Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 352.36 Ft USD 308.45 Ft CHF 381.24 Ft GBP 408.5 Ft

Fórum

Műtrágya árak

Létrehozta: , 2009-01-24 13:10:17

Kedvencekhez Segítség
14472 hozzászólás
#7422 Tom250
2021-10-20 19:09:36

Pelletált csirketrágyáról mi a vélemény?? smile confused

Kb 77e/t az ára. Ha a jelenlegi árakat nézve megvenném a kukorica alá a a megszokott Péti és Komplex adagot, ugyanazon az áron majdnem 1,5t/ha pelletált csirketrágya jönne ki...smile sweatdropsmile sweatdrop

Nincs profilkép
#7421 k-roy90
2021-10-20 11:34:37

Válasz Matyi50 #7418. hozzászólásáraAz unioban levo gyarak nagy resze leallt vagy minimalis szintre fogta vissza a gyartast! Semmi koze nincs ahhoz annak, hogy Biget probaljak kicsinalni…(nem mellesleg meg csak fogast sem talalnak rajta)

Nincs profilkép
#7420 Stella2
2021-10-20 08:59:06

Válasz Matyi50 #7418. hozzászólásáraMáshol is gond van műtrágya-fronton, nem csak nálunk. Itt hab a tortán a Bige-helyzet.

Nincs profilkép
#7419 .Richard.
2021-10-20 08:22:10

Válasz Matyi50 #7418. hozzászólásáraMert ha nem riogatnák termelne? Most sehol nem termelnek. Vagy igen?, Lassan az Adblu is hiány. Annak meg a hazai kárrogásnak semmi köze. De itt is nyoma lesz. Nem pusztán a véletlen műve, hogy a hazai maszek kisboltokban vannak hiánycikkek amiket már most nem tud hozatni valamiért. Lassan a boltokban lesz a probléma. bocs ez nem az a topik.

Nincs profilkép
#7418 Matyi50
2021-10-20 08:15:23

Válasz Földönfuto #7411. hozzászólásáraHazai szinten ez ami folyik a mütrágya gyárért,gyártásért már pedig azt fogja eredményezni,hogy nem lesz. Előbb utóbb építenek egy másik gyárat valahol ha Bige nem adja.
Bige viszont joggal riogat most. Ha nem hagyják békén nem lesz termelés...már pedig évek óta megy a harc.

Nincs profilkép
#7417 Földönfuto
2021-10-17 20:54:16

Válasz R Sándor #7416. hozzászólásáraKb. annyi realitása van annak amit mondtam,mint ahogy Csányié vagy Mészárosé lesz a Bige birodalom.Azt is készpénznek veszitek?Na ne már.Ezek feltételezések,erre mondtam egy félig vicces hozzászólást.

Nincs profilkép
#7416 R Sándor
2021-10-17 20:46:57

Válasz 5465 #7414. hozzászólásáraHa őrá halgat : Akkor mindenki azt csinál amit akar.smile biggrin

Nincs profilkép
#7415 Földönfuto
2021-10-17 20:45:02

Válasz 5465 #7414. hozzászólásáraNem hiszem,hogy a megjegyzéseimet ilyen komolyan venné valaki,valszeg senki.

Nincs profilkép
#7414 5465
2021-10-17 19:37:49

Válasz Földönfuto #7413. hozzászólásáraAkkor miért tartod fontosnak, hogy prognosztizáld a műtrágya piacot?
Lehet, hogy valaki döntését befolyásolod felelősség nélkül.

Nincs profilkép
#7413 Földönfuto
2021-10-17 19:27:11

Válasz 5465 #7412. hozzászólásáraNem mozgok olyan magas körökben,meg Putyin se a rokonom.Sajnos.Akkor biztos többet tudnék.

Nincs profilkép
#7412 5465
2021-10-17 19:24:26

Válasz Földönfuto #7411. hozzászólásáraHát ez kib… egzakt válasz.
Gratula

Nincs profilkép
#7411 Földönfuto
2021-10-17 19:22:58

Válasz 5465 #7408. hozzászólásáraManapság minden megtörténhet,egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy műtrágya nélkül maradunk.

Nincs profilkép
#7410 .Richard.
2021-10-17 19:21:25

Válasz Földönfuto #7406. hozzászólásáraSzóval a nyugati imádat lecsengőben ujra jön a keleti? Amiből lesz a nyugati utálat.

Nincs profilkép
#7409 .Richard.
2021-10-17 19:21:10

Válasz Földönfuto #7406. hozzászólásáraSzóval a nyugati imádat lecsengőben ujra jön a keleti? Amiből lesz a nyugati utálat.

Nincs profilkép
#7408 5465
2021-10-17 19:08:20

Válasz Földönfuto #7406. hozzászólásáraMire alapozod?
Kérlek, oszd meg, itt több ezer gazda több milliárd forintjáról van szó.

Nincs profilkép
#7405 5465
2021-10-17 18:59:02

Válasz Cafi #7404. hozzászólásáraÉs igazad van.
Saját kölykömön látom basszus, hogy inkább a kaján spórol, csak meg tudja venni a legújabb ájfost vagy cipőt.
És nem mi neveltük erre…

Nincs profilkép
#7404 Cafi
2021-10-17 18:54:41

Válasz Sanyee #7384. hozzászólásáraLeirtam az okokat, az emberek fizessenek inkabb a kajaert mint a sok kacatert. Ha van 100 felesleges dologra penzuk, legyen az etelre is. Kb ennyi a magyarazat, nincs pardon. Nekunk se kegyelmez senki, mi se fogunk.

Nincs profilkép
#7403 K__K
2021-10-17 18:42:29

Válasz Földönfuto #7401. hozzászólásáraPetikopter már azt is levajazta? Menten visszamondom a 21500-as Pétisót, ha Putyin küldi fele ennyiért a cuccost! smile biggrin

Nincs profilkép
#7401 Földönfuto
2021-10-17 18:19:13

Válasz K__K #7397. hozzászólásáraSőt,ha a helyzet úgy hozza ,orosz műtrágyát is hoznak amennyi kell.Jól mondod,semmi izgalom.

Nincs profilkép
#7400 5465
2021-10-17 18:06:24

Válasz szanberg #7398. hozzászólásáraÍgy van.
Mezőgazdaság CS.S
Infrastruktúra: M.L.

Nincs profilkép
#7399 K__K
2021-10-17 17:06:17

Válasz szanberg #7398. hozzászólásáraAki kételkedik a Kedves Vezetőnk legfőbb spanjának üzleti érzékében, az nyugodtan mehet 30 év kényszermunkára Észak-Koreába. És most nem Cs. Sándorra gondolok. smile rolleyes smile offtopic

#7398 szanberg
2021-10-17 16:41:38

Válasz K__K #7391. hozzászólásáraAnnyi, hogy azt csányi fogja megvenni nem lölő...

Kitének kéne a saját műtrágya is, úgy lenne igazán kerek a történet.

Nincs profilkép
#7397 K__K
2021-10-17 14:53:14

Válasz 5465 #7395. hozzászólásáraSz. Péter (PetiKopter, magyar hangja: Gáti Oszkár) 15 évre lezsírozta a Ruszkikkal a gázt. A feltételezés is sértő, hogy O. Viktor Tábornok házistrómanja nem kap gázt az ex-Bige holding bepöffentésére. Szóval relax, és semmi izgalom! smile laughsmile thumbupcool

Nincs profilkép
#7396 ..,-:)
2021-10-17 12:25:14

Válasz 5465 #7395. hozzászólásáraGáz van. Az árával majd az abból készülő termékek árának meghatározásával van a gond de ez mindenhol, mindenre igaz.
Nem hiába bontanak szerződéseket az energia kereskedők a felhasználókkal…….

Nincs profilkép
#7395 5465
2021-10-17 12:22:32

Válasz k-roy90 #7394. hozzászólásáraHa kap gázt, tegyük hozzá…

Nincs profilkép
#7394 k-roy90
2021-10-17 12:04:46

Válasz K__K #7391. hozzászólásáraA képletből kimaradt, hogy Bige csak egy a 4 tagu tulajdonosi korbol! A 3 fia ellen nem tudnak semmit felhozni!
Szoval, ha ot be is zarjak, a ceg ugyanugy mukodik tovabb!

Nincs profilkép
#7393 Bobo77
2021-10-17 07:47:19

Válasz K__K #7391. hozzászólásáraCsak egy 2es számjegy maradt el a 80000 előtt!

Nincs profilkép
#7392 ..,-:)
2021-10-17 06:25:22

Válasz K__K #7391. hozzászólásáraÜhümmmm…….álmodik a nyomor…..smile lol

Nincs profilkép
#7391 K__K
2021-10-17 05:46:49

Picit gondolkodjunk. Bige urat bedugják a böribe, eltiltják mindentől, elkobozzák a karórát, a luxusjárgányokat, és mindent ami csak van.
Másnap megjön M. Lölő, és Lölőné dr. V. Andrea, majd "megveszik" a Nitrogénműveket. Löci harmadnap bejelenti, hogy újraindul a termelés, Bigét kivitték Észak-Koreába 30 év kényszermunkára, és a Pétisó tonnánkénti árát maximalizáljuk 80.000Ft-ban. smile flowerssmile flowers

Nincs profilkép
#7390 dnsv
2021-10-16 23:23:43

Válasz bandigh #7389. hozzászólásáraAz, hogy mi értelmetlen megint szubjektív. Ezzel egyet értek. A temérdek bicikli út szerintem nem változtatja meg a világot, de a biciklisek örülnek neki. Én személy szerint Paksnak örülök, de biztosan van olyan is akinek pedig nem tetszik. Mindenkinek nem lehet minden jó.

Én azzal nem értek egyet, hogy ha egy balos milliárdos nem fizet be adót az nem baj, ha egy jobb oldali megnyer egy beruházást az már égbe kiáltó bűn, úgy hogy még az adót is befizeti.
A beruházásokat nyilván ellenőrizni kellene, hogy adott fejlesztés milyen minőségben és milyen összeggel kerül kivitelezésre. Ez tény, ebben le vagyunk maradva.

#7389 bandigh
2021-10-16 22:57:41

Válasz dnsv #7388. hozzászólásáraNem tudom bűnös-e, vagy csak folyamatba kell lenni mindig valaminek ellene, így nem is mentegetem, de az említett összeg kb számítási hibahatár, csepp a tengerben például a csak egy évben lezajlott értelmetlen beruházásokhoz képest smile sweatdrop

Nincs profilkép
#7388 dnsv
2021-10-16 22:46:14

Válasz ..,-:) #7387. hozzászólásáraHa az a csalás igaz ami a cikkben le van írva, akkor engem nem zavar ki a tanu. Ha igaz, igaz. Engem is megbüntetnének ha áfát csalnék, akkor büntessék azt is aki milliókat csal ki az államtól így. Nem bírom sajnálni.

Nincs profilkép
#7387 ..,-:)
2021-10-16 22:31:38

Válasz dnsv #7386. hozzászólásáraJárj utána a “tanúnak”……..smile sweatdrop

Nincs profilkép
#7386 dnsv
2021-10-16 22:23:37

Válasz ..,-:) #7385. hozzászólásáraNekem abban az a fura ami osztrákban zajlott le, hogy addig a kutyát nem érdekelte mit csinált amíg a migráció ellen fel nem szólalt az illető.
Elég érdekes.

Én azt sem bánnám, ha haladna a korrupciós vizsgálat minden szinten. De nem csak egy pártra, hanem mindre visszamenőleg. Aki ilyen botrányban részt vett bizonyítottan azonnal eltiltani a politikától. Valószínű üres lenne az egész parlament, majdnem minden országban.

Nincs profilkép
#7385 ..,-:)
2021-10-16 21:19:12

Válasz dnsv #7381. hozzászólásáraAzt tudod-e, hogy ki az a titokzatos “korona” tanú !?smile w00t

Ügyészségnek is kb ott kellene vizsgálódni, mint a sógoréknál……..ott a melegben, közel a tűzhöz……..smile sweatdrop

#7384 Sanyee
2021-10-16 19:36:19

Válasz Cafi #7371. hozzászólásáraMi ez a pálfordulás? Egy hónapja 100 forint ellenes voltál.

Egyébként jön orosz gáz, sőt több is! Csak az EU nagyon elbaltázta megint. Hallgatott a nyugati spekulánsokra.

Nincs profilkép
#7383 dnsv
2021-10-16 13:08:44

Válasz 5465 #7382. hozzászólásáraÖrülök.
Nem érdemes szomorkodni. smile thumbup

Nincs profilkép
#7382 5465
2021-10-16 12:24:56

Válasz dnsv #7381. hozzászólásáraNagyon megkedveltelek, mert meg tudtál nevettetni a kommenteddel, pedig nem jól indult a napom.
Köszi smile smile

Nincs profilkép
#7381 dnsv
2021-10-16 09:13:02

Válasz 5465 #7377. hozzászólásáraA gáz világpiaci árának emelkedése mögött is ő áll smile lolsmile lolsmile lol
Jó ellenségképet generált a ballib oldal. Annó a náci Németországban nem csinálták ilyen profin. Kiváló, ha valakinek ez tetszik. Nekem nem.

Erre is biztos Mészáros vette rá. smile lol Majd az ügyészség kinyomozza mi az igazság. Hátha kiderül.

Nincs profilkép
#7380 Ares 826
2021-10-15 21:51:26

Válasz Cafi #7373. hozzászólásáraAzt a pénzt amit az az eu azt háromszorosan vissza is veszik! Addig amíg a nyugati oldal gazdái is kapják addig nekünk is jár! Ha elakarják adni a sok szar gépüket akkor adjanak hozzá pénzt is hogy ki tudják fizetni a sok munkavállalót ott és itt is nálunk!

Nincs profilkép
#7379 5465
2021-10-15 19:41:16

Válasz F-A-R-M-E-R #7378. hozzászólásáraMi a baj vele?
Híres tv-s dr. hölgyek is beleszeretnek első látásra smile smile

#7378 F-A-R-M-E-R
2021-10-15 19:25:04

Válasz 5465 #7377. hozzászólásáraHa ezt az arcot meglátom elkap a hányinger, még éjjel is rosszat álmodoksmile cursingsmile cursingsmile cursing

Nincs profilkép
#7377 5465
2021-10-15 19:17:16

Nincs profilkép
#7376 Cafi
2021-10-15 16:37:03

Válasz Tom250 #7375. hozzászólására10-26-26 203.000 Ft/t

#7375 Tom250
2021-10-15 16:28:24


8-24-24-es komplex milyen árban mozoghat most?? smile confused

Nincs profilkép
#7374 5465
2021-10-15 16:23:47

Válasz Cafi #7373. hozzászólásáraNa ez most jól kijött belőled, de teljesen egyetérteksmile thumbup

Nincs profilkép
#7373 Cafi
2021-10-15 16:13:34

Válasz 5465 #7372. hozzászólásáraAz EU meg kitörölheti a valagát a 70-80.000 Ft/ha-os területalapú támogatásával. Kb marginális szintre zsugorodik 100.000 Ft/t feletti terményáraknál. Aztán adják a túlszaporodó afrikai, arab és más nincsteleneknek, mert őket trendi jobban sajnálni mindenki másnál. Az elmúlt 2-3 évben kivont növszereket kérjük vissza, a kivonandóak listáját meg felülvizsgálni vagy eltörölni, nincs szükség 1 Ft támogatásra sem és nem kérünk az esztelen túlszabályozásból sem. Ámen!
Vezessék be az Afrikából, arab országokból, ázsiai, Dél Amerikából importát élelmiszerek kategóriáját, legyenek elkülönítve minden élelmiszerüzletben. A sötétzöld, szélsőségesen identitászavaros életképtelen urbánusok meg válogassanak onnan élelmiszert ha nem tetszik nekik az EU-s termelők által kontrollált vegyszer mennyiséggel előállított termék.
:) Ámen.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Csökken a tejtermelés, emelkedik az olasz ár
Csökken a tejtermelés, emelkedik az olasz ár
Lassú enyhülés jelei látszanak a tejpiacon, de az árak annyira a gödörben...
Olyan célt tűzött ki az EU, amivel a repce még sokáig sztár marad
Olyan célt tűzött ki az EU, amivel a repce még sokáig sztár marad
Hiába a használt olajokat, zsírokat előnyben részesítő uniós energiapolitika, a...
Optigép NAS, Opticorn kapcsolókeret Claas Lexion/Tucano
Optigép NAS, Opticorn kapcsolókeret...

200.000 Ft

Giant derékba csuklós rakodó gép
Giant derékba csuklós rakodó gép

5.700.000 Ft

Szőlészeti gyomirtózó eladó
Szőlészeti gyomirtózó eladó

240.000 Ft

Forrás permetező eladó
Forrás permetező eladó

1.860.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]