Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.36 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.91 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Napraforgó ára

Létrehozta: Géza , 2008-07-20 21:45:25

Kedvencekhez Segítség
5975 hozzászólás
#2475 Gatti
2020-08-28 20:06:04

Válasz atisgyulai #2474. hozzászólásárafelénk a simát is elrakják tasakba 1 et kapok én, egy marad náluk.

#2474 atisgyulai
2020-08-28 19:55:04

Válasz ewtoto #2473. hozzászólásáraIlyen mintavétel csak a magas olajsavasnál van.
Lezárt, aláírt tasakban, a későbbi viták elkerülése érdekében.
(ilyenkor pár napig csak azt veszik)
Viszont a simánál csak nedvességet mérnek, és tisztasági mintát vesznek.
Azután mehet a szárítóra, vagy jó vízzel a tisztítóra.

Nincs profilkép
#2473 ewtoto
2020-08-28 19:35:55

Válasz .Szabi. #2472. hozzászólásáraNem leborításkor mondják meg hogy HO vagy LO, 99.9% ban még mérés elött mintavétel van, ami mindent néz, mindent!!!!

Azután derül ki hogy egyeltalán kell e száritani, tisztitani, vagy hogy LO vagy HO...

Ahol ez nem igy van, oda még szemetet sem mernék leadni :)

Nincs profilkép
#2472 .Szabi.
2020-08-28 18:19:20

Válasz ME109G14 #2468. hozzászólásáraMikor leborítod a szárítónál, ki mondja meg , hogy HO-s vagy sima?

#2471 Bán Zsolt
2020-08-28 17:25:31

Válasz ME109G14 #2468. hozzászólásáraA magas olajsavasból keszült olajat a horeca szektor használja az meg eléggé padlón van.

Nincs profilkép
#2470 TYLLA46
2020-08-28 15:45:24

Válasz TYLLA46 #2469. hozzászólásáraCsak hát ugye a sima jobban is terem, és még az ára is jobb, így nem volt túl nagy húzás a váltás...

Nincs profilkép
#2469 TYLLA46
2020-08-28 15:40:39

Válasz ME109G14 #2468. hozzászólásáraMert nagyon sokan átálltak a korábban jobban jövedelmezőre....

Nincs profilkép
#2468 ME109G14
2020-08-28 15:37:24

IKR mai ár sima 110 HO 108 netto kezd alakulni.Megfordult a trend????

Nincs profilkép
#2467 ME109G14
2020-08-26 20:50:26

IKR ózletkőtő azonos árat mondott mind a ho ra és az lo ra Kecskemét

Nincs profilkép
#2465 Dinnyés Laci
2020-08-26 06:22:13

Válasz 72 #2464. hozzászólásáraOkt szállításra mondtak 109 +bonit

#2464 72
2020-08-25 21:42:34

Válasz fazekas.erdobirtok.kft #2463. hozzászólására Pont a sima érdekelne, ho-m nincs egy hektár sem!
Azért köszönöm.

Nincs profilkép
#2463 fazekas.erdobirtok.kft
2020-08-25 19:46:12

Válasz 72 #2462. hozzászólására110 a ho szotyi a kitében kaposváron

#2462 72
2020-08-25 15:18:36

Tud valaki napraforgó átvételi árat?

Nincs profilkép
#2461 laszlopal
2020-07-26 15:02:47

Válasz später77 #2450. hozzászólásáraSziasztok,

Megadnád hol 110 a szotyi? Én arra lekötném.

Köszönöm

Nincs profilkép
#2459 SanyóÓ
2020-07-24 16:36:07

Sziasztok! Friss árat tud valaki? Nem HO-st!!!

Nincs profilkép
#2458 5465
2020-07-15 19:36:07

Válasz Mézga #2453. hozzászólásáraEz jó lenne, de szerintem ez a HO...

Nincs profilkép
#2457 lac*
2020-07-15 18:34:03

Válasz GREVEN #2456. hozzászólásáraNekem tegnap 104 körül mondtak árat(Bunge)

#2456 GREVEN
2020-07-15 18:15:23

Válasz Mézga #2453. hozzászólásáraTud valaki konkrétat vagy csak szóbeszéd?

#2455 VMisi
2020-07-13 22:07:51

Válasz Mézga #2453. hozzászólásáraMivel a repcék fele annyit adnak idén mint máskor így várható, hogy napra ára majd felfele megy.

#2454 GREVEN
2020-07-13 20:03:10

Válasz Mézga #2453. hozzászólásáraKétlem amilyen sok van vetve a hátárba plusz amennyire jót ígérnek most még. De bolond egy világban élünk, bármi megeshet.

Ha igaz akkor nagyon szomorú lennék.

#2453 Mézga
2020-07-13 19:50:54

létezhet, hogy elszállt a szotya ára? a simára ma 130 fölötti árat hallottam smile wacko

Nincs profilkép
#2451 istvanppp
2020-06-28 16:11:36

Friss árat tud v.ki?

Nincs profilkép
#2450 später77
2020-05-26 12:15:27

Válasz t.peti #2448. hozzászólására110-et hallottam ma, szerintem jó.

#2449 *** HM ***
2020-05-26 12:07:47

Válasz t.peti #2448. hozzászólásáraAttól függ mit ér akkorra majd a forint. Haha

Nincs profilkép
#2448 t.peti
2020-05-26 11:52:43

Sziasztok,

108-as LO napra ár jó ajánlat most a piacon ?

Nincs profilkép
#2447 matezsigmond
2020-04-03 11:05:30

Válasz pamko #2444. hozzászólására102 + kompenzációs felár

#2445 kukaccsosz
2020-04-02 21:47:34

HO-t köt valamelyik cég?
Árat tudtok?

Nincs profilkép
#2443 matezsigmond
2020-04-02 10:05:59

Üdv! kinél érdemes most napraforgóra szerződést kötni? Érdemes még kivárni, hogy javuljon az árfolyam? smile helpsmilie

#2442 pamko
2020-02-28 13:30:21

Válasz pamko #2441. hozzászólásáraIkr 104 napra ,
121 repce többi kötés szünetel

#2441 pamko
2020-02-28 13:25:57

Válasz papszi06 #2439. hozzászólásáraItt csak egy helyi cég mondott árat ,LO 104500 ft

Nincs profilkép
#2439 papszi06
2020-02-28 10:25:33

Válasz pamko #2438. hozzászólásáraSzia esetleg tudnál új árat mondanismile cowboy

#2438 pamko
2020-02-01 17:40:27

Válasz papszi06 #2437. hozzászólásáraIkr 100 t felett 106+boni
100 t alatt 104 és nincs boni

Nincs profilkép
#2437 papszi06
2020-02-01 16:22:21

Milyen áron kötnek naprát tudtok segíteni nagy a csendsmile cowboy

Nincs profilkép
#2436 Mihály
2020-01-24 19:30:26

Válasz gcastle #2433. hozzászólására nézheted bármelyiket ha azt mondja országos eső akkor talán lesz olyan kis ködszitálás szerű csapadék ha azt mondja nem esik vigyél esernyőt mert bőrig ázol mondanak ezek már mindent lassan még nyáron is havat csak már nem tudják hogy az északi vagy a déli sarkon de már az is kétséges mert normális ember a gömbön nem keres sarkot na ezek raktak rá hogy hihetően adják el hogy mit tudnaksmile bansmile bansmile bansmile ban

Nincs profilkép
#2435 gcastle
2020-01-24 19:29:14

Válasz Gatti #2421. hozzászólásáraNapi ár euro-búzára Mátészalkán 48, aztán örülünk, mint fajom a markának, mivel a szezonhoz képest a 8 már pozitív...

Nincs profilkép
#2433 gcastle
2020-01-24 19:24:40

Válasz agrárproletár #2431. hozzászólásáraNekem légvonalban 28,38km az ország legkeletibb pontja, ami ugye Garbolc... Szerined? Ránk időjárás jelentésből is az ukrán vonatkozik! smile lol

#2432 kukaccsosz
2020-01-24 18:13:42

Válasz Dinnyés Laci #2430. hozzászólásáraAz IKR-nél volt néhány napig 110 az LO utána leállították a kötést

#2431 agrárproletár
2020-01-24 18:13:35

Válasz Dinnyés Laci #2430. hozzászólásáraJó helyen gazdálkodsz, dél-keleten meg mi nem hallottunk olyan magas árat, ami felétek alacsonynak számít.

Nincs profilkép
#2430 Dinnyés Laci
2020-01-24 17:48:28

Válasz joc #2429. hozzászólásáraaz elég vicces ár...
merre van ez?
110 alatt nem is hallottam mostanába

Nincs profilkép
#2429 joc
2020-01-24 10:06:55

Ma ikr 103 Esmile cowboysmile confused

Nincs profilkép
#2427 Jd Fendt-es
2020-01-23 15:51:39

Válasz ME109G14 #2424. hozzászólásáraMelyik cég és hol?
Nálunk 105ért lehetne!

#2426 agrárproletár
2020-01-22 06:25:55

Válasz ME109G14 #2424. hozzászólásáraFelénk csak 10600 volt a legmagasabb ár, igaz, 2% szemetet jóváírnak, és nincs bonifikáció.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Erre készül a kormány a hőhullám idején: sorra jönnek a rendkívüli intézkedések
Erre készül a kormány a hőhullám idején: sorra jönnek a rendkívüli intézkedések
A történelmi hőség miatt átfogó védekezési tervet léptetnek életbe. Az...
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
MTZ 550
MTZ 550

1.600.000 Ft

Fendt F395GT homlokrakodóval szerelve,  front hidraulikával és TLT-vel
Fendt F395GT homlokrakodóval szerelve,...

4.500.000 Ft

Eladó előhasi vemhes koca
Eladó előhasi vemhes koca

170 Ft

Zetor 62 45
Zetor 62 45

4.000.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]