Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 313.58 Ft CHF 385.95 Ft GBP 412.71 Ft

Fórum

Bérmunka tarifák szántóföldön!

Létrehozta: Feri , 2008-02-29 20:21:00

Kedvencekhez Segítség
7148 hozzászólás
Nincs profilkép
#5298 R Sándor
2020-12-20 13:26:13

Válasz Nyomasek Bobo #5297. hozzászólásárakb 28-30 liter de sajnos nem én szabom az árakat van itt a környéken 2 nagy gazda , ők Azért csinálja meg az ember ennyiért mert igy több művelet is pl vetés kombájn STB az övé ugyanazon gazdánál.

#5297 Nyomasek Bobo
2020-12-20 13:21:43

Válasz R Sándor #5296. hozzászólásáraDe nem ott ,ahol 40+megeszik, ugye?smile laugh

Nincs profilkép
#5293 pokistvan1975
2020-12-20 12:59:10

Érdeklődnék manapság milyen áron szántanak 1 ha-t?

Nincs profilkép
#5292 Norbi94
2020-11-29 09:38:13

Válasz psanyi77 #5291. hozzászólásáraSzia. Kis koforgatóval 6000/órába megyek, kombájnnal 12000/óra.

Nincs profilkép
#5291 psanyi77
2020-11-26 16:03:12

Sziasztok!
Tudtok infót arról, hogy manapság mennyi a bérmunkadíja a burgonya betakarításának(kombájnnal)?
Köszönöm

#5290 *** HM ***
2020-11-09 19:42:25

Ja..... G valtrára aszondja 80000ért már talán kapható lesz. smile lol
Gondolom fapadversion több 100nap várakozásra.... Nénikéd mondom... smile wacko

#5289 *** HM ***
2020-11-09 19:38:19

Válasz Vinkó 75 #5286. hozzászólásáraNekünk 7000ft ért túrják a vörösör-Dögököt....belefér.... amúgy is jó év van....
Megasztán 2x csaknem kell lebontani félévente a fétengőt már idénre.... smile lolsmile lolsmile lol

#5287 *** HM ***
2020-11-09 19:35:37

Válasz Vinkó 75 #5286. hozzászólásáraA valtra pitsa nem földekre való hanem fák közé árnyékba....
Szasza szan megmondta rég! smile lolsmile lol

#5286 Vinkó 75
2020-11-09 19:29:24

Válasz *** HM *** #5284. hozzászólásáraAzért lassan...Nemrég menet közben egy Valtrán ikerkerékkel elment a féltengely és vitt némi sallangot is.smile sweatdrop Nem irigylem a tulajt.

#5285 Vinkó 75
2020-11-09 19:27:22

Válasz Bobo77 #5283. hozzászólására150-170 a távolságtól függ.

#5284 *** HM ***
2020-11-09 19:13:13

Szóval ha 45000 fölöttet megér csavónak a lazítás akkor menjek bátran?smile devil

Nincs profilkép
#5283 Bobo77
2020-11-09 18:48:55

Válasz Vinkó 75 #5273. hozzászólásáraFelénk is hasonlóak az árak....sőt azt beszélték a nagyok jövőre a gabona vetés (pronto és társai) 18 nettó lesz. A hidas 8 ért indul... A terményszállítás mennyi felétek?

#5282 *** HM ***
2020-11-09 18:34:29

Válasz kukaccsosz #5264. hozzászólásáraEhhez még én adom a löttyöt is remélem....?

#5281 Vinkó 75
2020-11-09 18:24:13

Válasz jozef19 #5276. hozzászólásáraKi van ez találva okosan !smile thumbdown

Nincs profilkép
#5280 Földönfuto
2020-11-09 18:00:28

Válasz Nyomasek Bobo #5279. hozzászólásáraNem is szabad,ha használt is,régi is, de a tiéd,és a sajátot meg tudod oldani vele akkor amikor te akarod.

#5279 Nyomasek Bobo
2020-11-09 17:55:09

Válasz Földönfuto #5278. hozzászólásáraNem is adok el mostanában semmit...

Nincs profilkép
#5278 Földönfuto
2020-11-09 17:52:14

A saját géppark az igazi még kicsiben is.

Nincs profilkép
#5277 MrPoke
2020-11-09 17:49:24

Ahol van verseny ott más árak vannak. Bőven van luxus profit a mezőgazdaságban.
Az összeharácsolt vagyonokat vissza is kell osztani az eddig csak kihasznált fizikai dolgozóknak.

#5276 jozef19
2020-11-09 17:47:10

Válasz Vinkó 75 #5273. hozzászólásáraEgy jeladó 45 juró,egy reed-relé+mágnes,ami max fél dollár...

Nincs profilkép
#5275 Szabi.
2020-11-09 16:09:03

Válasz Vinkó 75 #5273. hozzászólásáraÉn is ezt próbáltam megértetni....
5000/óra alatt nincs kőműves, villanyos, burkoló, asztalos, sőt, megkockáztatom, hogy festő sincs...... !!!!!!
Természetesen a számlát felejtsd el, hogy adnának, akkor nem férne bele a kedvezőbb adózásba !!!........
Lehet nekem egy általános szervizek többe van, mint a fent felsorolt szakmunkások összes gép”parkja”.....smile oops
Nem hiába okj-n divat szakmák ezek......

#5274 Bán Zsolt
2020-11-09 15:58:19

Válasz kukaccsosz #5264. hozzászólásáraErre is ennyi csak a terranot szántás árba húzzák

#5273 Vinkó 75
2020-11-09 15:52:45

Válasz apuci #5250. hozzászólásáraAdja el...bérbe...vagy ásó. Az alkatrészárakat nézve a nosztalgia, szociálisan érzéken bérmunkának vége. 25 alatt már nem ment a morzsoló sem(nettó). 15-ér megy a gabonavetőgép is(pronto-kuhn-Vader...stb). A sima talán 10 ért. Ez van...a kőműves beledobja a vasat a betonba...majd a mixer odabillenti ő lehúzza. Oszt odaveri 5000/nm a munkadíj. Bakker...az egész szerszámkészlete belefért 100 ezerbe és ezzel végig is viszi az életét. Akkor ? Mennyiért menjen egy 20 millás gépsor? Vagy legyek szerényebb 5 millás. A szerviz 20 ezerért csak odanéz a gépre óránként.

Nincs profilkép
#5272 Szabi.
2020-11-09 15:41:47

Válasz bandigh #5271. hozzászólásáraAz is egy szint, mikor nem-et mond az ember....smile w00t

#5271 bandigh
2020-11-09 15:20:55

Válasz Szabi. #5270. hozzászólásáraHa annyira lemegy, inkább megcsináltatom mással, annyi mint az önköltség smile lol Derék legalább megmarad

Nincs profilkép
#5270 Szabi.
2020-11-09 15:10:05

Válasz MrPoke #5269. hozzászólásáraPersze, biztos így lesz, mert jön a hatalmas támogatás a parasztnak, abból jut mindenkinek !!!smile lol

Így is van, menjen is le a felére a szolgáltatások ára, igaz minden drágul de legalább az olcsóbb lesz !smile lol

Nincs profilkép
#5269 MrPoke
2020-11-09 14:47:05

Válasz Szabi. #5268. hozzászólására5 éves gépet nem kell szervizelni javítani :D Eladod veszed az újjat, ha 5 éves amortizációt számolsz.

Azért kíváncsi leszek jövőre, hogy a sima őstermelő, hivatalosan is végezhet gépi szolgáltatást mennyire boritja meg az árakat :)

Reméljük még lentebb mennek.

Nincs profilkép
#5268 Szabi.
2020-11-09 14:08:36

Válasz MrPoke #5267. hozzászólásáraMert te tudod/tudni fogod, hogy 5 év múlva mennyibe fog kerülni egy ugyan olyan gép ??smile wacko
Mennyivel emelkednek a szerviz/alkatrész árak ??smile blink

Nincs profilkép
#5267 MrPoke
2020-11-09 13:25:07

Válasz kukaccsosz #5266. hozzászólásáraA maradvány értékről mindíg megfeledkeztek.

#5266 kukaccsosz
2020-11-09 13:18:51

Válasz MrPoke #5265. hozzászólásáraBiztos hogy nem éri meg csak nem számolja ki!
Egy 12 millás géppel 5 éves amortizacioval 6000/ hektáros ár mellett 400 hektár évente csak az amortizációra megy.

Nincs profilkép
#5265 MrPoke
2020-11-09 12:43:04

Válasz kukaccsosz #5264. hozzászólásáraHát igen, kereslet kínálat.

Itt 3500eFt/ha ba megy a hidaj JD :D
Műtrágya nélkül kuki vetés 6000
Gabona vetés műtrágyával 7000
Stb.

De hozzá zartozik, hogy másnapra bármilyen munkára van vállalkozó.
És így is megéri.

#5264 kukaccsosz
2020-11-09 12:28:50

Itt egy helyi nagy cég árlistája

#5263 kukaccsosz
2020-11-09 12:24:09

Válasz MrPoke #5262. hozzászólásáraAz meg is érdemli aki annyiért csinálja.

Nincs profilkép
#5262 MrPoke
2020-11-09 12:18:33

Válasz kukaccsosz #5259. hozzászólásáraAz szép. Itt 18eFt az aratás zúzó nélül. :D

Nincs profilkép
#5260 DelPiero
2020-11-09 12:13:40

Válasz kukaccsosz #5259. hozzászólásáraAz már egy fokkal jobban hangzik

#5259 kukaccsosz
2020-11-09 12:12:05

Válasz DelPiero #5239. hozzászólásáraNálunk a szemenkénti vetés mutrágyával stb. 12.000 Ft/ha

Nincs profilkép
#5258 Szabi.
2020-11-09 12:04:49

Válasz *** HM *** #5257. hozzászólásáraAz már régen rossz, ha azért hívnak valakit, mert olcsóbban dolgozik.
Akkor mindenki megérdemli a másikat......

#5257 *** HM ***
2020-11-09 11:44:36

Mi akkor az ésszerű tarifa a 12 sorosra?
Mivan ha nincs bevétele szegénynek, nincs meló embereinek, és alá is akar vágni többinek stb. ?
Csak logikus olcsón bútyizni így hánem? smile devil

Nincs profilkép
#5255 Szabi.
2020-11-08 22:00:42

Válasz szeszko #5253. hozzászólásáraEz az idiótizmus........smile wacko

Nincs profilkép
#5254 Szabi.
2020-11-08 21:59:46

Válasz bandigh #5252. hozzászólásáraEnnél át is jobb, ha otthon fekszik inkabb.
Nem értem én sem, hogy miért éri meg 12-25 milliós gépekkel spc-s tarifákkal dolgozni......
Asszem nálunk 7-7,5 a tempo.smile w00t

Nincs profilkép
#5251 szeszko
2020-11-08 21:01:26

Válasz DelPiero #5239. hozzászólásáraÜdv!

Nem Väderstad, hanem Kinze vetőgéppel vet nekünk egy vállalkozó.
8500 nettó, ebben benne van a műtrágya és a talajfertőtlenítő is.

#5250 apuci
2020-11-08 20:23:29

Válasz Vinkó 75 #5244. hozzászólásáraEzt nem hiszem hogy sokan ki fizetik,vagy ki tudja!smile blush

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
A RAGT Vetőmag Kft. története a gazdák által alapított francia anyavállalattal...
Hirdetés
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Magyarországon a legtöbb esetben a mozaikos talajeloszlás miatt eltérő...
Valtra N111 névre hallgat, 124 lóerős vontató
Valtra N111 névre hallgat, 124 lóerős...

14.900.000 Ft

Lucerna eladó
Lucerna eladó

25.000 Ft

Suffolk jerkék
Suffolk jerkék

120 Ft

7,6 méteres IH tárcsa
7,6 méteres IH tárcsa

1.000.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]