Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.11 Ft USD 310.85 Ft CHF 383.88 Ft GBP 410.17 Ft

Fórum

Fórumtalálkozó az AGROmashEXPO-n!

Létrehozta: .Man , 2015-08-28 08:24:07

Kedvencekhez Segítség
1519 hozzászólás
#569 .MAN.
2017-11-14 08:34:59

Válasz drenthe evo #560. hozzászólásáraMivel csak én látom a jelentkezőket és mellé tudod írni, hogy kussoljak róla, hogy jössz, így azért némi inkognito marad. smile cool

Plusz csak az email cím a kötelező, hogy legalább ott tudjak üzenni, ha valami gond van. Direkt nem kötelező a telefon sem.

De mondd, hogy nem te voltál a legutóbbi jelentkező... Kinézem innen bárkiből, hogy vicces kedvében volt.

#568 Berkó_
2017-11-13 23:59:27

Válasz szanberg #563. hozzászólásáraMehetünk! Asszonyt most otthon hagyom, kell neki egy kis pihenő, nekem meg a kimenő. smile lol

#567 apuci
2017-11-13 22:22:41

Válasz bobo77 #566. hozzászólásáraAbból már van két fajta de hamarosan folyik a harmadik is!smile wink

Nincs profilkép
#566 bobo77
2017-11-13 22:19:55

Válasz8 Bárány #562 hozzászólásáraInkább Pálinka smile thumbup

#565 szanberg
2017-11-13 22:18:42

Válasz mtz1221 #564. hozzászólásáraigen, korábban kiraktuk egy körforgónál oszt találjon hazasmile devilsmile devilsmile devilsmile lolsmile sweatdrop

#564 mtz1221
2017-11-13 21:49:05

Válasz szanberg #563. hozzászólásáraNézd már milyen jó lelkű lettél,most hogy megnősült.smile pimp

#563 szanberg
2017-11-13 21:33:28

Borsodból jön valaki?

Berkó hát Te? ha gondolod elugrok érted

#561 drenthe evo
2017-11-13 21:11:18

Válasz drenthe evo #560. hozzászólásáraVéna szkenner van már tervbe ?smile lol

#560 drenthe evo
2017-11-13 21:10:05

Válasz .MAN. #559. hozzászólásáraEz ìgy már nulla inkognitó...smile cool

#559 .MAN.
2017-11-13 13:42:29

Tessék beljebb fáradni és kitölteni:

JELENTKEZÉS

#558 szanberg
2017-11-09 20:30:02

Válasz drenthe evo #554. hozzászólásáraEddig mindegyiken ott voltam, természetesen most is terveztem a menetelt!

#556 rilex
2017-11-08 22:42:49

Válasz *** HM *** #555. hozzászólására...egyébként is tökmagról volt szó....smile tonguesmile tongue

#555 *** HM ***
2017-11-08 22:41:19

Válasz drenthe evo #554. hozzászólásáraMivan csak a keményre buktok?
Meg a magra?

Na jó ne szedjük inkább szét a keménymag szót...smile lol

#554 drenthe evo
2017-11-08 21:22:54

Amenyiben a Feco,Cimbi,.Szabi. ,Szabi(J),Szanberg,Claastra,Grün ,stb öregekből nagyszámban jelen lesznek , mi is megpróbálunk megjelenni... smile pimp

#553 VMisi
2017-11-08 14:50:26

Válasz .MAN. #552. hozzászólásáraTökmag jelentkezési lapot is csatolj hozzá! smile biggrin

#552 .MAN.
2017-11-08 09:43:32

Jan 20 már nekünk sem lenne jó. Akkor már javában Agromashexpo lázban égünk.
Remélem a vadászatot sikerül azért megoldani, addig is összejött smile smile

Jelentkezési lap hamarosan.
Szobákkal nem bíbelődnék ha nem baj. Úgy is mindenki oda fekszik be ahová a feje beviszi. smile lol

#551 apuci
2017-11-07 19:11:53

Csak nehogy essen a hó mert akkor a nagy terepjárók nem tudnak közlekedni!!!!smile lolsmile lolsmile lolsmile lol

#550 .Feco.
2017-11-07 18:19:00

Válasz lala1 #548. hozzászólásárajaja, ha 20-a lesz akkor már mondom hogy nem tudok menni én sem... a 13-14 tarthatónak tűnik jelenleg

#549 lala1
2017-11-07 17:59:47

Válasz ermike #547. hozzászólásáraIgen, volt. S februárra a bálszezonnak is végevan. smile winksmile lolsmile lol

#548 lala1
2017-11-07 17:58:27

Válasz .MAN. #545. hozzászólásáraCsak ne jan 20-án legyen,mert akkor szakítanom kell a hagyománnyal. Eddig mindegyiken ott voltam,nem szeretném kihagyni!

#547 ermike
2017-11-06 18:23:20

Válasz .MAN. #545. hozzászólásáraVolt már utána is!!!!

Nekem a február jobb lenne mert akkor már nincs vadászat!!!

#546 VMisi
2017-11-06 13:47:50

Válasz .MAN. #545. hozzászólásáraRészemről pont ez a legjobb időpont.

#545 .MAN.
2017-11-06 08:06:53

Válasz VMisi #544. hozzászólásáraNem, még nem tuti.

Általban két héttel Agromashexpo előtt szoktuk tartani, azért írtam ezt.

Ha valamerre tolni szeretnétek, akkor egyezményesen próbáljunk kijelölni egy dátumot.

#544 VMisi
2017-11-05 20:07:23

Válasz .MAN. #541. hozzászólásáraA 2018.01.13-14 már tuti-tuti?

#542 Zoli 63
2017-11-02 18:47:31

Válasz .MAN. #541. hozzászólásáraA nősek időben kérjenek engedélyt kimaradásra ! smile lol

#541 .MAN.
2017-11-02 16:33:30

Válasz Bárány #540. hozzászólásáraHa mindenki benne van, akkor legyen. smile cowboy

Megpróbálok valami újat kiötölni tartalom szintjén. Hátha sikerülne.

Meg persze körítésnek is.

#540 Bárány
2017-11-02 16:22:01

Válasz .MAN. #539. hozzászólásáraLásd a szokásos választ... smile smile

#539 .MAN.
2017-11-02 16:11:37

Ahojj!

Felteszem a szokásos kérdést:

Helyszínt megtartsuk?

Vagy van kollektív ötlet változtatásra?

#538 oprita
2017-02-04 13:57:43

Válasz szanberg #537. hozzászólásáraProfit,gyüvedelem,haszom.

#536 oprita
2017-02-04 11:56:29

Válasz asdfjklé #535. hozzászólásáraHh,ezek szerint nem ismered a Profit.

Nincs profilkép
#535 asdfjklé
2017-02-02 00:11:46

Válasz Radocz #534. hozzászólásáraÖreg te egyszerű vagy mint a faék!

#534 Radocz
2017-02-01 23:55:27

Válasz mucsijani #488. hozzászólásáraSzerintem még a .Szabi. is ott volt.

Csak én ittam többet a kelleténél, vagy nem tűnt fel neki sem, hogy kimaradt a felsorolásból.

Hogy mik vannak?

smile cowboy

#532 .Man
2017-01-24 16:09:34

Sziasztok!

Találkozósok:

A belépőket a www.hungexpo.hu/meghivo oldalon tudjátok regisztrálni, onnan fogva semmi dolgotok nincs, csak bemenni a kapun.

#531 F-A-R-M-E-R \
2017-01-23 11:29:22

Válasz Myrrdin #530. hozzászólásáraTitkos atkák közé került, majd vagy 30év múlva lessz nyílvánossmile devilsmile sweatdrop

#530 Myrrdin
2017-01-23 11:04:48

Mikor várható erről a találkozóról egy jó kis cikk? Vagy ha már írtak róla akkor szívesen elolvasnám, belinkelné valaki?

#529 Zoli 63
2017-01-18 17:32:59

Válasz Diesel Tibor #526. hozzászólásáraAkkor lehet majd pár felesleges ráncunk, mert potyára csííííízeltünk . smile lol

#527 *** HM ***
2017-01-17 17:19:24

Válasz Bárány #523. hozzászólásáraKi potyázta ott pont a csicseribabfőzeliket?

#526 Diesel Tibor
2017-01-17 17:07:04

Válasz borda77 (Joe) #525. hozzászólásáraKattingatták ott a fotókat ,,de én nem láttam sosem ,hogy filmet tettek-e bele.smile confusedsmile biggrinsmile cowboy

Nincs profilkép
#525 borda77 (Joe)
2017-01-17 13:58:08

Most mit szórakoztok BAKKER!

Fotókat de IZIBE!!!

#524 rilex
2017-01-17 13:49:58

Válasz Bárány #523. hozzászólásáraHáááááát....elég sokat változtatok egy-két év alatt...smile tonguesmile tonguesmile tonguesmile lolsmile lolsmile lol

Nincs profilkép
#522 Moderátor
2017-01-17 10:29:31

Moderálási elveink miatt törölve: 2017-01-17 11:31:28

#521 Gabesz☻
2017-01-17 10:20:55

Válasz borda77 (Joe) #518. hozzászólásáraItt vannak a fotók.smile thumbup
http://www.agroinform.com/static/site/img/agroinform.png

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Már nemcsak a termés van veszélyben, az erdők is pusztulnak
Már nemcsak a termés van veszélyben, az erdők is pusztulnak
Az Alföld egyre inkább elveszíti vizes jellegét, sivatagosodás jelei látszanak.
Fókuszban az őszi mák: nő a vetésterület, de sok a kockázat
Fókuszban az őszi mák: nő a vetésterület, de sok a kockázat
A mák érzékenysége miatt a termesztés sikerét alapvetően az időjárás határozza...
Kameruni juh
Kameruni juh

100.000 Ft

Lucerna eladó
Lucerna eladó

25.000 Ft

Kanca ló
Kanca ló

550.000 Ft

Rozs eladó
Rozs eladó

7.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]