Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

John Deere traktorok, kombájn minden mennyiségben

Létrehozta: korzo , 2009-01-10 20:09:16

Kedvencekhez Segítség
25437 hozzászólás
Nincs profilkép
#23737 später77
2021-03-26 22:01:25

Válasz bandigh #23738. hozzászólásáraMűvelő ikert? Arra fáj a fogam. smile drool

#23736 bandigh
2021-03-26 21:10:05

Válasz RkTomi #23735. hozzászólásáraSzerintem a 420 nagyon jó, elfér a nagyobb napraforgóban is, nem tapossa le a levelét olyan hamar. Tavasszal meg kap ikert

#23735 csferri
2021-03-26 21:09:38

Válasz Imi:) #23728. hozzászólásáraMire gondolsz, hogy a 1450 CWS és a 1450 WTS között mi a különbség vagy a 1450 és pl. a 9540WTS közt mi a különbség??

#23734 RkTomi
2021-03-26 21:01:05

Válasz bandigh #23734. hozzászólásáraAz aktuátor motornak a vezetékkötege szokott sérülni, eltörni.

#23733 RkTomi
2021-03-26 20:59:36

Válasz später77 #23731. hozzászólásáraPermetezés. műtrágyaszórás, boronálás, szántás, sorközművelés,hengerezés, szippantás pótkocsizás. Ezeket dolgozzák. Szerintem a 460 és a 480 még elmehet. A KITE ezt a gumizást ajánlotta amikor rendeltük a gépeket.

#23732 bandigh
2021-03-26 20:57:23

Válasz RkTomi #23733. hozzászólásáraKöszi, hallottam, bár lehet szétszedek egyet h mi van benne, ami meg tud dögleni, meg megkesem benne az aranyat, mert tuti abból készült valamelyik része smile lol

#23730 bandigh
2021-03-26 20:45:39

Válasz Gazda 59 #23727. hozzászólásáraTurbó nem nyúlik ki, ha ki is cserélik javítóprogramban. Az aktuátor viszont igen, bàr elvileg javítható, még nem foglalkoztam vele

Nincs profilkép
#23729 später77
2021-03-26 20:35:33

Válasz RkTomi #23730. hozzászólásáraMekkora a legszélesebb gumi, amivel még befér a sorba? Talajmunkára is használjátok őket?

#23728 RkTomi
2021-03-26 20:24:41

Válasz Gergő_53838 #23726. hozzászólásáraAutoQuad Plus Eco Shift mind a kettóben. Hátul 420-as elől talán 340-es gumizással. Sorba beférnek nyugodtan.

#23727 RkTomi
2021-03-26 20:22:57

Válasz Gazda 59 #23727. hozzászólásáraVagy nem. Van 6330 is kettő 9000 és 7500 órával ezek a gondok még nem jöttek elő amiket leírtál. smile thumbup. Sok múlik a pilótán is.

Nincs profilkép
#23726 Imi:)
2021-03-26 20:07:53

Udvozlok mindenkit! Azt szeretnek kerdezni hogy a JD 1450 CWS es A WTS szeriak kozt mi a kuylomseg, mejk model valt be obban?smile offtopicsmile cowboy

Nincs profilkép
#23725 Gazda 59
2021-03-26 19:57:36

Válasz RkTomi #23725. hozzászólásáraMeg 3-4 ezer közt jön majd a turbo, még a 6030 asokon átlagban 6 ezer üó kibirt az aktuátor motor az 6r eken ez 3-4 üó ra csökkent smile sweatdrop

#23724 Gergő_53838
2021-03-26 19:48:56

Válasz RkTomi #23725. hozzászólásáraMilyen váltó van benne ,meg a gumi méret milyen kukorica sorba belefér

#23723 RkTomi
2021-03-26 19:33:51

Válasz Gergő_53838 #23724. hozzászólásáraVan kettő is 2500 és 3000 órásak. Ajánlom mindenképpen. A 2500 óráson most cseréltük a ventilátor viszkóját ezen kívül semmi sem kellett hozzájuk a kötelezőkön kívül.

#23722 Gergő_53838
2021-03-26 19:22:36

Hello mindenki vélemény tapasztalat 6120r

Nincs profilkép
#23721 Charlie Firpo
2021-03-25 22:13:14

Válasz Mf-es? #23720. hozzászólásáraesetleg ha lecseréled ilyenre?Van különböző számú érintkezővel.
https://variometrum.hu/Csatlakozo_20mm_IP68_vedettseg_12_pin_5A?tag=Csatlakoz%C3%B3

Nincs profilkép
#23720 Gazda 59
2021-03-25 20:47:14

Válasz Gazda 59 #23721. hozzászólásáraVagyis ilyen csak dupla soros.

Nincs profilkép
#23719 Gazda 59
2021-03-25 20:44:51

Válasz Mf-es? #23720. hozzászólására Szerintem ez kell neked.

#23718 Mf-es?
2021-03-24 10:48:28

Válasz Nyomasek Bobo #23719. hozzászólásáraIlyen van rajta.Ha nem találok párját,ezt le kell nyisszantani.Az újabb JD-en van valahol,ahol széthúzzák,és ez passzol rá.Az enyémen nincs.Igaz,a 10 pólusból,ha jól emlékszem 6 vagy 7 van bekötve.

#23717 Nyomasek Bobo
2021-03-24 10:36:09

Válasz Mf-es? #23717. hozzászólására2db 5ös esetleg???
Ha jól latom a TE connectivity 6ig gyártja...

#23716 Mf-es?
2021-03-24 10:34:05

Fronttartály világítást,meg lehet oldani úgy,hogy a 6 eres csatlakozó helyére egy világítás kapcsolót tenni,arra egy 2 pólusú 12 V dugaljt.Valami ilyet, Erről menne az áram.

Nincs profilkép
#23714 picus
2021-03-23 21:35:37

De azert koszonom mindenkinek a jo akaratokat ,h probaltatok segiteni ;)

Nincs profilkép
#23713 picus
2021-03-23 21:34:46

Válasz A.I. #23714. hozzászólására:))) van egy ijen is ;)

Nincs profilkép
#23712 A.I.
2021-03-23 21:22:25

Válasz picus #23713. hozzászólásáraErre egy megoldás van!
Kezd mindig a második próbálkozássalsmile thumbup!
Sajnos ez ilyen, nem kell mindig válaszokat keresni, működik és kész!
(Szerintem az enyém él is ilyenkor valamiért marhára megnő az áramfelvétel, hogy miért az passz! De nem is kerestem még az okát!)

Nincs profilkép
#23711 picus
2021-03-23 21:15:14

Válasz mtz1221 #23711. hozzászólásáraEs nehezen hajcsa meg es masadszori probalkozasra mar megy rendesen!! Nem tudom mi lehet a problema :(

Nincs profilkép
#23710 picus
2021-03-23 21:13:55

Válasz mtz1221 #23711. hozzászólásáraDe akkor hidegen es melegennis ugyan ugy kellenehajtania nem??:(

#23709 mtz1221
2021-03-23 20:42:20

Válasz picus #23709. hozzászólásáraNehogy a motor akarjon hajtókar csapágyas lenni.smile sweatdrop

Nincs profilkép
#23708 A.I.
2021-03-23 20:34:44

Válasz picus #23709. hozzászólásáraNekem 4755 mókázik kissé hasonlóan, forgatni lassan kezd , aztán felpörög!
Nem mindig és nem csak hideg még meleg motornál!
Mondjuk ez felújátva nem volt, úgyhogy arra gyanakszok, hogy valamiért nem oké a kontakt, vagy fene tudja!

Nincs profilkép
#23707 picus
2021-03-23 20:27:15

Válasz bandigh #23705. hozzászólásáraKoszonom a valaszt! De peldaul reggeli inditasnal semmi problema de napkozben ha meg allitom es egy 5 perc mulva akarom inditani akkor mar lassan teker mindha valami levenne az aramot!! Onindito gelvan ujjutva sot mar ujat is vettem es azzalis ugyan ezt csinalya de ha pl meg allitom es akkor nyomba probalom gyujtani akkor indul pocre!! Es nem kapom mi a hiba :(

Nincs profilkép
#23706 tamas320d
2021-03-23 19:05:54

Válasz gcastle #23706. hozzászólásáraerre 0,7 bar van irva....

Nincs profilkép
#23705 gcastle
2021-03-23 17:34:08

Válasz bandigh #23705. hozzászólásáraJa, néha elég egy kis drótkefe, ne adj Isten "smirgli", vagy ahogy felénk hívják a csiszoló papírt-vásznat a genetikailag hiperpigmentáltak "mírzsli"! smile lol

Nincs profilkép
#23704 gcastle
2021-03-23 17:02:36

Válasz tamas320d #23686. hozzászólásáraW540, 6120R,6140R,7230R mind 1,03 bár a kupak szerint!

#23703 bandigh
2021-03-23 16:35:39

Válasz picus #23703. hozzászólásáraEz ha rossz, akkor nem is teker, csak ha megütögeted. Emiatt nem teker lassan szerintem. Az önindítót ujittasd fel, sarukat/vezetékeket átnézed, próbából beleteszel egy jó aksit, és indulnia kell

#23702 RkTomi
2021-03-23 16:21:02

Válasz picus #23703. hozzászólásáraKonkrétan mi a kérdés?

Nincs profilkép
#23701 picus
2021-03-23 16:18:10

Válasz RkTomi #23702. hozzászólásáraJo eddig enis rajottem mivel ott irja csak gondoltam,h ennel azer tudtok tobbet mondani rola!:D

#23700 RkTomi
2021-03-23 14:43:13

Válasz picus #23701. hozzászólásáraCikkszám alapján indítórelé.

Nincs profilkép
#23699 picus
2021-03-23 13:30:14

Elnezest kerek, a gep tipusa John deere 6506 eskepet nem tudok feltolteni de itt van acikk szam RE164448 koszonom eloreis ha valaki tud segiteni,h ez a cikkszamu alkatresz mireis szolgal. Tovabbi szep napot mindenkinek

#23698 RkTomi
2021-03-23 09:00:48

Válasz picus #23698. hozzászólásáraLeírhatnád normálisan is a kérdést. Típus , fotó stb.

Nincs profilkép
#23697 A.I.
2021-03-23 07:31:18

Válasz picus #23698. hozzászólásáraFotó vagy cikkszám, mert ilyen kuty (kütyü?) ezt szerintem így egyikünk sem érti!
Sok dolog miatt lehet, hogy hol jól, hol meg gyengén forgat!
Test kábel fel van lazulva pl!
Gép pontos típusa?, Hátha akkor valaki tapasztalt már ilyet, akinek ugyan ez vagy ehhez közeli típus van!

Nincs profilkép
#23696 picus
2021-03-23 07:10:57

Senkinek semmi otlete??

Nincs profilkép
#23695 picus
2021-03-22 21:04:44

Sziasztok tudna valaki segiteni,hogy az onindito vegere ravan fogatva egy kuty es azt irja ra az alkatresz katalogus,h gyujtasi relle,h az mireisszolgal?? Mivel a traktorom nehe nagyon lassat hajt!!:(

Nincs profilkép
#23694 Gazda 59
2021-03-22 20:17:19

Válasz Mf-es? #23693. hozzászólásáraSzia unixba lehet venni. Nem nagy összeg.

Nincs profilkép
#23693 A.I.
2021-03-22 19:17:01

Válasz Mf-es? #23692. hozzászólására6910ben cseréltünk, sajnos szerintem nem voltam ott a műveletnél, így nagy okosságot nem tudok, de ahogy rémlik 1 nap megvolt, túlzottan célszerszámot sem igényelehett, mert akkor az megragadt volna jobban az lékezetemben!
Szóval szerintem semmi ördöngősség!

Nincs profilkép
#23692 J.Z.6600
2021-03-22 18:01:22

Válasz Mf-es? #23693. hozzászólásáraÉn annak idején autó bontóban szedtem le egy Fiatról .smile thumbup

#23690 Mf-es?
2021-03-20 10:42:08

6800 királycsap persely csere,mennyire bonyolult?Elvileg megrendeltem mindent hozzá.Praktikus menete?

#23688 bandigh
2021-03-17 07:35:19

Válasz Mf-es? #23689. hozzászólásáraA hivatalos adatok alapján annyit szállít amit írtam, nem az a lényeg? smile sweatdrop Van kétféle szivattyúval, ez a nagyobb, ennyit szállít. Gondolom padlógázon.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből II. rész
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből II. rész
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Már nemcsak a termés van veszélyben, az erdők is pusztulnak
Már nemcsak a termés van veszélyben, az erdők is pusztulnak
Az Alföld egyre inkább elveszíti vizes jellegét, sivatagosodás jelei látszanak.
Eladó anyajuh
Eladó anyajuh

70.000 Ft

MBP 6, 5 t billenős pótkocsi
MBP 6, 5 t billenős pótkocsi

1.350.000 Ft

Ventilátorok
Ventilátorok

70.000 Ft

Borászati lapszűrő 20x20-as
Borászati lapszűrő 20x20-as

240.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]