Fórum
- Poénok új
- Mikor jön az ESŐ?! Agrármeteorológia, időjárás új
- Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része) új
- Segítség villanypásztor vételhez új
- Őszi árpa felvásárlási ár új
- MTZ traktor szerelési kérdések – Mindörökké Belarus! új
- Kinek milyen a repce, illetve a búza? új
- S.O.S. új
- Életképek a gazdálkodás mindennapjairól új
- Lucerna telepítése, termesztése új
Cikkajánló

Csökken a tejtermelés, emelkedik az olasz ár
Lassú enyhülés jelei látszanak a tejpiacon, de az árak annyira a gödörben...

199 hozzászólás
Válasz #46. hozzászólásra
tankcsapás? metalicska? megadet, szléjör?
Válasz #40. hozzászólásra
hahaha mert nem tudok versenyezni már rájöttem:-D
már beletörődtem és beálltam arra a szintre,hogy melóból kell versenyre menni:-D régen kicsit bántott a dolgo,hogy nemhogy rákészülni,mgé aludni sem tudtam futam előtt...ahoz képest múltkor egy motocross futam előtt reggel még megpakoltam másodmagammal két kocsit 50kilos zsákokkal. búza vetés volt aztán az öregek nem bírtak a zsákokkal:-D
ja ezután meg 4. lettem.
szóval eljutottam arra a szintre,hogy nem vagyok versenyző csak hobby versenyző,és ez az alap,hogy az MF-ről űlök a KTM-re:-D jobbnál jobb nemigaz!?!?!?!? :-D
edzéseken úgy hajtok mint súmáher! haverok meg sem bírnak fogni. versenyen meg elbaltázom, nincsen meg a hajtás a racing szellem, mint tegnap éjjel a trakiban,amikor 11hektárt kinyomtam egyhuzamra:-D
aztán megjön ez a hajtási vágy de csak az utolsó körre,és akkor már késő.
nincsen valami gyóccer erre bátyja?
az alkar görcsölésre már megtaláltam! valami kenőcs,sportkenőcs,amivel ha bekened a karodat és elmész utánna hugyozni szétmarja a töködet:-D de kajak feloldja a megkötött izmot.
lehet ilyennel kellene kezelni azokat a földeket is,ahol 50literből szántanak??? hahahha:-D
Válasz #46. hozzászólásra
Az ac/dc-t az elektromos művek szponzorálja?
Válasz #44. hozzászólásra
AC/DC, Extreme, Deep Purple, Satriani, Hendrix, Tátrai, stb.
Válasz #41. hozzászólásra
Miaz,hogy egy kalapalá veszel kertésszel????
Azér, mert kitésvagy!
Vége a barátságnak.
Válasz #42. hozzászólásra
akkor ki a kedvenc?
Válasz #42. hozzászólásra
jóvan
Válasz #41. hozzászólásra
Ez hülye kérdés. Mi az, hogy szakmailag legjobb? Erre nem tudok válaszolni...
Válasz #39. hozzászólásra
nem kertész, jetix kápista vagyok
szerinted ki a legjobb? nem kit szeretsz a legjobban, hanem ki szerinted szakmailag legjobb
Válasz #22. hozzászólásra
Utána meg a kifogásokat keresed,hogy miért nem nyertél:-)))
Válasz #38. hozzászólásra
Szerintem most kóstolgatsz, Bundy. Mi az, hogy legjobb?
Válasz #34. hozzászólásra
szakmailag, ki a legjobb rockzenekar magyarország ill. világ?
szirinted
Válasz #36. hozzászólásra
Helyi jóarcok, csípem őket. (Mert hogy kettő van.) Feri bácsi nem tudom, a rokonuk volt-e?
Válasz #35. hozzászólásra
Ki az a Deák A?
Deák Ferencnek rokona?
Válasz #34. hozzászólásra
Tessék! Már belém se köt senki?
"Én már szart érek?"- kérdezte Bástya elvtárs
Na, adok még újabb témát, ha már hangulat van :D :
Hobbijaim: (rock)gitárolás, (tanítok is), és elkövetek néha weblapokat (pl. egy nem régi: http://deakattila.hu )
Rajta, ne kíméljetek!
Válasz #27. hozzászólásra
Nekem 3 darab Simson Schwable-k, 3 felé van gyári turbóhűtés 4 sebessége németből elhoztam, másik összeraktam Schwable 51-es blokkos 5 sebessége...
Tuningolás 90 cm3-re átalakitam, IZS-plánéta is jó ment.
Nekem 9 db motorom.
Válasz #30. hozzászólásra
50-es endúró azért erősebb mint egy simson
Válasz #27. hozzászólásra
A pannóniát nemadodel?Adokérte eggy zsír úlly káposztahórdó furikot!
Válasz #28. hozzászólásra
Furcsa. Egy 125 -ről esetleg elképzelem.
Válasz #27. hozzászólásra
Szántásba motoroztál?Na ezmár hobbi!
Válasz #26. hozzászólásra
Volt akit már ott hagyot a dt-50-es mikor nem kapaszkodott egy komolyabb gázfröccsnél
Válasz #25. hozzászólásra
Nekem is van piros Schwalbem,egy szétszedett Babetta,meg a sufni mélyén Pannónia T5-ös,vagy 10-es.Én is imádok motorozni.Utcára nem nagyon megyek már,mert túl sok halottat láttam és itt sok a kamion,meg a ,,hatosztályos"cicus.....
Szántásban motoroztam régebben az MZ ts 125-ösömmel.
Válasz #25. hozzászólásra
Ha csak 50 -es dt akarsz, akkor inkább vegyél egy sima simsont, annál jobb 50-es nincs.
Válasz #24. hozzászólásra
Akkor benne vagy rendesen . Én csak simsonos vagyok de idén még arra se volt időm hogy berúgjam a swalbét . Akarok majd egy Yamaha DT-50-est de nagyobb nem kell nekem esetleg valami 125-ös később
Tavaly két versenyen sikerült elindulni télen a jégen, szóval aktívan nem, de lehetőséghez mérten igen.
Persze ez nem a régi jégmotor ruszki módra,szóval nem 500-as Jawa vagy GM a motor itt. Ezek a versenyek műjégpályán vannak megrendezve(igazi jég híjján mára) kis ügyes pályán 4-esével csapatunk.
Nagyon jó buli.
Nagymotorra is csináltam szöges gumit, csak sajnos nincsen fain jég így nem használom:-D
Nagy motorral endurocross OB-futamokon indultam az éven 3-szor, meg egy motocrosson. KTM SX-F250-el megyek.
Jó hobbi ez,csak idő kellene több:-D
egyébként még hobbiból javítom ezeket a versenymotorokat, elég komoly szinten, meg a Motorinfó motorújságnak szoktam teszteli,meg cikkeket írni.
Mindezt csípem be a szabadidőmbe:-D ja közben levelezőn Nyíregyházán tanulok mezőgazdasági mérnöknek.
Az asszony meg tűr szegény, hogy mindig nonstoppnak kell lennem, dehát aki nem dolgozik ne is egyék :-D
Válasz #22. hozzászólásra
Jégmotorozol is aktívan vagy csak nézed ?
hobbim a motocross,enduró,salakmotor, jégmotor.
Minden ami offroad és két kerék!
Ha idő van el-el versenyezgetem is
Hobbim a traktorok meg a kombájnok és az örörk szerelem a kamionok
Válasz #16. hozzászólásra
gratula a ranchoz
Válasz #16. hozzászólásra
Én is megnéztem az oldalt és nagyon tetszik a ranch.
A ranch emblémához külön gratulálunk. Ez be van billogozva a marhákba is?
Válasz #17. hozzászólásra
Köszönöm.
Válasz #16. hozzászólásra
Grat! Nagyonszép a gazdaságod! További hasznos "hobbit"!
Üdv!
Zene:Country Rock
Avégzetségem iparos,ezért is húzzok kiálítások bemutatók felé is.
De a munkám a hobbim,Western, Lovak és Marhák
www.mitroranch.hu
Válasz #13. hozzászólásra
köll hozzá. papir, rajz eszköz, lénia, körző. lacska :-))))
Válasz #9. hozzászólásra
A Hal-közben a modellesnél 1 éve 43 ezerért láttam.Nekünk is van kisvasút.A fiamnak meg a traktorok a mániája minden mennyiségben.A kistraktorjaival naponta többször is gyönyörűen felszántja elmunkálja a diófa alatt levő homokozóját.3 méter átmérőjűt kis makett traktorokkal.A naggyal is minden nap menne dolgozni valamit.
Válasz #7. hozzászólásra
hát :D:D:D igen az ék re gondoltam :D
amugy meg télleg érdekelne csak akkor a suliban át kéne szakosodnom tervezö grafikára :D:D
Válasz #11. hozzászólásra
Ez jó neki.
424-es gőzmozdony túl erősebb akár 50-100 kocsi elhúzni.
Válasz #10. hozzászólásra
egy barátom meg a valóságos vonatok, villamosok szerelmese
Válasz #9. hozzászólásra
:D nem
Vasútmodellezés Régi piko sok érdekes, de sajnos nincs H0-as Nohabot mert túl drága 40 ezer ft.
Sok hallotam Nohab jobb mint szergej.
Válasz #8. hozzászólásra
miért nem forditva?
motor modellezés, vonatozás :-)))))
saját vonattal ( Nohab)
Válasz #3. hozzászólásra
motorozás, vasút modellezés
:DDD
Válasz #6. hozzászólásra
milen gép?
a legegyszerűbb változatunk az ék :-))))
a géptervezés az engem is érdekelne :D minden formában
néni,kölkök,horgászat,vadon
Válasz #3. hozzászólásra
Hobby:
szántóverseny, gépkiállitás, gép tesztelés, géptervezés.... rockzene, fotózás
Munka:
szántóverseny, gépkiállitás, gép tesztelés, géptervezés....
:-)))))))
Válasz #2. hozzászólásra
golfozás, modellezés, focizás stb...
Válasz #1. hozzászólásra
hobbytot? gollamot? tündét?entet?orkot?
:DDDDD