Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 350.26 Ft USD 302.11 Ft CHF 380.52 Ft GBP 405.52 Ft

Fórum

Disznóvágás

Létrehozta: ..MZ/X.. , 2017-02-18 15:11:53

Kedvencekhez Segítség
598 hozzászólás
#598 mtz1221
2026-03-25 19:41:49

Válasz Gumóka #596. hozzászólásáraMennyen el, nézesse meh terheléses tesztel a cukorját. Vagy jobbik esetben nősüljön meg.smile sweatdropsmile sweatdropsmile sweatdrop

#597 mtz1221
2026-03-25 19:39:36

Válasz Törppapa #595. hozzászólásáraMagadból indulsz ki ?smile tongue Itt a zasszony veri már pár éve a fejét a falba mikor összeveszünk, hogy ekkora barom nincs mint ő, pedig nem is volt sexmániás. Nem érti hogy vettem el az eszét, ezzel hogy gondolkodni sem bírt, mielőtt hozzámjött.smile hammer Úgyhogy én is bánom azt a pár centit, csak úgy hogy lekelett volna belőle anno vágni.smile lolsmile lol

#596 Gumóka
2026-03-25 13:57:32

Na de mit szóljon az, akinek nincs hasa?smile lol

#595 Törppapa
2026-03-25 13:09:31

Válasz mtz1221 #594. hozzászólásáraMost már értem miért a hasadnak örül jobban az asszony,fogadd meg a tanácsot a 2 centi plusszról.smile whistling

#594 mtz1221
2026-03-24 23:03:46

Válasz medikus #593. hozzászólásáraNekem a hossza soha nem változik, csak a fi-je.smile lolsmile lolsmile lol

#592 mtz1221
2026-03-24 22:04:59

Válasz Törppapa #589. hozzászólásáraMstek ? 3x akkora, mind amennyit eltakar.smile lolsmile lolsmile lol

#591 Ohaza63
2026-03-24 20:47:23

Válasz Törppapa #589. hozzászólásáraÜdv!

Erre mondják a hasas, testesebb emberek, hogy olyankor legalább árnyékban a feje!smile laughsmile lol

#590 Ohaza63
2026-03-24 20:45:25

Válasz medikus #586. hozzászólásáraÜdv!

Azért az kellemetlen lenne, ha pl. 60 ford/perc forgási fordulatnál, hirtelen görcsöt kapna a speciális hüvelyizma és akkor nem menet lenne a cerkán, hanem szaladnál az urológushoz a kezedben lévő leszakadt, letekeredett cerkával, hogy varrja vissza!!! smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lolsmile lolsmile lol

#589 Törppapa
2026-03-24 19:48:33

Válasz mtz1221 #569. hozzászólásáraAz aránypárral arra gondoltam,hogy ha az x centi pocak eltakar 1/3-ot akkor mekkora 3x cerka.smile devil

#588 mtz1221
2026-03-24 18:45:05

Na, de azért igazi disznóvágási hangulatot csináltam itt, ha valaki nem lett volna még ilyen igazi falusin. .smile thumbup

#586 medikus
2026-03-24 18:02:02

Válasz Ohaza63 #584. hozzászólásáraVan olyan hogy hanyatt fekszel,a menyecske hálóba csavarva forog,és menetet vág a lécre! Ott nem kell félni hogy nem tudsz utána felkelni!smile lolsmile lol

#585 Ohaza63
2026-03-24 17:55:16

Válasz mtz1221 #577. hozzászólásáraÜdv!

Itt is azok a legnagyobb Tiszások, akik mindent megkaptak és felvettek, amit csak lehetett.smile sweatdrop

A magyar az Szerbiában is magyar, nem tud kibújni a bőréből, persze tisztelet a kivételnek.smile sweatdrop
Ők a hangos kisebbség!smile thumbdown

#584 Ohaza63
2026-03-24 17:52:10

Válasz medikus #580. hozzászólásáraÜdv!

Azokból a pózokból 60 év felett már csak a csontkovács tud visszahozni!!smile laughsmile lol

Azt nem nagyon kellene már erőltetni!!smile laughsmile lol

#582 mtz1221
2026-03-24 15:15:16

Válasz medikus #580. hozzászólásáraMajdha tőle hallom, hiszem.smile lolsmile lolsmile lol

#581 mtz1221
2026-03-24 15:14:05

Válasz Gumóka #579. hozzászólásáraÚj mosógépek már nem ugrálnak 15+ centiket. Milyen régi mosógépe van a te babádnak ?smile sweatdropsmile tongue

#580 medikus
2026-03-24 15:10:58

Válasz mtz1221 #578. hozzászólásáraA Káma Szutrán túl vagyunk!smile lol

#579 Gumóka
2026-03-24 14:00:59

Válasz mtz1221 #578. hozzászólásáraElőtte azért tegyenek be egy adag mosást és várják meg, még centrifugál!smile lol

#578 mtz1221
2026-03-24 13:40:43

Válasz medikus #576. hozzászólásáraÜltesd rá a mamát a mosógépre, mond hogy én ajánlottam.smile tongue

#577 mtz1221
2026-03-24 13:39:07

Válasz Ohaza63 #575. hozzászólásáraNem hiszed el, pár faluval mellettünk találtam tiszás szimpatizánsos csoportot. Úgy megbactam a zanyukat, hogy kitíltották a gyereket a facebukról. Elmúlt időben felszedtek minden támogatást tőletek, most meg tiszás szart beszélnek. Nem tudom elhinni, hogy vannak ilyen emberek a világon, miért nem nyeli el őket a föld ?smile hammersmile hammersmile hammer

#576 medikus
2026-03-24 13:06:30

Válasz mtz1221 #573. hozzászólásáraAz a legjobb ha megfogja a fa tövét!smile lolsmile lolsmile lol

#575 Ohaza63
2026-03-24 12:43:18

Válasz mtz1221 #573. hozzászólásáraÜdv Barátom!

Látod milyen szolidáris a magyar gazdatársadalom a külhoni testvéreikkel.smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lol

Még a legnagyobb munka dandárjában is időt szakít a jótanácsok elküldésére neked.smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lol

Ezt becsüld meg!!! smile thumbupcoolsmile thumbupcoolsmile thumbup

De gondolom azt is látod, hogy csak a jobboldali érzelműek adnak neked jótanácsot, a libsik, komcsik, meg a Tiszások a családi ékszered leszáradásáért imádkoznak.smile laughsmile lol

#574 medikus
2026-03-24 10:34:15

Válasz mtz1221 #572. hozzászólásáraLegalább nem látja rajtad,hogy küszködsz!smile lolsmile lolsmile lol

#573 mtz1221
2026-03-24 10:33:36

Válasz mtz1221 #572. hozzászólásáraÖregszem basszus, tényleg lehet úgy is hogy ráfekszik a motorháztetőre, lábait meg felrakja a válaimra. Jó volt úgy is.smile lolsmile lolsmile lol

#572 mtz1221
2026-03-24 10:31:14

Válasz medikus #571. hozzászólásáraÁllatoknak is jó úgy, ne panaszkodjon.smile lolsmile lolsmile lol

#571 medikus
2026-03-24 09:35:58

Válasz mtz1221 #570. hozzászólásáraBizony,és jár az asszony szeme,mint a csigabigának! Azt mondja idáig be volt csapva!smile lolsmile lolsmile lol

#570 mtz1221
2026-03-24 08:24:59

Válasz medikus #568. hozzászólásáraLehet másképp is ??? Erre eddig nem is gondoltam smile lolsmile lolsmile lol

#569 mtz1221
2026-03-24 08:23:53

Válasz Törppapa #567. hozzászólásáraÍrtam szépen 1/3 dát nem látom egyenes helyzetben, és ez zavar. Mem gondolod hogymajd előrehajolva pisilek, hogy gyönyörködjek az egészben ?smile lolsmile aikidosmile lolsmile lol

#568 medikus
2026-03-24 07:57:28

Válasz mtz1221 #564. hozzászólásáraCsináld hátulról!!! Úgy 2 centivel hosszabb!smile lolsmile lolsmile lol

#567 Törppapa
2026-03-24 07:42:17

Válasz mtz1221 #564. hozzászólásáraAzért felállíthatnál egy aránypárt a megértés végett.
Mekkora a pocak,és mennyire hajolsz előre a megtekintéskor?smile whistling

#566 mtz1221
2026-03-23 22:36:39

Válasz Ohaza63 #565. hozzászólásáraHasamnak. smile sweatdrop 3 férfi formával él együtt, néha úgy nézem a fiúkét is szíve szerint levágná.smile lolsmile lolsmile lol

#565 Ohaza63
2026-03-23 20:38:38

Válasz mtz1221 #564. hozzászólásáraÜdv!

Vagy a hasadat kell kisebbé tenned, vagy a kedvenc testrészed nagyobbá!!!smile laughsmile lol

Szerinted az ifiasszony melyiknek örülne????smile laughsmile lolsmile devil



#564 mtz1221
2026-03-23 20:33:10

Válasz Ohaza63 #560. hozzászólásáraJól kibeszéltetek a fórumtalin. Nem elég hogy egész falúnak én vagyok állandóan a száján, még nektek is. smile cursing Amúgy leakarok fogyni, merz a hasam eltakarja a kedvenc testrészem 1/3ad kilátását, és szörnyenn bosszant.smile lolsmile lolsmile lol

#563 mtz1221
2026-03-23 20:27:46

Válasz ..,-:) #561. hozzászólásáraNem kell, tegyél évente 50 000 eurót a számlámra, és megleszek. De te amúgy jöhetsz bármikor, de lehet én megyek tél előtt piros paprikáért. Azóta nem bírok jóízűt enni, mióta tiéd elfogyott.smile loveye

#562 mtz1221
2026-03-23 20:24:43

Válasz Gepi #559. hozzászólásáraBal oldali 10sen jobb oldali 7 vagy 8ason lett. Szalonna itt sincs füstölve már évek óta. 3 hét só, kiáztattva 2x3x majd kiszárítva. Még pár hét, kap a tetejére nagyszemű tengeri sót, és vákkumoljuk. Most kezdtem fel nem rég 3 éves sonkát, azt hittem sürgőségire kerülök utánna, olysn íze volt.smile loveye

#560 Ohaza63
2026-03-23 20:20:55

Válasz mtz1221 #556. hozzászólásáraÜdv barátom!

Jól néz ki a képen!smile thumbup
Gondolom finom is????smile thumbup

Küldhetnél egy katonát kóstolónak!smile smile

Ha nem lesz eső, akkor ráérsz majd a kamrába járni napi 20-25 alkalommal és lekanyarítani egy - egy darabot belőle, legalább összeszeded magad!!!smile thumbupcool

Úgy majd nem fogják rád mondani, hogy gilisztás vagy!!! smile smilesmile laughsmile biggrinsmile lol

Legalább olyan formás gyerök leszel , mint Tamás!!! smile thumbupcool

#559 Gepi
2026-03-23 19:56:45

Válasz mtz1221 #556. hozzászólásáraSzép munkasmile thumbup Olvasnád a face csoportban hogy mi megysmile hammersmile scared botránysmile cursing Nem sózzák meg eléggé nem füstölik meg eléggésmile wacko. Másik kérdés. Mekkora húsdaráló rostélyon darálod?

#558 mtz1221
2026-03-23 19:35:45

Válasz apuci #557. hozzászólásáraJobban örülnék ha mind rl kellett volna fobni, és inkább 100 liter eső lett volna márciusban.smile cursing Mindegy, majd legalább betegre eszem magam bánatomban.smile sweatdrop

#556 mtz1221
2026-03-23 17:06:44

Ebben az évben is, eddig csak ez sikerült sajnos.smile sweatdrop

#555 mtz1221
2026-03-17 09:27:18

#554 Gumóka
2026-02-21 06:31:14

Válasz mtz1221 #553. hozzászólásáraUnokaöcsém hentes, Baján tanult, Ő nem eszik virslit, főzőkolbászt, debrecenit májkrémet.

Fűszerezett pépes "töltőhúsokat" azt mondta semmiképpen.

Nekem szerencsére csak marhát és birkát kell venni, de azt is tudok háztól, így boltban húst nem veszek.

#553 mtz1221
2026-02-20 22:58:48

Válasz ..,-:) #552. hozzászólásáraBachatom, szeretem. Van hentes ismerősöm aki vásáron sem eszi meg a pljeskavicát, csak olyan egyben sült húst, amit felismer. smile sweatdrop

Nincs profilkép
#552 ..,-:)
2026-02-20 19:10:10

Válasz mtz1221 #551. hozzászólására“…… De nem is veszünk boltban csak virslit és martadellát.………”

Szerinted ezek miből készülnek(és a hogyant ne is feszegessük) !?smile biggrin

#551 mtz1221
2026-02-20 18:41:14

Persze, valamikor raktam is be cikket hogy a németben a tárolási időn túlmenő hús cég, félig magyar félig szerb tulajban van. Nem e ott 3 hónapig lehet tárolni a féldisznót, nálunk meg 6 hónapig, és minden hivatalos. De nem is veszünk boltban csak virslit és martadellát.

Nincs profilkép
#550 termelo
2026-02-20 18:18:30

Válasz mtz1221 #549. hozzászólásáraNálatok is van külföldről behozott kanszagú féldisznó?

Állítólag nem engedik herélni az állatvédők a malacokat. Úgy próbálják megoldani, hogy adnak egy heresorvasztó injekciót és 90 kilósan levágják őket.

Na ez nem igazán sikerül...

Kb. szeptember óta lángolt fel ez a sztori, úgyhogy 20-on év után disznóvágáskor újból elkezdtem feltölteni a mélyhűtőket.

#549 mtz1221
2026-02-20 11:39:32

Válasz ..,-:) #544. hozzászólásáraNA AZÉRT AZT IS TEDD HOZZÁ, MÁSHOL NEM NAGYON ENNI OLYAN KOLBÁSZT MINT NÁLATOK. NÁLUNK QRVA KÍNAI FOKHAGYMA KAPHATÓ, NEM IS VALÓ SEMMIRE. MEG NEKÜNK MIÓTA GRANULÁTOZUNK, AZÓTA SOKKAL JOBBAN ELTARTHATÓ A KOLBÁSZ.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Átalakítja a gombapiacot a fogyasztói szokások változása
Nőtt a gombatermelés Franciaországban, és a kereslet is erős maradt. Az ágazat...
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
Jégeső tarolta le az országot: ezért nem működtek a jégkármérséklő generátorok mindenhol
A JÉGER 283 generátorral védekezett a tegnapi jégesők ellen, de a módosított...
KRONE ActiveMow R360 diszkes fűkasza
KRONE ActiveMow R360 diszkes fűkasza

3.350.000 Ft

Zab
Zab

75.000 Ft

Lucerna bála eladó
Lucerna bála eladó

20.000 Ft

Eladó idei első lucerna bala
Eladó idei első lucerna bala

20.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]