Válasz drenthe evo #560. hozzászólásáraMivel csak én látom a jelentkezőket és mellé tudod írni, hogy kussoljak róla, hogy jössz, így azért némi inkognito marad.
Plusz csak az email cím a kötelező, hogy legalább ott tudjak üzenni, ha valami gond van. Direkt nem kötelező a telefon sem.
De mondd, hogy nem te voltál a legutóbbi jelentkező... Kinézem innen bárkiből, hogy vicces kedvében volt.
Válasz .MAN. #545. hozzászólásáraCsak ne jan 20-án legyen,mert akkor szakítanom kell a hagyománnyal. Eddig mindegyiken ott voltam,nem szeretném kihagyni!
1519 hozzászólás
Válasz drenthe evo #560. hozzászólásáraMivel csak én látom a jelentkezőket és mellé tudod írni, hogy kussoljak róla, hogy jössz, így azért némi inkognito marad.
Plusz csak az email cím a kötelező, hogy legalább ott tudjak üzenni, ha valami gond van. Direkt nem kötelező a telefon sem.
De mondd, hogy nem te voltál a legutóbbi jelentkező... Kinézem innen bárkiből, hogy vicces kedvében volt.
Válasz szanberg #563. hozzászólásáraMehetünk! Asszonyt most otthon hagyom, kell neki egy kis pihenő, nekem meg a kimenő.
Válasz bobo77 #566. hozzászólásáraAbból már van két fajta de hamarosan folyik a harmadik is!
Válasz8 Bárány #562 hozzászólásáraInkább Pálinka
Válasz mtz1221 #564. hozzászólásáraigen, korábban kiraktuk egy körforgónál oszt találjon haza




Válasz szanberg #563. hozzászólásáraNézd már milyen jó lelkű lettél,most hogy megnősült.
Borsodból jön valaki?
Berkó hát Te? ha gondolod elugrok érted
Válasz drenthe evo #561. hozzászólásáraNyálminta.



Válasz drenthe evo #560. hozzászólásáraVéna szkenner van már tervbe ?
Válasz .MAN. #559. hozzászólásáraEz ìgy már nulla inkognitó...
Tessék beljebb fáradni és kitölteni:
JELENTKEZÉS
Válasz drenthe evo #554. hozzászólásáraEddig mindegyiken ott voltam, természetesen most is terveztem a menetelt!
Válasz *** HM *** #555. hozzászólásáraCsak a B közép számít...
Válasz *** HM *** #555. hozzászólására...egyébként is tökmagról volt szó....

Válasz drenthe evo #554. hozzászólásáraMivan csak a keményre buktok?

Meg a magra?
Na jó ne szedjük inkább szét a keménymag szót...
Amenyiben a Feco,Cimbi,.Szabi. ,Szabi(J),Szanberg,Claastra,Grün ,stb öregekből nagyszámban jelen lesznek , mi is megpróbálunk megjelenni...
Válasz .MAN. #552. hozzászólásáraTökmag jelentkezési lapot is csatolj hozzá!
Jan 20 már nekünk sem lenne jó. Akkor már javában Agromashexpo lázban égünk.

Remélem a vadászatot sikerül azért megoldani, addig is összejött
Jelentkezési lap hamarosan.
Szobákkal nem bíbelődnék ha nem baj. Úgy is mindenki oda fekszik be ahová a feje beviszi.
Csak nehogy essen a hó mert akkor a nagy terepjárók nem tudnak közlekedni!!!!



Válasz lala1 #548. hozzászólásárajaja, ha 20-a lesz akkor már mondom hogy nem tudok menni én sem... a 13-14 tarthatónak tűnik jelenleg
Válasz ermike #547. hozzászólásáraIgen, volt. S februárra a bálszezonnak is végevan.


Válasz .MAN. #545. hozzászólásáraCsak ne jan 20-án legyen,mert akkor szakítanom kell a hagyománnyal. Eddig mindegyiken ott voltam,nem szeretném kihagyni!
Válasz .MAN. #545. hozzászólásáraVolt már utána is!!!!
Nekem a február jobb lenne mert akkor már nincs vadászat!!!
Válasz .MAN. #545. hozzászólásáraRészemről pont ez a legjobb időpont.
Válasz VMisi #544. hozzászólásáraNem, még nem tuti.
Általban két héttel Agromashexpo előtt szoktuk tartani, azért írtam ezt.
Ha valamerre tolni szeretnétek, akkor egyezményesen próbáljunk kijelölni egy dátumot.
Válasz .MAN. #541. hozzászólásáraA 2018.01.13-14 már tuti-tuti?
Válasz .MAN. #539. hozzászólására


Válasz .MAN. #541. hozzászólásáraA nősek időben kérjenek engedélyt kimaradásra !
Válasz Bárány #540. hozzászólásáraHa mindenki benne van, akkor legyen.
Megpróbálok valami újat kiötölni tartalom szintjén. Hátha sikerülne.
Meg persze körítésnek is.
Válasz .MAN. #539. hozzászólásáraLásd a szokásos választ...
Ahojj!
Felteszem a szokásos kérdést:
Helyszínt megtartsuk?
Vagy van kollektív ötlet változtatásra?
Válasz szanberg #537. hozzászólásáraProfit,gyüvedelem,haszom.
Válasz oprita #536. hozzászólásáraProfi?

Válasz asdfjklé #535. hozzászólásáraHh,ezek szerint nem ismered a Profit.
Válasz Radocz #534. hozzászólásáraÖreg te egyszerű vagy mint a faék!
Válasz mucsijani #488. hozzászólásáraSzerintem még a .Szabi. is ott volt.

Csak én ittam többet a kelleténél, vagy nem tűnt fel neki sem, hogy kimaradt a felsorolásból.
Hogy mik vannak?
Válasz .Man #532. hozzászólásáraBármelyiken?
Sziasztok!
Találkozósok:
A belépőket a www.hungexpo.hu/meghivo oldalon tudjátok regisztrálni, onnan fogva semmi dolgotok nincs, csak bemenni a kapun.
Válasz Myrrdin #530. hozzászólásáraTitkos atkák közé került, majd vagy 30év múlva lessz nyílvános

Mikor várható erről a találkozóról egy jó kis cikk? Vagy ha már írtak róla akkor szívesen elolvasnám, belinkelné valaki?
Válasz Diesel Tibor #526. hozzászólásáraAkkor lehet majd pár felesleges ráncunk, mert potyára csííííízeltünk .
Válasz *** HM *** #527. hozzászólásáraBNC.
Válasz Bárány #523. hozzászólásáraKi potyázta ott pont a csicseribabfőzeliket?
Válasz borda77 (Joe) #525. hozzászólásáraKattingatták ott a fotókat ,,de én nem láttam sosem ,hogy filmet tettek-e bele.


Most mit szórakoztok BAKKER!
Fotókat de IZIBE!!!
Válasz Bárány #523. hozzászólásáraHáááááát....elég sokat változtatok egy-két év alatt...





Válasz borda77 (Joe) #518. hozzászólására
Moderálási elveink miatt törölve: 2017-01-17 11:31:28
Válasz borda77 (Joe) #518. hozzászólásáraItt vannak a fotók.
http://www.agroinform.com/static/site/img/agroinform.png
Válasz apuci #517. hozzászólására