Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 349.04 Ft USD 300.66 Ft CHF 379.79 Ft GBP 403.39 Ft

Fórum

Agrártámogatások kifizetése

Létrehozta: Vendég , 2008-01-28 21:18:54

Kedvencekhez Segítség
36199 hozzászólás
Nincs profilkép
#36149 Tetrao
2026-04-20 17:08:14

Válasz wadaszkutya #36148. hozzászólásáraNe izgulj. Teljes AÖP-vel tartoznak még. Státuszváltás: 02.27.

Nincs profilkép
#36148 wadaszkutya
2026-04-20 10:58:02

Válasz A.I. #36146. hozzászólásáraEzért is csodálkozom én is, 02.06-án változott utoljára a státusz és azóta semmi. Hol lehet érdeklődni szerintetek?

Nincs profilkép
#36147 Balazs8811
2026-04-20 08:11:42

Húsmarha állatjóléti kifizetésről van valakinek információja?

Nincs profilkép
#36146 A.I.
2026-04-19 22:36:39

Válasz wadaszkutya #36143. hozzászólásáraNatura 2000 gyep rég megjött, minimum 1 hónapja.

Nincs profilkép
#36145 trikolor5
2026-04-19 21:13:52

Válasz bandi0429 #36144. hozzászólásáraA kettő teljesen független. A tanúsító szervezet csak visszaigazolja a területeket tárgyév őszén ha kifizetést kertél öko-ban. De az is fizet aki nem vesz részt a vp-öko ban. 24es öko támogatás nem jött meg? És a 25ös? Ott valami gebasz tuti van. Valami határozat semmi sincs?

Nincs profilkép
#36144 bandi0429
2026-04-19 20:05:24

Válasz wadaszkutya #36143. hozzászólásáraTudom nem ugyan az de mi a 24 biobol nem kaptunk még semmit sem, de bio tagsági dij mát 26 ra is megjött

Nincs profilkép
#36143 wadaszkutya
2026-04-19 19:57:50

Mit lehet tudni a NATURA 2000 kifizetésrol, valakinek info esetleg? Az volt az ígéret vagy inkább nem hivatalos információ, hogy a választásokig minden támogatás meg fog érkezni a számlákra. Nem igy alakult. smile unsure

Nincs profilkép
#36142 Pisti09
2026-04-17 08:10:09

Válasz andreajezoviczky #36140. hozzászólásáraSajnálatos,érthetetlen mire jó az időhúzás ha a gazdák normálisan elvégzik a vállaltakat akkor ki is kéne őket fizetni.

Nincs profilkép
#36141 Pisti09
2026-04-17 08:07:47

Válasz subikiss #36139. hozzászólásáraJó tudni,köszönöm a felvilágosítást.

Nincs profilkép
#36140 andreajezoviczky
2026-04-17 07:11:49

Válasz Pisti09 #36136. hozzászólásáraMi még a 2023-2024-2025- ös évet sem kaptuk meg.

#36139 subikiss
2026-04-16 20:25:23

Válasz Pisti09 #36138. hozzászólására2025.01.01-2025.12.31.-i időszakra vonatkozó kérődző támogatás kifizetési igényét most fogod beadni az egységes kérelemben, tehát 2026.10. hónaptól 2027.06. hónapig valamikor kifizetik.

Nincs profilkép
#36138 Pisti09
2026-04-16 14:37:19

Válasz subikiss #36137. hozzászólásáraMagyarán én hiába várom a múlt évre beadott kiskérődző támogatás kifizetését,az csak leghamarabb ősszel vagy következő év tavaszán érkezik?

#36137 subikiss
2026-04-16 12:28:03

Válasz Pisti09 #36136. hozzászólásáraKérdés mit neveznek 25 ős évnek? Mert a 25-ös EK-ban igényled a 2024 évi kérődzőt. Egy évvel elvan csúszva

Nincs profilkép
#36136 Pisti09
2026-04-16 11:57:31

Válasz subikiss #36135. hozzászólásáraEz érthető ,de a 25-ös évet miért nem utalták még át?Voltak itt is akik írták,hogy megkapták,vagy csak hanta volt az egesz?

#36135 subikiss
2026-04-16 10:42:09

Válasz Pisti09 #36134. hozzászólásáraAz előző támogatási időszak lejárt 2024.12.31.-el. Új időszak 2025-2029 erre már be kellett adni a támogatási kérelmet, de én úgy tudom hogy még senki nem kapott erről döntést. Ettől függetlenül a mostani EK-ben a állatjóléti kifizetési igényt be kell adni 2025.01.01-2025.12.31.-i időszakra.

Nincs profilkép
#36134 Pisti09
2026-04-15 21:36:01

Sziasztok.Ma olvastam olyat,hogy kiskérődző állatjóléti támogatásnál és őshonosnál is kifizetési kérelmet kellene benyújtani.Ez valóság kineke kellett már ilyet csinálni?Erről senki nem tájékoztatott.

Nincs profilkép
#36133 bandi0429
2026-04-10 08:36:00

Válasz Gergő1 #36132. hozzászólására Remélem elobb utobb itt is

Nincs profilkép
#36132 Gergő1
2026-04-09 18:48:00

Válasz bandi0429 #36131. hozzászólásáraÉn és a Nővérem is benn vagyunk bio gyümölcsössel. GYMS
Minden jogcímet kifizettek.smile thumbupcool

Nincs profilkép
#36131 bandi0429
2026-04-09 17:56:29

Kedves sorstársak van e itt valaki aki szintén ökos/Bio/ pályázatttal van bent és ültetvényes? Kaptatok e már határozatot vagy pénzt?

Nincs profilkép
#36130 fugyi
2026-04-04 20:35:12

Válasz Hogel #36123. hozzászólásáraSemmit.

De gondolom csak olyan kap, akinek van elfogadott, MVH által is jóváhagyott kárigénye.....

Ne félj nem fognak rádtörni, hogy hova borítsák a pénzt

UI.
Kéne pénzeszsákos emoji... ????....

Nincs profilkép
#36129 fugyi
2026-04-04 20:32:34

Válasz jango #36127. hozzászólásáraFasza csavó vagy.smile pimpsmile pimpsmile pimp

Veled örül mindenki, aki tudja, mit jelent várni a jogos jussod akár évekig.

#36128 gazsi 1
2026-04-02 17:09:01

Válasz jango #36127. hozzászólásáraÖrülök, hogy mindent megkaptál ,de azért nem mindenkinek fizettek ki mindent,nekem is van mèg bent bőven.

Nincs profilkép
#36127 jango
2026-04-02 10:51:29

Válasz fugyi #36121. hozzászólására sok itt a hülye beszéd énekem semi gondom nem volt minden kifizetést elkültek högy ki mit igényelt milyen jocimen teljesen mást


Nincs profilkép
#36126 Tetrao
2026-04-01 17:55:07

Válasz Radocz #36124. hozzászólásáraEgyszer majd csak ideadják.

Nincs profilkép
#36125 tinca12311
2026-04-01 13:41:30

Válasz pintergabor21 #36119. hozzászólásáraSzia nekünk igaz az megjött de Biss és Criss végkifizetés sehol semmi smile thumbdown

#36124 Radocz
2026-04-01 07:44:27

Válasz Tetrao #36120. hozzászólásáraSzerintem a korábbi vezetés nem akart neked fizetni.
A jelenlegi még nem biztos abban a döntésben.
Jön a húsvét menj el egy misére, talán segít!
Én még csak itthon imádkozom.

smile cowboy

#36123 Hogel
2026-04-01 07:39:14

https://www.agroinform.hu/gazdasag/magyar-gazdak-is-reszesulnek-az-unios-valsagtamogatasbol-92120-001

erről mit tudtok?

Nincs profilkép
#36122 fugyi
2026-03-31 18:13:38

Válasz fugyi #36121. hozzászólásáraui.:
Mindig másik módszer működik.

-Megyei személyes ügyfélszolgálat

-MVH weboldal, belépéses, kérdés-válasz menüpont

-E-mail az ügyfélszolgálatnak, gmail-en keresztül.

-Budapest, MVH soroksári úti személyes ügyfélszolgálat

Nincs profilkép
#36121 fugyi
2026-03-31 18:11:16

Budapest, személyes MVH ügyfélszolgálat, Soroksári út. Ott kell (fogyó) türelemmel, érdeklődni, hogy mikor lesz pénz/határozat/utalás.smile aikidosmile aikidosmile aikido

Nincs profilkép
#36120 Tetrao
2026-03-31 14:05:14

Válasz pintergabor21 #36119. hozzászólásáraAÖP-vel kapcsolatban: se előleg, se határozat, se pénz, se semmi. Hallgatnak mint a bárányok.

Nincs profilkép
#36119 pintergabor21
2026-03-31 13:09:38

Van még valaki aki rajtam kívül Aöp határozatra és kifizetésre vár, vagy rajtam kívül mindenki rendben megkapta? :D

Nincs profilkép
#36118 vizilola
2026-03-31 13:04:13

Válasz Pisti09 #36117. hozzászólásáraÍrtunk emailt 1 hete, hogy várható e a közeljövőben kifizetés, még válasz sem jött.

smile wink

Nincs profilkép
#36117 Pisti09
2026-03-31 12:08:39

Válasz vizilola #36115. hozzászólásáraNem kérdeztetek rá véletlenül,hogy miért tartják még mindíg vissza?

#36116 Hogel
2026-03-31 11:58:41

Itt is a kiskérődző hiányzik még!!

Nincs profilkép
#36115 vizilola
2026-03-31 09:36:51

Válasz Pisti09 #36114. hozzászólásáraItt is és az Öshonos sem még smile sweatdrop

Nincs profilkép
#36114 Pisti09
2026-03-31 04:45:27

Válasz barnatanya2019 #36112. hozzászólásáraÖrülök neki,nekem csak a kiskérődző nem jött még meg.

#36113 kulakman
2026-03-30 18:59:43

Akkor ezt a topicot ünnepélyesen elealtatjuk, majd a beadáskor esetleg lesz néhány fogós kérdés, ősszel folytatjuk! üdv mindenkinek!

Nincs profilkép
#36112 barnatanya2019
2026-03-30 18:42:36

Válasz Pisti09 #36110. hozzászólásáraMegjött ide is !:) 100 %-ban kifizetve minden jogcím, ilyen se volt még, igaz most ezt is mondták előre.



Nincs profilkép
#36111 tinca12311
2026-03-30 18:10:59

Van akinek 03.26 az alaptámogatás és a végkifizetést még nem jött se határozat se pénz ?

Nincs profilkép
#36110 Pisti09
2026-03-28 04:51:29

Válasz barnatanya2019 #36109. hozzászólására13100 ft durván,érdekes mert tavaly talán többre jött ki és még 4%emelést is igértek rá.Biztos nőtt az országos juh létszám meg az árfolyam változás is közbeszólt.

Nincs profilkép
#36109 barnatanya2019
2026-03-27 20:55:53

Válasz Pisti09 #36107. hozzászólásáraGratula!:) Mennyi lett a végösszeg/egyed?

Nincs profilkép
#36108 szikszaipeter72
2026-03-27 20:39:41

Válasz kulakman #36106. hozzászólásáraNekem is hasonló,valszeg űrül a kassza ennyi jut rá!

Nincs profilkép
#36107 Pisti09
2026-03-27 20:25:40

Ma jött anyajuh utalás smile thumbup

#36106 kulakman
2026-03-27 19:45:16

Többeknek!
Az átmeneti anyatehén jóváhagyott, összeggel, határozat még nem jött, az összeg kb 1/3-al kevesebb az előző évinél!

#36105 Marhajani
2026-03-27 11:35:24

Válasz Kata 82 #36102. hozzászólásáraAzt mindig június ban szokták fizetni!
Ha csak csoda nem történik????

Nincs profilkép
#36102 Kata 82
2026-03-27 08:02:34

Jó reggelt.Esetleg átmeneti anyatehén kifizetéséről tud valaki valamit?

Nincs profilkép
#36100 erzsii408
2026-03-26 18:46:42

Válasz Edus79 #36097. hozzászólásáraMost olvastam egy cikkben hogy hamarosan érkeznek az első döntések ! Nagy István nyilatkozta

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Sajtóközlemény
20 év a magyar mezőgazdaság szolgálatában
20 év a magyar mezőgazdaság szolgálatában
A francia hátterű RAGT vetőmagcég fennállásának 20. évfordulóját ünnepli...
Elfolyt a drága víz: ismeretlenek szabotálják a gazdák aszály elleni védekezését
Elfolyt a drága víz: ismeretlenek szabotálják a gazdák aszály elleni védekezését
Újabb rongálás vízügyi területen: ismeretlenek avatkoztak be a műtárgyak...
Graecus T37.7 teleszkópos rakodó
Graecus T37.7 teleszkópos rakodó

24.500.000 Ft

Hamm HD 12 VV / 2011 / 2.258 h üzemóra / Lízing 20%-tól
Hamm HD 12 VV / 2011 / 2.258 h üzemóra /...

9.900 EUR

Lida Neostren forte biostimulátor 5kg
Lida Neostren forte biostimulátor 5kg

31.826 Ft

Eladó szalmadaráló
Eladó szalmadaráló

250.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]