Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 313.38 Ft CHF 386.1 Ft GBP 413.22 Ft

Fórum

Videók

Létrehozta: Skorpió , 2008-10-19 15:34:31

Kedvencekhez Segítség
9102 hozzászólás
#6352 BNC
2012-02-18 23:34:58



csak sikerült a videó beágyazás linket megtalálni smile mellow

#6351 BNC
2012-02-18 23:33:29

http://index.indavideo.hu/video/Fat_vagni_barki_tud_a_profik_fakitermelok

#6350 Vadmalac
2012-02-17 18:04:29

Hogy ilyet még a legvénebb rókák se láttak élőben azt garantálom! smile blink
0:20-nál!

Nincs profilkép
#6349 Ferror
2012-02-16 17:56:08

ennek aztán tényleg van tanulnivalója smile lol

#6348 Mf-es
2012-02-16 16:30:44

Válasz #6431. hozzászólásra

Jó kis trükk.Mikor előveszi a diót,azt nem mutatják honnan.

Nincs profilkép
#6347 Dinnyés Laci
2012-02-16 16:11:58

Ez nem semmi uraim!smile scared
http://www.youtube.com/watch?v=pknAuG3LSmo&feature=related&fb_source=message

#6346 zt tomi
2012-02-16 09:34:04

Válasz #6425. hozzászólásra

Megoldanám a kérdést,egy kis piretroid a zacseszba és szivjad kö..ög!smile karateka

#6345 ARES-826
2012-02-16 08:47:00

Válasz #6427. hozzászólásra

Remélem nem lesz idejük befizetni az alapba!!smile smile

#6344 Mf-es
2012-02-16 08:43:14

Válasz #6425. hozzászólásra

Ezek kapák a nemzeti földeket,a szociális földprogramba.smile sweatdrop

#6343 drenthe evo
2012-02-16 07:49:04

Válasz #6425. hozzászólásra

Nem tudom ,de még az oxigénért is kár amit elszívnak...smile karateka

#6342 Garfield
2012-02-15 20:05:33

Az én kedvenc videom.

Nincs profilkép
#6341 .Szabi.
2012-02-15 20:04:18


mennyit fognak ezek befizetni a nyugdíjalapba?smile hammer

#6340 Ranger István
2012-02-15 19:28:57

Válasz #6423. hozzászólásra

Elég szépen terített. smile biggrin

Azért kíváncsi lennék, hogy kit ábrázol a kép a céltáblán? smile confusedsmile scaredsmile laugh

#6339 Szeni
2012-02-15 18:44:45

Válasz #6421. hozzászólásra

Sikerült egy pár golyót a domb fölé ereszteni smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup Valaki lehet meglepődött pár kilométerrel odébb smile scaredsmile scaredsmile scaredsmile scaredsmile scaredsmile scared

#6338 zt tomi
2012-02-15 18:27:03

Válasz #6421. hozzászólásra

Biztos ö a don!(Don-galáb)smile lol

#6337 Ranger István
2012-02-15 17:59:28

Kemény a Mami... smile scaredsmile smile

#6336 ARES-826
2012-02-14 21:07:30

Válasz #6417. hozzászólásra

Szórja azt más is de azt sem büntetik meg, én nem értem ezt az egészet!!smile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confusedsmile confused

Nincs profilkép
#6334 Szabi.
2012-02-14 20:58:23

Válasz #6417. hozzászólásra

Ezt a másikba kellett volna...........smile thumbupsmile thumbup

#6333 Diesel Tibor
2012-02-14 20:57:25

Válasz #6416. hozzászólásra

Csak azt nem értem ,hogy hogy nem büntetik őket meg hisz szerves trágyát télen tilos kiszórni főleg hóra mivel hirtelen olvadáskor a kanálisban lesz az egész.smile confused

Nincs profilkép
#6332 Szabi.
2012-02-14 20:54:47

Válasz #6415. hozzászólásra

Régóta figyelem őket marha nagyot tud Stiumi !!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#6331 BNC
2012-02-14 20:37:23

Ez nem semmi! Az AgroSzász Kft.nél nem viccelnek ha agráros videóról van szó:

#6330 ATIS78
2012-02-14 17:35:19

A nap munkásai:smile thumbupcool

#6328 papa maci
2012-02-14 17:08:45

http://www.youtube.com/watch?v=IExo8HvHOd4&feature=relatedVannak itt érdekes pillanatok !

#6327 Sanyee
2012-02-14 09:33:37

Érdekesek ezek az összeakaszkodós videók. Talajon megint más lenne a helyzet.


JD 6930: 155 Le, 5630 kg
Fendt 716 Vario: 167 Le, 6600 kg

#6325 zt tomi
2012-02-14 09:17:37

Válasz #6408. hozzászólásra

Berakom ezt is,hogy a jd fanok egy kicsit szomorkodjanak!smile tongue

#6324 Pici
2012-02-14 08:36:31

Nincs profilkép
#6323 Óhegyi Gábor
2012-02-13 14:38:26

http://www.agrarunio.hu/video/sikeres-mg-hibridek-hangulatos-evzarot-tartott-a-bazismag-kft-16.html

Nincs profilkép
#6322 Óhegyi Gábor
2012-02-13 14:34:28

http://www.agrarunio.hu/video/mg-hibridek-mit-gondolnak-roluk-a-gazdak-14.html

#6320 frici1
2012-02-11 21:49:53

http://www.kirovets-ptz.com/prod.htmlsmile whistling

#6319 otis
2012-02-11 21:48:55

Válasz #6398. hozzászólásra

Öröm a szemnek az ilyen szép tiszta állomány. Ebből is látszik, hogy lehet szarvasmarhát tartani úgy is, hogy nem nyakig szrosak a jószágok. Gondolom nem csak a riport miatt lettek így "kivixolva"!

#6318 apuci
2012-02-11 21:37:33

Válasz #6401. hozzászólásra
minden Szakál gyerek fa.za gyereksmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#6317 Garfield
2012-02-11 20:51:27

Válasz #6398. hozzászólásra
Igazi jó srácok a Szakál fiuk,több ilyen videot Bence.

#6316 BNC
2012-02-11 19:45:06



2012-es CASE IH video

#6315 zt tomi
2012-02-11 19:43:10

Ide kell bátorság!smile thumbupcool

#6314 BNC
2012-02-11 19:42:47



Szakál Ottó gazdaportré

#6313 dárk
2012-02-11 19:24:29

#6312 dárk
2012-02-11 18:53:42

Nincs profilkép
#6310 e.W.o
2012-02-10 23:55:31

Sörreklám. Jó.smile lol

#6309 kisssteve
2012-02-10 23:22:49

díjnyertes film

#6308 2266
2012-02-10 23:12:11

Válasz #6389. hozzászólásra

Az anyja parasztja!! Hogy meg azzal a Rábával!! Kicsit sem csodálkozom hogy ez lett a vége..A nem normális!! Egy ekkora sárgára festet vasdarabbal már hatalmas csörömpölést lehet csinálni!!smile sweatdropsmile wackosmile helpsmiliesmile helpsmiliesmile helpsmiliesmile helpsmilie

#6307 Sanyee
2012-02-10 22:45:29

-Jogosítványt, forgalmit!
-Nem adom!
-K.O.


#6306 Garfield
2012-02-10 20:07:21

Válasz #6388. hozzászólásra
Hathengeres 6000 köbcentis?

Nincs profilkép
#6305 Szabi.
2012-02-10 20:05:26

Rába klikkkk




Moderálta: Szabi. (11018) 2012-02-10 20:05:53

#6304 jamo
2012-02-10 19:51:33

Válasz #6380. hozzászólásra

Nekem egy merci motoros 85ös domim van... mindenki lehidal a hangja előtt, turbo nincs rajta. De a hangja maga az őserő. Eddig mindenki szóvá tette akik hallotta hogy brutál jó hangja van. Csúcs az volt mikor aratás közben besétált egy turista csoport utánam a tábla közepére, megállítottak, gondoltam eltévedtek és útbaigazítást kérnek de nem, megkérdezték hogy milyen motor van a gépbe mert ilyen jó motorhangot még sose hallottak. Egyik pedig kijelentette hogy eddig a váci komp hangjába volt szerelmes de az smafu ehhez képest így ezentúl a kombim hangja lesz a zsánere. smile lolsmile lolsmile lol

#6303 jamo
2012-02-10 19:44:57

Válasz #6385. hozzászólásra

És a Magyarországon megengedett maxx 5 tengelytől is kicsit több van a szerelvény alatt. smile sweatdrop

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Vízhiányra kell felkészülni! Ezeken a településeken gond lehet a vízellátással!
Vízhiányra kell felkészülni! Ezeken a településeken gond lehet a vízellátással!
A melegedő időjárás és a nyári csúcsidőszak miatt jelentősen megnőtt a...
Súlyos forgatókönyvre figyelmeztet az ENSZ: a műtrágyahiány és az El Niño együtt fokozhatja a termelési kockázatokat
Állattartó telepek régi betonfelületeinek felújítása kopásálló, vegyszerálló, vízzáró, könnyen tisztítható bevonattal
Állattartó telepek régi...

6.000 Ft

Primus 6 méteres,  függesztett magágykészítő
Primus 6 méteres, függesztett...

15.190 EUR

Dosatron D8RE2 adagoló
Dosatron D8RE2 adagoló

400.000 Ft

Borsószalma
Borsószalma

25.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]