Üdvözletem.
segítséget szeretnék kérni, most vásároltam egy Case 110 mx 2000 kiadású traktort.Eddig gond nélkül dolgoztam vele de egyik percröl a másikra megszünt a kormányművem és nem tudtam kormányozni.Valamint bekapcsolt a difizár és az első hajtómű. az irányváltóm és a hidraulikám dolgozik,nem tudom mi lehet vele.
Válasz martonkrisztian #1384 hozzászó
Pedig az MX széria az jó azt mondják az MXM az a New holland TM el egyezik és a szerelő azt mondta hogy ennyí 15000 óra az már nagyon sok ....
Igy inkább még hagyjuk szolgálni a 952.3 as mtz-t
Válasz N #1383. hozzászólásáraÜdv.Az enyém mx270,amúgy szeretem,mert bivaly erős,jó a fogyasztása,csak hát amiket írtam,mindig van valami javítani való.
Válasz N #1379. hozzászólásáraÜdv. Az én gépem is Dalmandos volt,másfél éve van meg,azóta váltó,első híd,most meg a hárompont szivat,na meg az összes kormány hidraulika cső csere. Meg az első laptop diagnosztizáláskor 17800üó-ás hibakódok voltak,közbe én meg 11700-al vettem. Ez az én saját tapasztalatom.
Válasz kisdobos #1377. hozzászólásáraKöszönöm a választ ! Nem mertünk belevágni az üzletbe nagyon rizikós volt a gép sajnos, Dalmand Zrt ből származott amugy a traktor !
Válasz kisdobos #1376. hozzászólásáraSzia. Köszi a segítséget,egy jó szerelő tel.számát is megköszönném,én Csongrád mellett vagyok,de már ott tartok hogy minden mindegy csak jó lenne már.
Válasz N #1357. hozzászólására15000 orat ment,ott motor felujítás közeledik,ha füstöl is hidegen,már kopott a motor!En uzemm melegen vizsgalnám,van-e kartergáz,Kék fust erős olajfogyasztasra utal!
Válasz Pilátus #1373. hozzászólásáraÜdv. a pótmétert méregették az okosok,valami változott az ellenállásmérőn,de a panelt egyik se nézte,a hátsó pótmétert cseréltük,kartámaszon a kapcsolót,a vonóerő érzékelő csapot,de nem javult meg. Köszönöm a segítséget,megpróbálom ezt is kicserélni.
Üdv. Valaki tudna nekem segíteni,van egy mx270 es trakim,egyszer csak fogta magát és nem működik a hárompont csak sárvédőröl,már két szervízes csapat is belebukott.
Válasz N #1363. hozzászólásáraArra hogy jól elkerülni.
Megszállott javítani imádó időmilliomosoknak jók az ilyen 15000+os cuccok pár milla rászánnivalóval a zsebben .
Válasz N #1360. hozzászólásáraAz èn fergám is füstöl hidegen, de utána fasza a gèp. Lassan 9000 órás ès minden eredeti rajta,úgyhogy nem csodálom hogy nèha füstöl, meg karter gáz is van.Gumizni ráèrsz kèsöbb, azèrt is olcsóbb a gèp.De tartalék zsè kell hogy legyen, plusszba..arra számolj rá. Szóval nem lenne ez olyan rossz. 1 patent ilyen gèp biztos 8-10Milla lenne, de azt sem mindenki engedheti meg magának,egyszerre annyit kiadni.Azèrt majd számolj be ha megnèzed
Válasz N #1359. hozzászólásáraHa megnézed könnyebben tudsz dönteni,de gondolom nem véletlenül ennyi az ára. Azèrt tartalék zsetonnal nem árt rendelkezni, ha bele kell nyúlni.
Érdeklődnék Case ih mxm 120 felől akinek van valami infoja megoszthatná !? 15000 üó 2003 ás évjárat nem kiváló állapotban szerintetek érdemes vele foglalkozni az ára viszont elég baráti!
nem kell ebből akkora ügy:16csavar ha belemegy akkor kész.amúgy én ezeket a csapokat csakis akkor rakom be,amikor a hátsó függesztőművet nem használom,és csak fixálom velük,hogy ne vagdalozzon a 2függesztőkar.ha rakok rá munkagépet,akkor kiveszem,és a stablizátorokat szétttekerem,addig,amig jo nem lesz az oldalirányu kilengése.szóval én csak akkor használom.ilyenkor meg még akár5ös sasszeg is bemehet oda.
Válasz nagyzoli5 #1347. hozzászólásáraÍrd be a Google-ba, hogy rugós biztosítószeg csőre!
A kisebbek párszáz, a nagyobbak egy-két ezer forintért reálisak. De megkérdezheted az Axiálban, vagy a szokásos gépkereskedőknél, vasboltokban.
A gyári mindig "aranyból készül".
Válasz Tobszi #1328. hozzászólásáraÉn ma hordtam trágyát MF 6465, 8,2 m hosszú póttal, 200 q körül tippeltük ami rajta volt, jó érett 3 éves birka trágya volt. 7 km-re vittem ebből 3 aszfalt, 9 fuvar volt a kompjuter szerint 70 lityit evett, nem tudom mennyire méri pontosan.
Válasz nagyzoli5 #1349. hozzászólásáraŐk is Kramp-nál, meg ilyenek szerzik be, pontosan nem emléxem árra 500-1500huf/db között valahol, 1 nap és mehettem érte
Az alsó függesztőkar kitámasztójába honnan tudnék ilyen biztosítót beszerezni:Az átmérője 14mm a hossza 65mm. A márkakereskedőnél olyan árat mondtak hogy majdnem s...re ültem. Köszi!
2195 hozzászólás
Válasz F-A-R-M-E-R \ #1394. hozzászólásárademo traktőr
Válasz Sötét Paraszt #1393. hozzászólásáraNa ezt meg hol lett átfestve ilyen vastagon , majdnem úgyhittem hogy új
első híd rugózásró vélemény?
mc karró?
lapos gombokró kartámaszba?
nagy monitorró?
Válasz maxxum #1390. hozzászólásáraA bal oldali kellene mx 135-höz, csak alsó lépcsőfok!
Válasz biczoattila #1372. hozzászólásáraMechanikus kapcsolású...vagy hidraulikus, esetleg elektromos ?
Válasz ro-bika #1388. hozzászólásáraBal vagy jobb oldalit keresel? Csak az utolsó vagy komplett mind a 3 lépcső kellene.
Válasz ro-bika #1388. hozzászólásáraSzia. Kaposváron bontódik egy 240es,szerintem ott van.
MX-hez keresnék lépcsőt, nincs esetleg valakinek infója, hogy honnan tudnék?
Válasz martonkrisztian #1384. hozzászólásáraÉn 18 éve szívok ezzel...
Üdvözletem.
segítséget szeretnék kérni, most vásároltam egy Case 110 mx 2000 kiadású traktort.Eddig gond nélkül dolgoztam vele de egyik percröl a másikra megszünt a kormányművem és nem tudtam kormányozni.Valamint bekapcsolt a difizár és az első hajtómű. az irányváltóm és a hidraulikám dolgozik,nem tudom mi lehet vele.
Válasz martonkrisztian #1384 hozzászó
Pedig az MX széria az jó azt mondják az MXM az a New holland TM el egyezik és a szerelő azt mondta hogy ennyí 15000 óra az már nagyon sok ....
Igy inkább még hagyjuk szolgálni a 952.3 as mtz-t
Válasz N #1383. hozzászólásáraÜdv.Az enyém mx270,amúgy szeretem,mert bivaly erős,jó a fogyasztása,csak hát amiket írtam,mindig van valami javítani való.
Válasz martonkrisztian #1382. hozzászólásáraAmit én néztem az MXM 120 volt !
Neked milyen van ?
Válasz N #1379. hozzászólásáraÜdv. Az én gépem is Dalmandos volt,másfél éve van meg,azóta váltó,első híd,most meg a hárompont szivat,na meg az összes kormány hidraulika cső csere. Meg az első laptop diagnosztizáláskor 17800üó-ás hibakódok voltak,közbe én meg 11700-al vettem. Ez az én saját tapasztalatom.
Válasz balazoooo #1380. hozzászólásáraKöszi! Már beszéltem is vele,elküldtem a hibakódokat neki.
Válasz martonkrisztian #1378. hozzászólásáraküldtem privát üzenetet majd nézd meg.
Válasz kisdobos #1377. hozzászólásáraKöszönöm a választ ! Nem mertünk belevágni az üzletbe nagyon rizikós volt a gép sajnos, Dalmand Zrt ből származott amugy a traktor !
Válasz kisdobos #1376. hozzászólásáraSzia. Köszi a segítséget,egy jó szerelő tel.számát is megköszönném,én Csongrád mellett vagyok,de már ott tartok hogy minden mindegy csak jó lenne már.
Válasz N #1357. hozzászólására15000 orat ment,ott motor felujítás közeledik,ha füstöl is hidegen,már kopott a motor!En uzemm melegen vizsgalnám,van-e kartergáz,Kék fust erős olajfogyasztasra utal!
Válasz martonkrisztian #1369. hozzászólásáraSzerintem a függesztő kar szögállásjeladó rossz!
Válasz martonkrisztian #1369. hozzászólásáraKuldök profi szerelő számot ha kell!
Válasz Pilátus #1373. hozzászólásáraÜdv. a pótmétert méregették az okosok,valami változott az ellenállásmérőn,de a panelt egyik se nézte,a hátsó pótmétert cseréltük,kartámaszon a kapcsolót,a vonóerő érzékelő csapot,de nem javult meg. Köszönöm a segítséget,megpróbálom ezt is kicserélni.
Válasz martonkrisztian #1369. hozzászólásáraA kézi pótméter vagy a kartámaszban van egy panel ami 250 rúgó kb
Tanacsot szeretnek kerni,h van egy case ih 844 xl gepem es nem tudom be kapcsolni az elejet. Mi lehet az oka?????
Válasz Varga László_37163 #1254. hozzászólásárase˙˙fej
Válasz nyonyesz #1368. hozzászólásáraVáltó tetején kb az ülés alatt
Üdv. Valaki tudna nekem segíteni,van egy mx270 es trakim,egyszer csak fogta magát és nem működik a hárompont csak sárvédőröl,már két szervízes csapat is belebukott.
Sziasztok

Szeretnék segitséget kérni case ih 135 maxxum hol van a válton sebesség mérő jeladója
üdv zsolt
Válasz N #1363. hozzászólásáraAhogy látom nem állítható felnis.
Ezt vedd számításba, ha esetleg sorba is szánod!
Válasz F-A-R-M-E-R \ #1365. hozzászólásáraMeg oldunk mindent csak idáig a keleti technika volt a jártas a portán
ezért vagyunk kicsit tanácstalanok a váltás terén 
Válasz *** HM *** #1364. hozzászólásáraÈs ha N kollèga pont olyan? Nem tudhatod.
Válasz N #1363. hozzászólásáraArra hogy jól elkerülni.
Megszállott javítani imádó időmilliomosoknak jók az ilyen 15000+os cuccok pár milla rászánnivalóval a zsebben .
Válasz F-A-R-M-E-R \ #1362. hozzászólására Bejött az esős idő igy holnap megnézzük !
Mire fegyeljünk oda mert nyugati gépbe nem vagyunk otthon ?
Válasz N #1360. hozzászólásáraAz èn fergám is füstöl hidegen, de utána fasza a gèp. Lassan 9000 órás ès minden eredeti rajta,úgyhogy nem csodálom hogy nèha füstöl, meg karter gáz is van.Gumizni ráèrsz kèsöbb, azèrt is olcsóbb a gèp.De tartalék zsè kell hogy legyen, plusszba..arra számolj rá. Szóval nem lenne ez olyan rossz. 1 patent ilyen gèp biztos 8-10Milla lenne, de azt sem mindenki engedheti meg magának,egyszerre annyit kiadni.Azèrt majd számolj be ha megnèzed
Válasz N #1359. hozzászólásáraHa megnézed könnyebben tudsz dönteni,de gondolom nem véletlenül ennyi az ára. Azèrt tartalék zsetonnal nem árt rendelkezni, ha bele kell nyúlni.
Válasz N #1359. hozzászólásáraKlíma nem működik valamint egy percig Kéken füstöl hidegen gumik 40 százalék körül vannak
Válasz F-A-R-M-E-R \ #1358. hozzászólásáraIgen ez lenne a napokban mennek el megnézni !szerinted érdemes lehet vele foglalkozni?
Válasz N #1357. hozzászólásáraEzaz??? Milyen hibái vannak??
Érdeklődnék Case ih mxm 120 felől akinek van valami infoja megoszthatná !? 15000 üó 2003 ás évjárat nem kiváló állapotban szerintetek érdemes vele foglalkozni az ára viszont elég baráti!
nem kell ebből akkora ügy:16csavar ha belemegy akkor kész.amúgy én ezeket a csapokat csakis akkor rakom be,amikor a hátsó függesztőművet nem használom,és csak fixálom velük,hogy ne vagdalozzon a 2függesztőkar.ha rakok rá munkagépet,akkor kiveszem,és a stablizátorokat szétttekerem,addig,amig jo nem lesz az oldalirányu kilengése.szóval én csak akkor használom.ilyenkor meg még akár5ös sasszeg is bemehet oda.
Válasz nagyzoli5 #1347. hozzászólásáraEz itt majdnem olyan, kicsit rövidebb, mint amit keresel. Őket is megkérdezheted.
Válasz nagyzoli5 #1347. hozzászólásáraÍrd be a Google-ba, hogy rugós biztosítószeg csőre!
A kisebbek párszáz, a nagyobbak egy-két ezer forintért reálisak. De megkérdezheted az Axiálban, vagy a szokásos gépkereskedőknél, vasboltokban.
A gyári mindig "aranyból készül".
Válasz F-A-R-M-E-R \ #1351. hozzászólására7 ezer párszáz FT!!!
Ez ám a lehúzás!!
Válasz Tobszi #1328. hozzászólásáraÉn ma hordtam trágyát MF 6465, 8,2 m hosszú póttal, 200 q körül tippeltük ami rajta volt, jó érett 3 éves birka trágya volt. 7 km-re vittem ebből 3 aszfalt, 9 fuvar volt a kompjuter szerint 70 lityit evett, nem tudom mennyire méri pontosan.
Válasz nagyzoli5 #1349. hozzászólásáraAmúgy erdeti mennyibe van kivi vagyok rá, én megsem mertem kérdezni
Válasz nagyzoli5 #1349. hozzászólásáraŐk is Kramp-nál, meg ilyenek szerzik be, pontosan nem emléxem árra 500-1500huf/db között valahol, 1 nap és mehettem érte
Válasz F-A-R-M-E-R \ #1348. hozzászólásáraBe tudják szerezni? Mennyit mondtak rá?
Válasz nagyzoli5 #1347. hozzászólásáraÉn Habinál rendeltem fergához
Az alsó függesztőkar kitámasztójába honnan tudnék ilyen biztosítót beszerezni:

Az átmérője 14mm a hossza 65mm. A márkakereskedőnél olyan árat mondtak hogy majdnem s...re ültem. Köszi!
Válasz _NB_ #1345. hozzászólásáraEz igen, ez aztán kimerítő!

Ezek alapján úgy gondolom hogy semmi gond a trakival normális a fogyasztása. Köszönöm!