Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 309.41 Ft CHF 383.44 Ft GBP 409 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174381 hozzászólás
Nincs profilkép
#174381 csuti0
2026-06-26 17:34:59

Válasz kisspeter591 #174375. hozzászólásáraSzia!
Jól látod, be írja magát a történelem könyvekbe. A kicsi osztrák bajszos is hasonlóan kezdte, és most ő az egyik legismertebb történelmi figura!
Üdv.: Csuti

Nincs profilkép
#174379 Igazi Földönfutó
2026-06-26 16:46:55

Válasz Sanyiii70 #174369. hozzászólásáraUtána a jégeső verje hazáig mindet.

Nincs profilkép
#174378 Igazi Földönfutó
2026-06-26 16:45:18

Válasz kisspeter591 #174343. hozzászólásáraIgen függetlenek,egyedül csak petikétől függenek.Mese az egész.

#174377 Sanyiii70
2026-06-26 16:30:12

Válasz kisspeter591 #174375. hozzászólásáraÉn mindig azt mondtam, hogy a fidesz ál-nemzeti, de a kisebbik rossz.
Az is benne lesz a történelemköyvekben, hogyan áldoz fel magyar érdekeket ez kisköcsög azért, hogy brüsszel megvédje a felelősségre vonástól.
Mert a pénz ennek a történetnek csak egy része. Nem minden a pénz.

#174376 medikus
2026-06-26 16:24:35

Válasz kisspeter591 #174375. hozzászólásáraMindenkit kiraboltak! Téged is!Azért van a nemzeti bankban soha nem látott valuta tartalék,arany tartalék,no meg a lakossági megtakarításról ne is beszéljünk!Tiszta Ali Baba!smile lol Amit elpocsékoltál majd most a gazdádtól visszakapod! Várjad!smile lolsmile lol

Nincs profilkép
#174375 kisspeter591
2026-06-26 16:17:08

Válasz Sanyiii70 #174373. hozzászólásáraTe sajnos nem látod a fától az erdőt.
Senki nem mondta, hogy az MP tökéletes van hibája elég.
Viszont olyat tett, amivel beírta magát a történelemkönyvekbe és majd érettségi tétel lesz pár 10 vagy 100 év múlva.

Például:
A fidesz és a nemzeti jelző neked még nem fordult fel a gyomrod ettől.
Nemzeti kormány megalakulása 2010-ben
Nemzeti Dohányboltok a mutyi szimbóluma
NER a nagy stílusú rablás szimbóluma.

#174374 medikus
2026-06-26 16:16:20

Válasz Sanyiii70 #174372. hozzászólásáraMeg lesz a magyarázat! Délben már 2030 Euró bevezetést vízionált a Görög miniszterelnökkel tartott sajtótájékoztatón,de közben a költségvetés módosításairól beszélt, mert Orbánék hazudtak mint Gyurcsány,és nincs pénz! De arról kussba van a szavazó táborának is,hogy a költségvetésből 3-400 milliót utaltak át a Tisza számlájára! A többször módosított költségvetéstől több lesz a pénz?Ha 1000 forintom van,az mindegy melyik zsebből veszem ki,teszem be,az akkor is 1000 marad!smile sweatdropsmile sweatdrop

#174371 medikus
2026-06-26 16:01:07

Baráti tűz!Kulja András fasbuk posztjában leplezte le a fostos ígéreteit,amiből semmi nem valósult meg!Pl megemeli azonnal 420 ezer ember alacsony nyugdíját,Áfa csökkentés,kint dolgozók azonnali hazacsábítása! stb.stb Mindez a csütörtöki posztban!smile sweatdrop

#174370 medikus
2026-06-26 15:46:58

Válasz deménycsaba #174364. hozzászólásáraA déli hírekben a kórházi klímagépekkel dicsekedett,azzal,amit még Orbánék tetettek fel a kórház tetejére!smile lolsmile lolsmile lol

#174369 Sanyiii70
2026-06-26 15:43:54

Válasz eperország #174360. hozzászólásáraHolnap vigyél hűtőtáskát a buziparádéra, mert mocskos meleg(ek) lesz(nek) ott.smile thumbup
Szeret benneteket a Jóisten. Holnap kaptok elég meleget.

#174368 medikus
2026-06-26 15:42:41

Válasz Magister #174354. hozzászólásáraKi vagy te házmester?smile lolsmile lol Benned van a komcsi vér?smile lol

#174366 Sanyiii70
2026-06-26 15:37:33

Válasz eperország #174360. hozzászólására"A kishalak horogra akadtak, lassan jöhetnek a nagyobbak is."

Akkor a fostos gyatyás félkegyelmű ezután jön?smile thumbup

#174365 Sanyiii70
2026-06-26 15:33:57

Válasz Gyula., #174359. hozzászólásáraArról van infód, hogy hogy áll ez a ferenci nevű tiszás ingatlanos csalási ügye?

Nincs profilkép
#174364 Moderátor
2026-06-26 15:05:17

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-06-26 16:29:45

Nincs profilkép
#174363 deménycsaba
2026-06-26 14:54:11

Válasz rtamas1976 #174361. hozzászólásáraAz értelmi színvonaluk pedig az, amit itt eprecske, gyuszika bemutat. Az ásóbéka segge alatt 100 km-re.

#174362 rtamas1976
2026-06-26 14:53:13

Válasz eperország #174360. hozzászólásáraBármit kérdezek nem válaszolsz!
Megvannak a trikolorunk vízbedobálói???
A buzizászlóé meglett 24óra alatt.
Ezzel milessz?
Vagy ez nem bántja azt a híres huszár véred???

#174361 rtamas1976
2026-06-26 14:47:23

Válasz csontii #174358. hozzászólásáraAz egész tisza így indult, egy árulóval az élen.
Erre van igény, de azt azért tudjuk, hogy az tud a seggebe harapni aki nyalja!!!

Nincs profilkép
#174360 eperország
2026-06-26 14:05:15



A kishalak horogra akadtak, lassan jöhetnek a nagyobbak is. 16 év adófizetői milliárdjainak ellopása után a minimum, hogy börtönben rohadjanak meg ezek a Fideszesek; de nem is írok többet, mert amit kívánok nekik azt nem engedik meg a magyar törvények.

Nincs profilkép
#174358 csontii
2026-06-26 13:34:41

Hajrá tiszások! Látom itt is megalakult a besúgó hálózat. Csak így tovább a lenini úton.

Nincs profilkép
#174357 .Richard.
2026-06-26 13:34:20

Válasz deménycsaba #174340. hozzászólásáraA nagyasszonynak a szofogadatlan ingyenèlőket aznapra ingyen kikellene tiltani a házbol. Ha visszaeső,majd visszatèrni szigoritásra. Állatkertet csináltak a majomházbol. Mèg vizilovak.is vannak a kigyok között.smile lol

Nincs profilkép
#174356 Moderátor
2026-06-26 13:29:45

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-06-26 14:49:20

Nincs profilkép
#174355 deménycsaba
2026-06-26 12:50:22

Válasz Magister #174354. hozzászólásáraÉs miért nem mered ehhez vállalni a neved, kicsihuszár? Vagy ez most az egyik nick neved a sok közül, bátor tiszás harcos?

Nincs profilkép
#174354 Magister
2026-06-26 12:45:29

Tisztelt Moderátor!

Kérném a hozzászólót a 174348-as hozzászólás miatt, 30 napra tiltani.

Köszönöm!

#174353 Ohaza63
2026-06-26 11:41:16

Válasz Sanyiii70 #174351. hozzászólásáraÜdv Sanyi!

Utoljára ilyet a Kárpátok Géniusza Nicolae Ceaușescu és tudós felesége Elena csinált, hogy SZEMÉLYES ÚTMUTATÁSÁVAL ÉS IRÁNYÍTÁSÁVAL működött Románia.
Minden lében kanál volt mindkettő, mint nálunk most a Tiszás királyfi.

Érdekes Orbán soha nem akart ilyet csinálni, ő kiadta a megfelelő szakembereknek ezt a feladatot.

Úgy látszik a Tisza kormányban a Deichmannos belügyér csak a cipőkhöz ért, de szerencsére van egy Petyusunk, aki ehhez, de egyébként mindenhez is ért , hiszen egy kurva nagy polihisztor.

Csak azt nem értem, hogy minek van kormány és képviselők, ha minden Petyus személyes döntése alapján dől el.

Tök felesleges 16 minisztériumot és 141 gombnyomogatót etetni, itatni és fenntartani.
Ezzel hány milliárdot lehetne megspórolni a magyar költségvetésnek.

Remélem fél éven belül Petya megszünteti a parlamentet és minisztériumokat is és Székesfehérváron ősi kazár jogon (Aba Sámuel után) királlyá koronáztatja magát.

Bár ha azt mondaná, hogy nagyon egészséges a legerősebb 15-ös UV sugárzásban napozni 10-15 között és inni sem kell, az a legjobb ha kiszáradunk, meg napszúrás kapunk, akkor legalább 1,5-2 millió Tiszás ott döglene meg a napon, hiszen a Messiás javasolta ezt, és mint tudjuk tőlük, ő csak tudja és csakis jót akar a népnek.

#174352 medikus
2026-06-26 11:37:06

Válasz Sanyiii70 #174344. hozzászólásáraTámogatom! A fostos gatya kimaradt!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#174351 Sanyiii70
2026-06-26 10:57:46

Több millió darab, liter, méter?
Poloska admirális generális.smile thumbup
https://www.facebook.com/share/r/1EX3gpd4rq/

#174349 rtamas1976
2026-06-26 10:23:46

Válasz kisspeter591 #174342. hozzászólásáraA tükör nem vakult be még, vagy szétrobbant már mikor ilyet mondasz?

Nincs profilkép
#174348 Moderátor
2026-06-26 10:23:20

Moderálási elveink miatt törölve: 2026-06-26 14:48:38

#174347 rtamas1976
2026-06-26 10:18:56

Válasz eperország #174333. hozzászólásáraNem a nèp dolga.
A mindenkori kormány felelősége!
Tehát feladat adott, lakatot rá ha szennyez!
Nem propagandát kell tolni hanem cselekedni kell!!!
Eddig csak tisztogatást, bosszúállást, és a propagandát toljátok, a többi csak duma.

Megvanak már a nemzeti színű zászlók bedobáló zabik?
A buzilobogót ledobáló megtaláltátok 24órán belül.
Akkora huszárvérű vagy az ellen nem tiltakoztál.

#174346 Sanyiii70
2026-06-26 09:38:58

Válasz kisspeter591 #174343. hozzászólásáraVolt egy csomó ígéret, amiből semmi nem látszik.
Csak gumicsontok dobálása megy valódi munka helyett.

#174345 Sanyiii70
2026-06-26 09:36:29

Válasz kisspeter591 #174343. hozzászólásáraAz ügyészek és bírók jelentős részének börtönben a helye.
A most hirtelen aktívakká válóknak is.

De a jelenlegi helyzetben jogállamról beszélni kognitív disszonancia.

A cicapárt éppen a hatalmát igyekszik bebetonozni.
Jobban mint a fidesz.

#174344 Sanyiii70
2026-06-26 09:31:45

Válasz deménycsaba #174340. hozzászólásáraArról kellene népszavazást kiírni, hogy miniszterelnök jelölt ne lehessen olyan akiről minden "eseményekről kellő távolságtartással kritikusan gondolkodó magyar állampolgár ésszerűen és alapos okkal feltételezheti" (tisza idézet) hogy félkegyelmű.
Már Gyurcsányt és Zajos Petit is megúszhattuk volna egy ilyen szabállyal.smile thumbup

Nincs profilkép
#174343 kisspeter591
2026-06-26 09:25:35

Válasz Sanyiii70 #174341. hozzászólásáraMit a baj a Tiszás dögvésszel?????
Talán az hogy visszaadta a NAV, ügyészség, rendőrség függetlenségét.
Visszaállítja a jogállamot, ezért eltávolít egy csomó közmétolságot.
Gondolom, azt talán még Te is láttad, hogy péládul a fűügyész nem a jogállamot képviselete.

Nincs profilkép
#174342 kisspeter591
2026-06-26 09:21:13

Válasz Gyula., #174336. hozzászólásáraTeljes agymosás, pont úgy viselkedik mint egykor a kommunisták és munkásőrök, akik bálványozták a rendszert és Kádárt.
Szégyen, hogy ide jutott a társadalom.

#174341 Sanyiii70
2026-06-26 09:04:37

Válasz Gyula., #174336. hozzászólásáraNe aggódj a volt bálványod miatt!
Sajnos Orbánt nem fogják bilincsben elvinni azért mert szarul kormányozott és a nyakunkra hozta a tiszás dögvészt.

Nincs profilkép
#174340 deménycsaba
2026-06-26 08:59:40

Béla Pokol
·
Követeljük Forsthoffer Ágnes elnökasszony lemondását!
Egy bejegyzést tettem fel néhány napja a magyar parlament egyre kaotikusabb működéséről a miniszterelnök minősíthetetlen viselkedése miatt, illuzórikusan egy házszabály-módosítást javasolva ennek megakadályozására, de be kell látni, hogy a Ház jelenlegi vezetése mellett ez nem megvalósítható. Mivel ezt eddig már majd két és félezren támogatásukról biztosították adta az ötletet, hogy egy felhívást tegyek közzé a helyzet megváltoztatására, és az Országgyűlés elnökasszonyának leváltására, vagy lemondatására. Aki csatlakozik felhívásomhoz az lájkolja bejegyzésemet, és kommentben hagyja itt a nevét, én pedig beiktatom az aláírását, majd az összegyűjtött aláírási listát elküldöm az Országgyűlés ellenzéki frakcióihoz. valamit a nagy online portálok szerkesztőségeihez.
*********************************************************************************************
Két óra alatt 1100 aláíró csatlakozott, így a várható több ezer támogató már súlyt jelenthet a Ház elnökaszony lemondatására. Mindenki toborozzon csatlakozókat, támogassuk a nemzeti oldali ellenzéket!
Ma reggekre a háromezret átlépte a csatlakozók száma, és ez növekvő súlyt ad a tiszás pártalvezér házelnöki posztról lemondásának követelésére.
********************************************************************************************
Felhívás
Az Országgyűlés még csak néhány hete kezdte el működését, de az ellenzéki frakciók és képviselőik számára a szabad felszólalási és vélemény-kifejtési lehetőség állandóan korlátokba ütközik a miniszterelnök folyamatos közbe kiabálásai és gúnyos megjegyzései miatt. Az Országgyűlés elnökasszonya azonban fegyelmezési kötelezettségeit elmulasztva nem utasítja rendre pártelnökét, és ezért ő minden gátlás nélkül hangos közbe kiabálásokkal molesztálja az ellenzéki képviselőket, frakcióvezetőket. Mivel ez folyamatosan korlátot jelent a hazai ellenzék demokratikus működésében már hetek óta, és nem látszik annak lehetősége, hogy a kormánypárt alelnöke, az Országgyűlés elnöke, Forsthoffer Ágnes megfelelően biztosítsa az Országgyűlés működését, ezért követeljük lemondását. A magyar demokrácia országos népképviseletének háza az Országgyűlés, és az elnökasszony vezetése alatt alkalmatlanná vált e szerep betöltésére. A rend helyreállítására az Országgyűlésnek új elnökre van szüksége.
2026, június 25.

#174339 Sanyiii70
2026-06-26 08:58:49

Válasz Gyula., #174332. hozzászólásáraTerelsz.

Mondj valami pozitív dolgot amit a szarosgatyás vezéred csinált!

Nem tudsz.
Ezért foglalkozol az ellenzékkel.smile lol

Nincs profilkép
#174338 Gyula.,
2026-06-26 08:52:05

Válasz Törppapa #174335. hozzászólásáraDe a való életben is..
Szomszédnak beszólnak neked fiaid vannak azokat elviszik katonànaksmile sweatdrop
Gondolom azóta is elkerülik egymàstsmile wacko

Nincs profilkép
#174337 MTZ1221.3
2026-06-26 08:48:21

Válasz Törppapa #174312. hozzászólásáraA hozzászólásom mely részéből következtetted, hogy én azt írtam volna, hogy az orosz fél részéről szívesen mennek?
Pont azt írtam, hogy egyik fél részéről sem mennek, mehetnek szívesen a civil emberek, kezdetektől fogva. A zsoldosok ez alól kivételek, szintén mindkét oldalon.

De te ezt, mint valóságtól független nem értheted.

Nincs profilkép
#174336 Gyula.,
2026-06-26 08:39:14





https://www.facebook.com/share/r/1BQvUx3C83/

Ezek màr éreznek valamit?smile whistling

#174335 Törppapa
2026-06-26 08:30:43

Válasz Gyula., #174330. hozzászólásáraNézzük meg,hogy az itt levő kommentelők közül ki melyik pártnak a csatlósa,és milyen hangnemet használnak. Egy pszihológus tudna belőle egy disszertációt írni.
És csodálkoznak,hogy a nép nem melettük van.smile nonono

#174334 Törppapa
2026-06-26 08:28:29

Akinek nem etszik keressen másik forrást róla.smile tongue
Azért a törpe putyin helyébe gyorsan elmennék meglátogatni raheléket.

törpe putyin.

Nincs profilkép
#174333 eperország
2026-06-26 08:22:20

Válasz rtamas1976 #174323. hozzászólására

Nem immunisak, csak otthon 1,4 milliárdan vannak, nekik háromszázezer ember veszteség meg se kottyan, ha cserébe szereznek egy bázist Európa közepén. Nekünk viszont ez a hazánk, nekünk nincs hova mennünk! Ha így haladunk lassan eljön az az idő is, amikor a nép fogja bezárni!

Nincs profilkép
#174332 Gyula.,
2026-06-26 08:21:55

Válasz Sanyiii70 #174327. hozzászólásáraLevezethetnéd Toroczkai mit csinàlna, hova menne mit intézne nekünk a HUxit utàn példàul.
Van-e màr eredmény a végrehajtói maffia bizotsàg elnökeként..ha nincs akkor nem lenne felelősségre vonás sem,ha hatalmon lenne?
Mint újságíró inkàbb írna egy cikket Mark Zuckerbergről ki nem engedi kibontakozni?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
Mediterrán megoldások magyar kihívásokra: tanulságok az IMIDRA kutatóintézetből
A Nemzeti KAP-hálózat Zöld Támogató Egysége és a Gazda Kontroll...
Baromfi állatjóléti támogatás: ezeket a határidőket nem szabad elmulasztani
Baromfi állatjóléti támogatás: ezeket a határidőket nem szabad elmulasztani
A Magyar Államkincstár közzétette a 2026/2027-es támogatási év baromfi...
Sárgabarack nagy tételben eladó
Sárgabarack nagy tételben eladó

700 Ft

Vágóbárány eladó
Vágóbárány eladó

1.800 Ft

Racka juh
Racka juh

25.000 Ft

Zetor 12011 crystal
Zetor 12011 crystal

850.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]