Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 348.55 Ft USD 300.66 Ft CHF 379.22 Ft GBP 403.06 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
173541 hozzászólás
Nincs profilkép
#173541 Koczka József
2026-06-17 14:57:36

Válasz Törppapa #173535. hozzászólásáraArra amikor azt mondta hogy ő nem győződött meg annak valóság tartalmáról ez majd az illetékesek feladata. Nesze semmi fogd meg jól. Kellett valami csak még nem tudom hogy miért,de gondolom valami nagy dolog mert akkor szoktak ilyeneket élő hozni.

#173539 Sanyiii70
2026-06-17 14:04:48

Válasz Gyula., #173534. hozzászólásáraA wc ellenőr azt mondta, hogy hazahozta az unijós pénzt.
Mivel egy igen szavahihető igazmondó politikus ezért én hiszek neki.smile lol
De akkor hol a pénz?

#173538 Sanyiii70
2026-06-17 14:01:10

Válasz Praetor #173536. hozzászólásáraJobb mintha saját kútfőből származó zagyvaságokat ír.
smile thumbup

Vajon megjavították már a kaszaperi klinikai központ műtőjének klíma készülékét?

Nincs profilkép
#173536 Praetor
2026-06-17 13:45:33

Válasz Gyula., #173534. hozzászólásáraVicces. Inkább beszélhetnél arról, hogy miért nem csak a lölőféléket adóztatnák meg a vagyonadóval. Az állítólagos 2.8millió € nagyon alacsony szint, és az 1% meg bitangul magas százalék a teljes vagyonra. Ha már a rossz svájci példát hozta petike, akkor az ottani legmagasabb kulcshoz képest (0.3%) ez több mint 3x-os. Az 1mrd Ft szint egyértelműen nem a lölőféléket célozza, hanem a középréteget.
Sok tiszást hasba fogtok akasztani, és nem ez volt ígérve. smile whistling

#173535 Törppapa
2026-06-17 13:44:25

Válasz Gyula., #173534. hozzászólásáraMost nem ez a fő téma,tessék reagálni a pócs jani posztra!

Nincs profilkép
#173534 Gyula.,
2026-06-17 13:37:05





#173533 Törppapa
2026-06-17 13:25:01

Válasz Törppapa #173532. hozzászólásáraMég szerencs,hogy úgyis unatkoztam,mert nem sokat ért.
Majd nézzétek végig, (szenvedjetek ti is,főként pepa malac)ha elérhető lesz (és remélem vágatlanul) sunyi ember ez a pócs.

#173532 Törppapa
2026-06-17 13:14:40

Válasz Sanyiii70 #173531. hozzászólásáraFeláldoztam magam és nézem pócs élőjét. Edig nulla.

#173531 Sanyiii70
2026-06-17 13:13:05

Válasz Törppapa #173528. hozzászólásáraAmúgy szerinted egy ilyen dörzsölt vén gazember mint Pócs hurokba dugja a fejét?
Mikor pontosan tudja hogy a létező összes módon még fogják vizsgálni a felvételt?
Szerintem azért húzódott eddig, mert ők is biztosra akartak menni, hogy nem hamisított.

#173530 Sanyiii70
2026-06-17 13:09:02

Válasz Koczka József #173529. hozzászólásáraHol? Másold már ide!

Mert zsindexnek nem nagyon szoktam...

Nincs profilkép
#173529 Koczka József
2026-06-17 13:07:18

Válasz Sanyiii70 #173527. hozzászólásáraElhitted azt is hogy az index igazat írt.

#173528 Törppapa
2026-06-17 12:53:28

Már csak 7 perc és kiderül és (majdnem) mindenki nyugodtan alszik.pócs

#173527 Sanyiii70
2026-06-17 12:40:10

Válasz Koczka József #173525. hozzászólásáraMit írtam róla?
Már nem emlékszem.

#173526 Sanyiii70
2026-06-17 12:38:57

Válasz Törppapa #173523. hozzászólásáraÉs Putyin csinálta és különben is a nyilatkozó nevelő anyja egy kulák malom tulajdonos szetetöje.smile thumbup

Nincs profilkép
#173525 Koczka József
2026-06-17 12:29:59

Válasz Sanyiii70 #173512. hozzászólásáraNehogy úgy járj mint az adóval amit az index lehozott.

#173523 Törppapa
2026-06-17 12:25:00

Válasz pepi37 #173520. hozzászólásáraHa te átkeresztelhetsz másokat akkord viseld.
Ezentúl Pepa malac lesz a neved nálam.
Szóval pepa malac,nemcsak póccsal foglalkozok,végig néztem a videót a hanganyag A.I. kreálmány.

#173521 Sanyiii70
2026-06-17 12:22:46

Aláírásgyűjtést fogok szervezni, hogy a Parlament legyen múzeum (és akkor a szék is visszakerülhet a helyére).
A Kossuth térre meg állítsanak fel egy cirkuszi sátrat jó nagy iszap medencével a porond közepén.
Kár ezeknek koptatni azt a szép műemlék épületet.smile thumbup

Nincs profilkép
#173520 pepi37
2026-06-17 12:11:26

Válasz Törppapa #173518. hozzászólásáraTörpilla ne Póccsal foglalkozz. A kis köcsögre figyelj miket mond a hanganyagban.

#173519 Sanyiii70
2026-06-17 12:07:50

Válasz Törppapa #173518. hozzászólásáraLehet, hogy azért kellett a nyilvánosság mert "elakadt" valahol az ügy, mint az rtl-es Radnai Péter pedofil orgiája ellen indult razzia...
Érdekes, hogy ott is volt Dobreva szál

Ha kiderül hogy kamu akkor csak a saját fegyverét használja a baloldal (a tisza is beleértve) ellen Pócs.

Ebben az ügyben minden pofon jó helyre megy.smile thumbupsmile thumbup

#173518 Törppapa
2026-06-17 11:54:42

Válasz pepi37 #173517. hozzászólására
Nincsenek értelmezési problémáim.
Pócs jános nagyon "érdekes" figura,és "érdekes" történetek mellett állt ki eddig is melyek megbuktak.
Ráadásul aki neki mondta arról is "érdekes" infók kerültek elő.
Miért mondta volna el egy neki vadidegen embernek magyar márton,hogy 4 misit ígértek ah zsolti bácsi nevét elmondja?
Miért pont pócs jános csinálta a videót? Talán mert ő a leghülyébb a fideszesek közt így rátestálták?
Talán pont ezért juttatták be a parlamentbe.smile lol
Szóval várjunk még egy kicsit és utánna mondjunk ítéletet-vagy aki elkapkodta az bocsánatot fog kérni?

Nincs profilkép
#173517 pepi37
2026-06-17 11:34:16

Válasz Törppapa #173513. hozzászólásáraTörpilla , ha értelmezési problémád van ,fordulj szakemberhez. Ha nem tünt volna fel nem ő állít valamit , hanem neki mondanak el súlyos állításokat.

Nincs profilkép
#173516 Gyula.,
2026-06-17 10:42:32

Válasz Gyula., #173501. hozzászólásáraJav.: asztalig

Szóval így kell csinàlni ,hogy valakire ne vonatkozzanak a szabàlyok.
És szabadságharcnak van eladva.






#173515 Sanyiii70
2026-06-17 10:37:53

Válasz pepi37 #173505. hozzászólásáraEzek után Gyurcsánynénak sürgősen be kell szerezni egy izraeli állampolgárságot (ha még nincs) mert Bulgáriában már olyan kormány van amelyik kiadja a magyar ügyészségnek ha lejár az EU parlamenti mandátuma.

#173514 Sanyiii70
2026-06-17 09:51:15

Válasz Törppapa #173513. hozzászólásáraA motivációja nem kérdés.

De ez kicsit több mint egy bemondás, hogy Ki az a Zsolti bácsi?

Várom a pedotiszás reakciókat!

Végülis csak 4 millióba került átb.szni egy rakás balféket és megnyerni egy választást.
Ügyes. (Mondaná Kohn bácsi.)

#173513 Törppapa
2026-06-17 09:40:04

Válasz pepi37 #173505. hozzászólásáraNem tisztem epeországot védeni,mert én se bírom a faszit(nőt?).
De pócs jánostól bármit is elhinni első olvasásra balgaságra vall.smile nonono

#173512 Sanyiii70
2026-06-17 09:12:55

Válasz pepi37 #173505. hozzászólásáraAI, meg Putyin, meg nácik, stb.smile thumbup

Ez lesz a válasza.

Nincs profilkép
#173511 mocsarijanos1
2026-06-17 09:05:12

Válasz Sanyiii70 #173498. hozzászólásáraNa igen, mint a fényes szultáni udvar kegye vagy a bécsi udvar előjoga, számunkra soha nem volt számonkérhető az elmult 500 évben.Sajnos Itt százezres nagyságrendben voltak barmok akik elhitték, hogy prüsselben hegyekben áll az ejró és azt már alig várják, hogy metapetya elvigye.Mondjuk az fel sem merült, hogy miért adnák oda, mi kényszerítené rá óket, amikor el is lophatják/lopták.

Nincs profilkép
#173510 pettendimiklos73
2026-06-17 08:57:30

Válasz pettendimiklos73 #173506. hozzászólásáraMár megvan. első keresésnél az említett bisztrót Mesztegnyőre tette a térkép smile hammer
Most rákerestem még egyszer, egészen máshova tette.

Így tárgytalan kérdésem.

Nincs profilkép
#173508 Praetor
2026-06-17 08:45:52

Válasz Ares 826 #173504. hozzászólásáraKanada nyakig van a mocsárban, már sok éve. Nem is tudom hány éve ítéltek egy apát börtönbüntetésre, mert nem volt hajlandó a lányát fiának nevezni, mikor az megkergült.

Nincs profilkép
#173507 Praetor
2026-06-17 08:41:30

Válasz Ohaza63 #173503. hozzászólásáraHa Gyula már csak idézhet, akkor ezt fogja: “Az asztalon alkohol és kábítószer kinézetű anyag volt. Én az asztalon levő dolgokhoz nem nyúltam…” smile laugh

Nincs profilkép
#173506 pettendimiklos73
2026-06-17 08:36:36

Válasz Ohaza63 #173497. hozzászólásáraNem hinném.

Tényleg mesztegnyői vagy?

Nincs profilkép
#173505 pepi37
2026-06-17 08:06:01

https://www.youtube.com/watch?v=cTZW1raQQc0&t=6s
Eperország erről a mocsokról miért nem jártatod a pofádat?

Nincs profilkép
#173504 Ares 826
2026-06-17 07:47:28

Válasz Sanyiii70 #173498. hozzászólásáraAzért az is elgondolkodtató hogy a VADKAPITALIZMUST KOMMUNISTÁK irányítják NYUGATEURÓPÁBAN! TOTÁLIS DIKTATÚRA VAN NYUGATON azt nem értem meddig tűrnek még ott az emberek mikor takarítják el ezeket a mocskokat a nyugati vezetésből! ennyire tényleg AGYMOSOTTAK lettek az emberek???? Érdemes a HAZATÉRŐK OLDALÁT OLVASGATNI vezető az szervezetben Szabó Katalin ő Kanadából tért haza s beszél az ottani gyermekvédelemről amit az ottani vezetés semmibe sem néz, brutális intézkedések vannak a családot tönkretételére! Nagyon dúrva s elgondolkodtató az ottani kormányzati viselkedés!smile whistlingsmile whistlingsmile whistling

#173503 Ohaza63
2026-06-17 07:36:58

Válasz Sanyiii70 #173502. hozzászólásáraÜdv Sanyi!

A sok Tiszás varázsgombától, kristálytól szivacsos lett az agya a poéta úrnak.
Se füle, se farka az írásának!

#173502 Sanyiii70
2026-06-17 07:28:20

Valaki magyarázza már el, hogy mire gondolt a költő (Gyula), mert többszöri olvasásra se látok analógiát a zagyvasága és az Orbán-rendszer és az én fokhagymám közt.

Azt értem, hogy saját gondolat, de úgy tűnik mégiscsak maradni kéne mások, vagy az AI másolásánál.
Mindenki jobban járna?!smile thumbup

Szerintem.

Nincs profilkép
#173501 Gyula.,
2026-06-16 23:03:22

Válasz Sanyiii70 #173498. hozzászólására
Fokhagymàd kijlenti Nemzeti szuverenitàsàt és törvénybe fekteti a DDT vegyszer alkalmazàsàt.. nem làtta senki fokhagyma konzultàcióval jelzi mögötte 1 hektár fokhagyma van mindenki azt akarja!
És ezzel hàborúzik "Brüsszel" ellen -Veled!
És így nem teljesül a gazdàtól az asztali mérföldkő, megussza a felszedést!
TE cserébe, nem kapàlod meg és eltünik a gazban..
(orbàn rendszer lényege)

smile lol

#173500 rtamas1976
2026-06-16 22:25:01

Válasz Ohaza63 #173496. hozzászólásáraGyakrabban kellene gazdatalálkozó!
Hátha elfogyna nekem is!
Most lessz barack, az éven desztilálni kell!

#173499 Törppapa
2026-06-16 21:53:49

Válasz Ohaza63 #173496. hozzászólásáraBelvárosi?
Nincs azaz isten,hogy én városban lakjak.
A világéletben tanyán éltem,a falu központ 5 km-re van tőlünk.A legközelebbi város 30 km.
Hörcsög meg nem szeret a homokon,helyette tücsköket öntöttünk.

Ha nem az alkooltól zakkantál meg akkor mit fogyasztasz? Mert ütősnek tűnik.smile wacko

Ja és szar pálinkád lehet ha tönkre megy.smile scared

"csoda kávéfőző"
Na de a felső részt a fröccsöntőn csinálni mindenki utálta.

#173498 Sanyiii70
2026-06-16 21:50:30

Válasz Gyula., #173486. hozzászólásáraMúlt időben beszélt a félnótás vezéretek.

A 16 év brüsszeli szívatásnak tudtuk az okát.
Ursula néni elmondta.
Buzijogok, szegény ballibek bántása, Ukrajna, EU egyesült államok, bevándorlás...
Egy szóval jogállamiság.smile lol
Ami sehol nincs definiálva.

#173497 Ohaza63
2026-06-16 21:44:09

Válasz pettendimiklos73 #173493. hozzászólásáraÜdv!

Nem lehet, hogy Én továbbra is ugyanarra megyek, mint mentünk eddig veletek, csak Ti lekanyarodtatok valamikor a helyes útról????smile confusedsmile confusedsmile laughsmile lolsmile devil

#173496 Ohaza63
2026-06-16 21:41:12

Válasz Törppapa #173494. hozzászólásáraAkkor ezt a részt tényleg bebuktam!smile smile

A falumban 2 nagy suli volt , a szlovákban 2-2 osztály 25-30 fővel a magyarban meg 3-4 osztály 30-35 fővel 1-8 ig.

3/4 8 ra benn kellett ülni a helyeden az osztályteremben.smile sweatdropsmile mad

Akkor még volt gyerek, mert a szülők nem fosbuk posztokat gyártottak, hanem gyereket. smile thumbupcool

A 100 liter pálinkám ott megy tönkre, annyi fogyott ez évben, amit betöltögettem a fórum talin a gazdatársakba.smile sweatdrop Sört bort utálom, szóval nem nyert a csipkelődésed. smile laugh

Pedig az volt ám a csoda kávéfőző. Azzal lehetett igazi jó kávét főzni.smile thumbupcool

Akkor Te tényleg egy belvárosi flaszteros kulcsos gyerek vagy, ha még nem öntöttél ki hörcsögöt gyerekkorodban és nem mérgezted őket felnőttként.smile laughsmile lol



Nincs profilkép
#173495 pettendimiklos73
2026-06-16 21:34:34

Válasz Ohaza63 #173488. hozzászólásáraNo fene! Somogyi bicskás vagy?! (te is)

Nem gondoltam volna, főleg, hogy ilyen közel laksz hozzám. smile lol

#173494 Törppapa
2026-06-16 21:20:17

Válasz Ohaza63 #173488. hozzászólásáraAz egész (mind a kb 24 tanuló 1-8 osztály)iskola kint volt focizni.
Tanyai összevont iskola,minden osztály egy teremben.

Ja és igen elsősként pont fél tízre kellett menni.
Szóval eddig buktad.smile tongue

Azért,mert közben reggelizni is kellett,alkoholt meg nem fogyasztok,neked se kellene mint látszik elég rossz hatással van rád..

A blokkolást mindig az végezte aki utolsónak maradt.

Alut öntöttem-mivel öntödében dolgoztam.De utáltam azt a hülye kotyogó kávé főző felső részét csinálni.

Ki a fene gondolta,hogy a perc pontosságú beosztásodhoz képest létezik hosszab is.

Gyúrj még egy kicsit.smile whistling

Azt se tudom hogy néz ki egy hörcsög,az úri huncutság.
Ne sóherkodj egy jó szűcsöt keress aki tud "csalni" a készítésnél,külön figyelemmel a hiú vonalakra.




Nincs profilkép
#173493 pettendimiklos73
2026-06-16 21:14:24

Válasz Ohaza63 #173491. hozzászólásáralehet csak az én hibám, hogy többet várok Tőled.
Tartsd a kezdő színvonalad!

#173492 Törppapa
2026-06-16 21:08:47

Válasz Ohaza63 #173489. hozzászólására"Az azért nem a kis apró kategóriába tartozik , ahogy Ti értekeztek róla"

Furcsa az a Ti,éntőlem ugyan soha nem halottad.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Sajtóközlemény
20 év a magyar mezőgazdaság szolgálatában
20 év a magyar mezőgazdaság szolgálatában
A francia hátterű RAGT vetőmagcég fennállásának 20. évfordulóját ünnepli...
Elfolyt a drága víz: ismeretlenek szabotálják a gazdák aszály elleni védekezését
Elfolyt a drága víz: ismeretlenek szabotálják a gazdák aszály elleni védekezését
Újabb rongálás vízügyi területen: ismeretlenek avatkoztak be a műtárgyak...
Új alsókerekes utánfutó (300x150x35cm) akciósan 795.000 Ft - akár országos kiszállítással
Új alsókerekes utánfutó (300x150x35cm)...

795.000 Ft

Komatsu PC210LC-10 / 2016 / 12 207 üzemóra / Lízing 20%-tól
Komatsu PC210LC-10 / 2016 / 12 207...

47.900 EUR

Új fa oldalfalas,  billenős utánfutó (250x132x39cm) ponyva szettel akciósan 688.000 Ft - kecskeméti telephelyünkön
Új fa oldalfalas, billenős utánfutó...

688.000 Ft

JLG 340 AJ / 2015 / 2 576 üzemóra / Lízing 20%-tól
JLG 340 AJ / 2015 / 2 576 üzemóra /...

14.900 EUR

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]