Vettem egy kaszát 80euró volt skciósan ott egye meg a fene ennyiért. Itthon jöttem rá, nem olyan a damilfejen a menet, mint a kínai kaszámon. Nem tudja valaki melyik kasza feje jó rá ? Való amúgy valamire, van valakinek ilyen ? Euró5ös kipufogót hogy kell kiherélni ?
Válasz mtz1221 #6055. hozzászólásáraLegyen pénzed, de költsd másra. Felesleges nekünk ebből drágát venni, használatarányosan ez is bőven megteszi.
Nekem yato van, de még nem esett szét és én viszonylag sokat is berregek vele.
Válasz .Richard. #6053. hozzászólásáraÉn meg a drótkorongot, volt hogy már tökömbe is szúródott, hasamról nem is beszélve. Lenne pénzem, vennék ebből a berregőgőból egy 1000 eurós új márkásat.
Válasz mtz1221 #6052. hozzászólásáraA drotkorongnál csak a homokszoro jobb. Melyik elèrhető? A drotkorong. Ezt a berregőt utállom használni,cèges,mert bassza a rezgès a kezemet,hangos. De a világ legjobban kutyorba kitalált pucoloja. Oda való ahová a korong nem fèr be. Kizárolag csak arra a rèszre. Meg Lassú is.
Válasz envagyok2 #6051. hozzászólásáraPár hónapja vettem 1-et Szegeden, azóta ha hegesztek, ott van velem mindig. Rozsdán még nem is próbáltam, de salakot, vastag megfolyt festéket, qrva jó vele leveretni.
Válasz Gumóka #6044. hozzászólásáraMist jött. Edzem megáll mit szenvedtem eddig a piacosokkal. 300 amperes, de slig bírom összenyomni . 5 vagy 5.5 átmérőjű rugó van benne.
[kep1][kep2]
Válasz Gumóka #6044. hozzászólásáraMist jött. Edzem megáll mit szenvedtem eddig a piacosokkal. 300 amperes, de slig bírom összenyomni . 5 vagy 5.5 átmérőjű rugó van benne.
Válasz Gumóka #6042. hozzászólásáraEzt nem értem már régóta. Nálunk vásáron amit találok nagy nehezen, webshopokban alig van ilyesmi. Nálatok vagy többen barkácsolnak, vagy nem tudom hogy lehet ekkora webes kínálat.
Válasz Gumóka #6034. hozzászólásáraFasza. Raktam rá 3 méter szívó csövet, remélem megszívja úgy az ibcét ? Előtte olyan volt mint a vizpumpa, de azt fel kellett klikerezni, utánna meg vigyázni hová teszem a csövet, hogy maradjon benne, de ne is follyon ki. De az 20év alatt kinyomott 90-100000 litert biztos.
Válasz mtz1221 #6030. hozzászólásáraNem mindegy?.tegyèl rá egy nyomástartot T idommal visszavezetve a szívó oldalra, aztán elzárt pisztollyal is keringet. Szerintem.
Válasz mtz1221 #6022. hozzászólásáraTeljesen tökéletes! igaz 40 méteres hosszabbítón keresztül próbáltam de bírja az autómata!Egy gomb kapcsolásra kb 2 másodpercig adja rá az elektronika az áramot!De az elég is! Ha nem volna újabb gomb kapcsolás!A 2x1,5mm lemezhez elég!Annyit tud hivatalosan is!Nekem majd max 1mm lemezhez kell.(szalmaláda betétek cseréje) No meg önindító bronz kefe hegesztésre! Leszakíthatatlan!
mágnestalpas fúrógép kéne, mondom megoldom én ezt.
aztán megnéztem most a számokat, és hűűűha.
nincs valami bevált de mondjuk olyan félárból még lehet alkudni verzió? 20-22-24-es magfűróig, nem kell hogy csigafúróval is vigyen 38 mm-t, de a mágnes az odaszipkázza rendesen, mert ha 4 méterről a fejemre esik, akkor ott helybe elásom.
Válasz medikus #6017. hozzászólásáraOk, a pisztoly 24 eFt, de hol van hozzá az inverter?
Az úgy 300-500 eFt.
Valami gagyi van az e-magon, az komplett kb 300 eFt.
Válasz ND #6013. hozzászólásáraKeres valami lukas kazánt. Amikor beállítotad nézd meg melyik irányba szeretnéd,hogy mennyen a meleg. Abba az irányba vágjál kisebb nagyobb lukat. Ha átmelegszik nyomasd meg levegővel a visszatérő ág helyén. Így csinálnám,ha lenne helyem.
Amikor Hollóházán dolgoztam láttam olyat akinek hólyagosra égett a combja a pálházi ribizlisben.
Kollégák hívtak szedni, mondtam hogy kizárt. Ha valaki egy tövet rámíratna is beperelném. Erre vettünk 7,3ha-t
Utóbbi években kevés volt, mind feldolgoztuk, előtte a felesleget magánszemélyek meg főzdék vitték el.
Csak első éven, 13ban adtuk hűtőháznak, akkor jó áron, mert kihagytuk a kupecot.
Azóta az is bezárt.
Válasz ND #6010. hozzászólásáraJa, hogy neked egy ilyen azonnali megoldás kell.
Akkor elég lesz neked egy pb palackra szerelhető gázinfra. Azon van biztonsági szelep. Ha kialszik, a gázt elzárja. Ha nem kapsz, nem oldódik meg, akkor írj rám, van itt egy a polcon!
Válasz ND #6010. hozzászólásáraPiros, fekete vagy fehér amit ültettél?
Hova tervezed eladni? A miskolci hűtőház megy még, veszik még? Nagyréde?
Gondolom kombájnozni akarod?
Az apósnak volt Pálházán, fekete, de csak sorok, egy tízhektáros ültetvényben.
Pocsék egy növény.
6060 hozzászólás
Vettem egy kaszát 80euró volt skciósan ott egye meg a fene ennyiért.
Itthon jöttem rá, nem olyan a damilfejen a menet, mint a kínai kaszámon. Nem tudja valaki melyik kasza feje jó rá ? Való amúgy valamire, van valakinek ilyen ? Euró5ös kipufogót hogy kell kiherélni ?
Válasz mtz1221 #6058. hozzászólásáraMinek akarsz bele tűt?
Mire az elkopik, eldobhatod az egészet, az enyém jól bírja
Válasz Gumóka #6057. hozzászólásárapálcákat hol lehet venni bele, valaki lidlös metszőollóba NEM TUDJA MELYIK ALIEXPRESSES ÉL JÓ ?
Válasz mtz1221 #6055. hozzászólásáraLegyen pénzed, de költsd másra. Felesleges nekünk ebből drágát venni, használatarányosan ez is bőven megteszi.
Nekem yato van, de még nem esett szét és én viszonylag sokat is berregek vele.
Válasz mtz1221 #6055. hozzászólásárapotkocsi felni gyűrűjét meh a helyét is pár hete, facán kiverte.
Válasz .Richard. #6053. hozzászólásáraÉn meg a drótkorongot, volt hogy már tökömbe is szúródott, hasamról nem is beszélve. Lenne pénzem, vennék ebből a berregőgőból egy 1000 eurós új márkásat.
Válasz mtz1221 #6050. hozzászólásáraVan már ilyenem vagy 6-7 éve
Válasz mtz1221 #6052. hozzászólásáraA drotkorongnál csak a homokszoro jobb. Melyik elèrhető? A drotkorong. Ezt a berregőt utállom használni,cèges,mert bassza a rezgès a kezemet,hangos. De a világ legjobban kutyorba kitalált pucoloja. Oda való ahová a korong nem fèr be.
Kizárolag csak arra a rèszre. Meg Lassú is.
Válasz envagyok2 #6051. hozzászólásáraPár hónapja vettem 1-et Szegeden, azóta ha hegesztek, ott van velem mindig. Rozsdán még nem is próbáltam, de salakot, vastag megfolyt festéket, qrva jó vele leveretni.
Válasz mtz1221 #6050. hozzászólásáramer erről most le van verve a rozsda keményen? ezt kb úgy is el lehetett olna érni, hogy kétszer földhöz bassza
Válasz Gumóka #6047. hozzászólására
https://youtu.be/CF5Q84wJZk4
Válasz Gumóka #6047. hozzászólásáraSzerintem a csukott zöld dobozos éri az árát.

Válasz Gumóka #6047. hozzászólásáraMár egy éve egyszer beszaladtam


Szaladjatok a lidlbe csavarhúzóért, ez még jó is!

Válasz Gumóka #6044. hozzászólásáraMist jött. Edzem megáll mit szenvedtem eddig a piacosokkal. 300 amperes, de slig bírom összenyomni . 5 vagy 5.5 átmérőjű rugó van benne.
[kep1][kep2]
Válasz Gumóka #6044. hozzászólásáraMist jött. Edzem megáll mit szenvedtem eddig a piacosokkal. 300 amperes, de slig bírom összenyomni . 5 vagy 5.5 átmérőjű rugó van benne.


Válasz mtz1221 #6043. hozzászólásáraGebo román, de amúgy magyar nyelvű a honlapjuk
Válasz Gumóka #6042. hozzászólásáraEzt nem értem már régóta. Nálunk vásáron amit találok nagy nehezen, webshopokban alig van ilyesmi. Nálatok vagy többen barkácsolnak, vagy nem tudom hogy lehet ekkora webes kínálat.
Válasz mtz1221 #6040. hozzászólására4800forintért vettem Gebotoolsról készletben, gépit.
Válasz mtz1221 #6036. hozzászólásáraNekem van egy fél öklömnyi! Japán! Fúróba kell fogni! 50 liter/ perc! Felszív a tartály aljáról is!


Válasz Gumóka #6038. hozzászólásáravolt, de ami hozzátok fémből 60 euró, ide 180.
Válasz mtz1221 #6036. hozzászólásárakingtonyt is tudsz venni ennyiért szerintem.
Válasz mtz1221 #6036. hozzászólásáraGondolom Aliexpressen nem volt

Válasz mtz1221 #6036. hozzászólására
a lidilbe szokott néha lenni 
2 éve keresgetem, hogy ne keljen 50 eúróért würthöt vennem. 10 euró volt a 3, nem normális mennyivel jobb mint kardán.

Válasz Gumóka #6034. hozzászólásáraFasza. Raktam rá 3 méter szívó csövet, remélem megszívja úgy az ibcét ? Előtte olyan volt mint a vizpumpa, de azt fel kellett klikerezni, utánna meg vigyázni hová teszem a csövet, hogy maradjon benne, de ne is follyon ki. De az 20év alatt kinyomott 90-100000 litert biztos.
Válasz mtz1221 #6033. hozzászólásáraNem nyomja szét a csövet.
Ezek csúszólapátos szivattyúk.
El van tolva a ház a tengelyközéphez képest.
Válasz Gumóka #6031. hozzászólásáraMit nem ?
Válasz mtz1221 #6030. hozzászólásáraNem mindegy?.tegyèl rá egy nyomástartot T idommal visszavezetve a szívó oldalra, aztán elzárt pisztollyal is keringet. Szerintem.
Válasz mtz1221 #6030. hozzászólásáraNem.
Megjött a pumpa. Aki használ ilyet mondja már mekkora nyomást tudnak csinálni ? Ha teszek rá benzinkút fejet, szétdobja e a szilikon csövet ???
Válasz mtz1221 #6026. hozzászólásáraHa van koffer nem kell a papírcsomagolás .
Válasz mtz1221 #6026. hozzászólásáraÉn el szoktam tenni a padlásra, most tettem füsté egy csomót, lejárt a 3 év.
Garanciáztattam is, nem ps-t, ott dobozoltsm vissza mindent, ahogy volt, de szerintem anélkül is élnie kell.
Válasz mtz1221 #6026. hozzászólásáraSzámla mindenképp!
Meg lett ez is nagy nehezen.
Garanciához kellhet a külső papír borítás is, vagy elég a doboz és tartalma + a számla ?
Válasz mtz1221 #6024. hozzászólásáraÖrülök neki!

Ritkán kell de akkor nagyon!
Válasz medikus #6023. hozzászólásáraFASZA, AKKOR JÓ HOGY CSAK MEGVETTED.


Válasz mtz1221 #6022. hozzászólásáraTeljesen tökéletes! igaz 40 méteres hosszabbítón keresztül próbáltam de bírja az autómata!Egy gomb kapcsolásra kb 2 másodpercig adja rá az elektronika az áramot!De az elég is! Ha nem volna újabb gomb kapcsolás!A 2x1,5mm lemezhez elég!Annyit tud hivatalosan is!Nekem majd max 1mm lemezhez kell.(szalmaláda betétek cseréje) No meg önindító bronz kefe hegesztésre!
Leszakíthatatlan!


Válasz medikus #6019. hozzászólásáraPont hegesztő hogy bírja, és a 10 amperod ?
Válasz envagyok2 #6020. hozzászólásáraMagadat esetleg.
mágnestalpas fúrógép kéne, mondom megoldom én ezt.
aztán megnéztem most a számokat, és hűűűha.
nincs valami bevált de mondjuk olyan félárból még lehet alkudni verzió? 20-22-24-es magfűróig, nem kell hogy csigafúróval is vigyen 38 mm-t, de a mágnes az odaszipkázza rendesen, mert ha 4 méterről a fejemre esik, akkor ott helybe elásom.
Válasz jaromiv #6018. hozzászólásáraCsaló oldal! Már rájöttem!
Válasz medikus #6017. hozzászólásáraOk, a pisztoly 24 eFt, de hol van hozzá az inverter?
Az úgy 300-500 eFt.
Valami gagyi van az e-magon, az komplett kb 300 eFt.
Válasz Gumóka #5991 hozzászólásár Láttam Siemens kézi lézer hegesztőt egy oldalon!! Milyen lehet az? 24000ft akciós Lidl terméknek írja!
https://www.youtube.com/shorts/3z6mODVNNQU?feature=share
Válasz Maszek Zs #6014. hozzászólásáraHát ez az! Lyukas kazán még lehet akadna, de se hely (mer' a paraszt mindent telepakol
), se kémény
Válasz ND #6013. hozzászólásáraKeres valami lukas kazánt. Amikor beállítotad nézd meg melyik irányba szeretnéd,hogy mennyen a meleg. Abba az irányba vágjál kisebb nagyobb lukat. Ha átmelegszik nyomasd meg levegővel a visszatérő ág helyén. Így csinálnám,ha lenne helyem.
Válasz jaromiv #6011. hozzászólásáraFekete volt, azt is ültettünk vissza.

Van saját kombájn, azzal szedjük.
Kézzel lehetetlen lenne.
Amikor Hollóházán dolgoztam láttam olyat akinek hólyagosra égett a combja a pálházi ribizlisben.
Kollégák hívtak szedni, mondtam hogy kizárt. Ha valaki egy tövet rámíratna is beperelném. Erre vettünk 7,3ha-t
Utóbbi években kevés volt, mind feldolgoztuk, előtte a felesleget magánszemélyek meg főzdék vitték el.
Csak első éven, 13ban adtuk hűtőháznak, akkor jó áron, mert kihagytuk a kupecot.
Azóta az is bezárt.
Válasz ND #6010. hozzászólásáraJa, hogy neked egy ilyen azonnali megoldás kell.
Akkor elég lesz neked egy pb palackra szerelhető gázinfra. Azon van biztonsági szelep. Ha kialszik, a gázt elzárja. Ha nem kapsz, nem oldódik meg, akkor írj rám, van itt egy a polcon!
Válasz ND #6010. hozzászólásáraPiros, fekete vagy fehér amit ültettél?
Hova tervezed eladni? A miskolci hűtőház megy még, veszik még? Nagyréde?
Gondolom kombájnozni akarod?
Az apósnak volt Pálházán, fekete, de csak sorok, egy tízhektáros ültetvényben.
Pocsék egy növény.