Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 313.58 Ft CHF 385.95 Ft GBP 412.71 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174221 hozzászólás
Nincs profilkép
#174221 pettendimiklos73
2026-06-25 06:28:24

Válasz Sanyiii70 #174213. hozzászólására Érik az atom.smile sad

"Tube News Extra
·
Követem
A háború teljes pályáját megváltoztató, játékváltó mozdulattal a NATO egy hatalmas, 80 milliárd dolláros védelmi mestertervet készül szabadjára engedni Ukrajnának. Miközben Kijev kezdetben 20 milliárd dollárt kért a Ramstein-csúcstalálkozón, ez a példátlan javaslat megnégyszerezi a tétet, közvetlenül Oroszország zsugorodó gazdaságát célozza meg. Putyin teljes éves védelmi költségvetése körülbelül 100 milliárd dollár körül lebeg, ez a történelmi csomag lehetetlen aszimmetrikus rémálmot hoz létre a Kreml számára. A következő 6-9 kritikus hónapban ez a hatalmas finanszírozás gyorsan növelni fogja a Patriot légvédelmet, a hazai dróngyártást és a nagy hatótávolságú rakétaképességeket, mielőtt Oroszország alkalmazkodhatna. Fedezd fel, hogyan tervezték ezt a 80B dolláros pénzügyi sztrájkot nemcsak Ukrajna védelmére, hanem arra is, hogy teljesen megbénítsa Putyin háborús gépezetét és befejezze elhúzódó stratégiáját.
???? Taktikai bontás:
A 80B dolláros mesterterv: a NATO hatalmas pénzügyi csapása a Kremlnek.
Gazdasági aszimmetrikus hadviselés: Hogyan vetekszik egy NATO csomag Oroszország teljes védelmi költségvetésével.
A 6 hónapos ablak: A kritikus verseny az orosz drónképességek túltermeléséért.
Légvédelem és rakéták: Patriot PAC-3-asok és nagy hatótávolságú csapásrendszerek felmászása.
Putyin legrosszabb rémálma: Oroszország miért nem éli túl ezt a brutális lecsapási háborút.
#UkraineWar #NATO #MilitaryStrategy #Putin #Russia #OSINT #Geopolitics #ModernWarfare #Zelensky #Ramstein"

#174220 Ohaza63
2026-06-25 06:26:30


Amikor Orbán Anitával szembejön a valóság!!smile laughsmile lol

Vajon ki lehet az, akiről Torockai beszél???smile confusedsmile confused

Budai úri ficsúr, kitartottként családja, felesége és Fidesz tartotta ki!!!smile thumbupcoolsmile thumbupcool

https://www.facebook.com/reel/1093969789796008

Nincs profilkép
#174219 deménycsaba
2026-06-25 06:06:56

Válasz Watson #174209. hozzászólásáraVigyél magaddal egyet, buzernyák, és lobogtasd....

Nincs profilkép
#174218 deménycsaba
2026-06-25 06:05:06

Válasz ploszandras761 #174216. hozzászólásáraCielláltabban fogalmaz. Szellősseggű prájdhuszár...

#174217 Ohaza63
2026-06-25 05:59:32


Baj baj hátán, mi lesz így velünk!!smile laugh

Na ezért is levonnak biztos 5 milliárd €-t tőlünk és magyarázkodhat Petyus Ursulának.smile sweatdropsmile sweatdrop

Hogy lesz így Eu konform szivárványos hadseregünk???smile confusedsmile confused

Miken nem mond ez a Szundi generalisszimusz:smile ohmy

"Az interjúban szóba került egy korábbi eset is, amikor – Ruszin-Szendi elmondása szerint – egy átműtött ember jelentkezett katonának. A miniszter erről úgy fogalmazott:smile thumbupcool

"Ha saját magával nincsen tisztában, akkor elég nehéz fegyvert adni a kezébe szerintem."smile thumbupcool

Pedig biztosan most akarták szivárványosra átfesteni a Leopardokat, meg a Gripeneket.smile laughsmile lol

https://index.hu/belfold/2026/06/24/ruszin-szendi-romulusz-katonajeloltek-honvedseg-honvedelmi-miniszter-interju-fegyver/

Nincs profilkép
#174216 ploszandras761
2026-06-25 05:45:58

Válasz Watson #174209. hozzászólásáraTe rossz buzi te csak provokálni tudsz nem unod még

#174215 rtamas1976
2026-06-25 05:22:28

Válasz Watson #174209. hozzászólásáraHa ott lessz ha nem, inkább magyarzászló hirdesse magyarságunk mint buzizászló a buziságotokat!
Várom ki és mikor fogja leszedni és mitfognak kirakni.
A cél gondolom nem az volt, hogy nemzetiszínű buzik vonuljanak a hídon!
Ez a szivàrvânyzászló egyszerű provokáció volt, olyag genyageris szemétség.
És hidd el nem a buzisimogatók vannak többségben az országban.
De úgylátom te szíveden viseled a melegközösség jogait és elmebaját.
Tényleg, "NEKED VAN AKVÁRIUMOD?"

Nincs profilkép
#174214 t.romsics
2026-06-24 23:27:36

Válasz Törppapa #174196. hozzászólásáraEztet én nem tudhassam…

De, ezt már párszor leírtam, nincsenek nagy elvárásaim a mindenkori politikai elittel szemben. Ha elintézik azt, hogy a felbőszült, elégedetlen tömegek ne lőjenek a Dunába, akkor már elégedettség van. A többit én intézem, mint ahogy a magáért tenni tudó, akaró emberek zöme az országban. Nehézségek meg mindig adódnak, de megoldani kell őket, nem sírni rajtuk, vagy miattuk.
Nem vitatom, hogy szükség van egy olyan hatalomra, ami a mindennapi életünkhöz szükséges, biztonságos feltételrendszert megszervezi, működteti, még úgy is, hogy sokszor az én érdekeimmel ellentétes szabályokat kényszerít rám. Felőlem lehet királyság is, leszarom, hogy a megszólítás, Fenséges Királyom vagy Miniszterelnök Úr…

#174213 Sanyiii70
2026-06-24 23:24:55

Válasz Törppapa #174212. hozzászólásáraMiért jó nektek ha nincs benzin a Krímben vagy ha a tetves szláv-zsidó hoholok elpusztítanak egy festményt amit még Hitlernek se sikerült, vagy drónnal eltalálnak egy iskolabuszt?
Beteg lelkű idióták vagytok.
Én pl. nem örülök annak, hogy ha ukrán civilek halnak meg.
Annak se örülnék ha az "őrült" Putyin odabaszna Kijevre egy 2-3 Mt atomot.
Pedig nagyon rájuk férne...

#174212 Törppapa
2026-06-24 23:12:35

Válasz csontii #174211. hozzászólásáraMost akkor van benzin vagy nincs a krímben a lakosságnak.
Dedós az aki nem áll ki bizonyítékokkal a véleménye mellett és inkább halgatsmile nonono,helyette a másikat mondja dedósnak.

Nincs profilkép
#174211 csontii
2026-06-24 23:02:41

Válasz Törppapa #174210. hozzászólásáraDedós van nekem más dolgom is , mint a vergődéseddel foglalkozni. Egyébként meg keresd meg. Vannak újabbak.

#174210 Törppapa
2026-06-24 22:51:27

Válasz csontii #173867. hozzászólásáraAzóta is várom az új videót!
Talán lemerült a telója és nem tudja feltölteni,mert nincs áram?smile pimp

Nincs profilkép
#174209 Watson
2026-06-24 22:48:58

Válasz rtamas1976 #174206. hozzászólásáraEddig úgy tudtam, hogy nemzeti ünnepeink alkalmával szokták a magyar zászlókat kihelyezni az utcákra. Ezek szerint, a hétvégi melegfelvonulás is az lesz, a mihazánk szerint.
Mert ezek mellett a zászlók mellett vonulnak majd a buzik.
Nemzetközi tudósításokban tök jól fog kinézni, az látszik majd, hogy a magyar állam adja a nevét ehhez.
Köszi mhm, megint jól sikerült!

Amúgy a zàszlót bedobàló ember nyilatkozatàból kitünik, hogy neki, és még rengeteg embernek nem volt tudomása arról, hogy azok miért lettek kihelyezve, mert akkor nem mondana olyat, hogy oda akkor jobban illik a magyar zászló.
Nem tudta, hogy a buzifevonulás miatt van odatéve, mert akik a tiktokon felspanolták az agyát, elfelejtették említeni ezt az infót, csak simán genderezni meg kormányfikázni akartak egy jót, mintha mp kiadta volna a pestieknek parancsba, hogy oknélkül buzizászlókat kell szétpakolni a város véletlenszerű pontjain. Pedig nem smile laugh

#174208 Törppapa
2026-06-24 22:43:41

Válasz Diesel Tibor #174199. hozzászólásáraAz biztos,hogy egy országot ha jól ha rosszul irányítani eléggé bonyolult feladat.
De vannak alapvető dolgok amit egy juhász,vagy egy jó gazdálkodó-vállalkozó is másképpen csinálna.
Ami biztos,hogy először a céget kell felvirágoztatni,majd a haszonból lehet gondolkodni hova menjünk nyaralni.
Mert ha elbasszuk nyaralásra a pénzt mielőtt felvirágozna a gazdaság akkor soha a büdös életben nem lesz előre haladás.
Na ebben nagyon jól működött főleg az utóbbi időben a fidesz.A felvirágoztatás elmaradt a szabad rablás miatt.

#174207 rtamas1976
2026-06-24 22:38:59

#174206 rtamas1976
2026-06-24 22:29:52

Kívancsi leszek lecserélik e buzizászlóra a trikolort?

https://vm.tiktok.com/ZNRTX9o5n/

Nincs profilkép
#174205 Gyula.,
2026-06-24 22:29:07

Válasz Igazi Földönfutó #174153. hozzászólásáraNàlam is jókezekben lesz, majd én visszaàllitom nektek.smile laugh

Nincs profilkép
#174203 kisspeter591
2026-06-24 22:16:10

Válasz rtamas1976 #174201. hozzászólásáraVoltak emberek, akik bedőltek az Orbáni propagandának. Idősek, öregek beteg voltak riogatva, hogyha a Tisza nyer, akkor belépünk az ukrán-orosz háborúba és küldik a behívókat.

Kértél már kártérítést a Fidesznél, hogy még Te is elhitted, hogy a gyerekeidet besorozzák és felment a vérnyomásod 200-ra, veszélyben volt az egészséged???
Vagy talán még ma is rettegve mész ki a postaládához, hátha benne van a behívóparancs?

#174201 rtamas1976
2026-06-24 22:08:48

Válasz Diesel Tibor #174199. hozzászólásáraJózan paraszti ész kellene.
De se józan, se paraszti, se ész!
Olyan mint a milliókat kereső botlábú focistáink, egy mezítlábas cigánytelepi csapat lehet hülyétcsinàlna belőlük!

#174200 rtamas1976
2026-06-24 22:05:02

Válasz eperország #174162. hozzászólásáraEhez mit szólsz cukifiú?
Verted a nyálad kárpátaljai tesvéreinkért, most az apát úr mellett miért nem álltok ki?
https://vm.tiktok.com/ZNRTXQY9T/

#174199 Diesel Tibor
2026-06-24 22:03:19

Válasz Törppapa #174196. hozzászólásáraEgy 80 éves juhász jobban és egyszerűbben megoldaná.smile thumbupcool

#174198 Törppapa
2026-06-24 21:48:18

Válasz rtamas1976 #174197. hozzászólásáraAzt a kategóriát nem írtad,így sorold tovább.
Majd szólok ha eltaláltad hova sorolom magam.

#174197 rtamas1976
2026-06-24 21:41:32

Válasz Törppapa #174194. hozzászólásáraMár írtam neked, egy függetlenített párttitkàr vagy.
Csak most nemtudsz beállni a pártba, ugyanis olyan mint tisza párt nincs.
Mondjuk megértem az alapítókat is, agyhalottak, soros ügynökök, büdösszàjú emberek nemkellenek oda.
Az olyanok mint Te és barátaid elvégzik nekik a piszkosmunkát.
Ingyen, önként, és dalolva.
Akkor te melyik kategóriába teszed magad?

#174196 Törppapa
2026-06-24 21:36:05

Válasz t.romsics #174138. hozzászólásáraAzért látod van amiben egyetértünk.

Van-e egyáltalán szükség politikusokra? Kik tudnának egy országot jobban vezetni?Ez nagyon érdekes kérdés nagyon nehéz jó választ adni rá.

#174194 Törppapa
2026-06-24 21:30:52

Válasz Watson #174183. hozzászólásáraValószínűleg az más milyen nekik jó ízű szar lehet.smile drool

Írtam már,aki párt függő annak (neked issmile tongue) meg kell a pártja szarát is enni desszetnek-egészségükre.smile drool

#174193 Törppapa
2026-06-24 21:19:13

Válasz MTZ1221.3 #174163. hozzászólásáraAkkor most csapdába estél.smile lol
Tudod miért?
Várom a megfejtést!smile tongue

#174192 Törppapa
2026-06-24 21:15:35

Válasz deménycsaba #174154. hozzászólására"Ez a barom tökéletes példája az agyhalott, hülye tiszásoknak. Gondolkodni tudás nulla, önálló vélemény nulla, vezér seggnyalás ezerrel..."

De így is pont jó.smile lol

Ez a barom tökéletes példája az agyhalott, hülye fideszeseknek. Gondolkodni tudás nulla, önálló vélemény nulla, vezér seggnyalás ezerrel...

Nincs profilkép
#174191 envagyok2
2026-06-24 19:54:59

eddig elég jól állunk, de ez még csak a kezdet.

#174190 medikus
2026-06-24 19:28:59

Válasz rtamas1976 #174180. hozzászólásáraTermészetellenes fajtalankodók!smile sweatdropsmile sweatdrop

#174189 medikus
2026-06-24 19:24:53

Válasz Rabó001 #174178. hozzászólásáraAttól még Magyar nép fiának tarthatom magam,de ha úgy nézzük,akkor mint nép,az én nevemben ne is beszéljen! Nem kérdezett meg!smile sweatdrop

#174188 Sanyiii70
2026-06-24 19:03:38

Válasz Watson #174184. hozzászólásáraAzért azt mostmár ideje lenne eldöntenie a fűrereteknek, hogy a Júdea Népe Frontot vagy a Júdeai Népfrontot vezeti-e!
smile thumbup

Nincs profilkép
#174187 Watson
2026-06-24 18:14:18

Válasz Sanyiii70 #174186. hozzászólásáraHogy miként? smile laugh
Amúgymeg lehet hogy te fogsz smile sweatdrop

#174186 Sanyiii70
2026-06-24 18:11:31

Válasz Watson #174184. hozzászólásáraUgyanezt mondtátok fidesz szavazó NER haszonélvezőként.
De majd elmúlik ez a betegségetek is. Vagy beledöglötök.
smile thumbup

#174185 Sanyiii70
2026-06-24 18:09:00

Válasz Watson #174183. hozzászólásáraGyula és eperlekvár szektatársaid különböző neveken?
smile thumbup

Nincs profilkép
#174184 Watson
2026-06-24 18:08:36

Válasz Sanyiii70 #174182. hozzászólásáraTudom, ha kimegy az a baj, ha nem megy ki, az a baj. Jó is ez, hogy a fidesz még mindig ilyeneken lovagol, közben mint tanult kollégák mondottàk annó, a karavàn halad.

Nincs profilkép
#174183 Watson
2026-06-24 18:05:45

Válasz Sanyiii70 #174181. hozzászólásáraHát nem is okádom ide naphosszat a szart, ha nem tűnt volna fel. Aki meg igen, azzal nincs bajod.

#174182 Sanyiii70
2026-06-24 17:54:05

A Dr. Erős Pál unoka doktorminiszterelnökúr ott lesz-e a buzivonuláson?

https://www.facebook.com/reel/4335186873370950

https://www.facebook.com/reel/4335186873370950

#174181 Sanyiii70
2026-06-24 17:47:40

Válasz Watson #174179. hozzászólásáraAmikor a ti egykor kedvelt Viktorotok volt, akkor a törvény szerint ti akik ott tiltakoztatok (mi ellen is?) mind mehettetek volna bíróság elé.
Szerencsétekre a ti egykor kedvelt Viktorotok a saját törvényét se tartotta be. (sajnos)

Amúgy meg mit tobzódtok itt, mi a f@sz bajotok van?
Elzavartátok Orbánt és elvileg nektek minden problémátok megoldódott.
Boldog, eufórikus hangulatban kéne élnetek nem a neten hazudozni és mentegetni az elmebeteg wc ellenőrt.

#174180 rtamas1976
2026-06-24 17:30:43

Válasz Watson #174179. hozzászólásáraNeked lehet tetszik, engem irritál!
A tendencia megvan, buzitv, pride, zászlók,
Buzihàzasság, homár örökbefogadás.
És ez màjus 12.étől!!!
A mikulás már szakàlas nènikènt jön majd?
Nemcsak vakok vagytok, még mentegetitek őket.
Nektek lehet vonzó ez az aberrált viselkedés, minket megbotránkoztat.
Szerintem nekem is van jogom nem tűrni a nyilvános aberráltságot!smile karatekasmile karatekasmile karateka

Nincs profilkép
#174179 Watson
2026-06-24 17:04:03

Válasz rtamas1976 #174171. hozzászólásáraAmikor viktorod volt, akkor is megtartották a pride-ot hiába tiltotta, és ha ő maradt volna, akkor is kitették volna ezeket a zászlókat a pride előtt.
Nemtudom mi az amit most rádszabadított bárki. Ha a héten elmentél volna emellett a szines zászló mellett, még nem lettél volna tőle buzi.

Nincs profilkép
#174178 Rabó001
2026-06-24 16:33:04

Válasz medikus #174170. hozzászólásáraVicces tőled ezt olvasni, aki saját elmondása alapján sose jár szavazni.

#174177 rtamas1976
2026-06-24 16:17:09

Válasz trikolor5 #174174. hozzászólásáraPéldául a gmo növény porzásával! Nekem hiába gmo mentes ha szomszéd ugyanolyan kultúrája gmos
De lehetnek akár kilóméteres átporzások is!

#174176 Sanyiii70
2026-06-24 16:09:57

Válasz rtamas1976 #174173. hozzászólásáraÉn meg, hogy az ilyenek a kamion kereke alatt fognak feküdni.smile thumbup

Nincs profilkép
#174174 trikolor5
2026-06-24 16:03:37

Válasz rtamas1976 #174157. hozzászólásáraBiogazdákat mivel teszik tönkre?

#174173 rtamas1976
2026-06-24 15:58:02

Válasz kisspeter591 #174168. hozzászólásáraRemélem ottfogsz táncolni valamelyik kamionon a pride-on!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
A RAGT Vetőmag Kft. története a gazdák által alapított francia anyavállalattal...
Hirdetés
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Magyarországon a legtöbb esetben a mozaikos talajeloszlás miatt eltérő...
Tiszakécskén mezőgazdasági terület eladó
Tiszakécskén mezőgazdasági terület eladó

4.500.000 Ft

Hesston silózó
Hesston silózó

520.000 Ft

Valtra N111 névre hallgat, 124 lóerős vontató
Valtra N111 névre hallgat, 124 lóerős...

14.900.000 Ft

Lucerna eladó
Lucerna eladó

25.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]