Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.75 Ft USD 312.6 Ft CHF 385.8 Ft GBP 412.2 Ft

Fórum

Műtrágya árak

Létrehozta: , 2009-01-24 13:10:17

Kedvencekhez Segítség
14472 hozzászólás
#5972 apuci
2020-11-29 06:00:16

Válasz lac* #5971. hozzászólásáraNem tudom, ez azomures(ikr)

Nincs profilkép
#5971 lac*
2020-11-29 05:08:06

Válasz apuci #5968. hozzászólásáraVan már granulált karbamidja a Bigének?

Nincs profilkép
#5970 Szabi.
2020-11-27 21:31:54

Válasz apuci #5968. hozzászólásáraJa, egyedül “akciósan” 9200, nem akciós 9400. Nagy karrier.....smile blush. Hektáronként lehet “megspórol” az ember lehet 1000 HUF-ot is de inkább 800-at. Ezért nem kell venni, ha nem kell költség.

#5968 apuci
2020-11-27 21:10:31

Válasz Szabi. #5967. hozzászólásáraEz nem csomagba jött!
A gyárból jött,jó minőségű granulált anyag a múlt héten,hamarosan küldik a számlát is!smile smile

Nincs profilkép
#5967 Szabi.
2020-11-27 21:03:01

Válasz apuci #5966. hozzászólásáraCsomagba akár 8-ért is volt ma.

Nincs profilkép
#5965 Pilátus"
2020-11-27 18:34:54

Válasz Diesel Tibor #5964. hozzászólásáraA kifizetést miért??

Mennyi most a karbamid tudja valaki??
Kamion tételek...

#5964 Diesel Tibor
2020-11-23 20:00:03

Válasz barkaspisti #5963. hozzászólásáraA mai volt,engem is délben hívott a képviselet,de én már az idén nem veszek semmit,csak jövőre,egy csomó kifizetést átütemeztem 21-re.smile cowboy

#5962 Diesel Tibor
2020-11-23 19:51:42

Válasz barkaspisti #5961. hozzászólásáraBiztos,hogy volt mert engem is hívtak.smile cowboy

#5961 barkaspisti
2020-11-23 19:48:33

Válasz später77 #5959. hozzászólásáraÉn nem találom ezt az akciót???

Nincs profilkép
#5960 DelPiero
2020-11-23 19:02:24

Ez az akció csak ma volt.

Nincs profilkép
#5958 jocó64
2020-11-23 18:35:28

Válasz später77 #5957. hozzászólásáraHol lehet ennyiért venni?

Nincs profilkép
#5957 später77
2020-11-23 18:17:01

Válasz envagyok2 #5956. hozzászólásáraPéti 56, ammónium-nitrát 73.

Nincs profilkép
#5954 envagyok2
2020-11-23 14:50:45

Válasz Mf-es? #5953. hozzászólásáranitrogénre?
mekkora számok vannak?

#5953 Mf-es?
2020-11-23 14:41:13

Ma van a péti akció.smile hammer

Nincs profilkép
#5952 Ares 826
2020-11-13 07:44:46

Válasz Tobszi #5951. hozzászólásáraAj ha, na akkor most ne reszeld a fingot az áron vedd meg a legközelebbi kereskedőnél és vidd haza hogy vigyék el az áráért hozzád!

#5951 Tobszi
2020-11-12 20:14:58

Válasz Ares 826 #5950. hozzászólásáraTegyél közzé egy tizedest!smile wink

Nincs profilkép
#5950 Ares 826
2020-11-12 19:30:13

Válasz Tobszi #5949. hozzászólásáraMi a kicsi tétel nálad 24 tonna???

#5949 Tobszi
2020-11-12 19:17:15

Válasz Ares 826 #5947. hozzászólásáraMi most a jó ár kisebb tételben?

#5948 Tobszi
2020-11-12 19:15:59

Lehet kipróbálnék valamilyen kénes nitrogénes cuccot. Amosulfant ajánlották.Ha Valaki használta már érdekelne milyen véleménye van róla! Esetleg árat is tudnátok?

Nincs profilkép
#5947 Ares 826
2020-11-12 18:53:25

Válasz sirhanzoltan #5944. hozzászólásáraHát az elég magas szerintem!smile whistling

#5946 erni
2020-11-12 17:50:31

Válasz Mézga #5945. hozzászólásáraKomplex nélkül. Augusztusi szállítással friss pétisó jött.

Nincs profilkép
#5944 sirhanzoltan
2020-11-12 17:19:20

Válasz barkaspisti #5934. hozzászólásáraKiténlé azt hallottan 59000 a 27%-os

Nincs profilkép
#5943 Sk Laci
2020-11-12 16:21:06

Válasz barkaspisti #5937. hozzászólására"Kösse meg MA a Genezissel Őn is az év mütrágya üzletét!"
Valahogyan a szuper üzletre nem egy kolléga írt itt a fórumon, hogy nem jött meg a mütrágya, máshol kellett vennie, ha akarta szórni......
Ez tényleg bomba üzlet lehetett.

#5942 erni
2020-11-12 15:30:18

Válasz Mézga #5941. hozzászólásáraNyáron már megvolt az akció. Pétisó 5200

#5941 Mézga
2020-11-12 15:16:58

Válasz barkaspisti #5939. hozzászólásáraminden ismerősöm erre vár. senki nem vesz addig semmit

Nincs profilkép
#5938 Szabi.
2020-11-12 11:13:50

Válasz barkaspisti #5937. hozzászólásáraAkkor nem értem, miért most várod !?smile wacko

#5937 barkaspisti
2020-11-12 10:57:37

Válasz bandigh #5935. hozzászólására2019 es ekkor volt:December 4. Pétisó és Nitrosol AKCIÓ!genezisepartner.hu
Kihagyhatatlan Genezis árak! Nemtitkolózunk tovább, megmondjuk a frankót!
Kösse meg MA a Genezissel Ön is az évműtrágya üzletét!
Vásároljon a most induló Genezis webshopon
Pétisót 700kg-os big-bag csomagolásban 55 000
Ft/tonna+áfa és Nitrosolt 55 000 Ft/tonna+áfaáron!
Ajánlatunk a mai napon reggel 8.00 órától 16.00 óráig történő szerződéskötéssel, előre fizetéssel, minimum 25 tonna megvásárlása esetén és a készlet erejéig érvényes.

A tájékoztatás nem teljes körű, a pontos feltételekért keresse a Genezis Partnerhálózat üzletkötőit vagy regisztráljon és rendeljen a genezisepartner.hu-n online.

Legjobb ajánlatainkat keresse most!

Nincs profilkép
#5936 Szabi.
2020-11-12 10:18:09

Válasz bandigh #5935. hozzászólásáraAkkor már a csapból is az folyna.
Tavaly mikor volt, nem a globális black alatt ?

#5935 bandigh
2020-11-12 10:16:19

Válasz barkaspisti #5934. hozzászólásáraMég nem tudják, biztosra nem lehet venni

#5934 barkaspisti
2020-11-12 10:05:10

Sziasztok valaki nemhalotta véletlenűl a genezisnél nem lesz mostanában akció?

Nincs profilkép
#5933 Pilátus"
2020-09-27 22:37:48

125

#5932 F-A-R-M-E-R \
2020-09-27 21:34:44

Map,Dap árakat tud valaki??

#5931 Zoli 63
2020-08-13 11:54:17

Válasz Mf-es? #5930. hozzászólásáraEz még barátságosabb ár volt .

#5930 Mf-es?
2020-08-12 21:01:03

Válasz Zoli 63 #5922. hozzászólására2940/liter volt nettóba tavasszal.

Nincs profilkép
#5929 mocsencsi1
2020-08-12 20:36:22

Egy ritka értelmes prosi róla: STERCOSUL néven SK-bólsmile biggrin

#5927 Zoli 63
2020-08-12 10:44:27

Válasz kukaccsosz #5923. hozzászólásáraKöszi, rendeltem is 5L-t próbára, 16e+á/L körülire ígérték, 1L/m3 ami 13q, ez 3ha-ra már fele mint az N-lock .

Nincs profilkép
#5925 mocsencsi1
2020-08-12 07:37:58

Válasz kukaccsosz #5923. hozzászólásáraValamint kétpontos hidrolízis gátló, valszeg jobb is. Esetleg hozzálöttyinteni 5%-nyi ATS 60%-os oldatot az is hatékony és a kén kajának sem utolsó.

Nincs profilkép
#5924 szantofold22
2020-08-12 07:07:45

Válasz Zoli 63 #5922. hozzászólásáraHaatt igen.De szerintem a szilárddal jobb bánni.Tartálykocsi permetező, azt is eszi, kiszolgálás stb stb.+ egy túl töményre sikerült oldat és perzsel is. Illetve a késleltetett dolog nem illan.

#5923 kukaccsosz
2020-08-12 06:47:46

Válasz Zoli 63 #5922. hozzászólásáraA Limus CL sokkal olcsóbb mint az N lock.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Bajban az orosz aratás: hiába a sok kőolaj, kevés az üzemanyag
Az orosz üzemanyagpiac súlyos kihívásokkal néz szembe, miután az olajfinomítókat...
Drámai számok Agárdról: olyan folyamat indult el a Velencei-tó medrében, amire kevesen számítottak
Drámai számok Agárdról: olyan folyamat indult el a Velencei-tó medrében, amire kevesen számítottak
52 centiméterre süllyedt a vízszint, és a java még csak most jön.
TZ4K gumi Barum
TZ4K gumi Barum

16.000 Ft

Angus tehenek eladók
Angus tehenek eladók

1.000 Ft

Vaderstad Carrier 350X
Vaderstad Carrier 350X

3.800.000 Ft

Vietnámi malac
Vietnámi malac

7.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]