Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.86 Ft USD 309.41 Ft CHF 383.44 Ft GBP 409 Ft

Fórum

Műhelyfelszerelés, szerszám, berendezés, kellékek,...

Létrehozta: Szabi. , 2010-09-14 20:08:06

Kedvencekhez Segítség
6060 hozzászólás
#6060 mtz1221
2026-05-17 13:15:28

Vettem egy kaszát 80euró volt skciósan ott egye meg a fene ennyiért.smile thumbup Itthon jöttem rá, nem olyan a damilfejen a menet, mint a kínai kaszámon. Nem tudja valaki melyik kasza feje jó rá ? Való amúgy valamire, van valakinek ilyen ? Euró5ös kipufogót hogy kell kiherélni ?

#6059 Gumóka
2026-05-12 15:40:01

Válasz mtz1221 #6058. hozzászólásáraMinek akarsz bele tűt?
Mire az elkopik, eldobhatod az egészet, az enyém jól bírja

#6058 mtz1221
2026-05-12 15:14:47

Válasz Gumóka #6057. hozzászólásárapálcákat hol lehet venni bele, valaki lidlös metszőollóba NEM TUDJA MELYIK ALIEXPRESSES ÉL JÓ ?

#6057 Gumóka
2026-05-12 15:00:28

Válasz mtz1221 #6055. hozzászólásáraLegyen pénzed, de költsd másra. Felesleges nekünk ebből drágát venni, használatarányosan ez is bőven megteszi.
Nekem yato van, de még nem esett szét és én viszonylag sokat is berregek vele.

#6056 mtz1221
2026-05-12 14:32:17

Válasz mtz1221 #6055. hozzászólásárapotkocsi felni gyűrűjét meh a helyét is pár hete, facán kiverte.smile thumbup

#6055 mtz1221
2026-05-12 14:31:24

Válasz .Richard. #6053. hozzászólásáraÉn meg a drótkorongot, volt hogy már tökömbe is szúródott, hasamról nem is beszélve. Lenne pénzem, vennék ebből a berregőgőból egy 1000 eurós új márkásat. smile sweatdrop

#6054 Gumóka
2026-05-12 14:16:14

Válasz mtz1221 #6050. hozzászólásáraVan már ilyenem vagy 6-7 éve

Nincs profilkép
#6053 .Richard.
2026-05-11 22:23:39

Válasz mtz1221 #6052. hozzászólásáraA drotkorongnál csak a homokszoro jobb. Melyik elèrhető? A drotkorong. Ezt a berregőt utállom használni,cèges,mert bassza a rezgès a kezemet,hangos. De a világ legjobban kutyorba kitalált pucoloja. Oda való ahová a korong nem fèr be. smile thumbupKizárolag csak arra a rèszre. Meg Lassú is.

#6052 mtz1221
2026-05-11 21:57:22

Válasz envagyok2 #6051. hozzászólásáraPár hónapja vettem 1-et Szegeden, azóta ha hegesztek, ott van velem mindig. Rozsdán még nem is próbáltam, de salakot, vastag megfolyt festéket, qrva jó vele leveretni.

Nincs profilkép
#6051 envagyok2
2026-05-11 21:55:15

Válasz mtz1221 #6050. hozzászólásáramer erről most le van verve a rozsda keményen? ezt kb úgy is el lehetett olna érni, hogy kétszer földhöz bassza

#6049 Radocz
2026-05-11 16:48:54

Válasz Gumóka #6047. hozzászólásáraSzerintem a csukott zöld dobozos éri az árát.

smile cowboy

#6048 Maszek Zs
2026-05-11 16:36:23

Válasz Gumóka #6047. hozzászólásáraMár egy éve egyszer beszaladtam smile thumbupsmile thumbupsmile rolleyes

#6047 Gumóka
2026-05-11 13:23:18

Szaladjatok a lidlbe csavarhúzóért, ez még jó is!smile laugh

#6046 mtz1221
2026-04-17 18:30:24

Válasz Gumóka #6044. hozzászólásáraMist jött. Edzem megáll mit szenvedtem eddig a piacosokkal. 300 amperes, de slig bírom összenyomni . 5 vagy 5.5 átmérőjű rugó van benne.smile thumbup
[kep1][kep2]

#6045 mtz1221
2026-04-17 18:26:57

Válasz Gumóka #6044. hozzászólásáraMist jött. Edzem megáll mit szenvedtem eddig a piacosokkal. 300 amperes, de slig bírom összenyomni . 5 vagy 5.5 átmérőjű rugó van benne.smile thumbup

#6044 Gumóka
2026-04-12 22:18:09

Válasz mtz1221 #6043. hozzászólásáraGebo román, de amúgy magyar nyelvű a honlapjuk

#6043 mtz1221
2026-04-12 22:04:17

Válasz Gumóka #6042. hozzászólásáraEzt nem értem már régóta. Nálunk vásáron amit találok nagy nehezen, webshopokban alig van ilyesmi. Nálatok vagy többen barkácsolnak, vagy nem tudom hogy lehet ekkora webes kínálat. smile thumbup

#6042 Gumóka
2026-04-12 21:35:03

Válasz mtz1221 #6040. hozzászólására4800forintért vettem Gebotoolsról készletben, gépit.

#6041 medikus
2026-04-12 21:30:41

Válasz mtz1221 #6036. hozzászólásáraNekem van egy fél öklömnyi! Japán! Fúróba kell fogni! 50 liter/ perc! Felszív a tartály aljáról is!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#6040 mtz1221
2026-04-12 21:14:34

Válasz Gumóka #6038. hozzászólásáravolt, de ami hozzátok fémből 60 euró, ide 180. smile cursing

Nincs profilkép
#6039 envagyok2
2026-04-12 21:02:23

Válasz mtz1221 #6036. hozzászólásárakingtonyt is tudsz venni ennyiért szerintem.

#6038 Gumóka
2026-04-12 20:45:08

Válasz mtz1221 #6036. hozzászólásáraGondolom Aliexpressen nem voltsmile whistlingsmile tongue

#6037 Maszek Zs
2026-04-12 20:29:47

Válasz mtz1221 #6036. hozzászólásárasmile thumbup a lidilbe szokott néha lenni smile thumbup

#6036 mtz1221
2026-04-12 20:19:10

2 éve keresgetem, hogy ne keljen 50 eúróért würthöt vennem. 10 euró volt a 3, nem normális mennyivel jobb mint kardán.smile loveye

#6035 mtz1221
2026-03-04 21:19:06

Válasz Gumóka #6034. hozzászólásáraFasza. Raktam rá 3 méter szívó csövet, remélem megszívja úgy az ibcét ? Előtte olyan volt mint a vizpumpa, de azt fel kellett klikerezni, utánna meg vigyázni hová teszem a csövet, hogy maradjon benne, de ne is follyon ki. De az 20év alatt kinyomott 90-100000 litert biztos.smile cursing

#6034 Gumóka
2026-03-04 21:07:47

Válasz mtz1221 #6033. hozzászólásáraNem nyomja szét a csövet.
Ezek csúszólapátos szivattyúk.
El van tolva a ház a tengelyközéphez képest.

Nincs profilkép
#6032 .Richard.
2026-03-04 20:08:54

Válasz mtz1221 #6030. hozzászólásáraNem mindegy?.tegyèl rá egy nyomástartot T idommal visszavezetve a szívó oldalra, aztán elzárt pisztollyal is keringet. Szerintem.

#6030 mtz1221
2026-03-04 19:31:24

Megjött a pumpa. Aki használ ilyet mondja már mekkora nyomást tudnak csinálni ? Ha teszek rá benzinkút fejet, szétdobja e a szilikon csövet ???

#6029 Maszek Zs
2026-03-02 20:22:02

Válasz mtz1221 #6026. hozzászólásáraHa van koffer nem kell a papírcsomagolás .

#6028 Gumóka
2026-03-02 19:51:33

Válasz mtz1221 #6026. hozzászólásáraÉn el szoktam tenni a padlásra, most tettem füsté egy csomót, lejárt a 3 év.

Garanciáztattam is, nem ps-t, ott dobozoltsm vissza mindent, ahogy volt, de szerintem anélkül is élnie kell.

#6026 mtz1221
2026-03-02 18:16:45

Meg lett ez is nagy nehezen.smile thumbup Garanciához kellhet a külső papír borítás is, vagy elég a doboz és tartalma + a számla ?

#6025 medikus
2026-03-01 22:21:23

Válasz mtz1221 #6024. hozzászólásáraÖrülök neki!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbupRitkán kell de akkor nagyon!smile lol

#6024 mtz1221
2026-03-01 22:07:11

Válasz medikus #6023. hozzászólásáraFASZA, AKKOR JÓ HOGY CSAK MEGVETTED. smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#6023 medikus
2026-03-01 18:45:09

Válasz mtz1221 #6022. hozzászólásáraTeljesen tökéletes! igaz 40 méteres hosszabbítón keresztül próbáltam de bírja az autómata!Egy gomb kapcsolásra kb 2 másodpercig adja rá az elektronika az áramot!De az elég is! Ha nem volna újabb gomb kapcsolás!A 2x1,5mm lemezhez elég!Annyit tud hivatalosan is!Nekem majd max 1mm lemezhez kell.(szalmaláda betétek cseréje) No meg önindító bronz kefe hegesztésre!
Leszakíthatatlan!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#6022 mtz1221
2026-03-01 18:17:27

Válasz medikus #6019. hozzászólásáraPont hegesztő hogy bírja, és a 10 amperod ?

Nincs profilkép
#6020 envagyok2
2026-03-01 15:50:42

mágnestalpas fúrógép kéne, mondom megoldom én ezt.
aztán megnéztem most a számokat, és hűűűha.
nincs valami bevált de mondjuk olyan félárból még lehet alkudni verzió? 20-22-24-es magfűróig, nem kell hogy csigafúróval is vigyen 38 mm-t, de a mágnes az odaszipkázza rendesen, mert ha 4 méterről a fejemre esik, akkor ott helybe elásom.

#6019 medikus
2026-02-03 21:08:31

Válasz jaromiv #6018. hozzászólásáraCsaló oldal! Már rájöttem!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#6018 jaromiv
2026-02-03 20:22:03

Válasz medikus #6017. hozzászólásáraOk, a pisztoly 24 eFt, de hol van hozzá az inverter?
Az úgy 300-500 eFt.
Valami gagyi van az e-magon, az komplett kb 300 eFt.

#6017 medikus
2026-02-03 19:50:54

Válasz Gumóka #5991 hozzászólásár Láttam Siemens kézi lézer hegesztőt egy oldalon!! Milyen lehet az? 24000ft akciós Lidl terméknek írja!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#6015 ND
2026-01-12 19:49:35

Válasz Maszek Zs #6014. hozzászólásáraHát ez az! Lyukas kazán még lehet akadna, de se hely (mer' a paraszt mindent telepakol smile lol), se kémény

#6014 Maszek Zs
2026-01-12 19:41:07

Válasz ND #6013. hozzászólásáraKeres valami lukas kazánt. Amikor beállítotad nézd meg melyik irányba szeretnéd,hogy mennyen a meleg. Abba az irányba vágjál kisebb nagyobb lukat. Ha átmelegszik nyomasd meg levegővel a visszatérő ág helyén. Így csinálnám,ha lenne helyem.smile thumbup

Nincs profilkép
#6013 ND
2026-01-12 19:31:16

Válasz jaromiv #6011. hozzászólásáraFekete volt, azt is ültettünk vissza.
Van saját kombájn, azzal szedjük.
Kézzel lehetetlen lenne.

Amikor Hollóházán dolgoztam láttam olyat akinek hólyagosra égett a combja a pálházi ribizlisben.
Kollégák hívtak szedni, mondtam hogy kizárt. Ha valaki egy tövet rámíratna is beperelném. Erre vettünk 7,3ha-t smile lol

Utóbbi években kevés volt, mind feldolgoztuk, előtte a felesleget magánszemélyek meg főzdék vitték el.
Csak első éven, 13ban adtuk hűtőháznak, akkor jó áron, mert kihagytuk a kupecot.
Azóta az is bezárt.

Nincs profilkép
#6012 jaromiv
2026-01-12 19:05:20

Válasz ND #6010. hozzászólásáraJa, hogy neked egy ilyen azonnali megoldás kell.
Akkor elég lesz neked egy pb palackra szerelhető gázinfra. Azon van biztonsági szelep. Ha kialszik, a gázt elzárja. Ha nem kapsz, nem oldódik meg, akkor írj rám, van itt egy a polcon!

Nincs profilkép
#6011 jaromiv
2026-01-12 18:44:31

Válasz ND #6010. hozzászólásáraPiros, fekete vagy fehér amit ültettél?
Hova tervezed eladni? A miskolci hűtőház megy még, veszik még? Nagyréde?
Gondolom kombájnozni akarod?
Az apósnak volt Pálházán, fekete, de csak sorok, egy tízhektáros ültetvényben.
Pocsék egy növény.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Baromfi állatjóléti támogatás: ezeket a határidőket nem szabad elmulasztani
Baromfi állatjóléti támogatás: ezeket a határidőket nem szabad elmulasztani
A Magyar Államkincstár közzétette a 2026/2027-es támogatási év baromfi...
Óriási gabonatűz Vasban: a traktorok is harcba szálltak
Óriási gabonatűz Vasban: a traktorok is harcba szálltak
Vas vármegyében 50 hektár gabona és 10 hektár erdő került veszélybe egy pusztító...
SAMASZ SAMBA 281 kasza - Royal Traktor
SAMASZ SAMBA 281 kasza - Royal Traktor

3.900.000 Ft

13.6-24 24 colos Cultor hátsó gumi eladó, elcserélhető
13.6-24 24 colos Cultor hátsó gumi...

50.000 Ft

SAMASZ KDF302 S front kasza - Royal Traktor
SAMASZ KDF302 S front kasza - Royal...

7.410.000 Ft

Liebherr A920 Litronic / 2013 / 16 300 üzemóra / Lízing 20%-tól
Liebherr A920 Litronic / 2013 / 16 300...

59.900 EUR

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]