Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 354.86 Ft USD 312.6 Ft CHF 384.91 Ft GBP 411.86 Ft

Fórum

Case IH traktorok

Létrehozta: Vendég , 2007-12-13 19:08:02

Kedvencekhez Segítség
2195 hozzászólás
#1394 F-A-R-M-E-R \
2017-11-14 19:42:52

Válasz Sötét Paraszt #1393. hozzászólásáraNa ezt meg hol lett átfestve ilyen vastagon , majdnem úgyhittem hogy újsmile thumbup

#1393 Sötét Paraszt
2017-11-14 19:34:37


első híd rugózásró vélemény?


mc karró?
lapos gombokró kartámaszba?
nagy monitorró?

#1392 ro-bika
2017-11-14 17:04:32

Válasz maxxum #1390. hozzászólásáraA bal oldali kellene mx 135-höz, csak alsó lépcsőfok!

#1391 Vinkó75
2017-11-14 16:13:23

Válasz biczoattila #1372. hozzászólásáraMechanikus kapcsolású...vagy hidraulikus, esetleg elektromos ?

Nincs profilkép
#1390 maxxum
2017-11-14 15:17:26

Válasz ro-bika #1388. hozzászólásáraBal vagy jobb oldalit keresel? Csak az utolsó vagy komplett mind a 3 lépcső kellene.

Nincs profilkép
#1389 martonkrisztian
2017-11-11 07:02:54

Válasz ro-bika #1388. hozzászólásáraSzia. Kaposváron bontódik egy 240es,szerintem ott van.

#1388 ro-bika
2017-11-05 22:01:00

MX-hez keresnék lépcsőt, nincs esetleg valakinek infója, hogy honnan tudnék?

Nincs profilkép
#1386 Ati5
2017-10-23 21:33:38


Üdvözletem.
segítséget szeretnék kérni, most vásároltam egy Case 110 mx 2000 kiadású traktort.Eddig gond nélkül dolgoztam vele de egyik percröl a másikra megszünt a kormányművem és nem tudtam kormányozni.Valamint bekapcsolt a difizár és az első hajtómű. az irányváltóm és a hidraulikám dolgozik,nem tudom mi lehet vele.

#1385 N
2017-10-19 19:03:50

Válasz martonkrisztian #1384 hozzászó
Pedig az MX széria az jó azt mondják az MXM az a New holland TM el egyezik és a szerelő azt mondta hogy ennyí 15000 óra az már nagyon sok ....
Igy inkább még hagyjuk szolgálni a 952.3 as mtz-t

Nincs profilkép
#1384 martonkrisztian
2017-10-19 18:55:01

Válasz N #1383. hozzászólásáraÜdv.Az enyém mx270,amúgy szeretem,mert bivaly erős,jó a fogyasztása,csak hát amiket írtam,mindig van valami javítani való.

#1383 N
2017-10-19 18:07:00

Válasz martonkrisztian #1382. hozzászólásáraAmit én néztem az MXM 120 volt !
Neked milyen van ?

Nincs profilkép
#1382 martonkrisztian
2017-10-19 15:12:34

Válasz N #1379. hozzászólásáraÜdv. Az én gépem is Dalmandos volt,másfél éve van meg,azóta váltó,első híd,most meg a hárompont szivat,na meg az összes kormány hidraulika cső csere. Meg az első laptop diagnosztizáláskor 17800üó-ás hibakódok voltak,közbe én meg 11700-al vettem. Ez az én saját tapasztalatom.

Nincs profilkép
#1381 martonkrisztian
2017-10-19 15:04:10

Válasz balazoooo #1380. hozzászólásáraKöszi! Már beszéltem is vele,elküldtem a hibakódokat neki.

Nincs profilkép
#1380 balazoooo
2017-10-19 09:22:34

Válasz martonkrisztian #1378. hozzászólásáraküldtem privát üzenetet majd nézd meg.

#1379 N
2017-10-18 19:52:53

Válasz kisdobos #1377. hozzászólásáraKöszönöm a választ ! Nem mertünk belevágni az üzletbe nagyon rizikós volt a gép sajnos, Dalmand Zrt ből származott amugy a traktor !

Nincs profilkép
#1378 martonkrisztian
2017-10-18 16:41:03

Válasz kisdobos #1376. hozzászólásáraSzia. Köszi a segítséget,egy jó szerelő tel.számát is megköszönném,én Csongrád mellett vagyok,de már ott tartok hogy minden mindegy csak jó lenne már.

#1377 kisdobos
2017-10-17 22:17:18

Válasz N #1357. hozzászólására15000 orat ment,ott motor felujítás közeledik,ha füstöl is hidegen,már kopott a motor!En uzemm melegen vizsgalnám,van-e kartergáz,Kék fust erős olajfogyasztasra utal!

#1376 kisdobos
2017-10-17 22:11:48

Válasz martonkrisztian #1369. hozzászólásáraSzerintem a függesztő kar szögállásjeladó rossz!

#1375 kisdobos
2017-10-17 22:09:11

Válasz martonkrisztian #1369. hozzászólásáraKuldök profi szerelő számot ha kell!

Nincs profilkép
#1374 martonkrisztian
2017-10-16 13:55:38

Válasz Pilátus #1373. hozzászólásáraÜdv. a pótmétert méregették az okosok,valami változott az ellenállásmérőn,de a panelt egyik se nézte,a hátsó pótmétert cseréltük,kartámaszon a kapcsolót,a vonóerő érzékelő csapot,de nem javult meg. Köszönöm a segítséget,megpróbálom ezt is kicserélni. smile sweatdrop

Nincs profilkép
#1373 Pilátus
2017-10-16 12:05:50

Válasz martonkrisztian #1369. hozzászólásáraA kézi pótméter vagy a kartámaszban van egy panel ami 250 rúgó kb

Nincs profilkép
#1372 biczoattila
2017-10-15 16:17:02

Tanacsot szeretnek kerni,h van egy case ih 844 xl gepem es nem tudom be kapcsolni az elejet. Mi lehet az oka?????

Nincs profilkép
#1370 csernakf
2017-10-13 06:09:27

Válasz nyonyesz #1368. hozzászólásáraVáltó tetején kb az ülés alatt

Nincs profilkép
#1369 martonkrisztian
2017-10-12 18:35:56

Üdv. Valaki tudna nekem segíteni,van egy mx270 es trakim,egyszer csak fogta magát és nem működik a hárompont csak sárvédőröl,már két szervízes csapat is belebukott.smile sad

#1368 nyonyesz
2017-09-09 20:46:03

Sziasztok

Szeretnék segitséget kérni case ih 135 maxxum hol van a válton sebesség mérő jeladója

üdv zsolt
smile blushingsmile blushing

Nincs profilkép
#1367 nagyzoli5
2017-09-03 19:28:07

Válasz N #1363. hozzászólásáraAhogy látom nem állítható felnis.
Ezt vedd számításba, ha esetleg sorba is szánod!

#1366 N
2017-09-02 22:31:57

Válasz F-A-R-M-E-R \ #1365. hozzászólásáraMeg oldunk mindent csak idáig a keleti technika volt a jártas a portán smile cowboy ezért vagyunk kicsit tanácstalanok a váltás terén smile confused

#1365 F-A-R-M-E-R \
2017-09-02 21:48:24

Válasz *** HM *** #1364. hozzászólásáraÈs ha N kollèga pont olyan? Nem tudhatod.smile whistling

#1364 *** HM ***
2017-09-02 20:31:47

Válasz N #1363. hozzászólásáraArra hogy jól elkerülni.
Megszállott javítani imádó időmilliomosoknak jók az ilyen 15000+os cuccok pár milla rászánnivalóval a zsebben . smile tonguep

#1363 N
2017-09-02 19:52:02

Válasz F-A-R-M-E-R \ #1362. hozzászólására Bejött az esős idő igy holnap megnézzük !
Mire fegyeljünk oda mert nyugati gépbe nem vagyunk otthon ?smile confused

#1362 F-A-R-M-E-R \
2017-09-02 09:19:16

Válasz N #1360. hozzászólásáraAz èn fergám is füstöl hidegen, de utána fasza a gèp. Lassan 9000 órás ès minden eredeti rajta,úgyhogy nem csodálom hogy nèha füstöl, meg karter gáz is van.Gumizni ráèrsz kèsöbb, azèrt is olcsóbb a gèp.De tartalék zsè kell hogy legyen, plusszba..arra számolj rá. Szóval nem lenne ez olyan rossz. 1 patent ilyen gèp biztos 8-10Milla lenne, de azt sem mindenki engedheti meg magának,egyszerre annyit kiadni.Azèrt majd számolj be ha megnèzedsmile wink

#1361 F-A-R-M-E-R \
2017-09-02 09:00:20

Válasz N #1359. hozzászólásáraHa megnézed könnyebben tudsz dönteni,de gondolom nem véletlenül ennyi az ára. Azèrt tartalék zsetonnal nem árt rendelkezni, ha bele kell nyúlni.smile whistling

#1360 N
2017-09-02 07:50:07

Válasz N #1359. hozzászólásáraKlíma nem működik valamint egy percig Kéken füstöl hidegen gumik 40 százalék körül vannaksmile glare

#1359 N
2017-09-02 07:48:02

Válasz F-A-R-M-E-R \ #1358. hozzászólásáraIgen ez lenne a napokban mennek el megnézni !szerinted érdemes lehet vele foglalkozni?smile glare

#1357 N
2017-09-01 09:48:07

Érdeklődnék Case ih mxm 120 felől akinek van valami infoja megoszthatná !? 15000 üó 2003 ás évjárat nem kiváló állapotban szerintetek érdemes vele foglalkozni az ára viszont elég baráti!smile confused

#1356 fexco
2017-08-16 17:29:03

nem kell ebből akkora ügy:16csavar ha belemegy akkor kész.amúgy én ezeket a csapokat csakis akkor rakom be,amikor a hátsó függesztőművet nem használom,és csak fixálom velük,hogy ne vagdalozzon a 2függesztőkar.ha rakok rá munkagépet,akkor kiveszem,és a stablizátorokat szétttekerem,addig,amig jo nem lesz az oldalirányu kilengése.szóval én csak akkor használom.ilyenkor meg még akár5ös sasszeg is bemehet oda.

#1355 Bárány
2017-08-15 15:25:36

Válasz nagyzoli5 #1347. hozzászólásáraEz itt majdnem olyan, kicsit rövidebb, mint amit keresel. Őket is megkérdezheted.

#1354 Bárány
2017-08-15 15:18:08

Válasz nagyzoli5 #1347. hozzászólásáraÍrd be a Google-ba, hogy rugós biztosítószeg csőre!
A kisebbek párszáz, a nagyobbak egy-két ezer forintért reálisak. De megkérdezheted az Axiálban, vagy a szokásos gépkereskedőknél, vasboltokban.
A gyári mindig "aranyból készül".

Nincs profilkép
#1353 nagyzoli5
2017-08-15 14:27:58

Válasz F-A-R-M-E-R \ #1351. hozzászólására7 ezer párszáz FT!!!
Ez ám a lehúzás!!smile cursing

#1352 subikiss
2017-08-12 21:41:00

Válasz Tobszi #1328. hozzászólásáraÉn ma hordtam trágyát MF 6465, 8,2 m hosszú póttal, 200 q körül tippeltük ami rajta volt, jó érett 3 éves birka trágya volt. 7 km-re vittem ebből 3 aszfalt, 9 fuvar volt a kompjuter szerint 70 lityit evett, nem tudom mennyire méri pontosan.

#1351 F-A-R-M-E-R \
2017-08-12 21:26:23

Válasz nagyzoli5 #1349. hozzászólásáraAmúgy erdeti mennyibe van kivi vagyok rá, én megsem mertem kérdeznismile whistling

#1350 F-A-R-M-E-R \
2017-08-12 21:25:11

Válasz nagyzoli5 #1349. hozzászólásáraŐk is Kramp-nál, meg ilyenek szerzik be, pontosan nem emléxem árra 500-1500huf/db között valahol, 1 nap és mehettem értesmile thumbupcool

Nincs profilkép
#1349 nagyzoli5
2017-08-12 21:01:37

Válasz F-A-R-M-E-R \ #1348. hozzászólásáraBe tudják szerezni? Mennyit mondtak rá?

#1348 F-A-R-M-E-R \
2017-08-12 05:14:36

Válasz nagyzoli5 #1347. hozzászólásáraÉn Habinál rendeltem fergáhozsmile wink

Nincs profilkép
#1347 nagyzoli5
2017-08-11 21:16:55

Az alsó függesztőkar kitámasztójába honnan tudnék ilyen biztosítót beszerezni:smile confusedAz átmérője 14mm a hossza 65mm. A márkakereskedőnél olyan árat mondtak hogy majdnem s...re ültem. Köszi!smile flowers

#1346 Tobszi
2017-08-09 21:45:08

Válasz _NB_ #1345. hozzászólásáraEz igen, ez aztán kimerítő!smile thumbupcool
Ezek alapján úgy gondolom hogy semmi gond a trakival normális a fogyasztása. Köszönöm!smile cowboy

Alkatrész katalógusok

Cikkajánló


Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
Aszály, belvíz, talajállapot – egy helyen az ország talajtani tudásbázisa
A TalajNET több évtized kutatási eredményeit teszi könnyen elérhetővé a...
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
Ne féljetek! A génszerkesztéstől sem!
A közvélemény kevés támpontot kapott eddig, így nem tud mit kezdeni a...
Schwarzmüller KA 16 és T 16 pótkocsi
Schwarzmüller KA 16 és T 16 pótkocsi

9.000.000 Ft

Japán kistraktor
Japán kistraktor

3.200.000 Ft

 Kögel Pótkocsi
Kögel Pótkocsi

2.000.000 Ft

Vágó birkák eladók
Vágó birkák eladók

800 Ft

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]