Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 351.86 Ft USD 306.84 Ft CHF 379.94 Ft GBP 406.17 Ft

Fórum

T-25/A kistraktor

Létrehozta: Vendég , 2008-01-03 15:15:08

Kedvencekhez Segítség
25351 hozzászólás
Nincs profilkép
#13301 Márk_
2013-03-30 18:39:26

Válasz #13304. hozzászólásra

Nincs kifordítva.

#13300 ÖSzabi
2013-03-30 18:36:50

Válasz #13302. hozzászólásra

Jól látod, nincs rajta tartó kerék.
Nekem most csak ezek a kapák vannak hozzá+adott a tulaj 6db szárnyas kapát mert azok kopottak!
Kíváncsi leszek rá meg arra hogy hogy fogom tudni beállítani mer mint már írtam még nem dolgoztam ilyennel! smile cowboy

Neked hogy van a vlagyin a kerék távolság akkor amikor kultizol? ki szoktad forgatni a kerekeket?

#13299 ÖSzabi
2013-03-30 18:32:49

Válasz #13300. hozzászólásra

Nálunk gyümölcsös van, az annyiban jobb hogy az hegyen van. Ha teljesen elolvad a hó akkor utána 2 nap múlva oda már lehet menni metszeni.

Nincs profilkép
#13298 Márk_
2013-03-30 18:18:19

Válasz #13299. hozzászólásra

Úgy látom nincs a gerendának tartó kereke, ha nem csinálsz házilag hozzá, akkor a munka előtt a munkahenger mélységszabályozójával állítsd be a gerenda magasságot. Ne hagyd a fővázat ráterhelni a kocsikra.
A feszítő lakatokat nem szoktam ilyenkor megfeszíteni így nulla a kivágás.

Én 5 kocsisat húzok a Vlagyival (tartó kerék nélkül), próbáltam saraboló ill. lúdtalpkapákkal is, nekem az utóbbi vált be.
Tervezem ,hogy csinálok hozzá töltögető kapákat, azzal "teljesen" gyommentesre lehet munkálni majd a területet.
Terep 3-ban húzom, de kezdésnek azért lassabban próbáld ki.

Nincs profilkép
#13297 Sanyi74
2013-03-30 17:54:23

Most hogy ilyen az idő legalább meg csináltam a munkahengert.smile smile

Nincs profilkép
#13296 Sanyi74
2013-03-30 17:50:53

Válasz #13297. hozzászólásra
Én meg szőlőket néztem nem tudom hogy lesz meg csinálva a metszések,pedig már javába dolgoztam benne.

#13295 ÖSzabi
2013-03-30 17:40:45

1

#13294 ÖSzabi
2013-03-30 17:38:29

Ma vettem egy sorközművelő kultit! Kíváncsileszek hogy hogy fogy dolgozni. Még soha nem húztam ilyet! smile rolleyes

#13293 ÖSzabi
2013-03-30 17:36:10

Válasz #13293. hozzászólásra

Ma néztem a vetéseimet és azon is szépen áll a víz!
Kíváncsi leszek hogy mi lesz belőle....smile angry

Nincs profilkép
#13292 Kiskér
2013-03-30 17:19:14


Kellemes húsvéti unnepeket kivánok minden kedves
kollegának,sok szeretettel Kiskér.

Nincs profilkép
#13291 Sanyi74
2013-03-30 15:16:27

Válasz #13294. hozzászólásra
Volt már víz sajnos de akkor jöttek vadkacsák kb 6db.

#13290 Pakesz
2013-03-30 13:18:24

Sanyi!

Sürgősen vegyél bele kacsátsmile rolleyes

Nincs profilkép
#13289 Sanyi74
2013-03-30 13:09:28

Válasz #13291. hozzászólásra
Pedig fel volt szántva.

#13288 ÖSzabi
2013-03-30 10:45:26

Válasz #13277. hozzászólásra

Szívesen máskor is! smile smile

#13287 ÖSzabi
2013-03-30 10:44:19

Válasz #13289. hozzászólásra

Látom kezd feljönni a kis Balaton a kert végében......
smile thumbdown

#13286 monolit
2013-03-30 09:01:17

smile offtopic

Sziasztok!

Nincsen valakinek jó állapotú, de nem használt 1,9-2,0 m munkaszélességű tárcsája? Esetleg ismerősének?

Cserébe felajánlanám az én nem használt a képen látható robogómat. Már évek óta nem használom, mindössze 1000 km-t futott. Ép hogy be lett járatva.

Köszönöm.

Nincs profilkép
#13285 Sanyi74
2013-03-30 06:43:07

Sziasztok.Húsvét nagyon belocsol smile cursing

Nincs profilkép
#13284 Sanyi74
2013-03-29 22:30:17

Válasz #13286. hozzászólásra
Magas művelésnél bele van tárcsázva,a hagyományosnál össze van kötve kévébe és én is fűtök vele.

Nincs profilkép
#13283 Gáborász
2013-03-29 22:26:24

1éve én is így jártam.1közre metszettem 2 sort nem is juttottam ki a sor végére húzáskor,csak kb a feléig aztán tolathattam vissza mögöttem a kupaccal.Új volt a terület is meg a gép is akkor,idén már más lesz.Ki kell tapasztalni.Akartam én is mondani hogy még tegyél merevitéseket, az enyémet is agyomerevitették,0 tapasztalattal nem is tudtam benne kárt tenni, mondjuk vastag anyagokból van összerakva.Ahogy mondtad majd "vallatáskor" kiderül.Szép időt és jó egészseget a használatához!Majd kérünk beszámolót!smile cowboy

#13282 Bucó
2013-03-29 22:16:34

Válasz #13283. hozzászólásra

Hali.
Nálunk ha kivan húzva akkor bebálázzák és elviszik tüzelni.

#13281 Bucó
2013-03-29 22:13:56

Válasz #13284. hozzászólásra

Hálaistennek nincs felénk köves terület, nem is szeretném egyszerre kihúzni mert 217m 1sorom hossza. Így is minden közre szórom a venyigét mert a nagy traktorok sem birják kihúzni ha 2sort egy közre metszek.
Még ide rakok merevítést.

Nincs profilkép
#13280 Márk_
2013-03-29 22:02:59

Válasz #13281. hozzászólásra

Köves területeken vigyázni, 1 közt nem kötelező egyszerre kihúzni.

Nincs profilkép
#13279 Sanyi74
2013-03-29 22:02:14

Válasz #13278. hozzászólásra
Szia.Én bele tárcsázóm a talajba.

#13278 Bucó
2013-03-29 21:59:30

Válasz #13280. hozzászólásra

Szia eddig kb 20 szál 3.25-ös elektródámba, 2db vágókorongomba került.Na meg az áram és egy napomba.

#13277 Bucó
2013-03-29 21:56:33

Válasz #13279. hozzászólásra

Szia.
Ettől én is félek mert nem valami erős a falubéliekéhez képest. Nem sok munkám volt vele mert szinte csak a három pont felfüggesztést kellett ráhegeszteni. Egy 55mm átmérőjű 4mm vastag falú csőből készült kővágó gép asztal volt eredetileg. Az egyik kolegának 60*40-es zártszelvényből van és ő sem győzi hegeszteni. Vallatáskor majd kiderül.

Nincs profilkép
#13276 Gáborász
2013-03-29 21:47:13

Szia Bucó!
Nagyon jól néz ki, megszólalásig hasonló az enyém is szerkezetében, azzal a különbséggel hogy az ényemet az elöző tulaj hulladék vasakból rakta össze,csak sajnos most képem nincs.Attól függően hogy mekkora területen használod hamar vissza fogja hozni az árát.Ha nem vagyok túl kíváncsi mennyiből jön ki nagyjából?

Nincs profilkép
#13275 Márk_
2013-03-29 21:45:58

Válasz #13278. hozzászólásra

Legyen szerencséd, hogy bevetés után egy darabban kerüljön haza. smile rolleyes

#13274 Bucó
2013-03-29 20:59:52

Sziasztok.
Ma új eszközt készítettem a vlagyihoz, venyige kihúzót.

#13273 quiet
2013-03-29 16:59:08

ÖSzabi
Köszi a méreteket, és a fáradozást.smile thumbupcool

Nincs profilkép
#13272 Árpy
2013-03-29 14:22:59

Légfékrendszeres Vlagyisok!
Olyantól szeretnék egy képet kérni, akinek a légfékrendszere esetleg gyári és a traktor bal oldalán a lépcső és a kuplungharang között van elhelyezve a légtartály!
A T-25-ösömön volt légfékrendszer és oda volt rakva a tartály, de arra lennék kíváncsi, hogy a be- és kimenet hogyan helyezkedhetett el rajta + az óra mutató csöve hogyan jött a tartályból.

#13270 Pakesz
2013-03-28 21:55:06

Válasz #13273. hozzászólásra

Szia!

Nekünk a ventilátoron kívül van felcsavarozva egy műanyag lap :) 10cm kör van kivágva a közepén.
Eddig bevált.

#13269 Bucó
2013-03-28 21:38:57

Sziasztok.
Tegnap csináltam takarót a ventilátor elé. Ma kipróbáltam kocsizás közben és nagyon jó, mert már az első kanyarnál felmelegedett 45 fokra.smile thumbupcool
Melegen sokkal simább a motor hangja is + jobban is reagál a gázadásra, na meg abszolút nem füstöl.
Már rég megkellet volna csinálnomsmile nonono.

#13268 Pakesz
2013-03-28 05:57:40

Válasz #13271. hozzászólásra

Poroszló :)
Alattyánra nősültem, Abádszalóki vagyok.

#13265 Bucó
2013-03-27 21:57:23

Válasz #13268. hozzászólásra

Egy haverom oda nősült ,jobban mondva onnan származik a felesége. Besze Andinak hívják.

Nincs profilkép
#13263 M.R
2013-03-27 21:27:06

sziasztok
váltórol nem tudna valaki robantott ábrát felteni???smile confused

#13262 Bucó
2013-03-27 21:01:55

Válasz #13265. hozzászólásra

Pakesz te Alattyán laksz?

#13261 Pakesz
2013-03-27 20:49:33

Itt látszik:

Nincs profilkép
#13260 Sanyi74
2013-03-27 20:48:16

Válasz #13263. hozzászólásra
Látóm ezen a fotón is,hogy hol van.

#13259 Pakesz
2013-03-27 20:46:04

Válasz #13262. hozzászólásra

Ez abban van. De majd lefotózom.

Nincs profilkép
#13258 Sanyi74
2013-03-27 20:43:18

Válasz #13260. hozzászólásra
Ott egy hajtásház található a fordulat számmérőnek.

#13257 Pakesz
2013-03-27 20:32:12

Válasz #13259. hozzászólásra

Köszönöm.
Még nem volt szelephézag, porlasztó ellenőrzése mióta nálunk van.

#13256 Pakesz
2013-03-27 20:31:18

Válasz #13258. hozzászólásra

Szia Sanyi!

A motor olaj beöntőnél van.

#13255 ÖSzabi
2013-03-27 20:22:21

Válasz #13257. hozzászólásra

Szépen ketyeg a gépezet! smile thumbup

Nincs profilkép
#13254 Sanyi74
2013-03-27 20:17:35

Válasz #13257. hozzászólásra
Szia Néztem a videót jó lett.Üzemóra számlálod az adagolónál van hogy ha jól tudom?

#13253 Pakesz
2013-03-27 19:59:07

Amatőr vagyok a videózásban smile lol
De egy kis bemutató 1 percben.

https://www.youtube.com/watch?v=VhtBSVnuP9s

#13252 Pakesz
2013-03-27 19:57:56

Válasz #13255. hozzászólásra

Köszönöm Gábor!
Már nézem is!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hosszú lesz Ukrajna uniós útja, de sok érdek fűződik hozzá
Hosszú lesz Ukrajna uniós útja, de sok érdek fűződik hozzá
Ukrajna megkezdte az EU-csatlakozási tárgyalásokat, de a reméltnél több időre...
A gabonakereskedők már csak a termésről szóló híreket figyelik
A gabonakereskedők már csak a termésről szóló híreket figyelik
Háború vagy béke, magas vagy alacsony energiaár? A gabonakereskedők már kivették...
Kempf 3 tengelyes pótkocsi
Kempf 3 tengelyes pótkocsi

5.800.000 Ft

Eladó kos
Eladó kos

45.000 Ft

Eladó Eno Rossi alternáló fűkasza
Eladó Eno Rossi alternáló fűkasza

1.000.000 Ft

Eladó Széna Bála
Eladó Széna Bála

16.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]