Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 352.36 Ft USD 307.6 Ft CHF 380.52 Ft GBP 407.83 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
173939 hozzászólás
#173788 Ohaza63
2026-06-21 07:18:07


Vajon hol vannak a Független Objektív Média "FOS" sztárjai most, pedofidesz ügyben????

Vajon hol van eperország, leszlesz, Gyula, Józsi a tények mestere és a hasonszőrűek most???
Semmi tájékoztatást nem kapunk tőlük, még hashtag kománk is mellébeszélt!

Eddig volt ám kiabálás, mocskolódás, meg markolóval árokásás a részükről.
Miért is lapít mindenki???? Jocóka is aratja a muskátlit a balkonon, hogy nem ér rá ezzel foglalkozni????

"'Az Orbán-kormány és a Fidesz-KDNP ellen kampányfegyverként használt Zsolt bácsi ügyben tavaly ősztől a választásokig:
24. hu: 191 darab cikk
HVG: 311 darab cikk
Telex: 185 darab cikk
444: 156 darab cikk
Összesen 843 darab cikk jelent meg.

A fentiekkel szemben az elmúlt négy napban, azóta, hogy egyes információk szerint Magyar Péter testvére, Magyar Márton pénzt adhatott Bangó Sándornak a Kontroll-interjúért, mindössze egy cikk jelent meg a témában, az is a Telexen.
Az elmúlt négy napban:
24. hu: 0 darab cikk
Hvg: 0 darab cikk
Telex: 1 darab cikk
444: 0 darab cikk
Összesen: 1 darab cikk
Valamiért most ez az ügy csak addig volt fontos, amíg lehetett pedofideszezni. Most, hogy Magyar Péter bajban van, hallgatni kell mindenáron – állapította meg az ellenzéki képviselő."

https://www.vadhajtasok.hu/2026/06/20/panyi-miklos-bedontotte-a-tiszas-propagandava-vedlett-komcsi-sajtot

#173786 Sanyiii70
2026-06-21 07:01:23

Válasz pettendimiklos73 #173785. hozzászólására"Még szerencse, hogy igaz. Mert viccnek erős lenne."

De csak részben, mert ez nem történt meg.

Ugyanis sokaknak a "lopáról" elsőre a kommunisták és a zsidók jutnak eszébe. (Azokkal, meg minden 45 utáni kormányunk teli volt, mint az új is.)
Nem a piti zsebtolvaj cigányok.

Nincs profilkép
#173784 d-032a
2026-06-20 22:48:21

Válasz kisspeter591 #173783. hozzászólására" Azt kellene kinyomozni, hogy ki áll a számlagyár mögött és ki tette zsebbe az elcsalt áfa milliárdokat."

Miért nem nézted meg a videót, vagy olvastad el, "magyari" cikkét?

Ki csalta el, az áfa milliárdokat?
Az áfa milliárdokat, a lesko által ügyintézett, és a hivatali eljárásokon keresztülvitt, és engedélyeztetett külföldi gázeladók csalták el, mivel helyette "vették" az elektromos szarokat.

- Az ügy, azért állt meg leskónál, mert vagy nem énekli el, a külföldi szerepők valós-, cégek mögötti kilétét.
- Vagy, mert ő sem ismeri őket, és csak strómanokon, ügyintézőkön, ügyvezetőkön keresztül tartották vele a kapcsolatot, de ezek már felszívódtak, és nem utolérhetők, (vagy, még nem.)

Leskó, most játsza az ártatlanul meghurcolt áldozatot, és az új kormánytól várja, hogy a régi kormány sározásáért, és gyanúsítgatásáért, mehet ebből az ügyből.

Tegyük fel, hogy leskó tényleg nem tudott semmiről.
De, nyilván vannak bizonyítékai, ami alapján gyanúsítja a Nav-ot, az ex-kormányt, és a korábbi ner-es politikai-, és gazdasági köröket.

"Egyébként a gyanú nem bizonyíték."

Az nem.
Viszont, gyanúsítani csak bizonyíték alapján lehet, vagyis lehetne.
Azután, az a bizonyíték vagy megáll, vagy nem áll meg.

Csak úgy, a nagy semmiből, hasraütésre, bizonyíték nélkül nem lehet megvádolni senkit.
Illetve, mégis meglehet. És működik is.

Az, hogy ezeknek a történeteknek a vége hol lesz, az majd kiderül, egyszercsak talán.
Ameddig, a társadalom nagyrészének az ingerküszöbe, a bemondás, a vakhit, és a gyülölet-igény szintjére süllyedt itt a nagy nyugathoz tartozásban, addig jóvan így is.

Nincs profilkép
#173783 kisspeter591
2026-06-20 21:19:49

Válasz d-032a #173781. hozzászólásáraAzt írják többen is, ha a Leskó összehozta a vevőt és eladót. Aztán a vevő áfát csalt az elektronikai holmikkal. Ehhez mégis mi köze a Leskónak. Azt kellene kinyomozni, hogy ki áll a számlagyár mögött és ki tette zsebbe az elcsalt áfa milliárdokat.
Egyébként a gyanú nem bizonyíték.

Nincs profilkép
#173781 d-032a
2026-06-20 20:20:47

Válasz kisspeter591 #173769. hozzászólásáraMegnéztem ezt a videót is, és elolvastam mindkét, erről a témáról szóló VálaszOnline cikket is.

Ez az ügy is tipikusan azon a pályán fut, és olyan forgatókönyv mentén zajlik, mint amit a válaszonline, és juhász felforgató péter a "szőlő utcai"-, és a "zsoltibácsi" "ügyben" is nyomott.

Bizonyíték semmi, csak sejtetések, vádak, utalások, és a riportalany által sajátmagát meghazudtoló kijelentések, mosakodás, és hazugságok.

Az ilyesmi, az egész korábbi kormányt lejárató-, és buktató művelet arra épül, hogy egy normális átlagpolgárnak, aki éli a hétköznapi életét, és dolgozik autószerelőként, könyvtárosként, takarítóként, ügyvédként, orvosként, vagy traktorosként, annak nincsen ideje és energiája, hogy az ilyen szövevényes, vagy annak előadott ügyeknek a háttérinformációival vagy a sorok közötti dolgok összerakásával foglalkozzon, vagy, hogy az ellentmondások felismerésére időt, pénzt és energiát vesztegessen.

(Mint régebben említettem, nekem az ilyesmi "kutatómunkát" sok időm és pénzem bánta, de nekem ez a hobbim, más egyébb költséges lehetőség helyett.)
--------
1. - A külföldiek által újonnan alapított gázbeszállító cégeket (a riportalany) Leskó péter segítségével, és szervezésével hozták létre, aki 30 éve van a gázszakmában, és pontosan tudta, hogy mit jelent olcsó gázzal házaló, ismeretlen új gázeladók felbukkanása, és beszervezése a magyar gázpiacra.

2. - Leskó azt hazudja, hogy a külföldi tulajdonú beszállító cégek, akik főként Ausztrián keresztül hoztak be orosz gázt eladni a (régi és szigorúan szabályozott) magyar gázcégeknek, azok mindent szabályosan csináltak, és nem követtek el a magyar költségvetést milliárdokkal megkárosító Áfa-csalást.

3. - Hazugság, mert a külföldi, ismeretlen és utolérhetetlen gázeladók, azzal csalták el az áfa-befizetést, hogy milliárdos tételben vásároltak nemlétező elektronikai eszközöket, "aminek az áfája" lenullázta a befizetési kötelezettségüket.

4. - A külföldi, ismeretlen, és utolérhetetlen gázeladók, erre a célra létrehozott kamucégek tucatjaitól "vásárolták" papíron, a milliárdos elektronikai tételeket, amelyeknek a "cégalapítói, és cégtulajdonosai" között magyar hajléktalan is van állítólag, de romániai falusiak is, és londoni "közel-keletiek" túlnyomórészt.

5. - Az is hazugság, hogy a Neres Orbán-hatóság tudatosan, és szándékosan nézett volna félre, és aszisztált volna a csaláshoz, mivel a több százezernyi áfa köteles ügyletből, a rendszer, a fiktív elektronikai eladások több tucatnyi kamucégén keresztül, visszafelé göngyölítve jutottak el a külföldi gázbeszállítókhoz.
---
Ez az egész ügy is az orbánkormány, a Nav, a rezsicsökkentés-, és a magyar állam lejáratása, összeoroszozása, és szorosan illeszkedik a nyugati, globalista érdekérvényesítés, és gazdasági-, és politikai nyomulás mechanizmusába.
Természetesen, bizonyítékok nélkül.

Amúgy, ügyes...


Nincs profilkép
#173780 Igazi Földönfutó
2026-06-20 17:21:23

Válasz Sanyiii70 #173745. hozzászólásáraEz igaz? Mert akkor ez az ötvenes évekre emlékeztet “majd belejössz pistám” jelszóval nevezik ki a vezetöket.Lehet jobb ha kinnmaradok?

#173777 Sanyiii70
2026-06-20 16:53:20

Válasz rtamas1976 #173773. hozzászólásáraNézd a jó oldalát!smile lol
Legalább nem hazudtak valami baromságot, mint a poloska...

#173776 rtamas1976
2026-06-20 16:52:40

Válasz deménycsaba #173774. hozzászólásáraÉs akkor monti pythonra mondtuk, hogy abszurd humor.
Akkor ez abszurd kormányzás, csak ezen egy ország jövője múlik!
Azon meg egy jót derültünk, már aki érti ezt a művészetet.

#173775 rtamas1976
2026-06-20 16:45:56

Válasz deménycsaba #173774. hozzászólásáraSzóvívő aki nem modhat semmit.
Ügyvéd aki munkanélküli, ügyefogyott.
Bmw vagy audi gyárban irányjelző beszerelő.

Nincs profilkép
#173774 deménycsaba
2026-06-20 16:07:51

Válasz rtamas1976 #173773. hozzászólásáraEzek nem szóvivők, hanem ágyasok...

#173772 Törppapa
2026-06-20 15:54:11

Válasz Praetor #173753. hozzászólásáraMindig csak a rossz oldalát látjátok az életnek,ne legyetek bolondok azaz inkább egy kicsit legyetek bolondok.smile drool

#173771 Törppapa
2026-06-20 15:52:10

Válasz Ohaza63 #173756. hozzászólásáraMég szép hogy te se érted,ahogy belőled-belőlem is csak egy van.
Amúgy meg igen,én humorosan élem az életem.
Ha én tréfi akkor te meg okoska törp.smile lol
okoska

Nincs profilkép
#173770 Ares 826
2026-06-20 15:44:24

Válasz eperország #173762. hozzászólásáraAkkor ebből ki is lopta el a vizet????? smile blinksmile blink

Nincs profilkép
#173769 kisspeter591
2026-06-20 14:11:46

Válasz Ohaza63 #173760. hozzászólásáraTe, mint Áfa szakértő, mi a véleményed az alábbi videoról?
Ezt meglehetett volna csinálni, kormányzati háttértámogatás nélkül???
Most ez a jéghegy csúcsa lenne?????? Az Orbán Viktor és sleppje a gyermekek jövőjét lopta szét??? Mi lenne itt, ha kopott volna még 4 évet a lopásra a felcsuti gazember??
Az 2 millió Fidesz szavazó, miért nem látta, amit a másik 3,4 millió Tiszás lát????
Senkinek a fejéhez nem fogtak pisztolyt a szavazófülkében...
Lehet, hogy a Magyar Péter nem válik be, de akkor a következő választáson megy levesbe. Viszont az OV foglyul ejtette a Fideszt és az országot.


https://www.youtube.com/watch?v=LBF1mRPK_Fs&t

Nincs profilkép
#173768 pettendimiklos73
2026-06-20 13:37:36

Válasz rtamas1976 #173766. hozzászólásáraszegény 15% szenved a 75% hülyétől, meg a 10% nem hülye, nem okostól.smile lolsmile lol

#173766 rtamas1976
2026-06-20 13:23:40

Válasz eperország #173757. hozzászólásáraTe is ilyen hülye vagy?
Mert úgylátom az új pártunk és kormányunk jelszava:
"itt mindenki hülye? Itt mindenki."
Szerintem sikerült az ország összes húlyéjét leigazolnotok.smile lolsmile lolsmile lol

https://vm.tiktok.com/ZNR34Q9ke/

#173765 rtamas1976
2026-06-20 13:18:44

Válasz eperország #173757. hozzászólásáraNagyon magasra kelletvolna tenni a lecet!
Ezeknek a bányászbéka segge óriási magasság!smile lolsmile lolsmile lol
https://vm.tiktok.com/ZNR3pP2Pr/

#173763 Radocz
2026-06-20 11:31:04

Válasz eperország #173433. hozzászólásáraHa jól emlékszem előtte már volt két beharangozott elszámoltatás!

Abból semmi nem lett.

Három a magyar igazság.

smile cowboy

Nincs profilkép
#173761 eperország
2026-06-20 10:53:35



Milliárdok ellopva és nem használható amire megépült. Mi legyen vele?

#173760 Ohaza63
2026-06-20 10:22:21

Válasz eperország #173757. hozzászólásáraAz hogy milyen álmai és vágyai vannak a Fika Matyi Vitézynek az egy dolog, de mit fog tudni csinálni, ha mindent joggal levédtek!

Akkor írogassál ide és tegyél fel videókat, amikor arról írsz, hogy pl. Nagy József Fideszes politikus és ÁFA csaló kapott 20 évet és 10 milliárdos vagyon koboztak el tőle, vagy Kiss Máté Szoci politikus korrupcióért kapott 15 év börtönt és 5 milliárdos vagyon foglaltak le nála.

Addig feleslegesen foglalod a helyet a Agroinform szerverén a hülyeségeiddel, meg a Petyus és Vitézy lázálmaival.

Viszont akkor elvárom tőled a videókatt, amikor kiderül, hogy Magyar Péter 200 millát kapott Balázsy Gyulától zsebbe a túlárazott Diák Hiteles reklámok után. Annak lesz hírértéke!!

Most hogy nincs pedofidesz, csak pedotisza kitaláció volt az egész ügy, vajon erről nem találsz semmit, amit feltehetnél Koma ide???
Hátha a Tiszánál más videók is vannak erről, nem csak a Pócs félék, vajon ez ügyben miért nem vagy lelkes KICSI?????

Nincs profilkép
#173759 t.romsics
2026-06-20 10:12:15

Válasz Praetor #173758. hozzászólásáraNemá. Pont jó így, délelőttre, a nagy melegben. Mondjuk, csak a képet néztem meg, meg elolvastam az alatta található irományt: nesze semmi, fogd meg jól… smile laugh

Nincs profilkép
#173758 Praetor
2026-06-20 10:02:07

Válasz eperország #173757. hozzászólásáraLegalább hétvégén alhattál volna délig.

Nincs profilkép
#173757 eperország
2026-06-20 09:53:20



Az uniós forrásokkal kapcsolatos visszaélések felderítését 2021-ig visszamenőleg ellenőrizné a magyar kormány, pedig csatlakozásunk után az Európai Ügyészségnek 2017-ig is lehetősége lenne – e döntés hátteréről kérdezte a Kontroll Vitézy Dávidot. A miniszter elmondása szerint úgy alakítják a jogszabályi környezetet, hogy a Tiborcz-féle Eilios-ügyben is lesz lehetősége a hatóságoknak vizsgálódni. A kormányzati tájékoztatón szó esett a Városliget fejlesztéséről, a dohánykoncesszió és dohányboltok felülvizsgálatáról, a TEK átszervezéséről.

Így kell csinálni!

Vége van kicsi! smile pimp

#173756 Ohaza63
2026-06-20 09:48:51

Válasz Praetor #173755. hozzászólásáraÜdv!

Ahogy anno a Gorbacsov is mondta a glasznoszt és peresztrojka idején, "a bíráló hangú kritikát is el kell fogadni és tanulni kell belőle"smile thumbupcoolsmile laugh

Ha neked fejlődni kell, akkor nekem is, mert Én sem igazán értem néha a kolléga okfejtéseit.smile confused

Nincs profilkép
#173755 Praetor
2026-06-20 09:41:03

Válasz Ohaza63 #173754. hozzászólásáraAkkor nekem nincs humorérzékem. Legalább fény derült egy vakfoltomra, amiben fejlődnöm kell. smile sweatdrop

#173754 Ohaza63
2026-06-20 09:35:58

Válasz Praetor #173753. hozzászólásáraÜdv!

Talán a Törppapa nem is jó név a kollégának, Tréfinek kellene szólíttatnia magát a hsz-i miatt, mert mindig viccel, tréfálkozik.smile smilesmile laughsmile lol

Nincs profilkép
#173753 Praetor
2026-06-20 09:06:54

Válasz Törppapa #173750. hozzászólásáraSzóval téged az szórakoztat, hogy összevissza beszélsz. Valamiért engem egyáltalán nem, sőt, kifejezetten zavar. De igazából ez teljesen megmagyarázza, hogy a társadalom jelentős részének egy dilettáns, notórius hazudozó, az agyhalott (® by petike) sleppjével miért felel meg az ország vezetésének. Tényleg eljutottunk ide: qwerqewr

Nincs profilkép
#173752 Praetor
2026-06-20 08:55:32

Válasz Sanyiii70 #173745. hozzászólásáraHa az előző "rencer" abszurdisztán volt, akkor bizony most elérkeztünk az idiokráciába. smile whistlinghrthwher

#173751 medikus
2026-06-20 07:45:13

Válasz Watson #173740. hozzászólásáraGörög Mártáról van szó,ne terelj!smile sweatdrop

#173750 Törppapa
2026-06-20 07:20:36

Válasz Praetor #173749. hozzászólásáraAzzal te ne törődj.
Néha kell egy kis szórakozás.smile innocent

#173748 Törppapa
2026-06-19 22:42:55

Válasz Igazi Földönfutó #173548. hozzászólásáraCsak leigázni őket mentél oda.
Alig tetted be a lábad Isztambulba és mi történt?Ki siklott a metró!

#173747 Törppapa
2026-06-19 22:30:38

Válasz Sanyiii70 #173744. hozzászólásáraA medencébe.smile sweatdrop
Abban egyetértünk,hogy szerelmes a hangjába.
De nem lehet mondani,hogy nem indult el egy csomó folyamat amit ígérgetett a kampányban.
Aztán,hogy ez kinek tetszik,kinek nem az már más kérdés.


Különben meg.


Csak megteszi amit más megígért aztán bacta betartani.smile karateka

Nincs profilkép
#173746 Ares 826
2026-06-19 22:24:36

Válasz medikus #173736. hozzászólásáraKi volt az akkor okosan találva pufajkás gulánál! Ha a szavazók 25% elmegy szavazni és abból 50+1 szavazó igennel szavazik akkor érvényes és eredménye a szavazás! Minden más népszavazáskor CSAK akkor volt ÉRVÉNYES a szavazás ha a választók minimum 50%+1 fő részt vesz a szavazáson! De ha nem is lenne rendben az IGEN szavazatok száma akkor még a parlament felülbírálhatja a nép döntését ez volt akkor törvénybe iktatva, tehát el volt döntve hogy csatlakozunk, csak színjáték volt az egész szavazás hogy azt lássa a NÉP hogy DEMOKRÁCIA VAN s úgy lett ahogy ők akarták! AKKOR IS ÁTB@XTÁK A NÉPET AHOGY MOST IS A SZAVAZÓK KICSIVEL NAGYOBB RÉSZÉT!smile whistlingsmile whistling

#173745 Sanyiii70
2026-06-19 22:14:12

"Búza László élelmiszer-gazdaságért, -kereskedelemért és -műveltségért (???) felelős államtitkár az agrártárca pénteki sajtótájékoztatóján kifejtette, hogy a sertéshús természetes cinkben gazdag, ami segít, hogy „szexuális hormonháztartásunk is a topon legyen”, hogy “legyen egészséges populáció, egészséges erekció, pattogó petefészek tüszőkkel”. "

Margit! Noóóórmális?

#173744 Sanyiii70
2026-06-19 22:04:55

Válasz Törppapa #173735. hozzászólásáraMibe vetette bele magát?

A mocskolódást és a hazdozást eddig is elég nagy vehemenciával csinálta.

Mondjuk a semmitmondó frázisok ismételgetésébe tényleg.
Szerelmes a saját hangjába a kis kretén.

Szerintem ezt is mindig megverték gyerekkorában az osztálytársai.smile thumbup

#173742 Törppapa
2026-06-19 21:59:12

Válasz rtamas1976 #173739. hozzászólásáraAzt ki felé nyalok?
Az a bajotok,hogy nem tartok veletek a kormány állandó pocskondiázásában?
Délután beszélgettem T.L. egyik emberével (régi ismerősök vagyunk).
A lényeg.
Amit mondott,hogy T.L. soha nem fog előbbre jutni-tűl szűk a szavazóbázisa,mert a nép nagy része nem osztja a nézeteit.
És még azt mondta,el kell ismerni hogy egyenlőre úgy néz ki a tisza kormány jó úton halad. Igaz nem lehet mindenkinek jó amit tesz.
És ezt egy mhm-es mondta!
Na mit üzentek neki?

#173741 rtamas1976
2026-06-19 21:54:53

Válasz Watson #173740. hozzászólásáraEzért szerek tájékozódni a kormányinfóról!smile lolsmile lolsmile lol

https://vm.tiktok.com/ZNR3pP2Pr/

Nincs profilkép
#173740 Watson
2026-06-19 21:37:05

Válasz medikus #173738. hozzászólásáraCsak akkor szoktam az origót megnézni, ha valami sületlenséggel jössz. Most is így tettem. Erre mit làtok?



Ez ám a szint smile lol

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Van, ahol az állam biztosítja a műtrágyát a stratégiai növényeket termesztő gazdáknak
Van, ahol az állam biztosítja a műtrágyát a stratégiai növényeket termesztő gazdáknak
Több mint 1,7 millió mexikói gazdálkodó kapott műtrágyát egy állami programban,...
OTP Értéktérkép: sokkszerűen visszaesett a magyar szántók forgalma
Claas Arion 660 Cmatic
Claas Arion 660 Cmatic

143.000 EUR

Eladó napos magyar kacsa
Eladó napos magyar kacsa

500 Ft

New Holland T4.100 F ültetvénytraktor
New Holland T4.100 F ültetvénytraktor

14.990.000 Ft

Meggy cefre
Meggy cefre

500 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]