Válasz Bárány #2977. hozzászólásáraCsak ne hordják fönn annyira az orrukat!
A földjüket tőlünk lopták, a nyelvüket meg a németektől.
Most meg a naftàt hordják!
Mondjuk az nekem nem fáj, de az arcukból visszább vehetnének.
Válasz Bárány #2981. hozzászólásáraNem.
2 traktor, egy tulaj sem működik.
IBC 200 liter mehet.
Itt a Glencore/Viterra a szomszédban és a kamionok sokasága itt tankol.
Szerintem még mindig nem győzik a kiszállítását, viszont felfelé már megy a nyavalygás(lobbi), hogy ez nekünk, parasztoknak ez így nem jó, mert csak akadozunk a kutakon. Azért reggelente simán ott áll 30 traktor…….ez sem jó…..előbb utóbb ez is szemet szúr valakinek és rábaszás lesz…….a lényeget gondold tovább…….
Válasz atisgyulai #2972. hozzászólásárategnap este a megszokott OMV kút fél 10-től 50 liter a tankba, 20 a kannába, ma MOL-ra váltottam, az 100 liternél megállt, de legalább 100 és mindegy mibe
az OMV a határmenti kutakra hozta ki a korlátozást és tényleg tele vagyunk osztrákkal a kutakon, utánfutóval, hordóban viszi a burgenlandi türhő és nem emiatt türhő, mindig is azok voltak, az a lételemük
öröm, az ürömben, hogy az osztrák kút zsebéből húzza ki a pénzt az osztrák benzin turista
Válasz KISMASZEK77 #2965. hozzászólásáraElvileg trakiba 200lityót adnak, (de csak a tankba) és egy embernek naponta egyszer. Nagy pisztolyon lehet ezt kitankolni, de előtt be kell szólni, hogy vegyék át 480-ra.
Kis pisztoly 100- nál letilt.
A 100 litert is napi egy alkalommal lehet.
Hogy hogyan ellenőrzik azt ne kérdezze senki, fogalmam sincs.
Kis kutak még mindig Off-olnak.
Válasz endypapa_20120 #2968. hozzászólásáraegy dolgot nem értek, itt a fórumon pár nap alatt mindenre jön megoldás de azoknak akiknek a dolguk lenne kusban vannak! ez amit irtál tök jó szerintem, ami pedig a kutakon van az meg tök nem jó!
Válasz Ares 826 #2964. hozzászólásáraez nem a múltról szólt, csak szemléltettem, hogy hasonló helyzetből kiindulva, hova értek Ők és hova értünk mi. Mert ahogy nekik, úgy a lehetőség adott volt nekünk is, csak nálunk máshogy alakult
sőt, egy sokkal gyengébb adottságokkal rendelkező ország, tegyük hozzá
Válasz endypapa_20120 #2968. hozzászólásáraSőt! Ha lenne ilyen kártya, támogatás igényléskor feltölthetnék az igényelt területet lefedő üa. mennyiséggel. Tankoláskor lehúzzák és nem kellene jövedékit áfát igényelni!
Csak így túl egyszerű lenne.
Válasz KISMASZEK77 #2966. hozzászólásáraAkkor nem tudom miért kínlódott az Natádi kúton egy fend, megy egy rába.
Egy irányból lehet bemenni, de a tankjuk rossz oldalon volt. Bent a kúton forgolódtak, hogy a cső a tankjukhoz érjen. + öt trakt6or várt a sorára, más kocsi alig fért el mellettük.
Válasz Géza bácsi #2965. hozzászólásáraÜdv.
MOL kúton adnak 100 litert kannába.
Trakiba is kapsz,mert egyik gazdatársam fordul naponta párat traktorral,ugy hogy abba is adnak..
valaki elmondaná,hogy most mik a szabályok a trakisokra? Kannába lehet vagy nem? ha lehet mennyit? vagy csak trakiba? ez mondjuk állatság...NAK az merre lapit ilyenkor? ezért fizetünk nem kevés tagdijat?
Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraolyan érdekes hogy mi akkor is nyerünk ha vesztünk, mindig az a magyarázat hogy nembaj hogy 400 az euro, mert nem 410...
az megvan ugye hogy 270el vettee át és az üa. 300 alatt volt????
Válasz Földönfuto #2933. hozzászólásáraNem is akartak tenni ellene az ukránok! Nekik ez üzlet volt, nem volt üzemanyag hiány... Aki kiment tankolni, az nem csak üzemanyagot hozott, hanem cigit, üdítőt, rengeteg csokit, cukrot...
Válasz Földönfuto #2933. hozzászólásáraCsak közben súlyos milliárdok csúsznak ki a határokon, meg mindenféle ügyeskedések által.
Tegyük fel, ha kamionos vagy, jobban megéri megvenni számla nélkül a kúton 100 literjével, mint a számlásan 680-ért. Mert annak a nettója még mindig 55 forinttal hosszabb mint a 480
Válasz máris szomszéd #2932. hozzászólásáraPár éve még mi hordtuk az ukránoktól,meg megvettük a kamionosoktól.Azok se tudtak sokat tenni ellene,majd helyreáll a piac és vége lesz ennek is.
6248 hozzászólás
Válasz Bárány #2977. hozzászólásáraCsak ne hordják fönn annyira az orrukat!
A földjüket tőlünk lopták, a nyelvüket meg a németektől.
Most meg a naftàt hordják!
Mondjuk az nekem nem fáj, de az arcukból visszább vehetnének.
Válasz Bárány #2981. hozzászólásáraNem.
2 traktor, egy tulaj sem működik.
IBC 200 liter mehet.
Itt a Glencore/Viterra a szomszédban és a kamionok sokasága itt tankol.
Szerintem még mindig nem győzik a kiszállítását, viszont felfelé már megy a nyavalygás(lobbi), hogy ez nekünk, parasztoknak ez így nem jó, mert csak akadozunk a kutakon. Azért reggelente simán ott áll 30 traktor…….ez sem jó…..előbb utóbb ez is szemet szúr valakinek és rábaszás lesz…….a lényeget gondold tovább…….
Válasz ..,-:) #2980. hozzászólásáraÉs a több, egymás utáni tankolást sem engedik?
Válasz Bárány #2978. hozzászólásáraNálunk is korlátozva van.
Kicsik zárva.
OMV, Shell, MOL üzemel.
Válasz Bárány #2977. hozzászólásáraannyi a javunkra, hogy nálunk akkor még nem nagyon lehetett venni, se olcsón, se drágán
Válasz #bandi #2974. hozzászólásáraFelétek még mindig nincs?
Válasz Gandhy #2976. hozzászólásáraÉs még ők mutogattak a gorenjés magyarokra!
Megérdemeljük mi egymást...
Válasz atisgyulai #2972. hozzászólásárategnap este a megszokott OMV kút fél 10-től 50 liter a tankba, 20 a kannába, ma MOL-ra váltottam, az 100 liternél megállt, de legalább 100 és mindegy mibe
és nem emiatt türhő, mindig is azok voltak, az a lételemük 

az OMV a határmenti kutakra hozta ki a korlátozást és tényleg tele vagyunk osztrákkal a kutakon, utánfutóval, hordóban viszi a burgenlandi türhő
öröm, az ürömben, hogy az osztrák kút zsebéből húzza ki a pénzt az osztrák benzin turista
Válasz #bandi #2974. hozzászólásáraAz igaz mi nem vagyunk messze a fővárostól, de több depó is van ország szerte ahonnét kitudnak szállítani.
Válasz Ares 826 #2973. hozzászólásáraNálatok.
Válasz atisgyulai #2972. hozzászólásáraMár adnak mindenhol szinte trakiba tele tankot kicsi pisztolyról még ha kell a nagy vasba 400 litykót is!

Válasz KISMASZEK77 #2965. hozzászólásáraElvileg trakiba 200lityót adnak, (de csak a tankba) és egy embernek naponta egyszer. Nagy pisztolyon lehet ezt kitankolni, de előtt be kell szólni, hogy vegyék át 480-ra.
Kis pisztoly 100- nál letilt.
A 100 litert is napi egy alkalommal lehet.
Hogy hogyan ellenőrzik azt ne kérdezze senki, fogalmam sincs.
Kis kutak még mindig Off-olnak.
Üdv!
Korábban ment az offolás!!!! Ez az Üzemanyag fogyasztás / gázolaj- és benzináremelés topic!
NEM AZ OFF TOPIC!!!
Kérlek benneteket hogy ne politizáljatok ebbe a topicba se, arra van az off topic!
Köszönöm szépen :)
Modi
Válasz endypapa_20120 #2968. hozzászólásáraegy dolgot nem értek, itt a fórumon pár nap alatt mindenre jön megoldás de azoknak akiknek a dolguk lenne kusban vannak! ez amit irtál tök jó szerintem, ami pedig a kutakon van az meg tök nem jó!
Válasz Ares 826 #2964. hozzászólásáraez nem a múltról szólt, csak szemléltettem, hogy hasonló helyzetből kiindulva, hova értek Ők és hova értünk mi. Mert ahogy nekik, úgy a lehetőség adott volt nekünk is, csak nálunk máshogy alakult
sőt, egy sokkal gyengébb adottságokkal rendelkező ország, tegyük hozzá
Válasz endypapa_20120 #2968. hozzászólásáraSőt! Ha lenne ilyen kártya, támogatás igényléskor feltölthetnék az igényelt területet lefedő üa. mennyiséggel. Tankoláskor lehúzzák és nem kellene jövedékit áfát igényelni!
Csak így túl egyszerű lenne.
Válasz Géza bácsi #2965. hozzászólásáraIlyenkor lenne értelme a nak kártyának. Míg nem kellett semmire, volt, most meg nincs.
Válasz KISMASZEK77 #2966. hozzászólásáraAkkor nem tudom miért kínlódott az Natádi kúton egy fend, megy egy rába.
+ öt trakt6or várt a sorára, más kocsi alig fért el mellettük.
Egy irányból lehet bemenni, de a tankjuk rossz oldalon volt. Bent a kúton forgolódtak, hogy a cső a tankjukhoz érjen.
Válasz Géza bácsi #2965. hozzászólásáraÜdv.
MOL kúton adnak 100 litert kannába.
Trakiba is kapsz,mert egyik gazdatársam fordul naponta párat traktorral,ugy hogy abba is adnak..
valaki elmondaná,hogy most mik a szabályok a trakisokra? Kannába lehet vagy nem? ha lehet mennyit? vagy csak trakiba? ez mondjuk állatság...NAK az merre lapit ilyenkor? ezért fizetünk nem kevés tagdijat?
Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:34:17
Válasz Földönfuto #2951. hozzászólására 3.60 a kilós 7.20 a két kilós már ennyire felejtesz bilobil




Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:33:32
Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:33:07
Válasz Csaba(Quercus) #2957. hozzászólásárainkább ne adj mester, ne adj, nem tudunk befogadni, ne pazarold ránk itt a szellemi nagyságod,



mi egyszerű halandók, csak porszem vagyunk a sarud alatt
Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:28:59
Válasz Csaba(Quercus) #2949. hozzászólásáraMajd kérünk tőled,te úgy is itt osztod!


Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:27:38
Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraNekik választásig csak a 400-at szabad mondani.
Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:26:12
Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:25:10
Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraolyan érdekes hogy mi akkor is nyerünk ha vesztünk, mindig az a magyarázat hogy nembaj hogy 400 az euro, mert nem 410...
az megvan ugye hogy 270el vettee át és az üa. 300 alatt volt????
Válasz Földönfuto #2933. hozzászólásáraNem is akartak tenni ellene az ukránok! Nekik ez üzlet volt, nem volt üzemanyag hiány... Aki kiment tankolni, az nem csak üzemanyagot hozott, hanem cigit, üdítőt, rengeteg csokit, cukrot...
Válasz #bandi #2945. hozzászólásáravárj még Te ezzel, leszünk mi még büszkék a 400-ra is
Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraNem gondoltam volna, hogy még a 370 es euróra büszkélkedni fogunk, hogy csak ennyi
Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraDe rémlikvalami!
https://alfahir.hu/2022/03/16/uzemanyagar_benzin_gazolaj_arcsokkenes_hatosagi_ar
Eddig ittolvastam! MTI semmitnemirt!
Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:23:08
Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraNaa! Holnap tankolhatunk ?? Mármint nem T-72 essel! Hanem Trakikat tele?
A kőolaj ára 99 dollár a juró meg 369! Na okoskák most miért lapít erről a balos libsi média??????



















Válasz Gandhy #2939. hozzászólásáradrágából korlátlanul
na határmenti kutakon új rend lépet hatályba, a jó qrva annyukat
50 liter tankba, 20 kannába
Válasz Matyi50 #2937. hozzászólásáraÍgy van ,csak az irány változott.
Válasz Földönfuto #2931. hozzászólásáraCsak határok mentén brutális mennyiségeket hordanak ki . Az egész országnak elég volna.
Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:22:22
Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:22:02
Válasz Földönfuto #2933. hozzászólásáraCsak közben súlyos milliárdok csúsznak ki a határokon, meg mindenféle ügyeskedések által.
Tegyük fel, ha kamionos vagy, jobban megéri megvenni számla nélkül a kúton 100 literjével, mint a számlásan 680-ért. Mert annak a nettója még mindig 55 forinttal hosszabb mint a 480
Válasz máris szomszéd #2932. hozzászólásáraPár éve még mi hordtuk az ukránoktól,meg megvettük a kamionosoktól.Azok se tudtak sokat tenni ellene,majd helyreáll a piac és vége lesz ennek is.
Válasz zsozsi51 #2929. hozzászólásáraAmikor megy az üzemanyag turizmus akkor a nagy üzemanyaggal rendelkező autó a favorit.
Válasz Matyi50 #2930. hozzászólásáraLesznek bőven.Amúgy pénteken 70ft-ot esik a gázolaj.Májusig még sok minden lehet.
Válasz MrPoke #2923. hozzászólására ki az aki inkább 700-800ért vesz majd májusban,ha most 480ért betárolhat?