Csak azt nem értem ,hogy hogy nem büntetik őket meg hisz szerves trágyát télen tilos kiszórni főleg hóra mivel hirtelen olvadáskor a kanálisban lesz az egész.
Öröm a szemnek az ilyen szép tiszta állomány. Ebből is látszik, hogy lehet szarvasmarhát tartani úgy is, hogy nem nyakig szrosak a jószágok. Gondolom nem csak a riport miatt lettek így "kivixolva"!
Az anyja parasztja!! Hogy meg azzal a Rábával!! Kicsit sem csodálkozom hogy ez lett a vége..A nem normális!! Egy ekkora sárgára festet vasdarabbal már hatalmas csörömpölést lehet csinálni!!
Nekem egy merci motoros 85ös domim van... mindenki lehidal a hangja előtt, turbo nincs rajta. De a hangja maga az őserő. Eddig mindenki szóvá tette akik hallotta hogy brutál jó hangja van. Csúcs az volt mikor aratás közben besétált egy turista csoport utánam a tábla közepére, megállítottak, gondoltam eltévedtek és útbaigazítást kérnek de nem, megkérdezték hogy milyen motor van a gépbe mert ilyen jó motorhangot még sose hallottak. Egyik pedig kijelentette hogy eddig a váci komp hangjába volt szerelmes de az smafu ehhez képest így ezentúl a kombim hangja lesz a zsánere.
9102 hozzászólás
csak sikerült a videó beágyazás linket megtalálni
http://index.indavideo.hu/video/Fat_vagni_barki_tud_a_profik_fakitermelok
Hogy ilyet még a legvénebb rókák se láttak élőben azt garantálom!
0:20-nál!
ennek aztán tényleg van tanulnivalója
Válasz #6431. hozzászólásra
Jó kis trükk.Mikor előveszi a diót,azt nem mutatják honnan.
Ez nem semmi uraim!
http://www.youtube.com/watch?v=pknAuG3LSmo&feature=related&fb_source=message
Válasz #6425. hozzászólásra

Megoldanám a kérdést,egy kis piretroid a zacseszba és szivjad kö..ög!
Válasz #6427. hozzászólásra

Remélem nem lesz idejük befizetni az alapba!!
Válasz #6425. hozzászólásra

Ezek kapák a nemzeti földeket,a szociális földprogramba.
Válasz #6425. hozzászólásra

Nem tudom ,de még az oxigénért is kár amit elszívnak...
Az én kedvenc videom.
mennyit fognak ezek befizetni a nyugdíjalapba?
Válasz #6423. hozzászólásra




Elég szépen terített.
Azért kíváncsi lennék, hogy kit ábrázol a kép a céltáblán?
Válasz #6421. hozzászólásra


Valaki lehet meglepődött pár kilométerrel odébb 





Sikerült egy pár golyót a domb fölé ereszteni
Válasz #6421. hozzászólásra

Biztos ö a don!(Don-galáb)
Kemény a Mami...

Válasz #6417. hozzászólásra






Szórja azt más is de azt sem büntetik meg, én nem értem ezt az egészet!!
Válasz #6416. hozzászólásra




tőlem 10km-re
Válasz #6417. hozzászólásra


Ezt a másikba kellett volna...........
Válasz #6416. hozzászólásra

Csak azt nem értem ,hogy hogy nem büntetik őket meg hisz szerves trágyát télen tilos kiszórni főleg hóra mivel hirtelen olvadáskor a kanálisban lesz az egész.
Válasz #6415. hozzászólásra



Régóta figyelem őket marha nagyot tud Stiumi !!
Ez nem semmi! Az AgroSzász Kft.nél nem viccelnek ha agráros videóról van szó:
A nap munkásai:
http://www.youtube.com/watch?v=IExo8HvHOd4&feature=relatedVannak itt érdekes pillanatok !
Érdekesek ezek az összeakaszkodós videók. Talajon megint más lenne a helyzet.
JD 6930: 155 Le, 5630 kg
Fendt 716 Vario: 167 Le, 6600 kg
Válasz #6409. hozzászólásra
Válasz #6408. hozzászólásra

Berakom ezt is,hogy a jd fanok egy kicsit szomorkodjanak!
http://www.agrarunio.hu/video/sikeres-mg-hibridek-hangulatos-evzarot-tartott-a-bazismag-kft-16.html
http://www.agrarunio.hu/video/mg-hibridek-mit-gondolnak-roluk-a-gazdak-14.html
http://www.kirovets-ptz.com/prod.html
Válasz #6398. hozzászólásra
Öröm a szemnek az ilyen szép tiszta állomány. Ebből is látszik, hogy lehet szarvasmarhát tartani úgy is, hogy nem nyakig szrosak a jószágok. Gondolom nem csak a riport miatt lettek így "kivixolva"!
Válasz #6401. hozzászólásra

minden Szakál gyerek fa.za gyerek
Válasz #6398. hozzászólásra
Igazi jó srácok a Szakál fiuk,több ilyen videot Bence.
2012-es CASE IH video
Ide kell bátorság!
Szakál Ottó gazdaportré
Válasz #6390. hozzászólásra

Jaja!
Sörreklám. Jó.
díjnyertes film
Válasz #6389. hozzászólásra






Az anyja parasztja!! Hogy meg azzal a Rábával!! Kicsit sem csodálkozom hogy ez lett a vége..A nem normális!! Egy ekkora sárgára festet vasdarabbal már hatalmas csörömpölést lehet csinálni!!
-Jogosítványt, forgalmit!
-Nem adom!
-K.O.
Válasz #6388. hozzászólásra
Hathengeres 6000 köbcentis?
Rába klikkkk

Moderálta: Szabi. (11018) 2012-02-10 20:05:53
Válasz #6380. hozzászólásra



Nekem egy merci motoros 85ös domim van... mindenki lehidal a hangja előtt, turbo nincs rajta. De a hangja maga az őserő. Eddig mindenki szóvá tette akik hallotta hogy brutál jó hangja van. Csúcs az volt mikor aratás közben besétált egy turista csoport utánam a tábla közepére, megállítottak, gondoltam eltévedtek és útbaigazítást kérnek de nem, megkérdezték hogy milyen motor van a gépbe mert ilyen jó motorhangot még sose hallottak. Egyik pedig kijelentette hogy eddig a váci komp hangjába volt szerelmes de az smafu ehhez képest így ezentúl a kombim hangja lesz a zsánere.
Válasz #6385. hozzászólásra

És a Magyarországon megengedett maxx 5 tengelytől is kicsit több van a szerelvény alatt.