Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174565 hozzászólás
Nincs profilkép
#138515 pettendimiklos73
2025-08-28 08:35:29

Válasz Ohaza63 #138511. hozzászólásáraŐk a szavahihetők! ha egyszer azt mondják adót emelünk, akkor adót emelnek.
https://www.facebook.com/reel/1783478552255762

Nincs profilkép
#138513 hashtag
2025-08-28 07:45:59

Válasz Ohaza63 #138511. hozzászólásáraEbben a topikban a többség smile sweatdrop Csak mindenki másikban smile laugh

#138512 Ohaza63
2025-08-28 07:45:31

Válasz MTZ1221.3 #138510. hozzászólásáraBrüsszelben határozottan kikérte magának a spanyol képviselő kérdésére, hogy lehallgatta a nejét, majd rohant az ügyészségre.
A Gulyás Marcsinál meg azt mondta szégyelli magát ezért, akkor melyik az igaz.

Az igazmondó Péter - így szerepel majd a történelem könyvekben.


#138511 Ohaza63
2025-08-28 07:41:41

Válasz pettendimiklos73 #138508. hozzászólásáraÜdv!

Ő egy korrekt szavahihető ember!!!!!??????smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lol

Az a baj, hogy nem ő fogja majd ezt eldönteni!!!smile sweatdrop

Hány éves vagy és még hiszel a mesékben, meg a Télapóban??!!smile smilesmile laughsmile lol

Nincs profilkép
#138510 MTZ1221.3
2025-08-28 07:36:43

Válasz pettendimiklos73 #138508. hozzászólásáraAhogy arrol is van video, hogy nem megy Brusszelbe, mert kamuallas smile lolsmile lol
Amit egyik nap mond, masnap mar az ellenkezojet allitja. smile laugh

#138509 Ohaza63
2025-08-28 07:33:32

Válasz Koczka József #138505. hozzászólásáraÜdv Józsi!

Nem beszélek mellé.

Arról értekeztem, hogy Raskó meg Bige és hasonszőrű társai pont olyan bűnösök, mint Lölő és NER es barátai. Közpénz vándoroltattak magán zsebbe.
Őket miért nem támadja a számodra oly kedves sajtó, mint az Átlátszó, 444, HVG.

Hadházi miért nem szervez tüntetést a Bige, vagy a Videotont lenyúló Széles Gábor házához.

Miért nem megy be a nyitott kapun keresztül hozzájuk is és videózik le mindent és rakja fel a fosbukra, mint ahogy Hatvan pusztán tette.

A mostani szupergazdagok 90 % a a privatizációból és az állami vagyon lenyúlásából gazdagodott meg, kivéve a Gattyánt, mert pornó oldalai nem voltak az MSZMP nek anno.

A Schmidt Maca is NER es, de a férje nyúlt le mindent Budapesten a rendszerváltáskor, onnan a hatalmas vagyon. Ezek után miért nem nyomoznak a balos megmondó emberek.

A Kispöcs is 20 évre akar vagyonosodási vizsgálatot, ha hatalomra kerül, miért nem 35-40 évre.

Valójában az elmúlt 35 év történéseit eddig mindenki diszkréten elhallgatta, Te is csak az elmúlt 15 évet akarod feldolgozni. Vajon miért?

Ugyanaz a fészekalj tüntette el a nemzeti vagyont és az EU támogatásokat, de Te is csak az EU támogatások eltüntetését tartod bűnnek.

Lehet, hogy haszonélvezője voltál a 2010 előtti korszaknak és erről nem kívánsz vitát indítani.
Mellesleg az EU pénz csak egy kis apró volt a nemzeti vagyon eltüntetéséhez.
Mert ugye, legalább valamennyi részéből épült valami, nem úgy mint a privatizációs pénzekből, amik kinn pihennek külföldön.

Ha őszinték akarunk lenni, akkor legyünk őszinték mindenről.
Hagy tudják meg a fiatalok, miért is vagyunk már megint gyarmat és miért lesznek rabszolgák és cselédek a saját országukban.
Mert ebből már nem fogunk tudni felállni soha.

Nincs profilkép
#138508 pettendimiklos73
2025-08-28 07:28:23

Mindenki nyugodjon le! A fideszen kívül, senki nem tervez adóemelést!
Nyilatkozat

Nincs profilkép
#138507 pettendimiklos73
2025-08-28 06:58:44

Válasz medikus #138470. hozzászólásáraA videó tartalma.


V-Híd: a koronaékszer, a Mészáros-birodalom ékköve, a fizikai munkások nélküli építési gigavállalat. Pénz, pénz, közpénz.
02:50: A V-Híd csak akkor nem nyer közbeszerzést, ha nem akar. De mennyi megy ebből Mészáros Lőrinc magánvagyonába? Milliárdok nyomában.

05:20: Máshol is voltak hasonló problémák: az R-Kord kalandos története Mészáros zsebéig.

10:50: Ahogy terjeszkedik az R-Kord, úgy távolodik a vasúti szakmunkáktól.

12:50: Az R-Kord és a V-Híd kéz a kézben uralja le a piacot. Voltak már problémák uniós pályázatokon.

16:30: Ha te vagy az ország leggazdagabb embere, folyamatosan növeled a magánvagyonodat a V-Hídból, akkor miért nem fizeted ki az alvállalkozókat? Így veszik ki a pénzt a rendszerből.

19:00: Éjszaka a kelenföldi pályaudvaron.

24:30: Orbán Viktor három dolgot vár el minden nagytőkéstől. Hányat teljesít ebből Mészáros Lőrinc?

27:08: Problémák a kifizetésekkel: nem akkor, nem annyit, nem úgy.

30:10: Ha kifizetnék az alvállalkozó alvállalkozójának az alvállalkozóját, akkor is mindenki haszonnal tudna kiszállni, de mégsem ez történik.

31:55: Így szedi ki Mészáros Lőrinc a közpénzt a projektekből több körben is.

37:43: Az újságírásnak ismét hatása volt, Sárváry István távozott a V-Híd éléről. Hol találkozhattak eddig a szemfüles olvasók Sárváryval? És mivel ment Münchenbe a BL-döntőre?

42:26: Mennyire reális az, hogy Mészáros nem tudta, hogyan működik a legerősebb sugarú pénzcsapja?

45:57: A nagy kérdés: lesz-e valódi változás a működésben.

Nincs profilkép
#138505 Koczka József
2025-08-28 06:49:38

Válasz Ohaza63 #138492. hozzászólásáraMár ne is haragudj de megint mellé beszélsz. Először azt mondod hogy semmi közük most meg jössz az őstörténetekkel. Döntsd már el végre hogy mit akarsz.

#138504 Gandhy
2025-08-27 22:26:33

Válasz rtamas1976 #138502. hozzászólásáraUgyan, aki az orbánfideszt ilyen bőszen védi, az számomra fideszes. A Tiszásokkal sok dolgom nincs, agyalágyult az összes, mert képesek egy rózsaszínre pingált narancs előtt térdre borulni. Egyelőre ártalmasabbnak tartom az orbánklánt, mint a leendő Tisza kormányt, mert az egyik valós betegsége az országnak, a másik viszont nem történt meg.

#138502 rtamas1976
2025-08-27 21:58:44

Válasz Gandhy #138490. hozzászólásáraMegint olyanvagy mint a tiszások!
Aki nem tiszás az fideszes.smile nonono

Nincs profilkép
#138499 Gyula.,
2025-08-27 21:50:00

Válasz medikus #138496. hozzászólásáraNézzél filmet ez is van olyan jósmile thumbup



#138498 medikus
2025-08-27 21:46:32

#138496 medikus
2025-08-27 21:36:20

Válasz Gyula., #138494. hozzászólásáraA hatalomnak egy fillérje sincs benne!smile thumbupsmile thumbup

Nincs profilkép
#138494 Gyula.,
2025-08-27 21:28:20

Válasz medikus #138489. hozzászólására
Mert a harcos polgàri körök is megfeküdt? Kínotokba màr írtok issmile lol


#138493 Ohaza63
2025-08-27 21:25:54

Válasz Gandhy #138490. hozzászólásáraMagyarul írok, de Te csak hottentottául értesz.
Nem nyolc évről írok hanem 20+15 évről.

#138492 Ohaza63
2025-08-27 21:24:21

Válasz Koczka József #138453. hozzászólásáraÜdv Józsi!

Igen a fiataloknak joga van tudni és nekünk is, de nem csak ezt, hanem azt is, hogy a komcsik hogy verték szét 1990 ben a teljes magyar gazdaságot, hogy adták el üveggyöngyökért a teljes vagyon, miért lettünk cselédek a saját országunkban.
Miért volt ez a II Trianon, amiből soha nem állunk fel - ezt is kell tudni a fiataloknak.
Hol van és miből van az a 242 milliárd USD, amit magyar magánszemélyek tartanak külföldi számlákon a 2007 es adatok szerint.

Meg azt hogy az ilyen Raskó félék, hogy nyúlták le az Állami gazdaságokat, hiszen az is közpénz volt, ami magán zsebekbe vándorolt, meg a zöld bárók hogyan verték szét a TSZ eket és a gyerekeik miképpen lettek földbirtokosok.

Ha tudni akarnak mindent, akkor kezdjük az elején, ne a végén.

Nagyon sok tudni való van, amit meg kellene osztani velük, hogy miért lesz nyomorult az életük és ki a felelős valójában ezért.

De Te olyan diszkréten hallgatsz a 2010 előtti dolgokról, nálad a Gergely naptár 2010 ben indul.

Nekem ez nagyon furcsa.

#138491 Gandhy
2025-08-27 21:23:33

Válasz Gandhy #138490. hozzászólásáraHogy mi történt 20 éve a közpénzzel? Orbán atyátok megválaszolta. Az már 'old money' nem kell vizsgálni és lehet költeni.(Nem én mondtam)

#138490 Gandhy
2025-08-27 21:18:50

Válasz Ohaza63 #138486. hozzászólásáraMost meg előkerült az "elmúttnyócév" narratíva. Gratulálunk a megafonos kollégáknak. smile thumbupcool

#138489 medikus
2025-08-27 21:16:48

Válasz Gyula., #138488. hozzászólásáraA gazdádról írták!!!!smile lolMár hevesen tiltakozik!smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#138488 Gyula.,
2025-08-27 21:13:03

Válasz medikus #138480. hozzászólására
Látlak minden nap, kell ehez könyv is?

#138487 Ohaza63
2025-08-27 21:10:46

Válasz $HMP$ #138479. hozzászólásáraÜdv!

Csinos bejárónőid vannak!smile smilesmile thumbup

Azért legyen urológus barátod, hogy folyamatosan legyen Viagra otthon!smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lolsmile devil

#138486 Ohaza63
2025-08-27 21:08:21

Válasz Gandhy #138456. hozzászólásáraÜdv!

Azért remélem nem csak a NER es tolvajokat üldözöd ennyire, hanem az előző kormányok haszonélvezőit is.

Egyébként a szoba festő is jattol az iskola igazgatónak, amiért megkapta munkát, akkor már ő is közpénztolvaj és nem közpénzen dolgozó???.

Ilyen a világ, mindenki tartja a markát, legyen az polgármester, vagy iskola igazgató, vagy bárki, aki egy kis közpénz felett jogosult. Aki azt mondja, hogy ilyet nem csinált, az hazudik.

Ebben a világban kínlódtam 30 évig, úgy hogy tudom, hogy működik.
Mindig vannak éhes és mohó emberek.
Jó naiv vagy! Így működik mindenhol.
Nem szép dolog, de ha nem akarsz éhen dögleni, vagy fizetést/munkát akarsz a melósaidnak, akkor be kell állni a sorba, mert azonnal van helyetted más, aki megoldja ezt.

Ezeket is mind börtönbe kell zárni, ugye? Aki kéri, meg aki adja is???
Akkor ki marad szabadlábon ebben az országban, vagy bárhol a világon???

Mert ugye a zsebre dolgozás nem Fideszes találmány, azt a szocik emelték ilyen magas rangra.

Volt jó példa előttük, hogyan lehet túlszámlázni, meg pótmunkáztatni - ez nagyon ment a nyugati építővállalatoknak is a Megyó, Fletó, és Libajnai korában is.

Érdekes azt soha nem ítélted el, csak a NER esek szúrják a szemed.

Nincs profilkép
#138485 Gyula.,
2025-08-27 21:06:44

Válasz Gandhy #138483. hozzászólásáraAzok annak levével pont!
Nem véletlen gondolom!

Nincs profilkép
#138484 Gyula.,
2025-08-27 21:04:56

Válasz Gumóka #138482. hozzászólásáraIsmertem én is ilyet ..
Flörtöltél vele kicsit hogy vette, mondjuk a jó hírnév nekik a legfontosabbsmile smile

#138483 Gandhy
2025-08-27 21:00:46

Válasz Gyula., #138475. hozzászólásáraMenj el Berlinbe, ott élőzhetsz.

#138482 Gumóka
2025-08-27 20:55:37

Válasz Gyula., #138468. hozzászólásáraLehet, nem kérdeztem, de látszik rajta, hogy jól tervez, aztán azért fizetésből él Ő is.
Persze, segítik a szülők is, bár, ahogy ismerem nehezen fogadja el.

Na meg amit a kertben termel, azt már nem kell megvennie, azért csodálom, 2 gyerek, munkahely mellett mit elbír még, hogy élhetőbb jövőt építsen.

#138480 medikus
2025-08-27 20:51:12

Válasz Gyula., #138475. hozzászólásáraMeg rendelted már az Áruló című könyvet?smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

Nincs profilkép
#138479 $HMP$
2025-08-27 20:50:17

Szerintünk van jobb téma is mint ami nem olyan jó téma mint pl. ez a téma
....

Nincs profilkép
#138478 Gyula.,
2025-08-27 20:50:16

Válasz medikus #138476. hozzászólására
Nem gondoltam kimered mondanismile lol


#138477 Ohaza63
2025-08-27 20:47:38

Válasz mihaszna #138459. hozzászólásáraÜdv!

Nem tudom hány éves vagy, de azért körül nézhetnél a fiatalabb generációk körül.
Tisztelet a kivételnek, ami nagyon kicsi az arány, de a többség nem igen lesz Sztahanovista és nem tűzik a fülére a 35 éves törzsgárda tagsági plecsnit.

Azért a MÁV sem egy kizsákmányoló, rabszolgatartó munkahely.

Ismerősöm is ott dolgozik mesél ezt azt, bizony az is megmaradt szocialista vállalatnak, a következő szlogenekkel.
"Dolgozz keveset, nem ér baleset"
"Úgy állj a munkához, hogy más is odaférjen"



#138476 medikus
2025-08-27 20:45:52

Válasz Gyula., #138475. hozzászólásáraBiztos Orbán vetette le!smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#138475 Gyula.,
2025-08-27 20:43:42

Válasz medikus #138473. hozzászólására
Le vannak véve a YouTube-ról a sok migràns videó és a tik-tok-ról is!
Régen minden 3-dik az volt..


smile surrender

#138474 medikus
2025-08-27 20:43:21

A maffia törvény alapján indítana vádat Soros,és fia ellen Tramp!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#138473 medikus
2025-08-27 20:29:04

Válasz Gyula., #138472. hozzászólásáraEzt biztos a gazdád mondta neked!smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#138472 Gyula.,
2025-08-27 20:02:58

Válasz medikus #138469. hozzászólására
Szomorú, hogy a fidesz megint 180fokot fordult és màr támogatja a migrációt mert üzlet van benne.
Németek meg màr nem...
Megérkeztünk!smile sweatdrop





#138471 medikus
2025-08-27 20:00:15

Válasz Gumóka #138467. hozzászólásáraMűveld meg mélyen a kertjét!smile lolsmile lol

#138469 medikus
2025-08-27 19:48:28

Válasz Gyula., #138463. hozzászólásáraBiztos kolbászt akarnak tölteni!Ha a Tisza lesz,neked is ez jut!smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#138468 Gyula.,
2025-08-27 19:48:02

Válasz Gumóka #138431. hozzászólására
Beosztja jó anya, ott papíron vezetve van mit mikor költött smile smile


#138467 Gumóka
2025-08-27 19:47:30

Válasz Gandhy #138447. hozzászólásáraTúl régóta ismerjük egymástsmile sweatdrop
Mondjuk ősszel, tavasszal a konyhakertjét megtraktorozom, igaz jó kicsi, a traktor meg nagy, szóval ez csak nekem szopássmile devilsmile devil

#138466 rtamas1976
2025-08-27 19:40:52

https://vm.tiktok.com/ZNd4PYvjr/

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből II. rész
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből II. rész
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Már nemcsak a termés van veszélyben, az erdők is pusztulnak
Már nemcsak a termés van veszélyben, az erdők is pusztulnak
Az Alföld egyre inkább elveszíti vizes jellegét, sivatagosodás jelei látszanak.
Gardena Classic 13 mm 1/2" locsolótömlő Gardena kerti tömlőkocsival
Gardena Classic 13 mm 1/2" locsolótömlő...

19.900 Ft

Mtz Belarus 552E traktor 2664 üzemórával
Mtz Belarus 552E traktor 2664 üzemórával

2.990.000 Ft

Főzőüst, 110 literes inox, elektromos eladó!
Főzőüst, 110 literes inox, elektromos...

300.000 Ft

Széna
Széna

14.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]