Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.23 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.62 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Autók, kocsik, verdák ... paraszti harci szekerek!

Létrehozta: *** HM *** , 2012-03-18 14:16:01

Kedvencekhez Segítség
6301 hozzászólás
#3851 szanberg
2019-01-29 18:00:47

Válasz ICE #3843. hozzászólásáraJa igen! Az új L200-nál a kéziváltósnak nagyon jó hosszú 6. fokozata van, az nem sokat pörög pályán sem, míg az automata jelentősen rövidebb!!!
Múltkor ültem egy ilyenbe, a leg fullosabb verzióba akkor beszéltem a gazdájával akinek van egy másik ilyen is, az a kéziváltós.

De én automatát vennék, így ezért is kilőve.

#3850 szanberg
2019-01-29 17:58:00

Válasz fexco #3848. hozzászólásárahát nem is sok...
de félreérted, útra kellene közlekedni mindennapokra, meg nagy trélert húzni, terepre itt vannak a régi Nissanok azok rombolók

#3848 fexco
2019-01-29 17:54:53

Válasz szanberg #3845. hozzászólásárapedig azé 181 paci azé nem kevés.nekem meg amugy ford soha se jön a portára.felfvannak fújva mint a lufik,oszt neki megy egy gallynak szétthullik mint egy papirzsepi.l200 instyle:2160 kiló.ezekkel a alterrain pacskerokkal meg NO.1smile cowboya gyárilag dunloppal jönnek,azok se rosszak....

#3847 szanberg
2019-01-29 17:54:44

Válasz ICE #3846. hozzászólásáraJól meghajtod rögtön hengerfejes

Nincs profilkép
#3846 ICE
2019-01-29 17:53:47

Válasz szanberg #3845. hozzászólásáraMitsubishi jobb, mint a Nissan...smile whistling

#3845 szanberg
2019-01-29 17:37:34

Válasz ICE #3843. hozzászólásáraNekem micu sosem kellene.
Nagy motoros az amit keresek, de ha kicsi lesz akkor én Nissant veszek, most is azok vannak.

3,2-es Ford a legjobb ár-érték arányú gépezet, úgylátom Ermike értette a célzást hehesmile lolsmile tongue

Nincs profilkép
#3843 ICE
2019-01-29 17:04:04

Válasz szanberg #3839. hozzászólásáraAjánlom a Mitsubishi L200-at, szerintem nagyon jó, nekem idáig nagyon tetszik.

MITSUBISHI L 200 2.4 DI-D Instyle Navi AT, jó motor, szép kasztni, automata váltó, szuper select is van benne, felező, difizár, bőrülések, navigáció, tolató kamera, sávelhagyás figyelő, stb.

#3842 ermike
2019-01-29 16:44:16

Válasz szanberg #3841. hozzászólásáraNeked x osztály kell az nem sok van a környéken!
Merci motoros, ha már leharcoltad van elég cigány aki majd átveszi a menő csillagos autót jó pénzért, pont úgy szeretik mint a BMVt!

Én is nyugodtabb leszek ha parkolok! smile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tongue

#3841 szanberg
2019-01-29 15:17:24

Válasz kori01 #3840. hozzászólásáraKuuva jók ezek az újak, a 2.3-as Renault Master motor van bennük, jobb mint az előzőek voltak. Rögtön ezt venném ha volna belőle nagyobb motorral szerelt verzió, csak hát nincs.

Fordokból még van a 3,2-es de abból meg rengeteg van mindenhol, még a végén összekeverném a parkolóban őket hehe Az új Raptor meg már csak 2.0 duplaturbós lesz, igaz 218 lóval és 500Nm-nyomatékkal, valamint nagyon bitang kinézettel de kicsinylem a motort benne, én vontatni is szoktam.

Amarok nagyon snassz, nem is tudom hogyan jellemezzem a kinézetét de szerintem a kettesgolf is fickósabbat mutatott anno, meg úgy eleve hányok a VW konszerntől...


Így marad az X350d Merci, csak ez meg pont a duplájába kerül mint egy N-guard Navara pl... de csak ez a zsilett mostsmile thumbupcool

Nincs profilkép
#3840 kori01
2019-01-29 13:02:48

Válasz szanberg #3839. hozzászólásáraTe nehogy navarát vegyél.

#3839 szanberg
2019-01-28 20:25:56

Új Nissan navara automata van esetleg valakinek itt?
Autópályás menetben mondjuk 140-nél mekkora motorfordulattal szaladnak ezek?

#3838 szanberg
2019-01-16 21:33:45

Válasz kori01 #3836. hozzászólásáraMa értem vissza a skodához, hogy hozzá tudjak nyúlni.

Hát lekellett vennem a hengerfejet is, mert nem volt kompresszió...
Mind a 3 szívó szelepet elverte a dugó. Kb. 3 foggal ugrott át a vezérlés egyébként...

xar VW motor, hogy a fene egye meg...
Holnap vihetem hengerfejeshez. Nem nagy meló de azért összességében jól körbe kellett bontani.

Arra gondoltam összerakom a vezérlést, majd ha kész minden átforgatom a motort többször is, aztán megnézem mennyire van kitolva az új feszítőpatron dugattyúja. Teszem azt 20mm-re az új vezérlés szettel, akkor vissza levenném a feszítő patront és előtte 2mm-el beszúrnék egy zégergyűrűnek hornyot ebbe, valamint kapna egy ilyen gyűrűt is. Így nem tudna visszafelé hajtás során sem teljesen visszanyomódni és a lánc belazulni.

Nincs profilkép
#3837 mocsok14
2019-01-16 21:11:57

Sikeres auto vásárlás volt :)
Volkswagen bora 1,6 ost sikerült vásárolnom :)

#3835 szanberg
2019-01-07 10:24:02

Válasz kori01 #3834. hozzászólásáraÁ megvettem kompletten a főhengert, abból is azt ami volt benne gyárilag, nem egy nagy összeg volt tizenpár ezer...

Nincs profilkép
#3834 kori01
2019-01-07 09:03:21

Válasz szanberg #3833. hozzászólásáraJa gondolom volt egy 1000es a karmantyú.

#3833 szanberg
2019-01-07 08:26:30

Válasz kori01 #3830. hozzászólásáraAz itthon újonnan vásárolt autók felében 10évesen 100-150ezer lehet, de a másfelében meg 3-400ezer, nagyon kis %-ban néhány 10ezer, amit nagyon hétvégi boltba járósnak vesznek nyugdíjasok pl.

Valamikor a 150ezer feletti km futású autót nem lehetett eladni, mára azért változott a dolog és tényleg megjelentek az eladható 300ezret futott de faxa állapotú kocsik is, megfelelő áron ha korrekt a szeker, meg is fogják venni.

Egyébként bárki tud még mostis variálni a km-ekkel, pl nekünk a V40-es 6éves 240párezer van benne, az évi 40ezres átlagfutás, műszaki vizsgánként 80ezerrel ugrik az óra de az lehetne 20-30 is akár, meg gondolom ezt meg is csinálják sokan, én nem fogom pedig újszerű a kocsi a mai napig és hibátlan.

Tényleg, megvolt az első műszaki hibája neki, múltkor mondja az asszonykám, hogy a kuplung pedál olyan furcsa. és tényleg, a pedálút felső végállásánál volt egy kis "holtjáték" de amúgy működött rendesen, csak ott úgy lábbal vissza tudtad húzni az utolsó centiken, előtte kiugrott teljesen. Megnéztem és picit olajködös volt a felső kuplung henger rudazatánál, kezdett ereszteni a karmantyúja hát kicseréltem egyik délután.

Majd vezérlést fogok most cserélni még rajta, már meg is vettem a készletet hozzá.

Nincs profilkép
#3831 .Richard.
2019-01-06 21:48:48

Válasz kori01 #3827. hozzászólására240-300az ideàlis. Mert ugye 500ezek elgurulnak. smile lolja nèha beugrik itt is hirdetèsben 15èves 400felett. Ugy tűnik őhazudik egyedül. A többi valòs! Aztànmeg lengőkarok szilentek cserèsek. Akkor kèrdem èn'itteni valòs 200ezer kmes auton szilentek lengőkarok jok. Akkor a lengőkar cserèsek pl. Magyarnàl szarabb utakon jàrtak eddig azon ette meg 200er alatt vagy jo az ut csak kapott màr 500at? Valami nem koser. Ismerős A3 ja'vagy 4'mittudomèn 260al vette'turbo taknyol a szivoba'kuplung krva nehèz'lengőkaros'folyamatos elektronika hiba'mindig bsztat valamit rajt. Bal hâtso sàrvèdőperem felhojagosodott 'rohad . Vizcsőrepedt. Folyat. Szervo folyat valahol. Ez kb. 16èv körül lehet most. Ezt teszi 15 èv meg 260 ezer?lofszt. Szerintem elhagyta az 500at az.

Nincs profilkép
#3830 kori01
2019-01-06 20:47:22

Válasz szanberg #3829. hozzászólásáraA valós még mindig kicsi nagyon.
Enyémbe 317van de újszerű szinte biztosan ha eladom csak szörnyűlködnek aztán megvesznek helyette egy 500ről visszatett 150ezrest.

#3829 szanberg
2019-01-06 20:37:52

Válasz kori01 #3827. hozzászólásáraPár éve még 100ezer felett is alig volt 10 éves kocsikban kilométer a hirdetések esetében, most legalább akadnak valós futott kilométerek is kiírva hehe

#3828 Bárány
2019-01-06 20:17:31

Válasz Mf-es? #3819. hozzászólásáraWD40 és egy puha rongy ugyanaz.smile wink

Nincs profilkép
#3827 kori01
2019-01-06 20:15:15

Most nézem a használtautó.hu hihetetlen hogy szinte minden autó kb 300000km ig megy.
A sok hülye meg eszi.

Nincs profilkép
#3826 ND
2019-01-06 17:54:42

Válasz Plútó #3825. hozzászólásáraEbben kicsit több cucc van mint 2nedves törlőkendő

#3824 gergő07
2019-01-06 10:22:24

Válasz Mf-es? #3818. hozzászólásáraWD 40 Specialist, szürke spray. Youtuben vannak videók. Előtte lakkbenzinnel törölgettem.

Nincs profilkép
#3823 ND
2019-01-06 09:57:53

Válasz Mf-es? #3821. hozzászólásáraMi v 2éve políroztuk pasztával a Yarison.
Kicsit javult, de nem tartós.
Meg nem volt öröm v 2órán át símogatni

Nincs profilkép
#3822 kori01
2019-01-06 09:19:21

Válasz Mf-es? #3821. hozzászólásáraCsináltam már ilyet párszor de nem ezzel
1000es papírral bő vízzel megcsiszolod mindig vizes legyen.de nem kell sokáig csiszolni pár simítás utána rámégy polír pasztával. Vagy próbáld ki simán fogkrémek csak.azt is csak vizessen.

#3821 Mf-es?
2019-01-06 08:02:12

Válasz ND #3820. hozzászólásáraHa nem lesz itt jobb tanács,kipróbálom.

Nincs profilkép
#3820 ND
2019-01-06 07:51:23

Válasz Mf-es? #3819. hozzászólásáraEz túl szépnek tűnik ahoz h igaz legyen, de ha kipróbálod írd már le milyen.

#3818 Mf-es?
2019-01-06 07:06:33

Matt fényszóró búrát,mivel lehet kifényesíteni?

Nincs profilkép
#3817 tri
2019-01-06 00:28:13

Válasz agrárproletár #3816. hozzászólásáramár működik
https://szuf.magyarorszag.hu/

ügyintézés-közig, jog

#3816 agrárproletár
2019-01-06 00:01:36

Lehet már pontosan tudni, hogy mikor indul ez a rendszer, ahol le lehet majd ingyen kérdezni a használt autók adatait?

#3815 Maszek Zs
2019-01-04 19:55:44

És most mindenikek szeretném meg köszönni a segítséget!!!!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#3814 Maszek Zs
2019-01-04 19:54:24

Válasz mtz1221 #3802. hozzászólásáraÜdv!
Neked lett igazad az előtöltés nem volt jó.smile thumbupsmile thumbup

Ma elvittem egy szervizbe megnézettem az előtöltést . És műszerrel megnézték és beállították. Úgy,hogy most JÓ!!!!smile w00t De mindjárt meg nézettem azt is amid idáig csináltam. És azt mondta a szerelő minden a legnagyobb rendben. smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

Nincs profilkép
#3812 kori01
2019-01-02 22:03:43

Nincs profilkép
#3811 kori01
2019-01-02 22:03:03

Ezek is tudják mi nem hagyja ott őket.

Nincs profilkép
#3810 kori01
2019-01-02 22:00:27

Válasz szanberg #3808. hozzászólásáraAz
Egy új yaris vegyél
Csak nem tanulsz.

#3809 máris szomszéd
2019-01-02 21:55:35

Válasz szanberg #3806. hozzászólásáraHát én bizony nem szerelem,kell a pénz az autó szerelőnek is.
Így hirtelen tovább gondolva annyi munkája van,hogy ha nem sürgős lehet egy hónap várakozás is nála.
Rossz szakmát választottam.

#3808 szanberg
2019-01-02 21:28:35

Válasz kori01 #3807. hozzászólásáraEladtam, kellett gyorsan autó így ez lett belőle. Nem volt aki megcsinálja, karosszériához én nem értek.

Szóval ennyi. Majd kicserélem ezen a láncszettet és jó lesz még egy darabig.

Aztán hozok neki egy új Fiestát 1.0 Ecoboostsmile thumbupcool

Nincs profilkép
#3807 kori01
2019-01-02 20:35:22

Válasz szanberg #3806. hozzászólásáraCsináltasd meg a yaristsmile thumbup

#3806 szanberg
2019-01-02 20:31:45

Válasz máris szomszéd #3797. hozzászólásáraXopat a F Fabia. A minap megbontottam megnézni a lánc elugrását valóban az e a gond. Az nyilván.
Aztán körbebontottam holnap jön a cucc hozzá mondom összerakom hagy menjen. Vazzeg a vezérmű lánc fedele nem jön le róla. A motor hátoldalánál két csavar között van egy stiftje neki úgy látszódik így kívülről és az lehet össze gyógyulva, mert minden csavart kiszedtem körbe, mozog is az oldal fedél rendesen de ott alul-hátul semmi. Ütöttem is keményen fújkáltam hátha ázalog be egy kis lazító spray de semmi. Még a kartert is levettem, hogy alulról kifelé valahogy hátha jobban tudok koppintani rajta, hát tudok is de féltem jobban verni mert szerintem eltörne ha ettől jobbat vernék rá. Volt már hasonló más autónál de ennyit nem kellett püfölni és szétpattant, hát ez nem akar. Félek el fog törni a fedél, de már azt sem bánnám komolyan mondom, nagyon felidegesített, egy kis meló úgy elhúzódik ilyen szenvedés végett, hogy ihajj…

No majd holnap törik vagy lejön, de valami lesz... Annyi, hogy még rá melegítek holnap hátha ereszt a fedél.

#3805 szanberg
2019-01-02 20:25:26

Válasz Sk Laci #3796. hozzászólásáraA Volvo-k nagyon jó teknikák, sokkal jobbak mint az említett németek. Az E Merci nekem is teccik de kevesebb bizodalmam van benne mint egy Volvoban.


Nekünk a családban van több skandináv is, mindegyik faxa egyik S40-el voltak apróbb gondok ami nem kiszámítható volt de nem vészes dolgok, többivel jóformán semmi, pedig ha összeadom a bennük lévő kilométereket akkor bőven millió felett kell gondolkodni.


Én magamnak egy S90-est vennék leg szívesebben csak azt nem tudom elszámolni családi gazdaságban úgy ahogy azt kéne...

Nincs profilkép
#3804 .Richard.
2019-01-02 14:25:59

Válasz Maszek Zs #3798. hozzászólásáraMennyire lenne bonyolult kiforgatni a porlasztòt meg a nyomòcsövet,egy jò meg egy gyengélkedő hengerét. Ztán indítva forgattatni,hogy milyen a Porlasztási kép. Vagy,kisebb nyomàsra bűvölni a porlasztòt.

Nincs profilkép
#3803 kori01
2019-01-02 14:08:50

Válasz mtz1221 #3802. hozzászólásáraPersze hogy lehet vagy adagolót dönteni vagy kereken lehet forditani

#3802 mtz1221
2019-01-02 12:43:51

Válasz Maszek Zs #3798. hozzászólásáraEz előtöltésen lehet állítani az adagolón valahogy ?? Én ott adnák neki nagyobb előtöltést egy próba erejéig legalább.Hány fogas az adagoló bordás szíjkereke ?? Nem létezik hogy előtte már ott el volt téve egy fogat a szíj,ugyanezek az okok miatt ??

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Öntöződob szórókocsi
Öntöződob szórókocsi

100.000 Ft

Eladó bárányok
Eladó bárányok

400.000 Ft

Néma kiskacsa eladó
Néma kiskacsa eladó

700 Ft

Disces,  tárcsás kasza eladó
Disces, tárcsás kasza eladó

730.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]