Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356.76 Ft USD 314.86 Ft CHF 387.15 Ft GBP 414.08 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174167 hozzászólás
Nincs profilkép
#155317 Igazi Földönfutó
2026-02-06 07:06:59

Válasz Radocz #155304. hozzászólásáraA gáz egyetlen hátránya hogy nincs meleg.A cigány is amellett fagyott meg.smile lol

Nincs profilkép
#155315 pettendimiklos73
2026-02-06 06:43:50

Válasz rtamas1976 #155312. hozzászólásáraNagyobb gondnak tartom azt a kitűzőt!smile cursing

Nincs profilkép
#155314 pettendimiklos73
2026-02-06 06:24:37

Válasz rtamas1976 #155312. hozzászólásáraMert anno rendet tett az akkori kormányok trágyadombján, bizonyítja, hogy jó szakember.

Nincs profilkép
#155313 Gyula.,
2026-02-06 06:14:44

Válasz rtamas1976 #155312. hozzászólásáraAnnyira jó a mostani helyzet gazdaságilag hogy mindig rà gondolsz?smile laugh (1995)





#155312 rtamas1976
2026-02-06 04:49:04

Válasz Gyula., #155311. hozzászólásáraBüszkelehet a tisza, hogy a sorai között tudhatja! Melyik a nagyobb gáz???
A hülyegyerek vagy népnyúzó anyaszomorító???

Nincs profilkép
#155308 Gyula.,
2026-02-05 21:33:19

Válasz Gyula., #155303. hozzászólásáraVégül is az önkormányzatok belefolynak az àllamadóssàg finanszírozàsba ha akarjàk ha nem!







#155307 Sanyiii70
2026-02-05 21:26:08

Válasz pettendimiklos73 #155297. hozzászólásáraLófaszt!
A fidesz kussol a valódi elszámoltatásról (mert sáros)
A fidesz se a végrehajtó maffia, se az igazságszolgáltatás aljasságai, se a cigánybűnözés ellen nem tesz.
A MHM a hazai kisvállalkozásokat és a hazai termékeket támogatná nem a multikat.
Hallgat a fidesz a devizahitel és a kovid diktatúra ügyében is.
A fidesz és a globalisták hátradőlve együtt nézik, hogy a fb. letiltja, az irányításuk alatt lévő média pedig elhallgatja a Mi Hazánkat.

Sarkosan fogok fogalmazni.
Aki a két rossz közül valamelyikre szavaz az befoghatja a pofáját és tűrje akármelyik hazaáruló tolvaj banda pusztítja az országot.
Mert megérdemli.

#155306 Radocz
2026-02-05 21:19:28

Válasz medikus #155301. hozzászólásáraA programban sok olyan van ami nagyságtól független!

Elolvastad?

smile cowboy

#155304 Radocz
2026-02-05 21:15:34

Válasz Igazi Földönfutó #155300. hozzászólásáraÉn gazzal fűtök!
Olcsóbb mint a fa!

És kényelmesebb is!

smile cowboy

#155302 hasutas1
2026-02-05 21:13:48

Válasz pettendimiklos73 #155298. hozzászólásáraAz alkalmi munkavállalok nagy része (gondolom nálatok is van ilyen) egyszerűen nem tudnak elhelyezkedni olyan munkahelyen ahol élete végéig dolgozhat.
Ezeket az embereket képtelenség beinvitálni a munka világába.
Nagyon sok ilyen emberrel találkozok, foglakoztatom őket ideig, óráig. Aztán pihenő, mert már jönnek a kifogások.
De gondolom erre is van valami megoldás a tiszánál, hogy mégis hogy a rákba lehetne őket belekényszeríteni abba, hogy folyamatosan dolgozzanak smile cool.

#155301 medikus
2026-02-05 21:02:06

Válasz Radocz #155291. hozzászólásáraKicsi vagyok én pregázni! Most egyenlőre orvoshoz járok! Ma voltam Ct-n!smile cursingsmile cursing

Nincs profilkép
#155300 Igazi Földönfutó
2026-02-05 20:38:05

Válasz Radocz #155299. hozzászólásáraHogy ne fázzál télen. Ne félj én is csinálom de csak módjával nyugdijas műszakban,

#155299 Radocz
2026-02-05 20:21:23

Válasz Igazi Földönfutó #155293. hozzászólásáraAkkor ne mozdulj!
Engem miért küldenél fát fűrészelni?

smile cowboy

Nincs profilkép
#155298 pettendimiklos73
2026-02-05 20:18:16

Válasz d-032a #155294. hozzászólásáraNem véletlen nincs migráns ide beengedve. Másnap lámpavason lógna a kormány.
Nem azért mert beengedte, hanem mert az itthoni munkanélküliek, minimál béresek nem kapnának közel sem annyi juttatást, mint az eu normatíván élősködő migri. Ennyi.

Nincs profilkép
#155297 pettendimiklos73
2026-02-05 20:11:49

Válasz Sanyiii70 #155292. hozzászólásáraNem lettek hülyék. Az a gond, hogy úgy látszik, Mi hazánk a fidesz farvizén úszik. 2 eltérés van kettőjük közt (érzékelhető). Hangoztatja (bár halkan a pénz "eltűnést"), meg valamivel radikálisabb. Ennyi. Ezért a kis eltérésért nem hagyják ott a szavazók a csurran cseppen nekem is (talán) pozíciót.

#155296 Sanyiii70
2026-02-05 20:11:24

Válasz d-032a #155294. hozzászólásárakunhalmi ági és szabó tímea szerint ez álprobléma

Nincs profilkép
#155294 d-032a
2026-02-05 20:00:47


Néhány évvel ezelőtt, az ellenzék azt állította, hogy valójában nincs is migrációs probléma, amely ellen a magyar kormány -állítólag- "harcol", mert a migráncsok úgysem fognak Magyarországon maradni, mivel tovább mennek, a szabad és gazdag nyugati országokba.

De azt már akkor is lehet tudni, hogy attól függetlenül, hogy hol akarnak lenni a migránsok az Eu-ban, a hosszútávú, és legnagyobb baj azzal van valójában, hogy az "Eu" több jogot adott, a törvénytelenül az Eu-tagországok területére jogellenesen belépő migránsoknak, mint maguknak az Eu tagállamainak.

Az "Eu bírósága", ezért büntette meg Magyarországot 200 millió euró, és napi egy millió euró pénzbírságra.
Azóta, az Eu migránspaktuma migránsok kötelező befogadását, illetve kötelező pénzbeli eltartását írja elő, vagyis erre kötelezné a tagállamokat.

Azóta, azt is lehet látni, hogy a nyugati országokat is kezdi utolérni a végzetük, pedig, ők önként és dalolva, tárt karokkal várták a migránsokat.
A holland bevándorlási hívatalnak például, tavaly 80 millió euró kártérítést kellett fizetni az országban illegálisan tartozkodó migránsoknak, a félévnél továbbtartó elbírálási ügyintézés miatt.

A legnagyobb probléma még mindig az, hogy sokan nem értik meg azt, hogy mennyire abnormális, és beteg dolog az, hogy bármely országot, az adott ország bíróságán beperelhet, és ott pert nyerhet, egy oda az adott ország területére törvénytelenül, illegálisan behatoló idegen országból érkezett akár agysebész, akár ex isis-katona.

Nincs profilkép
#155293 Igazi Földönfutó
2026-02-05 19:59:20

Válasz rtamas1976 #155289. hozzászólásáraAz igaz.De nehezen mozdulok mostanában.

#155292 Sanyiii70
2026-02-05 19:55:27

Válasz pettendimiklos73 #155284. hozzászólásáraAzért, mert az emberek mindenféle bal és jobboldali meséknek akarnak hinni és inkább a saját érdekeik ellen szavaznak, mint hogy a valódi nemzeti erőt támogatnák ami egy jobb országot akar.
Aki a fideszre vagy az új szdsz-re szavaz (dk, tisza) az a saját ellenségeire szavaz.

Én ezt nem értem.
Ennyire hülyék lettek az emberek?

#155291 Radocz
2026-02-05 19:50:23

Válasz medikus #155290. hozzászólásáraA PREGA konferenciára melyik nap jössz?

smile cowboy

#155290 medikus
2026-02-05 19:44:40

Válasz Radocz #155286. hozzászólásáraA 4.- 2 hónap múlva lesz!smile thumbup

#155289 rtamas1976
2026-02-05 19:43:45

Válasz Igazi Földönfutó #155285. hozzászólásáraHívtalak téged is!
De te sem jöttél!
Elfértél volna a kocsiban!

Nincs profilkép
#155288 Igazi Földönfutó
2026-02-05 19:43:28

Válasz Radocz #155286. hozzászólásáraNekem meg öt van, abból három 20000km-resmile lol

#155287 rtamas1976
2026-02-05 19:42:07

Válasz medikus #155279. hozzászólásáraNàlunk jótékonysági katolikusbál volt!
Az asszony az 1ik főszervező volt.
Mindenki engem keresett, már pletyka, hogy elköltöztem, válunk.smile lolsmile lolsmile lol
Ment az asszony a gyerekkel és a csajával.

#155286 Radocz
2026-02-05 19:35:35

Válasz medikus #155279. hozzászólásáraNekem négy unokám van .

Az érthető , hogy mindennél fontosabb!

Épp ma van a napja, de szombaton megyünk hozzá.

smile cowboy

Nincs profilkép
#155285 Igazi Földönfutó
2026-02-05 19:31:38

Válasz pettendimiklos73 #155282. hozzászólásáraMit kell egy 3 órás úton tervezni?
Egy ezres se gond egy napra.

Nincs profilkép
#155284 pettendimiklos73
2026-02-05 19:21:45

Válasz Sanyiii70 #155283. hozzászólására1 a gond, de az nagy. Nem tud maga mögé tömeget vonzani. Enélkül pedig......

Nincs profilkép
#155282 pettendimiklos73
2026-02-05 19:18:03

Válasz rtamas1976 #155280. hozzászólásáraKicsit odébb lakok. 250 km a legrövidebb (rosszabb) út. 350 km az autópályás út.
Na ekkora távra azért terveznem kell már. :)

#155281 rtamas1976
2026-02-05 19:09:47

Válasz medikus #155279. hozzászólásáraJövőre bemegyek hozzád vagy ha utam lessz arra! smile thumbupcool

#155280 rtamas1976
2026-02-05 19:08:26

Válasz pettendimiklos73 #155278. hozzászólásáraOttlaksz a duna mellett, kolléga a határontúlrol jött, neki 370km és ottvoltunk.
Aki akar elmegy.
Ha az Isten éltet és meghívnak jövőre is megyünk.

#155279 medikus
2026-02-05 19:06:25

Válasz rtamas1976 #155277. hozzászólásáraMondtam előre,az unokám születésnapja volt! Mert van unokám,ellentétben egyesekkel!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

Nincs profilkép
#155278 pettendimiklos73
2026-02-05 18:49:08

Válasz rtamas1976 #155277. hozzászólásáraEz első találkozó óta tervezem, hogy elmegyek. A távolság nagy úr. De egyszer odaérek. :)

#155277 rtamas1976
2026-02-05 18:46:24

Válasz medikus #155275. hozzászólásáraNemkellett ott senkinek félnie!
Tényleg baráti beszélgetések voltak, ha valakinél előjött a politika és nemvolt egyetértés , gyorsan témát váltottunk.
Volt egy pár érdekes arc is, ők nem vegyültek a pórnéppel. De kit érdekel?
Nagyon jóvolt az egész!
Sajnálhatjátok, hogy nemjöttetek!
Ez érvényes mindenkire.

#155276 Ohaza63
2026-02-05 17:38:18

Válasz pettendimiklos73 #155256. hozzászólásáraÜdv Miklós!

Írtam privátba!

Üdvsmile smile

#155275 medikus
2026-02-05 17:28:39

Válasz Koczka József #155253. hozzászólásáraTalán tőled kellene félnem? Ott voltál?Mama kedvence!smile lol

#155274 Ohaza63
2026-02-05 17:28:09

Válasz Radocz #155257. hozzászólásáraKedves Radocz barátom!

A bulin a Bence pont azt kérte tőlünk, hogy az ilyen provokáló szarcsimbókoknak ne adjunk játékteret.
Ez az agyhalott is belerúgott mindenkibe, akit csak látott itt a fórumon szinte minden topicban, még a legártatlanabba is. Talán ettől van ejakulációja???

Tegnap nekem is viszketett az ujjam, de inkább nem mentem le a ganéjdombi szintre.

Rövidesen az ilyenek eltűnnek, akik az ilyen stílust képviselik!

#155273 Sanyiii70
2026-02-05 17:28:04

Válasz csuti0 #155270. hozzászólására2.4D szívó.
Mikor vittem Csömörre a haverom két fríz lovát utánfutóval tenyész szemlére, nem nagyon ficánkolt a szembe szélben. Meg is ette a 12 litert, pedig amúgy 8,5 literrel megjártuk klímával a nyaralásokat is.

#155271 Sanyiii70
2026-02-05 17:24:04

Válasz Ohaza63 #155268. hozzászólásáraAzt tudtad, hogy amikor kiverték őket Vietnámból a Diem Bien Phu-i csatában rengeteg magyar harcolt az idegenlégiósok kózt?

Nincs profilkép
#155270 csuti0
2026-02-05 17:22:13

Válasz Sanyiii70 #155266. hozzászólásáraSzia!
Nincs a HI-ACE- ben turbó? Az enyémben 600.000 km van és még bontatlan a motorja váltója, viszont a karosszéria az gatya. Ezt már nyugdíjaztam. Vettem egy újabbat d4d motorosat, ebben 200.000 van megy mint a mérgezett,de biztosan nem fog annyit mint az öreglány.
Üdv.: Csuti

#155268 Ohaza63
2026-02-05 17:19:49

Válasz Sanyiii70 #155264. hozzászólásáraÜdv Sanyi!

A "hülye flanciáknak" a jólétüket a gyarmataik több 100 milliárd eurós sarcainak köszönhetik.

Már éppen időszerű volna, ha mutatnának bármit is a világnak, hogy egy vezető európai nemzet.

Napóleon óta nincs mire büszkének lenniük, azóta a pofonzsák szerepét játszák.

A németek leverték őket, mint a poharat kétszer is, meg Koreára és Vietnámra sem lehetnek büszkék.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Országos figyelmeztetés: sok benzinkút zárva lesz pénteken
Országos figyelmeztetés: sok benzinkút zárva lesz pénteken
Tiltakozó akcióra készülnek a családi tulajdonú kutak, az autósokat előrehozott...
Vízhiányra kell felkészülni! Ezeken a településeken gond lehet a vízellátással!
Vízhiányra kell felkészülni! Ezeken a településeken gond lehet a vízellátással!
A melegedő időjárás és a nyári csúcsidőszak miatt jelentősen megnőtt a...
Új SEBAL - Bau 400 - extra erős gépszállító utánfutó (3500kg) akciósan 2.790.000 Ft - akár országos kiszállítással
Új SEBAL - Bau 400 - extra erős...

2.790.000 Ft

Új SEBAL - Bau 300 gépszállító utánfutó (2700kg) akciósan 1.990.000 Ft - akár országos kiszállítással
Új SEBAL - Bau 300 gépszállító utánfutó...

1.990.000 Ft

Új SEBAL - Bau 260 - gépszállító utánfutó (2700kg) akciósan 1.590.000 Ft - akár kiszállítva is
Új SEBAL - Bau 260 - gépszállító...

1.590.000 Ft

IH,  Kühne 4,2 méteres nehéztárcsa
IH, Kühne 4,2 méteres nehéztárcsa

2.550.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]