Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 352.36 Ft USD 308.45 Ft CHF 381.24 Ft GBP 408.5 Ft

Fórum

Ki milyen hobbit szeret?

Létrehozta: alesi1982 , 2008-11-07 23:17:40

Kedvencekhez Segítség
199 hozzászólás
#49 bundyalbundy
2008-11-27 22:31:32

Válasz #46. hozzászólásra

tankcsapás? metalicska? megadet, szléjör?

#48 szanberg
2008-11-27 22:30:28

Válasz #40. hozzászólásra

hahaha mert nem tudok versenyezni már rájöttem:-D

már beletörődtem és beálltam arra a szintre,hogy melóból kell versenyre menni:-D régen kicsit bántott a dolgo,hogy nemhogy rákészülni,mgé aludni sem tudtam futam előtt...ahoz képest múltkor egy motocross futam előtt reggel még megpakoltam másodmagammal két kocsit 50kilos zsákokkal. búza vetés volt aztán az öregek nem bírtak a zsákokkal:-D
ja ezután meg 4. lettem.
szóval eljutottam arra a szintre,hogy nem vagyok versenyző csak hobby versenyző,és ez az alap,hogy az MF-ről űlök a KTM-re:-D jobbnál jobb nemigaz!?!?!?!? :-D
edzéseken úgy hajtok mint súmáher! haverok meg sem bírnak fogni. versenyen meg elbaltázom, nincsen meg a hajtás a racing szellem, mint tegnap éjjel a trakiban,amikor 11hektárt kinyomtam egyhuzamra:-D
aztán megjön ez a hajtási vágy de csak az utolsó körre,és akkor már késő.

nincsen valami gyóccer erre bátyja?
az alkar görcsölésre már megtaláltam! valami kenőcs,sportkenőcs,amivel ha bekened a karodat és elmész utánna hugyozni szétmarja a töködet:-D de kajak feloldja a megkötött izmot.
lehet ilyennel kellene kezelni azokat a földeket is,ahol 50literből szántanak??? hahahha:-D

Nincs profilkép
#47 Jani X
2008-11-27 22:30:21

Válasz #46. hozzászólásra

Az ac/dc-t az elektromos művek szponzorálja?

#46 Bárány
2008-11-27 22:28:21

Válasz #44. hozzászólásra

AC/DC, Extreme, Deep Purple, Satriani, Hendrix, Tátrai, stb.

Nincs profilkép
#45 Jani X
2008-11-27 22:27:58

Válasz #41. hozzászólásra

Miaz,hogy egy kalapalá veszel kertésszel????
Azér, mert kitésvagy!
Vége a barátságnak.

#42 Bárány
2008-11-27 22:25:05

Válasz #41. hozzászólásra

Ez hülye kérdés. Mi az, hogy szakmailag legjobb? Erre nem tudok válaszolni...

#41 bundyalbundy
2008-11-27 22:21:24

Válasz #39. hozzászólásra

nem kertész, jetix kápista vagyok
szerinted ki a legjobb? nem kit szeretsz a legjobban, hanem ki szerinted szakmailag legjobb

#40 Mfpisti
2008-11-27 22:20:12

Válasz #22. hozzászólásra

Utána meg a kifogásokat keresed,hogy miért nem nyertél:-)))

#39 Bárány
2008-11-27 22:19:52

Válasz #38. hozzászólásra

Szerintem most kóstolgatsz, Bundy. Mi az, hogy legjobb?

#38 bundyalbundy
2008-11-27 22:18:57

Válasz #34. hozzászólásra

szakmailag, ki a legjobb rockzenekar magyarország ill. világ?
szirinted

#37 Bárány
2008-11-27 21:58:50

Válasz #36. hozzászólásra

Helyi jóarcok, csípem őket. (Mert hogy kettő van.) Feri bácsi nem tudom, a rokonuk volt-e?

Nincs profilkép
#36 Jani X
2008-11-27 21:54:51

Válasz #35. hozzászólásra

Ki az a Deák A?
Deák Ferencnek rokona?

#35 Bárány
2008-11-27 21:52:18

Válasz #34. hozzászólásra

Tessék! Már belém se köt senki?

"Én már szart érek?"- kérdezte Bástya elvtárs

#34 Bárány
2008-11-27 21:34:25

Na, adok még újabb témát, ha már hangulat van :D :

Hobbijaim: (rock)gitárolás, (tanítok is), és elkövetek néha weblapokat (pl. egy nem régi: http://deakattila.hu )

Rajta, ne kíméljetek!

Nincs profilkép
#33 alesi1982
2008-11-09 19:05:12

Válasz #27. hozzászólásra

Nekem 3 darab Simson Schwable-k, 3 felé van gyári turbóhűtés 4 sebessége németből elhoztam, másik összeraktam Schwable 51-es blokkos 5 sebessége...

Tuningolás 90 cm3-re átalakitam, IZS-plánéta is jó ment.

Nekem 9 db motorom.

#32 Hús Futár
2008-11-09 19:03:00

Válasz #30. hozzászólásra
50-es endúró azért erősebb mint egy simson

#31 FREDDY
2008-11-09 19:02:22

Válasz #27. hozzászólásra
A pannóniát nemadodel?Adokérte eggy zsír úlly káposztahórdó furikot!

#30 VMisi
2008-11-09 18:59:51

Válasz #28. hozzászólásra

Furcsa. Egy 125 -ről esetleg elképzelem.

#29 FREDDY
2008-11-09 18:56:39

Válasz #27. hozzászólásra
Szántásba motoroztál?Na ezmár hobbi!

#28 Hús Futár
2008-11-09 18:54:52

Válasz #26. hozzászólásra
Volt akit már ott hagyot a dt-50-es mikor nem kapaszkodott egy komolyabb gázfröccsnél

#27 kertész
2008-11-09 18:30:16

Válasz #25. hozzászólásra
Nekem is van piros Schwalbem,egy szétszedett Babetta,meg a sufni mélyén Pannónia T5-ös,vagy 10-es.Én is imádok motorozni.Utcára nem nagyon megyek már,mert túl sok halottat láttam és itt sok a kamion,meg a ,,hatosztályos"cicus.....
Szántásban motoroztam régebben az MZ ts 125-ösömmel.

#26 VMisi
2008-11-09 18:30:06

Válasz #25. hozzászólásra

Ha csak 50 -es dt akarsz, akkor inkább vegyél egy sima simsont, annál jobb 50-es nincs.

#25 Hús Futár
2008-11-09 18:23:32

Válasz #24. hozzászólásra
Akkor benne vagy rendesen . Én csak simsonos vagyok de idén még arra se volt időm hogy berúgjam a swalbét . Akarok majd egy Yamaha DT-50-est de nagyobb nem kell nekem esetleg valami 125-ös később

#24 szanberg
2008-11-09 18:17:31

Tavaly két versenyen sikerült elindulni télen a jégen, szóval aktívan nem, de lehetőséghez mérten igen.

Persze ez nem a régi jégmotor ruszki módra,szóval nem 500-as Jawa vagy GM a motor itt. Ezek a versenyek műjégpályán vannak megrendezve(igazi jég híjján mára) kis ügyes pályán 4-esével csapatunk.
Nagyon jó buli.

Nagymotorra is csináltam szöges gumit, csak sajnos nincsen fain jég így nem használom:-D

Nagy motorral endurocross OB-futamokon indultam az éven 3-szor, meg egy motocrosson. KTM SX-F250-el megyek.

Jó hobbi ez,csak idő kellene több:-D
egyébként még hobbiból javítom ezeket a versenymotorokat, elég komoly szinten, meg a Motorinfó motorújságnak szoktam teszteli,meg cikkeket írni.
Mindezt csípem be a szabadidőmbe:-D ja közben levelezőn Nyíregyházán tanulok mezőgazdasági mérnöknek.
Az asszony meg tűr szegény, hogy mindig nonstoppnak kell lennem, dehát aki nem dolgozik ne is egyék :-D

#23 Hús Futár
2008-11-09 18:00:18

Válasz #22. hozzászólásra
Jégmotorozol is aktívan vagy csak nézed ?

#22 szanberg
2008-11-09 17:56:51

hobbim a motocross,enduró,salakmotor, jégmotor.
Minden ami offroad és két kerék!

Ha idő van el-el versenyezgetem is

#21 Hús Futár
2008-11-09 15:45:40

Hobbim a traktorok meg a kombájnok és az örörk szerelem a kamionok

#19 BNC
2008-11-09 13:26:58

Válasz #16. hozzászólásra

Én is megnéztem az oldalt és nagyon tetszik a ranch.
A ranch emblémához külön gratulálunk. Ez be van billogozva a marhákba is?

#17 ...narob...
2008-11-08 09:44:01

Válasz #16. hozzászólásra

Grat! Nagyonszép a gazdaságod! További hasznos "hobbit"!

Üdv!

#16 Milking
2008-11-08 07:51:48

Zene:Country Rock

Avégzetségem iparos,ezért is húzzok kiálítások bemutatók felé is.
De a munkám a hobbim,Western, Lovak és Marhák
www.mitroranch.hu

#15 Josey
2008-11-08 00:09:51

Válasz #13. hozzászólásra

köll hozzá. papir, rajz eszköz, lénia, körző. lacska :-))))

#14 kertész
2008-11-08 00:04:40

Válasz #9. hozzászólásra
A Hal-közben a modellesnél 1 éve 43 ezerért láttam.Nekünk is van kisvasút.A fiamnak meg a traktorok a mániája minden mennyiségben.A kistraktorjaival naponta többször is gyönyörűen felszántja elmunkálja a diófa alatt levő homokozóját.3 méter átmérőjűt kis makett traktorokkal.A naggyal is minden nap menne dolgozni valamit.

#13 Pici
2008-11-08 00:00:04

Válasz #7. hozzászólásra

hát :D:D:D igen az ék re gondoltam :D
amugy meg télleg érdekelne csak akkor a suliban át kéne szakosodnom tervezö grafikára :D:D

Nincs profilkép
#12 alesi1982
2008-11-07 23:57:08

Válasz #11. hozzászólásra

Ez jó neki.

424-es gőzmozdony túl erősebb akár 50-100 kocsi elhúzni.

#11 Josey
2008-11-07 23:54:43

Válasz #10. hozzászólásra

egy barátom meg a valóságos vonatok, villamosok szerelmese

Nincs profilkép
#10 alesi1982
2008-11-07 23:51:55

Válasz #9. hozzászólásra

:D nem

Vasútmodellezés Régi piko sok érdekes, de sajnos nincs H0-as Nohabot mert túl drága 40 ezer ft.

Sok hallotam Nohab jobb mint szergej.

#9 Josey
2008-11-07 23:44:53

Válasz #8. hozzászólásra

miért nem forditva?

motor modellezés, vonatozás :-)))))
saját vonattal ( Nohab)

Nincs profilkép
#8 alesi1982
2008-11-07 23:43:31

Válasz #3. hozzászólásra

motorozás, vasút modellezés

:DDD

#7 Josey
2008-11-07 23:43:19

Válasz #6. hozzászólásra

milen gép?

a legegyszerűbb változatunk az ék :-))))

#6 Pici
2008-11-07 23:41:40

a géptervezés az engem is érdekelne :D minden formában

#5 kertész
2008-11-07 23:31:34

néni,kölkök,horgászat,vadon

#4 Josey
2008-11-07 23:29:07

Válasz #3. hozzászólásra


Hobby:
szántóverseny, gépkiállitás, gép tesztelés, géptervezés.... rockzene, fotózás

Munka:
szántóverseny, gépkiállitás, gép tesztelés, géptervezés....

:-)))))))

Nincs profilkép
#3 alesi1982
2008-11-07 23:26:39

Válasz #2. hozzászólásra

golfozás, modellezés, focizás stb...

#2 Josey
2008-11-07 23:23:13

Válasz #1. hozzászólásra

hobbytot? gollamot? tündét?entet?orkot?

Nincs profilkép
#1 alesi1982
2008-11-07 23:17:40

:DDDDD

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Csökken a tejtermelés, emelkedik az olasz ár
Csökken a tejtermelés, emelkedik az olasz ár
Lassú enyhülés jelei látszanak a tejpiacon, de az árak annyira a gödörben...
Olyan célt tűzött ki az EU, amivel a repce még sokáig sztár marad
Olyan célt tűzött ki az EU, amivel a repce még sokáig sztár marad
Hiába a használt olajokat, zsírokat előnyben részesítő uniós energiapolitika, a...
Öntözéshez való Bauer cső eladó
Öntözéshez való Bauer cső eladó

20 Ft

Bauer öntöző dob
Bauer öntöző dob

2.500.000 Ft

Iveco 6hengeres motoros öntözőszivattyú eladó
Iveco 6hengeres motoros öntözőszivattyú...

1.600.000 Ft

1 éves tyúkok eladók
1 éves tyúkok eladók

700 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]