adok Neked .
Na ,vagyunk ,vagyunk . . bmw-ek . ..
Szöveg az van ,Nálad :D.
Válasz #1208. hozzászólásra
Szia!
Most már objektív felelőség vállalás van a gépjármű üzembentartója felel mindenért hiába mondjátok ,hogy nincs gazdája a gyorshajtásnak az üzembentartón verik el a port.Sztem gyorshajtásért nem hívnak be kihallgatásra.
Válasz #1207. hozzászólásra
Az Opel 1.4turbója 140Ló.Az az igazság ,hogy olyan sokat azért nem megyünk a Mokka elődjébe 14év alatt ment bele 210eKm.Amúgy a Bmw-s sztorira visszatérve én értem mire gondoltál.Hasonló élmény volt nekem is a múltkor amikor kipróbáltam egy barátom 2.0benzin Laguna-ját ,140ló kb úgy kéne mennie mint ahogy a Bmw-m ment de elmaradt az ülésbe tapasztó gyorsulás tiltás közelébe húzatva sem volt meggyőző a gyorulás, pedig az adatok szerint jobban kell mennie mint az én 1.9dci-mnek de érzésre a dízel erősebbnek tűnik.Nincs meg az a lökésszerű gyorsulás amit te is vártál gondolom. Ha mérnétek gyorsulást meg rugalmasságot a 530d biztos ,hogy hozná a papírformát csak csalóka az érzés.
Sziasztok.
Olyat hallottam hogy mivel magánszemély a tulajdonos nem kell menetlevelet vezetni hogy azt kell mondani hogy nem tudjuk hogy ki vezette a kocsit és elvileg megúszható a bünti?? 
Olyan kérdésem lenne hogy olyan levelet kaptam hogy kisebb fokú szabálysértés és be kell menni kihallgatásra. Már azt kinyomoztuk hogy gyorshajtás miatt van ez a hercehurca. Csak olyan kisfokú a gyorshajtás hogy nem küldték automatán a 30-as csekket. Nem céges kocsi volt. Ilyen esettel találkozott-e valaki??
Válasz #1206. hozzászólásra
101lovas azthiszem 170Nm-es kis aranyos szekerek vidéki használatra szerintem első osztályú lenne és még nem is lomhák kis harapós pörgős ügyes vakarók ezek. Vagy van a daciának is valami 900-as kis turbós motorja 90ló körül illetve az Opel, igaz ez 1,4-es ha jól tudom!?!
Értelek, csak ötletként említettem meg.
A mokka viszont turbós lesz ugye!?!
Majd kíváncsi leszek milyen véleménnyel leszel róla pár év múlva, mert ha kikopik a fókusz az asszonykám alól egykét év múlva kellessz egy jó kis kocsi Neki, Ő is évente egy 20-ast megy munkábajárással együtt, aztán a fókában 500sokezer km van előbbutóbb cserés lesz.
Nézegettük a lehetőségeket, ami legolcsóbb lehetőség az Fiesta 1.0GdTi turbósbenzin természetesen
Az eddigi dízelezéssel ellentétben az újakba nincsen bele fektetett hitem főleg a picikbe, nagy meg nemkell nőnek vidéki használatra mindennapi autónak nem sietősre véve ráadásul. Lényeg, hogy jól nézzen ki legyen divatos menjen annyira ahogy a közlekedési szabályok keretein belül lehessen vele dinamikusan járni de legyen minél kisebb a fenntartása, ami egy kis aggregáttal párosul csak.
Válasz #1202. hozzászólásra
Nem kell Audi meg VW főleg nem turbós ismerem mit tudnak de ha nekem van egy elképzelésem akkor ahhoz ragaszkodom.Most is van C Corsa csak kissebb motorral meg a régi Gsi-t is nagyon szerettem.
Válasz #1204. hozzászólásra
Autó se sokkal különb mint a traki. Lehet szócsatázni, lehordani-felmagasztalni gépeket. A zöme gép és autó azonos kategóriában ugyanazt nyújtja kisebb eltérésekkel. Ugyanazt a munkát tudod velük elvégezni ugyanoda tudsz velük eljutni. Aztán az már mindenkinek a privát ízlése hogy melyikkel teszi ezt nagyobb "kedvvel". De tankolni és javítani mindegyiket kell és a végelszámolásnál nincsenek olyan oltári nagy különbségek. A gépeknél még talán beleszól az alkatrész ellátottság és a szervizháttér. De autóknál még az sem annyira.
Válasz #1203. hozzászólásra


Ó köszi előre is
Nyílván nem hagyja magát az ember, legalábbis én nem.
Főleg mivel az egész abból indult ki, hogy leírtam csalódás volt az 530D, mert 500nm-től meg 224lótól többet vártam.
Egy 150lovas 1,8T audi élvezetesebb szériában is ha pedig kap egy kis szoftvert magára akkor duplán.
csak ez nem teccik a fejjelafalnak bmw-seknek
Ezt a cirkuszt! Szasza kapsz tőlem egy csomag autóskártyát a következő búcsúba!


Válasz #1198. hozzászólásra

Szerintem 1,8T motorral szerelt autót nézzél!
A3-a Audit vagy volt tudtommal Polo-ban is ez a motor. Széria 150lovasként is betyáros de ezeket meg lehet húzni "akármeddig" nagyon túltervezett tartalékokkal teli blokk ez az 1,8 turbós szerkezet.
Megülsz egy ilyet a többit nem is fogod nézni utána