Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.23 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.62 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174311 hozzászólás
Nincs profilkép
#167811 t.romsics
2026-04-18 22:15:26

Válasz d-032a #167810. hozzászólásáraSzerinted ez véletlen vagy direkt? Én csak az utolsó szűk 1-1,5 évről beszélek. A kampány kezdete óta meg full idiótára váltak. Vagy nem értik a közösségi médiát (Megafon), vagy nem is akarták…

Nincs profilkép
#167810 d-032a
2026-04-18 22:09:15

Válasz t.romsics #167807. hozzászólására"Semmi pozitív üzenet."

Nem jó megfejtés.
A választók egy részéhez, már 16 éve nem jutott el pozitív üzenet, semmi, és semmilyen, a kormány semelyik dolgával kapcsolatban sem.

#167809 Törppapa
2026-04-18 22:04:50

Válasz Watson #167771. hozzászólására Szerintem Gorcsev Iván tisztességesebben szerzett Nobel díjat még ha csalt is a makaóban.smile w00t

"Aztán kirobbantott még párat amellé"
Ráadásul már Kuba felé kacsingat-hozzá képest Putyin amatőr.

Nincs profilkép
#167808 d-032a
2026-04-18 22:01:31

"Az ügy óriási vihart kavart, az ellenzéki pártok folyamatosan a kormányt támadták"

"De a választás után csak kiderült: fake news volt a gödi akkumulátort ért környezetszennyezési vád. smile confused

Idén márciusban végzett vizsgálatokat a Greenpeace az akkumulátorgyárak és NMP-feldolgozó üzemek környezetében, miután a sajtóban több hír jelent meg az N-metil-pirrolidon (NMP) és különböző, az akkumulátorgyártás során használt fémek környezeti kibocsátásáról.

Mint írják, a mintákat a Greenpeace munkatársai és szakemberei vették helyi lakosok sekélyebb kútjaiból, majd akkreditált laboratóriumba szállították elemzésre, a lakossági kitettség vizsgálata érdekében. A szervezet összesen 10 mintát vizsgált:

- 3 mintát Gödön, a Samsung SDI környezetében,
- 3 mintát Komáromban, az SK akkumulátorgyárak és az NMP-feldolgozó közelében,
- 2-2 mintát Sóskúton és a közeli Tárnokon, a Dongwha elektrolit és NMP-feldolgozó üzemének környékén,

Az ügy óriási vihart kavart, az ellenzéki pártok folyamatosan a kormányt támadták ám végül a választások után négy nappal szép csendben közzétett közleményük szerint a Greenpeace arra jutott, hogy
egy mintában sincs sem határértéket meghaladó, sem egészségügyi szempontból jelentős szennyezés." smile whistling

Greenpeace Magyarország / Mandiner

Nincs profilkép
#167807 t.romsics
2026-04-18 22:00:55

A tervezett vereséghez annyit fűznék hozzá, hogy az teljesen meglátszódott a kampányon. Annyira nem hülyék. A Fidesz kampány üzenetét egy mondatba össze tudom foglalni: ha nem engem választasz, akkor beledöglesz. Nem talán, nem fenn áll a lehetősége, hanem biztosan. Semmi pozitív üzenet. Gondoljunk csak bele, szerintem mindenkinek van olyan negatív ismerőse, aki annyit, és olyan sokáig panaszkodott, hogy gondolni sem szeretünk rá, nemhogy találkozni, vele lenni. Az ember nem szereti a negatív üzeneteket, főleg akkor, ha nem is érzi annyira a bőrén (bár a legtöbbjére van esély, előfordulhat, megtörténhet, de azokat szerintem a Fidesz sem tudná megakadályozni). A kampányuk is egy kalap szart sem ért, és ezt szerintem biztosan tudták. Én még mindig azt állítom, hogy a Tisza a Fidesz szatelit pártja, csak egy jó színdarabot rendeztek nekünk. Hogy tragédia vagy komédia lesz-e, majd elválik…

#167806 Törppapa
2026-04-18 21:56:57

Válasz mtz1221 #167799. hozzászólásáraHát jól jönne pár tábla beton térháló.

De erre kicsi az esély.

Térháló.

Nincs profilkép
#167805 csuti0
2026-04-18 21:55:25

Válasz mtz1221 #167799. hozzászólásáraSziasztok!
Ha netán valaki hozzá tud jutni az elbontott kerítés részeihez, én vevő lennék pár km-re.
Pengés szöges drót is érdekel. Ahogy a dolgok alakulnak, a gazdáknak lesz mit megvédenünk, főleg azoknak akik kertészeti kultúrát termesztenek.
Üdv.: Csuti

#167804 Sanyiii70
2026-04-18 21:44:05

Válasz eperország #167797. hozzászólásáraLáttuk a szakmai vita mit jelent nála.smile thumbup

#167803 Sanyiii70
2026-04-18 21:42:38

Válasz mtz1221 #167796. hozzászólásáraSzerintem igen.
De majd meglátjuk.

Nincs profilkép
#167801 envagyok2
2026-04-18 21:18:52

Válasz Ares 826 #167780. hozzászólásárahogy ki van orbán veresége mögött?
orbán.
tételmondat: biztos vagyok benne, hogy nem akarták megnyerni.
bizonyítás: az irány is tarthatatlan, és a gazdasági helyzet is borzalmas. az ebből való kimászást nem lehetett volna eladni arcvesztés nélkül, maradt a helyzetből való kimozgás. nyerjen a tisza, történjen meg a politikai korrekció, vigyék el a balhét, aztán vissza lehet mászni. a kétharmadot nyilván el akarták kerülni, szoros eredményt akartak, de semmiképp sem győztest. a szokásos 70% körüli részvétellel, és azzal, hogy az ő törzsszavazóik biztos elmennek, ez egy szoros eredmény lett volna, 2,8-2,4 m fővel, töredék ekkora mandáétumkülönbséggel. azt senki sem hitte el, hogy a tisza sziompatizánsok 93%-a elmegy voksolni. ez az utolsó napok, utolsó két hét történése, és még akkor sem volt biztos.
a másik orbántól olvastam egy nyilatkozatot, szó szerint ezt mondta: "higgyék el, hogy meg akartuk nyerni". huha, ha van ennek a 16 évnek tapasztalata, akkro az az, hogy annak a szöges ellentéte az igaz, mint amit ezek mondanak.
a legfőbb bizonyíték majd április 27 vagy mikor lesz a fidesz választmányi ülése, én most arra fogadnék, hogy orbán azt fogja mondani, hogy micel ő már úgy sem lehet miniszterelnök, öreg is már a fiatalokhoz, vállalja is a felelősséget, hátrébb lép, mindenmben mindenkor rendelkezésre áll, de kell a fiatalítás. szerintem nem fogja felvenni a mandtáumát. mondjuk erre utalt is már, hogy a fidesz képviselőcsoportja gyökeresen más lesz, mint ami most látszik a listáról.
még egy ok: menekülnek az embereik. nem a válaztási eredmény miatt, a világban sokan veszítetettek már választást, emiatt nem kéne hisztárikusan menekülni. de hisztéárikusan menekülnek, mindent égetve föl maguk mögött. belülről nyilván ez is látszott, hogy persze, mindenki nyomja a gombot, de közben a halál faszára kívánna.
és akkor még egy ok: nem fog pusztaverszájba beköltözni, jó ötletnek tűnt ez 10 éve, mára egyszerűen vállalhatatlan pitiánerség, stílustalanság, olcsójánoskodás, képmutatás lenne. de van miből zürichbe menni, van miből zugba menni, meg még ott is van bőven, ha ledob 30 kilót, még kultúrképe is lesz hozzá, akkor meg mi a fasznak koptatná magát.
szóval a vereség tervezett volt, a mértéke az fájdalmas.

Nincs profilkép
#167800 eperország
2026-04-18 21:16:31

Válasz mtz1221 #167799. hozzászólására

A leendő miniszterek egy része már megállapodott a kormány leköszönő minisztereivel az átadás-átvétel menetrendjében. Kármán András Nagy Mártonnal, Kapitány István Szijjártó Péterrel egyeztetett. A következő napokban további megállapodások várhatók.

#167799 mtz1221
2026-04-18 21:03:58

Válasz eperország #167797. hozzászólásáraAkkor május 10én kerítés bontás ?smile tongue

Nincs profilkép
#167798 .Richard.
2026-04-18 20:42:52

Válasz d-032a #167765. hozzászólásáraHa kivállogatja a dróngyárakat, akkor kezdődik a harmadik. Ez nem jó. smile sweatdropsmile cursing

Nincs profilkép
#167797 eperország
2026-04-18 20:36:09

Válasz mtz1221 #167796. hozzászólására

Május 9-én lehet az Országgyűlés alakuló ülése. A Parlamentbe jutott pártok egyeztetése után Magyar Péter, a Tisza elnöke arról beszélt: a cél az, hogy még aznap meg is válasszák miniszterelnöknek. Reményét fejezte ki, hogy visszatér az az időszak, amikor érdemi, szakmai politikai viták vannak az Országgyűlésben.

Nincs profilkép
#167795 eperország
2026-04-18 18:55:23



Gratulálunk a képviselőknek!

#167794 mtz1221
2026-04-18 18:48:15

Válasz Törppapa #167791. hozzászólásáraVagy meg kell tanulnom öreg koromra, lopni. Majd alapítok 1 becsületes tolvaj pártot.smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#167793 Praetor
2026-04-18 18:24:19

Válasz pettendimiklos73 #167776. hozzászólásáraOk, tehát nem érted, hogy a szerbeknél mi a helyzet, csak nevetgélsz valamin, amit elképzelsz. De nem én foglak felvilágosítani.

#167792 Törppapa
2026-04-18 17:56:54

Ezt már leírtam pár napja.smile tongue
MHM-esek ti eddig mit tettetek tesztek a pártotokért azon kívül,hogy fröcsögtök a többiekre?
Itt a lehetőség a kiábrándult fideszeseket begyűjteni-Földönfutóval az élen.

Mondtam már.

#167791 Törppapa
2026-04-18 17:48:30

Válasz mtz1221 #167744. hozzászólásáraMondtam neked,hogy gyakorold a kőolaj lepárlást a pálinka főzőben.

Nincs profilkép
#167790 Watson
2026-04-18 17:29:05

Válasz d-032a #167774. hozzászólásáraTudom miért erőlteted ezt a narratívát, hogy frusztrált vagyok. Pedig nem vagyok. Csak fáradt. Hogy nem lehet neked még mindig abbahagyni.
Bár az MTVA-nál is azt nondta a főni, hogy amíg őt el nem mozdítjàk, addig folyatatódik minden a megszokott séma szerint. Bár ez nem igaz, mert a rádió pl már egészen máshogy hoz le egy hiradót..
Csak a főni maradt benne az árokásásban. Bemondta, hogy 2,5 milliós a nemzeti oldal, aki őrá szavazott. Na pont ez az a szar szöveg, ami miatt le lett léptetve, csak nem veszi észre. Mert szerinte a többség az nem nemzeti, akár nem is magyar, satöbbi. Elég már, lejárt lemez.

Nincs profilkép
#167789 Watson
2026-04-18 17:22:27

Válasz Sanyiii70 #167784. hozzászólására“Sok a probléma az egészségüggyel de azok sírnak a legjobban akik nem fizettek bele.”

Mert ők vannak rászorulva legjobban. Akinek van egy kicsi pénze, és nem akar megdögleni, az hamarabb elmegy magánba. Ő nem sír hangosan, de ugyanazt gondolja mint a csóró. Ez jött ki vasárnap az eredményekben.

#167788 medikus
2026-04-18 16:54:13

Válasz Sanyiii70 #167786. hozzászólásáraPetykó is visszafizetett valamit,mikor még együtt volt az asszonnyal!

#167786 Sanyiii70
2026-04-18 16:40:56

Válasz kisspeter591 #167775. hozzászólásáraPersze csak a fideszesek csaltak mindennel is.
A baloldal tiszta mint a szűz hó.
smile lol
Pesten volt lakásuk de fölvették a legmagasabb lakhatási támogatást.
Az nem volt baj.

Nagyon sztenderd lett nálatok a kettős mérce.

Nincs profilkép
#167785 eperország
2026-04-18 16:39:48



Véget ért az Országgyűlés alakuló ülését előkészítő mai tárgyalás.

#167784 Sanyiii70
2026-04-18 16:35:36

Válasz pettendimiklos73 #167782. hozzászólásáraAzok voltak a legelégedetlenebbek, akiknek kussolni kellett volna.
Pl. aki egész életében rongálta az egészségét, az szidja legjobban az egészségügyet. Mert ugye a leírtak miatt neki van rá legjobban szüksége, nem tetszik neki, de magán ellatásra pénze sincs.
Sok a probléma az egészségüggyel de azok sírnak a legjobban akik nem fizettek bele.
És ugyanígy van a többi dologgal is.
Buta primitív emberek szidják a közoktatást is pedig a neveletlen hülyegyerekük mindennek az oka nem az iskola vagy az állam.
És még sorolhatnám. Nyugdíj stb.
Ilyenek adtak kétharmadot a cicapártnak, meg a sok baszatlan hülye picsa aki szerelmes Péter Magyarba.smile lol

#167783 Sanyiii70
2026-04-18 16:23:42

Válasz Watson #167770. hozzászólásáraÉs bedőltek egy másik hangulatkeltésnek.
smile lol

#167781 medikus
2026-04-18 16:01:05

Válasz leszleszlesz #167759. hozzászólásáraNe idegeskedj!Régen van obsitom! Egyszer vittek be tartalékosnak,utána engem végleg leszereltek!smile thumbupsmile thumbup

Nincs profilkép
#167780 Ares 826
2026-04-18 15:59:26

Hát kollégák sajnos nem sokan sejtjük sejthetjük hogy valójában miért is történt minden s kik is voltak valójában az Orbán megbuktatásában. Kár egymást marcangolni ezem választás miatt én ezt látom. Hamarosan kifog derülni még kik is voltak az Orbáni vereség mögött!smile whistlingsmile whistlingsmile whistlingsmile whistlingsmile whistlingsmile whistlingsmile whistlingsmile whistlingsmile whistling

#167779 medikus
2026-04-18 15:57:44

Válasz enro #167764. hozzászólásáraTeljesen jól vagyok! Nem járok szavazni,ha véletlen te még nem tudnád!smile lolsmile lol

#167778 Sanyiii70
2026-04-18 15:53:51

Válasz eperország #167769. hozzászólásáraSzeretném ha nemásolnád azt a hozzászólásomat amiben azt írtam, hogy most kellene menni az orosz ellen.

#167777 Sanyiii70
2026-04-18 15:50:54

Válasz enro #167764. hozzászólásáraElőbb jó volna ha ti válaszolnátok azokra a kérdésekre amit azzal kapcsolatban tettem föl, hogy hogyan tovább.
Nem az, hogy mit szeretnétek, hanem hogyan?
De csak tiszás mellébeszélés...

Nincs profilkép
#167776 pettendimiklos73
2026-04-18 15:09:01

Válasz Praetor #167746. hozzászólásáraMert eddig, nélküle nem volt nafta. smile lol

Nincs profilkép
#167775 kisspeter591
2026-04-18 14:38:10

Válasz d-032a #167768. hozzászólásáraA magyar nép azt bánhatja, hogy mikor volt a székház ügy és a vételár a magánzsebekbe került. Az alapító tagság kb. 40 százaléka kilépett a Fideszből.
93-ban mikor a Balatonszárszón számkérték hebegett habogott, akkor kellet volna úgy két lábbal seggbe rúgni, hogy életre megtanulta volna, hogy elkezekkel a közvagyontól.


Csak úgy mellékesen jegyzem meg. A fidesz képviselők minden hónapban kaptak 10 milla költségtérítést, amit lekellet adni a frakciónak a frakció meg átutalta a Fidesz számlájára. Ez évi kb. 120 milliárd forint, ezt meg kellene szorozni 16-tal és egy brutális szám jön ki. Igy fejték meg a magyar költségvetést, persze ez csak a jéghegy csúcsa.

https://www.youtube.com/watch?v=8NS7JC4Ykis

Nincs profilkép
#167774 d-032a
2026-04-18 13:54:25

Válasz Watson #167770. hozzászólásáraMegértem, hogy "frusztrált" vagy.
A kormányt elküldték a rákba, de a józan észt, az igazságot, és az értelmet, azt nem sikerült.

Folytassátok csak nyugodtan a "szutyok hangulatkeltést", és a további agymosást, mert, az közel 2,5 millió választó számára eddig is hatástalan volt,
ráadásul a ti 3,3 millió szavazóitok közül is, jónéhányan fognak majd felébredni.

Lehetnétek nyugodtak is, és örülhetnétek a győzelemnek, de úgy látszik, hogy nem tehetitek le a lantot.

Nincs profilkép
#167773 Gyula.,
2026-04-18 13:49:23

Válasz eperország #167772. hozzászólására
smile thumbupsmile thumbupcool

Kapu Tibor mondanà, ezt a Holdról is lehet làtnismile laugh

Nincs profilkép
#167772 eperország
2026-04-18 13:35:40

141 parlamenti mandátum a Tiszának!!!

Árad a Tisza és már a fővárosban a Dunánál is!

Nincs profilkép
#167771 Watson
2026-04-18 13:35:00

Válasz eperország #167769. hozzászólásáraTrump is azt mondta, egy nap alatt véget vet a háborúnak. Aztán kirobbantott még párat amellé smile lol

Nincs profilkép
#167770 Watson
2026-04-18 13:32:23

Válasz d-032a #167768. hozzászólásáraTükörbe néztèl? Pont ezt csinálod. Soha ennyi magyar nem küldte el a rákba még az aktuális kormányt, mint most, aztàn folyatatjàtok itt ezt a szutyok hangulatkeltést, pont azt, amire azt mondták a magyarok:
Elég!

Nincs profilkép
#167769 eperország
2026-04-18 13:30:48

Válasz Sanyiii70 #167752. hozzászólására2030? Azt mondták már a választás másnapján megyünk, akkor tényleg csak kampányhazugság volt. Köszönöm, hogy szóltál! Most nagyon mérges vagyok.
Apám is jött volna mert tüzér volt Tatán. Számunkra az is tisztázatlan volt hogy az oroszok vagy az ukránok oldalán fogunk-e harcolni mert a propagandában erről nem volt szó.

Nincs profilkép
#167768 d-032a
2026-04-18 13:25:13

Válasz Watson #167766. hozzászólásáraLátom, hiába nyertetek válsztást, még mindig dolgotok van.

A választások után sem csökken a tiszából áradó rosszindulat, gyűlölet, arrogancia, és bosszúvágy.
A központból az van kiadva, hogy nem csökkenhet, vagy pláne, nem állhat le.
Mert, a gazdik nem hülyék.
Ők pontosan tudják, hogy csak egy csatát nyertek, de a háborút még messze nem nyerték meg, ebben a 21.századi tudat háborújában, az értelem ellen.


Nincs profilkép
#167766 Watson
2026-04-18 13:11:50

Válasz d-032a #167765. hozzászólásáraFelébredni, nem akarsz.

Nincs profilkép
#167765 d-032a
2026-04-18 13:09:08

Válasz Watson #167748. hozzászólásáraSzabadságodban, és jogodban áll, annyit látni amennyit akarsz.
Mindig is, csak azt, és annyit láttál, ami érdekedben állt.

12-e óta, elfelejtetted a naptárat átlapozni?
Természetes, hogy az energetikai infrastruktúra már nincsen veszélyben, mivel a baráti ukrajna már nem fegyegeti sem a magyar energiaellátást, sem a leendő, baráti magyar kormányt és leendő vezetőjét, vagy tagjait.

Számtalanszor ellehet ismételni a hazugságot, hogy " viktor szándékosan elmérgesítette a magyar ukrán viszonyt, ..." , de ettől még bárki visszakeresheti, hogy az ukránok mérgesítették el '22-től, sőt már 2017-től.

Az sem baj, hogy már nem hallasz a háborúról.
Ettől még, az európai országok tömik pénzzel, és fegyverrel ukrajnát, ami európára nézve egyre veszélyesebb szakaszba érkezett.

Az oroszok, már egyre határozottabban rossz szemmel nézik, hogy európa, ukrajna tényleges hátországaként működik.
Ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy európai országokban gyártják, vagy részben, vagy egészben ott szerelik össze az ukránok drónjait, és rakétáit amivel az orosz hátországot támadják.
Az oroszok nemrég jelezték, hogy ezzel kezdeni fognak valamit.

És nem, amit az eu művel, az nem, "segítség a megtámadott országnak", hanem konkrét, tényleges hátországként való részvétel.

Vagyis, az eu a tudtod nélkül, és a "tiszás tudat" nélkül sodródik a háború felé.
Ne féljetek!

Nincs profilkép
#167764 enro
2026-04-18 13:07:17

Válasz medikus #167753. hozzászólásáraNyilatkoznál arról, hogy érintett a választási vereség?
Komolyan kérdezem, tekintve, hogy te voltál itt az egyik leginkább véres szájú fideszes?
Hogyan éled ezt meg? Mi a véleményed?
Téged kérdezlek, mert földönfutó eltűnt, korrektbarmot hiába kérdezem, úgyhogy szinte csak te maradtál.

Nincs profilkép
#167763 leszleszlesz
2026-04-18 13:00:56

Válasz Sanyiii70 #167758. hozzászólásáraA kolléga nem tudom mennyire gondolta komolyan, de én mar elkezdtem otthon lőgyakorlatozni, de a szomszédság nem értékelte. Beszari mind, rámhívták a rendőrt is. Fosnak és a magyar huszárokat küldenék idegen háborúba mint te. Olyan vagy mint a Fidesz aki meg Csádba küldte volna a magyar fiúkat. Háborúpárti Fideszesek.


#167762 Sanyiii70
2026-04-18 12:58:41

Válasz leszleszlesz #167757. hozzászólásáraNeked üdülés lesz.
Már jelentkezhetsz is önkéntesnek.smile lol
A kétharmad lehetővé teszi, hogy eltöröljétek azokat a szabályokat amik tiltják, hogy magyar hadköteles harcolhasson idegen érdekekért.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Új Komáromi Gép KB3011B 3 m-es szárzúzó ajándék kardánnal,  házhoz szállítással eladó
Új Komáromi Gép KB3011B 3 m-es szárzúzó...

3.320.000 Ft

JCB Fastrac
JCB Fastrac

8.000.000 Ft

Nyulak eladók
Nyulak eladók

4.500 Ft

Nyulak eladók
Nyulak eladók

3.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]