Fórum
| Becenév: | én 11 |
|---|---|
| Csatlakozott: | 2017-01-27 13:12:02 |
| Utolsó belépés: | 2024-09-08 17:42:46 |
| Fórum hozzászólás: | 585 |
A felhasználó hirdetései
30.000 Ft
2026. március 19. 21:09 Kuplung (tengelykapcsoló), sebességváltó alkatrészek Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyírtass
Alig használt MTZ 80-as kuplungtárcsa eladó. Megbízható traktor alkatrész, kitűnő állapotban, azonnal használható.
20.000 Ft
2025. október 15. 10:44 Egyéb traktor alkatrész Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyírtass
Eladó mtz 80 as réz vizhütő ,javitásra szorul .Szivárog a viz belőle.
Fórumhozzászólásai
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
- MTZ traktor szerelési kérdések – Mindörökké Belarus! új
- Öntözés új
- Co2 hegesztő vagy Dinamó-hegesztő melyik jobb mezőgazdasági gép javításához? új
- Vizet a tájba új
- Lucerna telepítése, termesztése új
- Napraforgó gyomirtás új
- Grubber új
- John Deere 2264 kombájn új
Cikkajánló
Hirdetés

Rekordlétszámú találkozón erősítette közösségét az AgroVIRTUS
Rekordszámú résztvevővel rendezték meg az ötödik AgroVIRTUS Alumni és Partner...


Előzmény: Watson #323 hozzászólása
Hát super!
https://www.nak.hu/tajekoztatasi-szolgaltatas/vizgazdalkodas/109604-az-eszak-nyirseg-vizgazdalkodasanak-fejleszteset-celzo-projekt-elokeszitese
https://www.agroinform.hu/szantofold/257-milliard-forint-erkezik-az-alfold-megmentesere-de-a-szakertok-szerint-a-betoncsatornak-mar-nem-segitenek-94450-001?utm_source=hirstart&utm_medium=cpc&utm_campaign=HIRpromo&utm_content=94450
Előzmény: glajos1990 #36172 hozzászólása
Ugy tudom a Mák hagyja jóvá.
Előzmény: glajos1990 #36169 hozzászólása
És a második részletről tudsz valamit?Azt külön kifiz.kérelem kell?Menyí idöre fizetik?
Előzmény: bubu13 #36165 hozzászólása
A MÁK elfogadta az átadási szerződést?menyí idő alatt ?És a 2-dik részletre is kell beadni kifiz.kérelmet?
Előzmény: mtz1221 #288 hozzászólása
Jó ,de félek kevés ez.
Előzmény: novenydoktorkft #3649 hozzászólása
A bérbeadáskor nem volt rokon!
Előzmény: komarmihaly1209 #801 hozzászólása
Az mennyí lehet majd hektáronként?
Előzmény: bubu13 #35963 hozzászólása
Ma lett jóváhagyott.
Előzmény: p.szandika092 #769 hozzászólása
Az általuk elismert kár 80% kerül kifizetésre ,ha van üzleti biztositás arra a növényre .H a nincs az esetben a 80% fele.
Előzmény: barazdabetyar. #767 hozzászólása
A 80 %-ból nem lesz visszaosztás.
Sziasztok!Valaki tudja a gazdaság átadó pályázatnál hogy kizáró ok-e.Ha egy éven belül 4 hónapra haszonbérbe volt az átadandó gazdaság 40 %.Szóval igy nem felel meg az 5 éven belül 75%-os szabálynak?
Előzmény: erzsii408 #35870 hozzászólása
Köszi
Előzmény: erzsii408 #35867 hozzászólása
És mikor lett jóváhagyott?
Előzmény: bubu13 #35865 hozzászólása
Nekünk 02.12-n támogatásra javasolt .02 16-án jóváhagyott statusz lett.Hogy ezek után mi lessz?
Előzmény: Ferenc49 #188 hozzászólása
Üdv.Nálam még 01. 12 .feldolgozás alatti ,a gazdaság átadási.
Nos mi a vélemény ,valóban töltődik a talaj vizzel?
Előzmény: Ohaza63 #15228 hozzászólása
Köszi az infókat!Szomoru
Előzmény: t.romsics #743 hozzászólása
Igen értem ,de a kérdés hasonló árban a többi trakiról is sok rossz vélemény van .Amint az elöbb is irtam .
Előzmény: A vasalás témája #741 hozzászólása
Igen voltam egy helyen ahol solist vettek kb hasonló lóerő.Azt mondta tulaj jóindulatuan mint tudom te is ezért mondod ,Csak solist ne vegyél mert ,és a hibák hidraulika miatt hátsó ablak betörve stb.
Előzmény: A vasalás témája #738 hozzászólása
Igen ,olvastam és köszi .De ez egy pályázatra lesz és előre kellet tipust fajtát irni és csak azt lehet venni.És hasonló áru trakikról mindig alvasni rossz tapasztalatokról.
Előzmény: A vasalás témája #736 hozzászólása
Nem vettem meg még .jövőre gondoltam.
Előzmény: Ganajos #9106 hozzászólása
December 17-ig lehetett.
Előzmény: Gofri #35701 hozzászólása
2.5 hónap és 2 hiánypótlás.
Előzmény: én 11 #282 hozzászólása
Ez jó hir !
https://mezohir.hu/2025/11/21/agrar-640-milliard-nyirseg-vizellatas-tarozo-mezogazdasag/
Előzmény: Egér88 #35472 hozzászólása
Nálunk is.
Előzmény: levi200414 #35451 hozzászólása
Nálunk még 07.30.
Előzmény: nsetelka #35287 hozzászólása
Mi a határozat után 10 napra kaptuk.Előző években 1 vagy 3 nap.
Sziasztok!Valaki tud egy nyomtatványt amiben közös megegyezésel felmondjuk a haszonbérleti szerződést és elfogadják földhivatalba .Ill.kell még egy külön nyomtatvány a törlés kérése .
Előzmény: siller.kitti #35258 hozzászólása
Semmi gond ,máskor is előfordult.A kifizetést nem befolyásolja.
Előzmény: Radocz #278 hozzászólása
Igen rövid távon mindenkinek más az érdeke .Ha nyaral valaki napsütést szeretne a gazdálkodó esőt....De hosszu távon az élhető élet számit.!
Előzmény: mtz1221 #277 hozzászólása
Nagy változásra lenne szükség az egész világon .De helyi szinten kezdeni ,mert minden összefügg mindennel .
Előzmény: mtz1221 #275 hozzászólása
Igen ez jó lehetne de,félő hogy nem lesz megvalósitva .
Előzmény: én 11 #35235 hozzászólása
2021 a helyes .
Előzmény: dbalint03 #35234 hozzászólása
támogatói okirat utáni teljes egész 4-dik évben kell beadni . Aki 2020-ban kapott támogató ok. az ebben az évben adhatta be.
Előzmény: barnazo #3637 hozzászólása
Üdv! Nekünk két hiánypótlás volt ,09 27-én beadtuk.Azóta semmi.
Üdv. Valakinek van még kisüzemes záró kifizetés feldolgozás alatti,rajtunk kivül?
Előzmény: seftike2013 #35057 hozzászólása
Az nagyon jó hir.nekünk második hiánypótlás.
Előzmény: feher.roli #35052 hozzászólása
Ez amit most hirdetnek az 16 ezer valahányszáz ft. amit az eu.ad a termelőknek a tavalyi évre vonatkozik .2025 évhez nincs köze.
Előzmény: ..,-:) #35035 hozzászólása
És mivel indokolta?
Előzmény: ..,-:) #35035 hozzászólása
Kisüzemek záró kifizetésénél második hiánypótlánál tartunk
Előzmény: én 11 #35025 hozzászólása
09.hónap nem 11.hónap ,elirtam
Előzmény: ditke92 #35024 hozzászólása
Itt nálunk 11.19.-én és 20.-án státuszt váltott .Maradt feldolgozás alatti.
Előzmény: Gumóka #267 hozzászólása
Igen ez jó .Kár hogy kevés ilyen gondolkodó Ember van.
Előzmény: Igazi Földönfutó #265 hozzászólása
Igen ,igy van sajnos(:
Előzmény: hashtag #263 hozzászólása
Igen ,igazad van de annyí ellenérdek van és más dolog ami miatt nagyon nehéz .....Pl.gazdálkodók földjét kellene vissza adni a viznek .Több ezer hektár,vagy mennyí vizet engedünk át a másik országba ,vagy klimatikus viszonyok ,nem esik eső,hó .Folyók hajózhatósága .A 150 évvel előtti folyót igy nem használhatnák hajózásra ,teherszállitásra.
Előzmény: Ohaza63 #261 hozzászólása
Igen viz nélkül nincs Élet!De ugy érzem a megoldás a fentiek kezében van!Nem emberi fentiekre gondolok!
Előzmény: SzocsA #3635 hozzászólása
Igen ,erről én is halottam hogy kisüzemek fejlesztése után jön majd kis üzemek fentartható fejlesztése ,de sajnos eddig semmi