Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.86 Ft USD 312.6 Ft CHF 384.91 Ft GBP 411.86 Ft

Fórum

Agrártámogatások kifizetése

Létrehozta: Vendég , 2008-01-28 21:18:54

Kedvencekhez Segítség
36209 hozzászólás
Nincs profilkép
#35309 mogyorosimarika60
2025-10-30 14:06:00

Ma dél körül CRISS1 előleg utalás, most jött a határozat. Szépen haladunk!

Nincs profilkép
#35308 mogyorosimarika60
2025-10-30 13:52:50

Válasz Igazi Földönfutó #35305. hozzászólásáraAnnyit tudok, hogy a MÁK utalt! Jól tette! Valószínű, hogy valamilyen 2024. évi elmaradás!

Nincs profilkép
#35307 siller.kitti
2025-10-30 13:40:51

Fiatal gazdárol semmi nincs még de mi azt november közepén kaptuk mindig.Tapasztalatom az hogy felesleges hívni az ügyfélszolgálatot nem tudnak semmi újat mondani csak már amit mindenki tapasztalt.

Nincs profilkép
#35306 monorinvest
2025-10-30 13:32:33

Fiatalgazda támogatásra nem.kapott senki semmit?

Nincs profilkép
#35305 Igazi Földönfutó
2025-10-30 13:06:53

Válasz mogyorosimarika60 #35304. hozzászólásáraÉnn a cissre tippelek fe lehet az öko valami is.De majd jön a határozat az ráér

Nincs profilkép
#35304 mogyorosimarika60
2025-10-30 13:04:15

Válasz Igazi Földönfutó #35303. hozzászólásáraUgyanaz! Az este BISS határozat, most utalás! Ma utaltak még valamit, de nem tudom mit! Határozatot nem kaptam!

Nincs profilkép
#35303 Igazi Földönfutó
2025-10-30 12:59:07

Válasz siller.kitti #35299. hozzászólásáraTegnap este kaptam biss határozatot. Most 5 perce megjött a pénz plusz határozat nélkül a ciss pénz.Ennyi.

Nincs profilkép
#35302 siller.kitti
2025-10-30 12:58:28

Mégis csippant. Megérkezett.

Nincs profilkép
#35301 aszodi.ildiko871
2025-10-30 12:43:03

Válasz nsetelka #35294. hozzászólásáraAz en tapasztalatom h 12 óra utan

Nincs profilkép
#35300 jango
2025-10-30 10:46:34

Válasz Igazi Földönfutó #35297. hozzászólására igy igaz ha minden rendben van akor van utalás


Nincs profilkép
#35299 siller.kitti
2025-10-30 10:08:04

Felhívtam az ügyfélszolgalatot. Miután nekünk is megvan a határozatunk.Azt mondták a héten vagy jövöhéten utalják az összeget de ma még nem került kiutalásra...

Nincs profilkép
#35298 barnatanya2019
2025-10-30 09:23:33

Válasz Kata 82 #35291. hozzászólásáraHuha kezdődik megint pedig még csak október van :D :D :D már 2 hete megjöttek az első előlegek mindenkinek akinek nincs ellenőrzése folyamatban. Mondjuk már elment téli takarmányra nade maradjunk a tényeknél azért.

Nincs profilkép
#35297 Igazi Földönfutó
2025-10-30 09:07:33

Válasz Kata 82 #35291. hozzászólásáraNem kellene butaságokat beszélni.Nekem tegnap este érkezett Biss határozat,ugyhogy van pénz dögivel.Akinek rendben vannak a kérelmei az megkapja a pénzt.Az meg természetes, hogy folyamatosan zajlik a kifizetés.

Nincs profilkép
#35296 csabahegeszt
2025-10-30 08:54:30

Válasz Kata 82 #35291. hozzászólásáraÖn már csak tudja hogy el lopták!!!
Sokan nem írják már ki,hogy kaptak.
Köztük én is kaptam 16 án.

Nincs profilkép
#35295 Praetor
2025-10-30 08:48:30

Válasz nsetelka #35294. hozzászólásáraA netbankon nem látom az óra perc jelölést a tranzakcióknál. Gondolom a kivonatokon sem fog szerepelni.

Nincs profilkép
#35294 nsetelka
2025-10-30 08:41:35

Válasz Praetor #35293. hozzászólásáraAnnyit szeretnék kérdezni hogy napközben is érkezhet utalás?

Nincs profilkép
#35293 Praetor
2025-10-30 08:39:01

Nem tudom, de nekem a BISS-CRISS, sőt, az AÖP határozat is megjött, és pár napra az utalás is megtörtént.
Kitartást a várakozóknak!

#35292 kulakman
2025-10-30 08:18:56

Válasz Kata 82 #35291. hozzászólásáraTessék átmenni a politikai topicba, kérdés hány hektárról tetszik várni, mert én sem kaptam még semmit ,mégse rinyálok, majd ha arról jön határozat, hogy elvették na akkor lehet nyígni!

Nincs profilkép
#35291 Kata 82
2025-10-30 07:55:48

Lehet itt várni a határozatoka,de a lényegen semmit nem változtat.Azért nincs határozatokat illetve vannak ezek az eluhuzódott utalások mert nincs pénz…ellopták ezt is.Láttam itt korábbi hozzászólást Brüsszelről…hadjuk Brüsszelből már július végén megkapta az ország a támogatásokat!

Nincs profilkép
#35290 nsetelka
2025-10-30 07:44:33

Válasz siller.kitti #35288. hozzászólásáraAkkor érkezhet napközben is?

Nincs profilkép
#35289 én 11
2025-10-30 07:34:06

Válasz nsetelka #35287. hozzászólásáraMi a határozat után 10 napra kaptuk.Előző években 1 vagy 3 nap.

Nincs profilkép
#35288 siller.kitti
2025-10-30 07:31:41

Válasz nsetelka #35287. hozzászólásáraMi is így vagyunk és várjuk ....kíváncsian várom a mai napot is

Nincs profilkép
#35287 nsetelka
2025-10-30 07:21:22

Jó reggelt mindenkinek, határozott kaptam hétfőn azzal hogy érkezik a pénz, de ma reggel sem jött SMS,úgy tudtam hogy 1-2 nap és jön a pénz, hát ezek szerint nem.

Nincs profilkép
#35286 mogyorosimarika60
2025-10-29 20:58:27

Válasz fattyú #35285. hozzászólásáraÉn is nemrég kaptam Biss előleg kifizetésre határozatot!

Nincs profilkép
#35285 fattyú
2025-10-29 19:42:18

Ma este 1 db BISS határozat

Nincs profilkép
#35284 erzsii408
2025-10-29 08:45:36

Anyajuh az majd csak november vége .

Nincs profilkép
#35283 nsetelka
2025-10-29 07:32:16

Válasz Pumukli #35277. hozzászólásáraAz ügyféltájékoztatási rendszerben.

Nincs profilkép
#35282 Egér88
2025-10-28 15:15:57

Válasz Stabi #35280. hozzászólásárasajnálom,akkor így már ketten várjuk :)

Nincs profilkép
#35281 Egér88
2025-10-28 15:15:22

Válasz bojoba #35279. hozzászólásáraigen,az lenne a jó döntés csak ha valamit nagyon vársz akkor....

Nincs profilkép
#35280 Stabi
2025-10-28 14:53:51

Válasz Egér88 #35273. hozzászólásáraTudom nem vigasz, de nem vagy egyedül!!

Nincs profilkép
#35279 bojoba
2025-10-28 13:57:23

Válasz Egér88 #35273. hozzászólásáraSajnos....még csak rá sem néznek....

Nincs profilkép
#35278 jneerzso
2025-10-28 13:10:54

Válasz nsetelka #35275. hozzászólásáraIgen, volt olyan hogy estére kaptam.

Nincs profilkép
#35277 Pumukli
2025-10-28 12:59:40

Válasz nsetelka #35274. hozzászólásáraKedves Etelka
Legyen szíves megírni Ön ezt honnan tudta megnézni???
Szeretnék utána nézni ....nem csak itt ölbe tett kézzel várni ...lehet a nagy semmit
Köszönöm smile thumbup

Nincs profilkép
#35276 vizilola
2025-10-28 09:24:22

Válasz nsetelka #35275. hozzászólásáraIgen, általában 12 óra után szokott jönni az utalás!

Legalább is az utóbbi időben így utaltak.

Nincs profilkép
#35275 nsetelka
2025-10-28 09:18:58

Másik kérdésem pedig az lenne hogy, szokott-e lenni napközben utalás?

Nincs profilkép
#35274 nsetelka
2025-10-28 09:15:55

Sziasztok tegnap délután megérkezett a támogatói okirat a natura gyepről, ma már látszik a számított összeg is, kb mikorra várható az utalás?

Nincs profilkép
#35273 Egér88
2025-10-28 09:02:05

09.26 óta ugyan az a státusz

Nincs profilkép
#35272 csontii
2025-10-28 08:40:28

Válasz vizilola #35271. hozzászólásáraSajnos mindig ugyanazok a propaganisták viszik el más irányba.

Nincs profilkép
#35271 vizilola
2025-10-28 07:56:15

Tisztelt Tagok!

Megint elment a topic témája!

smile offtopicsmile offtopic




Nincs profilkép
#35270 trikolor5
2025-10-28 07:21:21

Válasz glajos1990 #35269. hozzászólásáraBízom benne, hogy a Miniszterelnök Úr megtud állapodni Putyinnal orosz csapatok Magyarországon való állomásoztatásáról. Akkor biztos nem merné ezt csinálni velünk Brüsszell smile cursing

Nincs profilkép
#35269 glajos1990
2025-10-27 21:17:56

Válasz trikolor5 #35267. hozzászólásáraIgazából ukrajna hal meg értünk bàr nézőpont kérdése. Lehet hogy jobb lenne egy orosz szomszéd. Velük nagyobb békességben lehetne élni. Békés szomszédság. Nem elnyomo nép.

Nincs profilkép
#35268 glajos1990
2025-10-27 21:15:59

Válasz bojoba #35266. hozzászólásáraMár ma este kilövik a Kreml felé 50 drón formájában. A bosszantó az hogy meg sem köszönik. Vagy adnának egyszer 30 ezer nyugdijas utalványt. Máris másképp néz e ki a lófej….smile hammer

Nincs profilkép
#35267 trikolor5
2025-10-27 20:22:34

Válasz bojoba #35266. hozzászólására100% De én nem fogok meghalni ukrajnáért!4!!négy!!

Nincs profilkép
#35266 bojoba
2025-10-27 19:56:38

Válasz SzikiSzokeveny #35264. hozzászólásáraLehet, hogy a mi támogatásunkat már Brüsszel szankciózza?? Én sem értem az egészet!smile madsmile cursing

#35265 Иван
2025-10-27 19:18:21

Válasz Pumukli #35257. hozzászólásáraHát ezt csak azok tudják akik ott vannak és csinálják...
Sajnálom, majdcsak megérkezik mindenhova.
Azt azért észben kell tartani hogy 16.volt a hivatalos kezdet, eddig eltelt 11 nap ebből 7 nap volt munkanap...
A kincstári dolgozók nem hiszem hogy szombat vasárnap ezzel foglalkoznak.

Nincs profilkép
#35264 SzikiSzokeveny
2025-10-27 18:25:44

Azt nem értem, hogy van nem is egy ismerős, aki minden jogcímen megkapta az előleg teljes összegét, más meg egy forintot se. Miért kell ezt így intézni ?

Nincs profilkép
#35263 én 11
2025-10-27 18:08:43

Válasz siller.kitti #35258. hozzászólásáraSemmi gond ,máskor is előfordult.A kifizetést nem befolyásolja.

Nincs profilkép
#35262 fattyú
2025-10-27 17:49:06

Ma este BISS-Criss határozat jött hármunk közül egynek.

Nincs profilkép
#35261 glajos1990
2025-10-27 17:44:01

Válasz trikolor5 #35260. hozzászólásáraNe sértődj meg de egy átlag jómódú gazda számláján nincs annyi pénz hogy egy normális rakétát kifusson így azt gondolom hogy nem ukrajnába kerult a pénzed smile sweatdrop

Nincs profilkép
#35260 trikolor5
2025-10-27 17:22:03

Válasz glajos1990 #35259. hozzászólásáraPont most ínkasszózták a számlám emiatt.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Japán kistraktor
Japán kistraktor

3.200.000 Ft

 Kögel Pótkocsi
Kögel Pótkocsi

2.000.000 Ft

Vágó birkák eladók
Vágó birkák eladók

800 Ft

Ille de France A minősitésü törzs könyves kosok eladók
Ille de France A minősitésü törzs...

120.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]