Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 310.75 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Hamisított kínai láncfűrész és egyéb minden...

Létrehozta: jancsi & , 2009-12-11 20:34:25

Kedvencekhez Segítség
1334 hozzászólás
#634 wernerj
2018-12-06 06:40:24

Válasz antaljoco0 #631. hozzászólásáraNem próbáltam. Hozok ma 2 szimeringet, úgysem lett cserélve még amióta nálam van a gép. Egy 051-es meg egy 038-as mellett dolgozik az erdőn, de ezt használom a legtöbbet. Ma a 38-assal lesz gallyazás.

#632 rigás
2018-12-05 22:20:21

Válasz wernerj #625. hozzászólásáraNekem akkor csinált ilyet amikor szimeringes lett a stihl. Falsot szívott pláne bemelegedés után. A hiba valóban nagyon hasonlított az üzemanyag hiányra, csak itt a levegő lett túl sok adott üzemanyaghoz.

#631 antaljoco0
2018-12-05 22:02:40

Válasz wernerj #630. hozzászólásárakipufogó nélkül próbáltad?

#630 wernerj
2018-12-05 20:17:42

Válasz Maszek Zs #629. hozzászólásáraPróbáltam. Semmi változás. Ha kiderül mi a baj, megírom.

#629 Maszek Zs
2018-12-05 19:20:46

Válasz wernerj #627. hozzászólásáraA tanksapka nem zár túl jól? Próbáld meg ilyenkor meg lazítani a tanksapkát.

Nincs profilkép
#628 mocsok14
2018-12-05 18:04:53

Válasz máris szomszéd #624. hozzászólásáraMa vitem visza a boltba ahol vettem mert ott vállalnak élezést 600 ft ért meg csinálták és vettem egy élezöt is hoozá
Nagyon szépen köszönöm a segitségetek smile cowboy

#627 wernerj
2018-12-05 16:18:42

Válasz B.Bali #626. hozzászólásáraMegnézem, de azért nem gyanakodtam erre, mert az indulással nincs gond. Amikor a másik szimmeringes lett, győztem rángatni hogy beinduljon. Köszönöm!

Nincs profilkép
#626 B.Bali
2018-12-05 15:50:33

Válasz wernerj #625. hozzászólásáraFőtengely szimeringes lesz szerintem

#625 wernerj
2018-12-05 15:41:22

Sziasztok!
Ms170 Stihl, pöcc-röff indul, bemelegszik, és felpörög, meg fuldoklik mintha szivatóval menne. Oldalára fordítom, nagyjából rendeződik az alapjárata. Visszafordítom, és leáll. Karburátort szétszedtem, membránnak semmi baja, a tankban a szűrőnek szintén nincs dugulása.Amíg nagyjából hideg, jól működik. Találkozott már valaki hasonlóval?

#624 máris szomszéd
2018-12-05 10:29:07

Válasz mocsok14 #621. hozzászólásáraAztaa... több mint 10 tank élezés nélkül még szép,hogy nem fog.

#623 Maszek Zs
2018-12-05 09:51:58

Válasz mocsok14 #621. hozzászólásáraA lidl-ben van élező. Azzal szoktam indulás előtt meghúzni. Napközben meg csak óvatosan reszelővel. Az én 180-asom több mint 15-éves!! Lánc lap nem eredeti rajt. De volt olyan majdnem ledobtam a fáról. (nem volt alapjárat........) Mióta OMV nél tankolok minden rendben van!! Állítás nélkül!smile thumbup

#622 Maszek Zs
2018-12-05 09:42:53

Válasz darkcore #620. hozzászólásárasmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup Így van!! Szerintem kevesebbet is eszik vele és pont ott vagy mint az olcsóbbal!!!

Nincs profilkép
#621 mocsok14
2018-12-04 14:55:59

Válasz máris szomszéd #619. hozzászólásáraHány tankal pasz ugy 4 liter ment el igy
A láncolajbol a wg100 ast kap
2-3 tankolásként forditva van a láncvezető
A keverék az 50 est kap
Ez az elsö fürészem

Nincs profilkép
#620 darkcore
2018-12-04 14:44:51

Az alábbiak mind igaz, az olajra, és a láncolajra is, ami nekem hosszútávon még bevált, az az , hogy prémium (pl. OMV) benzint használok a géphez, annyira nem nagy külnöbség árban, hogy számomra ne érje meg.

#619 máris szomszéd
2018-12-04 13:39:28

Válasz mocsok14 #618. hozzászólásáraAz igensmile scared,hány tankkal hajtottál ki eddig?
Meghálálja a jó láncolajat a record az nem az.
Minden tank után reszelni mire elreszeled a fogat akkorra úgy is elkopik a szem.
Néha fordítsd a vezetőt és az olajzó lyukat tisztítsd.
Motorba meg csak a legjobbat a gyári olajat,mi 1/40-esbe keverjük el nem rontja

Nincs profilkép
#618 mocsok14
2018-12-04 13:00:32

Válasz máris szomszéd #617 hozzászólás

Oké köszönöm
Akkor az lesz a baj mert élezve még nem volt amiota meg van és igen földet kapot

#617 máris szomszéd
2018-12-04 12:51:11

Válasz mocsok14 #616. hozzászólásáraFélre van reszelve a lánc,hajlamos az ember nem egyformán reszelni a két oldalról köztük én is.
Lehet venni reszelő sablont nem muszáj drága stihlt a lényeg a lánc méretéhez valót azon egyértelmű milyen szögben csináld.
Ha vasat követ fogtál akkor egyből félremegy addig kell reszelni amíg nem lesz hibátlan.



Nincs profilkép
#616 mocsok14
2018-12-04 12:29:29

Sziasztok
Kb 1 honapja vettem egy stihl ms 180 ast
Azota döntötem galyaztam daraboltam ács munkákat csináltam vele tökéletes gép
De most azz a problémám hogy ha vastag fát kezdek vágni bele ér a lap háromnegyed része elkezd ferdén vágni és égeti a lánc szemeket nem tudom mi lehet a baj segitségeket elöre is köszönőm

#615 Gabzso
2018-10-30 20:19:09

Válasz broll79 #611. hozzászólásáraadatok husira
Ezt a férjem küldi azt üzeni nyugodtan ráteheted ha csak ennyit akarsz vágni, csak finoman vágd ne erőltesd.smile wink

#613 máris szomszéd
2018-10-30 18:58:00

Válasz broll79 #611. hozzászólásáraNem a vezető hossza nyírja ki a gépet hanem az ember ujja amelyik a gázt húzza neki.

#612 RkTomi
2018-10-30 18:33:21

Válasz broll79 #611. hozzászólásáraÉsszel használva biztosan. Én úgy vagyok vele hogy 1 cm2 1 cm vezetőhossz.

#611 broll79
2018-10-30 09:53:49

Hátha valaki tud nekem okos tanácsot adni. Van egy husqvarna 440 es fűrészem,ami gyári méretű lappal van ellátva, ami 38cm.AZ lenne a kérdésem,hogy rövid idejű használatra(van 2.3 db nagyobb átmérőjű nyárfa rönk) elbírna e egy kb 50 centis vezetőt?

Nincs profilkép
#610 rongyos
2018-10-01 06:18:44

Válasz moll1983 #606. hozzászólásáraÉn stihl mellett vagyok...és újat...! Olyan rohadt drága a fa, hogy ha tudsz dolgozni pillanatok alatt visszahozza az árát

Nincs profilkép
#609 .Richard.
2018-09-30 20:22:29

Válasz moll1983 #608. hozzászólásáraLehet nem a kopott henger miatt szar az alapjàrat .gyűrűk elöbb kopnak mint a henger. Uj gyűrű pl. Uj henger meg dugo.

Nincs profilkép
#608 moll1983
2018-09-30 17:02:25

Pont az a bajom,hogy a henger még eredeti és nem a legjobb már emiatt az alapjárat sem tökétes.

Nincs profilkép
#607 .Richard.
2018-09-30 16:53:17

Válasz moll1983 #606. hozzászólásáraCsak annyit tennèk hozzà'ha jo a dugò meg főtengely meg szimeringe akkor uj csövek'tűszelep'membrànok esetleg szivattyu aztàn kèsz. Az ujban az az irigylèsre mèlto'hogy van rà garancia. Ha letelt akkor az is olyan mint amid most van. Persze az uj az szebb is.smile lol

Nincs profilkép
#606 moll1983
2018-09-30 16:03:49

Hali!
Véleményt szeretnék kérni,előre leszegezem hogy Stihl párti vagyok de mégis két márka
vacilálok: Stihl 170 vagy Husqvarna 136.
Igazából régi 254 Husqvarna kiváltására kellene,(van mellette egy új állapotú 55 is)mert már sok gond van vele és ágfát szedni nehéz is.
Új fűrész kb évi 20 órát menne,max 20 centis fában tudom,hogy ebben a kategóriában mindkettő szar,csak már a tököm tele van,hogy apósom minden szezon előtt a fűrészével zárhat,hogy nem olajoz,leáll stb.
Véleményeket előre is köszi.

#605 Sanyee
2018-07-26 18:36:49

A piros Stihl Hp az ásványi olaj. A zöld Stihl Super rész szintetikus, a másik zöld Stihl Ultra pedig teljesen szintetikus.
A Husqvarna olajoknál talán ninxs is színkülömbség. Ott a Hp szintén ásvànyi. Az LP rédz szintetikus az XP pedig teljesen szintetikus.

A szintetikus jobb hosszabb távon.
[kep1]

#604 Sanyee
2018-07-26 18:36:48

A piros Stihl Hp az ásványi olaj. A zöld Stihl Super rész szintetikus, a másik zöld Stihl Ultra pedig teljesen szintetikus.
A Husqvarna olajoknál talán ninxs is színkülömbség. Ott a Hp szintén ásvànyi. Az LP rédz szintetikus az XP pedig teljesen szintetikus.

A szintetikus jobb hosszabb távon.

#602 Tobszi
2018-07-25 20:48:09

Válasz *** HM *** #598. hozzászólásáraSzintetikus vagy rész szintetikus
Stihlben is van ásványi, részszint, v. szintetitus.

Nincs profilkép
#601 .Richard.
2018-07-25 20:10:07

Válasz Claastra. #600. hozzászólásáraVagy'a piros stihl meg a piros Makita között. Szagra is ugyan annak tűnik'persze attól mèg lehet màs'mert a Maki olcsóbb egy ezressel.

Nincs profilkép
#600 Claastra.
2018-07-25 19:06:48

Válasz *** HM *** #598. hozzászólásáraannyi mint a kék és apiros stihl olaj között

Nincs profilkép
#599 ND
2018-07-25 18:50:10

Válasz *** HM *** #598. hozzászólásáraTalán az egyik kevésbé füstöl

#598 *** HM ***
2018-07-25 18:30:29

A kék meg a piros husq olajak között mi a kül?

Nincs profilkép
#597 .Richard.
2018-05-08 20:02:25

Válasz Sötét Paraszt #596. hozzászólásárasmile thumbupígy az igazi. Talán, tartòsabb lesz mint az előző rugany volt.

#596 Sötét Paraszt
2018-05-08 15:50:28

Válasz .Richard. #595. hozzászólásáraMegoldódott volt rugó raktáron 662ft meg 1500-é kicserélték, de ők is kivették a tengelyt aztán visszabiztosították a pillangó szelepet.

Nincs profilkép
#595 .Richard.
2018-05-06 21:05:39

Válasz Sötét Paraszt #594. hozzászólásárahát úgy nem az igaz. más tipusokon a tengely mellett van beakasztva. a tengely mellett a felfogató csavar mellé sem lehet hajtani neki fület?

#594 Sötét Paraszt
2018-05-06 20:51:53

Válasz .Richard. #593. hozzászólásáraAhova a pirosat behúztam valszínű onnan van letörve egy darab, azt a kis rugót sztem. nem lehet úgy megegyenesíteni, holnap meglátom mit mondanak szervízbe.

Nincs profilkép
#593 .Richard.
2018-05-06 20:16:15

Válasz Sötét Paraszt #592. hozzászólásáraén megpróbálnám befogni a karbit satuba, hogy egy csípófogóval rugóvéget előfeszíteni és meghajlítani ott,, ahol már vissza tudja vordítani a tengelyt. ha éppen letörött és az a baj. De a tengely végét leköszörülve lejön a fül, visszarakva meg vagy pontozóval rögzíteni, vagy rézzel visszaforraszt.

#592 Sötét Paraszt
2018-05-06 16:02:14

Husqvarna 343fr fűkasza zama karbin meghalt egy kis rugó ami visszaforgatja a pillangó szelepet, lehet ezt javítani?
Csak azé kérdem, me ki kéne húzni a tengelyt amin a pillangó van, abba a csavar vége meg van nyomatva biztosításképp.

Nincs profilkép
#591 ND
2017-12-14 08:11:07

Válasz ufo #590. hozzászólásáraAz itt is hirdetett stihlkinézetű szintén némerkínai powermate is jól bírja és 30péz. Fuxtechben gödörfúrónk és kasza van. Azok is jól bírják.

#590 ufo
2017-12-13 22:19:39

2 hónapja én is ezzel a problémával néztem szemben. Vettem egy fuxtec 155 német kínait. 12 köbmétert már felvágott.smile oops és még birja.

Nincs profilkép
#589 Claastra.
2017-12-12 16:14:19

Válasz hegedusszabi #588. hozzászólásáraa két márka közül válassz mindenképp,Stihl,vagy Huskí a 100e +pár forint nagyon jó a stihl MS211,a belinkelt huskihoz hasonlítsd össze,és ami tetszik azt vedd meg

#588 hegedusszabi
2017-12-12 12:09:32

Ez nem egykezes.

Nem egyszerre akarom összevágni, a lényeg, hogy egy megbízható és hosszú távon is jól működő fűrészt vegyek, ami nem pereg szét 5 év alatt a kezembe.

Nincs profilkép
#587 ND
2017-12-12 12:01:52

Válasz Claastra. #586. hozzászólásáraa 435 nem egykezes.
T435 az egykezes smile whistling
legalábbis a Husquarna honlapja szerint

Nincs profilkép
#586 Claastra.
2017-12-12 11:54:30

Válasz Claastra. #585. hozzászólásárabocs de miért egykezest akarsz venni?

Nincs profilkép
#585 Claastra.
2017-12-12 11:52:16

Válasz hegedusszabi #584. hozzászólásárade ne egyszerre a 15-20 köböt ,akkor jó a husqi,de jó a stihl kisgépe is az Ms 170-180,tavasszal szokott jó akció lenni

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Európa almája: a fagyok után a forróság rajzolja fel az új termést
Az európai almapiacon fokozatosan kifutnak a tárolt készletek. A piaci helyzet...
Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Széna eladó
Széna eladó

13.000 Ft

Eladó Limuzin borjak
Eladó Limuzin borjak

590.000 Ft

TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes rendsodró
TONUTTI RCS 12 V csillagkerekes...

1.350.000 Ft

Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró
Amazone Za-m mérleges műtrágyaszóró

2.750.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]