Válasz #2715. hozzászólásra Nagyon kőnyű.El vágsz egy magas nyomású
csövet rá húzol egy benzin cső szerűséget és azt még jobban leszűkíted
úgy hogy kb 1mm-er legyen a belső átmérő.Majd le fény képezem az enyémet.
Válasz #2712. hozzászólásra
Üdv
Én most csináltam egyet én úgy csináltam fel tettem az adagolót a helyére,rá hoztam a kézi gázt,crovával el kezdtem hajtani a főtengelyt.Mikor meg jelent a gáz olaj rá tettem egy kapilláris csövet.Tovább hajtom addig amíg abba is meg jelenik az olaj.Úgy hogy középen legyen a szint.Utána szép lassan tekerd mert mikor meg mozdul a szint akkor pont a jelen legyen a főtengely!!Érthető voltam?Ha nem bocs,szólj majd másképp írom.
Segítségetekre lenne szükségem! A t-16m motor előbefecskendezési szög beállítása/felülvizsgálatára lennék kíváncsi, hogy ki hogyan csinálja, megmondom miért ,a könyvbe ami le van írva de az elég szegényes, és már egyszer olvastam benne egy olyan részt, hogy az adagolószivattyú hajtófogáskeréknél található 3 orosz betű miket jelöl már az emlékezetemben elvesztek ezek az infok, és más probléma nem lehet már mint csak ez ebben kérném a segítséget
Válasz #2707. hozzászólásra
Sok minden.
Akár az akksid is megadhatta magát. De lehet, hogy az áramkapcsoló van elégve vagy egy rossz érintkezésed van valamelyik főkábelen.
Üdv Úrak
Lenne egy kérdésem rá kapcsolóm a test kapcsolót,halványabban világít a vissza jelző lámpa mint eddig és most nem is indul belülről.Mi lehet a baj??????????
Sajna igyvan és nem kapsz érte semmit ezt a bagázs hivatalnokot kikellene rúgni a francba ,ezek miatt nem megy az ország semmire nagy hátráltatoja az országnak szégyellem hogy hagytuk öket kicsiszolódni a nép véres verejtékén.
Meg van a műszaki a trakin.Ez az ország csak kizsákmányolja a parasztokat!!!!Az enyém ki lett vonva végleg a forgalomból,és most újra vissza kellet helyeztetni.20000ftMűszaki;20000ft eredetiségi vizsga;10000ft biztosítás;20000ft okmány irodaEz kész rablás!!!!!!
A t16 os t25 ös motorjárol ami nem egy mostani konstrukcio de megbizhato motor,egy mostani hassonló kategoriás moci lehet hogy 20 25 loval erösebb meg talán valamivel kevesebbet fogyaszt de nem biztos hogy fogunk vele találkozni 30év mulva ugyan ijen jol működve..
Egy T-16-os hátulja volt az orr súly ami eladó meg egy első híd elsővel húztam talán vitte volna 2. is de nem akartam kínozni.
elég kemény volt a talaj még az őszi esők elött volt
Üdv.Igen meg lett.Nem ment messzire.
Nem tudom jól mondom -e.Elektromos feszszabályzó van rajta.Nem mechanikus.
Két vezeték megy rá stekerrel.
Az egyik valamiért lecsúszott róla.
Olcsón meg úsztam.
Már én is úgy voltam hogy mtz helyet a t-16-ossal fogom húzni a friss szántásba az 5 méteres nehéz simított de úgy gondoltam hogy azért egy hegyet nem kéne síkra simítani ezért inkább mtz-vel csináltam!
7217 hozzászólás
Válasz #2715. hozzászólásra Nagyon kőnyű.El vágsz egy magas nyomású
Majd le fény képezem az enyémet.
csövet rá húzol egy benzin cső szerűséget és azt még jobban leszűkíted
úgy hogy kb 1mm-er legyen a belső átmérő.
Válasz #2714. hozzászólásra Üdv régen láttalak














A műszakin nem de az okmány iroda
Válasz #2713. hozzászólásra

Minden világos, elméletben én is így szoktam csinálni, csak nem tudom honnan kell szerezni kapilláris csövet?..
Válasz #2705. hozzászólásra
Üdv.Szöröztek-e a műszakin?
Válasz #2712. hozzászólásra
Üdv
Én most csináltam egyet én úgy csináltam fel tettem az adagolót a helyére,rá hoztam a kézi gázt,crovával el kezdtem hajtani a főtengelyt.Mikor meg jelent a gáz olaj rá tettem egy kapilláris csövet.Tovább hajtom addig amíg abba is meg jelenik az olaj.Úgy hogy középen legyen a szint.Utána szép lassan tekerd mert mikor meg mozdul a szint akkor pont a jelen legyen a főtengely!!Érthető voltam?Ha nem bocs,szólj majd másképp írom.
Helo!
Segítségetekre lenne szükségem!
A t-16m motor előbefecskendezési szög beállítása/felülvizsgálatára lennék kíváncsi, hogy ki hogyan csinálja, megmondom miért ,a könyvbe ami le van írva de az elég szegényes, és már egyszer olvastam benne egy olyan részt, hogy az adagolószivattyú hajtófogáskeréknél található 3 orosz betű miket jelöl 
már az emlékezetemben elvesztek ezek az infok
, és más probléma nem lehet már mint csak ez ebben kérném a segítséget
Köszi a válaszokat!



Meg van a hiba:Sikerült meg csinálni a vissza jelző égőnek nem volt rendes teste.
Válasz #2707. hozzászólásra
Szia!
Lehet akkumulátor vagy valamelyik kábelnél,vezetéknél érintkezési hiba,vagy gyújtáskapcsoló.
Válasz #2708. hozzászólásra



A kábelek érintkezése az sokszor megtréfálja az embert!! Rozsdás valahol a fém és már nem is érintkezik!!
Válasz #2707. hozzászólásra
Sok minden.
Akár az akksid is megadhatta magát. De lehet, hogy az áramkapcsoló van elégve vagy egy rossz érintkezésed van valamelyik főkábelen.
Üdv Úrak
Lenne egy kérdésem rá kapcsolóm a test kapcsolót,halványabban világít a vissza jelző lámpa mint eddig és most nem is indul belülről.Mi lehet a baj??????????
Sajna igyvan és nem kapsz érte semmit ezt a bagázs hivatalnokot kikellene rúgni a francba ,ezek miatt nem megy az ország semmire nagy hátráltatoja az országnak szégyellem hogy hagytuk öket kicsiszolódni a nép véres verejtékén.
Meg van a műszaki a trakin.Ez az ország csak kizsákmányolja a parasztokat!!!!Az enyém ki lett vonva végleg a forgalomból,és most újra vissza kellet helyeztetni.20000ftMűszaki;20000ft eredetiségi vizsga;10000ft biztosítás;20000ft okmány iroda





Ez kész rablás!!!!!!
Válasz #2703. hozzászólásra
Mert az azonos térfogat nagyságú motor fel van húzva.És túl van bonyolítva.
Ja értem.
A t16 os t25 ös motorjárol ami nem egy mostani konstrukcio de megbizhato motor,egy mostani hassonló kategoriás moci lehet hogy 20 25 loval erösebb meg talán valamivel kevesebbet fogyaszt de nem biztos hogy fogunk vele találkozni 30év mulva ugyan ijen jol működve..
Válasz #2701. hozzászólásra
Milyen motoról beszéltek ?
Válasz #2700. hozzászólásra
Igen ilyen a motorja. Méltánytalanul lenézett gépek ezek ma már, sajnos.
ha jól emlékszem a t-25 nek is ilyen a motorja.
annyi biztos hogy még mai szemmel nézve is igencsak takarékos jószágok ezek mind egy szálig...
Válasz #2692. hozzászólásra

Nem semmi egy géprzet ez.....
Válasz #2692. hozzászólásra






nagyon jó volt nézni
A hétvégén fűrészeltünk az egyik haver t-16-ossal.Csurig tankoltuk,fűrészeltünk 3 órát és épphogy belefért 2liter.
Válasz #2692. hozzászólásra


Válasz #2693. hozzászólásra
Egy T-16-os hátulja volt az orr súly ami eladó meg egy első híd elsővel húztam talán vitte volna 2. is de nem akartam kínozni.
elég kemény volt a talaj még az őszi esők elött volt
Válasz #2692. hozzászólásra
Hányadikban húztad?2-3?Egész szépen vitte de nem tudott valami mélyen dolgozni gondolom kemény volt a talaj.Mi volt a platón az orrsúly?
Feltöltöttem az ígért videókat az alábbi linken tekinthető meg elnézést hogy csak most tettem fel de sajnos elég sok volt az őszi munka.
http://youtu.be/Zvbwc-ahWpY
http://youtu.be/bwN0mGHOAaQ
http://youtu.be/MP3QhdfQ76g
Válasz #2690. hozzászólásra

oh yee
Válasz #2689. hozzászólásra

http://www.youtube.com/watch?v=nmj7On4F1lo
Válasz #2685. hozzászólásra
4800 a forgalmi, 6000 az igazoló lap és még az éves biztosítás díja amit úgyis ki kell fizetni
Válasz #2685. hozzászólásra
4800 a forgalmi, 6000 az igazoló lap és még az éves biztosítás díja amit úgyis ki kell fizetni
Válasz #2686. hozzászólásra

Keresem keresem a nyugtát de nem találom.Az biztos,hogy nem volt sok.Tízen ezer forint.Még beszéltük is,hogy nem volt sok.
Nem adom még föl.
Azt meg köszönném!!!!!!!!!
Én tavaly irattam át de nem tudnám meg mondani.
Utána nézek.
Íratott valaki a nevére T16-ost,ha igen mennyi a költsége?
Válasz #2681. hozzászólásra Valahogy biztos lehet mert volt valami gyári megoldás is csak nem tudom,hogy.
Válasz #2680. hozzászólásra Üdv


Akkor jó
fiuk egy kérdésem lenne hogy a t16 os trakival lehet mütrágyát szorni ha az elejére felteszem?
Válasz #2679. hozzászólásra
Üdv.Igen meg lett.Nem ment messzire.
Nem tudom jól mondom -e.Elektromos feszszabályzó van rajta.Nem mechanikus.
Két vezeték megy rá stekerrel.
Az egyik valamiért lecsúszott róla.
Olcsón meg úsztam.
Válasz #2678. hozzászólásra

Meg lett????????????
Nincsen töltésem a kis trakin.Egyik percről a másikra elment.Holnap kereshetem.
Válasz #2676. hozzászólásra




Hogy mered pocsékolni azt a drága gázolajat, a nejed tudja???????
Válasz #2675. hozzászólásra

Már én is úgy voltam hogy mtz helyet a t-16-ossal fogom húzni a friss szántásba az 5 méteres nehéz simított de úgy gondoltam hogy azért egy hegyet nem kéne síkra simítani ezért inkább mtz-vel csináltam!
elfogyott a tárcsázni való
majd jövőre 

Válasz #2666. hozzászólásra

Hol a vidi?Nem felejtünk.
had lássuk..
Válasz #2666. hozzászólásra
Hej hol van az a vidi?
Válasz #2666. hozzászólásra

én is várom nagyon csak de azért nem egy ih tárcsa lapokkal gondolom én ezt az egészet hanem gondolom kisebbek
Válasz #2666. hozzászólásra
Képeket vagy videót nyugodtan csinálhattál volna!Nálunk néha az mtz-ék finganak a 2.8 tárcsa előtt!
Válasz #2666. hozzászólásra
Ezt meg nézném is
Válasz #2666. hozzászólásra




Nem nehezebb a tárcsa mint a trakid????? Ha a tárcsa 2,7 méteres és vontatott.