Gázolaj árak 603 Ft Benzin árak 600 Ft EUR 389.71 Ft USD 359.07 Ft CHF 397.77 Ft GBP 457.25 Ft

Fórum

Bevándorlók által okozott károk?

Létrehozta: .Man , 2015-06-25 08:25:11

Kedvencekhez Segítség

797 hozzászólás
Nincs profilkép
#647 Claaastra
2016-10-03 11:49:28

Válasz Matyi50 #645. hozzászólására

most legalább van papírja a Zuniónak a betelepítésről,erröl ennyit Orbán elqrta,mivel ÉRVÉNYTELEN a szavazás bármi eredménye is lehetne(de nincs )mivel a gyengébbek kedvéért mégegyszer ÉRVÉNYTELENsmile karatekasmile karateka

Válasz Matyi50 #645. hozzászólására

Kevered Te elég jól,+ infó hiányos is vagy! Egyszerűsíteném a kérdést. 3 évvel ez előtt miért nem jöttek a menekültek? Vagy mikortól jönnek, és mi történt,- ill.történik - náluk akkor? Ha ezekre beszerzed a választ majd tisztábban látsz. smile aikido

Nincs profilkép
#645 Matyi50
2016-10-03 08:54:29

Válasz Radocz #644. hozzászólására

Kevered a dolgokat,mert azért itt teljesen más a szitu.
Nagy többségében,megvezetett, tudatlan emberekről van szó,akik a kánaánba akartak menni,ahol ingyenpénz,jó nők,ellátás várják őket,akiknek csak kis része igazi háborús menekült.Ezeknek mindegy hogy hol vannak,csak ne otthon legyenek,mert attól már sokkal jobb akármelyik országa európának.Most meg Merkelmama és a haverjai elkezdik sumákba rostálni őket és ugyanolyan megvezetéssel fogják a szomszádba rakni ,mint ahogy elterjedt köztük,hogy várják őket a nők meg a lakás meg a segélyek.

#644 Radocz
2016-10-03 08:42:26

Válasz Matyi50 #641. hozzászólására

Szerinted engem erőszakkal be tudnának telepíteni a Dunán túlra? (szerintem nem).

Anno volt rá példa, hogy Dunán túlról hoztak embereket Hortobágyra, meg a nagyszüleinket kivitték munkaszolgálatra. (a mai demokráciában ezt nem tudom elképzelni).

Az unokáink bizonyára másképp fogják ezt a népszavazást látni, mint mi, akik ma élünk.

smile cowboy

#643 Radocz
2016-10-03 08:34:13

Következik a médiában a választás elemzése.

Két tény könnyen megállapítható:

Érvénytelen lett a népszavazás.
Minden párt nyert, csak mi választók veszítettünk 15 mdFt-ot.

smile cowboy

Nincs profilkép
#641 Matyi50
2016-10-02 13:06:12

Válasz Claaastra #638. hozzászólására

Na akkor gondolj bele abba,hogy mi lesz ha ideb..nak egy csomó analfabéta eritreait meg afgánt,akik közt szép számmal lesz olyan is,aki már akár embert is ölt,csak épp senki se tudja,mert semmi előéleti dokumentuma nincs...

Idehaza a sok demokrata meg libsi a közbiztonságért,megélhetéséért,pénzek elherdálásáért meg a saját jogaiért nyavajog,közben meg az ilyet simán támogatnák...

Nincs profilkép
#640 Claaastra
2016-10-02 12:58:14

Válasz Claaastra #638. hozzászólására

ja és voltam már szavazni,mielött rosszra gondolnátok

Nincs profilkép
#639 Matyi50
2016-10-02 12:56:07

Ez már rég nem az az unió...annak ellenére,hogy aki szavaz sem a kilépésről szavaz. Ez is akkora marhaság,meg riogatás,mint a hazaszeretetes.

Érdekesmód Ausztria is kerítést húz,a nyugati hatalmak válogatják az embereket ,mint a rabszolgákat,vagy a vásárban a disznót,ami,aki nem kell nekik,azt meg kitoloncolják,átküldik más országba... Ez jó? Kétlem...

Egy szellemi,fizikai,kulturális rosta van kiépülőben nyugat-európában,ahol az egységességről papolnak. Mese habbal!

Szerinted jó lesz településenként párezer önfejű,civilizálatlan,nyugat-európában kirostált emberrel többet eltartani,rendet fenntartani,beilleszteni őket?Kétlem...
Van már elég így is,akikkel nem tudnak mit kezdeni évszázadok óta,akik nem tudnak és nem is akarnak beilleszkedni,ösztöncselekedetekből tartják fenn magukat,mert nekik így jó,s aki itt lakik,adózik,évtizedek óta befizet,szépít,fenntart az meg lassan haláláig dolgozik,de fogadja is el az ilyet!?

Hát tudod mit mondok én erre!
Aki ezt támogatja az a hazáját árulja...


Nincs profilkép
#638 Claaastra
2016-10-02 12:55:43

Válasz medikus #637. hozzászólására

én nem is félek,de a migránsoktol se mert 1-et se látni,mert azonnal továbbmenekül ebböl a csóróságbólsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#637 medikus
2016-10-02 12:50:50

Válasz Claaastra #636. hozzászólására
Maradunk,ne félj!Kellünk!!

Nincs profilkép
#636 Claaastra
2016-10-02 12:35:57

Válasz Matyi50 #635. hozzászólására

de vannak akik az unióban szeretnének maradni

Nincs profilkép
#635 Matyi50
2016-10-02 12:19:52

Vannak idióták,akik szerint az nem szereti a hazáját,aki elmegy szavazni,ellenben aki otthon marad,az szereti...szerintük.
A sok agyhalott meg nyomja alá a helyeslő kommentjeit...
Ennél undorítóbb hazaárulóbb smile hammerellenpropagandát még nem láttam.

#634 Sanyee
2016-09-14 21:38:02

Válasz medikus #632. hozzászólására

Igaz, maradjanak csak ott:
http://24.hu/belfold/2016/09/12/kislannyal-eroszakoskodott-egy-menekult-bicsken/
Kicsitt késett ezzel is a média úgy mint a németeknél...

Troy

#632 medikus
2016-08-25 06:14:03

Válasz Sanyee #631. hozzászólására

Gondolod hogy majd nem vásárolnak hamis papírt azért hogy vízum nélkül jöhessenek??? Jó helyen vannak ahol vannak!

#631 Sanyee
2016-08-24 23:10:59

Off: Ez a török vízumkérdés szerintetek nem vicc egy kicsit? Több ezer migránst engednek be naponta semmi nélkül, egy török nem menekültet meg végigpapíroznak, ha az Unióba akar lépni.

Nincs profilkép
#630 Richard.
2016-08-24 22:40:35

Válasz Zoli 63 #629. hozzászólására

Ezeket csak azok szeretik,akiket pènzelnek èrte! Akkor meg a nő krva volt. Mint a jelenlegi imàdòjuk! smile thumbup

#629 Zoli 63
2016-08-24 22:23:26

Segar2016.08.24. 21:27:03

Csak költői kérdés: a "menekültek jogaiért síkra szálló csoportok" nagyon tehetséges jogvédői közül még senkit nem kaptak el a simizettek?
___
Igazán rájuk férne... (egy kis józanodás ~mondjuk) :|
(1)
Válaszolok

Konzervativ32016.08.24. 21:33:14
@Segar

A józanodás nem megy könnyen.
Annak idején németországban egy alak megcsinált egy politikus jogásznőt, aki persze azonnal feljelentés miegymás. A nyomozás kiderítette hogy egy migráncs volt az elkövető... és most jön a huszárvágás... a nő bocsánatat kért, mert ha tudta volna hogy mingráncs volt az erőszakoskodó akkor nem tesz feljelentést.
Nos, ezek után látsz esélyt a kijózanodásra? smile lolsmile lolsmile lolsmile lol

#628 Zoli 63
2016-08-20 20:28:46


Akkor most ki végzi az alja-munkát? ‘Sikeres’ lett az integráció! (remek írás)

Mikor bevonultam katonának, 18 éves voltam, meglehetősen éretlen kamasz. Ami életrevalóság volt bennem, azt a sportnak köszönhettem, azon kívül azonban semmit nem tudtam arról, hogyan kéne gondoskodni magamról. Az első teljes katonai nap reggelén felsorakoztattak bennünket és egy szakaszvezető a következő művészeti kérdést tette fel: „Ki tud zongorázni?” Ketten is jelentkeztek, büszkén a tudásukra. „Akkor maguk felmossák a WC-t!” Hangzott a meglepő következmény; ez akkor nem tűnt viccesnek. És attól kezdve mindennap sort kellett keríteni erre a feladatra, ha tudott zongorázni az illető, ha nem; mert felmosni bárki tud.

Onnan jutott eszembe ez a történet, hogy olvasom a sajtóban: a migránsok egy része elégedetlen az európai körülményekkel. Olyannyira, hogy egyesek már visszamennének a paradicsomi Törökországba. Remélem nem akadályozzák őket ebben. Panaszaik többirányúak. A nem megfelelő élelmezéstől és lakásviszonyoktól az unalomig és a lassú internetig terjednek.

Mindez természetesen mélyen megrázza a migránssimogató sajtót és képviselőit, akik a médiában együtt ájuldoznak a migránsokkal az emberalatti körülmények okán. Nem csinálnak titkot abból sem, hogy mindennek alapvető oka nem más mint a latens rasszizmus, xenofóbia, iszlamofóbia és polifóbia – a többségi társadalom hétköznapi fasizmusa. Mi más?

Én természetesen nem tudom, hogy otthon Ázsia és Afrika istenhátamögötti koszfészkeiben hogyan éltek. Nem tudom, voltak-e online kecskéik és mekkora volt azok le/feltöltési sebessége. Azt sem tudom kik és hányszor takarítottak össze utánuk. Bár valami azt súgja, hogy egy idő után már nem volt higiénikus a falu körüli susnyásban sétálni. Fogalmam sincs, hogy mennyiben, milyen nehézségek árán sikerült a napi betevőjüket összegyűjteni az ENSZ-adományokból és mennyire étkeztek egészségesen.

A világsajtót bejáró felvételek szerint az élelmiszerosztás nem egyszerű dolog arrafelé és olyan népi sporteseményekkel jár, mint a százméteres menekülés lopott rizses zsákkal, miközben a többiek botokkal kergetnek és ha utolérnek, nem csak a rizst veszik el. Mindegy, szóval nem tudom.
AMINT AZT SEM TUDOM, HOGY MIKÉPPEN ALAKULTAK KI AZOK AZ IGÉNYEK, MELYEKET AZ EURÓPAI BEFOGADÓ RENDSZERREL SZEMBEN TÁMASZTANAK.

Azt azonban el tudom képzelni, hogy rövid időn belül beleőrülnek az unalomba. Nem embernek való dolog heteken, hónapokon, éveken keresztül tétlenül élni. Az ember az elmúlt évezredeket úgy élte le, hogy nap mint nap meg kellett küzdenie az életben maradásért. Félve merem csak leírni: így van genetikailag kódolva.

Véleményem szerint a nyugat hanyatlásának is egyik fő oka a semmi értelmessel ki nem tölthető szabadidő radikális megnövekedése az elmúlt ötven-száz évben. Az embereknek csak igen kis százaléka képes értelmesen eltölteni ezt a „szabad” időt. Nem tudom megfigyelték-e, de akik olyasmivel foglalkoznak, ami valóban érdekli őket, azoknak gyakorlatilag nincs szabad ideje. Még az ütődött önkéntes migránssimogatók is jórészt azért teszik amit tesznek, mert ez oldja az üres életükkel kapcsolatos görcsös unalmat és úgy érezhetik, hogy valami „jót” és „hasznosat” csinálnak.

Mármost úgy tűnik a migránsokat a fickifickin, a szociális segélyen és a gyors interneten kívül nem nagyon érdekli más. Nem nagyon vágyódnak a nyelvtanfolyamokra, a munkára, az érzékenyítő tréningekre és az öngondoskodásra sem. Érdekes módon, ez utóbbit a libsik sem nagyon ajánlgatják nekik, pedig nekünk évtizedek óta tömi vele a fejünket a szürkeállomány.
TÖKÉLETESEN ABSZURDNAK TARTOM, HOGY A MIGRÁNSOK SZÁLLÁSAIN TAKARÍTÓSZEMÉLYZET DOLGOZZON.

Eredetileg úgy szólt az indoklás, hogy azért importáljuk őket, mert vannak alja-munkák, melyeket az elkényeztetett nyugatiak már nem vállalnak. Ezért kell importálni olyanokat akik szívest-örömest elvégzik helyettük azt. Ezzel szemben azt látjuk, hogy az importált, igénytelen munkaerő után az elkényeztetett nyugati takarítószemélyzet hordja el a szemetet és az ürüléket.
AKKOR MOST KI VÉGZI EL AZ ALJA-MUNKÁT?

Tele van a nyugati sajtó a migránsszállásokon uralkodó állapotokkal. Szemét és kosz mindenütt, a takarítószemélyzet nem győzi, mert a lakók gyorsabban alkotják újra a rendetlenséget mint ahogyan ők rendet csinálnak. Valami azt súgja, hogy amennyiben nekik kéne összetakarítani maguk után, akkor jobban meggondolnák mit dobáljanak szét.

Azt látom, hallom a haladó sajtóban, hogy a röszkei táborban is infernális állapotok uralkodnak, mert az esőben befolyik a sátrakba a víz, eláztatja a csecsemőket és a Koránt. Pedig nem bonyolult a dolog annyira. Megfelelő helyet kell keresni és a felvert sátrat egy kapa segítségével körül kell árkolni. Bármelyik 10 év feletti cserkész megmutatja nekik hogyan. Máris nem folyik be a víz.

Ha elégedetlen vagyok az élelemmel a migránsszálláson akkor alapanyagokat kérek csak és főzök magamnak olyan kusz-kuszt, amilyen tetszik. Ha kérem, biztos adnak a főzéshez tevetrágyát is. A hazai ízek kedvéért még legyeket is kaphatok hozzá.
AZ, HOGY ÉVEKIG ÉLEK EGY TÁBORBAN ÉS MINDENT MEGKAPOK KÉSZEN, AZ ROSSZ HATÁSSAL VAN AZ EMBERRE.

Miképpen képzelik, hogy ezek után egyszer csak a maga lábára áll és gondoskodni kezd önmagáról.Szemmel láthatóan ahhoz „integrálják”, hogy semmit sem kell csinálni, mindent megkap ingyen – miért változtatna a későbbiekben ezen? Nagyon hamar megtanulják – vajon kitől? – a jogaikat. Berlinben például 20 migráns beperelte az egészségügyi és szociális hatóságot, hogy rákényszerítsék a szociális juttatások gyorsabb kifizetésére. Mert az nekik jár. Továbbá követelik az önálló lakások kiutalását is, mert az is jár. Szép szőke lányokat nem követelnek, azokat elveszik maguk.

Ahogyan elnézem a legjobb úton járunk hogy egy újabb, igazi, európai értelemben vett dologtalan underclass réteg jöjjön létre, mintha nem lenne nekünk éppen elég ezekből. Láthatóan a segélyből élés nyugati kultúrája az egyetlen kulturális elem amely a migránsoknak is tetszik. Elvégre a Korán is azt tanítja, hogy az igazhitűeknek a hitetlenek adójából kell megélni.

Forrás: legfrissebb.info

Nincs profilkép
#627 Richard.
2016-08-10 19:58:52

smile cursingVálasz medikus #624. hozzászólására

Ez az igazi katasztrófa turizmus.

Nincs profilkép
#626 Sk Laci
2016-08-10 18:46:44

Válasz N.. Tamás #625. hozzászólására
Heraklionról biztos nem fognak menekültek repülővel menni, hiszen Kréta sziget nagyon el van mindegyik szárazföldtől. A migránsnak is van esze, hogy nem indul neki csónakkal a tengeren ahol 400 vagy több km a távolság. Ott próbálkoznak ahol 3-20 km van, ez a Törökországgal határos Görög szigetek. Alzsíroktól meg Máltán keresztül jutnak el Olaszországba. Utánna már csak a Gibraltár marad átkelőnek.

Nincs profilkép
#625 N.. Tamás
2016-08-10 18:31:31

Válasz Pityu73 #621. hozzászólására

Lehet van benne valami, de nemrég repültem heraklionból haza. Elég későn jöttünk, 10körül indultunk és még akkor telt be a repülőtér..... Vagyis sokan később indultak. Szóval nem gondolnám hogy heraklionból migránsokat szállítanak. Ráadásul egyet sem láttunk.lehet a felvetésben valami, de szerintem a turista központokból turistákat szállítanak.

#624 medikus
2016-08-10 14:59:48

Válasz Richard. #623. hozzászólására
Ha emlékeznétek,benne van a megállapodásban!!!Amennyit a görögöktől visszafogad,a török,annyit befogad Európa!!!Hogy ebben mi a poén,nem tudni.

Nincs profilkép
#623 Richard.
2016-08-10 13:13:04

Válasz Pityu73 #621. hozzászólására

eZ senkinek nem tűnik föl? Tönkrebssza Europát az a kurva.

#621 Pityu73
2016-08-10 12:35:04

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3731430/German-family-travel-Russia-claim-ASYLUM-claiming-country-no-longer-safe-migrant-influx.html

Mindeközben merkell éjszakai repülőjáratok tucatjaival csempészi Németországba a kontinensfoglalókat:

"Hivatalosan ugyan oldódni látszik a menekültkrízis Németországban, a balkáni útvonalon egyre kevesebben gyalogolnak, különvonatokat és buszokat is alig látni. Nem csoda. Szemmel láthatólag repülővel érkeznek. Az éjszaka leple alatt egyik különjárat a másik után landol a német reptereken. Késő éjszaka Török- vagy Görögországban történik a beszállás a chartergépekbe és Németországban a bevándorlási hivatal (Bamf) buszokkal szállítja őket a fogadótáborokba.

Elég, ha megnézzük az augusztus 8-i repülési menetrendeket: éjjel fél 1-től indul a »Rush-Hour for Refugees«. Szinte percenként landolnak a török/görögországi gépek.

Egész éjszakán át reggel hatig tart. A Köln-Bonn linkre kattintva látható: nappal csak egyetlen járat érkezik a Földközi-tenger keleti régiójából, hiszen a turizmus nagyon erősen visszaesett. Éjjel azonban 11 járat is érkezik.

Hannoverben ugyanez a helyzet: éjjel 01.35 és 6.15 között 6 gép jön: Burgas, Heraklion, Izmir, Antalya, Antalya, Ankara. A Kopp online egy olvasója arról számol be, hogy Düsseldorfban is rendszeresek a késő éjszakai járatok."

http://badog.blogstar.hu/2016/08/10/ejszakai-repules/29354/

Nincs profilkép
#620 Ares 826
2016-08-07 19:34:19

Válasz Zoli 63 #619. hozzászólására

Azért csak van náluk is aki végre "józanul" látja a helyzetet!smile thumbupcoolsmile thumbupcool

#618 Radocz
2016-07-30 06:35:46

Válasz Pityu73 #613. hozzászólására

Szinte minden Bogár Lászlót érdemes megnézni.

Boros Imre már volt bent a hatalomban, miért nem tette akkor a dolgát?

nem hagyták, vagy ...
Lásd Ángyán professzort.

smile cowboy

#617 Sanyee
2016-07-29 22:13:19

Válasz Pityu73 #612. hozzászólására

Rövid távon a migráns munkavállalók gazdasági növekedést hoznak a cégeknek, országnak. Persze ha dolgozni is akarnak. Csak hogy utánna mi lesz az kérdés, illetve az a politikusokat akkorra már nem is fogja érdekelni teli zsebbel.
Franciaországba vannak olyan negyedek, ahova a rendőr a lábát se meri betenni, az integráció egyáltalán nem sikerült pedig nem 2-3 éve menekültek a lakók.
Kamionsofőrök fél bérért, mindjárt jobban tetszik a multinak is, aztán, hogy két hónapos jogsival a tömegbe hajt, az már nem az ő dolguk.


#616 medikus
2016-07-29 16:07:31

Válasz Pityu73 #612. hozzászólására
Délben mondták,hogy először a kormány kihátrált,a bevándorlás politika miatt,de most már a pénzügyminiszter is benne lenne a dologban!

#615 csoppika
2016-07-29 14:53:08

Válasz medikus #611. hozzászólására
Mexikói...de amúgy egy tetves multi...
A múltkor nem mentem be túlórázni ünnepnap...a művez helyettes: Cserben hagyod a műszakot!
Mi ez??? Az amcsi hadsereg vagy mi??? (egymásért dolgoznak a "bajtársak?")
Nyilatkozik a kiskatona:Egymásért harcolunk egy idegen országban"...mondják a kamerába...mert az amúgy elég szarul jönne ki, hogy igazából fogalmuk sincs, mit keresnek pár ezer kmre otthonról...

#614 Pityu73
2016-07-29 14:45:24

Válasz Pityu73 #613. hozzászólására

Érdemes rászánni 44 percet!

#612 Pityu73
2016-07-29 14:36:24

Válasz medikus #608. hozzászólására

Nem a kormány, hanem a Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetsége (MGYOSZ)

Egyébként, pont ez a felfogás okozta a németeknél is a problémát. A multiknak csak a profit számít. Miért fizetne a kelet európai munkavállalóknak fél, vagy harmad bért, ha a muszlim bevándorló beéri ennek a töredékével is... Nosza, vegyük rá merkell mamát: ide nekünk évi 1 milla olcsó 'munkavállalót'!!
Csak arra nem számítottak, hogy nem akarnak dolgozni....smile lol

#611 medikus
2016-07-29 14:04:10

Válasz csoppika #609. hozzászólására
Mi ez? Valami Japán cég?Ott megy ez a duma!Félreértés ne essék,semmi bajom a vasutasokkal,a tanárokkal,DE!Azzal kezdik az évet,hogy béremelés,mert különben sztrájk!És még év közben is.A tanár,Hol van nyáron?Már nem akar dolgozni hetente csak 28 órát!Mindezt 200 ezer fizetésért!Egy( fostos)
falusi tanító!Ezeknek van érdek képviseletük!A rendszerváltáskor az volt az első,hogy a szakszervezeteket szétverték,hogy kizsákmányolható legyen a melós!De nincs elég szakmunkás!!!

Nincs profilkép
#610 Földönfuto
2016-07-29 13:56:27

Válasz medikus #608. hozzászólására
A multik legszivesebben rabszolgákat hozatnának valamerről,ha lehetne,azok egy kis kajáért dolgoznának nekik.Van itt szakmunkás,csak az már nem dolgozik minimálbérért,az ukrán meg román még megcsinálja annyiért.

#609 csoppika
2016-07-29 13:52:22

Válasz medikus #608. hozzászólására

Van benne vmi...
A cégünktől menekülnek el az emberek... A vezetés nem érti, mi a gond... 2002-ben az egyik legjobban kereső melóhely volt...sikerült a vezetőknek ezt lezülleszteni... Emelni kéne vagy 20-30%-ot. Azzal takaróztak pár napja, hogy legyünk türelemmel, de idén már nem tudnak emelni( nem lehet 2x egy évben, hehe)... Nem engedi a tulaj(no meg nincs az a vezér, aki lemondana az év végi pár millás prémiumról)
Kérdem én: Akkor januárban mit várjunk? Majd vmi tökös főnök oda áll a tulaj elé: Uram 30% emelés kéne
..igaz tavaly elég volt 5is...
Fenét... majd adnak 5%, aztán felvezetik, hogy mindent megtettek...
Már most annyi az új ember, hogy térdig járunk a selejtben...
Azt mondják: Jók vagyunk, de ez már nem elég...
A mottó: Ne azt nézd, mit tehet érted a cég...hanem azt, te mit tehetsz a cégért... hehe... kapják be...

#608 medikus
2016-07-29 13:42:50

Válasz Radocz #607. hozzászólására
Olvastam! Kormányunk újra azon munkálkodik,hogy be kellene hozni 250 ezer munkavállalót!Mert nincs szakmunkás!10 éve még mindenkiből mérnököt akartak csinálni!(magasan képzett munkaerő)Szerintem van itt épp elég szakmunkás,csak meg kellene fizetni a szakmunkást is,nem csak a KÖZTISZTVISELŐKET!!!!!!!!!Jó lenne valahol azt is elolvasni,hogyan adták el a szakmunkást a multiknak!!Gondolok itt a STRATÉGIAI MEGÁLLAPODÁSRA!!!!!!Mi van abban,hogy az összes multi 10-12,sőt több órát is dolgoztatja a melóst,és ezt tudják,sőt engedik is!Fizetéseket kellene emelni,akkor talán nem hagynák el az országot,lenne képzett munkaerő!Bár szerintem van az most is,csak olyan keveset fizetnének,hogy inkább közmunkás!smile nononosmile sweatdrop

#607 Radocz
2016-07-29 12:10:29

Válasz Pityu73 #606. hozzászólására

"Volt egy kis időm és visszaolvastam a topicot."

Én egy nappal korábban néztem vissza.

"Sajnos, már csak idő kérdése, mikor készülnek itthon is ezekhez hasonló felvételek:"

Bár ne lenne, de van egy közmondásunk:

"ami késik, jön."

Biztos hallottad, hogy 2000-ben lesz a sárga veszedelem.

Kicsit tévedtek, mert nem sárga és nem 2000

A terület alapút meg felváltja más.
Szerintem mi nem járunk vele rosszabbul.
Ja hogy emberek nem tudnak majd tojást venni?

smile cowboy

#606 Pityu73
2016-07-29 10:32:26

Volt egy kis időm és visszaolvastam a topicot.

Tanulságos volt.

Azért, páran jól el voltak varázsolva...smile lol

Szerencsére a többségünk helyesen mérte fel a helyzetet. Bárcsak ne lett volna igazunk...

Sajnos, már csak idő kérdése, mikor készülnek itthon is ezekhez hasonló felvételek:

Németország:



Franciaország:

#605 Sanyee
2016-07-28 20:40:58

Válasz medikus #602. hozzászólására

Hátha.
http://legfrissebb.info/merkel-tobb-mint-10-millio-eurot-kolt-nehany-migrans-hazajutasara-es-az-ujrakezdesre/

Merkel ma bejelentette, hogy nem kívánnak változtatni a menekültpolitikán. Ameddig tartsák az álláspontot addig változás se lesz.

#604 medikus
2016-07-28 20:35:26

Válasz moll1983 #603. hozzászólására
Persze hogy nem tudják kitoloncolni!Mivel is?vonattal?Behúzza a vészféket és szanaszét szalad!Repülővel?Az első kinyitja a gép ajtaját 10 ezer méteren.Utána nem tesznek egyet se gépre!Ezek fanatikusok!!smile nonono

Nincs profilkép
#603 moll1983
2016-07-28 17:15:00

Ezeket nem tudják haza toloncolni,eddig 50-et sikerült,mihelyst megkapják a ki toloncolásról a végzést szét szélednek Német országban.
Minden 4-dik migráns analfabéta ráadásul náluk megszerzett felső fokú végzettség nálunk jó esetben szakmunkásnak felel meg.
Sajna a németeknek,franciáknak vége,remélem mi tudjuk magunkat tartani,mert ha pár ezret be kell fogadni akkor itt is indul a robogatás.

#602 medikus
2016-07-28 16:11:36

Válasz Sanyee #601. hozzászólására
Ki utazik haza?Valami álomban vagy?smile sweatdrop

#601 Sanyee
2016-07-28 15:43:42

Válasz Radocz #599. hozzászólására

Köszönhetjük amarika közel keleti politikájának.
De remélhetőleg ha vége a háborúnak és nem tö...lenkednek ennyit akkor majd a hazautazásért fizetnek nekik fejenként egy kisebb vagyont.
Mi meg örülhetünk ha marad még a területalapú támogatásokra egy kis alamizsna.

#600 medikus
2016-07-28 06:58:13

Válasz Radocz #599. hozzászólására
Ez politika!!Szépen engedik idejönni őket!Ha nem akarnák,létezik RADAR!!Mikor a csónakot a vízbe dobja,már akkor megláják vele.(LÁTHATNÁK)Nem is akarják!smile nonono

#599 Radocz
2016-07-28 06:40:06

Válasz a2457 #33. hozzászólására

"a visszatoloncolás és a határzár nem megoldás hosszú távon. amelyik valamennyire is törvénytisztelő az nem fog átszökni rajta. de amelyik gazember, az igen.
nagyjából ez csak egy szűrő,"

Vissza néztem a kezdetekre.

A visszatoloncolás helyett a hajók visszafordítás lenne jó, mindjárt indulás után.?

Megérkezés előtt talán már tényleg túl embertelen lenne.?

smile cowboy

Nincs profilkép
#598 Richard.
2016-07-26 07:58:43

Válasz Dozer #597. hozzászólására

Szinte,senki nem dolgozik közülük. Az írások alapján. Ha fele dolgozna,az is kevés. Segélyt,ha nem kap,mert nem akar semmit amit kell,kitől kap pénzt évekig? Senkitől? Akkor hagyják magukra mindet a pénzelőik? Akkor,nekünk semmit sem kell tenni,akkor is a torkunknak ugranak. pár év talán,mire körvonalazódik,hogy be vannak zárva ide,kimenni meg nem akarnak. élni akkor is akar.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Van okunk az aggodalomra a madárinfluenza miatt?
Van okunk az aggodalomra a madárinfluenza miatt?
Mekkora kockázatot jelent a vírus az emberekre?
Nagy István: jelentős az érdeklődés a termelői piacok létrehozására indított pályázat iránt
Nagy István: jelentős az érdeklődés a termelői piacok létrehozására indított pályázat iránt
A piac visszatért az eredeti, ősi szerepéhez, mert agóra, találkozóhely lett...
John Deere gps
John Deere gps

700.000 Ft

Szeged Kiskundorozsma Külterület Náds,  Gyep 66036 m2
Szeged Kiskundorozsma Külterület Náds,...

5.000.000 Ft

Hajdúböszörmény telephely 16500 m2
Hajdúböszörmény telephely 16500 m2

199.999.999 Ft

Berger nádszövőgépek
Berger nádszövőgépek

3.700.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2024 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]