Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356.76 Ft USD 314.86 Ft CHF 387.15 Ft GBP 414.08 Ft

Fórum

T-16M traktor

Létrehozta: Vendég , 2008-01-29 12:30:36

Kedvencekhez Segítség
7217 hozzászólás
#4217 Maszek Zs
2015-04-14 22:44:07

Válasz #4216. hozzászólásra

És a végére nem irtam oda az összes csövet fulyasd meg levegövel úgy mikor teljsen levan véve.

#4216 Maszek Zs
2015-04-14 22:39:53

Válasz #4207. hozzászólásra

Üdv!
Na én márt jártam így, de ott a búvárcsőnél fel kapott valamit. Meg olyan is volt, hogy a dúrva szürönél a befolyásnál át folyik egy lukas lemezen közvetlen a luknál fel dugúl rozsdával. A következő eset nem T16-on történt, elvolt repedve az egyik cső nem szivágott nem könnyezett. De mégis néha leált. Mire rá jöttűnk, hogy csak egy picit el van repedve addigra mindent kicseréltünk. smile hammerszerintem meg kezd a kályhánál! Nézd meg a szintet és menj végig ataleljes rendszeren.

Nincs profilkép
#4212 Richard.
2015-04-14 21:26:30

Válasz #4211. hozzászólásra

Ez nem olyan viccesám!smile thumbup 46éves egyedülálló ismerősöm,tavaly mályusban panaszolta,hogy ilyen drága benzin mellett ő nem autózik. Apuci picai fia,zsir új Toyota akármi..... mondta,tankolt okt végén,még van benne ,pár hetet még kibir. ketten voltunk az irodájában,mikor ezt mondta,hát nem szóltunk Semmit. Én ugy gondolom,akinek kocsija sincs,az is több benzit elfüstöl,mint ez az illető.Az új autóknak,milyen nagy tankja leht mi??smile lol

Nincs profilkép
#4211 Magister
2015-04-14 21:11:57

Válasz #4210. hozzászólásra

Minek, tavaly tettem bele gázolajat...smile rolleyessmile rolleyessmile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#4210 Myrrdin
2015-04-14 21:08:38

Válasz #4209. hozzászólásra

mielőtt még szétszeded az üzemanyag rendszert, a gázolaj szintet nézted már?smile whistlingsmile wink

Nincs profilkép
#4209 Magister
2015-04-14 21:00:24

Válasz #4208. hozzászólásra

Jó játék lesz kideríteni a hiba okát, mert sehol sem könnyezik a gázolaj..porszáraz minden..

#4208 prütyi
2015-04-14 20:55:07

Válasz #4207. hozzászólásra

Az tuti hogy gázolaj hiány miatt csinálja ezt. Valahol sikerül neki falsot szívni vagy a tápszivattyú adta meg magát.

Nincs profilkép
#4207 Magister
2015-04-14 20:19:18

Szép estét mindenkinek!
Jártatok már úgy, hogy menet közben hatodikban, egyenletes gázadásnál elkezdett hullámozni a motor...smile helpsmiliesmile helpsmilie
Lelassult a járgány majd újra gyorsult, majd megint újra és újra..????
Mi lehet ez??? levegősödik a rendszer?
Három hónapja kitakarítottam az üzemanyag rendszert, utána nem volt semmi ilyen.
most kezdte, de csak néha csinálja!!
Ilyenkor elmegy az erő is..
nem füstöl, és nem eszi az olajat, és nem is melegszik, az olajnyomás 3,5 Bar.
Szerintetek? Én az üzem anyag szivattyúra gondolok..vagy levegősödésre..

Nincs profilkép
#4201 Gyoszor
2015-04-12 00:39:53

Kész lett, kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá. Magához a melóhoz, meg a videóhoz is.
Itt megtekinthető a youtubeon
Vagy ha így működik, akkor azonnal nézhető.

#4200 Maszek Zs
2015-04-10 23:36:22

Válasz #4198. hozzászólásra

A T16-os motor 7L+1L a légszüröbe váltó 8,5L

MTZ-be 20L abból jut a légszüröbe is meg marad egy kevés. Vàltóba meg 40L körül.

#4199 Maszek Zs
2015-04-10 23:25:12

Üdv!
Ez csak egy sima műtrágya szorás volt. Amikor szortuk ez a része nagyon vízes volt. Ígyhát nem maradt más elhalasztottuk. Csak az ide szántat is elszortuk. Sikerült olcsóbban szereznem és nem kellett sok így egy kirándúlás keretében megoldottuk. Mire fel tettük volna a szorót annyi Idő allatt meg volt a szorás. Kép nem lett a legjobb de nem hagyhattam ki smile lolsmile thumbup

Nincs profilkép
#4198 gumba
2015-04-10 21:23:28

Hello!

Tudom hogy volt már róla szó, de meg írná valaki mennyi hajtómű és mennyi motorolaj kell a paripába, ugyanezt MTZ 80-ba is.
Előre is köszönöm!!

Nincs profilkép
#4197 Ares 826
2015-04-10 21:02:05

Válasz #4192. hozzászólásra

Én először azt gondoltam egérvadászat, a platóról jobban látni hol szalad az egér! Aztán fater futás gyíííííííííííííí.smile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcool

Nincs profilkép
#4196 Richard.
2015-04-10 13:24:02

Válasz #4194. hozzászólásra

Azért sok meló lehetett, teleszorni csekmettel, ráadásul ,ingyen! Igazi àldozatot hozott.smile laugh

Nincs profilkép
#4194 a2457
2015-04-09 22:51:13

történt itt ilyesmi, közös tulajdonban levő kaszálót az értelmesebb tulaj okosan felszórta sitt töremlékkel mert összevesztek 1 darab bálán. páratlan számúra jött ki a bálázás, és ez, na EZ mindenre feljogosította az okosabbikat.
kaszálhatatlan, tönkreteszi az eszközt.

had ne mondjam a tulajok tesvírek, szagosbőrűek, nem napon bamultak, és rendszeresen kérdezik nincse hulladékvasam.
természetesen mindenki tudja hogy amúgy eszkimók.

#4193 Maszek Zs
2015-04-09 21:24:20

Válasz #4192. hozzászólásra

smile lolsmile lolsmile lolsmile lol
Nem műtrágya szórás félig kézi félig gépi!!!!!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#4192 Richard.
2015-04-09 21:07:56

Válasz #4191. hozzászólásra

smile confusedmi volt az elképzelés? Kék bogárpacskoló,mert bogaras a szomszéd,aztán törmeléket buritatok a kaszálójára?smile lolsmile lol vagy a látszat csal?????

#4191 Maszek Zs
2015-04-09 19:36:00

Mai meló!!

Nincs profilkép
#4190 Gyoszor
2015-04-09 01:50:16

Válasz #4189. hozzászólásra

Készül a videó!!! Annyit meg merek kockáztatni így előljáróban, hogy jó lesz!! smile thumbupcool De mára kidőltem, majd folytatom vmikor.. smile huh

Nincs profilkép
#4189 Gyoszor
2015-04-08 22:19:27

Válasz #4188. hozzászólásra

Most fellelkesítettetek, csinálok majd valamit, csak az asszony a gépen néz tévét aztán le vagyok tiltva smile bored Igyekszem jövő héten valami oszkár díjas vágást összerittyenteni smile cowboy

#4188 Myrrdin
2015-04-08 21:44:34

Válasz #4185. hozzászólásra

had lássuk! smile laughsmile drool majd én is teszek fel smile tonguep smile biggrin

Nincs profilkép
#4187 dávidka234567
2015-04-08 20:59:47

kiváncsi vagyok arra a videórasmile thumbup

Nincs profilkép
#4185 Gyoszor
2015-04-08 00:21:33

Ma ez volt a program. Tegyek fel videjót?

Nincs profilkép
#4184 dávidka234567
2015-04-06 20:41:09

az én t16 traktorom hoz is van permetezőm elöl van egy 600l műanyag tartály a plató helyén hypró szivatyu van a tratály alat amit a gardán hajt és hátul van egy három pont amin egy 6m eres keret van azt enyi

Nincs profilkép
#4182 Ares 826
2015-04-06 19:36:10

Válasz #4181. hozzászólásra

Nem erre gondoltam. Az egy rendesen összerakott volt 2db 300L tartállyal volt szerelve, talán 700 kértek érte.smile blink

#4181 Maszek Zs
2015-04-06 19:32:14

Válasz #4180. hozzászólásra
http://www.agroinform.com/aprohirdetes_adatlap/gep/traktor-45-le-alatt/t16-permetezo-traktor/h_6513336?ref=0afa017e

Nincs profilkép
#4180 Magister
2015-04-06 19:30:51

Válasz #4179. hozzászólásra

Igen? Mikor. hol engem érdekelne!!!!!!!!!!!!!

Nincs profilkép
#4179 Ares 826
2015-04-06 19:26:58

Válasz #4174. hozzászólásra

Most jut eszembe itt is hirdettek egy T-16 felszerelve permetezővel 600 literes tartállyal kerettel.smile blink

Nincs profilkép
#4178 Ares 826
2015-04-06 19:25:24

Válasz #4176. hozzászólásra

Az a legolcsóbb leggyorsabb megoldás.smile thumbup

Nincs profilkép
#4176 Magister
2015-04-06 19:02:11

Válasz #4175. hozzászólásra
Nekem lenne ötletem...:-)))))))))) Nyakon csípsz két semmire kellőt és össze kötteted velük.. motivációnak meg elég lenne, ha neki pofoznád őket..smile lolsmile lolsmile lol

#4175 Maszek Zs
2015-04-06 18:53:52

Válasz #4173. hozzászólásra

De mondjuk,ha tudnál egy jó megoldást a venyige bálázásához.Nem lenne rossz!smile thumbupcoolsmile loveye

#4174 Maszek Zs
2015-04-06 18:51:56

Válasz #4173. hozzászólásra

Köszi !!!!
Minden jó megoldás érdekel.Mert lehet találok megoldást akár egy másik dologhoz is!!!!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupcool

Nincs profilkép
#4173 Ares 826
2015-04-06 18:47:27

Válasz #4172. hozzászólásra

Holnap csinálok képet úgy jó?? A tartály 1000L-es Novor forma elől alul gyárilag picit rövidítve, hogy beleférjen a vázba. A vegyszer kijuttatása Hipro szivattyúval történik 12m szórókerettel. Ha a haver otthon lesz csinálom a képet, és felrakom.smile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcool

Nincs profilkép
#4171 Ares 826
2015-04-06 18:22:36

Válasz #4161. hozzászólásra

Pedig van, mennyit mutassak ezzel a megoldással???? Van még ezzel a 600 L megoldással is szerelve, de több van 1000L Novor tartállyal!smile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbupcool

Nincs profilkép
#4169 Magister
2015-04-06 16:16:17

Ezzel a kérdéssel én is így vagyok, ha meg lehet oldani olcsóbban akkor úgy, még ha lassabb is..
A lényeg az, hogy a munka minősége ne romoljon, vagy csak egy kicsit az még belefér a toleranciába...smile whistlingsmile thumbup

#4168 Maszek Zs
2015-04-06 16:12:20

Tavaly vetettük a Búzát a mi szerelvényünk ért 500000Ftsmile biggrina szomszéd földön igaz 10 szer gyorsabban vetettsmile sweatdrop100 szór annyiba került!!!!smile lol

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Profit a föld alatt: a sikeres gyökérzöldség-termesztés titkai
Profit a föld alatt: a sikeres gyökérzöldség-termesztés titkai
A Profit a föld alatt – Gyökérzöldség Agroinform online konferencia összefoglaló...
A törökök eldöntötték: kiszorítják a kínai fokhagymát
A törökök eldöntötték: kiszorítják a kínai fokhagymát
Idén a tavalyinál nagyobb fokhagymatermésre számítanak a török gazdálkodók. A...
Lucerna bála
Lucerna bála

20.000 Ft

Tófej 0148/9 hrsz. 1283 m² gyep
Tófej 0148/9 hrsz. 1283 m² gyep

300.000 Ft

Keszthely 0273/6 hrsz 714 m² nádas
Keszthely 0273/6 hrsz 714 m² nádas

71.000 Ft

Keszthely 0273/5 hrsz 790 m² nádas
Keszthely 0273/5 hrsz 790 m² nádas

79.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]