Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.62 Ft USD 307.88 Ft CHF 385.8 Ft GBP 412.2 Ft

Fórum

Becenév: én 11
Csatlakozott: 2017-01-27 13:12:02
Utolsó belépés: 2024-09-08 17:42:46
Fórum hozzászólás: 585

A felhasználó hirdetései

30.000 Ft
2026. március 19. 21:09 Kuplung (tengelykapcsoló), sebességváltó alkatrészek Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyírtass
Alig használt MTZ 80-as kuplungtárcsa eladó. Megbízható traktor alkatrész, kitűnő állapotban, azonnal használható.
Gyári Használt
20.000 Ft
2025. október 15. 10:44 Egyéb traktor alkatrész Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyírtass
Eladó mtz 80 as réz vizhütő ,javitásra szorul .Szivárog a viz belőle.
Gyári Használt 2010 Üzemóra: 100

Fórumhozzászólásai

Előzmény: Watson #323 hozzászólása


Hát super!

https://www.nak.hu/tajekoztatasi-szolgaltatas/vizgazdalkodas/109604-az-eszak-nyirseg-vizgazdalkodasanak-fejleszteset-celzo-projekt-elokeszitese

https://www.agroinform.hu/szantofold/257-milliard-forint-erkezik-az-alfold-megmentesere-de-a-szakertok-szerint-a-betoncsatornak-mar-nem-segitenek-94450-001?utm_source=hirstart&utm_medium=cpc&utm_campaign=HIRpromo&utm_content=94450

Előzmény: glajos1990 #36172 hozzászólása



Ugy tudom a Mák hagyja jóvá.

Előzmény: glajos1990 #36169 hozzászólása



És a második részletről tudsz valamit?Azt külön kifiz.kérelem kell?Menyí idöre fizetik?

Előzmény: bubu13 #36165 hozzászólása


A MÁK elfogadta az átadási szerződést?menyí idő alatt ?És a 2-dik részletre is kell beadni kifiz.kérelmet?

Előzmény: mtz1221 #288 hozzászólása


Jó ,de félek kevés ez.

Előzmény: novenydoktorkft #3649 hozzászólása



A bérbeadáskor nem volt rokon!

Előzmény: komarmihaly1209 #801 hozzászólása


Az mennyí lehet majd hektáronként?

Előzmény: bubu13 #35963 hozzászólása


Ma lett jóváhagyott.

Előzmény: p.szandika092 #769 hozzászólása


Az általuk elismert kár 80% kerül kifizetésre ,ha van üzleti biztositás arra a növényre .H a nincs az esetben a 80% fele.

Előzmény: barazdabetyar. #767 hozzászólása


A 80 %-ból nem lesz visszaosztás.

Sziasztok!Valaki tudja a gazdaság átadó pályázatnál hogy kizáró ok-e.Ha egy éven belül 4 hónapra haszonbérbe volt az átadandó gazdaság 40 %.Szóval igy nem felel meg az 5 éven belül 75%-os szabálynak?

Előzmény: erzsii408 #35870 hozzászólása


Köszi

Előzmény: erzsii408 #35867 hozzászólása


És mikor lett jóváhagyott?

Előzmény: bubu13 #35865 hozzászólása



Nekünk 02.12-n támogatásra javasolt .02 16-án jóváhagyott statusz lett.Hogy ezek után mi lessz?

Előzmény: Ferenc49 #188 hozzászólása



Üdv.Nálam még 01. 12 .feldolgozás alatti ,a gazdaság átadási.

Nos mi a vélemény ,valóban töltődik a talaj vizzel?

Előzmény: Ohaza63 #15228 hozzászólása


Köszi az infókat!Szomorusmile sad

Előzmény: t.romsics #743 hozzászólása


Igen értem ,de a kérdés hasonló árban a többi trakiról is sok rossz vélemény van .Amint az elöbb is irtam .

Előzmény: A vasalás témája #741 hozzászólása



Igen voltam egy helyen ahol solist vettek kb hasonló lóerő.Azt mondta tulaj jóindulatuan mint tudom te is ezért mondod ,Csak solist ne vegyél mert ,és a hibák hidraulika miatt hátsó ablak betörve stb.

Előzmény: A vasalás témája #738 hozzászólása


Igen ,olvastam és köszi .De ez egy pályázatra lesz és előre kellet tipust fajtát irni és csak azt lehet venni.És hasonló áru trakikról mindig alvasni rossz tapasztalatokról.

Előzmény: A vasalás témája #736 hozzászólása


Nem vettem meg még .jövőre gondoltam.

Előzmény: Ganajos #9106 hozzászólása


December 17-ig lehetett.

Előzmény: Gofri #35701 hozzászólása



2.5 hónap és 2 hiánypótlás.

Előzmény: én 11 #282 hozzászólása



Ez jó hir !

https://mezohir.hu/2025/11/21/agrar-640-milliard-nyirseg-vizellatas-tarozo-mezogazdasag/

Előzmény: Egér88 #35472 hozzászólása


Nálunk is.

Előzmény: levi200414 #35451 hozzászólása


Nálunk még 07.30.

Előzmény: nsetelka #35287 hozzászólása


Mi a határozat után 10 napra kaptuk.Előző években 1 vagy 3 nap.

Sziasztok!Valaki tud egy nyomtatványt amiben közös megegyezésel felmondjuk a haszonbérleti szerződést és elfogadják földhivatalba .Ill.kell még egy külön nyomtatvány a törlés kérése .

Előzmény: siller.kitti #35258 hozzászólása


Semmi gond ,máskor is előfordult.A kifizetést nem befolyásolja.

Előzmény: Radocz #278 hozzászólása



Igen rövid távon mindenkinek más az érdeke .Ha nyaral valaki napsütést szeretne a gazdálkodó esőt....De hosszu távon az élhető élet számit.!

Előzmény: mtz1221 #277 hozzászólása


Nagy változásra lenne szükség az egész világon .De helyi szinten kezdeni ,mert minden összefügg mindennel .

Előzmény: mtz1221 #275 hozzászólása


Igen ez jó lehetne de,félő hogy nem lesz megvalósitva .

Előzmény: én 11 #35235 hozzászólása



2021 a helyes .

Előzmény: dbalint03 #35234 hozzászólása



támogatói okirat utáni teljes egész 4-dik évben kell beadni . Aki 2020-ban kapott támogató ok. az ebben az évben adhatta be.

Előzmény: barnazo #3637 hozzászólása



Üdv! Nekünk két hiánypótlás volt ,09 27-én beadtuk.Azóta semmi.

Üdv. Valakinek van még kisüzemes záró kifizetés feldolgozás alatti,rajtunk kivül?

Előzmény: seftike2013 #35057 hozzászólása


Az nagyon jó hir.nekünk második hiánypótlás.

Előzmény: feher.roli #35052 hozzászólása



Ez amit most hirdetnek az 16 ezer valahányszáz ft. amit az eu.ad a termelőknek a tavalyi évre vonatkozik .2025 évhez nincs köze.

Előzmény: ..,-:) #35035 hozzászólása



És mivel indokolta?

Előzmény: ..,-:) #35035 hozzászólása



Kisüzemek záró kifizetésénél második hiánypótlánál tartunksmile sad

Előzmény: én 11 #35025 hozzászólása



09.hónap nem 11.hónap ,elirtam

Előzmény: ditke92 #35024 hozzászólása


Itt nálunk 11.19.-én és 20.-án státuszt váltott .Maradt feldolgozás alatti.

Előzmény: Gumóka #267 hozzászólása



Igen ez jó .Kár hogy kevés ilyen gondolkodó Ember van.

Előzmény: Igazi Földönfutó #265 hozzászólása



Igen ,igy van sajnos(:

Előzmény: hashtag #263 hozzászólása



Igen ,igazad van de annyí ellenérdek van és más dolog ami miatt nagyon nehéz .....Pl.gazdálkodók földjét kellene vissza adni a viznek .Több ezer hektár,vagy mennyí vizet engedünk át a másik országba ,vagy klimatikus viszonyok ,nem esik eső,hó .Folyók hajózhatósága .A 150 évvel előtti folyót igy nem használhatnák hajózásra ,teherszállitásra.

Előzmény: Ohaza63 #261 hozzászólása


Igen viz nélkül nincs Élet!De ugy érzem a megoldás a fentiek kezében van!Nem emberi fentiekre gondolok!

Előzmény: SzocsA #3635 hozzászólása



Igen ,erről én is halottam hogy kisüzemek fejlesztése után jön majd kis üzemek fentartható fejlesztése ,de sajnos eddig semmi

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Rekordlétszámú találkozón erősítette közösségét az AgroVIRTUS
Rekordlétszámú találkozón erősítette közösségét az AgroVIRTUS
Rekordszámú résztvevővel rendezték meg az ötödik AgroVIRTUS Alumni és Partner...
Tovább nyílt az árolló a repce és a búza között
Tovább nyílt az árolló a repce és a búza között
Tovább nőtt az árkülönbség a repce és az étkezési búza között Európában. A repce...
Lucerna szenázs eladó
Lucerna szenázs eladó

20.000 Ft

Avant 750
Avant 750

11.000.000 Ft

Öntöző dobok
Öntöző dobok

325.000 Ft

Szervestrágya pellet granulátum
Szervestrágya pellet granulátum

87.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]