Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.86 Ft USD 312.6 Ft CHF 384.91 Ft GBP 411.86 Ft

Fórum

Homlokrakodók, targoncás, törzscsuklós rakodók

Létrehozta: Marci3 , 2011-01-31 19:08:34

Kedvencekhez Segítség
2373 hozzászólás
#523 am1987
2014-08-27 09:58:06

Milyen új homlokrakodót ajánlotok Mtz-82-re?
Bála,meg trágyapakolásra?

Nincs profilkép
#522 sanya08
2014-08-15 23:29:30

Üdv,nekem újtikosi van már vagy 5-6 éve mindennapi használatban de idáig nem volt vele gond ,egyszer kellet az egyik munkahengert karmantyúzni

#521 Cajg
2014-08-15 22:46:26

Válasz #520. hozzászólásra
35 mm a csap átmérő

Nincs profilkép
#520 Horváth Róbert
2014-08-14 17:12:51

Tisztelt Kollégák!
Érdeklődnék ismeri-e valaki az újtikosi khr-1500 maszek koppintású homlokrakodót? A sogema adapteren lehetne mérni gémszélességet/vastagságot/csapátmérőt?

#519 CaseIH745XL
2014-08-12 06:47:47

Válasz #518. hozzászólásra


Győrben a Fluid tech tud neked csinálni méretre munka hengert, de szerintem olcsóbb ha keresel valami használt, de jó állapotút.


Nincs profilkép
#518 Petyuska
2014-08-11 21:07:30

Üdv.Egy ilyesmi rakodót akarunk csinálni az mtz re.Olyan gond van hogy nincsen munkahenger ami emelne.Olyan kéne ami csaptól csapig összetolva 75-85cm és erős lenne.Ha újjat tudnék venni azt honna lehet illetve honnan érdemes venni?

#516 Cajg
2014-07-31 23:02:37

Válasz #515. hozzászólásra

So.ge.ma az ikr forgalmazta kb 15-20 éve. Az alváz adapter és a levehetö gémváz van rajta. A gém és a munkahengerek hiányoznak. Párhuzamvezetös. Így vettem az mtz-mre hogy majd csinálok rá gémet de közben eladtam a traktort és megmaradt.Holnap csinálok még képet és felteszem.

Nincs profilkép
#515 Molnár
2014-07-31 19:35:05

Válasz #514. hozzászólásra

Helló néztem a konzolt ez pontosan milyen gyártmány ? milyen hosszú munkahengerek voltak rajta meg ilyenek érdeknének vagy képen hol lehet megnézni milyen a gémje köszi

Nincs profilkép
#512 Molnár
2014-07-31 09:05:00

Sziasztok

Mtz.re homlokrakodót keresek elfogatható árban van valakinek ha igen címem mandras07@citromail.hu előre is köszi

#511 VMisi
2014-06-09 21:40:46


Nyitotta: oli003 2014-06-09 08:43:43

Új hozzászólás
válasz erre >> | #1. hozzászólás, oli003 küldte be 2014-06-09 08:43:43-kor | [TÖRÖL] | Felhasználó kitiltása: egy napra | egy hétre | egy hónapra

Tiszteletem.
Ha van valakinek NBR rakodója kérem segítsen szükségem lenne a középső háromszög szintartó konzol 3 csapszeg furat ának a méretek távolságára.
Előre is köszönöm.

Nincs profilkép
#510 Roy 23
2014-05-07 17:45:00

jo napot Farkas Gyula kepeket tudna kuldeni nekem mert erdekelne engem a rakodo

Nincs profilkép
#509 bogyun
2014-05-07 13:42:32

Üdv Urak!

Munkagép behozatallal próbálkozott már valaki?

Ha igen, esetleg ismeri valaki ezt a céget: www.lorger.ro

Nekem pokoli gyanúsak, de lehet nem lopott az összes...

#508 ..MZ/X..
2014-04-25 07:13:33

Válasz #506. hozzászólásra

Ha kötekedik akkor meg kell neki mondani, hogy nem fixen rászerelt munkaeszköz.
Ha beíratjátok a forgalmiba akkor már rögtön gépkezelői papírokat akarnak, meg mivel emelőműnek minősül így évente felülvizsgálat stb...smile thumbdown

#507 Peti1230
2014-04-24 22:09:23

Válasz #506. hozzászólásra

Forgalmiba kell beírni, le kell vizsgáztatni.
+ neked kell rakodógép kezelői papír

Nincs profilkép
#506 dagadtmadar
2014-04-24 21:08:00

Üdv ha valaki tesz egy rakodót az MTZ-re azt hogyan lehet lepapíroztatni hogy a rend őre ne kössön bele a dologba?
pl: egy új rakodót veszek egy Black Bull-t és a gép lassú járműnek van vizsgáztatva.
hogy lesz hivatalos h rajta a rakodó?

#505 MFM
2014-03-05 19:09:54

Válasz #504. hozzászólásra

Egy ismerősömet is érdekelné, képeket+árakat tudnál küldeni?

Nincs profilkép
#504 Farkas Gyula
2014-03-05 19:06:03

Válasz #502. hozzászólásra

Nálam van használt és új is !

Nincs profilkép
#503 Farkas Gyula
2014-03-05 19:05:50

Válasz #502. hozzászólásra

Nálam van használt és új is !

Nincs profilkép
#502 Roy 23
2014-03-05 18:49:07

sziasztok valaki nem tud egyjo homlokrakodot MTZ re it az email cimem tibimark@yahoo.com nagyon megkoszonem

#501 Vadmalac
2014-01-25 21:54:32

Válasz #500. hozzászólásra

Most már euro kapcsoló kerettel gyártják a rakodókat, tehát a legtöbb komolyabb rakodó márkával kompatibilisek az eszközök. Persze házon belül meg főleg.

#500 Lacus704
2014-01-25 20:35:19

Üdv!

A BB junior 1.2 kompatibilis más rakodó eszközeivel pl TrackLift vagy MetalFach vagy pl az 1.2 re jó a BB 1.4es eszközei?

#499 ..MZ/X..
2014-01-25 17:45:36

Válasz #494. hozzászólásra

Nálam sajnos ilyen gond nincs, fedett helyre nem pakolok. A póton kell a3. sort felérni meg szabad ég alatt a 4.et kazalban. A többire meg ott a kroki kanál.

#498 ..MZ/X..
2014-01-25 17:39:42

Válasz #491. hozzászólásra

Köszi! Épp tegnap vettem egyet. Kézi pumpás raklapemelő volt 1t bír és 1,3 m magasra emel. Pont ilyen cuccot keredtem. Kemény 20e pénz volt. A függesztőkeretet kell megcsinálnom hozzá, meg kap 3 tüskét és megy is. Ha készen lesz dobok róla képet.smile cowboy

#497 fexco
2014-01-25 12:59:28

Válasz #494. hozzászólásra
nemértetted a logikáját,még1kicsit gázos voltak a bálák,és gondolta a okostojás,hogy igy kifujja hamarabb magát a bála.később vissza is rakosgatta a palákat?!smile thumbupsmile thumbupsmile thumbup

#496 bronksz
2014-01-24 18:43:42

Őket kérdezd meg szerintem tudnak segíteni.Hidroszt 99

Nincs profilkép
#495 zoli6886
2014-01-24 17:41:15

Segítséget szeretnék kérni egy O&K L6 3 hengeres deutz motoros homlokrakodóval kapcsolatban. Elromlott a fogaskerék szivattyúja ami a kanálmozgatást és a kormányzást működteti. Mivel a szivattyún semmilyen adattábla nincs ezért nem tudom, hogy milyen teljesítményű szivattyúra van szükségem. A szivattyú a főtengelyre tengelyirányba közvetlen az ékszíjtárcsába kúpos csatlakozással van felszerelve. A szivattyú forgásiránya balos. Ha tudna valaki ehhez való szivattyút, vagy olyan szakembert aki tud segíteni, annak nagyon megköszönném. A gép öreg, de szeretném megjavítani.
Segítségeteket előre is köszönöm!

#494 jamo
2014-01-24 07:43:17

targonca toronnyal ésszel legyetek. Egy okostojás ismerős vett egyet bálátpakolni, fedett színbe, 4sor magasba fér be neki a hesston bála. De már a harmadik felrakásánál leemelgette a a palát a tetőről. Annyi a kinyúlása felfelé a targoncatoronynak. smile w00t

#493 Cajg
2014-01-23 22:50:17

Bocs, Lacus704 hozzászólásához írtam, a hidrak géméhez.

#492 Cajg
2014-01-23 22:44:08

Válasz #405. hozzászólásra
Az én eladó konzolomra rá tudod szerintem rakni MTZ-hez való.

#491 fexco
2014-01-23 21:11:09

Válasz #480. hozzászólásra
üdv.mai hirdetésbe van 1 targoncatorony.erről az a véleményem,szerintem nem lenne jó arra a célra,amire te akarod használni,mivel ez nem nyulik kifele,igy nemtudod vele be-felrakni a 4.sort a kazalba.(a kanibál az emel+kitol)

#490 Lacus704
2014-01-23 18:07:15

Válasz #489. hozzászólásra

Nem baj. Már meg rendeltem az új Juniort smile laughsmile loveye

Nincs profilkép
#489 jocó64
2014-01-23 18:04:22

Válasz #488. hozzászólásra

A régi rakodómat egy barátom vette meg.

#488 Lacus704
2014-01-20 18:37:31

Válasz #487. hozzászólásra

Ha eladod a régi rakodódat lehet engem érdekelne megvételre smile cool
e mailben várok bővebb infót típust képet ha gondolod éppen rakodó vásár előtt állok

Nincs profilkép
#487 jocó64
2014-01-20 17:48:08

Kedves Gazda társaim! Rövid történet:Talán 10-évvel ezelőtt szükségem volt egy homlokrakodóra mert az állatoknak haza kellet hordani a szénát.Akkor találtam meg azt az embert aki megfizethető áron és jó minőségben gyártott nekem egyet .Ezt akkor a garázsban készítette és nálam a helyszinen szerelte fel. Ennek hallatán többen érkeztek hozzám megtekintésre,a próba után azonnal rendeltek tőle 2 db. A mai napig jó állapotban van a rakodó ,igaz tipus újjitás miatt 3 éve ugyan az a gyártó lecserélte ez is tökéletesen működik!!!! Azóta a garázs nagy szerelő csarnokká fejlődött a minőség és gazda barát hozzá állás megmaradt! Környezetemben több ilyen rakodó jól működik szeretik a gazdák. A mai napon egy hótúrót néztem,rendeltem nála, még most is megmaradt az a régi "gazdabarát" gyártó!!!! Nem sír,nem ócsárolja a többit,nem kér állami támogatást,neki a legnagyobb erénye a becsületes munka!!!! További sok sikert,jó egészséget kívánok ! Árvay Csabának és családjának! Kecel

#486 Czanik Sanyi
2014-01-17 21:22:53

#1. hozzászólás, Rémusz küldte be 2014-01-17 21:16:12-kor | [TÖRÖL] | Felhasználó kitiltása: egy napra | egy hétre | egy hónapra

Helló!
Van nekünk egy ferro-flex homlokrakodóhoz joystick. Nem igen értek hozzá. Az ára érdekelne. A szélén van 3 színes gomb a hüvelyk ujjnál + vannak rajta vezetékek. Csak olyan homlokrakodóhoz lehet használni,amin van vezérlőtömb. Tudja valaki, hogy csak simán a joystick mennyibe kerülhet?

#485 csoppika
2014-01-09 00:39:29

Válasz #481. hozzászólásra
Régebbi Hauer konzolod van, ha jól látom... Szóval olyat nézz... Ha kibánod magad a konzol esetleg érdekelne...

#483 MFM
2014-01-08 19:15:00

Válasz #452. hozzászólásra

Mennyit adsz érte? Nekem csak rozsdásodik, annyi rakodóm van a teleszkópostól a homlokrakodóig, hogy nem nagyon használom... Van róla egy kép itt, ha lentebb pörgeted 2013. 06. 11.bár sok nem látszik rajta...
http://www.agroinform.com/search?module=forum&tid=1874&mit=MFM&order=date-desc&list_type=topic

#482 (Claastra)
2014-01-08 18:27:07

Válasz #481. hozzászólásra

van 1 ócsó rakodóm hátul az udvarban valahol

#481 .Norbert
2014-01-08 08:31:24

Válasz #480. hozzászólásra

Nem leszólni akartalak ám smile cowboy de lehet nem is targoncatornyon gondolkozok hanem hozok osztrákból valami olcsó homlokrakodót mert a trakin ki van építve minden csak fel kell rakni smile whistling

#480 ..MZ/X..
2014-01-07 21:28:13

Válasz #476. hozzászólásra

Nézelődsz az aprók között találni többet ami 100 alatt van és 1,5-2t teherbírású. Ebből következtettem, hogy 1t-ás max 2m-es emelési magassággal nem lehet olyan drága. Még ezt is meg kellene rövidíteni, mert 1-1,5 méter emelés elég.
Az összeget meg arra a fajtára mondtam amit az első linkben mutattam, ami a rakodón van. Kép alapján egy szál U szelvény, meg 15-ös durvalemez az eleje. Ami drágább az a munkahenger, de van bontottan így nem hinném, hogy ne lehetne megcsinálni. Csak gondoltam, hátha használ valaki ilyen cuccot és tud pár tanáccsal segíteni kicsit.

Nincs profilkép
#479 sanya08
2014-01-07 21:19:33

#478 fexco
2014-01-07 21:19:16

Válasz #475. hozzászólásra

a kaninbálra értettem a millát.

Nincs profilkép
#477 sanya08
2014-01-07 21:17:29

Ilyen targonca toronnyal tudok szolgálni

#476 .Norbert
2014-01-07 21:10:58

Válasz #474. hozzászólásra

olyan olcsó targonca torony nekem is jó lenne smile w00t

#475 fexco
2014-01-07 21:05:02

Válasz #474. hozzászólásra
+ez meg szerintem nagyon közel van a millához.....

#474 ..MZ/X..
2014-01-07 20:59:08

Válasz #473. hozzászólásra

Ezt már láttam, de sok a csuklópont és ezzel csak egy bálát tudok felvenni. Táblán belül úgy szoktam gyűjteni, hogy 3db-ot viszek az elején, kettőt meg farvillával. Így nem kell sokat futkosni. A targoncatorony megoldású talán jobban használható lenne ilyen módszernél. Ráadásul 40-50e-ből egy fél nap alatt simán össze lehet szegelni ha megerőlteti magát az ember.smile rolleyes

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Sonarol / Klesberg WP SNR 1000 raklapvilla John Deere traktorokhoz
Sonarol / Klesberg WP SNR 1000...

470.000 Ft

Yanmar1810,  kasza,  rendkezelő,  mini bálázó
Yanmar1810, kasza, rendkezelő, mini...

2.880.000 Ft

HYDROFAST H9 erdészeti kiközelítőkocsi - Royal Traktor
HYDROFAST H9 erdészeti kiközelítőkocsi -...

10.880.000 Ft

Hittner kistraktor 40 LE Lombardini olasz motorral, kevés üzemórával, rendezett okmányokkal, 2022-es kalapácsos szárzúzóval eladó, csere érdekel autó, traktor stb.
Hittner kistraktor 40 LE Lombardini...

8.250.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]