Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 309.41 Ft CHF 383.44 Ft GBP 409 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174379 hozzászólás
Nincs profilkép
#166529 Igazi Földönfutó
2026-04-12 17:38:06

Válasz Törppapa #166509. hozzászólásáraTulajdonképpen milyen állampolgárságú?Semmi konkrét nincs igy még tippelni se lehet. De leméletileg pl. Mindenki kap egy papirt hogy mikor hová kell neki menni? Mit kapott ez az ürge? Vagy el se olvasta?

Nincs profilkép
#166528 pettendimiklos73
2026-04-12 17:28:41

Válasz pettendimiklos73 #166526. hozzászólásáraMegtaláltam.
Nem semmi. Kisebbségi nem szavazhat pártra. Csak a roma, és a német szerezhet mandátumot, más kisebbség nem (nincs meg a létszámuk hozzá). Ők, gyakorlatilag potyára szavaznak, nincs értelme. A romániai, szlovák, stb. kettős állampolgárok ,meg teljes joggal szavazhatnak.smile hammer

Nincs profilkép
#166527 Koczka József
2026-04-12 17:26:58

Válasz korrektuzlet11 #166523. hozzászólásáraHa önnek volna gerince már rég nem irkálna itt semmit. Saját bevallása szerint sincs köze a mezőgazdasaghoz csak egy fidnyák troll.

Nincs profilkép
#166525 leszleszlesz
2026-04-12 17:06:13

Válasz korrektuzlet11 #166521. hozzászólására

Ezzel kellett volna kampányolni a Fidesznek és akkor biztos a siker. Nem így történt, helyette ment a Fidesz részéről az uszítás, a fenyegetések, háborúval riogatás, magyar-magyar ellen fordítása, a hazudozások és megvesztegetések.

A TISZA és a jóérzésű magyar emberek közösen visszavesszük a magyar hazát és építünk egy békés, fejlődő, szuverén, családtámogató Magyarországot!

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

Nincs profilkép
#166523 korrektuzlet11
2026-04-12 16:58:57

Válasz Koczka József #166520. hozzászólásáraHa önnek volna gerince, akkor most bocsánatot kérne!!!!!!!

Nincs profilkép
#166522 korrektuzlet11
2026-04-12 16:58:02

Válasz Koczka József #166520. hozzászólásáraHogy ön mit hisz.smile lolsmile lolsmile lol Bukott kocsmáros.

Nincs profilkép
#166521 korrektuzlet11
2026-04-12 16:56:34

Fölöslegesen másolom be mert úgy sem fogadják el a tényeket, ha számukra nem kedvezőek.
A táblázatban az évenkénti reálbérnövekedés %-os mértéke.


Nincs profilkép
#166520 Koczka József
2026-04-12 16:39:15

Válasz SzikiSzokeveny #166519. hozzászólásáraNem hiszem hogy van valami fogalma a valós tényekről .

Nincs profilkép
#166519 SzikiSzokeveny
2026-04-12 16:34:37

Válasz korrektuzlet11 #166518. hozzászólásáraMiből számoltad ki? Megnézted kinek mi van a vásárlói kosarában? Békésben ahol minimàlbér környékét fizetik? Tudom. Kóltözzön innen mindenki.

Nincs profilkép
#166518 korrektuzlet11
2026-04-12 16:28:08

Válasz Sanyiii70 #166504. hozzászólásáraIgazi tiszás ez a kisspéter-mihaszna. Mindenhez jobban ért, azt hiszi.
A gazdaság pár szegmensére, (amivel a kormányt le lehet járatni), rácsap mint tik a takonyra és azt tolja unalomig.
Arról nem tud, vagy nem akar tudni, hogy a nominál bérek az inflációnál nagyobb mértékben nőttek, reálbér növekedés volt, és jobban élnek az emberek.

Nincs profilkép
#166517 Praetor
2026-04-12 16:07:48

Válasz Koczka József #166516. hozzászólásáraSzerintem meg elég egy kis türelem. Éjfélre nagyjából kialakul a kép.

Nincs profilkép
#166516 Koczka József
2026-04-12 16:03:12

Válasz Koczka József #166515. hozzászólásáraHülye telefonon

Predator -Preator

Nincs profilkép
#166515 Koczka József
2026-04-12 16:00:36

Válasz Törppapa #166506. hozzászólásáraNeked és Predatornak is csak azt tudom mondani hogy meg kell nézni hogy melyik kutató hogyan jelezte előrre a választási eredményeket.

Nincs profilkép
#166514 d-032a
2026-04-12 16:00:23

Válasz Törppapa #166513. hozzászólásáraNem veled.
Azokkal, akiknek az a szórakozásuk, hogy keresztbe tesznek másoknak.

#166513 Törppapa
2026-04-12 15:57:15

Válasz d-032a #166508. hozzászólásáraNeked mindig csak a bajod van velem.
Élj te is vidáman és rájössz mennyivel szebb az élet.smile flowers

Látták mit dobok be az urnába,itt mindenki ismer mindenkit és nem ölik egymást az emberek.smile biggrin

https://www.youtube.com/watch?v=A5URmwUBnQc

Sok helyen még bőszen bontogatják a borítékokat amikor itt már ágyban vannak-megvan számolva a szavazat.
Tudod kicsi falu minden előnyével és hátrányával,ahol még cigányok is dolgoznak.

Nincs profilkép
#166512 Praetor
2026-04-12 15:55:07

Válasz mtz1221 #166496. hozzászólásáraAhogy mondtam volt, minden jogod megvan ahhoz, hogy beleszólj. Ne törődj az O1G szektával.

#166511 mtz1221
2026-04-12 15:54:38

Válasz Sanyiii70 #166504. hozzászólásáraŐ is olyan mint a többi közülük. Van egy jómódú ismerősöm aki a Balatonra jár évek óta nyaralni. Tavaly a szálásadójuk végig a Fideszt szidta, mert mellettük megvett valami bozótos rendezettlen helyet. Haverom besokalt rá, kérdezi rá elvették valakitől, vagy árulták ? mondja vagy 15 éve árulják, haver akkor mi a fenéért nem vette meg ? Erre csak össze vissza BESZÉLT. Utánna haver kérdezi most ha kész lesz ott a beruházás, mennyivel fog majd többet érni az ingatlanja, tulaj mondja 2x3x, többet. És mégis nem bírta elviselni, hogy Fideszesé lett. smile thumbdown

Nincs profilkép
#166510 .Richard.
2026-04-12 15:53:30

Válasz Watson #166453. hozzászólásáraEzek után amit írsz,ha így èrint valakit is,esèlye a nullához,hogy meglássa valaki is mi van rajta. De szègyen mèg oda menni is,ha ebből így baja lesz. Szerintem a fehèr fènymásolopapir pont csalásgyanus,mert ez egy kicsit egyedi. Ilyent csak úgy se ki nem tart otthon,mivel nem tudja milyen árnyalat meg mèret.smile sweatdrop

#166509 Törppapa
2026-04-12 15:45:14

Válasz Igazi Földönfutó #166458. hozzászólásáraKivételesen ezt úgy írom,hogy nem vagyok benne biztos lehetséges. De teljesen mindegy mert ez a szavazás már így is úgy is lejár és az eredményen már nem változtat semerre.

Szóval valahol kiverte a hisztit egy szavazó amikor rájött,hogy a görög nemzetiségi listán van. Jegyzőkönyvbe vetette a bizottsággal és elérte,hogy kapjon egy párt listás szavazólapot.

Valahogy nekem ez hiteltelen.

Nincs profilkép
#166508 d-032a
2026-04-12 15:44:53

Válasz Törppapa #166503. hozzászólásáraAz élet, azért tartogat neked is apró örömöket.
Nehogy már simán, letudj egy szavazást.
A szavazatszámlálók, hagy bajlódjanak az egész nap után, még jó késő este is minél tovább, a pitiánerkedő szórakozók miatt.

Mondom én, hogy összenő, ami összetartozik.
"Annál jobb, ha másoknak minél rosszabb."

Nincs profilkép
#166507 Praetor
2026-04-12 15:44:23

Válasz Koczka József #166505. hozzászólásáraEz semmit sem jelent. A közvéleménykutatók azért jeleznek tisza többséget, mert a csordaszellem pszichológiáját meglovagolva akarják a választásokat befolyásolni. Az elmúlt jópár választáson elég szépen leszerepeltek.

De a kedvedért: Új kutatás érkezett, amely szerint a Fidesz mozgósíthatta a tartalékait

#166506 Törppapa
2026-04-12 15:44:08

Válasz Koczka József #166505. hozzászólásáraAmelyik közvélemény kutatónak most bejön az nagy király lesz.
Kicsit később.

#166504 Sanyiii70
2026-04-12 15:33:56

Válasz kisspeter591 #166470. hozzászólásáraKurva sokat bukhatott a családod a szekrényben tartott kp. elinflálódásán, ha ez így be van égve nálad.
Minden hozzászólásod erről szól.
Dehát könnyebb mindenért másokat okolni, mint jól befektetni...

#166503 Törppapa
2026-04-12 15:33:28

Válasz Praetor #166488. hozzászólásáraBacca meg most olvasom,remélem széthajtogatni egy trükkösen összehajtitt papírlapot szeretnek! smile innocent

Nincs profilkép
#166502 d-032a
2026-04-12 15:32:35

"Az idősotthon lakóját faggatta egy tiszás delegált Nyírbogáton arról, hogy kire szeretne szavazni – számolt be a Magyar Nemzet.

A lap azt írta, a történtek miatt a szavazást azonnal leállították, miután a nyírbogáti kettes számú szavazókörben a szavazatszámláló bizottság két tagja – köztük a Tisza Párt delegáltja – elindult a helyi idősek otthonába, hogy a mozgóurnával lehetővé tegyék az ott lakók számára a voksolást, és
arról faggatták az otthon lakóit, hogy kire szavaznak.

Fülöp Hajnalka Tünde, a a 2. számú szavazókör elnöke a vidéki portálnak azt mondta, az incidens lényege az volt, hogy a delegáltak egyike nem érte be a technikai segítséggel, hanem rákérdezett a választópolgárnál, hogy kire akarja behúzni az ikszet?

Mint fogalmazott, amikor az idős lakó – teljesen jogosan – közölte, hogy ezt nem kívánja elárulni, a tiszás delegált nem hagyta annyiban. Ahelyett, hogy tiszteletben tartotta volna a szavazás titkosságát, értetlenkedni kezdett, és tovább feszegette a kérdést. Nehezen akarta elfogadni, hogy a választópolgárnak joga van a hallgatáshoz."

Nincs profilkép
#166500 Praetor
2026-04-12 15:31:36

Válasz pettendimiklos73 #166495. hozzászólásáraNem számoltam, csak az elmúlt 4 választásnak a konklúzióját vontam le, amit már mások is felismertek.
A részvételi arány növekedése egyértelműen a fidesznek kedvez. Az O1G-s brigád amúgy is felfűtött állapotban volt már egy éve is, és anno '22-ben is. Ők ugyanúgy elmennek most választani, mint '22-ben is. Ez még nem borítja fel érdemben az erőviszonyokat. Viszont minél többen mennek el szavazni, annál több olyan ember megy az urnákhoz, aki nincs felhergelve, nem lázong, viszont szereti a biztonságot, békét, és a bajt meg nem keresi. Le lehet vonni ebből a következtetést.

#166499 mtz1221
2026-04-12 15:29:31

Válasz kisspeter591 #166470. hozzászólásáraEZT NÉZD MEG. HA CSAK FELE IGAZ AMIT MOND, AKKOR SE OLYAN EGYSZERŰ EZ, MINT AHOGY TE ÉS HOZZÁD GONDOLJÁK.

Nincs profilkép
#166498 d-032a
2026-04-12 15:27:36

Válasz Praetor #166493. hozzászólásáraMi konzervatív, hagyománytisztelő népség vagyunk. Több krumpli fogy, mint banán.
És én előitéletes is vagyok. Tiszás banán, nem jöhet a házba.

#166497 Törppapa
2026-04-12 15:27:28

Válasz Igazi Földönfutó #166475. hozzászólásáraMost kivételesen smile surrender egyet értek veled-de ebből nem lesz rendszer.smile wink

A szavazófülke magányában akár még tehetségtől függően origamit (olyan ismerőssmile whistling) is hajtogathatsz belőle és úgy dobod be az urnába.

Felénk azért soha nem volt se buszoztatás-se közmunkások fenyegetése hogy kire szavazzanak.

Viszont látom a feltöltött sok videón,hogy vannak az országnak olyan részei ahol egészen más "szokások" vannak.
Lehet ha olyan vidéken laknák akkor csúnyábban viselkednék még nálatok is.

#166496 mtz1221
2026-04-12 15:26:02

Válasz Watson #166452. hozzászólásáraNem szóltam bele, én azt írtam mindenki mennyen el, és arra szavazzon, akire akar. Utána így is úgy is elmehetünk német autógyárba dolgozni, dél amerikaiaknak autót csinálni. smile thumbdown

Nincs profilkép
#166495 pettendimiklos73
2026-04-12 15:22:10

Válasz Praetor #166494. hozzászólásáraEbből, hogy számoltad ezt ki?

Nincs profilkép
#166494 Praetor
2026-04-12 15:19:38

Válasz pettendimiklos73 #166492. hozzászólásáraEmiatt főhet a tiszások feje, így benézhet a fidesz 2/3-is. De magának köszönheti az O1G-s szekta.

Nincs profilkép
#166493 Praetor
2026-04-12 15:17:40

Válasz d-032a #166491. hozzászólásáraBanán nem volt jó helyette? A tiszások azt osztogattak. Azért még kérdés bennem, hogy ez petike, vagy márkocska ötlete volt-e. smile whistling

Nincs profilkép
#166491 d-032a
2026-04-12 15:12:57


Amúgy, mi most a "szavazat ára"?

Még ezután megyek voksolni, de nyilván nem várok tovább, mert engem senki sem akar megvenni.
Mindegy, akkor holnap a piacon, vagy a zöldségesnél kell vennem egy zsák krumplit.
Az asszony előtt már egy hete magyarázom kifelé magam, hogy még miért nincs otthon a krumpli.
smile lol

Nincs profilkép
#166490 Koczka József
2026-04-12 15:11:02

Na ha minden jól sikerült itt lehet megnézni.https://www.facebook.com/share/r/1EYyrYM1Vk/

Nincs profilkép
#166489 Igazi Földönfutó
2026-04-12 15:10:15

Válasz d-032a #166485. hozzászólásáraIgy hogy mondod, a láncszavazást megneheziti

Nincs profilkép
#166488 Praetor
2026-04-12 15:10:02

Válasz d-032a #166485. hozzászólásáraEgy ismerős szokott részt venni ezeken a választásokon. '22-ben is így volt, és maga mondta, hogy az egyik legnagyobb meló a rengeteg boríték kirámolása. Vannak, akik biztosra mennek, és úgy leragasztják a borítékot, mintha pénzt raknának bele.

Nincs profilkép
#166487 Igazi Földönfutó
2026-04-12 15:08:29

Válasz Watson #166480. hozzászólásáraNekem eszembe se jutott boritékot kérni, bebaxtam az urnába és kész. De engedjük el én is azt mondom.

Nincs profilkép
#166486 Ares 826
2026-04-12 15:06:29

Válasz Igazi Földönfutó #166461. hozzászólásáraMost akkor mi lesz a pepperónival megy a lecsóba vagy mi????smile blinksmile blink

Nincs profilkép
#166485 d-032a
2026-04-12 15:05:45

Válasz Watson #166480. hozzászólásáraÉn nem látok benne problémát.
Így gyorsabban megy a szavazás, mert nem kell a borítékba gyűrkészni. Ahol sorok állnak, ott ez is számít.
Gyorsabban megy majd a számlálás is. Az urnákba is több fér.
A borítékkal együtt, nem lehet szavazólapot is elsummantani. Bár az necces lenne.

Nincs profilkép
#166483 Ares 826
2026-04-12 15:04:07

Válasz Igazi Földönfutó #166478. hozzászólásáraAkkor is a hét vicce akart lenni ugye! Majd estére lesz buli ha pepperóni megy a lecsóba! Annyi hülye szerintem nincs ebben az országban hogy ez az unszinpatikus valami legyen hazánk miniszterelnöke!smile whistlingsmile whistlingsmile whistlingsmile whistling

Nincs profilkép
#166482 Koczka József
2026-04-12 15:03:02

Válasz Ares 826 #166474. hozzászólásáraNem tudom én csak olvasgatok.

Nincs profilkép
#166481 Praetor
2026-04-12 15:02:37

Válasz kisspeter591 #166473. hozzászólásáraNyugi, még néhány óra és jön a meglepi. smile winkjkjhlkjh

Nincs profilkép
#166480 Watson
2026-04-12 14:59:16

Válasz Igazi Földönfutó #166475. hozzászólásáraJó, engedjük el ez az ügyet. Koràbban is ugyanilyen átlàtszó volt a papír. Legalábbis az enyém. Csak akkor alapból a kezedbe nyomták a borítékot, most meg kérni kell. Nekem csak ennyi tűnt fel. De engedjük el a témàt.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Baromfi állatjóléti támogatás: ezeket a határidőket nem szabad elmulasztani
Baromfi állatjóléti támogatás: ezeket a határidőket nem szabad elmulasztani
A Magyar Államkincstár közzétette a 2026/2027-es támogatási év baromfi...
Óriási gabonatűz Vasban: a traktorok is harcba szálltak
Óriási gabonatűz Vasban: a traktorok is harcba szálltak
Vas vármegyében 50 hektár gabona és 10 hektár erdő került veszélybe egy pusztító...
Väderstad Rollex 620
Väderstad Rollex 620

3.990.000 Ft

Mchale v660 bálázó
Mchale v660 bálázó

8.690.000 Ft

Siloking etetőkocsi
Siloking etetőkocsi

2.090.000 Ft

SAMASZ SAMBA 281 kasza - Royal Traktor
SAMASZ SAMBA 281 kasza - Royal Traktor

3.900.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]