Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 313.58 Ft CHF 385.95 Ft GBP 412.71 Ft

Fórum

Műtrágya árak

Létrehozta: , 2009-01-24 13:10:17

Kedvencekhez Segítség
14472 hozzászólás
#12572 Koszi.
2023-05-01 20:44:41

Válasz barazdabetyar. #12564. hozzászólásáraValamit nagyon tudtok.... Itt tavaly ősszel szomszédom elvett a tsz-től 3 hekit hozzá csapott a sajátjához, majd tavaszra kiderült hogy mégsem nyerte meg a földbérletet, maradt a tsz-é, tehát nem kapta meg az első fejtrágyát csak később, ég és föld volt ahol elválasztotta újra a két táblát... Túlművelve nem lett, napraforgó után tárcsa, vetés. Igaz lehet a 28 ezres extra akciós novemberi pétisóban több a kakaó mint a mostaniakban smile sweatdrop

#12571 Koszi.
2023-05-01 20:44:21

Válasz barazdabetyar. #12564. hozzászólásáraValamit nagyon tudtok.... Itt tavaly ősszel szomszédom elvett a tsz-től 3 hekit hozzá csapott a sajátjához, majd tavaszra kiderült hogy mégsem nyerte meg a földbérletet, maradt a tsz-é, tehát nem kapta meg az első fejtrágyát csak később, ég és föld volt ahol elválasztotta újra a két táblát... Túlművelve nem lett, napraforgó után tárcsa, vetés. Igaz lehet a 28 ezres extra akciós novemberi pétisóban több a kakaó mint a mostaniakban smile sweatdrop

Nincs profilkép
#12570 Sk Laci
2023-05-01 19:59:24

Válasz kajszi_71823 #12568. hozzászólásáraEz nagyon jó ár.
Bigés gyártmány?
Láttad a minőségét?
Remélem nem összeállt vacak, amit pajszerozni kell........

Nincs profilkép
#12569 uff
2023-05-01 14:56:00

Válasz barazdabetyar. #12564. hozzászólásárahagytam kontroll területet ,ahol később nyitottam ki a műtrágyaszórót, semmi különbség nincs a beszórt és a szóratlan búza között...megint jó anyagot sikerült venni??

Nincs profilkép
#12568 kajszi_71823
2023-05-01 08:31:49

Válasz ME109G14 #12562. hozzászólására285€ azonnali fizetéssel, ASK Kelet, pétisó

Nincs profilkép
#12567 Mötözö
2023-05-01 07:18:39

Válasz ME109G14 #12565. hozzászólására6000ft volt alig több mint 2 éve

Nincs profilkép
#12566 ..,-:)
2023-05-01 07:10:45

Válasz ME109G14 #12565. hozzászólásáraSzerintem 7-8000smile blush(mondjuk még akkor sem vennék……)

Nincs profilkép
#12565 ME109G14
2023-05-01 05:38:54

Válasz Ares 826 #12563. hozzászólására Mennyi lenne a reális ár a mostani termény árakhoz igazitva ????

#12564 barazdabetyar.
2023-04-30 22:12:18

Válasz Traktoros30 #12540. hozzászólásáraTavaly se,meg idén se vettünk egy szemet se. És néz úgy ki a búza,mint aki műtrágyázott.

Nincs profilkép
#12563 Ares 826
2023-04-30 21:06:44

Válasz ME109G14 #12562. hozzászólásáraMég mindig kúrva sok és sokkkkkkkkkkk!smile hammersmile hammersmile hammersmile hammersmile hammer

Nincs profilkép
#12562 ME109G14
2023-04-30 13:46:26

150 nettó a 30% nitrosol a BIGÉ nél. 130 a 27% os kamionos tétel

Nincs profilkép
#12561 koleoptil
2023-04-28 09:54:16

Üdv! Ki, mennyiért tud jelenleg karbamidot venni? Big bag utec karbamidért 265+áfa/t árat kér a helyi kereskedő de ezt nagyon sokallom. Egyéb helyen 178+áfa/t árat is kaptam már, de a két ár között is kínálnak bőven...

Nincs profilkép
#12560 Mötözö
2023-04-25 14:28:30

ukránnak mondott mas 12.500 netto..hajdudorog..5q big-bag

Nincs profilkép
#12559 Ares 826
2023-04-23 13:07:33

Válasz Bekre Pál #12549. hozzászólásáraEzt nagyon benézted nem hittem a riogatásnak s nem is vettem meg ennyiért nem is fogok, benézted!smile biggrinsmile biggrinsmile biggrin

Nincs profilkép
#12557 Bekre Pál
2023-04-21 18:06:43

Válasz Gandhy #12556. hozzászólásáraJogos, mentségemre szóljon, nem voltam/vagyok/leszek célcsoportsmile thumbup

#12556 Gandhy
2023-04-21 18:05:18

Válasz Bekre Pál #12549. hozzászólásáraEszmeraldának volt szemműtéte smile cool

#12555 #bandi
2023-04-21 14:10:18

Válasz MTZ1221.3 #12554. hozzászólásáraSzerintem sem. Megvárják hogy magától adja el, kezdésnek én az mvm helyében azt mondanám, hogy a középeurópai műtrágyagyártók közül mondjuk te fizesd a legmagasabb rezsit. Ez már jó kedvcsináló.

Nincs profilkép
#12554 MTZ1221.3
2023-04-21 13:48:04

Válasz #bandi #12553. hozzászólásárasmile lolsmile lol
Bar annyiban igazat adok, hogy biztosan nem lenne olcsobb a mutragya, ha NER-es lenne a tulajdonos.

De Bige Urtol sosem veszik el. Ebben biztos lehetsz.

#12553 #bandi
2023-04-21 13:36:19

Válasz mocsencsi1 #12552. hozzászólásáraHa nerkézbe kerül, ne gondold hogy olcsóbb lesz a gané smile sweatdrop Nézd meg az áramot. Amíg e.on-é volt a hálózat, addig drága volt az áram, és kevés volt a rendszerhasználat, tehát az a pénz amit az e.on kap. Most, lőrincé lett, 6 forint az áram, 30 forint meg a rendszerhasználat, milyen érdekes is a világ.

Nincs profilkép
#12552 mocsencsi1
2023-04-21 11:16:22

Igy utólag belegondolva, az antivilág tőzsde bútorai mondták meg a tutit.Ha csak csurdogál az árfolyam, nem mozog sok píz. A nagy besszek és hosszok mozgatják a pízt, hozzák a nagy nyereségeket/bukásokat. Itt is várhatók még biztos nagy ralik, oszt nézünk csak mind mozis a lukon.A nagygyár nagyembere már talán a létéért küzd, fő saját levében, várják már többen a buktát.

Nincs profilkép
#12551 ..,-:)
2023-04-21 10:39:35

40+os N műtrágyát(szerintem), nem szórnék semmire. Terem amit tud nélküle….smile sweatdrop

Nincs profilkép
#12550 ME109G14
2023-04-21 09:26:26

Válasz ..,-:) #12547. hozzászólásáraNálunk a 500- 1000 HA nagygazdák még a mostani felállásba is szemrebbenés nélkül megvennék a 400000ft os nettó áron a 27% mütrágyát!!!!!!! ugy hozzák a 200 lóerős jonikat 80 milió nettóért KP -ra hogy várólista van. 50 miliós nettós szemenkénti vetögépet ne is emlitsük. ENNYI!!!!!!!!

Nincs profilkép
#12549 Bekre Pál
2023-04-21 08:41:50

Válasz ..,-:) #12547. hozzászólásáraHitt a riogatásnak, hogy 70e lesz, ha egyáltalán lesz. Na meg vót rá píze. Ne felejtsd el, itt Isaura szemműtétjére is nagyban ment a gyűjtés...smile thumbupcool

#12548 #bandi
2023-04-21 08:41:31

Válasz ..,-:) #12547. hozzászólására13-as, de meg 10 es kukorica árral is, azért viselhető volt a matek smile laugh De amúgy nyilván, obszcén volt az az összeg, és remélem csak akkor jön vissza amikor már 4000 forint lesz egy kenyér.
Tehát pár év smile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#12547 ..,-:)
2023-04-21 08:28:55

Válasz Ares 826 #12544. hozzászólásáraTátott szájjal mászkálsz örökké abban a bizonyos erdőben…..
Az egész, az akkori gáz ár miatt volt, az akkori forint árfolyam miatt volt, és a lufi akkor pukkant, mikor az “Istened” bevezette a 30 napos export bejelentési faxságot a gabonára, amit a mai napig nem ismerték el, hogy ÓRIÁSI hiba volt !!! Ezzel csak annyi a gond, hogy az Ő zsebükön ezek nem csattannak…
Másik: aki 40 fölött vett nitrogént, annak mi volt a terve, mire akarta szórni !? Kenderre !? Mert másra nem hiszem, hogy megérte……smile sweatdrop

Nincs profilkép
#12545 MrPoke
2023-04-21 07:14:05

Válasz Ares 826 #12544. hozzászólásáraÉn tudok olyan kereskedőt aki bevásárolt drágán műtrágyából és most veszteséggel adja tovább.

Persze ezt a vesztesegét valaholl vissza kell hozni pl malyd a termény felvásárlási árakon.

Nincs profilkép
#12544 Ares 826
2023-04-21 06:48:38

Válasz Traktoros30 #12540. hozzászólásáraÁtbasztak mindenkit a NAGY haszon érdekében akit csak lehetett mindenki! Aki beijedt meg nagyon kellett az megvette, aki meg bírta "cérnával" az kivárt! Sajnos ez van, az tuti volt EXTRA PROFIT de rendesen mint a gyártóknak mint a kupecoknak, a termelő megint szopott de rendesen!

#12542 atisgyulai
2023-04-20 21:28:16

Válasz Ganajos #12536. hozzászólásáraÉs senkiben nem merült fel a kartelezés gyanúja, illetve az extra profit adó kivetésének lehetősége!?
smile cursingsmile hammersmile censored

#12541 #bandi
2023-04-20 20:49:56

Válasz Ganajos #12536. hozzászólásáraA viszonteladó is megvette 30-ért, és most ő is 14-ért adja. Mert ha ott rohad egy évig a raktárában, az még rosszabb.

Nincs profilkép
#12540 Traktoros30
2023-04-20 13:04:05

És ez a szomorú, hogy tavaly ez a portál is és a többi is azzal volt tele, hogy nem lesz műtrágya és 70000 ft lesz egy mázsa stb..... A kapcsolattartó is azt mondta amikor 28-ert megvettük, hogy ennél csak drágább lesz. De mindegy az akkor kellett, hiába most 14 000 ft, ha februárban kellett a műkaki.

Nincs profilkép
#12539 Ares 826
2023-04-20 06:56:18

Válasz Ganajos #12536. hozzászólásáraMocskosul átbaszták a gazdatársadalmat a gyártók meg a kupacok is! Milliárdokat kaszáltak a gazdákon! Vastag bőr van a pofájukon mind a gyártóknak mint a kupecoknak! HA nem vett volna senki sem vagy nagyon keveset vettek volna már 10.000 alatt lenne az ára a 27% műkakinak!

Nincs profilkép
#12538 Sk Laci
2023-04-19 20:30:05

Válasz dvntu #12535. hozzászólásáraGondolkodok, hogy ezért az árért talán rendelek én is.

#12537 Gandhy
2023-04-19 20:19:04

Válasz Ganajos #12536. hozzászólásáraaratás környékén lesz az alsó holtponton, na akkor kell meghozni a stratégiai döntést smile cool vagy nem smile laugh

#12536 Ganajos
2023-04-19 20:13:05


Vajon meddig csökkenhet az ár, és mikor indul meg újra felfele?
Valaki raktároz valamennyit esetleg, vagy még nem érdemes?
Érdekes, hogy 133 ért is megéri értékesíteni, akkor mennyit kerestek rajt, amikor 400’ért vettük?smile angry

Nincs profilkép
#12535 dvntu
2023-04-19 20:04:49

Válasz Sk Laci #12534. hozzászólásáraTegnap rendeltem meg. Április 25-re igazolták vissza a szállítást ezzel az árral.

Nincs profilkép
#12532 Mötözö
2023-04-19 16:02:53

Válasz A.I. #12531. hozzászólásáraamit tudok .az a melegen granulált-azonnal oldódó hunfert 8-20-27 +mezoelemek...ez 30300 netto..ikr hajdunánás

Nincs profilkép
#12531 A.I.
2023-04-19 10:44:55

Sziasztok!
3x15 komplex friss árat tud valaki?
Előre is köszönöm.

#12530 Hunter_
2023-04-19 09:08:24

Válasz dvntu #12528. hozzászólásáraIlyeneket hallok én is, köszönöm!

Nincs profilkép
#12529 Ares 826
2023-04-19 07:37:49

Válasz dvntu #12528. hozzászólásáraNa végre rájött az öreg bankár hogy a 180 az sok de nagyon sokkkkkk is???

#12527 Hunter_
2023-04-18 21:51:24

Friss Hajdú megyei 27-es árakat tud valaki?

Nincs profilkép
#12526 R Sándor
2023-04-14 18:05:07

Válasz bubu13 #12525. hozzászólásáraJobb mint ha 41 ért vettük volna. smile thumbup

Nincs profilkép
#12524 R Sándor
2023-04-14 17:48:16

Válasz Ares 826 #12522. hozzászólására2000 liter kellett akkor bigénél 25 volt az ára egy helyi nagy gazda azt mondta hogy ennyiért ad . A legnagyobb biznisz az volt amikor 28+ fa ért megvettem egy kamionnal bigétől smile cursing Akkor annyi volt az akciós ár.smile cursing

Nincs profilkép
#12523 zsoltbohos74
2023-04-14 07:37:04

Pétisó
Pétfürdő 14000/q

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Növényvédelmi előrejelzés: Hőségriadó, aszály és növényvédelmi kihívások országszerte
Növényvédelmi előrejelzés: Hőségriadó, aszály és növényvédelmi kihívások országszerte
Az elmúlt két hétben Magyarország időjárását egyre melegebb, nyárias jellegű...
1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
A RAGT Vetőmag Kft. története a gazdák által alapított francia anyavállalattal...
JLG H800 AJ Emelőkosaras munkagép,  Kompakt önjáró karos emelő
JLG H800 AJ Emelőkosaras munkagép,...

4.500.000 Ft

Tiszakécskén mezőgazdasági terület eladó
Tiszakécskén mezőgazdasági terület eladó

4.500.000 Ft

Hesston silózó
Hesston silózó

520.000 Ft

Valtra N111 névre hallgat, 124 lóerős vontató
Valtra N111 névre hallgat, 124 lóerős...

14.900.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]