Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 351.37 Ft USD 306.56 Ft CHF 379.36 Ft GBP 405.02 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
173915 hozzászólás
#169715 Ohaza63
2026-05-08 22:36:17

Válasz eperország #169688. hozzászólásáraÜdv!

Baj lesz ebből.smile ohmy

A Magyar Péter nem a gazdik fajtájához tartozó egyéneket választ maga mellé, hanem magyarokat.smile ohmy

A lemondott sógora is egy ősi magyar család leszármazottja, a mostani jelölt is kuláklistás Bugaci - Kiskunfélegyházi ősökkel rendelkező magyar hölgy és szintén magyar férjjel.smile thumbupcool

#169713 Sanyiii70
2026-05-08 22:32:36

Válasz Gyula., #169702. hozzászólásáraA jó erős forintod miatt majd szívnak az exportra termelő cégek, az importőr kufárok meg megint jól megszedik magukat.
Kétélű fegyver.

Nem a te eszedhez való ez.

Nincs profilkép
#169712 Gyula.,
2026-05-08 22:32:18

Válasz Sanyiii70 #169705. hozzászólásáraAz ész az összes nàlad van tudjuksmile laughsmile thumbup

Nekem jó a kàvé is többek között

#169711 Sanyiii70
2026-05-08 22:28:52

Válasz Ohaza63 #169708. hozzászólásáraVan itt oldalt egy engem érintő cikk.
De lesz ez még ígyse...

#169710 Ohaza63
2026-05-08 22:25:59

Válasz Gyula., #169702. hozzászólásáraÜdv Gyulus!

Mit akarsz bezzegromániában, talán beindítod a gazdaságukat.

Nem szép dolog azt basztatni és kihasználni, aki szarban van, pedig évekig hallgattuk tőled a román okosságokat, hogy már a port sem látjuk, amit felvertek, amikor elhúztak mellettünk.

Erre kiderül, hogy mégsem!!!smile smile

Nincs profilkép
#169709 anita18774
2026-05-08 22:21:40

Válasz Gyula., #169702. hozzászólásáraÉs mi a helyzet "bezzeg romániával"?
A motíváció, a megbízó és a gazda ugyan az mint Önöknél.
0% szuverenitás+100%brüsszel=buktavári a kormányzással.




#169708 Ohaza63
2026-05-08 22:20:26

Válasz Sanyiii70 #169695. hozzászólásáraÜdv Sanyi!

Remélem lemegy addig, amíg pariban lesz az € és a Ft, és 1/1 ben váltjuk majd.

Akkor csinálok egy munkaközvetítő céget és hordom ide a német, francia, holland, belga, stb.. munkásokat napszámba pl. neked hagymát szedni.

#169707 Sanyiii70
2026-05-08 22:19:35

Válasz eperország #169688. hozzászólásáraJó hosszú zsiráf nyaka van.
Biztos jól meg neki a deepthroat.smile lol

#169705 Sanyiii70
2026-05-08 22:16:19

Válasz Gyula., #169702. hozzászólásáraVan egy rossz hírem.

Észt lejért se tudsz venni.smile thumbup

#169704 Ohaza63
2026-05-08 22:15:35

Válasz Sanyiii70 #169698. hozzászólásáraÜdv Sanyi!

Az Anita jöhetett volna hamarabb is, mert igen tud bánni a Tiszás lelkekkel!!!smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lol

Mi itt jobbos pasik csapágyasra vertük az újainkat, de mind hiába, mert lepergett róluk minden okosság, Ő meg pár célzott és jól irányzott mondattal egyből "KIOKOSÍTJA" őket!!!!smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lol smile thumbupcoolsmile thumbupcool

Nincs profilkép
#169703 anita18774
2026-05-08 22:13:46

Válasz eperország #169688. hozzászólásáraÉs mennyire közeli a rokonság?
Valahogy csak kapcsolódik a CSER-hez?

Nincs profilkép
#169702 Gyula.,
2026-05-08 22:10:07

Válasz Sanyiii70 #169697. hozzászólásáraHa te nem, én tudok vele mit kezdeni..


Nincs profilkép
#169701 t.romsics
2026-05-08 22:09:36

Válasz Sanyiii70 #169697. hozzászólásáraA termények árai lekövetik… hogy témába vágóan reagáljak. Ja, az üzemanyag árai is csökkennek, az import. smile laugh

#169700 Ohaza63
2026-05-08 22:09:17

Válasz jozsefszamveber10 #169696. hozzászólásáraÜdv!

Hogy az a Wass Albert "szép lelke" mennyire szúrja a mi idegenszívű Belpesti értelmiségünk szemét.smile ohmy
Még azokat a szerencsétleneket is sajnálom, akik összeállították az érettségi tételeket, nehogy Nürnbergbe kerüljenek bíróság elé.smile sweatdrop

Amíg ezek diktálnak nem lesz többet érettségi tétel az is biztos.smile cursing

Majd jönnek megint a fajtárs írók verseinek elemzése. smile sweatdrop

#169699 Sanyiii70
2026-05-08 22:06:33

Válasz jozsefszamveber10 #169696. hozzászólásáraHááát, ez nem a két egymásba szerelmes buzeráns hercegről vagy csipkejózsikáról szól.

Sok mesét olvastunk tőle a gyerekeinknek amikor kicsik voltak.

#169697 Sanyiii70
2026-05-08 21:56:39

Válasz Gyula., #169675. hozzászólásáraSemminek nem ment le az ára ami import.
Kitörölheted az erős forinttal a seggedet.

Nincs profilkép
#169696 jozsefszamveber10
2026-05-08 21:55:26

Válasz Sanyiii70 #169691. hozzászólásáraEbből is látszik milyen szép "volt" a lelke.

#169695 Sanyiii70
2026-05-08 21:53:35

Válasz Gyula., #169666. hozzászólásáraPéter Magyar csinálta.smile lol
De levihetné már 300-ra.

#169692 Sanyiii70
2026-05-08 21:48:02

Válasz Ohaza63 #169645. hozzászólásáraÉheznek az emberek.smile lol
Ne dőlj be az orosz propagandának!smile lol

#169691 Sanyiii70
2026-05-08 21:43:47

Válasz Ohaza63 #169635. hozzászólásáraMegnt Wass Albert jutott eszembe.
Sok a rontó-ember...


"Az angyal pedig látta, hogy szép az erdő, és elindult, hogy megkeresse három társát: a Jóság angyalát, a Szeretet angyalát és a Békesség angyalát.

– Gyertek, – mondta nekik, az erdő majd megnyitja az emberek szívét, és ti elhelyezhetitek benne a magatok kincseit.

Bevitte őket az erdő mélyébe, ott a legszebb tisztásra, amit azóta is Angyalok Tisztásának neveznek. Ott megpihentek és várták az embereket.

Jött az első. De hiába daloltak a madarak, hiába virágoztak a virágok, hiába suttogtak a fák, és hiába mesélte legszebb meséit a forrás, az ember nem látott és nem hallott meg mindebből semmit. Fejszét fogott, levágott egy fát, és elment vele. Szíve nem nyílt meg egyetlen pillanatra se. Rontó-ember volt.

Az angyalok nagyon elszomorodtak, amikor látták, hogy hiába szép az erdő, a rontó-ember nem látott meg belőle semmit. Megsiratták a szerencsétlent, amikor elment zárt szívvel, hidegen. Ez volt az első harmat a földön. Az estéli harmat. Angyalok könnye.

Aztán jött a második ember. Jött, de ő se látott meg semmit az erdőből. Vakon és süketen haladt a maga útján, fejét lehajtva hordta, és száraz rőzsét gyűjtött. Száraz ágakat keresett csupán az élő, csodaszép erdőben. Az ő szíve se nyílhatott meg. Jött és elment. Gyűjtő-ember volt, közönyös ember. Az angyalok megsiratták őt is, még jobban, mint az elsőt. És ez volt a második harmat az erdőn. A hajnali harmat.

Búsan álltak az angyalok a tisztás közepén, és sírtak. Siratták az embereket, akik nem látják meg a szépet. Sírtak a fák is, sírt a szellő, a virágok, a tündérek a virágokban. A patak is sírt, a csönd is sírt.

És ekkor jött a harmadik ember. Jött, megállt a tisztás széliben, és meghallotta sírni az erdőt. Meglátta a virágokat, a fákat. Meghallotta a csermelyt. És halkan mondta:

– Istenem, milyen szép…

És abban a pillanatban lehullt a szívéről egy nagy, rozsdás lakat.

Akkor kelt a nap. Kacagó sugarai aranycsikókon nyargalták végig a fák tetejét. Szempillantás alatt felszáradt a harmat, szétfoszlottak a ködök. Ragyogott a kék ég, csillogtak a fűszálak. Egy sárgarigó felröppent a legmagasabb fenyő tetejére, és vidámat, nagyot füttyentett.

És erre egyszerre megszólalt minden madár. Kacagtak a virágok, és kacagott a patak. Tündérek táncoltak a fák alatt, bukfencet vetettek örömükben a manók. A szellő megcsiklandozta a fák leveleit, és fent a sziklán tavaszillatú madárdalokat énekelt a visszhang.

– Milyen szép! – mondta még egyszer az ember.

Az angyalok pedig odaléptek hozzá, egyenként, lábujjhegyen és nyitott szívébe beletették a kincseket. A jóságot, a szeretetet és a békességet. Magasan, fönt az égben, fehér felhőtutajon a Jóisten ült, maga. És alámosolygott a földre.

– Így volt ez bizony, lelkecském, s így van azóta is. Háromféle ember él a világon: a rontó-ember, a gyűjtő-ember és a látó-ember."

#169690 Törppapa
2026-05-08 21:24:51

Válasz Ohaza63 #169594. hozzászólásáraNem tudod a titkot,amit ő ír vagy tesz fel ide nem kell elolvasni.
Én legalábbis így teszek,nem pazarlok rá időt.

#169689 Törppapa
2026-05-08 21:24:06

Válasz deménycsaba #169614. hozzászólásáraKivételesen most nőttél egy kicsit a szememben.
Ne rontsd el.

Nincs profilkép
#169688 eperország
2026-05-08 21:21:00



A magyar jogász szakma koronázatlan királynőjét, a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának dékánját, Dr. Görög Mártát kértem fel igazságügyi miniszternek.

Professzor asszony elmúlt két és fél évtizedben végzett akadémiai, szakmai és közéleti munkája garancia arra, hogy az alkotmányos rend, a jogállam, a fékek és ellensúlyok, valamint a jogbiztonság újjáépítése a legjobb kezekben lesz.

Dr. Görög Márta hazánk egyik legkiválóbb jogászprofesszora, a Magyar Jogász Egylet Elnökségének tagja, a Magyar Tudományos Akadémia Állam- és Jogtudományi Bizottságának tagja.

Tudományos tevékenysége mellett a Magyar Akkreditációs Bizottság Akkreditációs Kollégiumának elnökeként a felsőoktatás minőségbiztosításában is vezető szerepet játszik.
Miniszterként kiemelt feladata lesz a jogalkotás szakmai minőségének helyreállítása és annak elérése, hogy a törvényalkotás átlátható legyen, és a jogszabályok elfogadását érdemi szakmai és társadalmi egyeztetés előzze meg.

A következő időszak egyik legfontosabb célja annak biztosítása, hogy a független ellenőrző intézmények és hatóságok szakmai alapon, politikai befolyástól mentesen működjenek.

A TISZA-kormány igazságügyi miniszterére vár azon jogi feltételek megteremtése is, amelyek lehetővé teszik a Magyarországnak járó uniós források felszabadítását és hazahozatalát.
Ezen célok elérését segíti majd Dr. Görög Márta felkészültsége, stratégiai szemlélete, kiemelkedő rendszerépítő és intézményvezetői tapasztalata.

Örülök, hogy a TISZA-kormányban hazánk egyik legkiválóbb jogásza ülhet Deák Ferenc székébe.

#169687 Törppapa
2026-05-08 21:20:05

Válasz d-032a #169637. hozzászólására"De az tudtad, hogy az intelligencia megléte, vagy hiánya, az nem függ össze, az iskolai végzettséggel?"

Úgy bizony.smile thumbup

Nincs profilkép
#169686 Gyula.,
2026-05-08 21:18:08

Válasz anita18774 #169677. hozzászólásáraMert gondolod csak egy vàllakozàs (bolt) egyéb költségeit hadjàk?
Akkor az àrstoppot sem vetted észre 14 bolti terméknél Februàr 28-ig??

Nincs profilkép
#169685 .Richard.
2026-05-08 21:09:51

Válasz anita18774 #169677. hozzászólásáraMost jó lesz,ha lesz mit árulni majd a kereskedőknek. smile sweatdrop

Nincs profilkép
#169684 Watson
2026-05-08 20:48:21

Válasz anita18774 #169683. hozzászólásáraNem hiszem smile sweatdrop
Bár azt hogy az ura kiért imádkozik, azt nemtudom.

Nincs profilkép
#169682 Watson
2026-05-08 20:34:16

Válasz anita18774 #169670. hozzászólásáraFú ezeket hányszor leírták már itt smile sad

Nincs profilkép
#169681 anita18774
2026-05-08 20:32:57

Válasz pettendimiklos73 #169678. hozzászólásáraMindenkiébe nem, csak az Uraméba!
De lehet az Önétől nevetőgörcsöt kapnák a látványától!smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#169679 anita18774
2026-05-08 20:19:36

Válasz Gyula., #169676. hozzászólásáraNetegezzen, bunkó!
Ha az én álmaimat látná, sírva menekülne az országból!smile karatekasmile karatekasmile karateka

Nincs profilkép
#169678 pettendimiklos73
2026-05-08 20:18:55

Válasz anita18774 #169674. hozzászólásáraHölgyem (a tisztelt jelzőt sajna eljátszotta)!
Sajnálom, hogy csak ennyi telik öntől. Gondolom mindenki gatyájába megpróbál belelátni, s e szerint ítél, viszonyul beszélgető partnereihez (kár, mert a nadrágok szabása csalóka lehet). Ezért kár önre több időt pazarolni.

Nincs profilkép
#169677 anita18774
2026-05-08 20:16:01

Válasz Gyula., #169673. hozzászólásáraVolt már itt áfacsökkentés, ilyen olyan kedvezmény, de semmi nemlett olcsóbb.
Benyelték a kereskedők.
Gondolom most sem lessz ez másképp!

Nincs profilkép
#169675 Gyula.,
2026-05-08 20:11:04

Válasz anita18774 #169670. hozzászólásáraMost 355-ért vehetsz mindent...

Azért ezt a 450et még Orbàn sem hozta össze pedig màr közel volt hozzàsmile sweatdropsmile laugh


Nincs profilkép
#169674 anita18774
2026-05-08 20:10:36

Válasz pettendimiklos73 #169672. hozzászólásáraEgy kicsit utána olvastam a hozzászólásaiból!
Önnek ezt ajánlalnám!
Ez a való élet!

Nincs profilkép
#169673 Gyula.,
2026-05-08 20:02:55

Válasz Ohaza63 #169667. hozzászólására"A Robin Hood-adó a magyar adórendszer egyik speciális, célzott adóneme, amelyet az energiaellátók és egyes közszolgáltatók többletjövedelmének megadóztatására vezettek be. Hivatalos elnevezése: energiaellátók jövedelemadója, de a köznyelvben „Robin Hood-adó” néven vált ismertté, utalva arra a célra, hogy a magas nyereséget realizáló vállalatoktól származó bevételeket."

Kèrdès, ha ezt nem a felhasználók köhögök ki àthàritva mint fog vàltozni?



Nincs profilkép
#169672 pettendimiklos73
2026-05-08 20:02:52

Válasz anita18774 #169665. hozzászólásáraEz a kép, egyenlőre a fantázia szüleménye.
Ez pedig a való élet!

Nincs profilkép
#169671 eperország
2026-05-08 19:59:26

Nincs profilkép
#169670 anita18774
2026-05-08 19:58:23

Válasz Gyula., #169666. hozzászólásáraVoltam ma boltban, nemkerült kevesebbe a kenyér mint 2hónapja.
Az Uram imádkozik minden nap magukért!
A támogatást elszámolják 355el.
Félév alatt megbuknak, karácsonyra meg vehetünk mindent 450ftos euróért!
Csak 1 évet bírjanak valahogy ki!smile sweatdropsmile sweatdrop

Nincs profilkép
#169669 anita18774
2026-05-08 19:48:20

Válasz eperország #169664. hozzászólásáraÉs hogyan tovább?
Mikor kérdezhetnek a képviselők önálóan?
Lehetnek egyáltalán saját gondolataik?
Vagy olyan lessz mint a Muppet Show?
Katonai tiszteletadással I.Szent Magyar Péter Generalisszimusz Kukisz Fikusznak?
Még valami jó rigmus kellene az
" Éljen Rákosi, éljen a Párt!" helyett!
AVE PÉTER!


#169667 Ohaza63
2026-05-08 19:45:59

Válasz Gyula., #169659. hozzászólásáraKedves Gyula!

Az ólajtót és a AVH-s pufajkásokat a nagyapám kapta, nem az apám!

Tudod Gyulus a 444, HVG, Telex zs..ó riporterének az apja, nagyapja ugrált azon a disznóól ajtón, mikor a TSZCS be agitálták a nagyfatert - szóval ők nem nagy segítségek lettek volna a nagyfaterom nemzeti hőssé válásához - remélem érted a csíziót.

Megjegyzem Gyulám, hogy a Fidesz kormányok alatt már nem is igen működött a cégem, mert már 2014 ben nyugdíj nélküli nyugdíjba vonultam.

Egyébként már sokadjára megjegyzem, hogy 1990 óta maffia kormányok vannak Magyarországon, mert mindig volt egy éhes slepp, aki tartotta a markát és a mostani Messiásodnál sem lesz ez másképpen.
Itt most mindenki csóró és nagyon éhes, ráadásul politikai tapasztalata tripla nulla, de korrumpálható.

Csupán annyi lesz a különbség, hogy szakállas bácsik lesznek az óvónénik, a szomszédod Allahu Akbarral köszönt majd és homárnak kell lenned, ha Zsolti bácsi megkíván és minden foltos dolgot majd Brüsszelben döntenek el helyettünk, a fejünk felett.

Ha pedig emelkednek az adók és az energia árak, akkor Etiópia szintjére jutunk , mert mindenki csak azért van itt, mert adóparadicsom vagyunk és egyedi árakkal kapják a nagy multi cégek az energiát.

Ha ez Petyád felrúgja, akkor lesz 2 millió munkanélküli és örülni fogsz a csalánlevesnek is ebédre, mint nagybátyám a szovjet fogságba.

Nincs profilkép
#169666 Gyula.,
2026-05-08 19:43:10

Válasz korrektuzlet11 #169662. hozzászólásáraMennyi a forint-euró àrfolyam ez fekszik neked, nem a dudva

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Már 50 országban várják a magyar agrártermékeket: új külpiaci kapuk nyíltak meg a gazdák előtt
Már 50 országban várják a magyar agrártermékeket: új külpiaci kapuk nyíltak meg a gazdák előtt
A NAK Külpiaci Támogató Portálja újabb célországokkal bővült, így a magyar...
Veszélyben a világ kedvenc gyümölcse: karanténbetegség tarolja le az ültetvényeket
Veszélyben a világ kedvenc gyümölcse: karanténbetegség tarolja le az ültetvényeket
A Fusarium TR4 gombabetegség veszélyezteti a latin-amerikai banántermelést.
FJ Dynamics AT2 MAX automata kormányzási rendszer
FJ Dynamics AT2 MAX automata kormányzási...

2.049.000 Ft

Volvo L110H / 2015 / 17 731 üzemóra / Lízing 20%-tól
Volvo L110H / 2015 / 17 731 üzemóra /...

63.900 EUR

Új Komáromi Gép KB3011B 3 m-es szárzúzó ajándék kardánnal, házhoz szállítással eladó
Új Komáromi Gép KB3011B 3 m-es szárzúzó...

3.320.000 Ft

FJ Dynamics AT2 automata kormányzási rendszer
FJ Dynamics AT2 automata kormányzási...

1.899.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]