Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356.76 Ft USD 314.86 Ft CHF 387.15 Ft GBP 414.08 Ft

Fórum

Üzemanyag fogyasztás / gázolaj- és benzináremelés

Létrehozta: Géza , 2008-05-13 21:41:29

Kedvencekhez Segítség
6248 hozzászólás
#2948 atisgyulai
2022-03-17 19:58:07

Válasz Bárány #2977. hozzászólásáraCsak ne hordják fönn annyira az orrukat!
A földjüket tőlünk lopták, a nyelvüket meg a németektől.
Most meg a naftàt hordják!
Mondjuk az nekem nem fáj, de az arcukból visszább vehetnének.

Nincs profilkép
#2947 ..,-:)
2022-03-17 19:49:36

Válasz Bárány #2981. hozzászólásáraNem.
2 traktor, egy tulaj sem működik.
IBC 200 liter mehet.
Itt a Glencore/Viterra a szomszédban és a kamionok sokasága itt tankol.
Szerintem még mindig nem győzik a kiszállítását, viszont felfelé már megy a nyavalygás(lobbi), hogy ez nekünk, parasztoknak ez így nem jó, mert csak akadozunk a kutakon. Azért reggelente simán ott áll 30 traktor…….ez sem jó…..előbb utóbb ez is szemet szúr valakinek és rábaszás lesz…….a lényeget gondold tovább…….smile biggrin

#2946 Bárány
2022-03-17 19:44:01

Válasz ..,-:) #2980. hozzászólásáraÉs a több, egymás utáni tankolást sem engedik?

Nincs profilkép
#2945 ..,-:)
2022-03-17 19:40:56

Válasz Bárány #2978. hozzászólásáraNálunk is korlátozva van.
Kicsik zárva.
OMV, Shell, MOL üzemel.

#2944 Gandhy
2022-03-17 19:37:55

Válasz Bárány #2977. hozzászólásáraannyi a javunkra, hogy nálunk akkor még nem nagyon lehetett venni, se olcsón, se drágán smile lol

#2943 Bárány
2022-03-17 19:36:27

Válasz #bandi #2974. hozzászólásáraFelétek még mindig nincs?

#2942 Bárány
2022-03-17 19:35:51

Válasz Gandhy #2976. hozzászólásáraÉs még ők mutogattak a gorenjés magyarokra!
Megérdemeljük mi egymást...smile sweatdrop

#2941 Gandhy
2022-03-17 19:34:06

Válasz atisgyulai #2972. hozzászólásárategnap este a megszokott OMV kút fél 10-től 50 liter a tankba, 20 a kannába, ma MOL-ra váltottam, az 100 liternél megállt, de legalább 100 és mindegy mibe

az OMV a határmenti kutakra hozta ki a korlátozást és tényleg tele vagyunk osztrákkal a kutakon, utánfutóval, hordóban viszi a burgenlandi türhő smile lol és nem emiatt türhő, mindig is azok voltak, az a lételemük smile lolsmile lol

öröm, az ürömben, hogy az osztrák kút zsebéből húzza ki a pénzt az osztrák benzin turista smile lol

Nincs profilkép
#2940 Ares 826
2022-03-17 19:32:32

Válasz #bandi #2974. hozzászólásáraAz igaz mi nem vagyunk messze a fővárostól, de több depó is van ország szerte ahonnét kitudnak szállítani.

Nincs profilkép
#2938 Ares 826
2022-03-17 18:51:25

Válasz atisgyulai #2972. hozzászólásáraMár adnak mindenhol szinte trakiba tele tankot kicsi pisztolyról még ha kell a nagy vasba 400 litykót is!smile thumbupcoolsmile thumbupcool

#2937 atisgyulai
2022-03-17 18:04:39

Válasz KISMASZEK77 #2965. hozzászólásáraElvileg trakiba 200lityót adnak, (de csak a tankba) és egy embernek naponta egyszer. Nagy pisztolyon lehet ezt kitankolni, de előtt be kell szólni, hogy vegyék át 480-ra.
Kis pisztoly 100- nál letilt.
A 100 litert is napi egy alkalommal lehet.
Hogy hogyan ellenőrzik azt ne kérdezze senki, fogalmam sincs.
Kis kutak még mindig Off-olnak.


Nincs profilkép
#2936 Határleső
2022-03-17 16:38:44

Üdv!

Korábban ment az offolás!!!! Ez az Üzemanyag fogyasztás / gázolaj- és benzináremelés topic!

NEM AZ OFF TOPIC!!!

Kérlek benneteket hogy ne politizáljatok ebbe a topicba se, arra van az off topic!

Köszönöm szépen :)
Modi

Nincs profilkép
#2935 Géza bácsi
2022-03-17 15:19:26

Válasz endypapa_20120 #2968. hozzászólásáraegy dolgot nem értek, itt a fórumon pár nap alatt mindenre jön megoldás de azoknak akiknek a dolguk lenne kusban vannak! ez amit irtál tök jó szerintem, ami pedig a kutakon van az meg tök nem jó!

#2934 Gandhy
2022-03-17 11:23:06

Válasz Ares 826 #2964. hozzászólásáraez nem a múltról szólt, csak szemléltettem, hogy hasonló helyzetből kiindulva, hova értek Ők és hova értünk mi. Mert ahogy nekik, úgy a lehetőség adott volt nekünk is, csak nálunk máshogy alakult

sőt, egy sokkal gyengébb adottságokkal rendelkező ország, tegyük hozzá

#2933 endypapa_20120
2022-03-17 10:08:24

Válasz endypapa_20120 #2968. hozzászólásáraSőt! Ha lenne ilyen kártya, támogatás igényléskor feltölthetnék az igényelt területet lefedő üa. mennyiséggel. Tankoláskor lehúzzák és nem kellene jövedékit áfát igényelni!
Csak így túl egyszerű lenne.

#2932 endypapa_20120
2022-03-17 10:05:11

Válasz Géza bácsi #2965. hozzászólásáraIlyenkor lenne értelme a nak kártyának. Míg nem kellett semmire, volt, most meg nincs.smile hammer

#2931 endypapa_20120
2022-03-17 10:03:07

Válasz KISMASZEK77 #2966. hozzászólásáraAkkor nem tudom miért kínlódott az Natádi kúton egy fend, megy egy rába.
Egy irányból lehet bemenni, de a tankjuk rossz oldalon volt. Bent a kúton forgolódtak, hogy a cső a tankjukhoz érjen. smile devilsmile devil + öt trakt6or várt a sorára, más kocsi alig fért el mellettük.

#2930 KISMASZEK77
2022-03-17 09:27:28

Válasz Géza bácsi #2965. hozzászólásáraÜdv.
MOL kúton adnak 100 litert kannába.
Trakiba is kapsz,mert egyik gazdatársam fordul naponta párat traktorral,ugy hogy abba is adnak..

Nincs profilkép
#2929 Géza bácsi
2022-03-17 09:10:53

valaki elmondaná,hogy most mik a szabályok a trakisokra? Kannába lehet vagy nem? ha lehet mennyit? vagy csak trakiba? ez mondjuk állatság...NAK az merre lapit ilyenkor? ezért fizetünk nem kevés tagdijat?smile hammer

Nincs profilkép
#2928 Moderátor
2022-03-17 08:42:32

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:34:17

Nincs profilkép
#2927 Mihály
2022-03-17 08:23:04

Válasz Földönfuto #2951. hozzászólására 3.60 a kilós 7.20 a két kilós már ennyire felejtesz bilobilsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile thumbupsmile cowboy

#2926 Moderátor
2022-03-17 08:06:00

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:33:32

#2925 Moderátor
2022-03-17 08:02:44

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:33:07

#2924 Gandhy
2022-03-17 08:02:11

Válasz Csaba(Quercus) #2957. hozzászólásárainkább ne adj mester, ne adj, nem tudunk befogadni, ne pazarold ránk itt a szellemi nagyságod,

mi egyszerű halandók, csak porszem vagyunk a sarud alatt smile lolsmile lolsmile lol

#2923 Moderátor
2022-03-17 07:58:39

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:28:59

#2922 medikus
2022-03-17 07:56:30

Válasz Csaba(Quercus) #2949. hozzászólásáraMajd kérünk tőled,te úgy is itt osztod!smile lol
smile lolsmile lol

#2921 Moderátor
2022-03-17 07:37:16

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:27:38

Nincs profilkép
#2920 Földönfuto
2022-03-17 07:35:00

Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraNekik választásig csak a 400-at szabad mondani.

Nincs profilkép
#2919 Moderátor
2022-03-17 07:32:15

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:26:12

#2918 Moderátor
2022-03-17 07:19:35

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:25:10

Nincs profilkép
#2917 horvath.agro
2022-03-17 07:02:22

Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraolyan érdekes hogy mi akkor is nyerünk ha vesztünk, mindig az a magyarázat hogy nembaj hogy 400 az euro, mert nem 410...

az megvan ugye hogy 270el vettee át és az üa. 300 alatt volt????

Nincs profilkép
#2916 Bigyófelügyelő
2022-03-17 05:59:24

Válasz Földönfuto #2933. hozzászólásáraNem is akartak tenni ellene az ukránok! Nekik ez üzlet volt, nem volt üzemanyag hiány... Aki kiment tankolni, az nem csak üzemanyagot hozott, hanem cigit, üdítőt, rengeteg csokit, cukrot...

#2915 Gandhy
2022-03-16 23:43:03

Válasz #bandi #2945. hozzászólásáravárj még Te ezzel, leszünk mi még büszkék a 400-ra is smile lol

#2914 #bandi
2022-03-16 23:20:20

Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraNem gondoltam volna, hogy még a 370 es euróra büszkélkedni fogunk, hogy csak ennyi smile laugh

Nincs profilkép
#2913 Megmondó
2022-03-16 22:57:59

Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraDe rémlikvalami!
https://alfahir.hu/2022/03/16/uzemanyagar_benzin_gazolaj_arcsokkenes_hatosagi_ar

Eddig ittolvastam! MTI semmitnemirt!

#2912 Moderátor
2022-03-16 22:56:29

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:23:08

Nincs profilkép
#2911 Megmondó
2022-03-16 22:54:26

Válasz Ares 826 #2941. hozzászólásáraNaa! Holnap tankolhatunk ?? Mármint nem T-72 essel! Hanem Trakikat tele?

Nincs profilkép
#2910 Ares 826
2022-03-16 22:44:41

A kőolaj ára 99 dollár a juró meg 369! Na okoskák most miért lapít erről a balos libsi média??????smile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tonguesmile tongue

#2909 Gandhy
2022-03-16 22:23:30

Válasz Gandhy #2939. hozzászólásáradrágából korlátlanul

#2908 Gandhy
2022-03-16 22:23:09

na határmenti kutakon új rend lépet hatályba, a jó qrva annyukat smile lol

50 liter tankba, 20 kannába

Nincs profilkép
#2907 Földönfuto
2022-03-16 20:39:54

Válasz Matyi50 #2937. hozzászólásáraÍgy van ,csak az irány változott.

Nincs profilkép
#2906 Matyi50
2022-03-16 20:36:40

Válasz Földönfuto #2931. hozzászólásáraCsak határok mentén brutális mennyiségeket hordanak ki . Az egész országnak elég volna.

Nincs profilkép
#2905 Moderátor
2022-03-16 20:32:04

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:22:22

Nincs profilkép
#2904 Moderátor
2022-03-16 20:12:50

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-17 12:22:02

#2903 #bandi
2022-03-16 20:07:47

Válasz Földönfuto #2933. hozzászólásáraCsak közben súlyos milliárdok csúsznak ki a határokon, meg mindenféle ügyeskedések által.
Tegyük fel, ha kamionos vagy, jobban megéri megvenni számla nélkül a kúton 100 literjével, mint a számlásan 680-ért. Mert annak a nettója még mindig 55 forinttal hosszabb mint a 480 smile lol

Nincs profilkép
#2902 Földönfuto
2022-03-16 19:46:32

Válasz máris szomszéd #2932. hozzászólásáraPár éve még mi hordtuk az ukránoktól,meg megvettük a kamionosoktól.Azok se tudtak sokat tenni ellene,majd helyreáll a piac és vége lesz ennek is.

#2901 máris szomszéd
2022-03-16 19:35:09

Válasz zsozsi51 #2929. hozzászólásáraAmikor megy az üzemanyag turizmus akkor a nagy üzemanyaggal rendelkező autó a favorit.

Nincs profilkép
#2900 Földönfuto
2022-03-16 19:29:50

Válasz Matyi50 #2930. hozzászólásáraLesznek bőven.Amúgy pénteken 70ft-ot esik a gázolaj.Májusig még sok minden lehet.

Nincs profilkép
#2899 Matyi50
2022-03-16 19:26:29

Válasz MrPoke #2923. hozzászólására ki az aki inkább 700-800ért vesz majd májusban,ha most 480ért betárolhat?

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
A RAGT Vetőmag Kft. története a gazdák által alapított francia anyavállalattal...
Hirdetés
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Magyarországon a legtöbb esetben a mozaikos talajeloszlás miatt eltérő...
Claas Jaguar 690
Claas Jaguar 690

9 Ft

320/508 (12.00-20)
320/508 (12.00-20)

50.000 Ft

Holstein fríz vemhes üsző eladó
Holstein fríz vemhes üsző eladó

750.000 Ft

Massey Ferguson 8727 - 0%Áfa-Leszállítva-3750 órás
Massey Ferguson 8727 -...

32.500.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]