Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.23 Ft USD 311.43 Ft CHF 384.62 Ft GBP 411.02 Ft

Fórum

Üzemanyag fogyasztás / gázolaj- és benzináremelés

Létrehozta: Géza , 2008-05-13 21:41:29

Kedvencekhez Segítség
6248 hozzászólás
#2848 Moderátor
2022-03-15 15:53:28

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-16 13:39:24

#2847 Moderátor
2022-03-15 15:50:45

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-16 13:38:47

#2846 Gandhy
2022-03-15 15:36:24

Válasz Sk Laci #2859. hozzászólásáraa német munkás keres 2-2500 euró között és 2,30 a gázolaj, vehet rajt 1000 litert

nálunk keres a gyári/üzemi melós, vagy tanár 500 eurót és 1,30 a gázolaj, vehet rajt 400 litert, na vajon ki van nagyobb xarban?

Nincs profilkép
#2845 jakabanrdas
2022-03-15 15:02:08

Válasz 5465 #2863. hozzászólásáraÉs ne feledd 235 000 = 470 000 smile thumbup
Messiás forevör smile love

#2844 Moderátor
2022-03-15 14:57:06

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-16 13:34:48

Nincs profilkép
#2843 MrPoke
2022-03-15 14:51:14

Válasz kis Zombi #2858. hozzászólásáraSzabolcsiak mindíg szeretnek parázni. :D
AdBlue is ott fogyott el elsőnek, de szerintem a WC papír is. :D
Amit most el is használhatnak hogy bes*artak, hogy nem lesz műtrágya, gázolaj. :D

Nincs profilkép
#2842 Földönfuto
2022-03-15 14:20:26

Válasz Sk Laci #2859. hozzászólásáraMár nálatok is befagyasztják,így hátha nem lesz 2 euró.A németeknél se mindenki gazdag,ott is támogatást adnak rá.Szokás szerint 1-2 hónap után mindenki a magyarok után megy.

#2841 Moderátor
2022-03-15 14:11:39

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-16 13:35:02

Nincs profilkép
#2840 Moderátor
2022-03-15 13:01:26

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-16 13:32:33

#2839 Moderátor
2022-03-15 08:43:20

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-16 13:32:12

#2838 Moderátor
2022-03-15 08:41:57

Moderálási elveink miatt törölve: 2022-03-16 13:32:04

#2837 #bandi
2022-03-14 22:44:27

Válasz Sk Laci #2859. hozzászólásáraAz mondjuk 590? Nálunk aki kiesett az árstopból, az egy százassal többet fizet.

Nincs profilkép
#2836 Sk Laci
2022-03-14 22:34:34

Válasz kis Zombi #2858. hozzászólásáraGyere hozzánk tankolni, mifelénk van nafta.
1,57 erótól indul felfelé literje benzinkút főggően.
Amikor megláttam az árát, gondoltam magamban egy "szépet", de még szerencsére nem vagyunk 2 euró felett, mint a németek.
Euró/forint kurzust válassz amilyen tetszik, mert naponta töbször is változik.

Nincs profilkép
#2835 kis Zombi
2022-03-14 22:27:38

Válasz csuti0 #2857. hozzászólásáraTegnap este Nyíregyházán 3 kútra is befordultam, nem volt gázolaj. Ma reggel 4. kúton sem, 5. kúton 40 litert engedtek autóba tankolni.

Nincs profilkép
#2834 csuti0
2022-03-14 19:46:37

Válasz mitbrille #2855. hozzászólásáraMondjuk az érdekes,hogy nagyon sok kagylós kúton akadozik az üzemanyag beszállítás,mifelénk a hazai érdekszférába tartozó kutakon, semmi gond sem volt az elmúlt napok legnagyobb káoszában sem. Sőt még a "faluvégi" kis kúton is volt folyamatosan.

Nincs profilkép
#2833 Földönfuto
2022-03-14 19:40:48

Válasz mitbrille #2855. hozzászólásáraLehet én vagyok ilyen különleges,hogy nem találok ilyen helyet.Bár szombaton majdnem volt egy.Befordultam egy útba eső kútra matricát venni,meg ha már ott vagyok még rátankolni.A kútoszlopnál látom kiírva,gázolaj elfogyott.Félreálltam,bementem matricáért,kérdezem közben,mikor lesz gázolaj?A kutas kinézett,b.... meg elfelejtettem levenni a táblát.De már nem volt kedvem visszaállni.

#2832 #bandi
2022-03-14 17:13:36

Válasz .Richard. #2853. hozzászólásáraÉn úgy emlékeztem h 22-től volt. Előtte negyedórával mondták smile sweatdrop

Nincs profilkép
#2831 .Richard.
2022-03-14 16:39:13

Válasz #bandi #2851. hozzászólásáraAzért több idejük maradt. smile sweatdrop

Nincs profilkép
#2830 Földönfuto
2022-03-14 15:40:15

Ez a hiszti csak vidéken megy úgy látom,szombaton itt helyi kúton ibc-be kannába,mindenbe adták,fotóztam is de látszik a rendszám,így nem teszem be.A pály mellett 2-3 kocsi tankol egyidőben,most délután borsókúton tankoltam,a 6 oszlopnál ketten voltunk.Mindenki hazamegy a 4 napos ünnep után és lecseng ez a dolog.

Nincs profilkép
#2828 5465
2022-03-14 13:36:36

Válasz Richard. #2849. hozzászólásáraA gabona kiviteli rendeletre való felkészülésre sem volt sokkal több idő…
És még örüljünk, hogy nem visszamenőleges hatállyal lépett életbe.

#2825 Bárány
2022-03-14 11:21:44

Válasz Gumóka #2846. hozzászólásáraAkkor legjobb lesz, ha már a kúton meggyújtom, úgy nem csepeg ki...smile thumbupcool

#2824 Gumóka
2022-03-14 11:12:54

Válasz Bárány #2845. hozzászólásáraÍgy elég félreérthető, de láttam már "ősmagyart" 3 borosüveggel besétálni a kútra benzinért.smile sweatdrop

Jól zárhatónak kell lennie, mint írtam, tehát a kicspegést, kifolyást meg kell akadályozni, tehát nemsmile wink

#2823 Bárány
2022-03-14 11:03:00

Válasz Gumóka #2843. hozzászólásáraSzerinted, ha így, ADR mentesen, egy ronggyal bedugom az üveget, abba is adnak?smile blush

#2822 Drisa
2022-03-14 10:09:28

Válasz .Richard. #2841. hozzászólásáraAz úgy lesz hogy 3/4 10-kr bejelentik hogy 10 órától nincs arstop.

#2821 Gumóka
2022-03-14 08:42:01

Válasz ND #2840. hozzászólásáraNem.

Mivel ADR mentes vagy, így az oda vonatkozó szabályok nem érvényesek.

Annyi hogy jó állapotú tárolóeszköz legyen, ne legyen lyukas, repedt, stb. Jól zárható legyen, ne szivárogjon.

Tehát jó a wehrmachtos marmonkanna is, meg az 5 évnél öregebb műanyag benzineskanna is, ha nem sütötte el a nap. Például.

Nincs profilkép
#2820 Ares 826
2022-03-14 08:41:11

Válasz Cafi #2837. hozzászólásáraSokra nem mennek vele a franciák!

Nincs profilkép
#2819 .Richard.
2022-03-14 08:29:48

Válasz kis Zombi #2839. hozzászólásárasmile thumbup kiváncsi leszek ha vége az árstopnak hány nap alatt fogy el a nafta. Persze akkor lehet csak napi 10 littyot engednek mert megindul a roham.

Nincs profilkép
#2818 ND
2022-03-14 08:24:41

Válasz Gumóka #2822. hozzászólásáraSzia,
az ADR mentesbe (240 alatt) az is bele tartozik, hogy bmilyen kannába tankolhatok, nem kell H új, ADRes, jelölt, stb legyen, amiről mostanában írnak?

Nincs profilkép
#2817 kis Zombi
2022-03-14 06:16:17

Válasz .Richard. #2819. hozzászólásáraA nagy tételt már Február 15 előtt be kellett szerezni, ez csak "utántöltésre" való megoldás.

#2816 barazdabetyar.
2022-03-14 05:29:35

Válasz fekete.jozsef #2833. hozzászólásáraPersze hogy nincs jogszabály.Van kiszállítás több ezer liter 480-as áron.

Nincs profilkép
#2813 .Richard.
2022-03-13 21:37:42

Válasz Bárány #2834. hozzászólásárasmile lolvalamiért nekem is az jutott eszembe,hogy a kuton lévő melos meg tudja mondani mit lehet náluk. smile lolaz szinte olyan scifibe illő dolog. Hiszen tud beszélni! Reméljük azért sok autos tudja ezt a trükköt. Ha nem most megtudták. Az a szörnyű,hogy ezt el kell mondani. smile lol

#2812 Bárány
2022-03-13 21:18:55

Válasz fekete.jozsef #2833. hozzászólásáraEzzel együtt nem azt mondom, hogy arcoskodni kelk a kúton, hogy mert nekem milyen jogaim vannak, hanem pl. oda lehet menni a kutashoz, és meg kell vele egyezni jó előre, hogy mikor, mennyit tankolnék.
Ez járható út.smile thumbupcool

Nincs profilkép
#2811 fekete.jozsef
2022-03-13 21:12:12

Válasz Bárány #2831. hozzászólásáraPontosan. Jogszabaly nem ir litert ha meg nem akarja hogy tobbet tankoljon valaki álljon le a kutoszlop 100 liternel ennyi... bek...ja!

Nincs profilkép
#2810 fekete.jozsef
2022-03-13 21:10:32

Válasz Gandhy #2830. hozzászólásáraFelénk szlovakok vannak mint a saskák tele a rakter is kannákkal de nekunk engedik hordos kartyaval akar 1000 litert is csak 10 lehuzassal...persze amig van mert max 3 ora es el is fogy.

#2809 Bárány
2022-03-13 21:09:27

Válasz Gandhy #2828. hozzászólásáraÉs a rendőr milyen jogcímen intézkedne?
Ugyan már!
Aki ezt mondta, azt jelentsd fel rémhírterjesztésért, arra most valóban van jogszabály!smile biggrin
Hogy hol és mennyit tankolhatsz, azt az adott kút(hálózat) dönti el, olyan is van, ahol nincs korlátozás. Jogszabály erről nem rendelkezik.
Ha te többet engedsz a tankba, mit tehet szerinted? Ki nem szívhatja a tankodból. Visszatarthatja a lélegzetét, sikíthat, féllábon állhat, kb. ennyi.smile pimp

#2808 Gandhy
2022-03-13 21:03:41

Válasz fekete.jozsef #2829. hozzászólásáranem fog hívni, de megteheti, ahol én tankolok(OMV) régi fejek vannak, amiket nem lehet hálózatból állítani és 99 ezer Ft-ig tud kiadni

különben nekem is ajánlotta barátom, Ő a kutas, hogy annyit viszek, amennyit akarok, de nálunk az átjáró osztrák benzinturisták miatt, kicsit szigorúbban állnak a kérdéshez

Nincs profilkép
#2807 fekete.jozsef
2022-03-13 20:55:41

Válasz Gandhy #2828. hozzászólásáraMol. Csak. Ott barmennyi mehet. Amugy a törvény nem ir mennyisegi korlatot! Rendőrt senki nem fog hivni.

#2806 Gandhy
2022-03-13 20:41:26

Válasz fekete.jozsef #2827. hozzászólásáraha elolvasnád amit írtam, logikusan következne belőle, hogy nem minden kúton tilt le és túl tudod húzni és ha pl. 200-at tankolsz, a kutasnak lehetősége van rendőrt hívni

én OMV núton tankolok, ahol éppen nem áll meg, csak ha kinyomom

ha számlát kérsz, a kutas látja, hogy aznap már tankoltál és így tovább

Nincs profilkép
#2805 fekete.jozsef
2022-03-13 20:26:31

Válasz Gandhy #2824. hozzászólásáraElőször is 100 liternél a kut letilt. Nem lehet tulhuzni.Masodszor. Ha jo kuthoz mesz marmint nem falusi szutyokhoz akkor 100 literenként annyit vihecccc amennyit nem akarsz nem irom le én mennyit vittem. Persze ehhez regi jo kapcsolat es hordós kartya kell!!!

Nincs profilkép
#2804 .Richard.
2022-03-13 20:22:23

Válasz Büresz #2823. hozzászólásárasmile thumbupsmile lolsmile laugh aki felhasználja annak.mindig kevesebb jut. Meg ugye a tartály falán is van. 2 kutfejen sem lehet egyformán tankolni. Szegény kanna mindig dagad. Valamiért a vevő rosszabbul jár. smile lol de ennek igy kell lennie. Mert ha nem igy lenne jobban járnánk.. egyszer sem fordult elő, na... viccmagazin kutas modra. smile lol

#2802 Gandhy
2022-03-13 20:21:25

Válasz kis Zombi #2817. hozzászólására100 liternél többet nem tankolhatsz, ha túlhúzod, rád hívhatják a rendőrt, ma érdeklődtem

#2801 Büresz
2022-03-13 20:12:29

Válasz atisgyulai #2820. hozzászólásáraNagyon érzékeny a hőtágulásra a gázolaj, igaz nem 40-50l/1000l.

#2800 Gumóka
2022-03-13 20:10:17

Válasz atisgyulai #2821. hozzászólására240 literig ADR mentes, 240-1000 literig ADR köteles MENTESSÉGGEL, 1000 felett ADR köteles.

Visszább leírtamsmile wink

#2799 atisgyulai
2022-03-13 19:55:32

Válasz kis Zombi #2817. hozzászólásáraGázolaj, adr nélkül, de bizonyos feltételek betartásával, 1000 literig szállítható!
Megfelelő tartály, bárcákkal, porral oltókkal, láthatósági mellény, zseblámpa, megfelelő rözzítés, okmányok, stb.
Olvass utána!

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Disces,  tárcsás kasza eladó
Disces, tárcsás kasza eladó

730.000 Ft

Tárcsás,  disces kasza eladó
Tárcsás, disces kasza eladó

770.000 Ft

Szénás-lucerna bála
Szénás-lucerna bála

15.000 Ft

Új Celikel Charger 12 takarmánykeverő-kiosztó kocsi kétoldalas kiosztással, készletről, házhoz szállítással eladó
Új Celikel Charger 12...

9.999.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]