Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.62 Ft USD 313.19 Ft CHF 385.8 Ft GBP 412.54 Ft

Fórum

Kukorica terményárak

Létrehozta: , 2008-11-25 20:06:27

Kedvencekhez Segítség
15433 hozzászólás
Nincs profilkép
#13733 Blaise1995
2024-05-16 21:59:20

Válasz Ohaza63 #13722. hozzászólásáraEzekre az árakra még jön a kompenzácíós felár?smile rolleyes

Nincs profilkép
#13732 Bekre Pál
2024-05-15 22:44:24

Válasz termelo #13731. hozzászólásáraKöszi, én is inkább végfelhasználónak adnám tovább.smile cowboy

Nincs profilkép
#13731 termelo
2024-05-15 21:48:05

Válasz Bekre Pál #13728. hozzászólásáraBács, nem kereskedő azok gexik.

Sajnos ott tartunk 2024 ben hogy 1000 forintot akar keresni a kereskedő 1 mázsa terményen...smile nonono

#13730 tanker
2024-05-15 21:35:53

Válasz roberttorma11 #13729. hozzászólásáraHajdúnánás Ny. Hasso , 6300ft

Nincs profilkép
#13729 roberttorma11
2024-05-15 20:26:46

Válasz termelo #13727. hozzászólásáraAz jó ! Annyiért már én is kiszálnék !Békés megyébe 6200 volt eddig a legjobb ajánlat!

Nincs profilkép
#13728 Bekre Pál
2024-05-15 19:08:08

Válasz termelo #13727. hozzászólásáraSzia! Hol adnak érte ennyit? Köszönöm!smile cowboy

Nincs profilkép
#13726 roberttorma11
2024-05-15 16:13:13

Sziasztok! Héten kapott valakinek árat
O kukoricára ?
Új kukit mennyibe kötöttek a héten ?

#13724 gyorfy10
2024-05-02 12:19:43

Válasz jambo #13723. hozzászólásáraDuna gabona nedves 55 szárított 66

Nincs profilkép
#13723 jambo
2024-05-02 09:45:36

Vannak hírek mennyiért kötnek új kukoricát?

#13722 Ohaza63
2024-04-26 07:09:53

Dél Békés 2024.04.25. árak:

Kukorica ó: 5.500 Ft
Kukorica új: 5.900

Búza ó: 5.900
Búza új: 6.100

Árpa ó: 5.100
Árpa új: 5.000

Napraforgó
LO: 13.450
HO: 14.450

Repce: 16.600

Nincs profilkép
#13721 Mötözö
2024-04-26 07:05:05

Válasz TDavid #13720. hozzászólásáraa tőzsdén 2 napja 204 euro..agroker ajánlat 61...ikr külsős telepek 63.5ft...nem tartják kizártnak a 70ft sem

Nincs profilkép
#13720 TDavid
2024-04-25 23:35:13

Válasz kiskertész #13719. hozzászólásáraSzabolcs - hajdú megyehatáron vagyok. 2 magyar kereskedőtől kaptam 6 ezres ajánlatot, olasz 153-154 euro. 500 tonna tétel

#13719 kiskertész
2024-04-25 21:07:47

Jó lenne, he nem beszállitva lenne ennyi,Szabolcsból ez igy bőven hatvan alatt van.
( pláne ha még tárolást is fizetni kell addig)
De legalább nem lefelé mozognak az árak..

Nincs profilkép
#13718 Pont
2024-04-25 20:15:16

Válasz termelo #13717. hozzászólásáraAlakul.... Milyen érdekes akik eddig állítólag nem vettek Ukránt, most hogy bejelentési kötelezettség lépett életbe, az amúgy is emelkedő világpiaci árnál jobban is tudnak emelni, de mindegy is mik az okok a lényeg hogy alakul.....

Nincs profilkép
#13717 termelo
2024-04-25 19:09:14


Szeszgyár 69,5 júniusi ár beszállítva...

Nincs profilkép
#13714 V.L.
2024-04-20 06:14:12

Válasz Unka #13713. hozzászólásáraMinerva, 500 t tétel esetén 04. 10. ár

Nincs profilkép
#13713 Unka
2024-04-15 10:29:25

Válasz V.L. #13707. hozzászólásáraCéget írnál nekem? Akár privátban. Nagyon köszönöm!

Nincs profilkép
#13710 hashtag
2024-04-12 17:46:29

Válasz V.L. #13707. hozzászólásáraOlyan feldolgozó is van, ami újonnan épült, fèlig közpénzből, de ugyanúgy magánkézben van, és multi szemlélettel működik.

#13709 rtamas76
2024-04-12 16:43:46

Válasz V.L. #13707. hozzászólásáraKb 1 hónapja adtam el.
53ft+kompsmile sad
A környéken még 1 vásárló vette volna ő 51ért.
Másnak nemis kel.
Borsod.

#13708 gyorfy10
2024-04-12 10:45:10

Válasz rtamas76 #13705. hozzászólásáraKukorica terményáras topicba vajon mire ? smile lol

Nincs profilkép
#13707 V.L.
2024-04-12 05:33:19

Ó kukorica Békés megye nagy tétel esetén 61500 ft nettó, kár hogy eladtam 2 hete 57000 ft- ért.
Pedig ugyanaz a cég veszi most is etanolnak. Tehát ennyiért is megéri neki megvenni csak ha van eladó 53-55 ft-ért, miért ne tesztelje a termelőt. Végül is neki semmit nem jelent ez az árkülönbség, a termelőnek pedig "csak" a jövedelmezősége múlik rajta .Ez a multi szemlélet. Normáliséknál ez úgy működik, hogy a gazdaszövetkezet által működtetett gyárnak adják el a termelők a terményeiket és ha nem profitálnak a parasztok a termelésből, majd profitálnak a feldolgozásból vagy fordítva. Magyarországon a privatizációkor el lett adva minden feldolgozó tőkeerős külföldi cégeknek akik vagy bezárták és a gépeket elszállították, jobb esetben működtetik de az előbb említett multi szemlélettel. (Optimális esetben a termelő meg tudja termelni a csemegét 55 Ft/kg áron, ajánlok neki 56-ot, igaz hogy tavaly 102 Ft volt, az 1500 Ft/kg-os végtermék árából. Ez egyszerűen vérlázító!!!!)

#13706 Wilde
2024-04-12 05:16:49

Válasz rtamas76 #13705. hozzászólásáraKukoricára! 51500 a nyersre.

#13704 gyorfy10
2024-04-11 22:45:05

Duna gabona 62.000/ tonna friss kötés 2024 es termésre

#13702 Gandhy
2024-04-08 22:12:39

Válasz rtamas76 #13696. hozzászólására10 cent az a búza, nem 1 euró

#13701 rtamas76
2024-04-08 21:41:47

Válasz Gepi #13698. hozzászólásáraMiért búzából is lehet kenyeret csinàlni?
Az őreg zsidó a halálos ágyán a gyerekének mondja : Megosztok veled egy titkot!
Szőlőből is lehet bort csinálni!
Nehéz jó kenyeret venni!

#13700 máris szomszéd
2024-04-08 21:16:20

Válasz Ohaza63 #13695. hozzászólására"Fel is hívtak azonnal, hogy mi a gond? Elmagyaráztam nekik''
Erre nagyon kíváncsi vagyok. Megosztod velünk is?

#13699 rtamas76
2024-04-08 20:48:36

Válasz Ohaza63 #13697. hozzászólásáraEzeknek az úri huncutságoknak akkor van értelme ha van 2-300ha
De akkor tényleg van!
Én nemvagyok szántás ellenes. Ha okszerűen és nem barom módon csinálják!
30cm szántás tól mélyebb az már baromság. Kis fogás 25cm en előhántóval.
Notill a ló másik oldala nemcsinálunk semmit de a glifozátot a gyomitót álandóan szórjuk,agyrém jóttesz a földnek közben agyon mérgezzük!
A sávművelésben látok fantáziát , sáv művelve műtrágya a sorra a sor tiszta a köze takarva. Szerintem ez a jövő! Én a lazítás híve vagyok!
Tavasszal olyan volt mint a szikla, kétsor kombinátor talaj lezárva 5cm-en össze lehet gyúrni olyan nedves. A szántás az már közel sincs olyan.
Lehet a Jóistentől várni a mannát ha mi nemteszünk érte!smile pimp

#13698 Gepi
2024-04-08 17:05:58

Válasz rtamas76 #13696. hozzászólásáraA korpás kenyér árát szoktad figyelni? Ugye ott +1 munkaművelet van.

#13697 Ohaza63
2024-04-08 17:00:48

Válasz rtamas76 #13696. hozzászólásáraEzen még a sokat tukmált/ajánlgatott precíziós gazdálkodás, informatikai fejlesztés, no till, meg egyéb úri huncutságok sem segítenek.

Ha nincs víz, nincs semmi és ez több ezer éves igazság.
Ahogy Apám mondta, " az idő a gazda fiam" és ezt most nagyon megértem.

A Jóisten is, vagy valaki más, felpakolja a hátunkra a kövekkel teli hátizsákot, hogy versenyezzünk a konkurenciával.



#13696 rtamas76
2024-04-08 15:58:48

Lassan 3.60 a kenyér!
1€búzából 3.60€ kenyér!
Amikor a búza drága a kenyér drágul. Amikor olcsó a búza akkor a búza ára a legkissebb tényező. Memakar elmenni az édesanyába az összes kereskedő?

#13695 Ohaza63
2024-04-08 15:45:03

Válasz rongyos #13694. hozzászólásáraMegvárjuk, hogy megint 50 fillér legyen a gombóc fagyi, majd utána veszünk.smile thumbup

De úgy látszik, csak nem akarnak/tudnak költeni az emberek, mert az ÁFA bevétel nem nagyon akar nőni, sőt a 2021-es szinthez 12 %-al csökkent. smile innocent

A legvégén csak mi, a lakosság van, akit meglehet fejni.
Mert a vállalatok, szolgáltatók, állam mindenki a mi tőgyünket rángatja.

Ami ebben szomorú, hogy tele van a kormány és a háttér tanácsadók, bibsikkel, akiknek nem jut az eszükbe az ősük Kohn bácsi intelme: " jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint".smile thumbdown

Mindenki irreálisan árat emelt és nem akarja ezt csökkenteni, mert akkor többet kell termelni ugyanazon haszonért.smile cursingsmile cursing

Azon elgondolkozhatna a vezetésünk, hogy miből lett olyan extra magas profitja minden nagy cégnek tavaly, amekkora még soha nem volt.smile innocent

Mol, OTP 1.000 Milliárd feletti, K&H Bank, Raiffeisen bank 100 milliárd feletti stb....smile surrender

A MOL veszi az olcsóbb Ural olajat , aminek , fél/negyed éves elszámolása van az orosszal, de úgy emelgeti heti kétszer, mintha a tőzsdén vásárolna naponta marmonkannánként a Brentet, sőt amikor változik a Ft/USD árfolyam azonnal lépnek, még ha másnap vissza is megy - elmennek a pics.......a. smile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursing

Én is írtam a privát bankosomnak azzal, hogy küldje a levelet tovább a vezetésnek, mert gratulálok a gigászi nyereséghez, csak Én is szeretnék látni belőle valamit, ha már az Én pénzemet forgatják, Kolompár Rikardó szintű uzsorakamattal.smile cursing

Fel is hívtak azonnal, hogy mi a gond? Elmagyaráztam nekik.smile thumbdownsmile thumbdown

Nincs profilkép
#13694 rongyos
2024-04-08 14:50:03

Válasz Ohaza63 #13692. hozzászólásáraebből sok 6oo forintos fagyit nem kell venni...érdekes, mindennek megy fel az ára, de itt toporgunk a középkorban...

Nincs profilkép
#13693 roberttorma11
2024-04-08 14:38:56

Sziasztok!kukoricát adott el valaki mostanában? 5500 ajánlat van ! Ez most jónak tűnik?

#13692 Ohaza63
2024-03-20 17:59:33

Dél-Békés 2024.03.20

Búza Ó: 5.400 Ft
Árpa Ó: 4.600 Ft
Tritikálé Ó: 4.900 Ft
Kukorica Ó: 5.100 Ft
Napraforgó LO Ó: 12.800 Ft
Napraforgó HO Ó: 13.500 Ft
Repce Ó: 15.500 Ft

Előkötési árak:
Búza új: 5.500 Ft
Árpa új: 4.300 Ft
Kukorica új: 5.400 Ft
Napraforgó LO új: 13.100 Ft
Napraforgó HO új: 13.550 Ft
Repce új: 16.200 Ft

Nincs profilkép
#13691 Bekre Pál
2024-03-20 06:04:10

Válasz Pont #13690. hozzászólásáraKöszönöm válaszod, reméljük, marad a trend egy ideig!

Nincs profilkép
#13690 Pont
2024-03-19 19:27:17

Válasz Bekre Pál #13689. hozzászólásáraIgen, netto. A grafikont is érdemes figyelni, mondjuk sejthettem volna mikor két hete eladtam a gödör alján......

Nincs profilkép
#13688 rongyos
2024-03-19 16:06:04

Válasz V.L. #13686. hozzászólásáraEz még mindig nagy nulla...kb. olyan mintha az ember 16 évvel ezelőtti munkabérért dolgozna...

Nincs profilkép
#13687 Pont
2024-03-19 14:34:03

Tovább emelkedik, 6500 pl. Kiskun-mill kft.

Nincs profilkép
#13686 V.L.
2024-03-14 03:50:06

Emelkedett a kukorica ára. 5700 nettó áprilisi elszállítás, közép Békés megye. Még így is gyászos, de legalább valami pozitív.
Napraforgó olajban is van 15$ másnap 10$ emelkedés. Kíváncsi leszek az olajipar ezt mikor reagálja le, mert már Ukrajnában is DRÁGÁBB a napraforgó mint nálunk. Ukrajnában telephelyen 14500 Ft/t. Erre kellene az érdekképviseletnek és a kormányzatnak hatni!!!!
smile oopssmile oopssmile oops

#13685 Ohaza63
2024-02-21 15:27:12

Dél-Békés 2024.02.21.

Búza Ó: 5.400 Ft
Búza új: 5.100 Ft
Árpa Ó: 4.600 Ft
Árpa új: 4.000 Ft
Kukorica Ó: 5.000 Ft
Kukorica új: nincs ár
Napraforgó LO Ó: 13.400 Ft
Napraforgó LO új: 12.800 Ft
Napraforgó HO Ó: 14.100 Ft
Napraforgó HO új: 13.600 Ft
Repce Ó: 13.700 Ft
Repce új: 14.200 Ft

Továbbra is áll minden, sem adás, sem vétel nem történik.

#13684 erdeizsolt1990
2024-02-21 10:58:52

Sziasztok! Valaki tudd friss árakat H.B.megye és környéke? Előre is köszi

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Vörösnyakú árpabogár: veszély a kukoricában is?
Vörösnyakú árpabogár: veszély a kukoricában is?
A vörösnyakú árpabogár elsősorban gabonakártevő, de kukoricában is előfordulhat....
Hirdetés
Termésbiztonság fóma rezisztens repce hibridekkel
Termésbiztonság fóma rezisztens repce hibridekkel
A hazai repcetermesztés az elmúlt években masszív próbatétel elé állította a...
Multiva Rumbler MAX 820 szántóföldi henger
Multiva Rumbler MAX 820 szántóföldi...

9.990.000 Ft

Multiva Rumbler MAX 630 szántóföldi henger
Multiva Rumbler MAX 630 szántóföldi...

7.990.000 Ft

Burgonyaszedő gép
Burgonyaszedő gép

275.000 Ft

New Holland T8.380
New Holland T8.380

53.000.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]