Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 313.58 Ft CHF 385.95 Ft GBP 412.71 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174238 hozzászólás
Nincs profilkép
#172438 Igazi Földönfutó
2026-06-07 07:46:22

Válasz Gyula., #172434. hozzászólásáraA tiktokon sincs fent hogy mi van pontosan a paktumban, mit irt alá a gazdád?Nem lehet elmondani mert akkor megbuktok?

#172437 rtamas1976
2026-06-07 07:44:50

Válasz Sanyiii70 #172433. hozzászólásáraAz egyikfele a táboruknak hülye mint a picsa, a másikfele meg számító pénzéhes g.ci.
Az olcsó munkaerőt és a végtelenségig kihasználható embertömeget látja.
Ha kell feláldozza hazánkat és a többi embert az ő saját pillanatnyi hasznáért.
Ez sajnos valóság, az elmult pár hétben cégvezetőkkel folytatott beszélgetésem összefoglalója.
Egy biztos ha ide 1x beengedjük őket, innen szépszóval nemtudjuk kitenni az tuti!

Nincs profilkép
#172435 Igazi Földönfutó
2026-06-07 07:33:44

Válasz Törppapa #172424. hozzászólásáraArra a gondolataid természetesen már nem terjednek ki, hogy egyszerűen ukrán provokáció is lehet.Pedig az a legvalószinűbb.Na dehát ilyen a függetlenség.

Nincs profilkép
#172434 Gyula.,
2026-06-07 07:18:06






https://vm.tiktok.com/ZNRvy6PVh/



Paktum
Paktum
És màs


#172433 Sanyiii70
2026-06-07 07:04:21

Válasz envagyok2 #172418. hozzászólásáraA Gyula által belinkelt unijós "ajánlásokról" is írjál már valami magyarázkodást!
Milyen aljasságokat fogtok azért fél év költségvetésnyi pénzért elkövetni a magyar nép ellen?
Vagy mégse lesz unijós pénz?
Pedig már el is költöttétek (wc papírra).smile thumbup

Mivel Gyula el'tás sunnyog a válasszal, téged, mint másik főpropagandistát kérdezlek.

Amúgy hogy állnak az ingatlanárak és a balatoni lángos árfolyama?

#172430 Sanyiii70
2026-06-07 06:45:47

Válasz envagyok2 #172418. hozzászólásáraHa így van, akkor ez kettős mérce.
De ezt eddig is tudtuk. Az unijóban is vannak egyenlőbbek.

A migrációs paktum csak néphülyítés nem a probléma megoldása.

Egyébként ezer okot (vagy inkább ürügyet) találnak ha akarnak a liberálglobalista pribékek hogy szívassanak olyan tagállamokat akik valamiben is szembe mennek a nemzetközi nagytőke (vagy DS, ki minek akarja hívni) érdekeivel.

A korrupció is ilyen. A brüsszeli elitnél korruptabb társaság kevés van a világon.

#172429 Radocz
2026-06-07 05:46:32

Válasz rtamas1976 #172427. hozzászólásáraAmikor szóba került, kell-e Mini dubaj Budapestre hányan mondtuk hogy inkább ne?

Talán három személy ??

Hogy néz ki a tök?

Ma megnézem az enyém kelését!

smile cowboy

Nincs profilkép
#172428 d-032a
2026-06-07 05:42:45

Az American National Election Studies, 2021-ben közzé tett egy kutatási eredményt arról, hogy
"Hogyan értékelik egymást a különböző etnikai csoportok"

Vagyis, hogy a fehérek, a feketék, a latin-amerikaiak, és az ázsiaiak egy 0-100-as skálán hová teszik saját magukat, és a másik három etnikai csoportot sajátmagukhoz képest.
Azaz, ki mennyire rasszista.

Az agymosás eredményeként, minden fehérrel elhitették, hogy a fehérek rasszisták, de meglehet nézni, hogy a négerek mire tartják magukat, és magukhoz képest mire a fehéreket!



#172427 rtamas1976
2026-06-07 05:03:34

Válasz Praetor #172426. hozzászólásáraSajnos ígylátom én is.
Csak mire észbe kap ez a sok elvakult idióta addigra vége mindennek.
Visszafordíthatatlan egyirányú zsákútca.
Illetve visszafordítható de az a módszer nem PC, abból polgár és világháború lessz.
Mert valóban, a megszálóink szemrebbenés nélkül elvágják a torkunkat.
Közben mi úgy kezeljük őket mint az esélyt európa fenmaradásához, és jövőjéhez.
A végén egy ország marad ami élhető és "európai" marad, akit most tűzzel vassal próbálnak tönkretenni, térdre kényszeríteni.
Pár év, pár évtized múlva lehet mileszünk migránsok náluk!

Nincs profilkép
#172426 Praetor
2026-06-07 02:39:29

Válasz rtamas1976 #172396. hozzászólásáraAzért nem megy oda, mert Bécsben már Mohamed a leggyakoribb gyereknév.

Németeknek reszeltek, franciáknak, briteknek dettó. Most petike elhozza nekünk ezt a multikulti gyönyört, és utánuk mi fogunk következni. Egy idő után elege lesz még a tiszás népségnek is a migránsterrorból, és rendőrállammá alakulunk. Különböző intézkedésekkel elveszik a szabadságjogok egy "kisebb" részét, majd később egyre többet. Erre megy ki a játék, hogy az orwelli birodalmat ki tudják alakítani. Akció-reakció-rezolúció.

Ilyen szerény képességű lakossággal játszi könnyedséggel eléri az elit a céljait. Amivel 100 évig vesződtek és nem igazán akart összejönni nekik, sőt, még a bolsevik kísérletük is elbukott, azt alig 2-3 évtized alatt elérik okostelefonnal, közösségi médiával és netflixel.
Kutya világ jön, még a mi életünkben, de a gyerekeinkében még inkább.

#172425 mtz1221
2026-06-06 22:56:47

smile lolsmile lolsmile lol

#172424 Törppapa
2026-06-06 22:47:47

Válasz Igazi Földönfutó #172365. hozzászólásáraSzólitottál itt vagyok.smile tonguep

Szerinted egy kütyü a sok ezer közül nem tudja megmakacsolni magát?
De amikor panaszkodnak,hogy az orosz határ közelében nem lehet támaszkodni a GPS-es helymeghatározásra,mert zavarja az orosz.Amiben az okokat nézve nincs miért hibáztatni.

Vagy megdöglött az agya vagy egyszerűen elektronikusan megbűvölték az oroszok. Mivel több is így járt így valószínű az orosz valami újat talált ki-és működött is.
Ja és ezt nem hírforrásból vettem hanem csak kicsit gondolkodtam.smile pimp

Nincs profilkép
#172422 envagyok2
2026-06-06 22:17:17

Válasz korrektuzlet11 #172411. hozzászólásáranem is az öröktől és örökké szent magyar níp kiírtása, a magyar víz palackokba külföldre szállítása, a világ legistenéldotta földjének elvétele, a világ leszűkebb pnjú nőinek megkrása?
hanem csak a melóshiány? ilyen silány oka van? erre nehéz lesz még 8 év rettegéspolitikát felhúzni.

Nincs profilkép
#172421 envagyok2
2026-06-06 22:12:45

Válasz d-032a #172419. hozzászólásáraa jogszabály kinjét tedd ide, akkor elovlasom

#172420 mtz1221
2026-06-06 22:04:25

Válasz envagyok2 #172414. hozzászólásárana ebben a mondókádban, egyettértünk.

Nincs profilkép
#172419 d-032a
2026-06-06 22:01:14


Kivagyok úrnak, nem kérdezgetni kellene, hanem utánanézni, hogy mit tartalmaz a "migrációs paktumnak" nevezet EU-rendelet.

A rendelet, tételesen tartalmazza, hogy ki jogosult, és ki (melyik) migráns nem jogosult befogadásra.
Ha egy tagállam nem fogadna be a rendeletben jogosultnak minősített migránst, akkor azzal EU-jogot sértene, és bírságot, szankciót kapna a nyakába miatta.
(Ennyit arról az okostóniságól, hogy megválogathatjuk, hogy milyen migránst engedünk be.)
-----
"Ahhoz, hogy egy harmadik országbeli állampolgár vagy hontalan személy e (5.)cikk alapján
befogadásra jogosult legyen, legalább az alábbi kategóriák egyikébe bele kell tartoznia:
a)
kiszolgáltatott helyzetű személyek, amely kategóriát a következők alkotják:
i. veszélyeztetett nők és lányok;
ii. kiskorúak, a kísérő nélküli kiskorúakat is ideértve;
iii. erőszak vagy kínzás túlélői, beleértve a nemi alapú vagy a szexuális
irányultságon alapuló erőszakot és kínzást is;

iv.
jogi és/vagy fizikai védelemre szoruló személyek, beleértve a visszaküldés
elleni védelmet is;
v.
orvosi ellátásra szoruló személyek , többek között abban az esetben is, ha
valamely életmentő kezelés nem elérhető abban az országban, ahova
lakóhelyüket erőszakkal elhagyni kényszerültek;
vi. fogyatékossággal élő személyek;
vii. olyan személyek, akik esetében előreláthatólag nem áll rendelkezésre más
tartós megoldás, és különösen az elhúzódó menekültügyi helyzetben élők;
b)
humanitárius befogadás esetében a valamely tagállamban jogszerűen tartózkodó
harmadik országbeli állampolgárok vagy hontalan személyek vagy uniós polgárok
(4) bekezdésben említett családtagjai."

Nincs profilkép
#172418 envagyok2
2026-06-06 21:58:28

azért itt van még kínzó kérdés:
"A bukott miniszterelnök a migrációs paktumról kérdez. A magyaroknak is lenne egy kérdése: miért nem akadályozta meg Orbán Viktor a paktum elfogadását az Európai Unióban? Miért?"

Magyar Péter hétfőn a parlamentben beszélt arról, hogy a migrációs paktum tartalmáról is hazudik a Fidesz–KDNP, ugyanis a paktum rengeteg mindenben szigorítást vezetett be a migrációs politikában, és az uniós hozzáállás sokat közeledett a magyar állásponthoz. Sőt, Magyar szerint Dánia migrációs politikája sokkal szigorúbb, mint Magyarországé, mégis megkapták az uniós forrásokat, mert tárgyalóképes kormánya van, betartják az uniós jogot, és a dán miniszterelnök nem lopja el a teljes hazáját.

Pósfai Gábor belügyminiszter azt mondta, a Tisza álláspontja szerint elutasítják a migrációs kvótákat és a migrációs paktumot is. Továbbra is fenn fogják tartani a határkerítést, még fel is fogják újítani. A Tisza-kormány nevében azt mondta, elutasítják az illegális migráció minden fajtáját, nem támogatnak semmilyen kvótát.

Nincs profilkép
#172417 Gyula.,
2026-06-06 21:54:50

Válasz Igazi Földönfutó #172399. hozzászólásáraÖrülök,hogy àt ment és jó helyre ment az infó. JÓóó fideszes vagy!smile laugh


Nincs profilkép
#172416 Igazi Földönfutó
2026-06-06 21:53:49

Válasz envagyok2 #172410. hozzászólásáraBocs, nem tudtam hogy te másik bolygón élsz.Vita lezárva.

Nincs profilkép
#172415 envagyok2
2026-06-06 21:50:34

Válasz mtz1221 #172412. hozzászólásáraegyébként pedeig üres szájtépés az egész, biztos vagyok benne, hogy néposzavazés nélkül nem lesz rábólintás arra, hogy menekülteket áttelepítenek. ezt tök egyenesen megfmonta a miniszterlenök, ők ebben hajthatatlanok. hogy népszavazáson mi lesz, az mahjd kiderül, de akkor az lesz a többségi vélemnénby. szerintem egyébkémnt meg régesrég elült ez a téma nyugaton, tized anyni menekült érkezik, mint 10 éve, a patrióta korméány által vezetett olaszokon kívül senki nem rugózik már ezen a vonalon, hogy ők meg nyomják, azt meg házon belül tessék megbeszélni. ha engem kérdezel, szerintem egyewtlern migráncsot sem fognak ide betelepíteni a miniszterelnök engedélye alapján, ha meg az a migráncspaktm, hogy 50 határőrt küldeni kell, akkro arra meg lesz ezer jelentkező mint ahogy az összes külfödli kationai misszióra is mindig volt tízszeres jelentkező, nyilván a sokszoros zsold megtette a hatását. nabumm. még így is kurva nagy pénznek tánika a hetezer csulliárd, ha ebből 10 csilliárdot erre kell majd költeni...

Nincs profilkép
#172414 envagyok2
2026-06-06 21:44:17

Válasz mtz1221 #172412. hozzászólásáraamiről te beszélsz, ez nem menekültüöghyi kérdés, ez nem migráéndpakrum kérdése, hanem bűnöysgi kérdés. az exhte magyar szomszédom ugyan úgy levágja a fejem, mint vbárki más, de egyelőre az jobban zabvar, hogy a legbecsületesebb magyar emberfajta által túltenyészetet vadak szétbarmolják a gazdasáégom. lehet jobban járnék egy migráénccsak ezek helyet, akinek csak a fejem kell.

Nincs profilkép
#172413 envagyok2
2026-06-06 21:39:40

Válasz d-032a #172407. hozzászólásárarám cvélzol tesó, értem, hanem akkor ki döntse el? te, a borsodi cigány? vagy ki? a döntési mechanizmust már régesrég eldöntö9ttük, minden állampilgár egyformán. ilyen egyszerű ez.
én bevállaom a 7 milliót, de akkor csináljuk azt, hogy ki bevállalja, azok kapjha meg a 6000 csilliárdot kp-ba. nah, mit szülsz hozzá?
korlátozzák magyarorszgé döntési jogát. jah, neked se korlázta senki a döntési jogodat ugye, ha szembe akarsz meni az autüpályán, akkro hagy mehessél szembe, ez a te döntési jogod.

#172412 mtz1221
2026-06-06 21:38:57

Válasz envagyok2 #172409. hozzászólásáraÉn értelek. Te nem akarod megérteni ha be kell fogadnotok valamennyit, akkor nem szt fogják adni aki török és yugó helyett, fél pénzért fog dolgozni a nyugati gyárakban, hogy legyen neki jövője . Hanem a cigányoknál 100x rosszabb fajtát, akinek a koránja megengedi hogy levágja a fejed.smile cursing

Nincs profilkép
#172411 korrektuzlet11
2026-06-06 21:34:50

Válasz d-032a #172407. hozzászólásáraA migránsok EU-ba befogadásának valódi oka a vállalatok munkaerő szükséglete.
A kormányok pedig kiszolgálják a nagyvállalatokat.
Ez látható nálunk is. Csak itt jogszerűen, ésszerűen oldották meg a vendégmunkások behozatalát.
Mégis belekötnek sokan.
Az EU is megtehette volna hogy a 3. világból toboroz munkaerőt.
De még ezt is hülyén csinálták.

Nincs profilkép
#172410 envagyok2
2026-06-06 21:33:56

Válasz Igazi Földönfutó #172406. hozzászólásáranem, lén nem tudtam, hogy ilyenek. én azt látom, hogy minden mászakváltáskor szép fehár ingbe meg sötétkék nadrágba erollereznek a bicikliúton a tdkba, meg seflerbe, meg tudja a tököm hova.
másrészt ha csek ennyi a kibámnságod, akjkor szuerencséd van, teljsülni fog, meg fogod tudni, bizto svagyok benne. szerintem népszavazásra is készülhettek, ki fog derülni mit akar az istenadta magyar nép.

Nincs profilkép
#172409 envagyok2
2026-06-06 21:27:49

Válasz mtz1221 #172404. hozzászólásáraolvasd el még egyszer azt, amit írtam, nem tudom mséhogy mondani, ez élrtelmezhetetlen arra adott válaszként. senki nem akar olyan embert befogadni, mint amit írt valaki, és senki nem kényszerít senkit arra, hogy olyen embert befogadjon.
dehogy a nélmetek meg franciák. franciáknáél ez a gyarmati múltból ered amit migráncsként látni akarnak, ott a zöme nem migráncs, hanem rendes francia áéllampolgár. azt meg ugye ritkán szokták kitolncolni. németországba törökkökkel kezdődött, a német csoda nem lenne, ha nem lettek volna a török meg egyébként juguszláv (akkoriban így hívták az orszgáot) vendégmunkások. a 2015ben fellángolt migráncshullámot pedig valóban fűtötte merkel, ez meg a háborús kelet európai múltjából ered, ugye ők azt hiszik, hogy ők felelősek minden bűnért ami a világban történik, és emiatt túlérzékenyek. olaszoknál nagy a probléma, az egész menekült elosztás onnan ered, de ugye ők is amíg parqdicsomot szedni jött a marokkói, addig kellett, mikor segályért és állampolgárságért áll sorba, az már gáz. a római birodalomra visszvezethető kulturéális gyökerek ott is erősek, sosem volt egyszínű ország, nem is régóüta van olaszország, szóval amit mi nyugati keresztány homogén európának gondolunk, az csak a zárt keleti blokkból tűnik annak, ynugateirópa sosem volt egyszínű.

Nincs profilkép
#172408 t.romsics
2026-06-06 21:21:56

Válasz Igazi Földönfutó #172403. hozzászólásáraEttől még fogyunk, hogy senki sem tudja. Kötelezzünk minden nőt, hogy szüljön 3 gyermeket, mert végül is ez a dolga! Szigorúan a társadalom érdekében. Fogadjunk be egy kis vérfrissítést, hátha az nem buzi, és hajlandó gyermeket csinálni vagy szülni, válogatás nélkül…

Nincs profilkép
#172407 d-032a
2026-06-06 21:20:52

smile whistling
Na ne izéljünk már le ennyire, amatőrbe.
Ne az akarja már eldönteni, hogy kell-e, vagy jó-e a KÖTELEZŐ migráncs paktum Magyarországnak, akinek a felmenői, maguk is migráncsként keveredtek Magyarországra.
Aki nem érzi sajátjának, és nem szereti ezt az országot, hát az persze, hogy könnyen mondja, hogy korlátozzák csak nyugodtan Magyarország döntési jogait, és hagy jöjjön még migráncs, és/vagy hagy fizessünk miatta másoknak.

Én is könnyen mondom, hogy hagy KÖTELEZZÉK csak nyugodtan MárisTörpöt, hogy fogadjon be valakit a házába, vagy fizessen megváltásként 7 millió forintot.
Mert ugye, magyar állampolgárként nem csak jogai, hanem kötelességei is vannak.

Úgyis bevezetésre került ezzel a renccerváltással, a személyreszabott jogalkotás.
Remélem, hogy vagy az eu, vagy az mp-kormány rendeletet hoz máristörp, és/vagy kivagyok befogadási kötelezettségéről.
Ők, úgyis nagyon megértők, befogadók és tolarenciások.
Csak mi, bugris magyarok nem vagyunk azok.
smile rolleyes

Nincs profilkép
#172406 Igazi Földönfutó
2026-06-06 21:20:48

Válasz envagyok2 #172397. hozzászólásáraÉs nem tudtad hogy ilyen a migráns?És ezért várom hogy petike pontról pontra ismertesse mit irt alá.Már csak a transzparencia miatt ia amit beigértek.

Nincs profilkép
#172405 korrektuzlet11
2026-06-06 21:15:47

Válasz t.romsics #172401. hozzászólásáraGoogle a barátjasmile lol
Ha sikerül kiderítenie mennyi a cigány, legyen szíves megosztani.

#172404 mtz1221
2026-06-06 21:14:13

Válasz envagyok2 #172397. hozzászólásáraHagyd te ezt mára, simogasd anyát inkább körbe. Mit gondolsz mikor az egész világ utálja a magyart, majd doktorokat és dolgozni vágyó becsületesen haza küldi a pénzt, embereket fognak küldeni ??? Vagy olyanokat, ahol még te is átgondolnád a Neretvába dobott boszniai fejeket ???smile sweatdrop

Nincs profilkép
#172403 Igazi Földönfutó
2026-06-06 21:13:50

Válasz t.romsics #172401. hozzászólásáraNem tufom de ha olvaom hogy a tisza felmérés szerint van 57 százalék buzi szimpatizáns Mo.-n akkor nem tudom kitől lehet várni a népesedést

Nincs profilkép
#172401 t.romsics
2026-06-06 21:08:45

Válasz Igazi Földönfutó #172388. hozzászólásáraÉn csak arra szeretnék választ kapni, hogy milyen lehetőségeik vannak az európai népeknek arra, hogy ne fogyjanak el. Igen, a magyarokra is igaz ez. (Mondjuk, kiváncsi lennék egy olyan statisztikára, hogy az évente itt született bő 70ezer gyermekből mennyi a cigány. Lehet dobnék egy hátast.) Pîz, ékszer, ház, autó nem vezet eredményre a statisztikák szerint, az már látszik…

Nincs profilkép
#172400 envagyok2
2026-06-06 21:06:46

Válasz rtamas1976 #172396. hozzászólásárapénzt keresek itt.
orvboshoz még nem járok, így nem mondott nekem semmit.
agrwesszív vagyok, ha gyökér jön szembe, ez igaz, elfogyott a türelmem és meguntam őket. de sosem kezdem agresszíven, de ha belémállnak, akkor odateszem magam.

Nincs profilkép
#172399 Igazi Földönfutó
2026-06-06 21:05:37

Válasz Gyula., #172389. hozzászólásáraÉs te ennek örülsz hogy a 6000 milliárdot egyből utaljuk ukrajnának?Tényleg megzakkantál.

Nincs profilkép
#172398 korrektuzlet11
2026-06-06 21:05:24

Képtelenség gyula hazudozásait cáfolni, mert nincs idő, energia.
Neki a CSALÁDI GAZDÁLKODÓ-nak van.smile lol
Hazudott az USA által Ukrajnának adott pénzről.
A euronews szerint:

Az amerikai szövetségi kormányzati források szerint a kongresszus a 2022-es invázió óta öt úgynevezett "kiegészítő előirányzatot" fogadott el, amelyekben 174,2 milliárd dollárt különítettek el Ukrajna számára.

Egy másik amerikai kormányzati nyomkövető - amely a kormányzat több mint 20 felügyeleti szervének adatait gyűjti össze - a főösszeget valamivel magasabbra, 182,8 milliárd dollárra teszi.

Nincs profilkép
#172397 envagyok2
2026-06-06 21:04:05

Válasz Igazi Földönfutó #172394. hozzászólásárailyen embert senki sem akar befogadni, és senki sem ényszerít senkit,h ogy ilsetz befogadjon.

#172396 rtamas1976
2026-06-06 20:57:23

Válasz envagyok2 #172384. hozzászólásáraOrvos, gyógyszerész nem mondta, hogy frontinra nemszabad inni!?

Agresszívá válsz és baromságokat beszélsz.

Jó ausztriában? Mit keresel még mindég itt?

Nincs profilkép
#172395 korrektuzlet11
2026-06-06 20:57:10

Válasz korrektuzlet11 #172393. hozzászólásáraVajon melyik gettóban szocializálódott ez a szerencsétlen?smile lol

Nincs profilkép
#172394 Igazi Földönfutó
2026-06-06 20:56:09

Válasz envagyok2 #172384. hozzászólásáraEzzel szemben a migráns az a személy aki papirok nélkül elindul és elvárja hogy igy befogadják,eltartsák miközben dolgozni nem akar és ráadásul semmibe veszi a befogadó ország törvényeit kultúráját.Nagyjából ez a migráns akik idejönnek Európába.

Nincs profilkép
#172393 korrektuzlet11
2026-06-06 20:55:22

Válasz envagyok2 #172390. hozzászólásáraÍgy viselkedik egy igazi tiszás!!!!!!!
Bravisszimó!!!!!smile lol
A tisza kultúra a toppon.smile lolsmile lol
Ez kell az Agroinfornba.smile lolsmile lol

Nincs profilkép
#172391 envagyok2
2026-06-06 20:52:51

Válasz Igazi Földönfutó #172388. hozzászólásárafogwalmad sincs neked sem, hogy mit jelenbt az a migrációs paktum

Nincs profilkép
#172389 Gyula.,
2026-06-06 20:51:19

Válasz korrektuzlet11 #172375. hozzászólására



Olyan erős a forint, hogy túlteszünk Amerikàn?



A fidesz pàrtiakat sajnàlom, együttérzésem!!!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hirdetés
Termésbiztonság fóma rezisztens repce hibridekkel
Termésbiztonság fóma rezisztens repce hibridekkel
A hazai repcetermesztés az elmúlt években masszív próbatétel elé állította a...
Növényvédelmi előrejelzés: Hőségriadó, aszály és növényvédelmi kihívások országszerte
Növényvédelmi előrejelzés: Hőségriadó, aszály és növényvédelmi kihívások országszerte
Az elmúlt két hétben Magyarország időjárását egyre melegebb, nyárias jellegű...
Sip Silvercut 300 frontkasza
Sip Silvercut 300 frontkasza

1.400.000 Ft

Abbriatta 230cmes disces fűkasza
Abbriatta 230cmes disces fűkasza

799.999 Ft

Iseki 33lóerős traktor
Iseki 33lóerős traktor

2.499.999 Ft

Class disco 300cmes disces fűkasza
Class disco 300cmes disces fűkasza

1.799.999 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]