Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 356 Ft USD 313.58 Ft CHF 385.95 Ft GBP 412.71 Ft

Fórum

Offtopic / Kocsma (chat minden egyéb része)

Létrehozta: Bárány , 2008-11-03 18:52:10

Kedvencekhez Segítség
174196 hozzászólás
#174196 Törppapa
2026-06-24 21:36:05

Válasz t.romsics #174138. hozzászólásáraAzért látod van amiben egyetértünk.

Van-e egyáltalán szükség politikusokra? Kik tudnának egy országot jobban vezetni?Ez nagyon érdekes kérdés nagyon nehéz jó választ adni rá.

#174194 Törppapa
2026-06-24 21:30:52

Válasz Watson #174183. hozzászólásáraValószínűleg az más milyen nekik jó ízű szar lehet.smile drool

Írtam már,aki párt függő annak (neked issmile tongue) meg kell a pártja szarát is enni desszetnek-egészségükre.smile drool

#174193 Törppapa
2026-06-24 21:19:13

Válasz MTZ1221.3 #174163. hozzászólásáraAkkor most csapdába estél.smile lol
Tudod miért?
Várom a megfejtést!smile tongue

#174192 Törppapa
2026-06-24 21:15:35

Válasz deménycsaba #174154. hozzászólására"Ez a barom tökéletes példája az agyhalott, hülye tiszásoknak. Gondolkodni tudás nulla, önálló vélemény nulla, vezér seggnyalás ezerrel..."

De így is pont jó.smile lol

Ez a barom tökéletes példája az agyhalott, hülye fideszeseknek. Gondolkodni tudás nulla, önálló vélemény nulla, vezér seggnyalás ezerrel...

Nincs profilkép
#174191 envagyok2
2026-06-24 19:54:59

eddig elég jól állunk, de ez még csak a kezdet.

#174190 medikus
2026-06-24 19:28:59

Válasz rtamas1976 #174180. hozzászólásáraTermészetellenes fajtalankodók!smile sweatdropsmile sweatdrop

#174189 medikus
2026-06-24 19:24:53

Válasz Rabó001 #174178. hozzászólásáraAttól még Magyar nép fiának tarthatom magam,de ha úgy nézzük,akkor mint nép,az én nevemben ne is beszéljen! Nem kérdezett meg!smile sweatdrop

#174188 Sanyiii70
2026-06-24 19:03:38

Válasz Watson #174184. hozzászólásáraAzért azt mostmár ideje lenne eldöntenie a fűrereteknek, hogy a Júdea Népe Frontot vagy a Júdeai Népfrontot vezeti-e!
smile thumbup

Nincs profilkép
#174187 Watson
2026-06-24 18:14:18

Válasz Sanyiii70 #174186. hozzászólásáraHogy miként? smile laugh
Amúgymeg lehet hogy te fogsz smile sweatdrop

#174186 Sanyiii70
2026-06-24 18:11:31

Válasz Watson #174184. hozzászólásáraUgyanezt mondtátok fidesz szavazó NER haszonélvezőként.
De majd elmúlik ez a betegségetek is. Vagy beledöglötök.
smile thumbup

#174185 Sanyiii70
2026-06-24 18:09:00

Válasz Watson #174183. hozzászólásáraGyula és eperlekvár szektatársaid különböző neveken?
smile thumbup

Nincs profilkép
#174184 Watson
2026-06-24 18:08:36

Válasz Sanyiii70 #174182. hozzászólásáraTudom, ha kimegy az a baj, ha nem megy ki, az a baj. Jó is ez, hogy a fidesz még mindig ilyeneken lovagol, közben mint tanult kollégák mondottàk annó, a karavàn halad.

Nincs profilkép
#174183 Watson
2026-06-24 18:05:45

Válasz Sanyiii70 #174181. hozzászólásáraHát nem is okádom ide naphosszat a szart, ha nem tűnt volna fel. Aki meg igen, azzal nincs bajod.

#174182 Sanyiii70
2026-06-24 17:54:05

A Dr. Erős Pál unoka doktorminiszterelnökúr ott lesz-e a buzivonuláson?

https://www.facebook.com/reel/4335186873370950

https://www.facebook.com/reel/4335186873370950

#174181 Sanyiii70
2026-06-24 17:47:40

Válasz Watson #174179. hozzászólásáraAmikor a ti egykor kedvelt Viktorotok volt, akkor a törvény szerint ti akik ott tiltakoztatok (mi ellen is?) mind mehettetek volna bíróság elé.
Szerencsétekre a ti egykor kedvelt Viktorotok a saját törvényét se tartotta be. (sajnos)

Amúgy meg mit tobzódtok itt, mi a f@sz bajotok van?
Elzavartátok Orbánt és elvileg nektek minden problémátok megoldódott.
Boldog, eufórikus hangulatban kéne élnetek nem a neten hazudozni és mentegetni az elmebeteg wc ellenőrt.

#174180 rtamas1976
2026-06-24 17:30:43

Válasz Watson #174179. hozzászólásáraNeked lehet tetszik, engem irritál!
A tendencia megvan, buzitv, pride, zászlók,
Buzihàzasság, homár örökbefogadás.
És ez màjus 12.étől!!!
A mikulás már szakàlas nènikènt jön majd?
Nemcsak vakok vagytok, még mentegetitek őket.
Nektek lehet vonzó ez az aberrált viselkedés, minket megbotránkoztat.
Szerintem nekem is van jogom nem tűrni a nyilvános aberráltságot!smile karatekasmile karatekasmile karateka

Nincs profilkép
#174179 Watson
2026-06-24 17:04:03

Válasz rtamas1976 #174171. hozzászólásáraAmikor viktorod volt, akkor is megtartották a pride-ot hiába tiltotta, és ha ő maradt volna, akkor is kitették volna ezeket a zászlókat a pride előtt.
Nemtudom mi az amit most rádszabadított bárki. Ha a héten elmentél volna emellett a szines zászló mellett, még nem lettél volna tőle buzi.

Nincs profilkép
#174178 Rabó001
2026-06-24 16:33:04

Válasz medikus #174170. hozzászólásáraVicces tőled ezt olvasni, aki saját elmondása alapján sose jár szavazni.

#174177 rtamas1976
2026-06-24 16:17:09

Válasz trikolor5 #174174. hozzászólásáraPéldául a gmo növény porzásával! Nekem hiába gmo mentes ha szomszéd ugyanolyan kultúrája gmos
De lehetnek akár kilóméteres átporzások is!

#174176 Sanyiii70
2026-06-24 16:09:57

Válasz rtamas1976 #174173. hozzászólásáraÉn meg, hogy az ilyenek a kamion kereke alatt fognak feküdni.smile thumbup

Nincs profilkép
#174174 trikolor5
2026-06-24 16:03:37

Válasz rtamas1976 #174157. hozzászólásáraBiogazdákat mivel teszik tönkre?

#174173 rtamas1976
2026-06-24 15:58:02

Válasz kisspeter591 #174168. hozzászólásáraRemélem ottfogsz táncolni valamelyik kamionon a pride-on!

#174171 rtamas1976
2026-06-24 15:55:35

Válasz eperország #174162. hozzászólásáraEzt kérdeztem!!!
Ne beszélj félre!
A bászna az büntetőjogi dolog azt intézzétek!

Hamár annyira szíveden viseled a nép és a többség akaratát, mit szólsz a pride-hoz?
Mit szólsz ehez a brutális gender cunamihoz amit ránk szabadítottatok!!??
A huszár véredet (erre hivatkozol mindég)ez nem irritálja?

#174170 medikus
2026-06-24 15:53:31

Válasz eperország #174149. hozzászólásáraA Magyar népre ne hívatkozz! Az emberek esetleg nagyobb felére!De még az sem biztos! A fostos amit megszavaz,azt nem biztos hogy minden Tiszás ugyan úgy megszavazza!A szavazásait nem előzi meg népszavazás!

#174169 mtz1221
2026-06-24 15:47:22

Válasz t.romsics #174161. hozzászólásáraNálunk még olyan nem volt hatalmon (talán Titot kivéve) akit nem nyomtak el kis korában iskolákban vagy a szülei valamiért. Tito harcolt a fronton, qrva Milosevity is ha ott lett volna, másképp köpködnék rá.smile thumbdown

Nincs profilkép
#174167 deménycsaba
2026-06-24 14:45:21

Ha a Dunába dobott telefonért nem jár semmilyen büntetés, akkor a Dunába dobott büdösbuzi zászlókért sem...

Nincs profilkép
#174165 deménycsaba
2026-06-24 13:45:49

Toroczkai László arról, hogy miért bohócozta le Magyar Pétert ma az ülésteremben:
"Magyar Péter tegnap és ma is folyamatosan mutogatott, odaszólogatott nekem az ülésteremben. Mindezt a képernyőkön keresztül általában nem lehet látni, hallani. Szokása szerint gúnyolódott, és először ma ő vetette oda nekem, hogy "bohóc".
Majd hosszasan személyeskedett, többek között azzal rágalmazott, hogy sohasem volt rendes munkahelyem. Ehhez képest én 4 éve vagyok parlamenti képviselő, őt viszont egész életében a fideszes kapcsolatainak köszönhetően a politika tartotta ki kamuállásokkal. De ezt majd legközelebb tisztázzuk.
Magyar Péter naponta tucadszor lebohócozik valakit, vagy csak a budai úrifiú magas lováról mélyen lenézve emlegeti, hogy neki milyen diplomája van, és hány évig élt Brüsszelben (közpénzen) diplomataként. Mintha Magyarországot nem pontosan ilyen diplomás hazaárulók lopták volna szét az elmúlt évtizedekben.
Láthatóan Magyar Péter élvezi, ha valakit megalázhat. Ez élteti.
Miután hosszasan próbált ma is hazugságokkal alázni, hiába kértem szót személyes megtámadtatás címén a hazugságok tisztázása érdekében, a házelnök nem adta meg a szót, amely újabb szintlépés, újabb házszabálysértés.
Mindezek után azon kiakadni, hogy a nekem szóló gyalázkodás közben bohócnak neveztem a miniszterelnököt, nevetséges. Az a helyzet, hogy én csak egy lakótelepi gyerek voltam, aztán nyolcadik kerületi, végül tanyasi. Tény, hogy én nem vitorlázni szeretek pezsgővel a kezemben, hanem a B-középpel szurkolni a füstben.
Annak idején polgármesterként is betiltottam a rendezvényeinken a VIP-szektort, de Louis Vuitton táskákra sem vágytam, ahogy nálunk vidéken nem nagyon járnak az emberek favázas, My Esel márkájú elektromos kerékpárral sem.
Az is tény, hogy sohasem ülnék ki a gyönyörű Országházunk ablakába, és nem tenném a koszos talpamat a párkányra. Magyar Péter egy másik világból jött.
Talán ezért nem ért engem. Nálunk ugyanis amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten."

Nincs profilkép
#174164 Praetor
2026-06-24 13:34:29

Válasz t.romsics #174161. hozzászólásáraAkárhogy is, csak ezek tűnnek reális magyarázatnak, amiket írsz.

Nincs profilkép
#174163 MTZ1221.3
2026-06-24 13:16:15

Válasz Törppapa #174140. hozzászólásáraPont annyira, mint a függetlenséged. smile lol

Nincs profilkép
#174162 eperország
2026-06-24 13:08:29

Válasz rtamas1976 #174158. hozzászólására

Hamár ennyire vágod az ipart, mond már meg nekem hogy a Kósa Lajos anyjának adófizetői milliárdokból kitömött mégis csődbement Bászna disznótenyésztő cégénél lízingelt BMW motort a tenyészetben hol használják? Vagy ez a hajdúsági sorközművelő kultivátor új prototípusa? Hallgatlak. smile pimp

Nincs profilkép
#174161 t.romsics
2026-06-24 13:07:01

Válasz mtz1221 #174155. hozzászólásáraSenki ne értsen félre, igenis szükség van a nép képviseletre. Csak az bánt, zavar, hogy erre miért a morálisan legingoványosabbak vállalkoznak rendre? Mert jól leképezi a társadalom mindenkori összetételét? Mert ezekből a haszonlesőkből áll a társadalom zöme? Vagy ez nem igaz, csak az a kevés etikailag alultáplált érez magában annyi erőt, motiváltságot, hogy az életünk irányítására vállalkozzon? Mert ezeket érdemeljük?

Nincs profilkép
#174160 kisspeter591
2026-06-24 12:38:39

Válasz kisspeter591 #174159. hozzászólásáraÚgy tesz mintha a Fidesz adta, fizette volna a 13. havi nyugdíjat, rezsicsökkentést. Valójában a magyar államot terhelték be vele, hátha sikerül a tolvaj Fidesz népszerűségét növelni.

Nincs profilkép
#174159 kisspeter591
2026-06-24 12:36:22

Tipikus mellébeszélés egy szégyen ez az ember.
Hát szívesen visszaküldeném, ha nem sújtana az infláció, államadósság brutális elszállása és az ennek következtében fellépő megszorítások.

https://www.facebook.com/reel/1388025802802687

#174158 rtamas1976
2026-06-24 12:20:24

Válasz eperország #174149. hozzászólásáraHamár annyira szíveden viseled a nép és a többség akaratát, mit szólsz a pride-hoz?
Mit szólsz ehez a brutális gender cunamihoz?
A huszár véredet (erre hivatkozol mindég)ez nem irritálja?

Nincs profilkép
#174156 eperország
2026-06-24 11:01:59

Válasz Igazi Földönfutó #174150. hozzászólására

És mi van a Kósa féle Bászna milliárdokkal? 16 évig földet művel ameddig a Fidesz maffiától jöttek a milliárdok az adófizetőktől, utána meg jöhet felszámolás? Hallgatlak. smile aikido

#174155 mtz1221
2026-06-24 11:01:48

Válasz t.romsics #174138. hozzászólásáraPolitikai élősködőket akartál szeríntem írni. smile whistling

Nincs profilkép
#174154 deménycsaba
2026-06-24 10:57:11

Válasz Igazi Földönfutó #174153. hozzászólásáraEz a barom tökéletes példája az agyhalott, hülye tiszásoknak. Gondolkodni tudás nulla, önálló vélemény nulla, vezér seggnyalás ezerrel...

Nincs profilkép
#174153 Igazi Földönfutó
2026-06-24 10:52:04

Válasz Gyula., #174152. hozzászólásáraArról majd ti tesztek hogy a népszerűség visszaálljon, rátok bizzuk.

Nincs profilkép
#174152 Gyula.,
2026-06-24 10:35:16

Válasz t.romsics #174138. hozzászólásáraÓ'bànt és a fideszt vàrjàk a hajléktalan szàllókon ,mint szociálismunkásokat..
Alapitvàny volt,de az nem jól sült elsmile laughsmile lol
Újjà kell építeni a pàrtot!
20% alatti népszerüséggel kezdeni kell valamit!smile lol







Nincs profilkép
#174150 Igazi Földönfutó
2026-06-24 10:10:51

Válasz eperország #174149. hozzászólásáraÉs mi van a GMO mentességgel te győztes hazafi?Mire szavaztatok?Hallgatom.

Nincs profilkép
#174149 eperország
2026-06-24 10:04:43



Így van rendjén. Nincs különleges elbírálás. Ezt szavazta meg a magyar nép és a Tisza ezt az álláspontot képviseli Brüsszel ellen. Győztünk megint!

Nincs profilkép
#174148 deménycsaba
2026-06-24 09:38:22

Az elmúlt 16 évben a liberopatkány ellenzék, meg a brüsszelita horda 3 verzióval próbálkozott Orbán megbuktatására.

gyurcsótány
makizaj
büdösbunkópeti.

A legaljának sikerült...

Nincs profilkép
#174147 .Richard.
2026-06-24 09:31:10

Válasz t.romsics #174138. hozzászólásárasmile thumbupelèg finoman figalmaztál. Minimum annyi köteless3gènek meg jogainak kellene lenni mint egy minimálbèrèrt dolgozónak. Felszolalásokat is,fizetèshez kellene kötni,mert több havi sumákolással nem lehet pènztkeresni. Hiányzás,modortalanság,illedelmetlensèg, büntethető legyen. Magyarul az idiotákat sehol nem tűrik meg,most meg a Parlament egy cirkusz lett.

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
1919-től napjainkig: így építi a gazdák tudása az RAGT-t
A RAGT Vetőmag Kft. története a gazdák által alapított francia anyavállalattal...
Hirdetés
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Talajvizsgálat fontossága a hatékony tápanyag-gazdálkodásban
Magyarországon a legtöbb esetben a mozaikos talajeloszlás miatt eltérő...
Suffolk jerkék
Suffolk jerkék

120 Ft

7,6 méteres IH tárcsa
7,6 méteres IH tárcsa

1.000.000 Ft

Eladó Balmaz Terra VK-3 (Bull 2800) vonókocsi! Heavy-duty zártszelvény váz, Cat 2/3 3-pont függesztés, nagy teherbírású Flotation kerekek, DW munkahengerek. Első tulajdonos
Eladó Balmaz Terra VK-3 (Bull 2800)...

5.450.000 Ft

Wernher Diger 559 nehézlazító (2023)! 9 kés, 55 cm mélység, tandem tüskés törőhenger, nyírócsavaros védelem. 280-380 LE. Első tulajdonos, azonnal munkára fogható
Wernher Diger 559 nehézlazító (2023)! 9...

5.950.000 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]