Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.61 Ft USD 309.5 Ft CHF 382.56 Ft GBP 409.67 Ft

Fórum

Magasnyomású mosó

Létrehozta: pzoza , 2012-01-27 19:28:55

Kedvencekhez Segítség
306 hozzászólás
Nincs profilkép
#106 Matyi50
2018-03-06 13:03:06

Válasz T.f. #104. hozzászólásáraMi egyszer kombicirkóval már próbáltuk,de olyan kevés az átfolyás üzem közben,hogy a kazán leáll.Legjobb az önfelszívós megoldás erre az esetre hordóból vagy kannából. Persze a melegvizes mosót nem pótolja,de jó.

#104 T.f.
2018-03-06 11:55:26

Válasz mtz1221 #102. hozzászólásáraBemenő oldali vízmelegítésre jó lehet , de azt ne felejtsétek el , hogy a melegítő teljesítményigénye 16 A és ehhez jön a mosó min 10 A-el . A kettő egyidejűleg 26 A egy fázison , ehhez megfelelő hálózat is kell !

Nincs profilkép
#103 ND
2018-03-06 11:52:46

Válasz mtz1221 #102. hozzászólásáracsak kell csinálni neki vmi konzolt, mert azt írja, hogy mehatározott pozícióban kell h legyen.
van olyan is belőle ami falon lévő kiállásra szerelhető. azt talán egyszerűbb a mosóhoz bekötni mint a csaptelepeset.
Majd számolj be róla hogy szuperál

#102 mtz1221
2018-03-06 11:43:10

Válasz ...:::Pisti:::... #101. hozzászólásáraNézegettem én is találtam tusolásra valót is,ha azt elbírja akkor jó lesz a mosómra is.A mosónak max 50 C bemeneti vizet ír,ha találok itt nálunk én ki próbálom .
https://www.starvasar.hu/termek/digitalis-atfolyos-vizmelegito-csaptelep-vizszuros-zuhanyszettel/

#101 ...:::Pisti:::...
2018-03-06 11:24:34

Válasz mtz1221 #100. hozzászólásáraEzen már én is agyaltam.Tuti bírná, a mosó átfolyása nem nagy, csak a nyomás nagy. Nem kell forró víz, csak ne jéghideg legyen. De ha bírná a nyomást be lehetne kötni a mosó meg a magasnyomású cső közé, és akkor csak a pisztolynak kellene hőállónak lennie

#100 mtz1221
2018-03-06 11:05:57

Ha egy ILYENT rákötnénk a hideg vizesre,hány fokon tudhatná tartani ?? 40-45 fokot elérné,az már elég is lenne nekem.

#99 Bárány
2018-03-06 10:39:54

Válasz Nskype #97. hozzászólásáraAz már simán forróvíz. Nálunk a kazán is kb. ennyire fűti fel.

Nincs profilkép
#98 Matyi50
2018-03-06 09:29:30

Válasz Nskype #97. hozzászólására30-40fokossal működik kannából is :) Most próbáltam!

Nincs profilkép
#97 Nskype
2018-03-06 08:48:20

Válasz Nskype #96. hozzászólásáraPl: Karcher K 7 Premium

Max. bemeneti hőmérséklet (Hőmérséklet (°C)) max. 60

Nincs profilkép
#96 Nskype
2018-03-06 08:45:03

Válasz Matyi50 #93. hozzászólásáraMeleg vízzel nem fog működni, le fog állni a gép a védelem miatt. A műszaki leírásban írja is, hogy max. milyen meleg vízzel lehet használni...

Nincs profilkép
#95 Matyi50
2018-03-05 14:04:17

Válasz Bán Zsolt #94. hozzászólásáraKöszönöm! Akkor majd magasabbra rakom,megtöltöm a csövet és úgy próbálom felkapatni vele!

#94 Bán Zsolt
2018-03-05 14:00:11

Válasz Matyi50 #93. hozzászólásáraami nekem van az nem.
de futóra rakom az ibc-t és onnan ejtem meg az már elég neki

Nincs profilkép
#93 Matyi50
2018-03-05 13:52:00

Helló! Ezek a keréken guruló hobbi karcher mosók önfelszívók ? Lehet őket pl hordóból üzemeltetni ráfolyásosan?
Melegvizzel gondolnák megtölteni egy 60literes műanyag hordót,és arról megtáplálni.

#90 fulemule21
2018-02-19 22:02:11

Válasz Matyi50 #88. hozzászólásáraEnnek a végén van a gumigyűrű.

#89 fulemule21
2018-02-19 21:50:42

Válasz Matyi50 #88. hozzászólásáraA három dugattyú után, ahogy megy ki a nyomáscső a pisztoly felé, egy függőleges furat, nálam a mosón /a képen/ egy ezüst színű csavarral van lezárva. Ez alatt egy rugós bypass szelep van.

#87 fulemule21
2018-02-19 19:19:18

A ki-be kapcsolgatásról meg az üresjárati nyomásingadozásról annyit tudok mondani, hogy a bypassz szelep szokott gondot okozni. A rajta lévő gumitömítés lehet hibás, nekem is volt ilyen bajom, újat tettem és ráragasztottam, hogy ne remegjen és jó lett.

#86 Vinkó75
2018-02-18 22:53:35

Ha valaki talál egy jó képű WAP mosót csapjon le rá...bitang egy jó gépek. Ez ha túl tekerem..valóban gőzt nyom. Az újkori ára valamikor 1 milla felett volt.

Nincs profilkép
#84 Gokartos.
2018-02-18 21:59:11

Javítol a Linket....!

Nincs profilkép
#83 K__K
2018-02-18 07:35:48

2db Kaercher mosót használok. A kisebbik 4.900, már kizárólag a motorbicajt, és a kisebb dolgokat mossa. A nagyobbik HD 5/15 mossa a nagobb cuccokat. A kicsi 10 éve mos, mindenféle meghibásodás nélkül. A nagyobbik csak 3 éve harcol, de egyikkel se volt idáig semmi baj. Kaercher porszívó is van itthon vagy 3db, azokkal se volt baj.
Lehet, hogy azért, mert nem addig mosunk vele, míg leolvad a motor a burkolat alatt?

Nincs profilkép
#82 Gokartos.
2018-02-17 22:09:34

https://youtu.be/5vnmDCkl54U

Nincs profilkép
#81 Gokartos.
2018-02-17 22:03:43

Üdvözlök Mindenkit!Látom olvasom nagyban megy a mosás....smile thumbup Egy pár ötlettel talán tudnák segíteni gép mosással kapcsolatban!Elterjedt mostmár a habosítással történő mosás sok videót lehet látni az interneten többek közt M.G gêpek mosásánál is alkalmazzák!Lehet sokféle elő mosó-mosó habot kapni...!Érdemes megpróbálni a kamion mosószereket!Annak ellenére hogy bolti forgalomban is kaphatók hatékonyak,igaz mindegyikkel nincs tapasztalata az embernek de Én próbakênt vásároltam:Az Extra erős kamion mosószert meglepően jó nem sok csalódást okozott oldotta a makacs szennyeződéseket is és a sima hideg vizes mosó vitte!Ilyenre gondolok pl:https://www.kamionfelszereles.hu/spd/HTAX8620/CLEANSTAR-T-Plus-2-Aktiv-hab-elomoso-moso-koncentr

Nincs profilkép
#80 Matyi50
2018-01-23 14:39:22

Válasz bandigh #77. hozzászólásáraNekünk a harmadik karcher tönkremenetele után már leszerepelt ez a márka.
Elsőn szivattyúrepedés (ki be kapcsolgatott és szivárgott),másodikon üzem közben ki be kapcsolgatott fél évesen,nem jöttek rá mibaja.Találgatták hogy hosszabbító túl gyenge neki,majd az se jött be. Harmadikon a mosószer injektálót robbantotta szét,azután az is ki be kapcsolgatott miután elengedtük a pisztolyt.Mindig vezetékes vízről működtettük.

Nincs profilkép
#79 Matyi50
2018-01-23 14:23:18

Válasz sonkabence #75. hozzászólásáraSajnos valós a megállapításod! Csak Karchert ne!

Kränzle ,Comet !

#77 bandigh
2018-01-23 12:27:49

Válasz sonkabence #75. hozzászólásáraElvileg a Nilfisk is jó, legalábbis karcheres helyeken ezt is javítják, vállalják. A legfontosabb egyébként, hogy egy finom szűrésű víztisztítót elétegyél, föleg ha fúrott kútról üzemel.

#76 Sötét Paraszt
2018-01-23 10:45:55

Válasz sonkabence #75. hozzászólásáraNekünk portotechnika elite 2360t van 10 éves talán. Nem volt vele semmi gond, egykét o gyűrű kellett a magasnyomású csatlakozáshoz, meg tavaly olajat cseréltünk benne.

#75 sonkabence
2018-01-23 09:25:23

Sziasztok!
Vásárolni szeretnék egy magasnyomású mosót. Hetek óta kutatok a neten, hogy mit lenne érdemes venni, ami alkalmas lenne a mezőgazdasági gépek rendszeres tisztítására. Arra jutottam, hogy ehhez csak az ipari kategória jöhet szóba. Ez a kategória 200E-től indul egészen a csillagos égig. Több márkáról is utánaolvastam és arra jutottam, hogy Comet lesz a megfelelő választás. Ez a cég tűnik a legkomolyabbnak. A Karcher a parasztvakításról szól és a megfizethetetlen árairól. Kérdésem: Akinek van Comet mosója, mennyire van megelégedve vele?

Nincs profilkép
#74 Pilátus
2017-06-26 09:37:03

Válasz Feri #64. hozzászólásáraFeri hogy pucolod a törpét meg akárászt,elszögezed elötte??

#73 ..MZ/X..
2017-06-25 23:34:32

Válasz ..MZ/X.. #72. hozzászólásáraMost nézem csak a dátumot, azóta gondolom megoldódott.smile lol

#72 ..MZ/X..
2017-06-25 23:32:53

Válasz VDénes #70. hozzászólásáraComet, én is ilyet vettem a tavasszal, nem sokat volt használva eddig de teszi a dolgát.
Kranzle-t is nézd meg, szokott jó akció lenni belőle.

Nincs profilkép
#71 kolevi04
2017-06-25 20:01:05

Válasz Woram #23. hozzászólásáraNekem is az a bajom hogy akkor is megy a gép ha a pisztolyt nem használom és a nyomás is oda lett. Valami megoldást találtál e rá? (Karcher k3.97 márkájú). Előre is köszi a választ.

Nincs profilkép
#70 VDénes
2016-11-12 13:54:40

Sziasztok

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?
Karcher HD6/16-4M vagy Comet K250 13/190T?
Hasonló árban lenne mind a 2. Paraméterekben közel megegyezik. Talán a villamos hajtó motor a Cometben nagyobb és 3 fázisú.
Köszönöm!

Nincs profilkép
#69 Matyi50
2016-06-20 16:20:46

Válasz Berkó_ #65. hozzászólásáraA karcherrel egyre több a baj,nem olyan mint rég. Egyik ismerősnek K7 van,de egy ideje a szennymaró fejjel ki-be kapcsolgat másodpercenként. Aztmondták nem megfelelő az áramellátás...máshol is ugyanazt csinálja..a garanciális javítás alól mindenáron ki akarnak bujni.

Nincs profilkép
#67 almás_56192
2016-06-20 15:22:10

Válasz Berkó_ #65. hozzászólásáraTechnoroll kft Zalaegerszeg.

Nincs profilkép
#66 almás_56192
2016-06-20 15:11:01

Válasz Berkó_ #65. hozzászólásáraComet.hu Nekem comet k250 13/190t classic van 1 éve. 8 órát folyamatosan bírja. Előtte kärcher hd 18c volt. De ezt jobbnak látom hajtókaros nem axiálos a szivattyúja és csendesebb.

#65 Berkó_
2016-06-20 14:17:34

Ki milyen magasnyomású mosót ajánlana 150-200-as ár között,úgy, hogy trakik lennének mosva, meg a munkaeszközei, valamint 1 évben 1 szer, de akkor folyamatosan 2 hétig megy a mosó. Karcher K7, vagy akkor már az ipari változatból az alapot? Vagy esetleg más gyártó termékeit jobban ajánljátok?
Karcher K7
Karcher pro HD 400

Nincs profilkép
#64 Feri
2015-05-13 20:22:08

Válasz mtz1221 #63. hozzászólásáraNem csak a malacot,hanem a halat is ezzel puculom,tőrpeharcsát,csukát,kárászt nagyon jól viszi!

#63 mtz1221
2015-05-13 15:38:58

Válasz KooL #62. hozzászólásáraMalacot nem tudom,de a hizót mi pörkölés után egyszerü hidegvizessel szoktuk a turbó fejjel.A bár meg nem lényeg menet közben látod menyire lehet közelre tartani.

#62 KooL
2015-05-13 06:43:30

Válasz mgbiztositas.hu #34. hozzászólásáraNem friss téma de hátha olvassa valaki.
Érdeklődnék ,hogy melegvizes mosóval mennyire jól lehet malacot mosni?
Nem szakítja e ki a bőrét ,hány Báron és milyen hőfokon lehet vele mosni?
Köszönöm.

#61 jamo
2015-02-01 04:52:14

Üdv! Stihl-es mosókkal van valakinek tapasztalat? Főleg a kisebbek érdekelnének.

Nincs profilkép
#60 Elek Imre_25956
2015-01-31 20:53:23

Válasz #59. hozzászólásra már beszéltem tegnap a szervizzel, jövőhéten vihetem...
Ha addig nem teszünk csodát.

#59 rigás
2015-01-31 20:36:39

Válasz #57. hozzászólásra
Ha a motor állórészén van egy sérült rész ami mikor áramot kap (esetleg csak néha) áthúz testre, azt ohm mérővel vagy bármilyen más műszerrel sem lehet kimérni.

#58 rigás
2015-01-31 20:19:20

Válasz #56. hozzászólásra
Az a helyzet, hogy direktbe kellene lepróbálni a motort, lekötve róla minden kapcsolót relét zavarszűrőket stb.
Ha úgy is veri a megszakítót akkor egyértelmű motorbaj.
Persze lehetne még megszorult dugattyú(k) rossz csapágy ,egyéb baj ez lenne a szerencsésebb eset.

Régebben javítottam háztartási, valamint ipari kisgépeket onnan némi tapasztalat részemről.
Remélem nem egy motorhibás gépet fogtál ki mert annak a javítása húzós...
Sajnos látatlanban csak annyit tudok tanácsolni, vidd el egy szakszervízbe.

Ha nincs elektronikában jártasságod semmiképp ne próbáld házilag bütykölni mert a 380 nem játék!

Nincs profilkép
#57 Elek Imre_25956
2015-01-31 19:59:37

Válasz #55. hozzászólásra Ugy viselkedik mintha zárlat lenne, pedig nincs a villanyszerelő szerint.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Hatalmi belviszály, vagy valódi botrány? Konfliktus a növényorvosi kamarában
Hatalmi belviszály, vagy valódi botrány? Konfliktus a növényorvosi kamarában
Feszült légkör, elnapolt napirendi pontok és a MANOK Kft. ügye árnyékolták be a...
Megnyitották a tározót: vizet kap egy fontos mellékfolyónk, de takarékosan
Megnyitották a tározót: vizet kap egy fontos mellékfolyónk, de takarékosan
Megkezdődött a vízpótlás a Mátraverebélyi-tározóból, hogy a Zagyvában a nyári...
CLASS QUADRANT 2200
CLASS QUADRANT 2200

4.200.000 Ft

Vágóasztal szállító kocsi és gabona vágóasztal eladó
Vágóasztal szállító kocsi és gabona...

820.000 Ft

Öntöződob
Öntöződob

2.000.000 Ft

Ládás simító
Ládás simító

1.299.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]