Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 352.36 Ft USD 308.45 Ft CHF 381.24 Ft GBP 408.5 Ft

Fórum

T-16M traktor

Létrehozta: Vendég , 2008-01-29 12:30:36

Kedvencekhez Segítség
7217 hozzászólás
#2717 Maszek Zs
2013-11-18 08:30:47

Válasz #2715. hozzászólásra Nagyon kőnyű.El vágsz egy magas nyomású
csövet rá húzol egy benzin cső szerűséget és azt még jobban leszűkíted
úgy hogy kb 1mm-er legyen a belső átmérő.smile sneakyMajd le fény képezem az enyémet.

#2716 Maszek Zs
2013-11-18 08:27:20

Válasz #2714. hozzászólásra Üdv régen láttalaksmile biggrin
A műszakin nem de az okmány iroda smile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursing

Nincs profilkép
#2715 Gyoszor
2013-11-17 23:03:42

Válasz #2713. hozzászólásra

Minden világos, elméletben én is így szoktam csinálni, csak nem tudom honnan kell szerezni kapilláris csövet?.. smile huh smile laugh

Nincs profilkép
#2714 ÖregDömperes
2013-11-17 20:04:04

Válasz #2705. hozzászólásra

Üdv.Szöröztek-e a műszakin?

#2713 Maszek Zs
2013-11-17 17:55:46

Válasz #2712. hozzászólásra
Üdv
Én most csináltam egyet én úgy csináltam fel tettem az adagolót a helyére,rá hoztam a kézi gázt,crovával el kezdtem hajtani a főtengelyt.Mikor meg jelent a gáz olaj rá tettem egy kapilláris csövet.Tovább hajtom addig amíg abba is meg jelenik az olaj.Úgy hogy középen legyen a szint.Utána szép lassan tekerd mert mikor meg mozdul a szint akkor pont a jelen legyen a főtengely!!Érthető voltam?Ha nem bocs,szólj majd másképp írom.smile smile

#2712 Myrrdin
2013-11-17 17:36:53

Helo!

smile helpsmilieSegítségetekre lenne szükségem!smile helpsmilie A t-16m motor előbefecskendezési szög beállítása/felülvizsgálatára lennék kíváncsi, hogy ki hogyan csinálja, megmondom miért ,a könyvbe ami le van írva de az elég szegényes, és már egyszer olvastam benne egy olyan részt, hogy az adagolószivattyú hajtófogáskeréknél található 3 orosz betű miket jelöl smile hammersmile hammermár az emlékezetemben elvesztek ezek az infoksmile oops, és más probléma nem lehet már mint csak ez ebben kérném a segítségetsmile helpsmilie

#2711 Maszek Zs
2013-11-17 17:18:41

Köszi a válaszokat!
Meg van a hiba:Sikerült meg csinálni a vissza jelző égőnek nem volt rendes teste. smile smilesmile smilesmile smilesmile smile

#2710 Gerimur
2013-11-17 15:43:33

Válasz #2707. hozzászólásra
Szia!
Lehet akkumulátor vagy valamelyik kábelnél,vezetéknél érintkezési hiba,vagy gyújtáskapcsoló.

#2709 ARES-826
2013-11-17 08:48:22

Válasz #2708. hozzászólásra

A kábelek érintkezése az sokszor megtréfálja az embert!! Rozsdás valahol a fém és már nem is érintkezik!!smile blinksmile sweatdropsmile sweatdrop

Nincs profilkép
#2708 MPA82
2013-11-17 08:46:15

Válasz #2707. hozzászólásra
Sok minden.
Akár az akksid is megadhatta magát. De lehet, hogy az áramkapcsoló van elégve vagy egy rossz érintkezésed van valamelyik főkábelen.

#2707 Maszek Zs
2013-11-16 22:07:02

Üdv Úrak
Lenne egy kérdésem rá kapcsolóm a test kapcsolót,halványabban világít a vissza jelző lámpa mint eddig és most nem is indul belülről.Mi lehet a baj??????????

Nincs profilkép
#2706 szeki 2
2013-11-14 19:43:11

Sajna igyvan és nem kapsz érte semmit ezt a bagázs hivatalnokot kikellene rúgni a francba ,ezek miatt nem megy az ország semmire nagy hátráltatoja az országnak szégyellem hogy hagytuk öket kicsiszolódni a nép véres verejtékén.

#2705 Maszek Zs
2013-11-14 19:18:44

Meg van a műszaki a trakin.Ez az ország csak kizsákmányolja a parasztokat!!!!Az enyém ki lett vonva végleg a forgalomból,és most újra vissza kellet helyeztetni.20000ftMűszaki;20000ft eredetiségi vizsga;10000ft biztosítás;20000ft okmány irodasmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingsmile cursingEz kész rablás!!!!!!

Nincs profilkép
#2704 Sanyi74
2013-11-13 22:17:21

Válasz #2703. hozzászólásra
Ja értem.smile smile Mert az azonos térfogat nagyságú motor fel van húzva.És túl van bonyolítva.

Nincs profilkép
#2703 szeki 2
2013-11-13 22:09:53

A t16 os t25 ös motorjárol ami nem egy mostani konstrukcio de megbizhato motor,egy mostani hassonló kategoriás moci lehet hogy 20 25 loval erösebb meg talán valamivel kevesebbet fogyaszt de nem biztos hogy fogunk vele találkozni 30év mulva ugyan ijen jol működve..

Nincs profilkép
#2702 Sanyi74
2013-11-13 21:58:59

Válasz #2701. hozzászólásra
Milyen motoról beszéltek ?smile confused

Nincs profilkép
#2701 Mérnökferi
2013-11-13 21:44:50

Válasz #2700. hozzászólásra
Igen ilyen a motorja. Méltánytalanul lenézett gépek ezek ma már, sajnos.

Nincs profilkép
#2700 a2457
2013-11-13 00:46:35

ha jól emlékszem a t-25 nek is ilyen a motorja.
annyi biztos hogy még mai szemmel nézve is igencsak takarékos jószágok ezek mind egy szálig...

Nincs profilkép
#2698 szeki 2
2013-11-12 20:32:30

Nem semmi egy géprzet ez.....

#2696 Maszek Zs
2013-11-11 16:39:09

A hétvégén fűrészeltünk az egyik haver t-16-ossal.Csurig tankoltuk,fűrészeltünk 3 órát és épphogy belefért 2liter.smile thumbupcoolsmile thumbupcool

#2694 mz/x
2013-11-11 15:57:05

Válasz #2693. hozzászólásra

Egy T-16-os hátulja volt az orr súly ami eladó meg egy első híd elsővel húztam talán vitte volna 2. is de nem akartam kínozni.
elég kemény volt a talaj még az őszi esők elött volt

#2693 prütyi
2013-11-11 15:33:07

Válasz #2692. hozzászólásra

Hányadikban húztad?2-3?Egész szépen vitte de nem tudott valami mélyen dolgozni gondolom kemény volt a talaj.Mi volt a platón az orrsúly?

#2692 mz/x
2013-11-11 15:11:39

Feltöltöttem az ígért videókat az alábbi linken tekinthető meg elnézést hogy csak most tettem fel de sajnos elég sok volt az őszi munka.

http://youtu.be/Zvbwc-ahWpY

http://youtu.be/bwN0mGHOAaQ

http://youtu.be/MP3QhdfQ76g

#2690 Myrrdin
2013-11-04 20:14:18

Válasz #2689. hozzászólásra

http://www.youtube.com/watch?v=nmj7On4F1lo

smile surrender

#2689 mz/x
2013-11-04 19:09:50

Válasz #2685. hozzászólásra

4800 a forgalmi, 6000 az igazoló lap és még az éves biztosítás díja amit úgyis ki kell fizetni

#2688 mz/x
2013-11-04 19:09:44

Válasz #2685. hozzászólásra

4800 a forgalmi, 6000 az igazoló lap és még az éves biztosítás díja amit úgyis ki kell fizetni

Nincs profilkép
#2687 ÖregDömperes
2013-10-30 20:36:17

Válasz #2686. hozzászólásra

Keresem keresem a nyugtát de nem találom.Az biztos,hogy nem volt sok.Tízen ezer forint.Még beszéltük is,hogy nem volt sok.
Nem adom még föl.smile w00t

#2686 Maszek Zs
2013-10-29 20:35:04

Azt meg köszönném!!!!!!!!!

Nincs profilkép
#2685 ÖregDömperes
2013-10-29 20:33:00

Én tavaly irattam át de nem tudnám meg mondani.
Utána nézek.

#2684 Maszek Zs
2013-10-29 18:35:38

Íratott valaki a nevére T16-ost,ha igen mennyi a költsége?

#2683 Maszek Zs
2013-10-27 20:47:52

Válasz #2681. hozzászólásra Valahogy biztos lehet mert volt valami gyári megoldás is csak nem tudom,hogy.smile blushing

Nincs profilkép
#2681 dávidka234567
2013-10-27 20:45:15

fiuk egy kérdésem lenne hogy a t16 os trakival lehet mütrágyát szorni ha az elejére felteszem?

Nincs profilkép
#2680 ÖregDömperes
2013-10-27 20:00:50

Válasz #2679. hozzászólásra

Üdv.Igen meg lett.Nem ment messzire.
Nem tudom jól mondom -e.Elektromos feszszabályzó van rajta.Nem mechanikus.
Két vezeték megy rá stekerrel.
Az egyik valamiért lecsúszott róla.
Olcsón meg úsztam.

#2679 Maszek Zs
2013-10-27 19:49:03

Válasz #2678. hozzászólásra
Meg lett????????????smile whistlingsmile whistling

Nincs profilkép
#2678 ÖregDömperes
2013-10-26 19:39:22

Nincsen töltésem a kis trakin.Egyik percről a másikra elment.Holnap kereshetem.

#2677 ARES-826
2013-10-22 06:44:33

Válasz #2676. hozzászólásra

Hogy mered pocsékolni azt a drága gázolajat, a nejed tudja???????smile biggrinsmile biggrinsmile biggrinsmile biggrin

#2676 prütyi
2013-10-21 21:38:06

Válasz #2675. hozzászólásra

Már én is úgy voltam hogy mtz helyet a t-16-ossal fogom húzni a friss szántásba az 5 méteres nehéz simított de úgy gondoltam hogy azért egy hegyet nem kéne síkra simítani ezért inkább mtz-vel csináltam!smile tongue

#2675 Myrrdin
2013-10-21 21:24:43

elfogyott a tárcsázni való smile lolsmile lol majd jövőre smile thumbupsmile thumbup

#2674 prütyi
2013-10-21 20:29:58

Válasz #2666. hozzászólásra

Hol a vidi?Nem felejtünk.smile tongue

Nincs profilkép
#2673 szeki 2
2013-10-18 20:59:54

had lássuk..

Nincs profilkép
#2672 Sanyi74
2013-10-17 20:39:27

Válasz #2666. hozzászólásra
Hej hol van az a vidi?smile biggrin

#2671 Myrrdin
2013-10-14 15:56:11

Válasz #2666. hozzászólásra

én is várom nagyon csak de azért nem egy ih tárcsa lapokkal gondolom én ezt az egészet hanem gondolom kisebbek smile thumbup

#2670 prütyi
2013-10-14 14:23:46

Válasz #2666. hozzászólásra

Képeket vagy videót nyugodtan csinálhattál volna!Nálunk néha az mtz-ék finganak a 2.8 tárcsa előtt!

Nincs profilkép
#2669 Sanyi74
2013-10-13 12:03:37

Válasz #2666. hozzászólásra
Ezt meg nézném is smile huh

#2668 ARES-826
2013-10-13 12:01:20

Válasz #2666. hozzászólásra

Nem nehezebb a tárcsa mint a trakid????? Ha a tárcsa 2,7 méteres és vontatott. smile lolsmile lolsmile lolsmile lol

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Csökken a tejtermelés, emelkedik az olasz ár
Csökken a tejtermelés, emelkedik az olasz ár
Lassú enyhülés jelei látszanak a tejpiacon, de az árak annyira a gödörben...
Olyan célt tűzött ki az EU, amivel a repce még sokáig sztár marad
Olyan célt tűzött ki az EU, amivel a repce még sokáig sztár marad
Hiába a használt olajokat, zsírokat előnyben részesítő uniós energiapolitika, a...
Kuhn 310cmes disces fűkasza
Kuhn 310cmes disces fűkasza

2.799.999 Ft

Samasz 300cmes disces fűkasza
Samasz 300cmes disces fűkasza

899.999 Ft

Kukorica adapter
Kukorica adapter

300.000 Ft

John Deere eladó
John Deere eladó

10 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]