Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356.76 Ft USD 314.86 Ft CHF 387.15 Ft GBP 414.08 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174179 hozzászólás
Nincs profilkép
#166679 Dns8
2026-04-12 21:38:23

#166678 medikus
2026-04-12 21:38:23

Válasz envagyok2 #166668. hozzászólásáraLesz az még görbe is,mire a 2000 milliárd eurót kifizeti az Unio! Majd a fadobozban kiegyenesedik!smile cursing

Nincs profilkép
#166677 envagyok2
2026-04-12 21:38:14

Válasz medikus #166669. hozzászólásárapersze, hogyne akarta volna, csak még nem vcolt meg hozzá a forgatóőkönyv. az orbáni politika lényege, hogy inkább korlátlan királynak lenni egy kis szeméttdombon, mintsem számonkérhetőnek lenni egy közösségben. minden cselekedete ezt szolgálta.
meg amúgy te is leírtad ide mondjuke zerszer, hogy bvárcsak kilépne az ország...

Nincs profilkép
#166676 korrektuzlet11
2026-04-12 21:38:06

Válasz envagyok2 #166670. hozzászólásáraTudja.. (dehogy is tudja), van amit a járdán is átlépek, vagy kikerülöm.smile lol
smile lolsmile lol

Nincs profilkép
#166675 Praetor
2026-04-12 21:37:31

Válasz medikus #166669. hozzászólásáraTermészetesen én. De ezt az uniós népszavazás óta így gondolom.

Nincs profilkép
#166674 t.romsics
2026-04-12 21:37:29

Válasz Igazi Földönfutó #166654. hozzászólásáraEzt már írtam ide egy párszor: a számunkra kijelölt ösvény, amin haladni kell, adott. Az hogy az egyik felekezet annak a baloldalán, vagy a másik a jobb oldalán andalog, az totál lényegtelen. Magyarul az egyik kutya, a másik eb, vagy az egyik tizenkilenc, a másik meg egy híján húsz. No, ebből kifolyólag, az egyik 615-ért adta, a másik is annyiért fogja. Ne siess a kútra. ha nem lesz nálunk üzemanyag, Európában sem lesz…
Egyszer minden véget ér… mondjuk ha rajtam múlna, senki sem lehetne hatalmon két cikluson túl. Pont elég tehetséges, magabiztos ember van kis hazánkban, aki ugyanerre a fosra képes, mint az elmúlt 36 év próbálkozói. Ezért nem kell ezt a pozíciót kisajátítani.

Nincs profilkép
#166673 szikszaipeter72
2026-04-12 21:36:55

Válasz MrPoke #166664. hozzászólásáraPróbálj meg termelni, ne csak a támogatásra alapozd a gazdaságodat! Atámogatás csak plussz bevétel!

#166672 Sanyiii70
2026-04-12 21:36:50

Válasz MrPoke #166664. hozzászólásáraŐ kibírja.
Dőlni fog a pénz a cigányokhoz és újranyitja a kocsmát.

Nincs profilkép
#166671 korrektuzlet11
2026-04-12 21:36:36

Válasz korrektuzlet11 #166665. hozzászólásáraMajd 3 év múlva elolvasom, mi lett a nagy eufóriából.

Nincs profilkép
#166670 envagyok2
2026-04-12 21:35:40

Válasz korrektuzlet11 #166665. hozzászólásárajah, veled meg mindenki szembe jön az autópálkyán mi?

Nincs profilkép
#166668 envagyok2
2026-04-12 21:34:50

Válasz Gandhy #166653. hozzászólásáraamiből kimaradt az ország. úgy járult hozzá, hiogy annak semekkroa terhe nem lehet az országrsa. tessék ezt érvényesíteni. egyébkétn én a magyam részéről nem bánom, hogy a rám jutó részt ki kell fizessem. inkább ezt, mint pl. a propaganda. gyors számolás, 90 milliár deuró, ah jól emlékszem, 500 millió pógár, akkor 10 millira nem egészen 2 millirád euró jut. mennyit költöttünk el az elmúlt években minden böszmeségre? szóval enynit megér az egyenes gerinc. szeirntem.

#166667 medikus
2026-04-12 21:34:30

Válasz Koczka József #166661. hozzászólásáraÓhh,Baba Vanga! A jövő heti ötös lottó számot küld már el privátban!smile lol

#166666 szelindi1965
2026-04-12 21:33:30

Válasz Praetor #166638. hozzászólásáraRendben kolléga,várható volt,érezni lehetett a levegőben,változást vártak rengetegen itthon és maradni az EU-ban,érthető okokból.

Nincs profilkép
#166665 korrektuzlet11
2026-04-12 21:32:47

Tiszás írja: mindenki mosolyog.
Mint II. Lajos Mohácson, hogy végre fürödhet egy jót.

Nincs profilkép
#166664 MrPoke
2026-04-12 21:32:37

Válasz Koczka József #166651. hozzászólásáraDe sírunk, mert ez a gazdaságom vége :(
Nem hiszem, hogy ki fogjuk bírni a következő 1-2 évet :(

Nincs profilkép
#166663 Gyula.,
2026-04-12 21:32:16

Válasz Sanyiii70 #166637. hozzászólásáraCsuklottam is egyet smile lol
Köszi









Nincs profilkép
#166661 Koczka József
2026-04-12 21:30:16

Válasz TeljesenMindegy #166659. hozzászólásáraSzerintem a marsról is. De ugye ezt már egy hónapja mondjuk, csak sókkal több volt az okos.

Nincs profilkép
#166660 korrektuzlet11
2026-04-12 21:28:13

Válasz Sanyiii70 #166657. hozzászólásáraNem kellene megfosztani a jogaitól.smile lolsmile lolsmile lol
Bármi lehet!!!!!

#166659 TeljesenMindegy
2026-04-12 21:28:04

Válasz Koczka József #166651. hozzászólásáraEz a vereség a Holdról is látszik. smile lol

Nincs profilkép
#166658 .Richard.
2026-04-12 21:27:01

Válasz medikus #166656. hozzászólásáraMagyarul,innen már csak felfelè van. Hogy is volt?.kedvezmènyek ki,olcsó rezsi, gáz,villany,stb. Korengedmènyes nyugdíj,adomentessèg, olcsó hitel,kedves Ukránok, Barátságos Nyugat,.... Na most ebben mi a jó?

#166657 Sanyiii70
2026-04-12 21:25:39

Válasz envagyok2 #166646. hozzászólásáraEnnyire hülye nem lehetsz.

Amit az unijó felvesz hitelt és odaadja úgy, hogy minden 28. senki tudja, hogy nem lesz visszafizetve, azt kin fogják bevasalni???
Az unijós polgárok agrártámogatásán, a kohéziós és egyéb alapok lefaragásán, mert a bankok tartani fogják a markukat.

#166656 medikus
2026-04-12 21:24:29

Válasz Sanyiii70 #166650. hozzászólásáraLesz itt még keserű pirula!

Nincs profilkép
#166654 Igazi Földönfutó
2026-04-12 21:23:21

Válasz t.romsics #166640. hozzászólásáraHolnap megyek még összerámolok egy kis gázolajat mielőtt beüt az ezer ft-os

#166653 Gandhy
2026-04-12 21:22:18

Válasz envagyok2 #166646. hozzászólásáraEzt úgy nevezik: uniós közös hitelfelvétel smile cool

Nincs profilkép
#166652 envagyok2
2026-04-12 21:22:04

Válasz korrektuzlet11 #166643. hozzászólásáraés te hogy csinálnád? kiadásokat csöklentenél vagy bevételt növelnél? mondta elsp fele tudod a tizenhetid havi, a másidk meg az adóemelés. nah? szerinted van itt látnivaló, van itt tennivaló, vagy nincs?

Nincs profilkép
#166651 Koczka József
2026-04-12 21:21:55

Ne sirjatok.

#166650 Sanyiii70
2026-04-12 21:21:45

Válasz medikus #166642. hozzászólásáraÉn egyik szart se választottam.

Még arra leszek kíváncsi, hogy hányan költöznek haza nyugatról.

#166648 medikus
2026-04-12 21:20:41

Válasz leszleszlesz #166641. hozzászólásáraÉn már építettem ezt az országot! A jólétet akarom élvezni! Lesz?smile sweatdrop

#166647 mtz1221
2026-04-12 21:20:28

Válasz medikus #166602. hozzászólásáraKellett a 20 évvel fiatalabb asszony, ne panaszkodj. smile sweatdropsmile sweatdropsmile sweatdrop

Nincs profilkép
#166646 envagyok2
2026-04-12 21:20:28

Válasz Sanyiii70 #166637. hozzászólásáram,ilyen pénzted megy ukrakjnáéba? egy kibaszott fillérünk nincs, egy kurva kibaszott nincs a perselybe. milyen pénzed? látsz olyan költségvetési tételt, hogy ukrajna pénze?
remélem lesz adóemeleés, igen. és remélem igen, szét lesz szopatva az a ner, ami 16 évemn keresztóül szétszopta az országot. igen, remélem annak a -3400 milliárd ft-nak az összes fillérét beszedik tőlük, ami március végével hiányízik a kasszából.
őszintén kérdezem tőled is, mit gondolsz, ha maradt volna az orbán, akkor miből lenne pénzre a költségvetésnek? miből sikerülne az előrelkáthatólag 10 ezer millirád környékére beeső éves hiányt előteremteni? hitelből? hogy jövőre már annak a kamata is ketyegjen? őszointén krédezem, nem látod, hogy totálisan tarthatalan volt az a világ? hetekkel ezelőtt íertam, hogy szerintem orbán belátta, és mivel ő nem válthat arcvesztés nélkül, inkább elengedi a gyeplőt. meg vagyok róla győúződve, hogy ez tudtaos volt a részéről, de meg tudtok győzni, hogy nincs ennyi esze, és leginkább jóüzan esze és önkontrollja.

#166645 Sanyiii70
2026-04-12 21:20:17

Válasz leszleszlesz #166641. hozzászólásáraA magyar emberek elzavartak egy tolvaj, hozzánemértő bandát és a hatalomba helyeztek egy másikat.
Gratulálok!
Jön a Gyurcsány-korszak 2.0.

Nincs profilkép
#166644 Praetor
2026-04-12 21:20:13

Válasz envagyok2 #166636. hozzászólására'22-ben azt éreztem, hogy a fidesznek rezeg a léc a győzelemre. Erre meg 2/3-al nyert.
Most meg fordítva sejtettem, de úgy tűnik, hogy megint tévedtem. Még a végén meg kell köszönnöm Orbánnak, hogy megtiltotta a magyaroknak a szabad kriptokereskedést, mert lehet hogy nagy összeget veszítettem volna a polymarketen. smile devil

Nincs profilkép
#166643 korrektuzlet11
2026-04-12 21:18:17

Válasz Sanyiii70 #166637. hozzászólásáraA költségvetési hiányon vergődtek folyamatosan.
A költségvetés hiányát a kiadások csökkentésével, és/vagy a bevételek növelésével lehet elérni.
A bevételnövelés az adók, járulékok emelése.
Letagadhatják, de ezerszer leírták.

#166642 medikus
2026-04-12 21:17:52

Válasz Sanyiii70 #166637. hozzászólásáraKi milyen virágot szakított,olyat szagol!smile sweatdrop

Nincs profilkép
#166641 leszleszlesz
2026-04-12 21:16:49

Válasz d-032a #166607. hozzászólásáraTe nézed hülyének a magyar vidéket és azt hiszed megvezethetsz bennünket az aljas, gőgös, gyűlöletkeltéseddel. Egy senkiházi vagy.

A magyar emberek történelmet írnak 2026-ban, követve '56-os apáinkat, anyáinkat, nagyapáinkat, nagyanyáinkat, akik a hazáért és az oroszok kiűzésért az életüket adták. 70 évet kellett várniuk, legyen nekik könnyű a föld.

A magyar nemzet összefogott, megcselekedte amit megkívánt a haza és a magyar emberek közösen, kéz a kézben, vált válnak vetve közösen építünk egy békés, boldog, fejlődő Magyarországot!

Nincs profilkép
#166640 t.romsics
2026-04-12 21:16:39

Szépen, magyarosan: Egy kicsit le van esve az álam.

#166639 medikus
2026-04-12 21:16:15

Válasz Gumóka #166632. hozzászólásáraIlyen állapotban még hanyatt sem!smile cursingsmile cursing

Nincs profilkép
#166638 Praetor
2026-04-12 21:14:55

Válasz szelindi1965 #166630. hozzászólásáraAkkor nem neked írom, hogy 45% feldolgozottság mellett 135 mandátummal megvan. smile devil

#166637 Sanyiii70
2026-04-12 21:14:26

Válasz envagyok2 #166621. hozzászólásáraAkkor brutális adóemelés vagy a sok ígéretből se lesz semmi, mert nem lesz miből.
Esetleg az állami cégek elherdálása.

Ugye ha Trump morcos lesz és nem lesz orosz energia és megy a pénzünk Ukrajnába akkor nem lesz miből osztogatni. Gyulának a falujában nem lesz metró, klinikai központ, posta, bank és teszkó. Akkor nagyon mérges lesz.smile lol

Nincs profilkép
#166636 envagyok2
2026-04-12 21:14:16

Válasz Praetor #166626. hozzászólásárareméljük, oké. de a sejtés, a racionális gondolat? nem érezted, nem godnoltad, hogy mi a helyzet? menj ki az utcára, mosolyognak az emberek. öröljünk mi is, van minek.

Nincs profilkép
#166635 Praetor
2026-04-12 21:13:54

Válasz Sanyiii70 #166616. hozzászólásáraA halál se tudja. Az ukrán eu csatlakozást - úgy tűnik - megoldották. Nem gondolnám, hogy Ficot ne tudnák megdolgozni Weberék az ügy érdekében.

Nincs profilkép
#166633 korrektuzlet11
2026-04-12 21:13:01

Válasz Dns8 #166623. hozzászólásáraEzt az smile oops emojit, a kitiltott enro használta egyedül a "fórumon"
Itt hagyott még maga után pár kamu nicket.
A tiszás úr elővette az úri modorát.smile lolsmile lol
Kevés vagy TOMPIKA!!!!!!

#166632 Gumóka
2026-04-12 21:12:57

Válasz medikus #166602. hozzászólásáraIlyen korban már nem szabad ám állva csinálni!smile lol

Jobbulást!smile thumbup

#166631 TeljesenMindegy
2026-04-12 21:11:25

Úgy néz ki, bukik a fődöbrögi... végre lerázza a nép ezt a gusztustalan parazitát. smile thumbupcool

#166630 szelindi1965
2026-04-12 21:11:10

Válasz Praetor #166598. hozzászólásáraNem érdekel kolléga hogy lesz vagy nem lesz 2/3-ad,a fiatalság átlépett a FIDESZ-en,a korosabbja pedig beleutált a kasztrendszerre való törekvésekbe.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Profit a föld alatt: a sikeres gyökérzöldség-termesztés titkai
Profit a föld alatt: a sikeres gyökérzöldség-termesztés titkai
A Profit a föld alatt – Gyökérzöldség Agroinform online konferencia összefoglaló...
A törökök eldöntötték: kiszorítják a kínai fokhagymát
A törökök eldöntötték: kiszorítják a kínai fokhagymát
Idén a tavalyinál nagyobb fokhagymatermésre számítanak a török gazdálkodók. A...
CLAAS Xerion 4000 VC
CLAAS Xerion 4000 VC

145.000 EUR

Lucerna bála
Lucerna bála

20.000 Ft

Tófej 0148/9 hrsz. 1283 m² gyep
Tófej 0148/9 hrsz. 1283 m² gyep

300.000 Ft

Keszthely 0273/6 hrsz 714 m² nádas
Keszthely 0273/6 hrsz 714 m² nádas

71.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]